Знімаємо обшивку дверей багажника Chevrolet Niva

Двері багажника Chevrolet Niva

Зробимо зняття і установку дверей багажника Chevrolet Niva. В першу чергу видаляємо кронштейни кріплення запасного колеса. Вивертаємо 4 гайки кріплення, при цьому не забуваючи прибрати шайби, що знаходяться під гайками. В процесі роботи нам знадобиться ключ на 17. Отже, знімаємо з кронштейна запасне колесо Chevrolet Niva і прибираємо кронштейн.

Установка відбувається в зворотному порядку. Що стосується оббивки задніх дверей, то для її видалення нам буде потрібно тонка викрутка з плоским і хрестоподібним кінцем. Відкриваємо двері багажника і вивертаємо гвинти кріплення рамки скла. Декоративні заглушки, наявні з двох сторін рамки, потрібно прибрати і відкрутити гвинти, що знаходяться під ними. Таким чином ми знімаємо рамку скла.

Далі відвертаємо заливну пробку і виймаємо накладку горловини бачка омивача скла дверей задка. Обережно піддягаємо викруткою оббивку і видаляємо пістони. Під час роботи є небезпека пошкодження пофарбованої площини. Серйозною вм’ятини не буде, але все ж подряпина може залишитися, так що рекомендується кінець викрутки обмотати ізоляційною стрічкою.

Оббивка ставиться на місце у зворотному порядку. При пошкодженні пістонів потрібно замінити їх на нові. Переходимо до приводу замка дверей задка. В процесі знадобиться все та ж викрутка. Оббивка дверей багажника вже видалена. Відкриваємо моторний відсік і від’єднуємо мінусову клему акумуляторної батареї, відвертаємо гвинти кріплення і виймаємо моторедуктор приводу замка Chevrolet Niva. До моторедуктора приєднаний джгут проводів, їх потрібно роз’єднати.

Тепер переходимо до наступного етапу. зняття і установка дверей багажного відділення Chevrolet Niva. Мінусова клема вже від’єднана, вивертаємо кріплення замку і роз’єднує тягу від важеля вимикача замка дверей і від ручки дверей. Від’єднуємо чорну і білу колодку джгутів проводів. Замок витягується в зборі з моторедуктором приводу. Видаляємо кріплення ручки дверей і відвертаємо болт кронштейна ручки. Ставимо ручку в режим “відкрито” і плавно зрушуємо її вліво, тим самим ручка виходить з отвору двері.

Перед тим як зібрати всю цю конструкцію і поставити на своє штатне місце, потрібно змастити все труться металеві частини змазкою. Далі спробуємо зняти двері багажника повністю. Від’єднуємо мінусову клему акумулятора, прибираємо оббивку, знімаємо декоративну накладку вушка ременя безпеки і вивертаємо болт, який знаходиться під ним. Тим самим ми виводимо ремінь з-під накладки боковини і виймаємо накладку. Від’єднуємо дроти, які йдуть до висвітлення багажного відсіку, то ж саме стосується і приводу задка.

Акуратно знімаємо дефлектор витяжної вентиляції. Далі витягуємо з технологічного отвору кузова гумову втулку і витягуємо джгут проводів двері замку. Знаходимо обмежувач відкриття дверей і вивертаємо його кріплення. Прийшла черга прибрати петлі дверей, але для того, щоб при установці не створити собі додаткові труднощі, відзначаємо їх правильне положення. Залишилося зняти двері. Установка відбувається в зворотній послідовності.

Процес демонтажу передньої дверного облицювання з автомобіля Шніва

Причинами, за якими необхідно проводити демонтаж облицювання передньої двері предостатньо. Це може бути як установка динаміків або їх заміна, так і ремонт внутрішніх механізмів. Оббивка влаштована так, що дуже складно на перший погляд зрозуміти, як же вона витягується. Насправді все просто, важливо бути акуратним і уважним, щоб не пошкодити елементи кріплення матеріалу під час демонтажу.

Процес вилучення передній оббивки включає в себе таку послідовність дій:

 • На ручці знаходяться дві маленькі декоративні заглушки, під якими знаходяться елементи кріплення. Необхідно зняти заглушки гострим предметом, подковирнув їх краю.
 • Викручуються хрестоподібної викруткою гвинти і витягується ручка підлокітника.
 • Приступаємо до кишені для зберігання речей. Він фіксується до підстави трьома гвинтами кріплення, розташовані внизу. Відгвинчуються і витягується пластикова кишеня.
 • Далі слід зняти пластикову накладку ручки відкриття. Вона фіксує оббивку, тому без її вилучення не вийде здійснити демонтаж обшивки. Для цього віджимається ручка відкриття на себе і хрестоподібної викруткою викручується болт кріплення.
 • Демонтаж накладки здійснюється наступним чином: відводиться ручка трохи на себе і через отвір виводиться декоративна накладка.
 • Все готово до зняття передньої оббивки. Вона кріпиться по периметру спеціальними пластиковими шпонками. Шпонки фіксуються в отворах, і здійснити їх зняття можна тільки за допомогою виймання обшивки руками. Перш необхідно по периметру пройтися гострої викруткою і на 2-3 сантиметри віджати обшивку.
 • Після цього вона з легкістю зніметься зі свого посадкового місця.

Тепер можна здійснювати будь-які ремонтні або діагностичні роботи з внутрішніми деталями або обшивкою. Зняття займаємо не більше десяти хвилин, важливо не поспішати при демонтажі облицювання, так як можна пошкодити кріпильні шпонки. Монтаж обшивки здійснюється в зворотній послідовності зняття.

Як ремонтувати багажне відділення автомобіля Nissan

Насправді все залежить від конструкції значення обробки. Зазвичай вона робить чисто декоративну функцію.

 • Наприклад, щоб зняти обшивку дверей багажника Qashqai, буде потрібно майже 5 хвилин. Для цього необхідно вивернути шуруп в ручці відкривання стулки. Потім на ділянках стикування пластика в відділенні вивільняють засувки. Пізніше можна зняти обробку з пістонів. Установка кожуха в багажник займає стільки ж часу.

Виробники Nissan вважають за краще дуже прості інженерні рішення в питаннях обробки, а тому заміна обшивки практично у всіх моделях Nissan, не тільки Qashqai, та й Сентра, Тіана, Terrano робиться поодному і тим же принципом.

Зняття і установка обшивки дверей задка Niva Chevrolet

Для заміни оліцовкі кришки багажника Шеви Niva будуть потрібні викрутки з плоским і хрестоподібним лезом. Відкрийте задню кришку багажника

Виверніть верхні гвинти кріплення рамки скла

Зніміть з обох сторін рамки декоративні заглушки і виверніть розташовані під заглушками гвинти

Відверніть заливну пробку і зніміть накладку горловини бачка омивача скла дверей задка

Акуратно подденьте оббивку викруткою в місцях розташування пістонів кріплення і зніміть її. Установка обшивки і рамки скла кришки багажника Niva Chevrolet виконується в порядку, зворотному зняттю. Зламані пістони кріплення оббивки замініть новими.

Зняття обшивки дверей Chevrolet Niva

Дверна Обшивка автомобіля Chevrolet Niva грає роль в облаштуванні дизайну інтер’єру салону. Без неї дуже важко було б назвати салон комфортабельним і елегантним. Але вона виступає не тільки як предмет інтер’єру, але також служить якійсь захистом від сторонніх шумів. Розглянемо основні призначення обшивки двері джипа Niva Chevrolet, її зняття і установку.

Облицювання дверей являє собою пластмасовий елемент, що приховує внутрішню поверхню дверей. Поверх пластика наноситься декоративна тканина, яка пом’якшує дотик до дверей і розбавляє грубу форму пластика. Без цієї накладки, внутрішнє оздоблення Шніви є залізну базу з виїмками під ручки і склопідйомники.

 • Приховування залізної дверний бази авто.
 • Додання салону стильності і витонченості.
 • Розташування на облицюванні важеля відкриття і закриття.
 • Зниження рівня шуму в салоні, що виникає за бортом автомобіля.
 • Створення місця під установку динаміків в передній облицюванні двері.

Зняття оббивок салону кузова автомобіля Chevrolet Niva

Зняття оббивок статі кузова показано на рис. 8-78.

Зніміть чохли 2 і 3 з важеля роздавальної коробки і важеля коробки передач. Відверніть самонарізні гвинти 1 і зніміть облицювання тунелю статі 4. Відверніть гвинти і зніміть передні 9 і задні 5 облицювання порога статі. При необхідності зніміть килимок статі 8, передній 6 і задній 7 килимки багажника. Зняття оббивок кузова показано на рис. 8-79.

Відверніть самонарізні гвинти 2 і зніміть нижню 1 і верхню 20 оббивки центральної стійки. Відіжміть оббивки 4 стійки вітрового скла і зніміть оббивки. Зніміть полку 15 багажника. Зніміть облицювання 12 багажника. Відверніть самонарізні гвинти і зніміть оббивку боковини задка. Зніміть оббивки 17 арки і багажника. Зніміть вставку 3 передньої накладки і передню накладку 5 оббивки даху. Відверніть гвинти кріплення і зніміть оббивку даху.

Як зняти обшивку багажника Granta Ліфтбек

Для LADA. і універсал, і хетчбек, схема дій при ремонті вживається одноманітна. Granta Ліфтбек не виняток.

 • Відкривають багажне відділення, знаходять пластикову внутрішню ручку і хресний викруткою з товстим лезом відкручують болти кріплення.
 • Потім плоскою викруткою витягують пістони-фіксатори по периметру багажника. При цьому викруткою трохи піддягають фактично обробку.
 • Після того як шпінгалети вийняті, знімають кожух з засувок. останні розташовуються у верхній частині, там, де розміщується замок.
 • Знімають кожух повністю. Зараз його можна почистити або замінити на іншу модель при великому зносі.

На Фольксвагенах порядок дій дещо інший.

Обшивка багажника Tiguan, наприклад, віддаляється наступним чином.

 • Спочатку за допомогою шестигранного ключа вивертають бічні кліпси. Потім відокремлюють облицювання від вушок для фіксації сітки. При цьому необхідно докладати силу.
 • Потім кожух зривають з верхніх кліпс.
 • Вивертають гвинт зверху, гвинти боковини і з відкидається гачка.
 • Потім відокремлюють. із зусиллям, кожух по периметру, вивільняючи залишилися кліпси.
 • Фіксація в Tiguan досить жорстка, так що рекомендується виймати кожух поперемінно: спочатку з лівої, потім з правого боку.

На відео показується видалення обшивки на різних моделях: Tiguan, Opel ANTARA, Qashqai.

Заміна обмежувача двері Niva Chevrolet

Для заміни обмежувача кришки багажника Шеви Niva буде потрібно ключ на 13, викрутка з хрестоподібним лезом і молоток. Зніміть оббивку задньої кришки багажника

Chevrolet Niva заміна і фарбування двері багажника

Chevrolet Niva підміна і фарбування двері багажника.

Процес зняття облицювання з задніх дверей

Задні двері мають в конструкції механічний вид склопідіймача, тому трохи відрізняється і зняття обшивки. Тому зняття здійснюється в такій черговості:

 • Необхідно перш за від’єднати ручку склопідіймача. Для цього, використовують плоску викрутку, поддевается і витягується внутрішній фіксатор ручки в сторону. Після його зняття, приводний важіль легко витягається з вала механізму.
 • Після знімається декоративний елемент з ручки відкриття аналогічним чином, як і передній.
 • У ніші відгвинчується гвинт і знімається ручка підлокітника.
 • Задня оббивка кріпиться також додатково фіксують шпонками, тому після відгвинчування гвинтів необхідно потягнути обшивку на себе.

шеви нива.как снять обшивку задней двери из салона.не открывается дверь.

відкриття дверей

Замок можна розблокувати, потягнувши за пластиковий язичок актуатора або за інший важіль, використовуючи довгу викрутку, можна зрушити саму засувку замку.

Коли двері відчинилися, можна знімати замок, але перед цим необхідно зняти мінусову клему з АКБ. Замок тримається на гвинтах кріплення в торці двері.

знімаємо, обшивка, багажник, chevrolet, niva

Після їх видалення довгою викруткою потрібно зняти приводні тяги, роз’єднати клемні колодки і вийняти замок із дверної порожнини разом з актуатором. Після цього, коли замок буде в руках, причина стане видно. В крайньому випадку, замок можна замінити. Вдалою всім роботи і слухняних замків!

Дверна Обшивка автомобіля Chevrolet Niva грає роль в облаштуванні дизайну інтер’єру салону. Без неї дуже важко було б назвати салон комфортабельним і елегантним. Але вона виступає не тільки як предмет інтер’єру, але також служить якійсь захистом від сторонніх шумів. Розглянемо основні призначення обшивки двері джипа Niva Chevrolet, її зняття і установку.

Чому не відкриваються задні двері на Niva Chevrolet?

У Niva Chevrolet встановлений штатний центральний замок, відповідно, в кожній з п’яти дверей є актуатор, який знімає блокування замка при спрацьовуванні центрального пристрою.

Однак, як показує практика, електроніка абсолютно не причетна до проблем з замками.

У 99% випадків справа все-таки в механіці. чи то в самому замку, чи то в пошкодженні тяг. Випадки з примерзання дверей до кузова розглядати не будемо, це виняток, а ось найчастіше власників підводить все-таки замок.

Особливості конструкції, або хитра пружина

Заклинив замок багажника на Niva Chevrolet

У замку задніх дверей на Niva Chevrolet немає особливо складних механізмів. Замок звичайний, працює він за принципом ВАЗівської, єдина різниця в тому, що його блокує і розблокує актуатор. Актуатори теж виходять з ладу, але це буває вкрай рідко. Та й в цьому випадку завжди є можливість відкрити або закрити двері вручну.

Однак і в цій системі є нюанси. якщо активувати центральний замок при відкритій хоча б на один клацання будь-яких дверей, може заклинити замок як задньої, так і будь-який інший двері.

У більшості ж випадків вся справа в пружині в корпусі. яка навантажує один з важелів заднього дверного замка. Ймовірно, сталь, з якої виконана пружина, не відповідає умовам експлуатації, тому вусики пружини часто відламуються. В результаті один з важелів замку живе своїм життям. захоче, заблокує замок, захоче, відкриє двері на ходу. Неприємна історія, тому при перших примхах замку або його приводу варто зняти його і усунути причину.

Поломка тяги замка (погнулась тяга)

Тяга замка задніх дверей відзначена стрілочкою.

знімаємо, обшивка, багажник, chevrolet, niva

Нерідкі випадки, коли тяги замка гнуться не через неправильної збірки (хоча і таке можливо), а через банальне потрапляння бруду в порожнину двері.

Все відбувається приблизно так: захисна поліетиленова плівка може відклеїтися від каркаса двері в деяких місцях, а через це в дверну порожнину потрапляє пил. Все б нічого, але пил накопичується не тільки на дні порожнини, але і на важільцях самого замку. В один прекрасний момент ми їдемо на мийку або потрапляємо під міцний злива, пил перетворюється в бруд і обмежує робочі ходу замку.

Намагаючись відкрити двері ручкою, ми докладаємо всі великі зусилля, внаслідок чого тяга гнеться. Гнеться вона до тих пір, поки актуатора центрального замка вже просто не вистачає ходу для розблокування дверей. Навіть випрямивши тягу, ми нічого не доб’ёмся.

Вихід у цій ситуації один. демонтаж дверної карти, вирівнювання тяг, демонтаж, мастило та чистка замку. Причому, чим раніше це зробити, тим менше шансів отримати в результаті повністю заблоковану задні двері.

Як зняти ручку задніх дверей на Chevrolet-Niva

Зняття ручки дверей Потрібний інструмент:. хрестова і плоска викрутки. зірочка т-15. головки на 8, на

Серйозною вм’ятини не буде, але все ж подряпина може залишитися, так що рекомендується кінець викрутки обмотати ізоляційною стрічкою. Оббивка ставиться на місце у зворотному порядку.

При пошкодженні пістонів потрібно замінити їх на нові. Переходимо до приводу замка дверей задка.

В процесі знадобиться все та ж викрутка. Дверна карта задніх дверей знімається навіть в тому випадку, коли двері заблоковані. Для початку відкручуємо два самореза знизу дверний карти. Знімаємо ручку склопідіймача, відігнувши плоскою викруткою ручку і потягнувши засувку догори.

Чому не відкриваються задні двері на Niva Chevrolet?

У Niva Chevrolet встановлений штатний центральний замок, відповідно, в кожній з п’яти дверей є актуатор, який знімає блокування замка при спрацьовуванні центрального пристрою.

Однак, як показує практика, електроніка абсолютно не причетна до проблем з замками.

У 99% випадків справа все-таки в механіці, то чи в самому замку, чи то в пошкодженні тяг. Випадки з примерзання дверей до кузова розглядати не будемо, це виняток, а ось найчастіше власників підводить все-таки замок.

Починка Нива 2123 заклинила не открывается задняя пятая дверь. Все дело в тяге

відкриття дверей

Замок можна розблокувати, потягнувши за пластиковий язичок актуатора або за інший важіль, використовуючи довгу викрутку, можна зрушити саму засувку замку.

Коли двері відчинилися, можна знімати замок, але перед цим необхідно зняти мінусову клему з АКБ. Замок тримається на гвинтах кріплення в торці двері.

Після їх видалення довгою викруткою потрібно зняти приводні тяги, роз’єднати клемні колодки і вийняти замок із дверної порожнини разом з актуатором. Після цього, коли замок буде в руках, причина стане видно. В крайньому випадку, замок можна замінити. Вдалою всім роботи і слухняних замків!

Намагаючись відкрити двері ручкою, ми докладаємо всі великі зусилля, внаслідок чого тяга гнеться.

Поломка тяги замка (погнулась тяга)

Тяга замка задніх дверей відзначена стрілочкою.

Нерідкі випадки, коли тяги замка гнуться не через неправильної збірки (хоча і таке можливо), а через банальне потрапляння бруду в порожнину двері.

Все відбувається приблизно так: захисна поліетиленова плівка може відклеїтися від каркаса двері в деяких місцях, а через це в дверну порожнину потрапляє пил. Все б нічого, але пил накопичується не тільки на дні порожнини, але і на важільцях самого замку. В один прекрасний момент ми їдемо на мийку або потрапляємо під міцний злива, пил перетворюється в бруд і обмежує робочі ходу замку.

Намагаючись відкрити двері ручкою, ми докладаємо всі великі зусилля, внаслідок чого тяга гнеться. Гнеться вона до тих пір, поки актуатора центрального замка вже просто не вистачає ходу для розблокування дверей. Навіть випрямивши тягу, ми нічого не доб’ёмся.

Вихід у цій ситуації один. демонтаж дверної карти, вирівнювання тяг, демонтаж, мастило та чистка замку. Причому, чим раніше це зробити, тим менше шансів отримати в результаті повністю заблоковану задні двері.

Особливості конструкції, або хитра пружина

Заклинив замок багажника на Niva Chevrolet

У замку задніх дверей на Niva Chevrolet немає особливо складних механізмів. Замок звичайний, працює він за принципом ВАЗівської, єдина різниця в тому, що його блокує і розблокує актуатор. Актуатори теж виходять з ладу, але це буває вкрай рідко. Та й в цьому випадку завжди є можливість відкрити або закрити двері вручну.

Однак і в цій системі є нюанси. якщо активувати центральний замок при відкритій хоча б на один клацання будь-яких дверей, може заклинити замок як задньої, так і будь-який інший двері.

Как снять панель задней двери на Шевроле Нива

У більшості ж випадків вся справа в пружині в корпусі, яка навантажує один з важелів заднього дверного замка. Ймовірно, сталь, з якої виконана пружина, не відповідає умовам експлуатації, тому вусики пружини часто відламуються. В результаті один з важелів замку живе своїм життям. захоче, заблокує замок, захоче, відкриє двері на ходу. Неприємна історія, тому при перших примхах замку або його приводу варто зняти його і усунути причину.

Ця обставина дозволяє вільно використовувати твір, дотримуючись при цьому особисті немайнові права. право авторства, право на ім’я, право на захист від будь-якого спотворення і право на захист репутації автора. так як, ці права охороняються безстроково.

Тепер переходимо до наступного етапу. зняття і установка дверей багажного відділення Chevrolet Niva.

У конструкції собачки є дві фіксуючі виїмки. основна і додаткова. В основній виїмці собачки поворотна засувка перебувати при повному закритті двері.

Блокуючий механізм має два види приводу. механічний і електромеханічний, які реалізовані паралельно один одному. Механічний привід пов’язує циліндр замка з механізмом блокування і дозволяє за допомогою фізичного ключа заблокувати розблокувати замок.

Механічний привід дублює електромеханічну конструкцію приводу. Електромеханічний привід блокуючого механізму об’єднує електродвигун і черв’ячний редуктор, вбудований в корпус замку. Електродвигун в конструкції приводу є виконавчим пристроєм системи центрального замка. Електромеханічний привід перетворює обертальний рух електродвигуна в поступальний рух запірного важеля, при якому відбувається блокування важеля механізму замка.

Що стосується оббивки задніх дверей, то для її видалення нам буде потрібно тонка викрутка з плоским і хрестоподібним кінцем. Відкриваємо двері багажника і вивертаємо гвинти кріплення рамки скла. Декоративні заглушки, наявні з двох сторін рамки, потрібно прибрати і відкрутити гвинти, що знаходяться під ними.