Тонувальна плівка для авто яку вибрати

Критерії вибору тонировочной плівки

Існують кілька критеріїв вибору тонировочной плівки:

 • За її виду, включаючи і ступінь прозорості;
 • За виробником;
 • За якістю;
 • за вартістю.

Як вибрати тонировочную плівку для автомобіля

Вибір тонировочной плівки для автомобіля грає не менш важливу роль, ніж сам процес тонування стекол. Адже від якості вихідного матеріалу на 50% залежить підсумкове якість проведених робіт.

Виробники тонировочной плівки

Варто зауважити, що якість плівки для тонування стекол автомобіля від різних виробників приблизно однакове.

Але все ж серед компаній, які виробляють тонировочную плівку є свої лідери це Llumar, Martinsville, Contrast, VA, Infinity і Johnson.

Навіщо тонують автомобіль

Багато водія тонують свій автомобіль не тільки з естетичними намірами, але і з практичними, адже в затоновані автомобілі менше вигорає салон, комфортно їздити в сонячну погоду.

Частково тонувальна плівка захищає пасажирів від ультрафіолету, створює своєрідний мікроклімат в салоні.

Також не варто забувати і про безпеку, адже скло, обклеєне тонировочной плівкою менш схильне розколів при ударі.

Тоноване скло, як би відгороджує пасажирів від зовнішнього світу, не дає можливість оточуючим заради простої цікавості заглядати всередину салону.

А прагнення водіїв виділиться з навколишнього потоку машин, розсіює всі залишилися сумніви з приводу приступати до пошуку тонировочной плівки чи ні.

Виходячи з вище сказаного, можна зробити не великий висновок. до вибору тонировочной плівки потрібно підходити відповідально і правильно, адже наклеюють її не на один день.

Види тоніровочних плівок

Залежно від налагодженої технології виробництва у кожного виробника окремо, плівка для тонування стекол може мати безліч видів, в основі яких лежить властивий для кожного виду матеріал.

 • металік;
 • кольоровий;
 • Матеріал. плівка з переходом;
 • Infinity;
 • карбон.

Плівка для тонування стекол автомобіля металік добре себе зарекомендувала в жарку погоду, так як завдяки алюмінієвому шару не погано відбиває сонячні промені влітку.

Плівка має властивим їй металевим блиском. Основним недоліком тонування з такого матеріалу, є те, що мобільний зв’язок буде менш стійка, так як алюмінієвий шар створює перешкоди.

Кольорові плівки відносяться до найбільш поширеним матеріалами для тонування стекол. У них відсутня металеве покриття, а значить радіосигнал буде проходити вільно.

Такі плівки виглядають строго, але стримано, що не блікуют на сонці.

Така плівка на любителя. Особливість даної плівки є те, що у верхній її частині є металеве напилення, яке починаючи з середини плівки, плавно переходить в кольорову.

У верху металеве напилення добре захищає від сонячних променів, вона практично непрозора, а нижня її частина дозволяє зберегти оглядовість з автомобіля.

Відноситься до дорожчих матеріалів, так як алюмінієвий шар знаходиться на зовнішній стороні. Плівка добре захищає стекла автомобіля, при цьому не погано затемнює салон. Вартість такої тонування вище.

Одна з найсучасніших тонувальних плівок. Відсутність в ній металевого шару не зменшує її характеристики, а навпаки додає більшої практичності, при цьому матеріал плівки дуже схожий з матеріалом металік.

Завдяки карбону повністю відсутні радіоперешкоди, відблиски, плівка довго служить і не вигорає на сонці.

якість

Якість плівки для тонування стекол є найголовнішим критерієм. Він має відповідати не тільки вимогу стандарту ДСТУ 5227-88, на що у продавця повинен бути відповідний сертифікат, а й відповідати поправці 63 Держстандарту РФ.

Дана поправка регламентує ступінь тонування скла автомобіля, а саме:

 • Для переднього скла. 25%;
 • Передні двері. 30%.

Далі на розсуд водія, але за умови установки на машину двох бічних дзеркал заднього виду зліва і справа.

Якщо вибирати плівку для тонування стекол автомобіля доводиться самостійно, то обов’язково необхідно запитувати документи і уточнювати ступінь її прозорості.

А якщо дані роботи водій довіряє автосервісу, то в це випадку для останнього репутація понад усе, плівка буде відповідати всім стандартам, але про всяк випадок візьміть акт виконаних робіт, де відображені ступеня тонування всіх стекол в%. ах.

Коли Ви пройдете всі етапи вибору плівки для тонування стекол, а саме: визначитеся з критеріями вибору, видами плівок, виробниками і якістю.

Те обов’язково тюнінг вашого автомобіля буде вдалим.

Armolan

Характеризується великою кількістю достоїнств, наприклад, 100%.ної захистом. Тонування запобігає появі сонячних відблисків і відсвітів від зустрічних автомобільних фар. Важливо, що в зимовий час вона здатна зберігати тепло всередині салону машини.

Armolan

Може бути встановлена ​​як на передні, так і на заднє скло транспортного засобу. Ідеально приклеюється і не вимагає додаткових навичок при установці.

знімна тонування

Є найбільш розповсюдженим різновидом. Даний метод простий в установці, має широкий асортимент квітів.

знімна тонування

Цей спосіб ділиться на два типи: фарбована тонування і металізована. Недолік першого. швидка втрата кольору.

 • здатність збільшувати безпеку при розбиванні скла та захищати пасажирів і водія;
 • можливість наклеїти і зняти плівку без застосування професійного інструменту;
 • довготривалість використання.

Однак не кожному водієві вдається встановити її професійно, тому може постраждати якість.

Llumar

Володіє високоякісної захистом від ультрафіолетових променів. Тонування захищає скло автомобіля, збільшуючи його міцність. Матеріал має високий відсоток прозорості, що не перешкоджає гарної видимості для водія. Відрізняється якістю і довгим терміном служіння. Однак цей тип має високу вартість.

Llumar

Є лідером на ринку автомобільних запчастин і аксесуарів. Забезпечує високий захист від ультрафіолету, яка дорівнює 99%. Виробник гарантує високу якість продукту і довговічність. Але даний вид рідко зустрічається в торгових комплексах Росії.

Solar Gard

Майстри виділяють наступні переваги даного матеріалу: хороший відсоток відображення сонячного ультрафіолету, простота в установці і захист від різних пошкоджень.

Solar Gard

При використанні не виникає ніяких перешкод. При необхідності плівка легко знімається і не залишає після себе розлучень на склі авто. Головний недолік. поява в нічний час переливів, що заважають чіткої видимості дороги.

Яку плівку вибрати для тонування авто

Важливо, що в сучасному світі існують кілька видів тюнінга для стекол авто, кожна з яких має свої переваги і недоліки. Представлений огляд допоможе будь-якому водієві визначитися, яка тонувальна плівка підійде саме його автомобілю.

напилення

Цей різновид тонування вимагає тільки професійного підходу. Він проводиться тільки в спеціальних автосервісах. Мінус. неможливість зняття, а також низька зносостійкість. Є непоширеним типом тюнінгу автомобіля, так як має завищену ціну і виконується тільки висококваліфікованими майстрами, яких рідко вдається знайти.

напилення

При виборі вподобаного виду матеріалу кожному автовласнику необхідно звертати увагу на деякі особливості:

 • Варто уважно підбирати плівку з якісним параметром світлопропускання і проходження сонячних променів для чіткої видимості при русі на автомобілі.
 • Потрібно відповідально вибирати тюнінг з хорошою пропускною спроможністю для ультрафіолетових променів.
 • Важливо звертати увагу на параметр відображення і светопоглощения.

Для того щоб придбати якісну тонування для автомобіля, автовласникам необхідно враховувати такі критерії:

 • вид плівки, ступінь її прозорості і відсоток прохідності сонячних променів;
 • виробник;
 • якість;
 • вартість.
тонувальна, плівка, авто, вибрати

Далі буде представлений рейтинг, який допоможе автолюбителям визначитися, який плівкою краще тонувати авто.

SunTek

Відрізняється якісної фільтрацією сонячних променів. Головне достоїнство. теплоізоляційні властивості, завдяки яким тепло всередині салону зберігається в будь-який час року. Також вона має стійкість до сонячного світла і не вигорає.

Матеріал відрізняється міцністю, яка забезпечує безпеку водія і пасажирів. Для нього характерний довготривалий термін служби. понад 5 років.

Є й мінуси. висока вартість і складність в установці, яка вимагає певних умінь і навичок, і може бути виконана тільки фахівцями.

електронне покриття

Дорога різновид тюнінгу транспортного засобу. Ціна за установку спеціального Smart-скла перевищує тисячу доларів за 1 квадратний метр. Якісно і правильно встановити скло посильно тільки співробітникам автосервісу.

електронне покриття

Види тоніровочних плівкових покриттів

Існує кілька видів тоніровочних плівкових покриттів для автомобіля. Їх відмінності полягають у властивостях матеріалу і спосіб виготовлення. Умовно можна виділити 6 видів.

 • Фарбовані. Одні з бюджетних варіантів тонування. Затемняють пігмент при виробництві додається безпосередньо в полімерну основу. Цей матеріал не блокує радіохвилі, і не дає відблисків. Але опірність механічних пошкоджень і атермальние властивості у такої плівки слабкі, що скорочує термін її служби.
 • Металізовані. Додатковим шаром в таких покриттях виступає напилення алюмінію. Він виступає відмінним захистом від сонячних променів, не піддається вигоряння і підвищує стійкість плівки для тонування до зовнішніх чинників. З мінусів. легке приглушення радіосигналів електронних пристроїв, і тому зараз такий ефект практично не зустрічається.
 • Спатерного. У виробництві також задіяний етап металізації, проте виконується він за допомогою обміну іонами, що дає можливість створити покриття з однорідною структурою. Виключно міцний і довговічний матеріал.
 • “Infinity” або “Графітовий відлив”. Металевий шар розміщений зверху, а не всередині плівки. Таке розташування дозволяє отримати дзеркальний блиск скла і підвищену опірність ультрафіолету.
 • Градієнтні. Відсоток затемнення наростає знизу вгору, забезпечуючи максимальний захист від УФ-променів, коли сонце знаходиться високо в зеніті.
 • Атермальне плівка. Одне з найбільш комфортних для зору водія покриттів. Запобігає відблиски, завдяки чому знижується навантаження на очі. Вікна авто зберігають майже повну прозорість, однак сонячні промені не впливають на водія.

Також плівкові покриття для тонування діляться на серії, кожна з яких має визначальними технічними характеристиками.

серія Особливості Светопропускаемость,% Захист від ІК-променів
T Бюджетна вартість, мінімальна атермальне 5, 15, 20, 30 16%
HD Легка поклейка, поліпшена атермальне. Оптимальне співвідношення ціни і якості. 5, 10, 15, 25, 35, 45 40-60%
X5 Преміум-серія. Непомітна на склі, високі атермальние властивості, захист від перегрівання. 5, 15, 40, 80 91-100%
X7, JK Преміум тонування. Відмінні атермальние властивості, поглинає УФ-промені на 99,9% у серії X7 і 100% у JK. 5, 15, 35, 75 100%
UV Максимальна 100%.а захист від УФ-випромінювання. Легка в нанесенні. 13, 30, 70, 72 18-76%

Функції плівок для затемнення скла

Причини, які штовхають власників авто на тонування стекол плівкою, бувають різні. Хтось хоче надати вікнам більше міцності до дрібних подряпин, хтось прагне зробити вигляд машини солідніше. Однією з основних функцій тонування завжди буде зменшення навантаження на очі водія. Це досягається за рахунок поглинання відблисків і УФ-променів. Також ультрафіолетовий захист перешкоджає вигоряння салону і автомобільних покриттів.

Збереження комфортної температури повітря всередині авто, захист водія і пасажирів від перегрівання. ще одна важлива властивість тоніровочного покриття. Це особливо актуально в жарку пору року, коли сонячні промені можуть занадто сильно нагріти незахищений тонуванням салон за лічені хвилини.

Однією з найпопулярніших причин обклеювання стекол машини затемнює покриттями є забезпечення приватності. За допомогою нанесення тонування можна приховати те, що відбувається в салоні, але зберегти повний огляд для пасажирів і водія.

Плівка тонувальна: светопропускаемость і колірна гамма

Класична плівка для затемнення скла складається з декількох шарів: полімерної еластичною основи, шару для поглинання ультрафіолетових променів, клейкого шару, барвників і захисного антиабразивним покриття. Кожна фірма-виробник використовує свою технологію виготовлення, тому склад тоніровочних покриттів може варіюватися.

Якщо у вас виникло бажання затонувати автомобіль, слід орієнтуватися, якого ефекту дозволяє досягти той чи інший відсоток світлопропускання:

 • 5%. повне приховування того, що відбувається в салоні від сторонніх поглядів;
 • 10%, 15%. проглядаються тільки обриси пасажирів всередині;
 • 25%, 35%. можна побачити окремі силуети;
 • 50%. нечітко проглядаються особи людей в салоні;
 • 70 і вище. чітко видно обличчя пасажирів і предмети всередині салону;

Выбираем пленку для тонировки

Вимоги до светопропускаемости лобового скла і передніх бокових вікон суворіші. Необхідний відсоток проходження світла через тонировочную плівку повинен становити не менше 70% для цих частин авто.

Колірна гамма плівок для затемнення вікон авто також буває різною. Вона коливається від вугільно-сірих тонів до бронзових, блакитних і зелених відтінків. Ви можете вибрати той колір тонування, який буде найбільш гармонійно поєднуватися з кольором вашого авто. Однак стежте за тим, щоб тон покриття залишався вірним сприйняття елементів зеленого і червоного кольору.

Щоб вибрати тонировочную плівку для конкретного автомобіля, власнику слід уважно вивчити всі характеристики і властивості різних видів матеріалів для обклеювання. Також важливо правильно визначити мету нанесення тонування. При правильному підході до її вибору ви зможете не тільки поліпшити зовнішній вигляд вашого авто, але і значно збільшити його комфортність для водія і пасажирів.

Яку тонировочную плівку вибрати?

“Яку тонування вибрати?”. напевно це питання задавав собі кожен автовласник, який вирішив затонувати скла автомобіля. Хоча зараз скла багатьох автомобілів вже мають заводську тонування, у багатьох виникає бажання підсилити цей ефект, надати більшу елегантність автомобілю, зробити так, щоб салон менше проглядався зовні і, звичайно ж, захистити себе і пасажирів від сонячної енергії.

Відповідаючи собі на питання “Яка тонування краще?” або “яку тонування вибрати”, перш за все варто врахувати такі фактори, як виробник, тип плівки, светопропускаемость. Давайте зупинимося докладніше на кожному з цих пунктів в питанні, який плівкою тонувати авто.

Тонировка — всё, что нужно знать про тонирование стекол автомобиля

Різниця між неметалізованим і металізованої тонировочной плівкою. Яка тонування краще?

Виробник. Сьогодні дуже складно не загубитися у всьому різноманітті тонувальних плівок, присутніх на ринку. Але якщо взяти до уваги тонувальні плівки, які дійсно зарекомендували себе, то ми побачимо, що насправді їх не так багато. Лідерство в сегменті якісних тонувальних плівок належить американським компаніям. LLumar, 3M, SunTek, SolarGard і ін.

Що стосується дешевої (найчастіше китайської) тонування, то будь-який автовласник розуміє, що дешева тонувальна плівка. не найкращий вихід, бо її гідності, крім ціни, дуже сумнівні. Неякісна тонування має властивість вигоряти, пузиритися, відображати панель приладів, бликовать, затирається двірниками. Всі ці незручності зазвичай проявляються протягом 1 року, і в кінцевому рахунку спрацьовує приказка про те, що скупий платить двічі.

Тому важливо вибрати тонировочную плівку вибрати з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Якщо є бажання заощадити, не втративши при цьому в якості, то варто звернути увагу на більш бюджетні косильною волосіні плівок відомих виробників. Наприклад, у компанії 3М є економ-серії тонувальних плівок. Black Shade і Metallic Shade, які мають відмінні показники ефективності.

Тип плівки. металізована неметалізованим. У лінійці кожного виробника тонувальних плівок зазвичай присутні ці два типи. Наприклад, у 3M це Metallic Shade і Black Shade, у SunTek. STD і HP, у SolarGard. HP Charcoal і HP Smoke і т.д.

Неметалізованим тонувальна плівка менш довговічна в порівнянні з металізованої. Вона складається з пофарбованого шару, полімеру і акрилового шару, який забезпечує зчеплення плівки з автомобільним склом. Плюси неметалізованим тонування. це доступна ціна і те, що вона не створює перешкод в роботі мобільного зв’язку та навігаційних систем. Мінуси. це вигоряння і втрата кольору, менший термін служби в порівнянні з металізованими плівками. Середній термін служби неметалізованим тонування. 4-5 років. Проте деяких автовласників цей вид тонування привертає повною відсутністю ефекту дзеркальності.

Металізовані тонувальні плівки. це плівки більш високого класу. Крім забарвлених шарів, вони містять у своїй структурі металізований шар, який допомагає найефективніше відбивати сонячні промені і захищає пофарбовані шари від вигорання. Плівка має більш-менш виражений дзеркальний блиск. Термін служби металізованої тонувальної плівки. 5-7 років. Металізована тонування може створювати проблеми з сигналами мобільного та супутникового зв’язку.

На фото нижче чітко видно різницю між неметалізованим (переднє скло) і металізованої (заднє скло) тонувальними плівками. Неметалізованим плівка виглядає майже чорної і не “зеркаліт”.

Окремо виділимо дзеркальні тонувальні плівки, що виготовляються тільки з металізованих шарів. Ці плівки не містять барвників, отже, вони не вигорають і експлуатуються чи не протягом усього терміну служби автомобіля. Але варто кілька разів подумати перед установкою дзеркальної тонування, за привабливий вигляд якої доведеться тримати відповідь перед співробітниками ДАІ.

Светопропускаемость. це важливий момент при виборі тонувальної плівки, оскільки вона а) повинна відповідати нормам ПДР; б) надійно захищати від сонячної енергії; в) не перешкоджати комфортному управління автомобілем. Від правильного вибору ступеня затемнення залежить не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і Ваша безпека. Цифра в назві плівок вказує на ступінь її затемнення: чим вона вища, тим плівка прозоріше.

На сьогоднішній день ПДР України говорять про тонування скла наступне: лобове скло повинне мати світлопропускання 75%, бічні передні стекла. 70%. Затемнення інших стекол не регламентується. Це означає, що вибір тонировочной плівки для задньої півсфери автомобіля правилами не обмежений, тому спиратися тут варто лише на власні відчуття водія, наскільки зручно йому буде дивитися в салонне дзеркало.

Тонування зі светопропусканием 5% (найтемніша з існуючих, майже чорна) і 10% найкраще відображають сонячні промені і практично виключають можливість заглянути всередину автомобіля. Але в темний час доби або похмуру погоду будуть створювати проблеми з оглядом. Наносяться як правильно на задню півсферу автомобіля.

Светопропускаемость тонування або “відсоток тонування” 15%, 20%, 30% забезпечує відчуття приватності в салоні автомобіля (при яскравому сонячному світлі проглядаються тільки обриси людей і контури предметів) і має хороші показники захисту від сонячної енергії. Популярний варіант тонування всіх стекол автомобіля, крім лобового.

Плівки з відсотком світлопропускання вище 30% лише злегка прітемнять скло, нагадуючи “заводську” тонування. На хорошому світлі видно вміст автомобіля. Показники захисту від сонця у цих плівок слабкіше, ніж у вищезгаданих, зате вони не створюють проблем в управлінні автомобілем в будь-яку погоду і час доби, не погіршують сприйняття навколишнього середовища.

Відсоток затемнення тонувальних плівок. Який відсоток тонування краще?

Часто водії воліють комбіновану тонування, вибираючи різну ступінь затемнення для стекол автомобіля: на передні бічні встановлюється світліша плівка, а на задні наноситься більш темна з тієї ж серії. Якщо Ви вирішили затонувати лобове скло, то не рекомендуємо встановлювати плівку светопропусканием нижче 40% або звернути увагу на атермальне тонировочную плівку.

Якщо Вам складно визначитися з вибором тонировочной плівки, рекомендуємо під’їхати до нас на консультацію. У настановних центрах AvesAuto представлений широкий асортимент плівок, які можна побачити наживо, так само, як і приклади робіт, а також отримати професійну консультацію, який відсоток тонування краще для Вашого авто.

Плівка для тонування автомобільного скла. як вибрати кращу плівку з різноманіття видів тонування

Тонування автомобільного скла вирішує безліч завдань як практичного, так і естетичного характеру. Саме тому тонування автоскла так поширене, незважаючи на кількість нормативних вимог до матеріалу, що ускладнюють процес вибору плівки, і копіткій процесу тонування, якщо робити все самостійно, а не скористатися послугами автосервісу.

Отже, ви вирішили змінити колір стекол автомобіля, і вам потрібна тонувальна плівка. Розглянемо, як вибрати плівку для тонування авто і як знайти кращу для того чи іншого випадку.

Типи тонировочной плівки

Плівки для тонування мають структуру, що складається з кілька шарів, які з’єднуються між собою клейовим складом. Залежно від того, з якого матеріалу зроблені шари, і розрізняють типи плівок. Шари можуть бути. металізовані, карбонові, полімерні. Крім шарів, що обмежують проникнення світла, автомобільна плівка має зовнішнє покриття для абразивної захисту, завдяки якому вона довше не дряпається і не втрачає свій зовнішній вигляд і прозорість.

Автомобільні плівки можна поділити на такі види:

Кольорова плівка для стекол автомобіля.

Плівки з пігментом в складі матеріалу. Від кількості шарів залежить міцність плівки. Однак чим їх більше, тим менше светопропускающая здатність тонировочной плівки.

металізовані плівки.

На відміну від попереднього виду, шар металу напиляним на шар полімеру, який додатково введений в структуру плівки. При цьому металізований шар може бути як внутрішнім, так і зовнішнім. З переваг матеріалу «металік» можна відзначити відмінну здатність відбивати сонячні промені. Однак металізований шар з алюмінію може створювати перешкоди для радіосигналу, що знизить якість мобільного зв’язку.

Плівка Infinity (Інфініті).

Різновид металізованої плівки, у якій шар металу завдано на зовнішню сторону. Має ті ж основними властивостями, що і металік, але має більшу кількість переваг за рахунок можливості використовувати різні метали і сплави для створення металізованих шарів і комбінувати їх, домагаючись поліпшення якісних показників. Покриття має низький показник відбиття світла, що падає зсередини приміщення, що означає більш ясний і неспотворений вид з вікна.

Поєднує в собі 2 перших типу. кольорова плівка з металевим напиленням. Зазвичай у такій плівці роблю плавний перехід від одного тону до іншого за рахунок зниження інтенсивності напилення металевого шару. Це не тільки підвищує естетичні властивості матеріалу, але робить її зручні в плані практичності. темний шар захищає від сонячних променів, а нижній більш прозорий шар зберігає хорошу прозорість і оглядовість. Також комбінований варіант дозволяє зробити деякі скла темніше інших. Таку плівку, як правило, вибирають, якщо хочуть виділити свій автомобіль серед інших завдяки незвичайному дизайну стекол.

У їх склад не входять фарбувальні речовини, а в основі металізації лежить іонний обмін. За рахунок такої технології плівка для тонування має підвищену зносостійкість, що дозволяє деяким виробникам давати «вічну гарантію» на свою продукцію. Крім того, зовнішній вигляд плівки також поліпшується. Однак такий матеріал і коштує дорожче.

Спатерного-металізовані.

Являють собою комбінацію з декількох технологій: кольорові спатерного вироби з металізованим покриттям.

Атермальне плівка на скло автомобілів встановлюється для захисту салону від перегріву: якісні атермальние плівки затримують до 90% ультрафіолету та інфрачервоного випромінювання, а деякі і більше. Вироби мають нанокераміческое покриття, в якому шар з графіту відповідає за захист від УФ та інфрачервоного випромінювання, при цьому зберігає світлопропускаючих здатність.

Однак ефекту затемнення атермальне тонування не створює, тому приховати салон від чужих очей не вийде. Зате і проблем з вимогами ГОСТ вона не викликає.

Єдиний нюанс, атермальне плівка серії LA має синій тон, що навантажує очі і вони швидше втомлюються, тому краще вибрати плівку з нейтральним відтінком серії ATR.

Плівка на скло автомобіля «Хамелеон»

«Хамелеон». це різновид атермальне плівки, що має фіолетовий відтінок, красиво переливається різними кольорами, за що і отримала свою назву. Її основна відмінність. здатність змінювати светопропускаемость в залежності від яскравості сонячного світла. У зв’язку з цією особливістю з’явилося офіційно непідтверджена думка, що при вимірі светопропускаемости показники можуть змінюватися в залежності від рівня освітленості і місця виміру, тому слід з обережністю вибирати цей тип плівки.

Зміцнюють захисні плівки (антивандальні).

Забезпечують бронювання автомобільного скла. Захисні плівки не тільки зміцнюють скло, але і завдяки їм при його руйнуванні осколки утримуються на місці.

Сучасна тонировочная плівка, проте на відміну від інших клеїться вона не тільки на скло, але і широко поширені види карбонового матеріалу, якими покривається поверхню автомобіля. Матеріал за властивостями нагадує металік, але позбавлений його недоліків. Практичний, довговічний, не вигоряє на сонці, не створює відблиски.

Як вибрати плівку для тонування авто

Тонировочная плівка, незважаючи на свої практичні та естетичні переваги, може викликати деякі проблеми. Основна. погіршення огляду, особливо в темний час доби або в погану погоду. Друга. особлива увага з боку автоінспекторів і можливі труднощі з проходженням техогляду, якщо при виборі тонировочной плівки і її установці не дотримуватися норм ГОСТ і вимоги КпАП. Встановлюйте лише ту плівку і таким чином, як дозволено актуальними чинними стандартами.

тонувальна, плівка, авто, вибрати

Щоб після тонування стекол у вас не виникло проблем з співробітниками ДПС, при виборі тонуючого матеріалу звертайте увагу на наступні його характеристики:

 • Параметр світлопропускання тонировочной плівки. основний показник, іспользоемий в нормативах.
 • Параметр, який відповідає за проходження сонячної енергії крізь плівку.
 • Параметр светопоглощения. скільки відсотків сонячних променів поглинається тонуванням.
 • Параметр відображення. скільки сонячних променів буде відбиватися від поверхні тонованого скла.
 • Пропускна здатність для УФ променів.

Детальніше про стандарти ви можете прочитати в нашій статті про вимоги ГОСТ до тонировочной плівці.

Яка плівка для тонування краще?

Критеріїв вибору автомобільної плівки багато, що істотно ускладнює цей процес. Щоб тонування не тільки радувала око і створювала комфортні умови для водіння, але і відповідала вимогам КпАП, найкраще скористатися послугами фахівців. Але якщо ви хочете самостійно вибрати матеріал для тонування авто і ставите питанням, яка тонировочная плівка краще і яку вибрати, то візьміть на озброєння наступні ключові моменти:

Світлопропускаюча здатність і характеристики тонировочной плівки.

Від цього буде залежати безпека водіння і відсутність проблем на постах ДПС.

Відповідає за естетичний вигляд автомобіля, допомагає додати йому стилю, зробити ексклюзивним. Також допомагає поліпшити характеристики скла і захищає його від подряпин.

Вибір виробника, як правило, суто суб’єктивний. Є багато брендів, добре зарекомендували себе. LLUMAR, CONTRAST, JOHNSON, Martinsville, Infinity, VA (USА). Гарне відповідність ціна-якість демонструють марки Solamatrix, SunTek, Sun-Gard, Solar-Guard.

Вибір кольору тоніровочного матеріалу. чисто естетичний параметр.

Тепер, знаючи як вибрати автомобільну плівку для тонування, ви можете тонувати стекла автомобіля самостійно або скористатися послугами автосервісу з тонування автомобіля.

Найкраща тонировочная плівка: рейтинг 2020-2021 рр. допоможе вибрати оптимальний варіант

Огляд кращих на думку редакції Zuzako.com. Про критерії відбору. Даний матеріал носить суб’єктивний характер, не є рекламою і не служить керівництвом до покупки. Перед покупкою необхідна консультація з фахівцем.

Застосування тонировочной плівки на автомобільних стеклах, крім додання презентабельності і глянцю зовнішнім виглядом, істотно підвищує комфорт експлуатації машини. Тонування захистить від сліпучого світла і спека сонячних променів, від перегріву і надмірного холоду в салоні, а також запобіжить розліт скляних осколків в разі аварії. Вдало затінити і захистити автомобіль допоможуть найкраща тонировочная плівка і рейтинг 2020 року.

Провідні фірми-виробники тонировочной плівки для скла автомобіля

В області виробництва тоніровочних плівок безперечне лідерство належить компаніям з США. Однак сьогодні фірми та інших країн, в тому числі російські, налагодили випуск цілком конкурентоспроможної продукції. До найбільш відомих виробників відносяться:

 • Armolan. найбільший міжнародний постачальник широкого асортименту віконних плівок з відмінними сонцезахисними характеристиками;
 • CLC SunTek. американський розробник і постачальник професійних плівкових матеріалів з запатентованими інноваціями;
 • Главдор, MTF. російські бренди бюджетних автомобільних плівок з високотехнологічним виробництвом в Південній Кореї;
 • Llumar. один з найбільш шанованих світових брендів високоякісних автомобільних і архітектурних плівок, що належить американській компанії Eastman Chemica;
 • Scorpio. американський бренд тоніровочних плівок різного призначення: сонцезахисних, енергозберігаючих, ударопрочних;
 • SOLARTEK. великий російський виробник полімерних плівок для стекол самого різного призначення;
 • Sun Control. індійський виробник зі світовою популярністю в бюджетному сегменті, виробляє високоякісні сонцезахисні і дзеркальні плівки;
 • UltraSolarBlock USB. південнокорейський виробник сонце-і теплозахисних, декоративних, що бронюють плівок з покращеними властивостями.

Вся продукція цих компаній піддавалася тестових випробувань і пройшла контроль якості.

тонувальна, плівка, авто, вибрати

Тонувальна плівка для авто яку вибрати

Сучасні тонувальні плівки для авто можна розділити основні групи:

Пофарбована тонувальна плівка складається шарів прозорого поліестеру. Прозорий поліестр збільшує захист Темні плівки (10% мають додатковий пофарбований шар. Забарвлених матеріалів входить також захисний шар шар. Клеєм служить спеціальний акрил, стійкий температури. Є також стабілізатори та УФ-поглиначі. Пофарбовані тонувальні плівки є оптимальним рішенням, коли потрібно додати автомобілю респектабельний вид кошти.

Металізована тонувальна плівка для авто має найширший асортимент. Крім чергуються шарів пофарбованого поліестеру є металізований шар. поліестр, нанесений тонкий шар металу (як правило алюмінію). можливість плівці відображати теплові промені, значно знижуючи перегрів салону металізовані матеріали містять клейовий шар, що захищає

У спатерного плівці для тонування замість фарбування шарів застосовують металізацію способом іонного обміну. Такий метод дозволяє наносити практично будь-які речовини, отримуючи при цьому якісний однорідний шар покриття. Завдяки цьому спатерного матеріали найдовговічніші, поширюється довічна гарантія виробника, вони прекрасно справляються салону, мають прекрасний зовнішній вигляд. Спатерного шари (від ламинируются захисним шаром стандартний клейовий шар металізованої технології чергуються металізовані, пофарбовані

На що слід звернути увагу при виборі плівки для

Тонування скла додає машині солідності додає комфорту власнику автомобіля. отримання такого результату потрібно правильно вибрати матеріал для тонування. слід звертати увагу чергу? Ступінь затемненности або відсоток світлопропускання. Позначається цифрами, буває від 70. говорить скільки відсотків видимого світла затримує матеріал. Наприклад плівка для тонування авто темна, зовні виглядає майже непрозорою, затримує 95%. законодавству нормується пропускна здатність тільки лобового бічних стекол 75%). Решта скла можна тонувати за Вашим усмотренію.Наіболее популярний 15%.30%

Також варто звернути увагу погляд всі вони чорні. справі виробника є серії відтінками. коричневими, блакитним або зеленуватим відливом. можливість підібрати відтінок практично під будь-які потреби клієнта. Крім того, плівка для тонування автомобілів буває матовяе Металізовані мають невеликий дзеркальний отблеск.Оні прекрасно підходять пофарбованим квітами металік. Окремо потрібно сказати званих плівках кольорова смуга плавно переходить цвет.Очень ефектно така тонування виглядає яскравих кольорів. синіх, червоних, жовтих, зелених.

Останнім часом все більше популярно комбіноване тонування стекол, при якому передні стекла залишають більш світлими (або зовсім), частина машини обклеюють більш темним матеріалом серіі.Такой варіант максимально близький українських ПДР. день ринку добре зарекомендували себе плівки для тонування авто таких виробники як SunTek, Sun Control, Jonhson, LLumar, ASWF.