Датчик охолоджуючої рідини Accent де знаходиться

Яка повинна бути температура

Згідно автомобільної міжнародної конвенції від 1.12.1992 року, де зібралося 92 представники автоіндустрії, було вирішено встановити єдиний стандарт для температури двигуна в робочому стані. Цей показник становить. 90 градусів Цельсія з максимально допустимим відхиленням не більше 3 градусів Цельсія.

З розвитком автомобільної індустрії і різкий стрибок технологій в 2000-х роках, в 2004 році було прийнято рішення переглянути даний показник. Так, розглянувши всі факти і проаналізувавши конструктивні особливості багатьох автомобілів, було вирішено встановити плаваючий показник з гранично-допустимими нормами, який становить, по сьогоднішній день, 85-105 градусів Цельсія.

Якщо розглядати автомобілі, які вироблені на заводі Hyundai, включаючи і Accent, то робочим діапазоном температур для двигунів вважається. 87-103 градуса Цельсія. Якщо розглядати дане питання з боку функціональності, то це оптимальний показник.

Якщо температура падає нижче граничного рівня, то двигун втрачає динаміку і потужність, а якщо вище. то просто може закипіти і отримати великий збиток. Тому, при виникненні несправностей, пов’язаних з системою охолодження необхідно їх усувати в найкоротші терміни.

Вибір деталі: артикул, рекомендації

Вибір датчика варто ставитися серйозно, рекомендується використовувати тільки оригінальні датчики температури на Hyundai Accent. Номер датчика. 392304A000.

Також може існувати список каналів датчика, але все ж автовиробник і більшість Автомобілістів рекомендує встановлювати тільки оригінальний.

Заміна датчика температури Hyundai Accent: інструкція, відео

Більшість Автомобілістів стикалися з тим що неправильно працює датчик температури на автомобілі. Це може бути показником того що він і зламався. Першою ознакою є те що він неправильно показує на панелі приладів температуру. У цій статті розглянемо, як замінити датчик температури на Hyundai Accent.

Зняття датчика температури охолоджуючої рідини

Зливаємо охолоджуючу рідину (див. «Заміна охолоджуючої рідини»). Натиснувши на фіксатор

від’єднуємо колодку джгута проводів системи управління двигуном від колодки джгута проводів датчика температури. Знімаємо термостат (див. «Заміна термостата»).

Головкою «на 12» з подовжувачем відвертаємо дві гайки кріплення корпусу термостата

і знімаємо з шпильок головки блоку циліндрів корпус

Стиснувши пассатижами пелюстки фіксатора колодки джгута проводів датчика знімаємо колодку з кронштейна.

Шлицевой викруткою звільняємо чотири фіксатора кришки колодки проводів датчика і знімаємо кришку.

Підчепивши дротовим гачком (або пінцетом) держатель наконечників проводів колодки

Помічаємо розташування проводів в гніздах колодки.

Звільнивши фіксатор наконечника дроти

виймаємо наконечник з гнізда в колодці.

Аналогічно виймаємо інші наконечники проводів. Ізоляційною стрічкою з’єднуємо наконечники проводів.

Пропускаємо джгут проводів датчика через кільце накидного Z-образного ключа «на 19» і вивертаємо датчик температури охолоджуючої рідини з отвору в голівкою блоку циліндрів. Різьба в з’єднанні конічна. додаткового ущільнення НЕ требует.Вместо накидного ключа можна використовувати торцеву головку «на 19» із зовнішнім шестигранником. Для перевірки датчика температури охолоджуючої рідини опускаємо його в посудину з охолоджувальною рідиною і підігріваємо посудину. Контролюємо температуру охолоджуючої рідини по термометру. Омметром вимірюємо опір датчика при різних температурах. Порівнюємо отримані результати з контрольними (див. Таблицю).

датчик, охолоджуючої, рідини, accent, знаходиться

Контрольні значення опорів справного датчика при різних температурах

Температура двигуна, ° С Опір, кому
20 2,27-2,73
40 1,60-1,28
60 0,54-0,65
80 0,30-0,32
90 0,22-0,24

Встановлюємо новий датчик температури в зворотній послідовності, попередньо розібравши його колодку проводів. Збираємо колодку, орієнтуючись на раніше нанесені мітки. Заливаємо охолоджуючу рідину.

Помилка датчика температури масла АКПП “P1529”. Hyundai Accent, 1.5 л., 2005 года на DRIVE2

Загалом така справа: АКПП після покупки вела себе некоректно, четверту швидкість не включала, тяга була напружена і ніби за хвіст хтось тримає! З положення N на D коробка так била, здавалося, що вона виламає все кріплення і відокремиться від авто! Чек при цьому не горів! При їзді в роботі коробки не було нарікань, перемикання плавні і претензій не було! Заїхав на кілька СТО, вердикт у них один, треба розкривати треба все міняти і готуй 100 000р, але не може, на мою думку, коробка бути зламаною і прекрасно працювати на ходу! Загалом озброївся своїм диво Bluetooth сканером obdII і пішов шукати причину! Причина виявилася банальною і поширеною: помилка по датчику температури масла коробки і друга помилка P1623 (минулий господар мабуть втомився від постійно горить лампочки чек через першої помилки і відрізав нах провід)! Загалом зняв акумулятор, зняв повітряний фільтр, майданчик для акумулятора і дістався до чудо датчика масла в коробці, як і слід було очікувати провід обламаний: зняв фішки, запаяв і наростив дроти, зібрав все як було і ура, автомобіль поводиться як новий, ніяких ривків, поштовхів і тупняк, тепер тільки залишилося знайти де минулий господар обрізав дріт чек Енджиніа, так як після ремонту він вже горіти не буде)))

Hyundai Accent | Датчик температури охолоджуючої рідини. перевірка і заміна

Увага! Не можна від’єднувати датчик до тих пір, поки двигун не охолоне.

Якщо датчик температури охолоджуючої рідини не працює, спочатку необхідно перевірити запобіжники.

Якщо датчик температури показує надмірно високу або низьку температуру, слід прогріти двигун.

6.3а Датчик температури охолоджуючої рідини (вказано стрілкою) зазвичай розташований біля термостата, який знаходиться у впускного колектора.
6.3б На деяких моделях датчик температури охолоджуючої рідини (вказано стрілкою) розташований внизу впускного колектора, позаду розподільника.

3. Якщо датчик температури показує високу температуру, коли двигун ще не прогрівся, від’єднайте дроти від датчика (6.3а, 6.3б). Якщо спостерігаються перепади температури, тоді датчик слід замінити. Якщо датчик показує високу температуру, значить дроти закорочені.

Якщо після прогріву двигуна датчик температури все ще не функціонує, а запобіжники перевірені, заглушите двигун. Від’єднайте дріт від датчика і заземлите його на корпусі двигуна. Увімкніть запалювання, не запускаючи двигун. Якщо датчик показує високу температуру, його слід замінити.

Якщо датчик температури все ще не працює, значить, він несправний, або ланцюг може бути розімкнутої.

Коли двигун повністю охолоне, від’єднайте кожух радіатора, стисніть верхній шланг радіатора і замініть кришку.

Приготуйте новий температурний датчик.

Как проверить датчик температуры и датчик давления. Нужна ли замена?

Акуратно вставте датчик і підключіть джгут проводів.

Долийте охолоджуючу рідину і заведіть двигун. Перевірте систему на наявність витоків.

Датчик температури надходить у двигун повітря Hyundai Accent

Датчик температури надходить у двигун повітря являє собою термістор, опір якого змінюється в залежності від температури. Блок ЄСМ враховує сигнал датчика і коригує ширину імпульсу, що подається на форсунки, в результаті чого змінюється кількість палива, що подається в циліндри двигуна, а також змінює кут випередження запалювання.

Як перевірити датчик температури повітря, що поступає в двигун Hyundai Accent

Для перевірки датчика виміряйте напругу між контактами 1 і 3 роз’єму, при температурі 0 ° C вихідна напруга повинна становити 3,3-3,7 В при 20 ° C. 2,4-2,8 В, при 40 ° C 1,6.2,0 В, а при робочій температурі двигуна 0,5-0,9 В. Якщо вихідна напруга датчика неправильне, замініть датчик.

Датчик температури Hyundai Accent: де знаходяться, заміна

Головна Hyundai Accent Двигун

Нормальний і аварійний режими роботи

У нормальному режимі ЕБУ виробляє опитування всіх датчиків і дає команди виконавчим пристроям. При цьому відбувається коригування наступних параметрів:

 • Порядок, момент і тривалість відкриття паливних форсунок.
 • Момент подачі іскри на свічки.
 • Робота бензонасоса Hyundai Accent. на основі даних, отриманих від датчика тиску.
 • Робота вентилятора обдування радіатора.

Коригуватися кут випередження запалювання може кілька разів на секунду, все залежить від параметрів роботи двигуна, навантаження на нього, якості бензину, і багатьох інших факторів.

Але якщо, наприклад, виходить з ладу лябда-зонд, а це один з найважливіших датчиків, його свідчення враховуються в паливній картці, відбувається збій.

І блок керування двигуном перекладається в аварійний режим. при цьому показання датчика кисню враховуються, але вони усереднені.

Симптомы и признаки неисправности датчика температуры ОЖ. Назначение и проверка ДТОЖ

Лямбда-зонд не здатний вважати поточні параметри, тому замість них ЕБУ бере середні значення, які закладені в його пам’яті. Звичайно, двигун не зможе працювати нормально, збільшується витрата палива, можлива поява детонації. Бензин повністю не згорає, втрачається потужність, прийомистість. І допоможе у визначенні поломки тільки діагностика системи управління двигуном.

Датчик температури Hyundai Accent: як працює зонд accent

Автомобіль Hyundai Accent, як і будь-який інший володіє великою кількістю датчиків. Від їх вимірювань залежить якість його функціонування транспортного засобу. Серед інших виділяється датчик температури охолоджуючої рідини (ДТОЖ). Він несе відповідальність за справну роботу двигуна.

Завдяки роботі вимірювача відбувається істотна економія грошей при експлуатації автомобіля. Однак про все по порядку.

Перевірка роботи форсунок на Hyundai Accent

 • При роботі двигуна на холостому ходу стетоскопом або пальцем руки перевірте роботу форсунок за наявністю клацань, якщо клацання відсутні, перевірте надійність під’єднання роз’ємів до форсунок і вихідна напруга блоку управління.
 • Від’єднайте роз’єм від паливної форсунки і виміряйте опір між контактами роз’єму, воно повинно бути 15,9 ± 0,35 Ом

Вибір деталі: артикул, рекомендації

Вибір датчика варто ставитися серйозно, рекомендується використовувати тільки оригінальні датчики температури на Hyundai Accent. Номер датчика. 392304A000.

как проверить датчик вкл. вентилятора,(всю цепь)

Також може існувати список каналів датчика, але все ж автовиробник і більшість Автомобілістів рекомендує встановлювати тільки оригінальний.

Заміна датчика температури охолоджуючої рідини Hyundai Accent. Автосервіс (ремонт) Kia, Hyundai Авто-Мить

в автосервісі Hyundai

 • Модель: Hyundai Accent LC
 • Тип кузова: седан
 • Рік, пробіг: 2003, 301 000 км
 • КПП, привід: механіка, передній
 • Двигун: 1.5 бензин

Причина звернення в автосервіс Hyundai Accent «Авто-Миг»:

 • заміна датчика температури охолоджуючої рідини Hyundai Accent
 • горить Chek Engine на приладовій панелі, не включається вентилятор охолодження двигуна

Діагностика виявила наступне:

 • вийшов з ладу датчик температури

Виконані роботи:

 • заміна вийшов з ладу датчика температури охолоджуючої рідини на новий
 • долив антифризу

Використовувані запчастини:

 • 39230-26600. датчик температури ОЖ Hyundai Accent

Використовувані витратні матеріали: