Заміна рідини ГУР Ford Focus 3

Етапи роботи

Щоб замінити мастильний речовина в Гурі, зробіть наступне:

 • Зливаємо відпрацьовану рідину. Заглушіть мотор і відкрийте розширювальний резервуар з рідиною. Відкрутіть болти, які його фіксують і від’єднайте підведення до нього патрубки. Це призведе до витікання витратного матеріалу, тому заздалегідь підставте ємність (може бути обрізана пляшка), обсяг якої не менше двох літрів.
 • Під’єднуємо хомут. Використовуючи пасатижі з довгими кінцями, зачепите хомут з ​​зворотної магістралі і відведіть його в сторону. Хомут під’єднується до розширювального бачка з витратним матеріалом.
 • Забезпечуємо доступ. Від’єднайте патрубок зворотної магістралі, після чого зробіть монтаж штуцера з заздалегідь підготовленого шланга. Замість цього патрубка використовується трубка з заглушкою.
 • Заливаємо новий матеріал. Відкрийте кришку резервуара і виконайте заливку в нього нового мастильного речовини. Тут враховуйте деякі моменти. Поки ви заливаєте мастило, ваш помічник повинен запускати силовий агрегат. При затоці стежте за кольором витратного матеріалу, який викачується з резервуара під впливом тиску в помпі. Коли з бачка буде виходити свіжа мастило, що відрізняється від відпрацьованої за кольором і запахом, мотор треба зупинити. При заливці не допускайте попадання повітря в систему, це призведе до утворення пробок, які згодом доведеться видаляти.
 • Завершальний етап. Долийте до максимального рівня, а потім заведіть двигун і дайте йому попрацювати. Зробіть контрольну поїздку і перевірте рівень мастила ще раз. При необхідності додайте рідину в систему. Збірка всіх компонентів здійснюється в зворотній послідовності.

Фото із заміни витратного речовини наведені нижче.

При заміні мастила не допускайте її попадання на ремінець газорозподільного механізму, інакше це призведе до його швидкого зносу.

Підготовка до заміни

Щоб виконати процедуру зміни, вам знадобиться саме масло зеленого або червоного кольору. Будь-яка мастило не підходить, купуйте або оригінал, або якісний аналог, про які ми писали вище. Для повної заміни буде потрібно не менше двох літрів витратного матеріалу. В цілому процес зміни в автомобілях Ford Focus не викликає особливих труднощів, але з помічником виконати це завдання буде простіше.

Вам буде потрібно патрубок, оснащений спеціальним штуцером на кінці. Довжина шланга буде не менше одного метра, а в діаметрі він повинен бути таким, як поворотна магістраль. Щоб визначити діаметр «обратки», подивіться на резервуар з рідиною під капотом. До бачка підходить два патрубка: один підключається до помпи, інший йде безпосередньо до резервуару. Знадобиться ще один патрубок, але його довжина буде менше, а на кінці. заглушка. Також підготуйте ємність, в яку ви будете збирати відпрацьоване масло.

Користувачем Alex M оприлюднений ролик, в якому показано процес заміни рідини в ГУР Focus.

Вибір і заміна рідини ГУР в Ford Focus 1, 2 і 3

рідини, ford, focus

Гідропідсилювач. основний вузол в системі рульового управління автомобілів Ford. Завдяки підсилювача забезпечується спрощене управління рульовим колесом. Ця система потребує періодичної діагностики та обслуговуванні, в тому числі і заміні масла. Дізнайтеся з цього матеріалу про рідини ГУР Ford Focus 2, заміну якої можливо виконати своїми силами.

Яких помилок не допустити при експлуатації ГУР?

Як визначити витік?

Щоб самостійно виявити місце протікання, робимо наступне:

 • Зупиніть мотор і почекайте, поки він охолоне.
 • Протріть ганчіркою всі компоненти системи рульового управління, особливо патрубки і місця з’єднань.
 • Перевірте обсяг мастильного речовини в розширювальному бачку. Якщо є необхідність, додайте рідину.
 • Запустіть силовий агрегат і покрутіть рульовим колесом вліво і вправо до межі. В результаті обертання мастило почне активно циркулювати по системі. Якщо є ушкодження, то ви зможете побачити місце витоку. Залежно від проблеми приймаються рішення по її ліквідації.

Причини витоку і їх усунення

Найчастіше в Фокуса протікає рульова рейка. Якщо в роботі цього вузла є несправність, це призводить до витоку витратного матеріалу.

 • Під час руху в районі рейки з’являється стукіт, який можна чітко почути через рульове колесо.
 • При повороті керма з’явився зазор.
 • В роботі насосного пристрою гідравлічного підсилювача з’явилися сторонні звуки.
 • Для обертання рульового колеса водієві доводиться прикладати більше зусиль.

Один з цих «симптомів» говорить про брак рідини і необхідності діагностики системи на предмет витоків. Несправності, пов’язані з роботою рейки, можна ліквідувати своїми руками. Для цього рейка підлягає зняттю з машини і розбору. Всі зношені компоненти, виявлені в ході діагностики, треба поміняти. Потім здійснюється складання рейки з подальшою установкою в машину.

Причина може полягати в непрацездатності насоса гідропідсилювача. Насосний пристрій функціонує в умовах високих навантажень, тому з часом в роботі вузла з’являються збої. Також причина може критися в порушенні герметичності пристрою або пошкодженні патрубків і магістралей, по яких циркулює мастило. Для вирішення проблеми треба зробити візуальну діагностику шлангів і виконати їх заміну. При наявності тріщин і інших дефектів магістралі підлягають заміні. Бажано перебрати насосний пристрій і зробити в ньому монтаж нових сальників.

Іноді відбувається таке, що кермо провертається вільно, але в міру прогріву двигуна для його повороту доводиться прикладати більше зусиль. Це говорить про неполадки в роботі насосного обладнання й протечке витратного матеріалу. Вузол підлягає демонтажу і розбору. Виконується візуальна діагностика пристрою на предмет наявності пошкоджень. Всі вийшли з ладу деталі міняються на нові, а перед складанням всі елементи протираються спиртом або розчинником. При порушенні герметичності магістралей треба уважно оглянути всі патрубки системи на предмет надійності і міцності. Якщо ви сумніваєтеся в якості герметичності з’єднувальних компонентів, їх треба оновити і надійно зафіксувати.

Яких помилок не допустити при експлуатації ГУР?

Щоб в роботі гідравлічного підсилювача не виникло проблем, треба дотримуватися певних правил використання системи:

 • Правильне положення рульового колеса. Рульове колесо не слід довго утримувати в крайньому лівому або правому положенні, а глушити силовий агрегат, вивернувши колеса. Це негативно впливає на роботу насосного пристрою, оскільки збільшується навантаження на нього. Щоб знизити рівень навантаження, рульове колесо треба відвести на кілька сантиметрів від крайнього положення.
 • Запобіжні заходи. Обмежте експлуатацію транспортного засобу, якщо гідравлічний підсилювач не працює.
 • Контроль рівня масла. Завжди перевіряйте рівень мастильного речовини в розширювальному бачку. Якщо обсяг мастила занадто низький, треба визначити причину і ліквідувати її, а до цього не використовувати машину.
 • Уважність при парковці. Не перевантажуйте гідравлічний підсилювач при парковці автомобіля. Якщо ви відчули, що бічні поверхні коліс вперлися в бордюр, що не продовжуйте крутити рульове колесо.
 • Правила для зими. Перш ніж починати поїздку взимку, треба прогріти гідравлічний підсилювач, плавно провернув рульове колесо в різні боки. Амплітуда повороту не повинна бути великою.

Наслідки несвоєчасної заміни

Якщо заміна рідини виконується невчасно, то зазвичай це стає причиною прискореного зносу компонентів системи гідравлічного підсилювача. Через це деталі ГУР почнуть швидше зношуватися і виходити з ладу. В першу чергу зносу піддаються сальники і прокладки, поява дефектів на яких, призводить до витоку мастила.

Що може статися в результаті несвоєчасної заміни:

 • вихід з ладу рульової рейки;
 • витік мастильного матеріалу з системи;
 • поява скрипу і інших шумів при повороті керма;
 • вихід з ладу рульового редуктора;
 • поява складнощів при повороті керма.

Перевірка рівня і долівка

Детальніше про те, як перевірити кількість мастила в системі гідропідсилювача. Діагностика рівня витратного матеріалу здійснюється на рівній поверхні. Резервуар з маслом має дві позначки: MIN і МАХ. Якщо силовий агрегат машини заглушений, то обсяг робочої рідини, швидше за все, буде максимальним. Якщо рівень мастила ближче до мінімуму, то в систему треба обов’язково додавати мастило. Скільки лити, залежить від обсягу, якого не вистачає.

підготовчі процедури

Щоб заміна масла в МКПП на Ford Focus 3 пройшла успішно, потрібно приготувати інструменти та витратні матеріали:

 • порцію робочої рідини (не менше 4 літрів);
 • багатогранники, ключі;
 • ємність для зливу відпрацьованого масла;
 • серветки х / б або ганчір’я;
 • заправний шприц;
 • захисні рукавички.

Мастильні матеріали при їзді розігріваються, знаходять рідкий стан, що полегшує їх злиття. Тому заміну масла бажано проводити при гарячому двигуні.

Ford Focus, 2011

Брати участь в обговореннях можуть лише зареєстровані користувачі.

Заміна рідини в гідроприводі зчеплення Ford Focus 3

Головна »Трансмісія» Заміна рідини в гідроприводі зчеплення. запорука безпеки

Одним з головних умов безпеки керування транспортним засобом є безвідмовність гальмівної системи. З цієї причини до гальмівних рідин пред’являють досить жорсткі вимоги. За час експлуатації їх характеристики можуть значно знижуватися, що призводить до необхідності повної заміни з частотою, передбаченої виробником.

Замена жидкости ГУР (ЭГУР) без помощника и вывешивания колес.

Яке масло заливати в КПП Ford Focus

Для вибору мастильних матеріалів потрібно знати їх експлуатаційні та технічні особливості. Для шестерень механічної коробки рекомендується трансмісійна рідина, що має показники WSD-M2C200-C, в АКПП дозволяється заливати рідини WSS-M2C200-D2. При дотриманні класності, року випуску забезпечити безперебійну роботу КПП здатні оригінальна продукція Ford і якісні аналоги. Для МКПП рекомендуються рідини з в’язкістю 80W-90 (стабільний клімат) і 75W-90 (північні регіони).

Ford Focus Wagon 2009 двигун бензиновий 1.л., 125 л. с., передній привід, механічна коробка передач. своїми руками

Заміна рідини ГУР Ford Focus iii (Ford Focus 3) в автосервісі

Ми радимо, тому, стежити за рівнем масла в двигуні Ford Focus iii (Ford Focus 3) і трансмісії. Часткова заміна рідини при низькому наявному рівні рідини в бачку ГУР і екстрених ситуаціях, можлива. Ми рекомендуємо повну заміну рідини, заливку нового масла.

Процес буде більш трудомістким, займе більше часу, але і переваги будуть надані. Правильна заміна рідини ГУР Ford Focus iii (Ford Focus 3). Ваша гарантія не тільки того, щоб рівень був перевірений. Ви виключаєте одночасно з цим можливість поломки Вашого обладнання-насоса ГУР або протікання сполучних шлангів. Саме в цих випадках ремонт виявиться дорожчим.

Заміну рідини ГУР Ford Focus iii (Ford Focus 3) рекомендується проводити через кожні 50-60 тисяч км пробігу. В цілому, період заміни залежить від варіантів експлуатації, але і стан рідини, звичайно, є Вашим показником. Перевіряти прозорість рідини ГУР, виключати запах гару і потрапляння сторонніх часток. задача водія. Технічний огляд системи гідропідсилювача керма, як своєчасний захід, дійсно, позбавить Вас від багатьох турбот, запобігаючи поломки.

Система розташована в моторному відсіку Ford Focus iii (Ford Focus 3) і являє собою замкнутий контур. Спеціальна рульова рейка і насос, система гнучких проводів і розширювальний бак. складові взаємозалежної системи. Пошкодження одного компонента спричинить за собою обов’язкові наслідки.

Рульовий гідропідсилювач Ford Focus iii (Ford Focus 3) необхідний для полегшення зусиль повороту керма, і при несправності рульової поворот автомобіля утруднений. Ситуація може виявитися небезпечною і в плані безпеки, тому, ми рекомендуємо негайне професійне вирішення питання. Заміна рідини з промиванням і прокачуванням, ідеально працює рульової поворот, стануть Вашими вагомими перевагами.

Заміна рідини ГУР Ford Focus iii (Ford Focus 3)

Заміна рідини в гідропідсилювачі керма Ford Focus iii (Ford Focus 3) необхідна. Згодом рідина втрачає свої робочі властивості накопичення тепла, і може з’явитися при нагріванні навіть запах гару в салоні.

Заміна рідини ГУР Ford Focus iii (Ford Focus 3)

Несправності гідроусілітельной системи Ford Focus iii (Ford Focus 3)?

Всі ці фактори повинні бути усунуті негайно. Фахівці автоцентру зроблять заміну рідини досить швидко, підйом автомобіля Ford Focus iii (Ford Focus 3) не потрібно.

Заміна масла в ГУР. (Р) (с. 3)

Посилання на цю тему викладена в Рубрикатор ФФ1 (Р) в якому ми, для Вашої зручності, постаралися відобразити посилання на всі часто використовувані теми.

Хочу замінити масло в гідро підсилювачі руля.Может хто міняв сам? Є-ли нюанси? Почитав інструкцію для станцій тех. обслуговування, рідина не слівается.Вознік питання навіщо знімати (так написано в інструкції) свічки? Може досить зняти дроти? Що вони розуміють під словом знімати?

в цьому якраз і дело.вода потрапляє на шків і ремінь, ось він і починає проскальзивать.ремень поміняйте і відновите захисний кожух

Підкажіть яке все-таки бажано лити масло ГУР оригінал (по 790 р за літр) або можна просто декстрон 3 будь-нть відомих виробників (200-400 р за літр)? Чи є різниця в роботі гура і легкості крутіння керма?

І з досвіду скільки необхідно цього масла для повної заміни? Я так розумію за різними даними 1.5-2 літра (тут вже просто різниця помітна оригінал-не оригінал). В інструкції сказано наливати до позначки МАХ, а ось скільки піде не ясно. Така ж історія з гальмівною жідкостью.сколько її треба для повної заміни?

Було б неприємно якщо при заміні, далеко на дачі, не вистачить рідини, фірмовий магаз НЕ знайдеш

Вирішив поміняти рідину ГУРа.Народ (і dima_spiderлічно =)), хто лив мобіл АТФ 220, все нормально ?? на банці написано є допуск форда.

СитнікЕслі є допуск Форда, значить все нормально Найближчим часом теж збираюся цим зайнятися, але оригінальну рідину купувати жаба душить

запитав у коммікса, він сказав, Що можна, але краще оригінал лити.

Коммікс, роз’ясни плиз з приводу оригінал, неоригінал. Я схиляюся до декстрон 3 castrol AMX.

Slasherкінь йому в личку =) або в їх розділі напиши.

QUOTE
хто лив мобіл АТФ 220, все нормально?

Більше року ця рідина в Гурі, ніяких претензій.

Мужики, можна ж не вирубувати бензонасос, не відключати датчики, можна ж просто педаль газу в підлогу до кінця (режим продувки циліндрів) і крутити стартером скока хош не боячись за кат.как вам думка.

а чому не можна виконати дану процедуру на заведеному двигуні. одна людина сидить за кермом і крутить його, а помічник слідкує за рівнем в бачку і підливає.

Або як варіант піддомкратити передок, вставити ключ у запалювання (щоб кермо не заблокувався) і крути його, при цьому не забуваючи стежити за рівнем рідини Гура в бачку.

QUOTE
Або як варіант піддомкратити передок, вставити ключ у запалювання (щоб кермо не заблокувався) і крути його, при цьому не забуваючи стежити за рівнем рідини Гура в бачку

Заміна масла в ГУР (повідомлення # 5508782). вже описувалося.

я запарився шукати вже. Кто-нить знає, рідне масло рівня декстрон 3 або декстрон2 ?? Дозволяється доливати масла рівня декс 3 в декс 2, але навпаки не можна. мобіл atf 220-масло рівня декстрон-2.ткніте плиз мене в мануал, де написано, яке масло ллється до нас в гидрач.

Додано: [mergetime] 1252759887 [/ mergetime] все, знайшов зразок, можна лити і ATF 220 (200), і АТF 320 =)

Поміняв я рідину, моя смерділа паленим і мала темно-червоний (майже чорний) колір спочатку робив як писав Andreas70rus.Как струму з обратки пішла чиста рідина, заповнив бачок до країв, сів у машину і, вичавивши педаль газу в підлогу, почав крутити движок стартером (він не заведеться, поки Ви тримаєте педаль).на все пішло 1.5 літра рідини Mobil ATF 220.Руль реально став легше.

А чи можна в ГУР залити Mercon 5? (Той який заливається в АКПП.)

Нічого складного в заміні немає:.поднял перед на дві підставки, щоб колеса легко оберталися-зняв бачок з антифризом (1 саморіз) і відсунув убік для зручності-зняв бачок Гура, нахилив трохи (сильно не нахиляти потече через кришку), для того щоб рідина не потекла з штуцера, і зняв обратку (тонка).сліл рідина з бачка в пластикову пляшку. обратку в прозору білу бутилку- бачок заглушив отвір обратки і поставив на місце-налив свіжої рідини по максимуму і почав обертати від упору до упору руль рідина йде з бачка і стікає в пляшку через обратку- крутимо кермо, тримаємо рівень, і перевіряємо колір рідини (наприклад можна або на світло просто порівнювати в пляшці прозорою або капати на білий аркуш). пішла рідина нормального кольору. поставив шланги на місце- колеса в центральне положення і долив до потрібного рівня і протер все від масла- включив двигун і дав попрацювати, в цей час покрутив кермо і перевірив герметичність

Якщо буду міняти ще масло ГУР, то обов’язково перед усіма операціями з бачком застелити простір під ним ганчірками, щоб масло не накапало на ремені ролики, генератор і піддон

AndreDТ.е. власне кажучи двигун для заміни та заводити не обов’язково. Так? Що змінилося після заміни?

SlasherДа, взагалі можна і не заводити. при піднятих колесах кермо обертається легко, і рідина прокачується через всю систему замечательно.После заміни трохи легше став обертатися кермо. Але у мене по відчуттях рідина була не в найгіршому стані, так що ефект був менше бажаного. При обертанні на місці всерівно залишився невеликий “гумовий” звук

Внесу свої 5 копеек.Надеясь на чесність офіціалів, останній раз жижа змінювалася 70 тиць назад (забув про неї зовсім, добре темку підняли).Мужікі. не морочитися з підняттям передніх коліс або з відключенням котушки. поставив на рівну площадку машинку і за півгодини змінив рідину, кермо крутиться нормально. Крутимо кермо туди сюди до упору, бачка масла вистачає на проворот з центрального положення-вліво-вправо-в центральне положеніе.Для заміни за очі вистачить літра олії, я чуйна розігнався і перебрав 150 грам, довелося відкривати другий міхур. Тому заздалегідь отлейте стакан на долівку, всього іншого вистачить на замену.Старую рідину з бачка злив шприцом з натягнутим кембриком, обратку в бачку заглушив дюбелем 6-кою злегка підмотавши ізоляційною стрічкою. Після зливу в пляшці була буро-коричнева жіжа.Результат порадував.

QUOTE (SDVIG @ 13 вересня 2009 (неділя) 1:18)
А чи можна в ГУР залити Mercon 5? (Той який заливається в АКПП.)

потрібно.

Ну вже скільки разів піднімалася ця тема. Dextron III. це GM-ая специфікація, яка відповідає FORD Mercon. В автоматі залитий Mercon V (не те ж саме, що Mercon, не плутайте). В АКПП лити тільки Mercon V, в ГУР можна спробувати Dextron III. якщо грошей на літр олії шкода, а ГУР не шкода Я пробував. пройшло пів року, насос посвистує злегка, планую поміняти масло на оригінал.

DarkDaemonгиии. під час перебування житія в Піндос твій ГУР швидше за все не знав ваще зміни масла, а якщо і знав. лили туди трансміссіонку яку потрапило

pabliksolа яку рідину заливав? оригінал?

pabliksolа що краще Mobil ATF220 або ATF320?

FICUS 1220 (Dex2) мінералка, 320 (Dex3) сінтетіка.Тіпа синтетика ходить довше. Але мінералка для ущільнень промені. У обчем вибір чиста методом наукового тику, бо навіть різниця в ціні чогось 40 рупій всего.А в рідній баночці Моторкрафт наскільки я зрозумів мінералка.

QUOTE (pabliksol @ Вчора о 19:11)
DarkDaemonгиии. під час перебування житія в Піндос твій ГУР швидше за все не знав ваще зміни масла, а якщо і знав. лили туди трансміссіонку яку потрапило

Ну не скажи, раніше він нормально працював, поки не потік Після усунення течі залив те, що було під рукою. Dext3. Причому міняв повністю. Щас почав насос якось дивно шипіти, коли кермо швидко кручу. Може і не через масла, але про всяк випадок поміняю, все таки масло дешевше Гура нового

З.И. Хоча по мануалу в ГУР написано Mercon просто, так що в принципі Dext3 повинен підходити. Є шалена думка (небезпідставна), що мені просто декстрон лівий попався, що в нашій країні дуже навіть можливо

FICUS 1можно начебто лити і то і то, але на банці АТФ 320 немає допуску форда.

Доброго дня. делема у мене така. Треба долити рідина в ГУР (автомобіль ff1 1.6 рус збірки). Зараз там рідина зеленого кольору. Хочу долити Febi m6162. Ось, хотів дізнатися чи можна? Про всяк випадок купив mobil atf 220 червоний. Якщо Febi. не їсти гуд. Буду міняти всю рідину, але за зовнішнім виглядом ще нормалек. Допоможіть порадою. спасибі.

Ford (Ford): вміла заміна масла ГУР Focus 3 (Focus 3)

Оснащення автомобіля Ford Focus 3 включає гідропідсилювач керма, систему, призначену для полегшення процесу управління, маневрування. Також завдяки пристрою задається траєкторія виходить більш стійкою і однозначною. Для справної роботи ГУР потрібно періодичне обслуговування, заміна масла, контроль рівня.

Ми рекомендуємо проводити огляд раз на півроку, і заміну після 2. 5 років, з огляду на умови, в яких експлуатується машина. Не варто забувати і про неполадки, які призводять до необхідності передчасної зміни робочого складу.

Як замінити рідину ГУР Ford Focus 3 ⋆ I Love My Car

Спочатку потрібно запам’ятати одну просту штуку. виробник вкаже саме ту рідину для доливання та заміни, яка буде працювати в цьому агрегаті оптимально, яка протестована і гарантовано забезпечить безперебійну роботу рульового. Бренд, який випустив рідина, за великим рахунком не має значення за однієї умови. ця рідина повинна відповідати допускам Ford, про що буде говорити маркування на етикетці рідини. Єдине масло, яке теоретично допускається до застосування повинно відповідати FORD допуску WSS-M2C204-A2.

Повторимося, колір масла не має ніякого значення. Кожен виробник додає свій барвник. Деякі заливають в ГУР рідина по допуску WSA-M2C195-A, але насправді не все так просто. Теоретично, рідини для ГУР існують тільки зеленого і червоного кольору. І вони сильно відрізняються за складом, хоча в різний час і ті, і інші заливалися в ГУР Фокусів на різних заводах. Наприклад, на все Фокуси, зібрані в РФ, поширювалася рідина WSS-M2C-204-A зеленого кольору. На такі ж машини іспанської або німецької збірки використовували червону рідину WSS-M2C-195-A. Де правду шукати?

Після 2010 року рідина WSS-M2C-195-A замінюється на всіх заводах звичайними ATF Mercon LV, він же WSS-M2C-938-A, він же WSS-M2C204-A2. Виходить, що для всіх машин з ГУР підходить зелена рідина Ford DP-PS, ось вона на фото.

Але не так все просто. Досить подивитися в паспорт Ford DP-PS WSS-M2C-204-A2, як ми побачимо, що характеристики і склад її практично ідентичний всім відомої рідини Pentosin CHF 202. Не плутати з Pentosin CHF 11F, у них різний склад. перша напівсинтетичні, друга. повна синтетика! Основна ж різниця між рідинами зеленого і червоного кольору в тому, що плинність у червоних ATF набагато вище, ніж у зелених масел. 1400 мПас у зеленій DP-PS, в той вемя як у червоного Mercon LV 8450 мПас. І це суттєва різниця.

Здавалося б, на морозі ці характеристики більш текучого речовини будуть як раз в пору, але не тут то було. ГУР не призначений для роботи з високотекучи речовинами. По-перше, система не зможе створити потрібного тиску, по-друге, червоні склади не так активно вбирають вологу, як зелені. Теоретично, для Ford Focus з ГУР (а не з Егурен) можна лити як ту, так і іншу рідину, але віддавати перевагу тій, яка була залита з заводу. І у кожного вона своя.

Робимо висновки. Рідини зеленого кольору з допусками WSS-M2C-204-A2 (це Ford DP-PS) ні в якому разі не можна змішувати з рідинами WSS-M2C-195-A червоного кольору. Заміна рідини ГУР можлива тільки після повної промивки системи. Ми живемо у відносно м’якому кліматі, в Україні суворі морози. рідкість, тому сміливо можна використовувати червоні рідини Mercon LV, Mercon V і інші ATF для автоматичних коробок передач.

Коли потрібна заміна ГУР на Ford Focus 3?

Основні елементи ГУР. це сам насос, бачок, розподільник, гідроциліндр, робоча рідина і приводний ремінь. Всі вони можуть зношуватися і виходити з ладу, як і масло.

Увага! Під час експлуатації складу може темніти, що вказує на хорошу очистку системи, видалення забруднень. Надмірно засмічене масло сильно знижує ресурс наносу. Він швидко виходить з ладу, з’являється неприємний гул, погіршується керованість. Якщо вчасно не провести заміну, потрібно ремонт гідропідсилювача на Ford Focus 3.

Заміна рідини ГУР Ford Focus 3 необхідна в наступних випадках:

 • Якщо під час огляду ми виявляємо низький рівень складу, нижче позначки min, значить, стався витік. Перш ніж долити або поміняти масло, необхідно виявити і усунути причину, відразу оглянувши хомути, шланги, з’єднання.
 • У розширювальному бачку з’явилася піна, значить, порушилася герметичність, потрапило повітря. Тут необхідно спочатку прокачати систему.
 • Виявлення осаду свідчить про те, що рідина виробила свій ресурс, а присадки розкладаються, більше не виконують потрібні функції.

Ми рекомендуємо кожні півроку перевіряти якість і рівень рідини. Несвоєчасна заміна призводить до швидкого зносу всіх складових. З ладу виходить насос, з’являється неприємний гул. Виникає необхідність дорогого відновлення.

На початкових стадіях зносу, коли загудів насос, і масло в гідропідсилювачі Focus 3 давно не змінювалося, можна залити новий склад, додавши спеціальну присадку для ГУР, що дозволить продовжити експлуатаційний період.

Заміна рідини ГУР Ford Focus 3

Проблема в Ford Focus 3

Відкрив я якось бачок ГУР у Ford Focus 3 і понюхав рідину. пахне горілим і дуже сильно. Пізніше поліз перевіряти рівень. рівень в нормі, але рідина залишає якісь чорні сліди на стінках бачка, так і ГУР почав подшумлівать в крайніх положеннях так що вирішено було міняти. Завдання: замінити рідину ГУР в Ford Focus 3

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3

Помічник крані важливий тому, що у доброго господаря в гаражі можна знайти найнеобхідніше для проведення даної процедури.

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3: 1. Купуємо рідина ГУР. Я свято вірю в те, що ГУР з часів 2 Фокуса не змінився більш того я особисто знаю кілька машин, які цілком з комфортом їздять з насосами ГУР від другого фокуса, тому я купив таку рідину, тому що штатна має велику в’язкість і насосу складніше його прокачувати:

Для нормальної промивки, а ми промивали систему 3 рази, у мене пішло 1.5 літра. Навіть якщо промивати не так ретельно 1 пляшки нам все одно б не вистачило, тому тільки 2.

Знімаємо фару і знаходимо бачок, до нього підходять 2 шланга.

той, що йде вниз. подає на насос, той що збоку.

Знімаємо бачок. Ми думали спочатку просто поміняти рідину але заглянувши туди зрозуміли, що його б в ідеалі треба поміняти або промити. РІДИНА З трубку, що подає не зливати! (Взагалі треба робити все, щоб насоси не ковтнув повітря) Для очищення вирішено було використовувати спец засіб. універсальний очищувач і уайт спірит.

Далі наше завдання повернути бачок на місце і зібрати невеликий стенд: 1. Глушимо за допомогою відповідного по діаметру шланга, болта і 2х хомутів дірку обратки на бачку.

Включаємо ЗАПАЛЮВАННЯ! ДВИГУН Ford Focus 3 НЕ ЗАПУСКАТИ! Відкриваємо вікна, щоб чути напарника.

Це найважливіший етап, тому що насос ГУР у фокусів не найсильніше місце і повітря може його вбити, більше того, якщо ви все таки наковтаєтеся повітря виганяти його від туди буде не дуже легко. Тепер акуратно заводимо двигун на пару секунд. Рівень з бачка йде крані швидко. Насос за 3-4 секунди спустошить бачок 100%, тому слухаємо напарника і встигаємо вимикати двигун. Вимикаємо, доливаємо до повного і знову по новій. Повторюємо процедуру, поки у напарника в зливний бачок не почне зливатися чиста рідина. 5. Ось що витекло у мене. Пробіг 41 000 визначити колір. неможливо. У рідині присутній осад

Далі все повертаємо назад, доливаємо до максимуму, заводимо авто і обертаємо кермо з одного боку в бік до упору кілька разів, при цьому рівень рідини ГУР трохи впаде. Доливаємо до максимуму і контролюємо пару днів відсутні сліди витікання в системі.

Я правда ще 2 рази злив бачок шприцом після обертання кермом, тому що при такому способі в рейці залишаються залишки в гідроциліндрах.

Висновки після тижня експлуатації: 1. Вой в крайніх положеннях пішов 2. Кермо стало крутити легше, відчутно легше. Загалом я задоволений на 200%

Результат: роботи по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3 виконані.

https://www.drive2.ru/l/7265079/

Заміна рідини ГУР Ford Focus 3

Проблема в Ford Focus 3

Відкрив я якось бачок ГУР у Ford Focus 3 і понюхав рідину. пахне горілим і дуже сильно. Пізніше поліз перевіряти рівень. рівень в нормі, але рідина залишає якісь чорні сліди на стінках бачка, так і ГУР почав подшумлівать в крайніх положеннях так що вирішено було міняти. Завдання: замінити рідину ГУР в Ford Focus 3

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3

Помічник крані важливий тому, що у доброго господаря в гаражі можна знайти найнеобхідніше для проведення даної процедури.

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3: 1. Купуємо рідина ГУР. Я свято вірю в те, що ГУР з часів 2 Фокуса не змінився більш того я особисто знаю кілька машин, які цілком з комфортом їздять з насосами ГУР від другого фокуса, тому я купив таку рідину, тому що штатна має велику в’язкість і насосу складніше його прокачувати:

Для нормальної промивки, а ми промивали систему 3 рази, у мене пішло 1.5 літра. Навіть якщо промивати не так ретельно 1 пляшки нам все одно б не вистачило, тому тільки 2.

Знімаємо фару і знаходимо бачок, до нього підходять 2 шланга.

той, що йде вниз. подає на насос, той що збоку.

Знімаємо бачок. Ми думали спочатку просто поміняти рідину але заглянувши туди зрозуміли, що його б в ідеалі треба поміняти або промити. РІДИНА З трубку, що подає не зливати! (Взагалі треба робити все, щоб насоси не ковтнув повітря) Для очищення вирішено було використовувати спец засіб. універсальний очищувач і уайт спірит.

Далі наше завдання повернути бачок на місце і зібрати невеликий стенд: 1. Глушимо за допомогою відповідного по діаметру шланга, болта і 2х хомутів дірку обратки на бачку. 2. До шлангу обратки підключаємо подовжувач (можна було б і без нього, але місця там украй мало) і опускаємо його в ємність для зливу.

Включаємо ЗАПАЛЮВАННЯ! ДВИГУН Ford Focus 3 НЕ ЗАПУСКАТИ! Відкриваємо вікна, щоб чути напарника.

Це найважливіший етап, тому що насос ГУР у фокусів не найсильніше місце і повітря може його вбити, більше того, якщо ви все таки наковтаєтеся повітря виганяти його від туди буде не дуже легко. Тепер акуратно заводимо двигун на пару секунд. Рівень з бачка йде крані швидко. Насос за 3-4 секунди спустошить бачок 100%, тому слухаємо напарника і встигаємо вимикати двигун. Вимикаємо, доливаємо до повного і знову по новій. Повторюємо процедуру, поки у напарника в зливний бачок не почне зливатися чиста рідина. 5. Ось що витекло у мене. Пробіг 41 000 визначити колір. неможливо. У рідині присутній осад

Далі все повертаємо назад, доливаємо до максимуму, заводимо авто і обертаємо кермо з одного боку в бік до упору кілька разів, при цьому рівень рідини ГУР трохи впаде. Доливаємо до максимуму і контролюємо пару днів відсутні сліди витікання в системі.

Я правда ще 2 рази злив бачок шприцом після обертання кермом, тому що при такому способі в рейці залишаються залишки в гідроциліндрах.

Висновки після тижня експлуатації: 1. Вой в крайніх положеннях пішов 2. Кермо стало крутити легше, відчутно легше. Загалом я задоволений на 200%

Результат: роботи по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3 виконані.

https://www.drive2.ru/l/7265079/

Заміна масла ГУР Ford Focus 3: результат і тонкощі діагностики

Професійний підхід, використання спеціального стенду виключає ймовірність потрапляння сторонніх часток, забруднення рідини під час проведення маніпуляцій. Для заливки ми вибираємо перевірені масла, рекомендовані для автомобіля Ford Focus 3, що забезпечує кращу роботу гідропідсилювача.

Як ми проводимо діагностику, контроль стану масла?

 • Підготувавши чисту ганчірку або аркуш паперу, майстер відкриває розширювальний бачок.
 • Взявши щуп, легко дістати трохи рідини, яку потрібно капнути на чисту тканину, папір.
 • Далі, оцінюється результат. Якщо склад прозорий з насиченим відтінком, значить, обслуговування не потрібно. Якщо зібрався бруд, мутного відтінку, осаду, ми змінюємо продукт, щоб зберегти працездатність гідропідсилювача.

Періодична перевірка стану масла і працездатності самого ГУР на Focus 3 дозволяє уникнути появи серйозних неполадок. А при розвитку несправностей наші фахівці швидко виявлять першопричину і усунуть дефект для безперебійної експлуатації автомобіля.

Заміна рідини ГУР Ford Focus 3

Відкрив я якось бачок ГУР у Ford Focus 3 і понюхав рідину. пахне горілим і дуже сильно. Пізніше поліз перевіряти рівень. рівень в нормі, але рідина залишає якісь чорні сліди на стінках бачка, так і ГУР почав подшумлівать в крайніх положеннях так що вирішено було міняти. Завдання: замінити рідину ГУР в Ford Focus 3

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3

Помічник крані важливий тому, що у доброго господаря в гаражі можна знайти найнеобхідніше для проведення даної процедури.

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3: 1. Купуємо рідина ГУР. Я свято вірю в те, що ГУР з часів 2 Фокуса не змінився більш того я особисто знаю кілька машин, які цілком з комфортом їздять з насосами ГУР від другого фокуса, тому я купив таку рідину, тому що штатна має велику в’язкість і насосу складніше його прокачувати:

Це найважливіший етап, тому що насос ГУР у фокусів не найсильніше місце і повітря може його вбити, більше того, якщо ви все таки наковтаєтеся повітря виганяти його від туди буде не дуже легко. Тепер акуратно заводимо двигун на пару секунд. Рівень з бачка йде крані швидко. Насос за 3-4 секунди спустошить бачок 100%, тому слухаємо напарника і встигаємо вимикати двигун. Вимикаємо, доливаємо до повного і знову по новій. Повторюємо процедуру, поки у напарника в зливний бачок не почне зливатися чиста рідина. 5. Ось що витекло у мене. Пробіг 41 000 визначити колір. неможливо. У рідині присутній осад

Чому виє ГУР? Яке масло лити в ГУР? Причини поломки в ГУР?

Яке масло Ford, вибір підшипника, який антифриз. ЧаВо 13-2

Заміна рідини ГУР / Power steering fluid change

Як замінити рідину гідропідсилювача керма

Що заливати в гідропідсилювач Ford Focus 3

Рідина ГУР Ford Focus, яку лити? Азбука Ford.

Ford фокус2 заміна масла в Гурі нічого не розбираючи

Як замінити рідину гідропідсилювача керма

Закінчення промивання Гура Ford Focus 2 седан

Заміна рідини ГУР / Power steering fluid change

Яке масло заливати в ГУР Volkswagen Audi. G002000 / G004000, Pentosin 11s / 202 / 7.1, Febi 06161/06162

як прокачати систему гідропідсилювача керма chrysler voyager

Заміна рідини ГУР Ford Focus 3

Проблема в Ford Focus 3

Відкрив я якось бачок ГУР у Ford Focus 3 і понюхав рідину. пахне горілим і дуже сильно. Пізніше поліз перевіряти рівень. рівень в нормі, але рідина залишає якісь чорні сліди на стінках бачка, так і ГУР почав подшумлівать в крайніх положеннях так що вирішено було міняти. Завдання: замінити рідину ГУР в Ford Focus 3

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3

Помічник крані важливий тому, що у доброго господаря в гаражі можна знайти найнеобхідніше для проведення даної процедури.

Хід робіт по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3: 1. Купуємо рідина ГУР. Я свято вірю в те, що ГУР з часів 2 Фокуса не змінився більш того я особисто знаю кілька машин, які цілком з комфортом їздять з насосами ГУР від другого фокуса, тому я купив таку рідину, тому що штатна має велику в’язкість і насосу складніше його прокачувати:

Для нормальної промивки, а ми промивали систему 3 рази, у мене пішло 1.5 літра. Навіть якщо промивати не так ретельно 1 пляшки нам все одно б не вистачило, тому тільки 2.

Знімаємо фару і знаходимо бачок, до нього підходять 2 шланга.

той, що йде вниз. подає на насос, той що збоку.

Знімаємо бачок. Ми думали спочатку просто поміняти рідину але заглянувши туди зрозуміли, що його б в ідеалі треба поміняти або промити. РІДИНА З трубку, що подає не зливати! (Взагалі треба робити все, щоб насоси не ковтнув повітря) Для очищення вирішено було використовувати спец засіб. універсальний очищувач і уайт спірит.

Далі наше завдання повернути бачок на місце і зібрати невеликий стенд:

Включаємо ЗАПАЛЮВАННЯ! ДВИГУН Ford Focus 3 НЕ ЗАПУСКАТИ! Відкриваємо вікна, щоб чути напарника.

Це найважливіший етап, тому що насос ГУР у фокусів не найсильніше місце і повітря може його вбити, більше того, якщо ви все таки наковтаєтеся повітря виганяти його від туди буде не дуже легко. Тепер акуратно заводимо двигун на пару секунд. Рівень з бачка йде крані швидко. Насос за 3-4 секунди спустошить бачок 100%, тому слухаємо напарника і встигаємо вимикати двигун. Вимикаємо, доливаємо до повного і знову по новій. Повторюємо процедуру, поки у напарника в зливний бачок не почне зливатися чиста рідина. 5. Ось що витекло у мене. Пробіг 41 000 визначити колір. неможливо. У рідині присутній осад

Далі все повертаємо назад, доливаємо до максимуму, заводимо авто і обертаємо кермо з одного боку в бік до упору кілька разів, при цьому рівень рідини ГУР трохи впаде. Доливаємо до максимуму і контролюємо пару днів відсутні сліди витікання в системі.

Я правда ще 2 рази злив бачок шприцом після обертання кермом, тому що при такому способі в рейці залишаються залишки в гідроциліндрах.

Висновки після тижня експлуатації: 1. Вой в крайніх положеннях пішов 2. Кермо стало крутити легше, відчутно легше. Загалом я задоволений на 200%

Результат: роботи по заміні рідини ГУР на Ford Focus 3 виконані.

https://www.drive2.ru/l/7265079/

Запасні частини та аксесуари для автомобілів Ford

Ford (Ford): вміла заміна масла ГУР Focus 3 (Focus 3)

Оснащення автомобіля Ford Focus 3 включає гідропідсилювач керма, систему, призначену для полегшення процесу управління, маневрування. Також завдяки пристрою задається траєкторія виходить більш стійкою і однозначною. Для справної роботи ГУР потрібно періодичне обслуговування, заміна масла, контроль рівня.

Ми рекомендуємо проводити огляд раз на півроку, і заміну після 2. 5 років, з огляду на умови, в яких експлуатується машина. Не варто забувати і про неполадки, які призводять до необхідності передчасної зміни робочого складу.

Вибираємо рідина для ГУР Ford Focus 3

Повторимося, колір масла не має ніякого значення. Кожен виробник додає свій барвник. Деякі заливають в ГУР рідина по допуску WSA-M2C195-A, але насправді не все так просто. Теоретично, рідини для ГУР існують тільки зеленого і червоного кольору.

І вони сильно відрізняються за складом, хоча в різний час і ті, і інші заливалися в ГУР Фокусів на різних заводах. Наприклад, на все Фокуси, зібрані в РФ, поширювалася рідина WSS-M2C-204-A зеленого кольору. На такі ж машини іспанської або німецької збірки використовували червону рідину WSS-M2C-195-A. Де правду шукати?

Після 2010 року рідина WSS-M2C-195-A замінюється на всіх заводах звичайними ATF Mercon LV, він же WSS-M2C-938-A, він же WSS-M2C204-A2. Виходить, що для всіх машин з ГУР підходить зелена рідина Ford DP-PS, ось вона на фото.

Але не так все просто. Досить подивитися в паспорт Ford DP-PS WSS-M2C-204-A2, як ми побачимо, що характеристики і склад її практично ідентичний всім відомої рідини Pentosin CHF 202. Не плутати з Pentosin CHF 11F, у них різний склад. перша напівсинтетичні, друга. повна синтетика!

Основна ж різниця між рідинами зеленого і червоного кольору в тому, що плинність у червоних ATF набагато вище, ніж у зелених масел. 1400 мПас у зеленій DP-PS, в той вемя як у червоного Mercon LV 8450 мПас. І це суттєва різниця.

Здавалося б, на морозі ці характеристики більш текучого речовини будуть як раз в пору, але не тут то було. ГУР не призначений для роботи з високотекучи речовинами. По-перше, система не зможе створити потрібного тиску, по-друге, червоні склади не так активно вбирають вологу, як зелені. Теоретично, для Ford Focus з ГУР (а не з Егурен) можна лити як ту, так і іншу рідину, але віддавати перевагу тій, яка була залита з заводу. І у кожного вона своя.

Коли міняти рідину ГУР на Ford Focus 3

Якщо підходити до обслуговування Ford Focus 3 з точки зору дбайливого господаря, то і рідини в агрегатах потрібно міняти не рідше 30-40 тисяч. Це стосується як КПП, так і гідропідсилювача. Зношена рідина сильно вбирає вологу, не може витримувати номінальний тиск, вона засмічена продуктами зносу рульового механізму і пилом.

Природно, це позначається на якості роботи підсилювача і рульового управління в цілому:

 • кермо починає обертатися туго;
 • з’являються ривки і нерівномірність передачі зусилля на тяги;
 • в крайніх положеннях керма з’являється сильний шум;
 • насос починає сильніше грітися;
 • рідина набуває невизначений бурий колір і характерний запах гару.

Все це говорить про те, що рідина повинна бути замінена новою. Відгуки власників і думки фахівців сходяться на тому, що заміна рідини в ГУР повинна проводитися як мінімум раз в 30-40 тисяч км пробігу або раз в 12-18 місяців, незалежно від пробігу.

Як замінити рідину для ГУР Ford Focus 3

Для заміни нам знадобиться близько двох літрів нової рідини, якщо ми зібралися промивати систему (що дуже рекомендується), домкрат, підставка під кузов, шланг довжиною в 1,5-1,8 м діаметром 10 мм, дволітрова ємність для зливу старого масла. Якщо все готово, приступимо до роботи:

 • Заводимо і прогріваємо двигун, бажано проїхати перед заміною близько 5-10 км, щоб масло стало максимально рідким.
 • Вивішуємо передні колеса.
 • Відкачуємо рідина з бачка ГУР. Для цього можна використовувати шприц на 150 кубів або грушу з трубкою.
 • Акуратно знімаємо шланги з бачка. Їх два. один подає, який йде вниз. Другий. обратка, він зігнутий, Г-подібний. Перший шланг відразу ж глушимо болтом М6.
 • Знімаємо і ретельно відмиванням від осаду і шлаку бачок.
 • Встановлюємо на місце подає шланг, а шланг обратки з’єднуємо з заготовленим довгим шлангом, другий кінець якого опускаємо в ємність для старого масла.
 • викручуємо свічки.
 • Просимо помічника прокрутити стартером коленвал протягом 10-20 секунд. Рідина буде зливатися в ємність, а ми стежимо за тим, щоб повітря не потрапив в насос, доливаючи рідину в бачок.
 • Кілька разів обертаємо кермом до межі вправо і вліво, провертає коленвал ще кілька секунд. Рідина знову буде витікати в ємність.
 • Встановлюємо бачок на місце, ставимо шланг обратки на бачок.
 • Запускаємо двигун, в цей час рідина буде йти, її обов’язково потрібно підливати, щоб не пропустити повітря в насос. В цей час кермо повинен побути по кілька секунд в крайніх положеннях.
 • Глушимо мотор і доливаємо рідина до позначки МАХ.

При необхідності повної заміни і промивання процедуру повторюємо кілька разів до тих пір, поки з шланга обратки не потече свіжа рідина. У підсумку після заміни рідини кермо буде обертатися легше, пропадуть провали і шум при повороті керма в крайні положення.

форд фокус 3 замена масла в гуре. гидро усилителя руля