Яку охолоджуючу рідину заливати в Niva Chevrolet

Антифриз для Chevrolet Niva

Але пробки бути не повинно, так як перед тим, як наповнити рідини була розгерметизована система охолодження см. Після охолодження двигуна перевірте рівень охолоджуючої рідини в бачку і доведіть його до норми він антифриз в Chevrolet Niva перебувати між мітками MIN і MAX. Через кілька днів експлуатації автомобіля після заміни охолоджуючої рідини проконтролюйте її рівень. При необхідності долийте охолоджуючу рідину. Крім того, одним з ознак підробки є різке повне знебарвлення тосола.

Яка охолоджуюча рідина залита в Chevrolet Niva з заводу?

охолоджуючу, рідину, заливати, niva, chevrolet

Вода використовується в якості універсального розчину, а пропіленгліколь робить рідина в’язкою і липкою. Додаткові присадки забезпечують краще охолодження двигуна, а також виконують ряд додаткових функцій в залежності від складу: Вона набуває рудуватий відтінок, що свідчить про зміну хімічних властивостей.

Тосол ТС На антифриз в Chevrolet Niva з кондиціонером краще заливати антифриз G Як зазначалося вище, дочекайтеся охолодження мотора, щоб не обпекти руки.

В крайньому випадку, температура ОЖ не повинна перевищувати 90 градусів Цельсія. Обережно викрутити кришку, не поспішайте. Дайте вийти гарячому повітрю, що дозволяє знизити тиск. Після цього, викрутити кришку повністю.

Відкрутіть пробку з отвору для антифриз в Chevrolet Niva, після чого дочекайтеся виходу всієї ОЖ. Попередньо не забудьте поставити тару, щоб уникнути попадання антифризу на землю. Як тільки відпрацьована рідина вийде з системи, закрутіть пробку на місце. Завертайте пробку розширювального бачка щільно.

Розширювальний бачок при працюючому двигуні знаходиться під тиском, і тому при слабо загорнутої пробці з-під неї може потекти охолоджуюча рідина.

Замена сцепления на Chevrolet Niva 4х4 Шевроле Нива 2005 года 1часть

При прогріванні двигуна відвідний нижній шланг радіатора деякий час повинен бути холодним, а потім. швидко нагрітися, що буде свідчити про початок циркуляції рідини по великому колу. Дочекавшись включення вентилятора системи охолодження, зупиніть двигун.

При пуску двигуна пробка розширювального бачка повинна бути закрита. При працюючому двигуні стежте за температурою охолоджувальної рідини за вказівником. Якщо стрілка дійшла до червоної зони, а вентилятор не включився, включите обігрівач і перевірте, антифриз в Chevrolet Niva повітря йде через. Якщо обігрівач подає підігріте повітря, значить, швидше за все, несправний вентилятор, а якщо холодний. значить, в системі охолодження двигуна утворилася повітряна пробка.

Що заливати в Niva Chevrolet: антифриз або тосол?

Барвник якісного тосола дуже стійкий і з часом тільки темніє. У виняткових випадках, якщо водій мало використовує транспортний засіб, заливати антифриз можна один раз антифриз в Chevrolet Niva пару років.

При цьому слід враховувати, що регулярно слід перевіряти обсяг антифризу і терміново міняти його, якщо був виявлений коричневий відтінок або темний колір рідини. Крім того, заміна технічної рідини необхідна, якщо вона не відповідає встановленим значенням щільності або двигун потребує капітального ремонту.

Який антифриз залити в Niva Chevrolet? Багатьох автолюбителів цікавить питання: Вибираючи потрібний склад, автолюбителю буде потрібно спиратися на поради, надані фабрикою-виробником і на власний досвід експлуатації і техобслуговування цих автомобілів.

Більш зрозуміле пояснення знайшов в інеті. зелений створює захисну плівку по всіх внутрішньої поверхні системи охолодження. Цей наліт зменшує внутрішній діаметр трубок, патрубків та інших елементів системи. Як розумієте, це не є гуд, погіршується ефективність охолодження.

А ось червоний антифриз, дорожчий. він покриває плівкою тільки місця утворення корозії. Та й служить довше, це вже перевірений факт.

Давайте почнемо

Почніть з холодного двигуна і залиште автомобіль на рівній поверхні. Це найкраще носити рукавички і захисні окуляри.

Перевірте охолоджуючу рідину всередині двигуна

15 ЛЕТ НА ШНИВЕ?? ОТЗЫВ ВЛАДЕЛЬЦА НИВА ШЕВРОЛЕ

Коли охолоджуюча рідина змішується з маслом всередині двигуна, утворюється молочна слиз або шоколадне молоко, як деякі його називають, молочно-білого або жовтого кольору масло.Ето можна побачити, знявши масляний щуп або кришку маслозаливной горловини. кришка клапана. Ви також можете використовувати ліхтарик, щоб заглянути всередину кришки клапана, щоб далі перевірте охолоджуючу рідину в маслі. Може бути дуже невелика кількість масла молочного кольору на кришці маслозаливной горловини через конденсації, але цього не буде на двигунах які виконуються на регулярній основі. Коли виникає цей стан, найбільш ймовірно тому що це продувається прокладка головки блоку циліндрів.

На двигунах V6 і V8 прокладка впускного колектора може протікати, що призводить до витоку охолоджуючої рідини в картер двигуна і змішати з моторним маслом.Чтоби перевірити це провал Впускний колектор необхідно буде зняти і оглянути прокладки.

Відмова прокладки головки блоку циліндрів. одна з найбільш частих проблем, через яку охолоджуюча рідина потрапляє в машинне масло. Ця прокладка забезпечує ущільнення блоку циліндрів і головок циліндрів. контролює охолоджуючу рідину під тиском і згоряння циліндрів. Через спеку і екстремальних тиску, ця прокладка теж схильна до ризику виходу з ладу. Є кілька різні тести, щоб визначити, чи вийшла з ладу прокладка головкі.Одін з найбільш незвичайних Проблеми, які можуть виникнути у двигуна. це тріснута головка або блок циліндрів. Це зазвичай виникає, коли двигун кілька разів перегрівався і дозволяє охолоджуючої рідини ввести моторне масло. Щоб визначити, чи виникла ця проблема, двигун повинен розібрати і перевірити. На зображенні нижче показано порти охолоджуючої рідини в блок двигуна, знята ГБЦ.

Що таке антифриз?

Основне призначення антифризу. знизити температуру замерзання води взимку і підвищити температуру кипіння влітку. Для автомобілів це може бути необхідною частиною обслуговування автомобіля, якщо ви живете в екстремальних кліматичних умовах. Після приміщення в автомобіль антифриз циркулює по системі двігателя.Охлаждающая рідина проходить через систему внутрішнього згоряння, запобігаючи перегрів різних частин двигуна автомобіля.

Як часто слід міняти охолоджуючу рідину двигуна? | Новини

CARS.COM. Коли найкраще міняти охолоджуючу рідину двигуна? Для деяких автомобілів рекомендується міняти охолоджуючу рідину кожні 30 000 міль.Для інших заміна на навіть не в графіку технічного обслуговування.

Наприклад, Hyundai говорить, що охолоджуючу рідину в двигуні (то, що багато хто називає «антифризом») в більшості її моделей слід замінювати після перших 60 000 миль, а потім кожні 30 000 миль після цього. Інтервал становить кожні 30 000 миль на деяких моделях Mercedes-Benz з деякими двигунами, але на інших. Розмірі 120 000 миль або 12 років. На третьому Мерседесі він складає 150 000 миль або 15 років.

Пов’язано: Додаткові поради з технічного обслуговування автомобілів

Деякі виробники рекомендують злити і промити систему охолодження двигуна і частіше міняти охолоджуючу рідину на автомобілях, що піддаються «важкої експлуатації», наприклад, частою буксирування, яка може виділяти більше тепла.Тем не менше, графік для багатьох Chevrolet. це зміна на 150 000 миль незалежно від того, як рухається автомобіль.

Однак багато сервісні центри, в тому числі деякі в дилерських центрах, які продають автомобілі з «довічної» охолоджувальною рідиною., кажуть, що вам слід міняти охолоджуючу рідину частіше, ніж рекомендує графік технічного обслуговування, наприклад, кожні 30 000 або 50 000 миль.

Ось чому: в більшості автомобілів в радіаторі використовується довговічна охолоджуюча рідина двигуна (зазвичай суміш антифризу і води в співвідношенні 50/50), яка протягом кількох років буде забезпечувати захист від кипіння в жарку погоду і замерзання при низьких температурах, з мінімальним обслуговуванням або без негоСовременние автомобілі також мають більш тривалі інтервали між замінами рідин всіх типів почасти тому, що регулятори навколишнього середовища змушують автовиробників зменшити кількість старої охолоджуючої рідини, а також інших відпрацьованих рідин, які необхідно утилізувати або переробити.

Охолоджуюча рідина з часом може погіршитися, і її слід перевірити, щоб переконатися, що вона як і раніше в хорошому стані, так як це складно сказати тільки за зовнішнім виглядом. Навіть якщо в бачку з охолоджувальною рідиною відображається достатній рівень охолоджувальної рідини, а тестування показує, що охолодження і захист від замерзання все ще в нормі, може знадобитися слив охолоджуючої рідини і промивка антифризу.

Охолоджуюча рідина з часом може ставати більш кислої і втрачати свої антикорозійні властивості, викликаючи корозію. Корозія може пошкодити радіатор, водяний насос, термостат, кришку радіатора, шланги та інші частини системи охолодження, а також систему обігрівача автомобіля. А це може викликати перегрів двигуна автомобіля.

Таким чином, охолоджуюча рідина в будь-якому автомобілі з пробігом більше 50 000 км повинна періодично перевірятися. Це потрібно для пошуку ознак іржі, витоків і забезпечення достатнього захисту від охолодження і перегріву, навіть якщо система охолодження працює нормально, а резервуар полон.Сістему охолодження можна перевірити за допомогою тест-смужок, які вимірюють кислотність, і ареометра, що вимірює захист від замерзання і кипіння.

Якщо інгібітори корозії зіпсувалися, охолоджуючу рідину антифризу слід замінити. Системі охолодження також може знадобитися промивання для видалення забруднень незалежно від того, що вимагає графік технічного обслуговування або скільки миль на одометрі. З іншого боку, якщо випробування показують, що охолоджуюча рідина все ще виконує свою роботу, захищаючи від перегріву і не допускаючи корозії, міняти її частіше, ніж рекомендує виробник, може бути марною тратою грошей.

Щоб дізнатися більше про рідинах в вашому автомобілі, подивіться відео нижче.

Редакційний відділ Cars.com. ваш джерело автомобільних новин і оглядів. Відповідно до давньої політикою етики Cars.com редактори і рецензенти не приймають подарунки або безкоштовні поїздки від автовиробників. Редакційний відділ не залежить від відділів реклами, продажів і спонсорується контенту Cars.com.

Як виправити охолоджуючу рідину в маслі менш ніж за 2 години

У двигуні і автоматичній коробці передач вашого автомобіля використовується охолоджуюча рідина для радіатора. охороняйте їх від перегріву під час роботи. Це робиться за допомогою серії охолоджувачі, трубопроводи та шланги, які підключені до радіатора або будуть розташовані на самому двигуні. Оскільки охолоджуюча рідина передається через двигун серії прокладки і ущільнення використовуються для запобігання попадання охолоджуючої рідини всередину частини, які не повинні бути, наприклад, картер двігателя.Также коли При виході з ладу охолоджувача масло може потрапити в охолоджуючу рідину або охолоджуючу рідину в масло.

Заливка нової ОЖ

Подальшим дією є заливка в систему охолодження нового обсягу технічної рідини. Тут у багатьох автолюбителів виникає питання: яка ОЖ заливається в Chevrolet Niva: тосол або антифриз? Насправді ж, незважаючи на те, що автовласники звикли відрізняти тосол від антифризу, ці дві рідини не є різними охолоджуючими рідинами. Тосол є найменуванням російського антифризу.

Дивіться відео про заміну охлаждайкі на Niva Chevrolet.

Що ж потрібно зробити, щоб здійснити заміну старого тосола на антифриз в Chevrolet Niva:

 • У бачок системи охолодження вміщається новий робоча рідина.
 • Необхідно стежити за рівнем антифризу. Коли з виходу вузла дроселя піде ОЖ, шланг слід повернути на вихідну позицію і закріпити хомутиком.
 • Охолоджувальну систему потрібно заповнити. Рівень рідини не повинен перевищувати позначку Max.
 • Заливаючи тосол, автовласник повинен регулярно легко натискати на радіаторні трубки, щоб запобігти розвитку повітряних пробок.
 • Коли охолоджувальна система повністю заповнилася, кришка розширювальної ємкості потрібно закрутити назад.

Читайте про те, як завести дизель у мороз.А також про те, як видалити бітум на машині.

Шевроле Нива с пробегом: стоит ли брать? / Chevrolet Niva б/у отзывы

На цьому закінчується основна частина, пов’язана з заливкою нового обсягу технічної охолоджуючої рідини. Тепер від автовласника буде потрібно завести двигун свого транспортного засобу і залишити його на деякий час працюють, поки вентилятор не буде запущений. Після того, як він спрацює, необхідно перевірити температуру повітря, який буде виходити з обігрівача.

У разі, коли він є прохолодним, це вказує на виникнення повітряних пробок. Для їх усунення необхідно відкрутити радіаторну кришку, знову завести мотор і залишити його на 4-6 хвилин. Потім силовий агрегат можна заглушити, а кришку радіатора закриття назад.

Коли в охолоджувальній системі відкривається друге коло, загальний обсяг охолоджуючої рідини знижується. Необхідно дочекатися, поки двигун знову охолоне, і потім долити відсутню частину, якщо в цьому існує потреба. Через пару днів використання транспортного засобу важливо знову здійснити перевірку рівня ОЖ і перевірити відтінок тосола, що допоможе визначити, який антифриз використовується в Chevrolet Niva. Якщо рідина набуває рудуватий тон, це означає, що застосовується підробка.

Крім того, буде потрібно не допускати текти антифризу з Chevrolet Niva після його заміни. У перші дні після зміни ОЖ необхідно звертати увагу на будь-які мокрі цятки під ТЗ, на які збираються краплі рідини. Зазвичай визначити місце протікання вдається візуально, але якщо це неможливо, потрібно здійснювати перевірку кожного елемента вузла охолодження.

А що ви плануєте залити в свій автомобіль? Залиште своє повідомлення в коментарях! А також дивіться відео про заміну тосола на антифриз в Niva Chevrolet.

Яку охолоджуючу рідину заливати в Niva Chevrolet

Скільки це буде коштувати?

Це буде залежати від проблеми. Якщо охолоджувач трансмісії вийшов з ладу всередині радіатор, то витрата буде до замінити радіатор і виконати послугу передачі, яка буде коштувати від 350 до 450 доларів. (НАС). Але якщо у вас підірвана прокладка головки блоку циліндрів, вона буде коштувати від 1200,00 до 2000,00 залежно від об’єму двигуна і проізводітеля.Худшій сценарій матиме тріснутий блок двигуна, і в цьому випадку двигун необхідно буде замінений, який може коштувати від 4500,00 до 8000,00 доларів США. Це важливо дізнайтеся, яку поломку зазнала ваша машина, перш ніж стрибати в будь-яку висновки.

Перегрів через перелив охолоджуючої рідини

Jupiterimages / Photos.com / Getty Images

Охолоджуюча рідина, також відома як антифриз, є важливою частиною підтримки оптимальної роботи автомобіля. Основним інгредієнтом антифризу є гліколь, в більшості сучасних автомобільних двигунів використовується суміш гліколю та води. Заливка охолоджуючої рідини і догляд за нею. відносно проста процедура. Однак якщо це не зробити належним чином, ви можете серйозно пошкодити двигун свого автомобіля.Еслі ви не впевнені в правильності вимірювання охолоджуючої рідини для вашого автомобіля, зверніться до професійного фахівця з ремонту автомобілів, який також покаже вам, як долити охолоджуючу рідину самостійно.

Терміни заміни антифризу

Точні терміни служби даного витратного матеріалу назвати не можна. Все залежить від кількості і якості присадок, виробника, складу охолоджувальної рідини. В даний час на вітчизняних ринках можна знайти антифризи, які виготовлені на основі карбоксилату або силікату. Наприклад, охолоджуючу рідину, яка містить в своєму складі силікат, потрібно буде замінити через три роки експлуатації авто. Холодоагенти, які виготовлені на основі карбоксилату, можуть працювати п’ять років. Також бажано ознайомитися з рекомендаціями виробника конкретної марки автомобіля.

Промивання системи охолодження

Якщо охолоджуюча система Chevrolet Niva не заблоковано, а виробляється просто планова заміна, то для промивання використовуємо звичайну дистильовану воду. Для цього закриваємо зливні отвори і заливаємо в розширювальний бачок дистильовану воду.

Після чого закриваємо кришку бачка і запускаємо двигун. Прогріваємо його до відкриття термостата, для промивання обох контурів. Далі глушимо, чекаємо охолодження і зливаємо воду. Для досягнення хорошого результату рекомендується виконати дану процедуру 2-3 рази.

Їли система автомобіля має сильне забруднення, рекомендується виконувати промивання спеціальними хімічними розчинами. Для цих цілей підійдуть промивання від відомих брендів, наприклад LAVR або Hi Gear. Рекомендації, а також інструкція зазвичай надрукована на зворотній стороні ємності зі складом.

види антифризів

За своїм складом охолоджуючі рідини діляться на:

 • силікатні. Містять в своєму складі солі неорганічних кислот (основні присадки для даного типу антифризу). Негативною рисою подібних охолоджуючих рідин є утворення нальоту в системі. Він осідає, що не дає системі охолодження двигуна авто повноцінно працювати. Це може привести до перегріву двигуна;
 • карбоксилатні. Містять органічні кислоти в своєму складі. Даний тип антифризу має позначення G12. Органіка, на відміну від неорганічних кислот, не утворює нальоту і накипу. Також дані охолоджуючі рідини мають хороші антикорозійні якості;
 • гібридні. Містять в своєму складі як органічні, так і неорганічні кислоти. Мають позначення G12. Такі склади комбінують в собі позитивні властивості мінеральної та органічної основи.

Який антифриз залити в Niva Chevrolet?

Багатьох автолюбителів цікавить питання: який антифриз краще залити в Niva Chevrolet? Вибираючи потрібний склад, автолюбителю буде потрібно спиратися на поради, надані фабрикою-виробником і на власний досвід експлуатації і техобслуговування цих автомобілів.

Нижче вказані найбільш підходящі варіанти:

 • Автотранспортні засоби, вироблені в 2002 році, можуть експлуатуватися з червоною рідиною категорії G12. Найкраще зупинитися на G-Energy.
 • Автомобілям, випущеним в діапазоні 2003-2009 рр., Підходить категорія G12 червоного антифризу. Як варіанти можна вибрати Лукойл Ультра, Havoline, G-Energy та інші.
 • Починаючи з 2010 року, Niva Chevrolet прекрасно діє на червоному антифризі класу G12. включаючи бренди VAG, Freecor QR, а також FEBI.

Скільки буде потрібно антифризу для ВАЗ 2121 Chevrolet? Для того, щоб заповнити охолоджувальну систему авто, потрібно приблизно 10 л робочої рідини.

Скільки потрібно заливати антифризу

Скільки антифризу має бути в системі охолодження, можна знайти в керівництві по експлуатації до тієї чи іншої моделі транспортного засобу. В середньому необхідний обсяг охолоджуючої рідини становить 5-8 літрів. Головне, щоб рівень антифризу залишався між максимальною і мінімальною відмітками. Приклади необхідної кількості антифризу для деяких популярних моделей автомобілів:

 • ВАЗ. У класичних моделях (від 2101 до 2107) цей показник дорівнював в середньому 8,6 л. Більш нові автомобілі з переднім приводом ( «Priora», «Kalina», «Гранда» та інші) зажадають близько 7,8 л;
 • Renault. «Логану» потрібно 5,5-6 літрів;
 • Kia. «Соляріс» з двигуном 1400 см ³ потрібно 5,5 літрів, а з двигуном 1600 см ³. 5,8 л.

Як поміняти антифриз на Chevrolet Niva

Спочатку в систему охолодження Chevrolet Niva з заводу заливають тосол, термін експлуатації якого вкрай малий. А також склад і приємним присадки сильно поступаються за якістю сучасним рідин виготовленим на карбоксилатного або поліпропіленгліколевой основі. Тому багато автолюбителів віддають перевагу при першій заміні, змінити його на антифриз, який краще захищає охолоджуючу систему.

Початок зливу рідини

Для цього буде потрібно виконати наступні дії:

 • Необхідно підняти і міцно закріпити в даному положенні капот.
 • Відкрутити кришечку розширювальної ємкості. З цим не слід поспішати. з бачка повинен вийти нагріте повітря, тоді тиск всередині знизиться. Потім кришка повністю усувається.
 • Відкручується пробка зі зливного отвору. Робоча рідина повинна вийти. Бажано завчасно поставити поруч ємність, щоб весь відпрацьований антифриз з Chevrolet Niva пішов туди, а не на землю.

Щоб уникнути виникнення в системі пробок повітря, потрібно відкинути штуперную трубку з дросельного вузла. Щоб це здійснити, необхідно використовувати викрутку для ослаблення кріплення, і останній згодом зміщується назад. Це дозволяє здійснити таку процедуру.