Де знаходиться номер двигуна на Матізе

Необхідність перевірки коду

Необхідність в перевірці індивідуального коду силового агрегату виникає не часто. Номер перевіряють співробітники Державтоінспекції при реєстрації, або зняття автомобіля з обліку. Так працівники інспекції перевіряють, чи не знаходиться машина в угоні. Тому кожен власник авто повинен знати, де на силовій установці розташований ідентифікаційний код.

ВАЖЛИВО: При купівлі вживаного авто необхідно звернути увагу на номер двигуна. Комбінація символів повинна відповідати табличці, встановленій на кузові. Невідповідність означає, що двигун був замінений.

Де знаходиться номер двигуна і кузова на DAEWOO Matiz

знаходиться, номер, двигуна

Деяких автомобілістів цікавить питання, де знаходиться номер двигуна на DAEWOO Matiz? Номер силового агрегату є унікальним кодом, який наноситься на мотор автомобіля виробником. Кожна комбінація символів має певну розшифровку.

Де знаходиться номер DAEWOO Matiz

Виробники розміщують номер двигуна автомобіля на блоці циліндрів або на його незнімних частинах. Він може бути виконаний в двох варіантах:

 • У вигляді таблички. Табличка кріпиться до блоку циліндрів на заклепках. На неї нанесена необхідна інформація;
 • Безпосередньо на корпусі блоку. Його вибивають на призначеної для цього платформі.

ДОВІДКА: Стандарту місця розташування номера на силовий агрегат не існує. Тому виробники вибирають місце для нанесення символів на свій розсуд.

Номер двигуна DAEWOO Matiz може бути розташований в двох місцях. Місце розташування залежить від обсягу силової установки:

 • На машинах з об’ємом 0.8 л. код розташовується на блоці циліндрів під масляним фільтром. Перегляд символів в цьому місці скрутний. При тривалій експлуатації місце під масляним фільтром забруднюється. Перед переглядом необхідно очистити майданчик;
 • На авто з об’ємом 1.0 л. номер розташований в місці з’єднання двигуна з коробкою перемикання передач, і завдано вертикально. Для звірки символів потрібно демонтувати патрубок забору повітря.

УВАГА: Для полегшення процедури перегляду використовується спеціалізоване дзеркало. Воно оснащене ручкою. Це дозволяє оглядати недоступні ділянки. Придбання дзеркала для одноразового використання нерентабельно. Тому можна спробувати виготовити його самостійно.

Розшифровка номера Дуе Matiz

Символи, нанесені на блок циліндрів DAEWOO Matiz, є закодованими даними про машину. Нижче приведена розшифровка символів на прикладі номера XWB4A11BD5A000405:

 • X. код регіону в якому вироблено авто (Азія);
 • W. позначення держави (Узбекистан);
 • B. ідентифікаційний номер виробника;
 • 4. тип машини (пасажирська, з переднім приводом і лівостороннім розташуванням керма);
 • А. Позначення марки і обсягу силового агрегату (А. 0.8 літра, В. 1.0 літра);
 • 1. вид кузова автомобіля;
 • 1. позначення модифікації (1. базова модифікація);
 • В. вид застосовуваного палива;
 • D. коробка перемикання передач (D. механічна КПП з п’ятьма передачами для руху вперед і однією назад. V. механічна з 4 передачами вперед і однією назад);
 • 5. відповідає роком випуску авто;
 • А. код заводу здійснював збірку конкретної моделі;
 • 000405. останні шість символів наносяться цифрами. Вони означають індивідуальний номер кузова DAEWOO Matiz.

Код, нанесений на блок циліндрів, вказується в паспорті транспортного засобу, і дублюється на табличках, закріплених на кузові. Таблички встановлені під капотом і з правого боку переднього пасажирського сидіння під кавролін.

Яким способом можна знайти номер на двигуні

Купуючи автомобіль в салоні, про місце, де вибитий номер двигуна, можна запитати у працівника салону. Навіть якщо йому це невідомо, він докладе всіх зусиль, щоб догодити покупцеві.

Якщо покупка автомобіля відбувається на авторинку, оформляючи документ про купівлю-продаж або генеральну довіреність, потрібно запитати у продавця, де шукати номер двигуна його авто.

Якщо двигун не сильно забруднений, можна в домашніх умовах, змочивши ганчірку в спеціальному розчині, зробити його чистку.

Мийка двигуна при скупченні великої шару бруду. досить складна процедура. Тоді силовий агрегат краще помити на мийці для автомобілів. Тільки так можна оглянути все западини і потаємні місця.

Фахівці СТО, що займаються капітальним ремонтом двигунів різних марок машин, також можуть сказати, де він може розташовуватися.

На станції, де проводять діагностику та експертизу при МРЕВ, покажуть це місце. Так як вони займаються зчитуванням номерних знаків, реєструючи і ставлячи на облік автомобілі, то за невелику плату допоможуть власнику.

У деяких марках автомобілях, наприклад, в Форді, номер двигуна розташований так, що його пошук необхідно проводити, використовуючи дзеркало з довгим важелем. Це місце знаходиться під фільтром для масла. Його закриває металева спеціальна плита, яка захищає піддон картера. Якщо дзеркало відсутня, необхідно для ідентифікації номера зняти цю плиту, що займе якийсь час.

Купуючи американський раритетний автомобіль, багато власників навіть не здогадуються, що на двигуні відсутній його номер. При зупинці інспектором ДПС, цей факт повинен бути вказаний. Щоб довести свої слова, пишеться заява керівництва ГИБДД. До нього додаються завірені копії документів, що було придбано авто. Іноді такі машини забиралися від господарів на штрафний майданчик.

Тоді пишеться запит компанії-виробнику і тюнинговим ательє в ту країну, де вона була придбана. Потрібно попросити, щоб вони документально підтвердили, що конкретний автомобіль був придбаний конкретним людиною.

Також додатково прикладають технічний документ, що підтверджує реєстрацію до того моменту, коли почався «апгрейд», і вказує на його стан. Це заняття досить копітка. Для його проведення потрібно запастися терпінням і деякою кількістю часу.

Вирішивши спірні питання після надання документів, машина буде повернена зі штраф майданчика власнику, без накладання на нього штрафних санкцій. Подібне трапляється не часто, але буває. І необхідно знати, як правильно діяти в подібній ситуації.

Де розташована цифрова комбінація номера

Де знаходиться номер двигуна? У документі, що свідчить, що автомобіль пройшов державну реєстрацію, як правило, вказується номер двигуна. Якщо він відсутній, можна використовувати дані технічного паспорта. При купівлі вживаного автомобіля і колишній власник не надав інструкцію по експлуатації, її можна знайти в інтернеті. Вона повинна відповідати даній моделі.

Якщо потрібно знайти розташування номера двигуна безпосередньо на самому агрегаті, слід провести наступні дії: відкрити автомобільний капот і знайти табличку на моторі, де він може бути написаний. У різних моделей вона розміщується в різних місцях. Де розташований номер двигуна:

 • Блок циліндрів, або біля нього;
 • Кожух ременя;
 • Нижня частина щупа рівня масла;
 • Місце зіткнення двигуна з коробкою передач;
 • повітрозабірник;
 • Отвір моторної підвіски;
 • Колектор впуску;
 • Патрубок радіатора для охолоджуючої рідини.

У старих зразках є спеціальна алюмінієва табличка, невелика за розмірами, де вказуються всі дані автомобіля.

Де знаходиться номер двигуна

Іноді перед власником автомобіля виникає питання, де знаходиться номер двигуна автомобіля. Його можна знайти, переглянувши технічну документацію. При випуску транспортного засобу, заводом виробником надається пакет документів. Сюди входить експлуатаційне керівництво, де вказуються ці дані. Також його можна знайти на самому двигуні.

Місце, де можна подивитися цифрову комбінацію, повинен знати кожен власник автомобіля. У разі зупинки працівниками ДАІ, вони змогли звірити її з даними, зазначеними в технічному паспорті.

Купуючи транспорт на вторинному ринку, знаючи, де знаходиться номер, можна убезпечити себе від різних незручних ситуацій, коли можуть продати викрадений автомобіль.

Розшифровка номер двигуна

Розшифровка номера двигуна відбувається відповідно до міжнародного стандарту ISO 3779. Відповідаючи на питання, скільки цифр в номері двигуна автомобіля, звернемо увагу, які знаки його складають. Це 17 знаків цифр і букв латинського алфавіту. У зв’язку зі схожістю символів I, O, Q на цифри 1 і 0, вони не застосовуються в комбінаціях чисел.

Значення кожного символу. характеристика автомобіля. З його допомогою визначається:

 • Завод-виробник
 • Країна виробництва
 • дата випуску
 • Технічні характеристики та інші дані.

У номері вказують лише великі червоні літери, що вказує на його оригінальність.

 • WMI (1-3 символи вказують на індекс виробника)
 • VDS (4-9 символи описують модель)
 • VIS (10-17 символи відрізняється частини).

Перші 3 символи першої частини є позначенням міжнародного индикационного коду виробника. Перший символ. географічна зона, другий. країна, розташована в цій зоні, третій. певний виробник.

Виробник може мати кілька WMI. Але різні виробники не можуть користуватися однаковим номером. Тільки після закінчення 30 років після першого його використання, він може бути закріплений за іншим.

Незважаючи на те, що в стандарті дано чітке визначення стани виробника, це часто не використовують. На автомобілях відділення General Motors з головним офісом в Німеччині, ставиться знак WO, не залежно від країни-виробника.

Друга частина номера, що складається з п’яти символів, які описують характерні особливості автомобіля:

 • модельну волосінь
 • вид кузова
 • вид двигуна
 • систему харчування
 • положення керма
 • Привід і інші.

Остання частина з восьми знаків вказує, чим відрізняється ця модель від інших. Останні 4 повинні бути вказані цифрами.

Ті 6 цифр, що знаходяться в самому кінці, відповідають порядковому номеру автомобіля.

Щоб не стати здобиччю для шахраїв, необхідно знати, як перебивають номери і їх головні ознаки. Існує багато способів, щоб перебити номер. Це можливо шляхом видалення або заміни елементів на знаках або всієї маркувальної панелі. Так що потрібно бути дуже уважними.

Знаючи, де можна знайти номер двигуна автомобіля, а також, що позначають його символи, можна убезпечити себе від деяких проблем, які можуть виникнути в повсякденному житті.

Где номер двигателя Chevrolet Spark и Daewoo Matiz c мотором 0.8

маркування двигуна

Шільд з даними знаходиться праворуч у верхній частині двигуна. На ньому перераховані такі позначення:

Маркування двигуна розташовується на блоці циліндрів зліва і включає:

 • код базової моделі і модифікації;
 • рік випуску мотора;
 • порядковий номер.

Позначення можуть бути вибиті на корпусі або нанесені фотохімічним способом.

Де знаходяться номер рами і двигуна на КАМАЗі?

Відповідно до встановлених вимог законодавства РФ, виробник повинен вказувати інформацію про транспортний засіб на рамі, двигуні і кабіні. Вона написана у вигляді буквено-цифрових позначень відповідно до загальних правил інформування. Давайте розберемося, де знаходяться номери рами і двигуна на КАМАЗі і що вони позначають.

Основна інформація

Шільд з даними про виробника і загальних характеристиках автомобіля встановлений в кабіні праворуч в дверному отворі. На ньому вказана маркування, яка включає наступні дані:

 • код заводу-виробника;
 • шестизначний індекс моделі КАМАЗа;
 • код року випуску;
 • семизначний порядковий ідентифікатор.

З правого боку нанесена позначка відповідності PCT, який позначає, що автомобіль пройшов сертифікацію ГОСТ Р. Нижче вказано свідоцтво «схвалення типу транспортного засобу». З лівого боку під інформацією про виробника розміщені позначення максимального навантаження.

Під логотипом КАМАЗ знаходяться дані автомобільного двигуна:

 • порядковий ідентифікатор;
 • Модель;
 • максимальна корисна потужність.

Поруч розташована маркувальна табличка для експорту. Параметри ідентичні, але вказані на іноземній мові. Зверху над ідентифікаційним номером додатково представлені:

 • європейське технічне схвалення;
 • цифрове або буквене позначення країни, що надала схвалення ЄЕС;
 • код офіційного затвердження.

На шильдах в кабіні вказані основні дані. Кожен знак несе особливе значення. Що стосується дотримання стандартів, то вагу має не тільки номер рами. Корисна інформація розміщена і на інших елементах транспортного засобу.

Номери VIN, шасі і кабіни

Номер VIN розташовується з правого боку збоку на рамі. До 2014 року він вказувався ззаду біля колеса, а зараз спереду. Містить наступну інформацію:

 • код виробника;
 • модель авто;
 • код року виробництва;
 • порядковий номер.

Технічна маркування знаходиться праворуч зверху на рамі, біля амортизатора. Має наступні позначення:

 • код виробника;
 • цифра 0;
 • шестизначний код моделі;
 • позначення року виробництва;
 • порядковий ідентифікатор з 7 цифр.

Номер кабіни знаходиться спереду під капотом. Розшифровка його даних:

 • Модель;
 • рік випуску авто;
 • порядковий заводський номер.

Послідовність кодових знаків включає основні відомості про КАМАЗі і його деталях, які є важливими для ідентифікації автомобіля.

важливість маркування

Згідно з діючими правилами ГОСТ Р51980-2002, які регламентують маркування транспортних засобів, дані про вантажній машині повинні бути обов’язково зафіксовані. Вони дозволяють ідентифікувати автомобіль.

Номерні позначення потрібні для постановки техніки на облік в ГИБДД. Їх заносять в реєстраційну документацію разом з технічними характеристиками.

При покупці КАМАЗа потрібно перевірити наявність усіх номерів. Вони повинні відповідати даним, які вказані в документації на авто.

Відсутність або невідповідність номерів автомобіля викликає підозру. Тому такий транспортний засіб повинен обов’язково пройти експертизу на визначення шахрайства.

Де номер кузова DAEWOO Matiz

Деяких автомобілістів цікавить питання, де знаходиться номер двигуна на DAEWOO Matiz? Номер силового агрегату є унікальним кодом, який наноситься на мотор автомобіля виробником. Кожна комбінація символів має певну розшифровку.

Де знаходиться номер DAEWOO Matiz

Виробники розміщують номер двигуна автомобіля на блоці циліндрів або на його незнімних частинах. Він може бути виконаний в двох варіантах:

 • У вигляді таблички. Табличка кріпиться до блоку циліндрів на заклепках. На неї нанесена необхідна інформація;
 • Безпосередньо на корпусі блоку. Його вибивають на призначеної для цього платформі.

ДОВІДКА: Стандарту місця розташування номера на силовий агрегат не існує. Тому виробники вибирають місце для нанесення символів на свій розсуд.

Номер двигуна DAEWOO Matiz може бути розташований в двох місцях. Місце розташування залежить від обсягу силової установки:

 • На машинах з об’ємом 0.8 л. код розташовується на блоці циліндрів під масляним фільтром. Перегляд символів в цьому місці скрутний. При тривалій експлуатації місце під масляним фільтром забруднюється. Перед переглядом необхідно очистити майданчик;
 • На авто з об’ємом 1.0 л. номер розташований в місці з’єднання двигуна з коробкою перемикання передач, і завдано вертикально. Для звірки символів потрібно демонтувати патрубок забору повітря.

УВАГА: Для полегшення процедури перегляду використовується спеціалізоване дзеркало. Воно оснащене ручкою. Це дозволяє оглядати недоступні ділянки. Придбання дзеркала для одноразового використання нерентабельно. Тому можна спробувати виготовити його самостійно.

Необхідність перевірки коду

Необхідність в перевірці індивідуального коду силового агрегату виникає не часто. Номер перевіряють співробітники Державтоінспекції при реєстрації, або зняття автомобіля з обліку. Так працівники інспекції перевіряють, чи не знаходиться машина в угоні. Тому кожен власник авто повинен знати, де на силовій установці розташований ідентифікаційний код.

ВАЖЛИВО: При купівлі вживаного авто необхідно звернути увагу на номер двигуна. Комбінація символів повинна відповідати табличці, встановленій на кузові. Невідповідність означає, що двигун був замінений.

Де розташований вин номер на Матізе

Він номер DAEWOO Matiz розташований в трьох місцях:

 • Наклейка під лобовим склом автомобіля;
 • На верхній рамці радіатора з правого боку;
 • Він номер (VIN) поруч із сидінням переднього пасажира під ковроліном;
 • На бічній стійці наклейка з вин номером.

Розшифровка номера Дуе Matiz

Символи, нанесені на блок циліндрів DAEWOO Matiz, є закодованими даними про машину. Нижче приведена розшифровка символів на прикладі номера XWB4A11BD5A000405:

 • X. код регіону в якому вироблено авто (Азія);
 • W. позначення держави (Узбекистан);
 • B. ідентифікаційний номер виробника;
 • 4. тип машини (пасажирська, з переднім приводом і лівостороннім розташуванням керма);
 • А. Позначення марки і обсягу силового агрегату (А. 0.8 літра, В. 1.0 літра);
 • 1. вид кузова автомобіля;
 • 1. позначення модифікації (1. базова модифікація);
 • В. вид застосовуваного палива;
 • D. коробка перемикання передач (D. механічна КПП з п’ятьма передачами для руху вперед і однією назад. V. механічна з 4 передачами вперед і однією назад);
 • 5. відповідає роком випуску авто;
 • А. код заводу здійснював збірку конкретної моделі;
 • 000405. останні шість символів наносяться цифрами. Вони означають індивідуальний номер кузова DAEWOO Matiz.

Код, нанесений на блок циліндрів, вказується в паспорті транспортного засобу, і дублюється на табличках, закріплених на кузові. Таблички встановлені під капотом і з правого боку переднього пасажирського сидіння під кавролін.

Компанія “DAEWOO Motors Co” після азіатського кризи 1998 року виявилася банкрутом. У 2002 році було досягнуто згоди з компанією General Motors (USA) про продаж їй активів розорилася “DAEWOO Motors Co”. В результаті GM придбав виробництво в Кореї і модельний ряд, який дозволив проникнути в більш дешеві сегменти ринку, ніж раніше. Тому підготовлені до виробництва нові моделі DAEWOO були перейменовані в Chevrolet і в такому вигляді почали атакувати практично всі ринки світу. Під час цієї покупки були придбані не всі заводи компанії “DAEWOO Motors Co”.

Все це призвело до того, що після розвалу компанії “DAEWOO Motors Co” з’явилися 3 “спадкоємця”:. корейські заводи, контрольовані GM-DAT, що випускають автомобілі під маркою Chevrolet і DAEWOO для корейського ринку;. польсько-український гурт випускає як автомобілі DAEWOO для українського ринку за описаною вище схемою, так і Chevrolet Lanos (перелицьований DAEWOO Lanos), ЗАЗ Сенс для російського ринку за повним виробничим циклом в Запоріжжі; Так само з корейських SKD комплектів в Україні виробляються автомобілі Chevrolet для українського ринку;. узбецьке підприємство, що випускає застарілі DAEWOO Nexia і Matiz для ринків країн СНГ.І якщо перші зберегли первісну структуру VIN-коду, то другі в деяких випадках відступили від неї, а в Узбекистані взагалі почали використовувати свою структуру.

З 1 по3 позицію номера. світовий індекс виробника (WMI):

WMI виробника | Марка | СтранаKL2 DAEWOO КореяKL3 DAEWOO КореяKL4 DAEWOO КореяKLA DAEWOO КореяSUP DAEWOO ПольшаULV DAEWOO УзбекістанXW3 DAEWOO УзбекістанXWB DAEWOO УзбекістанXWD DAEWOO УзбекістанY6D DAEWOO Україна

WMI виробника | Марка | СтранаKL1 Chevrolet КореяKL2 Chevrolet КореяKLA Chevrolet КореяKLN Chevrolet КореяKLS Chevrolet Корея

4 позиція. модель автомобіля: 3. Tico 4. Matiz (KOR) C. Super SalonС. Chevrolet CaptivaE. Prince / MatizJ. DAEWOO Espero / NubiraK. Chevrolet SparkL. Chevrolet Epica / EvandaN. Super SalonN. DAEWOO Nubira (J200) / Chevrolet Nubira / LacettiM. Matiz (POL) P. DAEWOO Prince / Leganza / MagnusS. Chevrolet Aveo / KalosT. DAEWOO Racer / Nexia / Lanos (Sens) / Kalos, Chevrolet LanosU. DAEWOO / Chevrolet Tacuma (Rezzo) V. Royal Duke / Leganza

5 позиція номера. тип приводу і трансмісія: A. передній привід, автоматична КПC. передній привід, CVT (варіатор) D. повний привід, автоматична КПF. передній привід, механічна КПG. повний привід, механічна КПM. задній привід, механічна КПR. задній привід, автоматична КП

C 6 по 7 позицію номера. тип кузова: 08. хетчбек 3 дв.19. седан 6-оконний26. пікап / SUV35. універсал 5 дв.48. хетчбек 5 дв. 4-оконний55. фургон (ЗАТ “ЗАЗ”) 68. хетчбек 5 дв. 6-оконний69. седан 4-оконний75. мінівен

8 позиція VIN номера. тип двигуна: 0. 1.0 літра SOHC2. 2.2 літра DOHC3. 1.8 літра DOHC4. 0.8 літра SOHC (3 циліндра) 6. 1.6 літра DOHC7. 1.4 літра DOHC8. 1.8 літра SOHC8. 1.3 літра SOHC (автомобілі Sens ін.ва ЗАТ “ЗАЗ” (Україна) зі зварюванням і фарбуванням кузова і силовим агрегатом МЕМЗ) 9. 1.4 літра SOHC (автомобілі Lanos 1.4 пр-ва ЗАТ “ЗАЗ” (Україна) зі зварюванням і фарбуванням кузова і двигуном МЕМЗ) A. 1.4 літра SOHCA. 1.5 літра (XQ CIH) B. 1.8 літра DOHC (корейського виробництва) C. 1.3 літра SOHCD. 1.2 літра DOHC E. 2.0 літра SOHC (SCIH.) F. 2.0 літра SOHC (ECIH.). стариеF. 2.4 літра DOHC поперек. новиеG. 1.5 літра OHC поперекG. 3.2 літра DOHC V6 поперек. новиеH. 1.5 літра OHC продольнийH. 1.8 літра SOHC K. 2.0 літра OHC TBI. стариеK. 2.0 літра DOHC R6 поперек. новиеL. 2.5 літра DOHC R6 поперекM. 0.8 літра DOHC (3 циліндра) P. 2.0 літра DOHC (LPG) (пропан-бутан) R. 2.0 літра DOHC дизельний (150 к.с.) S. 2.0 літра SOHC (LPG) (пропан-бутан) T. 1.2 літра SOHC T. 1.5 літра OHCU. 2.0 літра DOHC дизельний (120 к.с.) V. 1.5 літра DOHCW. 2.0 літра SOHCY. 1.5 літра SOHCZ. 2.0 літра DOHC

где вин номер на дэу матиз, где номер двигателя у дэу матиз

9 позиція ВІН номера. призначення автомобіля: 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Sens, кузов привізною) 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Lanos, кузов зварювання і фарбування на ЗАТ “ЗАЗ”) 1. загального призначення2. спеціального назначеніяD. зустрічається на автомобілях FSOE. експортJ. SUV P. ЗАТ “ЗАЗ” (Sens, кузов зварювання і фарбування на ЗАТ “ЗАЗ”)

10 позиція номера. модельний рік випуску автомобіля: 1971 = 1 1982 = C 1993 = P 2004 = 41972 = 2 1983 = D 1 994 = R 2005 = 51 973 = 3 1984 = I тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ять = S 2006 = 61974 = 4 1985 = F 1996 = T 2007 = 71975 = 5 1986 = G 1997 = V 2008 = 81976 = 6 1987 = H 1 998 = W 2009 = 91977 = 7 1988 = J 1999 = X 2010 = A1978 = 8 1989 = K 2000 = Y 1979 = 91990 = L 2001 = 1 1980 = A тисячі дев’ятсот дев’яносто один = M2002 = 2 1981 = B тисячу дев’ятсот дев’яносто-два = N 2003 = 3

11 позиція номера. місце складання (завод-виробник): 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Ukraine) A. Asaka (Uzbekistan) B. Bupyeong (Korea) K. Kunsan (Korea) I. (India) C. Changwon (China) W. FSO (Poland)

З 12 по 17 позицію номера. серійний номер (виробничий номер виробу).Автомобілі пр-ва ЗАТ “ЗАЗ”, що не підпадають під цю систему кодування:

З 1 по 3 позицію номера. WMI виробника: WMI виробника Марка Країна ДополнітельноY6D DAEWOO Україна збірка в Запоріжжі та Іллічівську з SKD комплектів, зварювання в Запоріжжі з CKD комплектів

4 позиція номера. код моделей: T. DAEWOO (Sens)

9 позиція номера. призначення автомобіля: 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Sens, кузов привізною)

11 позиція номера. завод-виробник: 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Ukraine)

З 12 по 17 позицію номера. серійний номер

Система VIN-кодів автомобілів DAEWOO узбецького пр-ва:

З 1 по 3 позицію номера. ідентифікаційний код заводу-виготовлювача (WMI): WMI виробника | Марка | СтранаULV DAEWOO УзбекістанXW3 DAEWOO УзбекістанXWB DAEWOO УзбекістанXWD DAEWOO Узбекистан

4 позиція номера. модель: 3. Nexia4. Matiz

5 позиція номера Можливі варіанти: D, L. NexiaA, B. Matiz

6 позиція номера. тип кузова: 1. хетчбек 5 дв.3. седан

11 позиція номера. завод-ізготовітельA. Asaka (Uzbekistan)

З 12 по 17 позицію VIN номера. серійний номер

розшифровка номера

17-розрядний ідентифікаційний номер містить дані про автомобіль в закодованому вигляді. Ідентифікаційний номер автомобіля XWB4B11BD5A000806 розшифровується так: XWB. ідентифікаційний код виробника (X. код регіону (Азія); W. код країни (Узбеки стан); В. код виробника (АТЗТ «Уздеуавто»))

тип автомобіля (пасажирський, лівосторонній управління, передній привід) У. код двигуна (В. SOHC 1.0 MPFI; A. SOHC 0.8 MPFI) 1. тип кузова (п’ятидверний хетчбек) 1. початкові зміни (перша модель) У. тип палива (А. етилований бензин; В. неетилований бензин) D. трансмісія (D. п’ятиступінчаста механічна; V. четирехступенчатая автоматична) 5. рік випуску (5. 2005-й) А. складальний завод (А. Асака) 000806. серійний номер ( номер кузова автомобіля)

Тюнінг движка

Тюнінг двигуна ВАЗ 2114 проводиться типово для всієї серії силових агрегатів встановлюються на 2113-2115. Як відомо, існує два варіанти доопрацювання мотора: механічний і чіп тюнінг. Схема доопрацювання досить проста, спочатку робиться механіка, а потім електроніка. Але, багато автолюбителів проводять тільки чіп-тюнінг для зниження витрати, оскільки ціна на пальне занадто висока.

Чіп тюнінг ВАЗ 2114 проводиться за допомогою спеціального обладнання і спрямований на збільшення потужності або зниження витрати споживаного пального. Такий вид роботи варто довірити професіоналам, оскільки тільки вони мають необхідні навички і знання.

Що стосується механічної доопрацювання, то тут схема стандартна. У разі, повного доопрацювання мотора, його необхідно повністю розібрати. Необхідно отримати повний доступ до внутрішньої частини силового агрегату. Далі, проводиться процес розточування-хонінговку і установки нових запасних частин з полегшеним вагою.

Номер двигателя на автомобиле ДЕУ МАТИЗ (Daewoo Matiz)

Встановлена ​​турбіна на двигун ВАЗ 2114После збирання рекомендується встановити тюнінг версію системи охолодження і випуску відпрацьованих газів, так як згорання буде відбуватися з виділенням великої кількості тепла, ніж раніше. Масло в двигун ВАЗ 2114 після тюнінгу стандартне не підійде, тому рекомендується, щоб процес доопрацювання робили професіонали.

Locky 0

DAEWOO Matiz II (M150) 0.8 AT
Рік випуску: 2007

Навіщо потрібно перевіряти об’єм двигуна

Найчастіше дізнаються обсяг двигуна коли хочуть збільшити ступінь стиснення, тобто якщо хочуть розточити циліндри з метою тюнінгу. Оскільки чим більше ступінь стиснення, тим більше буде тиск на поршень при згорянні суміші, а отже, двигун буде більш потужним. Технологія зміни обсягу в більшу сторону, щоб підвищити рівень стиснення, дуже вигідна. адже порція паливної суміші така ж, а корисної роботи більше. Але всьому є своя межа і надмірне її збільшення загрожує самозаймання, внаслідок чого відбувається детонація, яка не тільки зменшує потужність, але і загрожує руйнуванням мотора.

 • Як з’ясувати модель двигуна ?
 • На самому двигуні
 • Де знаходиться номер двигуна
 • Вибачте за тимчасові незручності там написана
 • Табличка під капотом
 • Дізнатися двигун по вин-коду

Існує чимало ситуацій, коли просто необхідно дізнатися модель двигуна. Об’єм двигуна як і об’єм двигуна. дізнатися об’єм двигуна Fiat Doblo по вин коду. Наприклад, при покупці автомобіля або просто запчастин. Як дізнатися обсяг двигуна обсяг машини Авто. І тоді постає питання: як і де добути цю інформацію? Далі буде розказано, як визначити модель двигуна наступними способами: знайти номер на моторі за допомогою подкапотной таблички і по вин-коду.

Де знаходиться номер DAEWOO Matiz

Виробники розміщують номер двигуна автомобіля на блоці циліндрів або на його незнімних частинах. Він може бути виконаний в двох варіантах:

 • У вигляді таблички. Табличка кріпиться до блоку циліндрів на заклепках. На неї нанесена необхідна інформація;
 • Безпосередньо на корпусі блоку. Його вибивають на призначеної для цього платформі.

ДОВІДКА: Стандарту місця розташування номера на силовий агрегат не існує. Тому виробники вибирають місце для нанесення символів на свій розсуд.

Номер двигуна DAEWOO Matiz може бути розташований в двох місцях. Місце розташування залежить від обсягу силової установки:

 • На машинах з об’ємом 0.8 л. код розташовується на блоці циліндрів під масляним фільтром. Перегляд символів в цьому місці скрутний. При тривалій експлуатації місце під масляним фільтром забруднюється. Перед переглядом необхідно очистити майданчик;
 • На авто з об’ємом 1.0 л. номер розташований в місці з’єднання двигуна з коробкою перемикання передач, і завдано вертикально. Для звірки символів потрібно демонтувати патрубок забору повітря.

УВАГА: Для полегшення процедури перегляду використовується спеціалізоване дзеркало. Воно оснащене ручкою. Це дозволяє оглядати недоступні ділянки. Придбання дзеркала для одноразового використання нерентабельно. Тому можна спробувати виготовити його самостійно.

DAEWOO Matiz вин код де знаходиться

Компанія “DAEWOO Motors Co” після азіатського кризи 1998 року виявилася банкрутом. У 2002 році було досягнуто згоди з компанією General Motors (USA) про продаж їй активів розорилася “DAEWOO Motors Co”. В результаті GM придбав виробництво в Кореї і модельний ряд, який дозволив проникнути в більш дешеві сегменти ринку, ніж раніше. Тому підготовлені до виробництва нові моделі DAEWOO були перейменовані в Chevrolet і в такому вигляді почали атакувати практично всі ринки світу. Під час цієї покупки були придбані не всі заводи компанії “DAEWOO Motors Co”.

Все це призвело до того, що після розвалу компанії “DAEWOO Motors Co” з’явилися 3 “спадкоємця”:. корейські заводи, контрольовані GM-DAT, що випускають автомобілі під маркою Chevrolet і DAEWOO для корейського ринку;. польсько-український гурт випускає як автомобілі DAEWOO для українського ринку за описаною вище схемою, так і Chevrolet Lanos (перелицьований DAEWOO Lanos), ЗАЗ Сенс для російського ринку за повним виробничим циклом в Запоріжжі; Так само з корейських SKD комплектів в Україні виробляються автомобілі Chevrolet для українського ринку;. узбецьке підприємство, що випускає застарілі DAEWOO Nexia і Matiz для ринків країн СНГ.І якщо перші зберегли первісну структуру VIN-коду, то другі в деяких випадках відступили від неї, а в Узбекистані взагалі почали використовувати свою структуру.

З 1 по3 позицію номера. світовий індекс виробника (WMI):

WMI виробника | Марка | СтранаKL2 DAEWOO КореяKL3 DAEWOO КореяKL4 DAEWOO КореяKLA DAEWOO КореяSUP DAEWOO ПольшаULV DAEWOO УзбекістанXW3 DAEWOO УзбекістанXWB DAEWOO УзбекістанXWD DAEWOO УзбекістанY6D DAEWOO Україна

WMI виробника | Марка | СтранаKL1 Chevrolet КореяKL2 Chevrolet КореяKLA Chevrolet КореяKLN Chevrolet КореяKLS Chevrolet Корея

4 позиція. модель автомобіля: 3. Tico 4. Matiz (KOR) C. Super SalonС. Chevrolet CaptivaE. Prince / MatizJ. DAEWOO Espero / NubiraK. Chevrolet SparkL. Chevrolet Epica / EvandaN. Super SalonN. DAEWOO Nubira (J200) / Chevrolet Nubira / LacettiM. Matiz (POL) P. DAEWOO Prince / Leganza / MagnusS. Chevrolet Aveo / KalosT. DAEWOO Racer / Nexia / Lanos (Sens) / Kalos, Chevrolet LanosU. DAEWOO / Chevrolet Tacuma (Rezzo) V. Royal Duke / Leganza

5 позиція номера. тип приводу і трансмісія: A. передній привід, автоматична КПC. передній привід, CVT (варіатор) D. повний привід, автоматична КПF. передній привід, механічна КПG. повний привід, механічна КПM. задній привід, механічна КПR. задній привід, автоматична КП

C 6 по 7 позицію номера. тип кузова: 08. хетчбек 3 дв.19. седан 6-оконний26. пікап / SUV35. універсал 5 дв.48. хетчбек 5 дв. 4-оконний55. фургон (ЗАТ “ЗАЗ”) 68. хетчбек 5 дв. 6-оконний69. седан 4-оконний75. мінівен

8 позиція VIN номера. тип двигуна: 0. 1.0 літра SOHC2. 2.2 літра DOHC3. 1.8 літра DOHC4. 0.8 літра SOHC (3 циліндра) 6. 1.6 літра DOHC7. 1.4 літра DOHC8. 1.8 літра SOHC8. 1.3 літра SOHC (автомобілі Sens ін.ва ЗАТ “ЗАЗ” (Україна) зі зварюванням і фарбуванням кузова і силовим агрегатом МЕМЗ) 9. 1.4 літра SOHC (автомобілі Lanos 1.4 пр-ва ЗАТ “ЗАЗ” (Україна) зі зварюванням і фарбуванням кузова і двигуном МЕМЗ) A. 1.4 літра SOHCA. 1.5 літра (XQ CIH) B. 1.8 літра DOHC (корейського виробництва) C. 1.3 літра SOHCD. 1.2 літра DOHC E. 2.0 літра SOHC (SCIH.) F. 2.0 літра SOHC (ECIH.). стариеF. 2.4 літра DOHC поперек. новиеG. 1.5 літра OHC поперекG. 3.2 літра DOHC V6 поперек. новиеH. 1.5 літра OHC продольнийH. 1.8 літра SOHC K. 2.0 літра OHC TBI. стариеK. 2.0 літра DOHC R6 поперек. новиеL. 2.5 літра DOHC R6 поперекM. 0.8 літра DOHC (3 циліндра) P. 2.0 літра DOHC (LPG) (пропан-бутан) R. 2.0 літра DOHC дизельний (150 к.с.) S. 2.0 літра SOHC (LPG) (пропан-бутан) T. 1.2 літра SOHC T. 1.5 літра OHCU. 2.0 літра DOHC дизельний (120 к.с.) V. 1.5 літра DOHCW. 2.0 літра SOHCY. 1.5 літра SOHCZ. 2.0 літра DOHC

9 позиція ВІН номера. призначення автомобіля: 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Sens, кузов привізною) 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Lanos, кузов зварювання і фарбування на ЗАТ “ЗАЗ”) 1. загального призначення2. спеціального назначеніяD. зустрічається на автомобілях FSOE. експортJ. SUV P. ЗАТ “ЗАЗ” (Sens, кузов зварювання і фарбування на ЗАТ “ЗАЗ”)

10 позиція номера. модельний рік випуску автомобіля: 1971 = 1 1982 = C 1993 = P 2004 = 41972 = 2 1983 = D 1 994 = R 2005 = 51 973 = 3 1984 = I тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ять = S 2006 = 61974 = 4 1985 = F 1996 = T 2007 = 71975 = 5 1986 = G 1997 = V 2008 = 81976 = 6 1987 = H 1 998 = W 2009 = 91977 = 7 1988 = J 1999 = X 2010 = A1978 = 8 1989 = K 2000 = Y 1979 = 91990 = L 2001 = 1 1980 = A тисячі дев’ятсот дев’яносто один = M2002 = 2 1981 = B тисячу дев’ятсот дев’яносто-два = N 2003 = 3

11 позиція номера. місце складання (завод-виробник): 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Ukraine) A. Asaka (Uzbekistan) B. Bupyeong (Korea) K. Kunsan (Korea) I. (India) C. Changwon (China) W. FSO (Poland)

З 12 по 17 позицію номера. серійний номер (виробничий номер виробу).Автомобілі пр-ва ЗАТ “ЗАЗ”, що не підпадають під цю систему кодування:

З 1 по 3 позицію номера. WMI виробника: WMI виробника Марка Країна ДополнітельноY6D DAEWOO Україна збірка в Запоріжжі та Іллічівську з SKD комплектів, зварювання в Запоріжжі з CKD комплектів

4 позиція номера. код моделей: T. DAEWOO (Sens)

9 позиція номера. призначення автомобіля: 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Sens, кузов привізною)

11 позиція номера. завод-виробник: 0. ЗАТ “ЗАЗ” (Ukraine)

З 12 по 17 позицію номера. серійний номер

Система VIN-кодів автомобілів DAEWOO узбецького пр-ва:

З 1 по 3 позицію номера. ідентифікаційний код заводу-виготовлювача (WMI): WMI виробника | Марка | СтранаULV DAEWOO УзбекістанXW3 DAEWOO УзбекістанXWB DAEWOO УзбекістанXWD DAEWOO Узбекистан

4 позиція номера. модель: 3. Nexia4. Matiz

5 позиція номера Можливі варіанти: D, L. NexiaA, B. Matiz

6 позиція номера. тип кузова: 1. хетчбек 5 дв.3. седан

11 позиція номера. завод-ізготовітельA. Asaka (Uzbekistan)

З 12 по 17 позицію VIN номера. серійний номер

Деяких автомобілістів цікавить питання, де знаходиться номер двигуна на DAEWOO Matiz? Номер силового агрегату є унікальним кодом, який наноситься на мотор автомобіля виробником. Кожна комбінація символів має певну розшифровку.

Де розташований вин номер на Матізе

Він номер DAEWOO Matiz розташований в трьох місцях:

 • Наклейка під лобовим склом автомобіля;
 • На верхній рамці радіатора з правого боку;
 • Він номер (VIN) поруч із сидінням переднього пасажира під ковроліном;
 • На бічній стійці наклейка з вин номером.

Розшифровка номера Дуе Matiz

Символи, нанесені на блок циліндрів DAEWOO Matiz, є закодованими даними про машину. Нижче приведена розшифровка символів на прикладі номера XWB4A11BD5A000405:

 • X. код регіону в якому вироблено авто (Азія);
 • W. позначення держави (Узбекистан);
 • B. ідентифікаційний номер виробника;
 • 4. тип машини (пасажирська, з переднім приводом і лівостороннім розташуванням керма);
 • А. Позначення марки і обсягу силового агрегату (А. 0.8 літра, В. 1.0 літра);
 • 1. вид кузова автомобіля;
 • 1. позначення модифікації (1. базова модифікація);
 • В. вид застосовуваного палива;
 • D. коробка перемикання передач (D. механічна КПП з п’ятьма передачами для руху вперед і однією назад. V. механічна з 4 передачами вперед і однією назад);
 • 5. відповідає роком випуску авто;
 • А. код заводу здійснював збірку конкретної моделі;
 • 000405. останні шість символів наносяться цифрами. Вони означають індивідуальний номер кузова DAEWOO Matiz.

Код, нанесений на блок циліндрів, вказується в паспорті транспортного засобу, і дублюється на табличках, закріплених на кузові. Таблички встановлені під капотом і з правого боку переднього пасажирського сидіння під кавролін.

Необхідність перевірки коду

Необхідність в перевірці індивідуального коду силового агрегату виникає не часто. Номер перевіряють співробітники Державтоінспекції при реєстрації, або зняття автомобіля з обліку. Так працівники інспекції перевіряють, чи не знаходиться машина в угоні. Тому кожен власник авто повинен знати, де на силовій установці розташований ідентифікаційний код.

ВАЖЛИВО: При купівлі вживаного авто необхідно звернути увагу на номер двигуна. Комбінація символів повинна відповідати табличці, встановленій на кузові. Невідповідність означає, що двигун був замінений.

розшифровка номера

17-розрядний ідентифікаційний номер містить дані про автомобіль в закодованому вигляді. Ідентифікаційний номер автомобіля XWB4B11BD5A000806 розшифровується так: XWB. ідентифікаційний код виробника (X. код регіону (Азія); W. код країни (Узбеки стан); В. код виробника (АТЗТ «Уздеуавто»))

тип автомобіля (пасажирський, лівосторонній управління, передній привід) У. код двигуна (В. SOHC 1.0 MPFI; A. SOHC 0.8 MPFI) 1. тип кузова (п’ятидверний хетчбек) 1. початкові зміни (перша модель) У. тип палива (А. етилований бензин; В. неетилований бензин) D. трансмісія (D. п’ятиступінчаста механічна; V. четирехступенчатая автоматична) 5. рік випуску (5. 2005-й) А. складальний завод (А. Асака) 000806. серійний номер ( номер кузова автомобіля)

Ремонт DAEWOO Matiz: Номер двигуна DAEWOO Matiz

Ідентифікаційний номер двигуна F8CV 012345 розшифровується так:

Четвертий знак V. газорозподільний механізм. двовальний

Останні цифри 012345. серійний номер двигуна

Табличка з ідентифікаційним номером механічної коробки передач розташована у верхній частині картера коробки передач. Даний номер містить порядковий номер і код опції.

Номер двигуна. Двигун (Matiz)

bigmanbp

DAEWOO Matiz II (M150) 0.8 MT
Рік випуску: 2006