Як тонувати стекла автомобіля своїми руками

необхідні інструменти

Щоб правильно наклеїти матеріал в домашніх умовах, необхідні інструменти:

 • гумовий шпатель;
 • розпилювач;
 • чиста ганчір’я;
 • миючий засіб;
 • столярний ніж;
 • фен для сушіння.

Інструменти для тонування

Етапи тонування заднього скла

Після викрійки можна приступати до підготовки робочої поверхні, ретельно вимивши і протерши її насухо серветкою. Дуже важливо усунути вологу, яка накопичилася по периметру.

Після цього наноситься тонування на заднє скло:

 • зняти лайнер і змочити клейовий шар підготовленим заздалегідь водно-мильним розчином;
 • акуратно перенести плівку на скло;

Переносимо плівку на заднє скло

 • притиснути матеріал і ретельно розгладити гумової вигонки або пластмасовою лопаткою;
 • просушити покриття феном.

Сушимо тонування феном

Як затонувати машину своїми руками в домашніх умовах

Тонування користується великою популярністю серед автовласників. З її допомогою можна захистити автомобіль від прямих сонячних променів і сторонніх поглядів, прикрасити зовнішній вигляд транспортного засобу. Тонування скла автомобіля своїми руками можлива при наявності певних навичок і знань.

Як зробити тонування заднього скла автомобіля

Спочатку робиться форма. Коли заготовка готова, її клеять на вікно. Кожен етап має свої нюанси.

Підготовчий етап

Тонування машини проводиться в кілька етапів:

 • Форма. Якщо готовий матеріал буде дещо більше за розміром автоскла, це не страшно. А ось з маленькою заготівлею працювати неможливо.
 • Очищення від забруднень. Попадання чого-небудь під покриття знижує якість клеєння.

Тонуємо бічні стекла авто

Затонувати передні і задні бічні стекла набагато простіше: вони мають пласку поверхню. Виняток. невеликі трикутні віконця.

Робимо викрійку плівки

 • ретельно висушити матеріал;
 • на склі намалювати букву «Н»;
 • розкачати рулон уздовж, щоб він був більше скла (клеїть шар назовні);

Розкачуємо рулон уздовж скла

 • відрізати шматок від рулону;

Відрізаємо шматок потрібного розміру

 • розташувати шаблон на склі і усунути всі горизонтальні складки за допомогою фена;

Усуваємо складки за допомогою фена

 • змочити матеріал і поверхню розчином води з шампунем (1 л рідини 4 краплі миючого засобу);
 • розгладити виріб.

Змочуємо поверхню розчином води і розгладжує виріб

На завершальному етапі проводиться обрізка плівки. Покриття має трохи заходити за контур скла.

Електронна тонування стекол автомобіля

Електронна тонування. це Smart скло, воно має три шари: два крайніх шару. скло, а середній шар виконаний з рідких кристалів. Вона захищає від ультрафіолетового опромінювання на 85%, не залежно від ступеня затемнення скла. Споживання струму. всього 7 Вт на 1 кв. метр Smart скла. Управління Smart склом просте, досить вибрати потрібний варіант затемнення конкретного скла на пульті ДУ. Електронна тонування популярна в країнах Європи, більшість дорогих автомобілів вже йдуть з такою в базовій комплектації. Самостійно встановити Smart скла практично не реально, т. К. Потрібні досвідчені майстри і спец обладнання.

Зручність електронної тонування в тому, що кожне скло можна затемнювати окремо. У саму спеку скла авто можна повністю затемнити, це зменшить нагрівання салону. Тонуванням можна звести до нуля просматриваемость салону ззовні, а при їзді назустріч висхідному або сідають сонця водій може посилити тонування лобового скла, що робить поїздку більш комфортною для очей водія.

розкрій матеріалу

Щоб правильно наклеїти тонировочную плівку на скло авто самостійно, її потрібно точно розкроїти. Для цього:

 • прикладіть куплений матеріал стороною захисного шару до зовнішньої сторони скла;
 • вирівняйте і закріпіть плівку (можна, наприклад, за допомогою магнітів);
 • зробіть тонким маркером розмітку з напуском 7-15 мм;
 • канцелярським ножем або спеціальними тонувальними лезами обріжте матеріал якомога рівніше по намічених лініях.

Можна також спочатку зробити за розмірами стекол лекала з будь-яких відповідних матеріалів, а потім по ним вирізати саму плівку. Важливо пам’ятати, що горизонталь викрійки завжди викладається по довжині рулону.

Після того, як ви розтрощили потрібну кількість тонування, для лобового і заднього скла з нерівною формою потрібно провести теплову формування. Вона допоможе правильно клеїти плівку на машину, щоб тонування точно лежала і ідеально підходила за розмірами.

підготовка авто

Для якісного результату перед тим, як клеїти тонування на машину своїми руками, приділіть належну увагу підготовці:

  Виберіть плівку потрібної светопропускной спроможності з урахуванням стандарту на тонування (для різних стекол передбачені свої параметри світлопропускання).

 • Знайдіть відповідне місце для роботи. Для цього підійде звичайний гараж, але в ньому має бути якомога менше пилу, щоб вона не потрапила на внутрішню поверхню тонування при обклеювання. Бажано попередньо зволожити повітря, щоб пилові частинки осіли на підлогу.
 • Підготуйте інструменти: мильний розчин в розпилювачі, м’яка тканина без ворсинок (або губка), гострий канцелярський ніж (або тонувальні леза), тонкий маркер, ракель (вигонка), промисловий фен (можна обійтися без нього, якщо скла рівні), гумовий шпатель.
 • Як правильно тонувати скла автомобіля своїми руками?

  Тонувати стекла автомобіля можна з різних причин: деякі автовласники роблять це, піклуючись про поліпшення зовнішнього вигляду авто, деякі наносять тонированную плівку в більшості випадків для того, щоб зберегти своє здоров’я і врятуватися в літню пору від ненаситних палючих променів сонця. Тонувати стекла авто чи ні. це вирішувати безпосередньо Вам, але ми в свою чергу хочемо позначити ряд причин, за якими все таки варто здійснити тонування стекол авто (своїми руками або довіритися майстрам СТО).

  Шість причин на користь тонування стекол автомобіля:

  • – тонування в першу чергу рятує салон автомобіля від перегріву (нагрів знижується на 60%), тобто сонце не так сильно нагріває оббивку сидінь і пасажири, що знаходяться в авто, включаючи водія, не так схильні до нагрівання через скла.
  • плівка для тонування сама по собі здатна затримувати шкідливий для людини ультрафіолет, в процентних показниках плівка затримує ультрафіолет на 99%, тобто люди, що знаходяться в авто з тонованими стеклами, захищені по максимуму від згубного впливу сонця.
  • – в разі можливого зіткнення, плівка на склі не дає розлетітися склу на безліч дрібних гострих осколків, іншими словами це додатковий захист, уберігає водія і пасажира під час аварійних ситуацій.
  • – тонування оберігає очі водія від сліпучих фар зустрічних авто, завдяки плівці приглушується так само і блиск самої зустрічної машини.
  • – тоноване скло ідеально маскують все, що відбувається всередині салону, тобто водій і пасажири не піддаються пильній увазі цікавих очей ззовні.
  • – тонування вберігає оббивку сидінь від вигорання.

  теплова формування

  Нанесіть на зовнішню поверхню скла мильний розчин за допомогою розпилювача. Покладіть розкроєні матеріал лайнером (прозорим захисним шаром) вгору.

  Проведіть по центру плівки за допомогою ракеля горизонтальну волосінь, а з боків дві вертикальних так, щоб вийшла буква «Н». Так ви затвердили в цих місцях покриття точно по потрібній формі. По обидва боки від горизонтальної косильною волосіні утворюється надлишок плівки, який і потрібно осадити за допомогою формування.

  Встановіть на промисловому фені середній рівень нагріву і прогрівайте поверхню на відстані 15-30 сантиметрів. Важливо не затримуватися на одному місці, щоб не перегріти скло. Прогрівайте і розгладжуйте ракелем складки і «бульбашки» від горизонтальної косильною волосіні літери «Н» вгору. Намагайтеся працювати якомога акуратніше, без різких і сильних рухів. Нижню частину прогрівайте і розгладжуйте від горизонтальної косильною волосіні літери «Н» вниз.

  Теплова формування закінчується, коли плівка повністю лежить за формою скла. Тепер потрібно підрізати матеріал так, щоб він заходить за чорну рамку скла приблизно на 5 мм. Після цього тонування повністю готова до установки.

  Як самостійно наклеїти тонировочную плівку на скло авто

  Затемнення в сервісі коштує недешево, тому багато водіїв вирішують робити тонування самостійно. У цій статті ми розповімо як це зробити.

  Тоновані стекла в жарку погоду вберігають від спеки, допомагають не так часто включати кондиціонер, а в темряві не дозволяють фарам зустрічних машин засліплювати водія.

  Затемнення плівкою. найекономічніший спосіб. В цьому випадку вам не знадобиться спеціальне обладнання, на відміну від дорогої електронної тонування або напилення. Все можна зробити у себе в гаражі. Більш того, для бажаючих клеїти тонировочную плівку на авто доступний великий вибір покриттів з різною светопропускной здатністю.

  Затемнення в сервісі коштує недешево, тому багато водіїв вирішують робити тонування самостійно. У цій статті ми розповімо:

  • які знадобляться інструменти;
  • як обклеїти скла у себе в гаражі;
  • які особливості цієї технології.

  Корисні поради допоможуть зробити роботу швидше і акуратніше, без «бульбашок» і горбків. Самостійна тонування не вимагає особливих технічних знань і підготовки. Матеріали коштують недорого, і ви можете потренуватися, так як вони легко наносяться і знімаються при необхідності.

  Технологія тонування стекол

  Спочатку потрібно зняти ущільнювачі. Обов’язково помийте всі автомобільні скла, на які ви будете наклеювати тонировочную плівку. При митті стекол використовуйте спеціальний миючий засіб. Постарайтеся ретельно промити кути.

  • Приготуйтесь мильний розчин (шампунь або миючий засіб потрібно змішати з чистою теплою водою). Приготований мильний розчин залийте в пульверизатор.
  • Обприскати мильним розчином зовнішню сторону автомобільного скла, яке ви вимили. Відразу після цього прикладайте до скла тонировочную плівку, відрізану по необхідному розміром. При цьому темний шар повинен бути спрямований всередину. Отже, прозорий шар повинен бути спрямований назовні. Потрібно бути уважними, оскільки сторони не можна переплутати. Як найкраще орієнтуватися?

  В цьому випадку можна зовсім небагато розділити тонировочную плівку з одного куточка. Після того, як доклали тонировочную плівку до автомобільного скла, потрібно акуратно її вирівняти і обрізати. З усіх країв потрібно залишити запас в один сантиметр.
  Тепер окропити автомобільне скло мильним розчином з внутрішньої сторони. Після цього ви повинні діяти дуже швидко, так як скло не повинно встигнути висохнути. Акуратно відокремте темний шар тонировочной плівки.

  У той же час змочуйте його розчином, яким ви заповнювали пульверизатор. Найкраще, щоб вам допомагав помічник, так як в цьому випадку ви зможете діяти акуратніше. Одна людина має тримати прозорий шар плівки, а інший. акуратно тягнути і обприскувати темний шар плівки.

 • Докласти темний шар тонировочной плівки до внутрішній стороні автомобільного скла, яка повинна бути як і раніше мокрою. Обов’язково обробіть його за допомогою пульверизатора. Тепер ви повинні накладати прозорий шар, адже плівка повинна бути захищена від будь-яких пошкоджень. Відразу після цього розгладжуйте гумовим шпателем. Починайте рухатися від центру до країв. Будьте обережними, так як різкі рухи небажані! Необхідно позбутися всіх повітряних бульбашок.
 • Розгладити всі складки і бульбашки повітря

  Розгладжуйте плівку до тих пір, поки прозора частина не буде відпадати. Потім приберіть прозору плівку, яка встигла висохнути. Тепер можете підрізати всі краї, які виступають. Обов’язково ведіть гострим ножем по кромці автомобільного скла, але дійте без поспіху.

  Якщо є фен, можете сушити автомобільне скло по всьому периметру. Якщо у вас немає фена, закривайте двері, після чого починайте займатися таким склом.

  Бажано, щоб протягом 2 днів не встромляли ущільнювачі в автомобільні двері і не відкривали скла, які були затоновані.

  Інший метод тонування стекол своїми руками

  Скло можна затонувати по-іншому. Можна приготувати двадцяти процентний розчин каніфолі в спеціальному едком натре. Каніфоль потрібно розчиняти до тих пір, поки колір рідини не стане темно-жовтим. Потім приготоване засіб відфільтруйте. Додайте трохи розчину хлорного заліза або сульфату заліза. Повинен випасти осад резіната заліза, який буде корисним. Осад відокремити, промийте і добре висушіть. Його можна розчинити в бензині.

  Приготований розчин ви повинні нанести на автомобільне скло за допомогою пульверизатора. Дуже важливо, щоб скло було чистим, знежирте його в мильно-содовому розчині.

  Нанесення спеціального розчину на тонування

  Обов’язково промийте скло і почекайте, поки воно висохне. Потім його потрібно помістити в піч на п’ять. десять хвилин, але температура повинна досягати шестисот градусів. На автомобільному склі буде утворена плівка коричневого кольору високої міцності. При бажанні можете зробити плівку іншого кольору, якщо будете використовувати інший хлорид. Завдяки регулюванню концентрації каніфолі, а також солі металу можна змінювати насиченість.

  Але водій не повинен захоплюватися тонуванням стекол. Нанесення тонувальної плівки на стекла необхідно, враховую діючі ГОСТи. Тому допустима тонування стекол передбачає, що вітрове скло автомобіля повинне пропускати не менш 75% світла, а решта скла не менше 70%.

  Перевірка светопропускной здатності скла

  Слід також пам’ятати, що після тонування не повинно відбуватися спотворення кольорового сприйняття водія. У смуг, розташованих по верху лобового скла, светопропускная здатність законом не нормується.

  Відео. тонування автоскла своїми руками

  Найбільш часті причини

  За версією відомого російського інтернет порталу, що спеціалізується на автомобільній тематиці, найчастіше автовласники хочуть від тонування отримати наступне:

  • Завдяки тонування можна на 60% зменшити нагрів салону навіть в спекотне літо!
  • Завдяки тонованим стеклам автомобіля можна затримувати до 99% ультрафіолетових променів, які можуть мати шкідливий вплив. В результаті можна захистити себе від раку шкіри.
  • При бічному зіткненні двох транспортних засобів тонування дозволяє утримати скло, яке розбилося на дрібні частини. В результаті водій може захистити себе від порізів.
  • Завдяки тонування можна боротися з відблисками від снігу, сонячних променів, передніх фар зустрічного транспорту.
  • Тонування. це хороший захист особистого простору. Ніхто не зможе побачити салон!
  • Тонування дозволяє захистити обшивку салону, а також пластикові деталі, які під впливом прямих сонячних променів могли б зіпсуватися.

  Ефекту можна досягти завдяки спеціальній плівці, яка може бути приклеєна до автомобільного скла. Для виготовлення цього спеціального матеріалу прийнято використовувати прозору поліестерними плівку, на яку можна нанести фарбу, а також металевий склад, що володіє особливими властивостями.

  Через нормально тоноване скло все добре видно

  Головним помилкою є те, що тонувальна плівка темного кольору, тому нічна їзда буде утруднена. Перш за все, у вас є можливість вибрати плівку з низьким ступенем затемнення. До того ж плівка може пропускати видиме світло, хоча все відблиски будуть відображені.

  Плівка повинна бути прикріплена з внутрішньої сторони скла, так як в цьому випадку вона буде захищена від будь-яких пошкоджень.

  Ви хочете встановити тонування? В цьому випадку ви повинні дізнатися, де може бути встановлена ​​плівка, а де. ні. У РФ тонування стекол по госту передбачає, що тонувати передні автомобільне скло потрібно лише використовуючи плівку з коефіцієнтом пропускання, який буде нижче 85%.

  Як тонувати самому

  Спочатку вам потрібно очистити поверхню автомобільного скла, адже воно повинне бути гладким, без сколів і будь-яких напилювань. Якщо до автомобільного скла приклеєні стільникові, або радіоантени, їх потрібно, або обійти, або зняти.

  Найважчий етап. це тонування заднього автомобільного скла. Даний процес може бути утруднений стоп-сигналами, а також обдування. Якщо ви розумієте, що буде багато роботи, ви можете відмовитися від тонування, або звернутися до професіоналів.

  Для тонування використовується спеціальна плівка

  Как затонировать стекла в автомобиле. Своими руками. В гараже. Китайской пленкой.

  Для того щоб правильно нанести тонований плівку, фахівці можуть акуратно витягнути автомобільне скло, після чого працювати на спеціальному робочому столі, яке може бути покрито скло або гладким лінолеумом. Якщо ви не хочете цього робити, можна прикласти папірусова папір до автомобільного скла для того, щоб окреслити всі контури. Потім вам буде потрібно вирізати лекало, яке повинно мати чіткими кордонами. Вирізане лекало повинно бути акуратно перенесено на тонировочную плівку. В результаті ви зможете вирізати плівку за формою вашого автомобільного скла. Тепер її потрібно приклеїти!

  Що вам може знадобитися для тонування стекол? Поза всякими сумнівами, ви повинні бути терплячими і акуратними, Що вам також буде потрібно?

  • Тонувальна плівка. Одного рулону стандартних розмірів може вистачити на чотири бічних автомобільних скла.
  • Гумовий шпатель. Важливо відзначити те, що в комплекті з тонировочной плівкою є невеликий пластмасовий скребок. Його також можна використовувати, але в цьому випадку на склі будуть мікроподряпини.
  • Канцелярський ніж. Слід враховувати те, що в комплекті з тонировочной плівкою є спеціальний ніж, але він може швидко стати тупим і почати рвати плівку.
  • Миючий засіб для миття автомобільного скла, чиста тепла вода, яка повинна бути взята з-під крана.
  • Суха ганчірка. Дуже важливо, щоб ганчірка була без ворсу. В цьому випадку ви можете бути впевнені у відсутності мікроподряпин після роботи.
  • пульверизатор.

  Бажано, щоб тонування автомобільного скла проводили двоє людей, так як одному буде важко виконати весь обсяг роботи. Вся процедура повинна проводитися в без пилу приміщенні. Якщо тонування стекол буде проводитися на вулиці, погода повинна бути безвітряної.

  Важливо відзначити те, що можна використовувати фен (будівельний, монтажний або побутовий) для того, щоб за короткий період часу просушити затоновані автомобільні вікна. Завдяки фену вийде істотно скоротити тривалість процесу!

  Як самому затонувати скла машини

  Багато власників автомобілів вирішують, що тонування стекол своїми руками для свого транспортного засобу. це необхідно і обов’язково. При цьому причини можуть бути різними.

  Хтось хоче подбати про стан здоров’я, а хтось хоче поліпшити зовнішній вигляд автомобіля. Пропонуємо дізнатися, чому автолюбителі хочуть тонувати автомобільне скло.

  висновок!

  Точне дотримання всіх правил і рекомендацій з тонування дозволить зробити автомобіль більш привабливим на вигляд, більш зручним в експлуатації і уникнути проблем з дорожньою поліцією. Удачі на дорогах!

  У ряді регіонів Росії страховика по ОСАГО стали призначати

  Сьогодні, 24 серпня, робота «єдиного агента» почалася в Іванівській області, а до цього аналогічний проект запрацював у Волгоградській, Мурманської, Ростовської, Челябінській областях і в Краснодарському краї, де були проблеми з продажами полісів ОСАЦВ. Як випливає з офіційного прес-релізу РСА, суть роботи «єдиного агента» досить проста. Людина купує у агента.

  ОСАГО: страхових компаній може стати значно менше

  Про це на конференції «Виклики та точки росту автострахування» розповів глава департаменту страхового ринку Банку Росії Ігор Juke, повідомляє ТАСС. Як пояснив Juke, страховики в даний час не готові до виконання закону про обов’язкові продажах електронних полісів ОСАГО, який вступив в чинності 1 січня 2017 року. Він також додав, що вже.

  Натисни, щоб обігнати. новий план від PSA Peugeot Citroen

  Два роки тому новий президент PSA Peugeot Citroen Карлос Таварес оголосив план розвитку Back in the Race ( «Повернення в гонку»), розрахований на 2014-2018 роки. Однак програму вдалося виконати достроково: позитивний грошовий потік не просто відновлений, а подвоєний (3,8 млрд євро), маржа операційного прибутку становить.

  Один з найбільших автозаводів Росії перейшов від батька до сина

  Калінінградський «Автотор» є одним з найбільших автозаводів, розташованих на території Росії. У минулому році (після припинення збірки Chevrolet і Opel) підприємством було випущено 92 тисячі автомобілів. в основному, марок Hyundai і Kia, а загальна потужність виробничої площадки. 300 тисяч машин щорічно. Як повідомляють «Ведомости».

  Російському автопрому знову виділили мільярди рублів

  Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову, яка передбачає виділення 3,3 млрд рублів бюджетних коштів для російських виробників автомобілів. Відповідний документ розміщений на сайті уряду. Відзначається, що бюджетні асигнування були спочатку передбачені федеральним бюджетом на 2016 рік. У свою чергу, підписане прем’єром постанова затверджує правила надання.

  Тонировка заднего стекла автомобиля своими руками. Видео урок 1 (Tutorial video How to Tint a car)

  Житель Омська взяв кредит на хабар інспектору ДАІ

  Відео дня. Що таке справжні сільські гонки?

  Як правило, білоруські водії вирізняються законослухняністю і розміреним манерою їзди. Однак і серед них зустрічаються і такі, хто здатний здивувати не тільки місцевих даішників. Минулого тижня «Авто» писав, як в Брестській області погоню з патрульним автомобілем влаштував п’яний пенсіонер на мотоблоки. Потім ми публікували відео переслідування нетверезого гомельчанин.

  Новий великий кросовер Peugeot: перші подробиці

  Новий Peugeot 5008 повністю змінить зовнішність і перетвориться з мінівена в кросовер, розрахований на сім осіб. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання L’Automobile. Крім кардинальної зміни зовнішнього вигляду, Peugeot 5008 отримає нових салон з іншою архітектурою передньої панелей, названої i-Cockpit. Таким чином, в інтер’єрі новий.

  КамАЗ заборонив працівникам лаятися матом в соцмережах

  Це стало можливим завдяки впровадженню мережевого етикету і прийняття документа під назвою «Тимчасова процедура про надання інформації в ЗМІ про діяльність ПАТ” КамАЗ “», повідомляє корпоративне видання «Вести КамАЗа». Як пояснив керівник прес-служби КамАЗа Олег Афанасьєв новий документ являє собою доопрацьований наказ про надання інформації в ЗМІ.

  В’їзди в підмосковні двори перекриють шлагбаумами

  Як розповів міністр транспорту Підмосков’я Михайло Олійник, влада не дадуть дворах житлових будинків перетворитися в перехоплює паркування, повідомляє m24.ru. За словами Олійника, найпроблемніші ділянки з точки зору паркування розташовані навколо будинків поблизу залізничних станцій або метро. Один з варіантів вирішення проблеми голова обласного Мінтрансу бачить.

  Протягом всієї історії автомобілебудування конструктори із загальної маси серійних моделей завжди любили виділити кілька унікальних за характеристиками і можливостям. У нинішній час такий підхід до конструювання автомобілів зберігся. І до цього дня багато світових автогіганти і невеликі компанії прагнуть.

  ВИБИРАЄМО автомобіль: “європеєць” або “японець”, Купівля та продаж.

  Вибираємо автомобіль: «європеєць» або «японець» Збираючись придбати новий автомобіль, автолюбитель безсумнівно зіткнеться з питанням про те, що ж віддати перевагу: ліве кермо «японця» або правий. законний. «європейця»

  ЯКИЙ автомобіль російського виробництва найкращий, кращі російські автомобілі.

  Який автомобіль російського виробництва найкращий В історії вітчизняної автомобільної промисловості було багато хороших автомобілів. І кращий з них вибрати важко. Тим більше, що критерії, за якими оцінюється та чи інша модель, можуть бути дуже різними

  При прийнятті рішення про придбання автомобіля в першу чергу багато покупців звертають увагу на експлуатаційні та технічні властивості машини, її дизайн та іншу атрибутику. При цьому не всі з них замислюються про безпеку майбутнього автомобіля. Безумовно, це сумно, оскільки часто.

  Безумовно, будь-яка людина хоча б один раз задавався питанням, яка ж найдорожча машина в світі. І навіть не отримавши відповіді, міг тільки уявити собі, що ж являє собою найдорожчий автомобіль у світі. Можливо, дехто вважає, що це потужний.

  2019-2020 рік: рейтинг страхових компаній КАСКО

  Кожен власник автомобіля прагне убезпечити себе від надзвичайних ситуацій, пов’язаних з аваріями на дорогах чи іншого заподіяння шкоди своєму ТЗ. Одні з варіантів. укладення договору КАСКО. Однак в умовах, коли на ринку страхування присутні десятки фірм, що надають послуги з.

  Найчастіше викрадають марки машин в Пітері

  Угон автомобілів це одвічне протистояння автовласників і злодіїв. Однак як зазначають в правоохоронних органах, щороку попит на крадені автомобілі помітно змінюється. Ще років 20 тому основна частина викрадень припадала на продукцію вітчизняного автопрому і зокрема на ВАЗ. але.

  Огляд найпопулярніших кросоверів і їх порівняння

  Сьогодні ми будемо розглядати шість кросоверів: Toyota RAV4, Honda CR-V, Mazda CX-5, Mitsubishi Outlander, Suzuki Grand Vitara і Ford Kuga. До двох дуже свіжим новинок ми вирішили додати ще й дебюти 2015 року, щоб тест-драйв кросоверів 2017 року було більше.

  Який седан вибрати: Camry, Mazda6, Accord, Malibu або Optima

  Потужний сюжет Назва «Chevrolet» є самою історією становлення американських автомобілів. Ім’я «Малібу» так і манить своїми пляжами, на яких знімалися численні кінофільми і телесеріали. Тим ні менш, з перших хвилин в автомобілі «Chevrolet Малібу» відчувається проза життя. Досить прості прилади.

  ЯК обміняти старий автомобіль на новий, Купівля та продаж.

  Як обміняти старий автомобіль на новий У березні 2010 року в нашій країні стартувала програма утилізації старих автомобілів, згідно з якою будь-який автовласник може поміняти свою стару машину на нову, отримавши від держави в особі Мінпромторгу фінансову допомогу в розмірі 50.

  Як формують тонування:

  Спосіб мокрою формування тонировочной плівки полягає в тому, що її треба намочити, не знімаючи захисну плівку і покласти на заднє скло зовні. Після того, як доклали плівку зовні, її треба розгладити гумовим шпателем (вигонки). Шпателем треба розгладжувати від центру до країв і при цьому гріючи криві ділянки феном. Такими нехитрими діями тонувальна плівка повністю прийме форму заднього скла.

  Спосіб сухий формування тонировочной плівки полягає в тому, що потрібний шматок плівки прикладається до заднього скла зовні обкладинкою назовні, після чого треба обрізати зайву плівку. Складки, також, виганяються шпателем від центру до країв.

  Чи чули ви про атермальне плівці або склі? Багато хто не знає, атермальне лобове скло. що це? Він має низку переваг у порівнянні зі звичайним автомобільним склом.

  Остаточне закріплення плівки на склі

  Коли ви переконаєтеся, що вона зайняла належні їй місце, то можна приступати до процесу її остаточного приклеювання. Для проведення цього етапу вам буде потрібно скребок і серветки. Скребком ви починаєте обережно, не докладаючи значних фізичних зусиль, розгладжувати плівку, це потрібно для видалення з-під неї мильного розчину і повітряних бульбашок. Як правило, ці дії роблять, починаючи роботу від центру поверхні. В кінцевому підсумку, якщо матеріал буде правильно приклеєний, то під ним не повинно залишатися навіть маленького повітряного резервуара, оскільки ці бульбашки зовні виглядають як білі плями і добре помітні.

  Ваше завдання полягає в тому, щоб зігнати їх до зовнішнього краю скла, де їх слід видалити чистою серветкою. Ту плівку, яку ви залишали на запас по краях, слід зрізати на рівні 1-2 міліметрів до рівня зовнішнього краю скла. Якщо ви це не зробите, то з плином часу вона почне задітися за краї і задиратися. А ось рівень нижнього краю слід завести під ущільнювальну стрічку на відстань близько 0,5 сантиметра, це вбереже її від можливого задирания при щоденному використанні вікон.

  Після проведення всіх цих операцій роботу по закріпленню на стеклах автомашини тонировочной плівки цілком можна вважати завершеною. Остаточно вона висохне через 24 години, цей термін буде потрібно, щоб клей зовсім застиг і закріпив матеріал на стеклах. Не рекомендується протягом цього часу користуватися обклеєними стеклами і включати їх обігрів.

  Підготовчі роботи:

  • При застосуванні будь-якого способу подальшим кроком є ​​те, що всередину автомобіля встановлюється прожектор так, щоб промінь світив на заднє скло. Плівку при цьому не знімаємо. Прожектор висвітлюють для того, щоб вирізати плівку ідеально, без похибок.
  • Підготовлений шматок потрібної форми тепер необхідно зняти і промити одну сторону плівки, яка лягала на скло, і промити від присипки плівку і скло.
  • Подальшим дією мочім плівку водою і розрівнюємо її в різні боки від центру до країв. Такою дією стане видно, наскільки рівно вирізана і відформована плівка. Якщо є складки, то нагріти феном і вигнати повітря шпателем. Після цього заносимо плівку в салон, всередину машини.
  • Перш ніж приступити до поклейке, треба добре вимити і витерти насухо скло, щоб не було пилу, що прилипли мух і т.д.

  Ви чули про автоматичну тонування. Така електронна тонування управляється кнопкою, тобто, натиснув на кнопку. скла затемна, ще раз натиснув. скла стали прозорими.

  Перш ніж зробити. потренируйтесь!

  Як і в будь-яких справах, на успіх ідеальної тонування впливає не тільки якість купленої вами плівки, але і майстерність людини, який цей матеріал приклеює. Тому буде краще, якщо ви, перед тим як вперше будете тонувати скло автомашини, потренуєтеся на звичайному склі клеїти обрізки. Вам потрібно досконало оволодіти навиком нейтралізації клейового шару і розгладження. У якісному виконанні цих робіт і полягає успіх тонування вікон.

  За таким же принципом і точно в такій послідовності обклеюють вікна бронюючої плівкою. Її структура більш жорстка і товста, але це тільки полегшує процес роботи з нею.

  Плівки різних видів дозволяється наклеювати одну на іншу, тобто коли скло, обклеєне тонуванням, остаточно просохне, можна поверх неї наклеїти броньовану плівку або в зворотній послідовності.

  Проводячи бронювання або тонування скла в автомобілі своїми руками, варто пам’ятати та обставина, що деякі види стекол мають увігнуте або вигнуте будова. Це в першу чергу відноситься до задньої половині кузова і лобового скла. А форма плівки в розправленому вигляді залишається плоскою. Дана обставина представляє деякі труднощі при проведенні таких операцій. Сама по собі плівка може розтягнутися, але незначно, хоча зазвичай цього цілком вистачає.

  Однак трапляється так, що скла машини мають сільновогнутой формою і тут вам не вдасться виконати роботи єдиним, цілісним полотном. Вийти з положення можна простим способом: розділити площину скла на кілька частин і провести описаний раніше алгоритм за допомогою декількох, спеціально викроєних деталей.

  Рада Вибір плівки.

  Ви, напевно, не ворог собі, а тому до вибору плівки повинні підходити відповідально. По-перше, запам’ятайте, що хороша плівка, що відрізняється довговічністю і оптимальної пропускною спроможністю не тільки для сонячних променів, але і для зору водія, коштує недешево. Втім, чи варто економить бюджет, коли мова йде про якісну тонування автомобіля? По-друге, варто визначитися з тим, які скла будуть тонуватися. Затонувати можна все скла автомобіля, ось тільки пропускна здатність плівок для лобового, заднього і бічних стекол буде відрізнятися. Припустимо, ви захотіли затонировать всі стекла машини. Тоді для лобового скла підійде плівка з пропускною спроможністю 50%, для передніх бокових. 35%, а задні скла і скла багажника можна тонувати плівкою, пропускна здатність якої становить 15%.

  Крім ступеня прозорості плівки потрібно враховувати і її колір. Оптимальний вибір. вугільно-сірий, який є комфортним для очей пасажирів автомобіля і добре перешкоджає проникненню в салон сонячних променів і чужих поглядів.

  Як тонувати стекла автомобіля своїми руками відео

  Багато хто віддає перевагу мати темні скла в автомобілі, щоб салон не просвічувався з усіх боків. Також повністю не затоновану машину порівнюють з акваріумом. Як ми знаємо, правила забороняють тонувати лобове і передні бічні стекла авто. Тому, законослухняні водії затемнюють задні бічні і заднє скло. Заднє скло тонувати складніше, тому що скло має неправильну форму.

  Рада Обклеювання стекол автомобіля тонировочной плівкою.

  Мильний розчин, який ми використовували для очищення стекол від бруду, стане в нагоді нам і в процесі обклеювання. Важливо запам’ятати, що цю процедуру треба проводити в чистому приміщенні, де немає пилу, інакше можливе попадання під плівку мікрочастинок, які зашкодять її зовнішній вигляд. Наносимо на обклеюваної поверхню з пульверизатора тонкий шар мильного розчину.

  Це потрібно для того, щоб шматок плівки, яким оклеивается скло, можна було вільно переміщувати по його поверхні під час підгонки. Потім миємо руки і змочуємо кінчики пальців мильним розчином. Беремо в одну руку тонировочную плівку, а інший знімаємо з її внутрішньої поверхні захисну плівку. Звільнилася клеєння сторону змочуємо мильним розчином. Потім, дотримуючись обережності, наносимо плівку на чисту і вологу поверхню, стежачи за тим, щоб не було горизонтальних складок. Вертикальні. допускаються. Потім починаємо акуратно за допомогою пластикового шпателя розрівнювати плівку, переміщаючи його від центру скла до країв. При цьому плівку потрібно прогрівати будівельним феном.

  Складна задача? Вельми. Тому обклеювати поверхню скла тонировочной плівкою краще з помічником, який, наприклад, буде прогрівати її поверхню в той час, поки ви розрівнюєте вертикальні складки.

  Дуже важливо стежити за тим, щоб плівка максимально щільно прилягала до скла, не допускати утворення бульбашок. Якщо уникнути цього не вдалося, і бульбашки на поверхні плівки з’явилися, повітря або надлишки мильного розчину з них можна видалити, проколів бульбашка вістрям голки. Отвір буде мікроскопічним і не вплине на зовнішній вигляд і термін експлуатації тонировочной плівки. Коли плівка нанесена, оброблене скло залишаємо на кілька годин для просушування і беремося за інше. Завершивши всі операції, дотримуючись обережності, встановлюємо тоновані стекла на місце. робота готова.

  Дивіться корисне відео по тонуванню автоскла

  Багато власників автомобілів, незважаючи на заборони працівників державної автоінспекції, як і раніше вважають за краще, щоб деяка частина вікон у їхньому автомобілі була покрита спеціальною плівкою, яка дає ефект захисту від сонячного світла. Це можна зробити на пунктах технічного обслуговування автомобілів, але не секрет, що тонування автомобіля своїми руками. це досить проста процедура. Давайте ж розглянемо її детально.

  необхідний інструментарій

  Перед початком операції потрібно заздалегідь подбати про необхідні матеріали і використовуваних інструментах, таких як:

  • серветки з паперу;
  • гумовий шпатель;
  • фен;
  • губки;
  • ніж для різання плівки;
  • розпилювач для мильного розчину;
  • скрепер.

  Не забудьте підготувати вікна автомобіля до наклейки. Якщо скла брудні, то потрібно ретельно очистити їх від сторонніх об’єктів з внутрішньої і зовнішньої сторони.

  Для цього слід приготувати мильний розчин. Можна використовувати для цього воду, а в неї налити шампунь або використовувати мило. Потім розчин заливають в розпилювач і наносять на скло. Скло відмивають від бруду, а після прочищають сухими серветками.

  Важливо! Необхідно ретельно очистити скло від найменших ворсинок за допомогою ножа.

  Знову приготувати розчин, але на цей раз шампунь додавати до консистенції мильної піни. Це потрібно для того, щоб найбільш точно по склу підігнати плівку.

  Наносимо плівку на заднє скло

  Даний етап роботи багато в чому ідентичний нанесення плівки на бічні стекла, але існує і ряд відмінностей. Щоб нитки обігріву вашого заднього скла не пошкодилися, необхідна крайня обережність при виконанні всіх робіт.

  Скористатися послугами помічника не завадить і при наклейці плівки на заднє скло, яке потрібно дуже ретельно почистити і вимити, а потім витерти насухо. Тільки після цього нанесіть мильний розчин. При знятті лайнера з плівки змочують мильною водою і її клейову поверхню. Освіта на матеріалі складок і заломів не допускається ні в якому разі.

  Далі вирівнюємо плівку і обережно розгладжуємо її від центру до країв, щоб видавити рідина (робимо це по напрямку ниток обігріву). Використовуйте найжорсткішу вигонку, а після завершення цього процесу всю плівку зовні потрібно прогріти за допомогою фена, щоб видалити водяні бульбашки.

  Щоб краще зрозуміти, як правильно затонувати заднє скло, раджу подивитися детальний відео, яке знаходиться нижче.

  Як зробити тонування своїми руками бічних стекол?

  Спочатку, як і на попередніх етапах, очищаємо скло. Далі опускаємо його трохи і теж виробляємо очищення верхньої кромки.

  Потім бічне скло (з внутрішньої сторони) поливаємо мильним розчином, а також змочуємо в ньому і руки (щоб на руках не залишалося ніякого бруду).

  Знімаємо захисний шар з плівки і прикладаємо її до скла. Головна умова: необхідно, щоб плівка лягла рівно, в той же час не торкаючись ущільнювачів.

  Якщо все вийшло правильно, видавлюємо бульбашки і складки. Для кращого результату можна використовувати гумовий шпатель. Як вже описувалося вище, краще це робити від центру скла, поступово просуваючись до його краях.

  Після цього потрібно зафіксувати у плівки верхній край, підняти скло і зняти лайнер, який залишився внизу. Плівку також змочити мильним розчином. Потім необхідно відігнути ущільнювач, який знаходиться внизу, і під нього заправити плівку. Працюйте акуратно, не допускайте заломів.

  Щоб вигнати рідину, використовуйте фен. Не забудьте перевірити і переконатися в тому, що між плівкою і склом відсутні водяні бульбашки.

  Визначаємося з матеріалом

  Тонувальна плівка потрібна не тільки для створення неповторного стилю автомобілю, вона також несе на собі і деякі інші корисні функції:

  • по-перше, захищає знаходяться в салоні пасажирів від сонця;
  • по-друге, є засобом, який протидіє вигоряння салону автомобіля;
  • по-третє, скло набуває деяку міцність і при зіткненні з іншими учасниками руху скло не розлітається на сотню шматочків (особливо це часто стосується бічних стекол);
  • по-четверте, створює затишну атмосферу і приховує від сторонніх очей.

  Перед початком всіх процедур необхідно ознайомитися з інструкціями на тему, як самому затонувати скла автомобіля, вибрати тонировочную плівку. Питання дуже важливе, від правильно обраного якісного матеріалу залежить довговічність самої тонування.

  Порада! Краще купувати плівки зарубіжних виробників (проте, плівки з «піднебесної» бажано уникати). Якщо важко зробити вибір, скористайтеся консультацією продавців. Вони допоможуть підібрати плівку, яка цілком задовольнить всі ваші потреби.

  Обробка плівки за розміром бічних вікон

  Щоб тонування машини своїми руками пройшла успішно, необхідно зробити викрійку з шматків плівки точно за розмірами вікна.

  Уважно подивіться і визначте, де у плівки клеїть сторона. Якщо ви маєте справу з плівкою від закордонних виробників, тоді на неї наносять спеціальний лайнер.

  Порада! Найкраще зробити викрійку трохи більше, ніж площа скла (для майбутньої підгонки).

  Із зовнішнього боку скла наносимо з пульверизатора мильний розчин і накладаємо плівку на скло (клеїться стороною на себе). Обрізаючи плівку на склі, необхідно залишити з бічних і нижніх сторін по одному сантиметру (плівка повинна трохи заходити на гумові ущільнювачі).

  Порада! Роботи, які ведуться на склі, повинні проводитися вкрай обережно, щоб виключити подряпини і інші пошкодження скла при роботах гострими предметами (ножем).

  Тонування скла автомобіля своїми руками. інструкція до застосування. Відео та фото

  Ще якихось пару десятків років тому ніхто і не чув, що таке тонування стекол, а сьогодні навряд чи можна зустріти автомобіль без неї. Тоновані стекла практичні і виглядають красиво, цивілізовано (як в дорогих іномарках).

  Іноді може здатися, що тонування стекол автомобіля своїми руками є дуже складним завданням, яку можуть виконати тільки спеціалізовані сервіси. Але це не так, в даній статті цей міф буде зруйнований, і «не такий страшний чорт, як його малюють», а зробити цю процедуру можна цілком самостійно, не «викидаючи гроші на вітер».

  Щоб все пройшло гладко, потрібно запастися терпінням, уважно і акуратно виконувати всі етапи процесу.

  Порада! Зважившись на тонування в перший раз, краще підстрахуватися і запросити помічника.

  Як затонувати заднє скло

  Якщо наклейка на бічні стекла не повинна викликати будь-яких ускладнень, то з тонуванням заднього скла своїми руками можуть виникнути невеликі складнощі через його випуклої форми. Для досягнення кращого результату покличте когось на допомогу. Плівка повинна бути вирізана трохи більше за розміром, ніж сам розмір вікна.

  Швидше за все, на поверхні тонування будуть видні пухирці повітря і різні складки. В цьому випадку за допомогою гумового шпателя акуратно розгладжуємо їх, а для швидкого висихання використовуємо фен. Розгладжувати шпателем найкраще від центру до країв до видалення всіх бульбашок і складок.

  Потім вирізаємо плівку, але залишаємо з усіх боків невеликий напуск в кілька міліметрів. А щоб краще бачити область плівки і скла, можна скористатися ліхтариком.