Як зняти передній бампер на Vesta

Інструменти для зняття бампера

Зняття бампера даного автомобіля необхідно з кількох причин, так як за ним знаходиться не мало важливих елементів. Монтаж / демонтаж відбувається з кількох причин:

  • заміна решітки радіатора;
  • установка альтернативного сигналу;
  • демонтажі головної оптики;
  • при виникненні необхідності доступу до датчика температури;
  • установка протитуманних фар.

Для проведення робіт по монтажу / демонтажу бампера LADA Vesta Вам знадобляться наступні інструменти: ключі Torx T20 і Т30, головка на 10, ключ на 8.

У разі роботи з бампером LADA Vesta задумайтеся про помічника. так робота пройде легше і швидше без ризику пошкодження кріплень.

Передній бампер Lada Vesta знімається разом з чорної захисною решіткою радіатора, а як швидко його зняти дивіться наочне відео.

Для зняття переднього бампера на Vesta насамперед доведеться зняти номерний знак, а також відкрити капот для відкручування 2-х болтів (головка на «10») і 4-х під торгс Т30. Ключиком Трогс Т20 викрутити саморізи під номером і по два штуки в кожній колісної арці. Потім ключем Т30 викрутити 4 нижніх саморіз кріплення бампера і ще по два (теж внизу) битою Т20.

Виводити з зачеплення бампер коштує з невеликим зусиллям, але в той же час, досить акуратно щоб не поламати.

В цілому все досить просто, але для впевненості, щоб розібратися як зняти передній бампер на LADA Vesta, і не чого не зламати, рекомендуємо подивитися відео.

У мережі багато відео про те як зняти передній бампер на Vesta.

В даних відео не особливо видно, як знімають бампер в тих місцях-де він стикується з крилом.

У мене зараз спочатку викликав труднощі, особливо коли руки не відкалібровані під такі зусилля і боїшся смикнути трохи сильніше і зламати.

Машина нова, бампер сидить щільно (другий раз думаю легше буде зніматися) і не хоче вилазити.

Одну сторону я розгойдуючи і переживаючи що зламаю вийняв.

Веста. Демонтаж переднего бампера.

Другу сторону вирішив знімати по іншому-бризкає на незняту бампері в стик силіконом або ведешкой- трохи чекаємо щоб проникла

і знімаємо дуже легко без ривків і розгойдування

Зворотний монтаж з силіконом теж робити простіше. бампер можна точніше виставити і потім затягнути, а силікон висохне змиється

В іншому при знятті бампера все як в відео з мережі-складного немає нічого.

Також подібний спосіб особливо актуальний в даний холодну пору року, коли бампер стає жорсткішим і ризик зламати більше.

Всім прівет.Інструкція по зняттю і короткий огляд того, що під бампером.

Передній бампер Вести необхідно знімати для зняття / установки решіток радіатора, ВТФ, заміни сигналу, фарбування і заміни самого бампера, доступу до датчика температури на вулиці і т.д. Я знімав для установки альтернативних сигналів і для установки додаткової сітки на решітку радіатора (нижній), але про це пізніше.

Приступимо. Загнав машину на яму. Загнав задом, щоб морда стирчала назовні, на вулицю. День був сонячний і так світліше працювати, та й зручніше. Знімав один, але бажано удвох, так як бампер немаленький і при сдергіваніе одному важко утримати його і акуратно покласти, щоб не подряпати. Але я впорався.

Я постелив ковдру перед мордою Вести для того, щоб впустити покласти бампер на нього і не подряпати. Плюс сам на ньому валявся) З боку крил акуратно зірвав бампер, він вийшов з пазів і залишився висіти на останніх верхніх саморезах. Тому я їх відразу і не відкручував. Висмикувати з пазів бампер треба акуратно, можна пошкодити ЛКП. Але начебто обійшлося.

Залишаються 4 самореза зверху. Відкрутив все, крім середнього (торкс30), на середньому, останньому, висить бампер. Тепер бажана допомога другої людини. При відкручування останнього самореза бампер просто падає. У мене він акуратно ліг на ковдру.

Переді мною відкрився жахливий вигляд Вести без шкірки)

Про те, як я міняв сигнали і ставив сітку в решітку, розповім в наступних записах БЖ. А то жирно виходить для однієї запісі.Более наочно все у відеозаписі. Установка проводиться в зворотній послідовності. Повісив бампер, закріпив одним саморізом зверху і погнав все прикручувати. Бампер став рівно, все зазори такі ж, як були. Не бійтеся його знімати, нічого складного, з інструментів. два Торкс (20 і 30) і головка на 10. Все. Головне. все робити акуратно, щоб не подряпати.

От і все. Удачі в знятті, заміні або установці бампера на Lada Vesta.

Як зняти передній і задній бампер на LADA Vesta

Зняття бампера Вести виконується для його подальшого ремонту, тюнінгу або заміни на новий. Процес демонтажу нескладний і не потребує особливих навичок, але має свої особливості, наприклад, необхідно мати ключі Torx T30 і T20 (зірочка). Далі представлена ​​докладна інструкція по заміні бамперів Вести.

Зняття переднього бампера

Вивернути чотири болта нижнього кріплення бампера до кузова, а також чотири самореза кріплення бампера до подкрилкамі.

З кожного боку відвернути по два самореза бокового кріплення бампера до Локерен.

Снятие Переднего Бампера Веста. Как снять Передний Бампер на Ладе Веста

Відкрити капот і вивернути шість болтів верхнього кріплення бампера до кузова. А потім ще два болта під номером, що утримують бампер за балку. Зняти передній бампер, потягнувши його на себе, виводячи з зачеплення з бічними кронштейнами.

Щоб не подряпати лакофарбове покриття, покладіть демонтований бампер на заздалегідь підготовлену ганчірку. Установка здійснюється в зворотній послідовності. Процес також показаний на

Зняття заднього бампера

Зняти задні ліхтарі. Вивернути два болти нижнього кріплення бампера до кузова, а потім два гвинти

З кожного боку відвернути по три самореза кріплення підкрилки до бампера.

Верхні кріплення бампера. це сім болтів і два болта під гумовим буфером.

Зняти задній бампер, потягнувши на себе, виводячи з бічних кронштейнів. Від’єднати джгут проводів парктроника і заднього протитуманного ліхтаря. Установка в зворотному порядку.

Нагадаємо, для захисту радіатора від каменів, бруду і гнусу рекомендується доопрацювати передню решітку.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter.

Як зняти передній бампер LADA Vesta

Найчастіше, при тюнінгу автомобіля своїми руками, можна зіткнутися з різними труднощами, більшість з яких пов’язані з демонтажем навісних елементів кузова. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як правильно знімати передній бампер на автомобілі LADA Vesta при цьому не пошкодивши його.

Причини, по якій автолюбитель захотів зняти передній бампер можуть бути різні, найпоширеніша причина зняття бампера у вести. це установка дрібнодисперсного сітки для захисту радіатора від каменів, мошок і іншого сміття, здатного зашкодити радіатор. Для того, щоб зняти передній бампер на вест в колір на вашому автомобілі, вам не будуть потрібні спеціальні навички або спеціалізовані пристрої. Зробити це досить легко при наявності ключів зі звичайного набору.

Передній бампер на Vesta кріпиться до автомобіля відразу в декількох місцях, болти які необхідно буде відкрутити знаходяться в підкапотному просторі, в колісних арках, на днище автомобіля а також на майданчику кріплення державного номера автомобіля.

Насамперед варто відкрутити два болта відмічені на фотографії нижче за допомогою ключа з головкою на 10:

На фотографії можна помітити, що в підкапотному просторі присутні ще кілька болтів, які утримують передній бампер, однак до їх відкручування варто приступати в найостаннішу чергу, робити це варто для того, щоб після відкручування всіх необхідних болтів, бампер просто не впав з автомобіля і НЕ завдав собі тяжких ушкоджень.

Lada Vesta. Снятие переднего бампера

Наступним кроком варто скрутити держномер, щоб отримати доступ до болтів, які розміщені на майданчику (див. Фото нижче). Для відкручування даних болтів Вам знадобиться ключ торкс-20.

У колісних арках також присутній по два самореза в кожній, які можна викрутити за допомогою ключа торкс-20.

У нижньому кріпленні переднього бампера Ви виявите відразу 4 утримують болта, для відкручування яких будуть потрібні ключі торкс-20 і торкс-30. Відкручуються вони також легко, як і попередні.

Після відкручування всіх необхідних болтів, можна перейти безпосередньо до зняття переднього бампера, який тепер тримається тільки в пазах крил і на саморезах, які ми пропустили на самому початку. Для того щоб відщепнути бампер від пазів, які розташовані в крилі автомобіля, достатньо просто акуратно потягнути за кожен край бампер, як це показано на фотографії нижче.

Після того, як Ви успішно звільнили бампер від кріплення на крилах, залишається тільки скрутити чотири самореза в підкапотному просторі ключем торкс-20.

зняти, передній, бампер, vesta