Яке масло заливати в двигун Hyundai Solaris

Інструменти і матеріали

 • свіжа моторна рідина;
 • фільтруючий пристрій;
 • пробка для зливного отвору з кільцем ущільнювача;
 • гайкові ключі на 17 і 19;
 • спеціальний інструмент для демонтажу маслофільтра;
 • набір ключів-зірочок.

Детально про заміну витратних матеріалів і фільтруючого пристрою ви можете дізнатися з ролика, знятого користувачем Андрій Флорида.

Яке масло краще заливати?

Якщо ви не знаєте, яке моторне масло залити в двигун автомобіля Hyundai Accent з пробігом, треба розібратися в рекомендованих виробником продуктах. Для експлуатації підходить будь-яке масло, відповідне вязкостним характеристикам 5W20, 5W30, 5W40. Виробником транспортного засобу рекомендована саме така черговість пошуку мастильних матеріалів. Якщо знайти продукт з класом в’язкості 5W20 не представляється можливим, можна використовувати рідину 5W30.

Важливим фактором при підборі продукту є стиль пересування. Якщо ви віддаєте перевагу більш спокійний стиль їзди, фахівці рекомендують заливати в Accent 8 або 16 клапанів мастило Leichtauf Special LL SAE 5w-30. Це масло має високі антифрикційними характеристиками. У жорстких умовах експлуатації мастило запобігає утворенню окислення в системі і сприяє економії пального. Якщо ви віддаєте перевагу більш агресивний стиль пересування, то в силовий агрегат можна додавати присадки CeraTec. Вони виготовляються відповідно до технологій на основі молібдену із застосуванням керамічних компонентів. Мотору забезпечується надійний захист при роботі в агресивних умовах.

Автомобільний виробник радить споживачам використовувати масла Арал, Маннол і Ликви Моли. Ці продукти оптимально підходять для застосування в сучасних двигунах. Мастильні матеріали підсилюють стійкість до окислення базових продуктів і характеризуються збільшеним терміном служби. При правильній роботі двигуна можна домогтися економії палива. Неважливо, синтетика використовується або напівсинтетика.

Виробник Hyundai допускає використання в моторах рідин, що відповідають класу в’язкості АСЕА С3:

 • Шелл Хеликс Ультра;
 • Арал СуперТронік ЛонгЛайф 3;
 • Кастрол Магнатек;
 • Ельф Solaris;
 • Лонгтайм Хай Тек;
 • Мідленд Кріпто.

Користувач Evgeniy Sagaydak детально в своєму ролику розповів про вибір моторної рідини для ДВС Акценту.

Контроль рівня і необхідний обсяг

Важливо точно знати, скільки літрів потрібно лити в силовий агрегат. Якщо кількість мастила буде недостатнім, це призведе до неправильного функціонування мотора машини. А надлишковий обсяг рідини стане причиною видавлювання елементів ущільнювачів і сальників. Крім того, при надлишку збільшиться рівень згоряння добавок і присадок мастила в циліндрах ДВС. Все незгорілі елементи в результаті знизять ефективність функціонування каталізатора, осідаючи на його внутрішніх поверхнях. Точний обсяг, що заливається в мотор, вказується в технічному керівництві до машини. Скільки ллють автовласники в ДВС залежить від року випуску, а також модифікації транспортного засобу. В середньому 4,3 літра достатньо для затоки в двигун.

Контроль рівня рідини виконується на холодному двигуні. Відкрийте капот машини і знайдіть щуп для діагностики, він встановлюється в спеціальний отвір на блоці циліндрів. Вийміть його і протріть ганчіркою, потім знову встановіть всередину і витягніть ще раз. В ідеалі рівень рідини повинен бути між відмітками Min і Мах.

Наслідки несвоєчасної заміни

Найсумніше наслідок несвоєчасне заміни рідини в системі мастила. вихід з ладу автомобільного двигуна. Якщо масло вчасно не змінюється, воно буде швидше йти на нагар, що призведе до зниження обсягу мастильного матеріалу в ДВС і масляного голодування агрегату. В результаті автовласник зіткнеться з проблемою необхідності виконання капітального ремонту. Також при недотриманні інтервалів заміни помітно знижується потужність двигуна. При розгоні водій може відчувати провали, обороти на холостому ходу будуть нестабільними.

Етапи роботи

Зміна робочої рідини в силовому агрегаті Hyundai Accent виконується так:

Заміна мастила своїми руками

Виконати заміну витратних матеріалів можна самостійно, без залучення фахівців.

Можливі причини витрати масла

Які чинники впливають на підвищену витрату моторної рідини:

 • Перелив мастила. Це стає причиною збільшеного витрати рідини. Вентиляційна система картера ДВС почне видавлювати з силового агрегату зайвий обсяг.
 • Витік мастила з нерівностей, а також пошкоджених корозією місць.
 • Постійна експлуатація автомобіля в режимі високих швидкостей, особливо під час обкатки силового агрегату.
 • Невідповідність рідини по класу в’язкості. Якщо цей параметр буде занадто високим, згоряння мастила відбуватиметься повільніше.
 • Прискорене зношування компонентів силового агрегату. З ладу виходять маслознімні ковпаки, на втулці і стрижнях клапана можуть з’явитися просвіти. Зношуються поршневі кільця і ​​т. Д.

Канал ЖізньАвто TV опублікував ролик, в якому показав процес заміни рідини в моторі Акценту.

Основна причина швидкого витрати зазвичай полягає в угарі рідини. Чим більше кількість поршнів в ДВС, тим швидше агрегат буде з’їдати масло.

На думку фахівців, один перегрів машинного мотора може привести до того, що агрегат почне їсти мастило.

Одна з найсерйозніших проблем. витік. Рідина може йти з системи мастила з-під клапанної кришки, прокладки головки блоку циліндрів, ущільнювача заливної горловини, зливного отвору. Часто мастило йде з-під сальників распредвала і коленвала, маслофільтра або прокладки піддону картера. Місця підтікання можна визначити методом візуальної діагностики. Якщо на око виявити причину не вдалося, то скоріше за все, двигун їсть мастило в результаті зносу поршневих кілець або маслос’емних ковпачків.

Як часто потрібна заміна?

У Hyundai Accent ТагАЗ 2004, 2006, 2007, 2008, 2013 і іншого року випуску за рекомендаціями заводу-виробника треба міняти мастило при пробігу 12-15 тисяч кілометрів. За фактом вітчизняні фахівці рекомендують заміняти рідину в моторі автомобіля не рідше, ніж кожні 6-10 тисяч км.

Є ряд факторів, в результаті яких рідина втрачає свої робочі характеристики:

 • сезонність використання машини з урахуванням перепадів температур в різні пори року;
 • стиль їзди. агресивні або щадний;
 • обсяг навантажень, які покладаються на двигун;
 • тривалість експлуатації силового агрегату в умовах пробок;
 • якість дорожнього покриття;
 • обсяг силового агрегату;
 • номер двигуна, а також його рік виробництва.

Ці фактори можуть знизити ресурс експлуатації моторної рідини, незалежно від пробігу машини. Якщо силовий агрегат працює в інтенсивних умовах, то фахівці радять міняти масло кожні півроку.

масло, заливати, двигун, hyundai

Масло в АКПП Соляріса

Масло для АКПП Solaris підібрати досить просто. Виробник рекомендує використовувати фірмовий лубрикант модифікації ATF SP 3. Якщо подібної суміші в наявності немає, користувач може вибрати аналогічний продукт з пропозицій сторонніх фірм.

Планова заміна здійснюється через кожні 60000 км пробігу, що достатньо для комфортної роботи агрегату. Незалежно від кількості передач, для обслуговування системи буде потрібно близько 8 літрів мастила.

допуски заводу

Виробник жорстко регламентує автомастила за наявністю відповідностей світовим стандартам. Для поширених на території СНД моторів актуальні стандарти:

 • ILSAC GF-4;
 • ACEA A5 / B5;
 • API SL.

Зазначені норми категорично заборонено знижувати. Двигун обладнаний системами очищення вихлопу останнього покоління, що сильно обмежує список використовуваних рідин.

Яке масло заливати в Hyundai Solaris

Висока популярність іномарок на ринку СНД створює автомобілістам якісь складності з їх обслуговуванням. Наприклад, яке масло заливати в Hyundai Solaris знає далеко не кожен власник. Отже, це потрібно виправляти.

скільки заливати

Двигуни Хенде Solaris заливається різну кількість мастила. На версії 1,4 літра. це 3,3 л разом з фільтром. Для більш потужної модифікації буде потрібно 3,7 л. У будь-якому випадку, стандартною каністри буде повністю досить.

Масло для МКПП Hyundai Solaris

Спочатку машина поставлялася на ринок з моторами на 1,4 і 1,6 літра. Для малопотужної версії актуально застосування мастила з в’язкістю 75W90 і допуском API G-5. Другий тип механізму вимагає використання лубриканта виключно категорії GL-4. Коробка обладнана латунними елементами, які бояться агресивних чистячих присадок. Кількість рідини також відрізняється. 2,2 і 2,7 літра відповідно.

Заміна виконується кожні 80-100 тисяч пробігу. У російських умовах слід міжсервісний інтервал скоротити в 2 рази.

Як заводського рішення виробник заливає формулу Hyundai MTF 75W-85 Gl-4. Користувач може вибрати аналог з доступних пропозицій на ринку.

Масло в коробку Hyundai Solaris

Шляхетний кореєць в першому поколінні поставлявся на ринок з 5 ступінчастим автоматом або 6 ст. механікою. Після рестайлінгу в 2014 році, авто отримало оновлені КПП на 6 ступенів кожна. При цьому, кожна різновид вимагає специфічного обслуговування.

коли міняти

Масло в Hyundai Solaris змінюється кожні 15000 км пробігу. це цифри, взяті з мануала виробника. Фактичні рамки значно відрізняються. Автомобілісти змінюють мастило в двигуні не пізніше, ніж через 7500-8000 км. Подібне обмеження обумовлено зовнішніми факторами.

аналоги

Офіційні дилери пропонують рідини:

 • Premium LF (05100-00451). синтетичне;
 • Super Extra (05100-00410). гидрокрекинговиє напівсинтетика.

Якщо подібні рідини відсутні, можна підібрати аналог серед пропозицій ринку:

 • CASTROL Edge 0W-30;
 • SHELL Helix Ultra A5 / B5 0W-30;
 • ЛУКОЙЛ Genesis Armortech 5W-30 A5 / B5;
 • MOTUL 8100 Eco-clean 5W30;
 • TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30;
 • Масло CASTROL Magnatec 5W-30 A5.

Масло в двигун Hyundai Solaris 1.6. яке?

Щоб зрозуміти, яке масло для Hyundai Solaris 1.6 найкраще підійде, необхідно в першу чергу оцінити діапазон температур, в якому працює даний двигун. Це бюджетний міський автомобіль, не відрізняється особливою потужністю, тому для його двигуна буде цілком достатньо синтетичного масла з в’язкістю 5W20.

Виробники Hyundai з заводу заливають в двигуни масло Shell Helix Ultra 5W30. Таке моторне масло можна побачити абсолютно у всіх двигунах внутрішнього згоряння даного автоконцерну, незалежно від обсягу силового агрегату. Саме це дуже вдалий масло для Hyundai Solaris 1.6.

Якщо з якихось причин Вам не підходить цей варіант, то ось перелік моторних масел, рекомендованих для ДВЗ Hyundai Solaris 1.6:

 • Liqui Moly special tec (OW20, 5W20, 5W30);
 • Liqui Moly molygen 5W30;
 • Mobil 1 (5W30, OW20);
 • Castrol (5W30 AP, 5W30 A1, 5W30 A5);
 • Zic A (5W20), Zic X9 (5W30), Zic X7 (5W40).

Враховуйте також кліматичні особливості. При низьких температурах (взимку) використовуйте менш в’язкі масла. 5W20. Влітку з підвищеною в’язкістю. 5W30 або 5W40, залежно від інтенсивності експлуатації автомобіля.

Яке масло заливати в двигун Hyundai Solaris?

Коли ми задаємося питанням яке масло заливати в двигун Hyundai Solaris то хочемо отримати відповідь, максимально обґрунтований і чіткий. Так само нас цікавлять такі моменти, як:

 • Офіційний допуск масла;
 • необхідний обсяг
 • інтервал обслуговування
 • Можливість самостійної заміни масла в Hyundai Solaris

У цій статті ми розповімо Вам про все це.

Остання рестайлинговая версія автомобіля Hyundai Solaris була проведена в 2014 році і з тих пір не змінювалася. Збірка даної моделі здійснюється на заводі, розташованому в Санкт-Петербурзі. Оригінальна масло Hyundai Solaris з конвеєра. синтетика Shell Helix ultra 5W20. Саме це масло використовує автоконцерн для заправки всіх ДВЗ цієї моделі, незалежно від обсягу.

Офіційним допусків для моторів є:

 • Норма по класу API. SM, по ILSAC. GF-4 або вище.

Лист допуску для Solaris (з керівництва по експлуатації) виглядає наступним:

Якщо підсумувати: Щоб не мати проблем з двигуном і роботою автомобіля, в цілому, досить купувати масло мають відповідні вищевказані допуски і підбирати масло має в’язкість відповідне кліматичних умов місця експлуатації авто!

Hyundai Solaris. скільки масла в двигуні (обсяг)

Обсяг масла в моторах Hyundai Solaris виглядає наступним чином:

 • 3 G4EH 1998. 2003 рік. 3 л;
 • 3 G4EA 2004. 2006 рік. 3.3 л;
 • 4 G4EE 2006. 2010 рік. 3.3 л;
 • 4 G4FA 2014 року. 2018 гол. 3 л;
 • 5 D4FA 2006. 2009 рік. 5.3 л;
 • 5 G4FK 1999. 2002. 3 л;
 • 6 G4ED 2003. 2010. 3.3 л;
 • 6 G4FC 2014 року. 2018. 3 л.

Мастильна система рестайлінгових двигунів Hyundai Solaris G4FA 1.4 і G4FC 1.6, містять однакову кількість моторного масла. Різниця лише в витраті, адже двигун 1.6, витрачає на 0.2 літра більше масла.

Як перевірити рівень масла Hyundai Solaris?

Для того, щоб коректно перевірити рівень масла, скористайтеся нашою інструкцією:

Hyundai Solaris какое масло лучше !!!

Найкраще в двигун Hyundai Solaris 2017, 2018, 2019

Моторне масло в двигуни Соляріс наступних років:

 • 2017
 • 2018
 • 2019
 • 2020

Абсолютно однаково, і підбирається виходячи з тих же допусків, що були описані вище. Оригінальний продукт йде під артикулом: (05100-00441).

Список альтернативних бюджетних моторних масел для Hyundai Solaris 1.6:

 • Lukoil;
 • Kixx;
 • Gazprom (G-Energy).

Який інтервал заміни?

Автовласники постійно сперечаються про те, як часто необхідна заміна масла Hyundai Solaris. Згідно з рекомендаціями виробника, заміна моторного масла проводиться

 • кожні 15 тисяч км.;
 • 1 раз на рік.

Все залежить від того, який термін настане швидше. Але варто враховувати і той факт, що в підвищених умовах експлуатації двигун споживає майже 1 літр олії на 1500 км. Тому в деяких випадках заміна буде необхідна вже після 7-8 тисяч пройдених кілометрів.

АКПП теж вимагає обслуговування!

У Росії та інших країнах СНД існує помилкова думка, пов’язане з тим, що масло в АКПП міняти не потрібно, мовляв залито воно на весь період експлуатації автомобіля. А який термін служби у автоматичної коробки? 100.000 кілометрів? 200.000 кілометрів? Хто відповість на це питання. Все вірно, ніхто. Дилери говорять одне ( «залито на весь термін», а термін чого. не уточнюють), сусід інше (мовляв є у нього один, який «поміняв масло в коробці і вона накрилася після цього», зрозуміло, якщо вже почалися проблеми. вони незворотні і масло. не вирішення). Хочемо звернути увагу, що регламентне обслуговування автоматичної коробки передач продовжує життя трансмісії в 2, а то і в 3 рази.

Більшість концернів автомобілів не виробляють АКПП, а встановлюють агрегати від світових виробників трансмісій, таких як ZF, JATCO, AISIN WARNER, GETRAG і інші (варто відзначити той факт, що як раз Kia / Hyundai розробляють і виробляють СВОЇ власні КПП). Так ось, супровідні записи до своїх агрегатів від цих компаній свідчать про те, що масло в коробці автомат вимагає заміни кожні 60.000-100.000 кілометрів. Існують навіть рем. комплекти (фільтрпрокладка) і спеціалізоване масло, іменоване ATF, від тих же виробників. Щоб дізнатися детальніше про те, яке масло заливати в АКПП Hyundai Solaris. а так же інтервали обслуговування, допуски і додаткову інформацію перейдіть за посиланням.

Що краще 5W20 або 5W30?

Суперечка, який не вщухає більше 10 років, що краще лити в корейця? який в’язкості?

рекомендації виробника

У керівництві по експлуатації авто зазначено, яке моторне масло заливати в Solaris: Shell Helix Motor Oils або Total Quartz в сучасних моделях. Обсяг заправки для двигунів 1,4 і 1,6 л однаковий. 3,6 л. Характеристики матеріалу повинні відповідати API Service SM, ILSAC GF-4 або вище. Допускається використовувати масло API Service SL. В цілому, щоб мотор справно працював, підійде будь-який мастильний матеріал з відповідними характеристиками. В’язкість підбирають з урахуванням кліматичних умов експлуатації авто.

Виробник випускає кілька оригінальних продуктів: Hyundai Premium LF Gasoline 5w-20 і Hyundai Turbo SYN Gasoline 5W-30. У вільному продажу такі масла практично не зустрічаються. Їх заливають на заводі в нові машини.

Будь-який автомобіль вимагає періодичного обслуговування, і Hyundai Solaris. не виняток. Рано чи пізно перед власником постає питання, яке моторне масло заливати в Hyundai Solaris. Важливі такі характеристики, як в’язкість, офіційний допуск, обсяг мастильного матеріалу в двигуні.

Що вибрати: 5W-20 або 5W-30

Питання, яке масло заливати в двигун Solaris, залишається актуальним з моменту виходу авто на російський ринок. Багато автовласників і майстри сервісних центрів рекомендують матеріали 5W-20. Але найкраще орієнтуватися на допуски моторного масла для Solaris, зазначені в керівництві з експлуатації для різних температур.

Температурний режим експлуатації авто

З таблиці зрозуміло, що вибір не обмежується одним класом в’язкості. Для Росії однаково добре підійдуть масла 5W-20 і 5W-30. Цифра 5. це низькотемпературна в’язкість. Чим вона нижче, тим краще мотор працює в холодну погоду. Друге число. це високотемпературна в’язкість, або здатність масла формувати міцну змазує плівку при нагріванні. Виходить, що марка 5W-30 краще зберігає характеристики в жаркому кліматі, при агресивній манері водіння, інтенсивної експлуатації авто. Масло 5W-20 добре підходить для коротких поїздок, тривалої роботи на холостому ходу, рівномірного руху по трасі на невеликій швидкості.

Двигуни об’ємом 1,4 л більш чутливі до високотемпературної в’язкості, ніж модифікації 1,6 л. Причина в зміщенні кривої моменту в бік високих обертів. У рівних умовах мотор 1,4 л нагрівається сильніше, ніж 1,6 л.

Масло для Hyundai Solaris 1,6 л

Моделі з двигуном 1,6 л. це бюджетні автомобілі, які часто використовують в міських умовах в середній смузі Росії. Hyundai Solaris комплектується двигунами двох модифікацій:

Із заводу в мотор заливають синтетичне масло з в’язкістю 5W-30. Цього достатньо для стабільної роботи силового агрегату в помірному кліматі. Взимку рекомендують знижувати в’язкість і використовувати масла 5W-20, а влітку заливати 5W-30 або 5W-40. Продукти добре зарекомендували себе в різних умовах експлуатації.

Для Hyundai Solaris 1,6 л старше 2006 року підійде напівсинтетичне моторне масло 10W-40.

Масло для Hyundai Solaris 1,4 л

Допуски такі ж, як і для моторів 1,6 л. У комплектації Hyundai Solaris використовують двигуни декількох модифікацій:

Для моторів підійде оригінальне масло 5W-30 або продукти інших марок з відповідними характеристиками. Головне. не економити і вибирати якісні матеріали.

Масло якої марки вибрати

Для Hyundai Solaris 1,4 і 1,6 підходить моторне масло SINTEC PLATINUM SAE 5W-30 API SN / CF. Це всесезонний синтетичний продукт для бензинових двигунів легкових автомобілів. До складу масла входить пакет високоефективних присадок.

Мастильний матеріал зберігає властивості при високих температурах, запобігає утворенню відкладень. Моторне масло SINTEC PLATINUM SAE 5W-30 API SN / CF має офіційні схвалення провідних світових автовиробників.

Масло в двигун Hyundai Solaris. вісім причин залити TotalEnergies

Масло, що заливається в двигун Hyundai Solaris, має бути просунутим в технологічному плані і доступним, при чому кінцева економія може досягатися і за рахунок пролонгованої ресурсу технічної рідини.

TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY HKS G-310 5W-30. ідеальне, в цьому відношенні:

 • подовжує життя силовій установці на 5-10 років;
 • термін експлуатації, при середньому рівні завантаженості. 30 000 км;
 • рекомендовано виробником;
 • забезпечує чистоти внутрішніх поверхонь і елементів.

Не менш вигідний варіант. TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W30. Всесезонне моторне масло преміум якості. З особливостей:

 • знижує витрату палива мінімум на 3%;
 • захищає двигун від відкладень і нагару;
 • забезпечує безпечний і плавний пуск при негативних температурах навколишнього середовища;
 • підходить для останніх поколінь силових агрегатів.

Яке масло заливати в двигун Hyundai Solaris. вирішувати вам. Наші офіційні дистриб’ютори допоможуть підібрати найкращий варіант, з урахуванням ваших вимог і марки автомобіля.

Масло для двигуна і АКПП Hyundai Solaris

Hyundai Solaris. практичний, бюджетний автомобіль, вибір багатьох сімей. Багата комплектація і надійність допомогли йому за короткий термін зайняти свою нішу в сегменті.

У жовтні 2016 року виходить нове покоління Соляріс. Воно буде оснащено більш досконалим двигуном серії Gamma. У двигуна зворотне розташування колекторів, а це додаткова потужність при тому ж обсязі. Силовий агрегат забезпечений ланцюговим приводом ГРМ замість ремінного.

Масло для Hyunday Solaris необхідно вибирати з особливою ретельністю, так як мотор забезпечений інтелектуальною газорозподільної системою. Технічна мастило в збільшеному обсязі може знадобитися на порушених в будь-який момент, залежно від стилю вашого водіння.

Яке масло заливати в Hyundai Solaris нового покоління, розберемо нижче.

Масло в АКПП Hyundai Solaris. чому TOTAL Fluide?

Технічна рідина в АКПП. не менш важливий нюанс. Ремонт автоматичної коробки може вилитися в значну суму. Запобігти негативним наслідкам допоможе якісна автомобільна хімія.

TOTAL FLUIDE XLD FE. розроблений спеціально для трансмісій азіатських виробників. Масло в АКПП Hyundai Solaris буде відповідати найвищим на сьогодні стандартам.

МОТОРНЫЕ МАСЛА для хендай солярис. ТОП ОШИБОК при выборе масла

 • збільшений інтервал заміни;
 • можливість використання на крупній техніці;
 • плавне перемикання передач при початку руху в сильний мороз;
 • протизадирні присадки для м’якого і безшумного перемикання шестерень і зубців.

Довіртеся TotalEnergies, як визнаного лідера в області автомобільної хімії.