Як зняти обшивку задніх дверей Renault Logan

Як зняти обшивку передніх дверей на Renault Logan

Обшивка з передніх дверей знімається трохи складніше, ніж з задніх, тому, розглянемо спершу їх.

Тепер, безпосередньо до порядку дій:

 • Скручуються всі видимі болти. в першу чергу на важелі відкриття дверей, торці і під заглушкою внизу. Також, потрібно зняти пластикову накладку з двері. там також прихований один з болтів, скручується Торкс.

зняти, обшивка, задніх, двери, renault, logan

Відкручування болтів передніх дверей Renault Logan

 • Відвертається динамік з двері. якщо не була проведена самостійна заміна болтів на аналогові, то буде потрібно все той же ключ торкс. Динамік тримається на чотирьох болтах.

Зняття динаміка з передніх дверей Renault Logan

 • На наступному етапі знімається основна пластикова пластина. Перед усіма діями бажано надіти рукавички. кріплення пластини виключно надійно, і зажадає серйозних зусиль для зняття. Умовно, процес ділиться на два етапи:
 • Зніміть верхні пластини;
 • Зняття нижньої пластини.

Зняття обшивки з передніх дверей Renault Logan

Зазвичай, якщо були скручені все болти, то верхня частина пластини знімається без особливих труднощів, чого не сказати про нижню. Основна частина тримається на пістона, і для того, щоб зняти її, доведеться прикладати великих зусиль. але не перестарайтеся. можна пошкодити кріпильний пістон.

 • Після того, як пластина буде успішно демонтована, потрібно акуратно зняти тягу з двері. на цьому етапі, тільки вона буде тримати пластину на двері.

Знята обшивка з передніх дверей Renault Logan

В цілому, на цьому процес зняття обшивки з передніх дверей завершується. Тепер, можна проводити різні види «тюнінгу». від монтажу нової аудіо системи, до установки шумоізоляції.

Детальніше про процес зняття передніх дверей на Renault Logan можете подивитися в

Однією з найпопулярніших послуг у російських автолюбителів є установка шумоізоляції. Процедура її монтажу не відрізняється складністю, і може бути під силу навіть для початківця автомобіліста. Послідовність дій, тут, приблизно наступна:

Шумоізоляція передніх дверей на Renault Logan

Як зняти обшивку задніх дверей на Renault Logan

Для того, щоб зняти обшивку з задніх дверей, багато в чому буде досить прочитати главу присвячену розбору передніх дверей, оскільки вони мають схожу будову. Основною відмінністю можна назвати лише наявність елементів додаткового декорування.

Порядок дій при ремонтних роботах буде приблизно наступний:

  При наявності рукоятки склопідіймача, проводиться її демонтаж.

Зняття ручного склопідіймача з задніх дверей Renault Logan

 • Обшивка акуратно знімається з пістонів (краще від низу до верху). Звуки клацань говорять про те, що кліпси від’єднуються. Це нормально.

Нагадаємо, що загальна кількість фіксуючих пістонів не перевищує дев’яти. Так само, для того щоб зняти обшивку з задніх дверей необхідно провести відключення роз’ємів.

Зняття задньої обшивки дверей на Renault Logan

Рідше виникають труднощі при знятті рукоятки з дверей. При уважному розгляді, як правило, стає очевидною простота пристрою і функціонування рукояті або ручки склопідйомників у автомобілів фірми Renault.

Основним елементом корпусу склопідіймача є подпружиненное кільце, виконане з пластика. При зрушенні цього кільця трохи в ту чи іншу сторону, відкриється одна з основних металевих деталей, що представляє собою щось на зразок скоби. Для того щоб зняти рукоятку, потрібно лише за допомогою невеликого зусилля розсунути вусики цієї скоби.

Пристрій сучаснішою рукоятки склопідіймача зі скобою

Проте, іноді виходить так, що при знятті ручки скоба витягується назовні. Щоб виправити це непорозуміння, потрібно стандартна викрутка, вміло вправляючись з якої можна встановити її назад навіть не пошкодивши пластик.

Однак, в старих моделях. випущених в проміжку 2005-2007 року, були встановлені дверні ручки без цього механізму. У цих моделях, для зняття ручки досить лише гарненько потягнути її на себе, але слід бути дуже обережними. у старих моделей елементи дверних ручок дуже крихкі і часто ламаються в процесі демонтажу. Тому, перед проведенням ремонтних робіт, в яких передбачається зняття обшивки з задніх дверей на автомобілях 2005-2007 років випуску рекомендується заздалегідь придбати зарекомендував себе клей і, про всяк випадок, нову запчастину.

Детальніше про зняття обшивки задніх дверей з Renault Logan можете дізнатися з

Як зняти обшивку дверей на Renault Logan: передній, задній фото і відео

Пройшли голодні роки в нашій країні, і сьогодні, автомобіль вже не є тільки атрибутом розкоші і символом достатку, і сприймається як невід’ємна частина нашого життя. і не важливо, є у вас власний «залізний кінь» або ви віддаєте перевагу послуги таксі. Найпопулярнішими на ринку незмінно є автомобілі середнього цінового сегмента, а тому, саме власниками таких «конячок» списані більшість форумів автомобілістів. Далі, в статті піде мова про улюбленому росіянами француза «Renault Logan», а якщо точніше, способах самостійно змінити обшивку його дверей.

Установка динаміків двері на Renault Logan

Однією з найбільш частих причин, за якими знімають обшивку з дверей на «Renault Logan» є бажання і можливість встановити нову аудіосистему.

У моделі 2014 року в передніх дверях є стандартні п’ятидюймовий отвори для монтажу динаміків. Вони розташовуються в передньому нижньому кутку, трохи нижче рукоятки склопідіймача. Завдяки універсальним габаритам, пристрій встановлюється без особливих труднощів. винятком може стати ситуація, при якій виникають складнощі з підключенням проводів, які не заведені в двері. Щоб встановити динамік більшого розміру, буде потрібно особливий перехідник з приладом діагностики.

Отвір під динамік в передніх дверей Renault Logan

 • перехідник;
 • Подвійний провід. 1 м;
 • Гофрована трубка. 20 см.

Інструкція по установці виглядає наступним чином:

 • Через гофровану трубку проводиться приєднаний провід, який був протягнутий через заводські отвори в двері;
 • У двері встановлюється провідник, або ж замикаються необхідні контакти, відповідні контактам штатних динаміків.

Таким чином, були розглянуті основні способи і нюанси зняття обшивки з дверей «Renault Logan», позначена специфіка старих моделей 2005-2007 років і розглянуті основні причини проведення даної операції. Було переконливо доведено, що за своїм характером, всі проведені роботи недостатньо прості і доступні навіть початківцям автомобілістам, які не мають досвіду в ремонтних роботах або тюнінгу.

Установка динаміків двері на Renault Logan

Однією з найбільш частих причин, за якими знімають обшивку з дверей на «Renault Logan» є бажання і можливість встановити новітню аудіосистему.

У моделі 2014 року в фронтальних дверях є стандартні п’ятидюймовий отвори для монтажу динаміків. Вони розміщуються в фронтальному нижньому кутку, трохи нижче ручки склопідйомника. Завдяки універсальним габаритам, пристрій встановлюється без особливих труднощів. винятком може стати ситуація, при якій виникають проблеми з підключенням проводів, які не заведені в двері. Щоб встановити динамік більшого розміру, буде потрібно особливий перехідник з пристроєм діагностики.

Отвір під динамік в фронтальній двері Renault Logan

 • перехідник;
 • Подвійний провід. 1 м;
 • Гофрована трубка. 20 Washing machine.

Інструкція по встановленню виглядає наступним чином:

 • Через гофровану трубку проводиться приєднаний провід, який був протягнутий через заводські отвори в двері;
 • У двері встановлюється провідник, або ж замикаються потрібні контакти, належні контактам штатних динаміків.

Як зняти обшивку передніх дверей на Renault Logan

Обшивка з передніх дверей знімається трохи складніше, ніж з задніх, тому, розглянемо спершу їх.

Як зняти обшивку передніх дверей Logan 2

Для роботи знадобляться: ніж, монтажна лопатка з пластика, ключі TORX Т25, Т30.

Опишемо, як демонтується обшивка з передньої лівої двері Renault Logan 2. Праву дверцята демонтують точно так же.

 • У внутрішньої рукоятки відкриття вивертається кріпильний гвинт. Ручка зрушується вперед, виводиться з отвору.
 • Передню частину рукоятки розгортають вгору, виводять з втулки важеля наконечник приводний тяги замку, ручка виймається.
 • У підлокітника поддевается декоративна накладка з краю. Після чого, долаючи опір кліпс, накладку можна зняти.
 • У оббивки викручуються два гвинтика, які розташовані під подлокотніковой накладкою.
 • У кріплення оббивного матеріалу вивертається гвинт.
 • У кріплення зовнішнього дзеркала Logan 2 з краю поддевается декоративна накладка, виймається, долаючи опір фіксатора.
 • Полотно поддевается знизу, відводиться від панелі з зусиллям, щоб подолати силу кліпс.
 • Карт зсувається вгору і відводиться, наскільки дозволяє довжина проводового джгута.
 • Всередині підлокітника віджимається фіксатор, колодка проводового джгута від’єднується від блоку управління склопідйомниками.
 • Щоб отримати доступ до арматурних вузлів, монтажна мастика підрізає ножем, від панелі відділяється влагозащитная плівка.
 • Всі зламані кріпильні пістони замінюються.
 • У зворотному порядку на Logan 2 встановлюється обшивка.

Потрібно простежити, щоб верхня кромка оббивки (вона загнута), увійшла в Пазік на скляному ущільнювачі з внутрішньої сторони.

Як бачимо, щоб зняти обшивку дверей Логана не потрібні ніякі спеціальні інструменти. Робота не викликає ускладнень ще й через велику кількість кріплення, який «знешкоджується» отщелківаніем.

Покрокова інструкція

За допомогою біти T25 відкручуємо гвинт який знаходитися в поглибленні ручки дверей.

Після відкручування кріпить гвинта, відчіплюватися ручку двері від тяги йде до замку двері.

Разборка двери Dacia (Renault) Logan

За допомогою біти T20 відкручуємо гвинт. Розташування на фото нижче.

Зриваємо з засувок і знімаємо пластикову захист динаміка.

Відкручуємо кілька гвинтів кріплення динаміка за допомогою біти T20. Відключаємо дроти і витягаємо динамік.

За допомогою плоскої викрутки знімаємо пластикову вставку біля кнопки блокування дверей.

Тепер обшивка дверей утримується тільки на засувках. Починаємо отщелківать. Бажано використовувати пластикові лопатки.

Після того як звільніть всі засувки, піднімаємо обшивку двері вгору щоб звільнити її з кнопки двері. На фото все видно.

Зняття обшивки дверей Renault Logan

Зняти карти дверей в Logan може знадобитися для поліпшення шумоізоляції, для ремонту або заміни замка, ремонту стеклопод’емника, при тюнінгу салону, заміні динаміків. Оббивний матеріал в салоні демонтується і змінюється досить просто, це можна зробити вдома, власноруч. Але бажано знайти час і прочитати інструкцію, як чинити правильно конкретно у Вашому випадку.

Коротенько опишемо, як зняти обшивку передніх і задніх дверей Renault Logan 1 і 2.

Як зняти обшивку дверей на Renault Logan: передній, задній фото і відео

Пройшли голодні роки в нашій країні, і зараз, автомобіль вже не є тільки атрибутом розкоші і емблемою достатку, і сприймається як невід’ємна частина нашого життя. і не принципово, є у вас свій «залізний кінь» або ви віддаєте перевагу послуги таксі. Найпопулярнішими на ринку постійно є авто середнього цінового сегмента, а тому, конкретно володарями таких «конячок» списані велика частина форумів автомобілістів. Далі, в статті мова піде про улюбленому росіянами француза «Renault Logan», а якщо точніше, методах самостійно поміняти обшивку його дверей.

монтаж обшивки

Установка дверного облицювання проходить в зворотному порядку. Панель прикладається до дверей, у вікна протягується штекер електростекопод’емніка, динаміка. Облицювання пристібається на кліпси і закріплюється саморізами в зворотній послідовності.

Перед монтажем нової карти рекомендується перевірити стан гумки ущільнювача бокового скла. Деталь має заявлений термін експлуатації 3 роки, але часто виходить з ладу, втрачаючи герметичність. Для зняття ущільнювача потрібно:

 • Опустити бічне скло вниз.
 • Витягнути зі штатного місця гумовий ущільнювач. Роботи починають з нижнього горизонтального відрізка.
 • Очистити поверхню під гумкою, встановити новий елемент.

как снять обшивку задних дверей рено логан

Установка динаміків двері на Renault Logan

Однією з найбільш частих причин, за якими знімають обшивку з дверей на «Renault Logan» є бажання і можливість встановити нову аудіосистему.

У моделі 2014 року в передніх дверях є стандартні п’ятидюймовий отвори для монтажу динаміків. Вони розташовуються в передньому нижньому кутку, трохи нижче рукоятки склопідіймача. Завдяки універсальним габаритам, пристрій встановлюється без особливих труднощів. винятком може стати ситуація, при якій виникають складнощі з підключенням проводів, які не заведені в двері. Щоб встановити динамік більшого розміру, буде потрібно особливий перехідник з приладом діагностики.

Отвір під динамік в передніх дверей Renault Logan

 • перехідник;
 • Подвійний провід. 1 м;
 • Гофрована трубка. 20 см.

Інструкція по установці виглядає наступним чином:

 • Через гофровану трубку проводиться приєднаний провід, який був протягнутий через заводські отвори в двері;
 • У двері встановлюється провідник, або ж замикаються необхідні контакти, відповідні контактам штатних динаміків.

Як зняти обшивку передніх дверей на Renault Logan

Обшивка з передніх дверей знімається трохи складніше, ніж з задніх, тому, розглянемо спершу їх.

Тепер, безпосередньо до порядку дій:

 • Скручуються всі видимі болти. в першу чергу на важелі відкриття дверей, торці і під заглушкою внизу. Також, потрібно зняти пластикову накладку з двері. там також прихований один з болтів, скручується Торкс.

Відкручування болтів передніх дверей Renault Logan

 • Відвертається динамік з двері. якщо не була проведена самостійна заміна болтів на аналогові, то буде потрібно все той же ключ торкс. Динамік тримається на чотирьох болтах.

Зняття динаміка з передніх дверей Renault Logan

 • На наступному етапі знімається основна пластикова пластина. Перед усіма діями бажано надіти рукавички. кріплення пластини виключно надійно, і зажадає серйозних зусиль для зняття. Умовно, процес ділиться на два етапи:
 • Зніміть верхні пластини;
 • Зняття нижньої пластини.

Зняття обшивки з передніх дверей Renault Logan

Зазвичай, якщо були скручені все болти, то верхня частина пластини знімається без особливих труднощів, чого не сказати про нижню. Основна частина тримається на пістона, і для того, щоб зняти її, доведеться прикладати великих зусиль. але не перестарайтеся. можна пошкодити кріпильний пістон.

 • Після того, як пластина буде успішно демонтована, потрібно акуратно зняти тягу з двері. на цьому етапі, тільки вона буде тримати пластину на двері.

Знята обшивка з передніх дверей Renault Logan

В цілому, на цьому процес зняття обшивки з передніх дверей завершується. Тепер, можна проводити різні види «тюнінгу». від монтажу нової аудіо системи, до установки шумоізоляції.

Детальніше про процес зняття передніх дверей на Renault Logan можете подивитися в

Однією з найпопулярніших послуг у російських автолюбителів є установка шумоізоляції. Процедура її монтажу не відрізняється складністю, і може бути під силу навіть для початківця автомобіліста. Послідовність дій, тут, приблизно наступна:

Шумоізоляція передніх дверей на Renault Logan

Як зняти обшивку задніх дверей на Renault Logan

Для того, щоб зняти обшивку з задніх дверей, багато в чому буде досить прочитати главу присвячену розбору передніх дверей, оскільки вони мають схожу будову. Основною відмінністю можна назвати лише наявність елементів додаткового декорування.

Порядок дій при ремонтних роботах буде приблизно наступний:

  При наявності рукоятки склопідіймача, проводиться її демонтаж.

Зняття ручного склопідіймача з задніх дверей Renault Logan

 • Обшивка акуратно знімається з пістонів (краще від низу до верху). Звуки клацань говорять про те, що кліпси від’єднуються. Це нормально.

Нагадаємо, що загальна кількість фіксуючих пістонів не перевищує дев’яти. Так само, для того щоб зняти обшивку з задніх дверей необхідно провести відключення роз’ємів.

Зняття задньої обшивки дверей на Renault Logan

Рідше виникають труднощі при знятті рукоятки з дверей. При уважному розгляді, як правило, стає очевидною простота пристрою і функціонування рукояті або ручки склопідйомників у автомобілів фірми Renault.

Основним елементом корпусу склопідіймача є подпружиненное кільце, виконане з пластика. При зрушенні цього кільця трохи в ту чи іншу сторону, відкриється одна з основних металевих деталей, що представляє собою щось на зразок скоби. Для того щоб зняти рукоятку, потрібно лише за допомогою невеликого зусилля розсунути вусики цієї скоби.

Пристрій сучаснішою рукоятки склопідіймача зі скобою

Проте, іноді виходить так, що при знятті ручки скоба витягується назовні. Щоб виправити це непорозуміння, потрібно стандартна викрутка, вміло вправляючись з якої можна встановити її назад навіть не пошкодивши пластик.

Однак, в старих моделях. випущених в проміжку 2005-2007 року, були встановлені дверні ручки без цього механізму. У цих моделях, для зняття ручки досить лише гарненько потягнути її на себе, але слід бути дуже обережними. у старих моделей елементи дверних ручок дуже крихкі і часто ламаються в процесі демонтажу. Тому, перед проведенням ремонтних робіт, в яких передбачається зняття обшивки з задніх дверей на автомобілях 2005-2007 років випуску рекомендується заздалегідь придбати зарекомендував себе клей і, про всяк випадок, нову запчастину.

Детальніше про зняття обшивки задніх дверей з Renault Logan можете дізнатися з

Переходимо до дверей корми

Як зняти обшивку задніх дверей? Тут процес зняття декоративних карт істотно легше. Демонтаж виконують в таких цілях:

 • для заміни склопідіймача або замку;
 • якщо є необхідність замінити ручку, скло або механізм підйому;
 • для установки (заміни) гучномовців.

Звертаємо увагу на особливості описаної тут процедури, коректної тільки для версій Renault Logan, двері яких обладнані ручним приводом склопідйомників.

 • видаляємо ручку.
 • За допомогою ключа «Торкс» розміром на «30» відвертаємо гвинт, який розташовується усередині ручки.
 • Видаляємо внутрішню ручку і виводимо тягу з посадкового отвору.
 • Переходимо до демонтажу підлокітника. Тут застосовуємо «Торкс» розміром на «20» і викручуємо гвинт, що кріпить оббивку.
 • Карти задніх дверей розташовують дев’ятьма кріпильними пістонами. Вони також відщіпає під час «віджиму» панелі вручну.
 • Карту піднімаємо і виводимо кнопку, що блокує внутрішній замок, з отвору в кінцевик. Її також необхідно видалити.

Ущільнюючий герметик може створити ряд труднощів при зніманні карти. Докладаємо трохи більше зусилля, і панель беззастережно капітулює під тиском сильного власника. Ми допомогли розібратися з тим, як зняти обшивку задніх дверей.

Діємо на передніх дверях

Кріплення дверних карт Renault Logan переднього ряду сконцентровано в чотирьох точках, і до того ж панелі огинають місця розташування динаміків.

 • Процес демонтажу слід починати зі зняття ручки, не забуваємо, що таким чином розбирається передні двері. Тут пальцями натискаємо на область фіксації ручки склопідйомника і витягаємо стопорне кільце. Після цих нехитрих маніпуляцій ручка вільно виймається. Зауважимо, що вона фіксується за допомогою трьох малих кліпс.
 • Видаляємо посріблену накладку. Піддягаємо її тоненькою викруткою. Ручка утримується в двох точках, причому одна з них «секретна».
 • Підгортаємо пару гвинтів, що знаходяться на передній частині (кінцевик). Один з кріпильних елементів розташовується на підлокітнику Renault Logan і витягується із застосуванням ключа «Торкс». Другий необхідно витягти з внутрішньої ручки. Звертаємо увагу на такий момент: розмір гвинта ручки трохи більше. Саму ручку потрібно підчепити, оскільки її посадка досить щільна.
 • Витягуємо ободок кнопки, яка відповідає за відключення замку. Видалення додаткових пластикових елементів з врізаних колонок здійснюємо пальцями.
 • Фіксація динаміків Renault Logan виконана в п’яти точках. Коли кріплення витягнутий, то гучномовці слід зняти.
 • Тепер демонтуємо карту. Вона акуратно «зривається» руками зі свого місця. Іноді процес може утруднити через те, що панель може бути приклеєна спеціальним герметиком, який виконує роль ущільнюючого компонента. Стандартний кріплення виконаний у вигляді 11 пістонів. Ці пластикові елементи охоплюють весь периметр внутрішньої поверхні карти. Під час «відриву» панелі вони видають характерний звук. Замінити їх нескладно.
 • Демонтована обшивка залишається в підвісився стані. Винуватці. дроти динаміків. Штекери акуратно від’єднуються, причому карта при цьому підтримується руками. Тепер панель можна відкласти.
 • Також рекомендується від’єднати штекер замку. Його піддягаємо і опускаємо вниз.

Встановлювати панель на передніх дверях необхідно в зворотній послідовності маніпуляцій.

Як зняти обшивку задніх дверей Renault Logan

Дверна обшивка передніх дверей тримається на 4-х основних точках динамік!

Відкручуємо прапорець (важіль, ручку) відкриття дверей зсередини-тримається на одному самонарізі.

Піддягаємо викруткою захисну кришку динаміка. Динамік прикручений на 5 точок.

Акуратно піддягаємо тоненькою викруткою сріблясту накладку передньої ручки-водія або пасажиркою двері.

З торця двері відкручуємо саморез- можна приступати до зняття дверної обшивки =) відклеюється від клейкого герметика.

Дверна обшивка задніх дверіС задніми дверима (хвірткою, Воротін) ВСЕ НАБАГАТО ПРОСТІШЕ! Відкручуємо важіль (ручку) відкриття дверей зсередини-тримається на одному самонарізі. Все аналогічно, як і з передніми!

Викручуємо з торця двері один саморіз.

Увага! У кого стоять скло підйомники механіческіе- потрібно зняти ручку.

Коли необхідно прибрати обшивку двері в Renault Logan, то це можна здійснити самостійно без звернення до майстрів СТО. Сама процедура нескладна і не відніме у власника багато часу. В даному матеріалі розповімо, як знімається обшивка дверей.

Тут потрібно залучити до роботи мінімальний перелік інструментальних засобів, в числі яких повинні бути присутніми, незалежно від того, передні двері це або задня:

 • ключі формату «Торкс» ( «Зірочки»);
 • пластикова «лопатка» (а якщо її немає, то можна застосувати викрутку з плоским наконечником; діяти їй доведеться з особливою акуратністю, щоб уникнути пошкодження пластмасового дверного концевика).

Підведемо підсумки

Тепер ви знаєте, як знімається обшивка дверей. При монтажі всі дії здійснюємо в зворотному алгоритмі. Поламані пістони попередньо замінюємо.

Пройшли голодні роки в нашій країні, і сьогодні, автомобіль вже не є тільки атрибутом розкоші і символом достатку, і сприймається як невід’ємна частина нашого життя. і не важливо, є у вас власний «залізний кінь» або ви віддаєте перевагу послуги таксі. Найпопулярнішими на ринку незмінно є автомобілі середнього цінового сегмента, а тому, саме власниками таких «конячок» списані більшість форумів автомобілістів. Далі, в статті піде мова про улюбленому росіянами француза «Renault Logan», а якщо точніше, способах самостійно змінити обшивку його дверей.

Таким чином, були розглянуті основні способи і нюанси зняття обшивки з дверей «Renault Logan», позначена специфіка старих моделей 2005-2007 років і розглянуті основні причини проведення даної операції. Було переконливо доведено, що за своїм характером, всі проведені роботи недостатньо прості і доступні навіть початківцям автомобілістам, які не мають досвіду в ремонтних роботах або тюнінгу.

Як зняти обшивку задніх і передніх дверей на Renault Logan. відео та фото

Зняття обшивки (карти, панелі) передніх дверей на Logan, як і на інших авто, може знадобиться для ремонту механізму склопідіймача, відкривання дверей тощо. Процедура досить легко здійсненна, щоб зробити її своїми руками.

Покрокова інструкція

За допомогою біти T25 відкручуємо гвинт який знаходитися в поглибленні ручки дверей.

Після відкручування кріпить гвинта, відчіплюватися ручку двері від тяги йде до замку двері.

За допомогою біти T20 відкручуємо гвинт. Розташування на фото нижче.

Обшивка задней двери снятие, установка. Рено Логан, Сандеро, Дастер, Лада Ларгус. | Видеолекция#2.

Зриваємо з засувок і знімаємо пластикову захист динаміка.

Відкручуємо кілька гвинтів кріплення динаміка за допомогою біти T20. Відключаємо дроти і витягаємо динамік.

За допомогою плоскої викрутки знімаємо пластикову вставку біля кнопки блокування дверей.

Тепер обшивка дверей утримується тільки на засувках. Починаємо отщелківать. Бажано використовувати пластикові лопатки.

Після того як звільніть всі засувки, піднімаємо обшивку двері вгору щоб звільнити її з кнопки двері. На фото все видно.

Як зняти обшивку передніх дверей на Renault Logan

Обшивка з передніх дверей знімається трохи складніше, ніж з задніх, тому, розглянемо спершу їх.

Тепер, безпосередньо до порядку дій:

 • Скручуються всі видимі болти. в першу чергу на важелі відкриття дверей, торці і під заглушкою внизу. Також, потрібно зняти пластикову накладку з двері. там також прихований один з болтів, скручується Торкс.

Відкручування болтів передніх дверей Renault Logan

Знімати пластикову накладку потрібно максимально акуратно. дуже велика ймовірність зіпсувати пластик. Для забезпечення схоронності тендітного пластику можна обернути викрутку ганчірочкою. пластина тримається на пістона, і, незважаючи на свою видиму міцність, при добуванні зламати її все ж можна. Процедура повинна проводитися невеликими ривками. для цього, є відмінний зазор біля основи двері.

 • Відвертається динамік з двері. якщо не була проведена самостійна заміна болтів на аналогові, то буде потрібно все той же ключ торкс. Динамік тримається на чотирьох болтах.

Зняття динаміка з передніх дверей Renault Logan

«Рідні» болти під торкс рекомендується замінити на звичайні саморізи. це практично.

 • На наступному етапі знімається основна пластикова пластина. Перед усіма діями бажано надіти рукавички. кріплення пластини виключно надійно, і зажадає серйозних зусиль для зняття. Умовно, процес ділиться на два етапи:
 • Зніміть верхні пластини;
 • Зняття нижньої пластини.

Зняття обшивки з передніх дверей Renault Logan

Зазвичай, якщо були скручені все болти, то верхня частина пластини знімається без особливих труднощів, чого не сказати про нижню. Основна частина тримається на пістона, і для того, щоб зняти її, доведеться прикладати великих зусиль. але не перестарайтеся. можна пошкодити кріпильний пістон.

 • Після того, як пластина буде успішно демонтована, потрібно акуратно зняти тягу з двері. на цьому етапі, тільки вона буде тримати пластину на двері.

Знята обшивка з передніх дверей Renault Logan

В цілому, на цьому процес зняття обшивки з передніх дверей завершується. Тепер, можна проводити різні види «тюнінгу». від монтажу нової аудіо системи, до установки шумоізоляції.

Детальніше про процес зняття передніх дверей на Renault Logan можете подивитися в

Однією з найпопулярніших послуг у російських автолюбителів є установка шумоізоляції. Процедура її монтажу не відрізняється складністю, і може бути під силу навіть для початківця автомобіліста. Послідовність дій, тут, приблизно наступна:

Шумоізоляція передніх дверей на Renault Logan

Як зняти обшивку задніх дверей на Renault Logan

Для того, щоб зняти обшивку з задніх дверей, багато в чому буде досить прочитати главу присвячену розбору передніх дверей, оскільки вони мають схожу будову. Основною відмінністю можна назвати лише наявність елементів додаткового декорування.

Порядок дій при ремонтних роботах буде приблизно наступний:

  При наявності рукоятки склопідіймача, проводиться її демонтаж.

Зняття ручного склопідіймача з задніх дверей Renault Logan

 • Розташування і число точок кріплення елементів обшивки схоже з розглянутими вище:
  • На підлокітнику;
  • Фіксатор «раковини», демонтаж якої буде також проведений;
  • Точка кріплення над собачкою.
  • Обшивка акуратно знімається з пістонів (краще від низу до верху). Звуки клацань говорять про те, що кліпси від’єднуються. Це нормально.

  Нагадаємо, що загальна кількість фіксуючих пістонів не перевищує дев’яти. Так само, для того щоб зняти обшивку з задніх дверей необхідно провести відключення роз’ємів.

  Зняття задньої обшивки дверей на Renault Logan

  Рідше виникають труднощі при знятті рукоятки з дверей. При уважному розгляді, як правило, стає очевидною простота пристрою і функціонування рукояті або ручки склопідйомників у автомобілів фірми Renault.

  Основним елементом корпусу склопідіймача є подпружиненное кільце, виконане з пластика. При зрушенні цього кільця трохи в ту чи іншу сторону, відкриється одна з основних металевих деталей, що представляє собою щось на зразок скоби. Для того щоб зняти рукоятку, потрібно лише за допомогою невеликого зусилля розсунути вусики цієї скоби.

  Пристрій сучаснішою рукоятки склопідіймача зі скобою

  Проте, іноді виходить так, що при знятті ручки скоба витягується назовні. Щоб виправити це непорозуміння, потрібно стандартна викрутка, вміло вправляючись з якої можна встановити її назад навіть не пошкодивши пластик.

  Однак, в старих моделях. випущених в проміжку 2005-2007 року, були встановлені дверні ручки без цього механізму. У цих моделях, для зняття ручки досить лише гарненько потягнути її на себе, але слід бути дуже обережними. у старих моделей елементи дверних ручок дуже крихкі і часто ламаються в процесі демонтажу. Тому, перед проведенням ремонтних робіт, в яких передбачається зняття обшивки з задніх дверей на автомобілях 2005-2007 років випуску рекомендується заздалегідь придбати зарекомендував себе клей і, про всяк випадок, нову запчастину.

  Детальніше про зняття обшивки задніх дверей з Renault Logan можете дізнатися з