Ford Kuga смикається при розгоні смикається

Свічки запалювання

Насамперед варто перевірити свічки запалювання. Великий нагар на електродах веде до пропусків в запалюванні і, як наслідок, провалів в роботі двигуна. Звідси і нервовий розгін. Звичайно, якщо є фінансові складності, можна спробувати очистити свічки. Але куди простіше їх просто замінити.

погане паливо

На жаль, нерідко причиною провалів при розгоні може стати неякісне паливо. Наприклад, якщо в ньому попалася вода. Само собою, двигун на такому паливі буде працювати з перебоями. Виходу два. Якщо вам «пощастило» залити такий «горючкою» повний бак, то краще не лінуватися і злити його, щоб не гробити форсунки і паливний насос. Або набратися терпіння і просто виробити неякісний бензин або дизель.

Неправильна калібрування блоку управління двигуном

У багатьох випадках про несправності будь-якого датчика або того ж модуля запалювання повідомить піктограма “Check Engine” на панелі приладів. Але бувають випадки, коли все працює штатно і ніяких несправностей немає, а двигун все одно грішить провалами при наборі оборотів. Виною тому неправильна калібрування блоку управління. Причому такі симптоми можуть проявлятися не у всіх випадках. А, наприклад, тільки в непрогрітому стані. Яскравим прикладом служить недавно покинула наш парк Lada Vesta Cross c 1,8-літровим двигуном. У холодному стані її двигун страждав легкими провалами при наборі оборотів через те, що в циліндри явно надходило недостатня кількість палива.

В цьому випадку залишається лише чекати оновленого софта програми управління, в якому будуть виправлені всі помилки. Що ж стосується інших винуватців провалів при розгоні. якщо не брати до уваги зношених форсунок і проблем з модулем запалювання. як правило, причини не фатальні. Головне, не затягувати з їх усуненням.

причин, чому автомобіль смикається при розгоні

Причин провалів при розгоні може бути багато, але в будь-якому випадку їх можна умовно розділити на дві основні групи: проблеми з запалюванням (в разі бензинових двигунів) і проблеми з системою харчування.

Засмітилися повітряний і паливний фільтри

Часто причиною поганої роботи двигуна і появи провалів в його роботі при розгоні стає забитий повітряний або паливний фільтр. Рішення одне. заміна фільтра.

Засмітилися або несправні форсунки

Не важливо, дизельний у вас двигун або бензиновий. Засмітилися або несправні форсунки можуть стати причиною нервової роботи мотора. У першому випадку, швидше за все, допоможе промивка паливної системи. До речі, при наявності дросельної заслінки провали в роботі двигуна можуть бути викликані і її забрудненням. Гірше, якщо форсунки вже зношені. Для деяких моделей передбачений ремкомплект. Але в більшості випадків доведеться їх міняти.

Машина дёргается при нажатии на газ. Потеря мощности. Провал. Увеличен расход.

Датчик масової витрати повітря або датчик положення коленвала

Несправність цих датчиків також може стати причиною нерівній роботи двигуна. Неправильні дані про кількість що надходить у двигун повітря ведуть до неправильної тривалості відкриття форсунок і, як наслідок, неправильного приготування паливної суміші. Також сум’яття може внести і датчик положення коленвала, через якого момент відкриття форсунок і освіти іскри в свічках запалювання буде обраний неправильно. Звідси і нерівна робота двигуна з провалами при наборі оборотів. Визначити несправний датчик допоможе діагностика. Такий датчик доведеться замінити.

Тиск в паливній рампі

Втомлені свічки, старезні високовольтні дроти, які пробивають на корпус, тріщини в гофре впускного колектора. все це можна перевірити і замінити елементарно. І тут же оцінити результат. Однак в деяких случах власники Ford Focus 2 скаржаться, що все це не допомагає.

На шляху бензину до камери згоряння існує море вузлів, які можуть зноситися або вийти з ладу:

 • Бензин закачується через фільтр грубого очищення (сіточку) в паливний модуль електричним бензонасосом.
 • Потім паливо подається на механічний регулятор тиску. Завдання регулятора тиску. забезпечувати тиск палива в системі в межах 3,30-3,60 бар.
 • Потім бензин під номінальним тиском слід по паливній магістралі і потрапляє в рампу з форсунками.
 • Форсунки включаються послідовно через кожних 720 градусів повороту коленвала, а час розпилення палива контролюється ЕБУ в залежності від умов роботи мотора і тиску в системі.
ford, kuga, смикається, розгоні

Замір тиску в паливній рампі.

Тиск палива на Ford Focus II вимірюють в чотирьох режимах:

 • При включеному запалюванні з заглушеним двигуном. номінал 2,9-3,0 бар.
 • На холостих обертах. номінал 2,0-2,2 бар.
 • На 3000 об / хв. номінал 3,8-4,1 бар.
 • Через п’ять хвилин після вимкнення двигуна. номінал 1,7-1,9 бар.

Втім, у Ford Focus II є фірмова хвороба, знайома майже всім власникам. несправний клапан продувки адсорбера.

Як працює адсорбер

У двох словах про те, як працює адсорбер і для чого він взагалі потрібен. Паливо, яке знаходиться в баку, має властивість випаровуватися. Щоб використовувати пари бензину з користю і заодно стравлювати надлишковий тиск в баку, в систему харчування Ford Focus II впроваджений контейнер з активованою вугільної крихтою і трьома висновками (фото вище):

 • Відведення пари палива на клапан продувки адсорбера.
 • Підведення парів палива з бака.
 • Трубка зв’язку з атмосферою.

Адсорбер встановлено біля паливного бака, а з клапаном продувки з’єднується магістраллю.

Загальна схема роботи адсорбера парів палива.

Клапан встановлений в моторному відсіку в районі шланга зворотної подачі антифризу.

Завдання клапана. відкривати доступ парів бензину у впускний колектор, нацьковуючи тиск в бензобаку. Як тільки двигун вимикається, блок управління повинен закрити клапан продувки адсорбера.

Симптоми некоректної роботи двигуна Ford Focus II

Втрата потужності і навіть ривки при перемиканні передач цілком можуть оцінюватися не надто об’єктивно. Наприклад, на механічній КПП невмілий водій може так переключитися, що пасажири відчують на собі перевантаження в 4g. Але зараз ми не про це.

Провали в роботі двигунів Ford Focus 2 не можна назвати родової хворобою, але зустрічається проблема часто. Втім, симптоми некоректної роботи мотора в перехідних режимах можуть розповісти хорошому диагносту багато про що. А симптомів вистачає:

 • Провали тільки на холодному двигуні, після прогріву робота нормалізується.
 • Смикання на гарячому моторі під навантаженням.
 • Ривки тільки при старті, тобто при рушанні з місця, при переході з холостих обертів.
 • Високий витрата палива на тлі провалів.
 • Некоректна робота в перехідних режимах, що супроводжується поганим пуском.
 • Весь букет проблем з палаючої лампою Check Engine.

Як бачимо, симптомів досить і вони дещо різні, але суть проблеми одна. Ford Focus 2 смикається, мотор працює з провалами. Найнеприємніше те, що в більшості випадків Check Engine не спалахує, а сканер не реєструє ніяких помилок.

пропуски запалювання

У більшості випадків виною цьому несправні або невідповідні параметрам двигуна свічки запалювання, пробиті високовольтні дроти, несправні котушки. В останню чергу перевіряють коректність прошивки ЕБУ.

Складність діагностики в цій ситуації в тому, що без спеціального осцилографа неможливо напевно встановити несправність. Свічки в будь-якому випадку потрібно міняти регулярно, а от купувати котушку запалювання, щоб переконатися в тому, що стара працювала нормально, недоцільно.

Як один з прагматичних варіантів, краще підкинути свідомо робочі котушку і високовольтні дроти по черзі. Несправність в будь-якому випадку проявить себе саме так.

Чому смикається Ford Focus 2, провали в тязі

Відповідно, і причин такого недбалого поводження двигуна теж вистачає. Найпоширеніші з них.

паливна рампа c форсунками; 2. впускний трубопровід; 3. дросельний вузол; 4. клапан продувки адсорбера; 5. паливний модуль; 6. паливний бак; 7. адсорбер; 8. трубка дренажу горловини; 9. наливна труба; 10. шланг вентиляції адсорбера “Елементи системи живлення двигуна: 1. паливна рампа c форсунками; 2. впускний трубопровід; 3. дросельний вузол; 4. клапан продувки адсорбера; 5. паливний модуль; 6. паливний бак; 7. адсорбер; 8. трубка дренажу горловини; 9. наливна труба; 10. шланг вентиляції адсорбера.

підсмоктування повітря

Почасти це і викликає збіднення суміші. Зона підсосу повітря може поширюватися як на гофру впускного колектора, так і на прокладку колектора, можуть бути розриви і пошкодження в вакуумних трубках.

канал підведення повітря до циліндра; 2. штуцер трубки вентиляції картера; 3. штуцер трубки вакуумного підсилювача; 4. штуцер підведення пари палива з адсорбера “Впускний колектор Ford Focus 2: 1. канал підведення повітря до циліндра; 2. штуцер трубки вентиляції картера; 3. штуцер трубки вакуумного підсилювача; 4. штуцер підведення пари палива з адсорбера

У ряді випадків протирається або розтріскується шланг відведення газів картерів. Щоб до нього добратися, необхідно зняти паливну рампу і впускний колектор. Така поломка неприємна тим, що шланг не видно, але його розрив сильно позначається на роботі двигуна.

Шланг системи вентиляції картерних газів. Повністю знищений, звідси і підсмоктування повітря.

Ford Focus II смикається при розгоні, ривки. рішення

Незалежно від того, який бензиновий двигун встановлений на Ford Focus 2, кожен з них управляється електронними системами. Некоректна робота в перехідних режимах, а простіше провали, ривки, Focus смикається при старті і розгоні, ривки при перемиканні передач можуть виникати з різних причин.

Ривки при розгоні і клапан продувки адсорбера Ford Focus II

Практика показує, що перевірку клапана продувки адсорбера варто проводити в першу чергу. Є купа випадків, коли водії змінювали котушки запалювання, свічки, високовольтні дроти і навіть паливні модулі, але Ford Focus 2 продовжував сіпатися.

Щоб не витрачати гроші на спочатку справні запчастини, краще перевірити клапан адсорбера в першу чергу.

Машина смикається при гальмуванні. з’ясовуємо причини

Автоексперт назвав основні причини «рваного» гальмування машини.

Насамперед перевіряємо коробку і двигун. У випадку з АКП діагностика проста. під час руху не чіпаємо педаль гальма і відпускаємо газ. Якщо під час накату машина сіпається. є дефекти в коробці. В цьому випадку потрібно терміново відправлятися на професійну діагностику, інакше через час машина може просто встати і ремонт стане ще дорожче.

Якщо при гальмуванні з включеною передачею на ручний коробці є ривки, то це може побут пов’язано з нестабільною роботою мотора. Найчастіше це наслідок несправності датчика положення дросельної заслінки.

Якщо з мотором і коробкою все в порядку, то дивимося на гальмівні диски або барабани. Наприклад, ривки при гальмуванні можуть проявитися відразу після заміни дисків (барабанів). тоді справа або в неякісної запчастини, або в неправильному монтажі. Також биття дисків може з’явитися в процесі експлуатації. Іноді в процесі довгої поїздки через часті гальмування диск може сильно нагрітися. Якщо в цей момент машина заїде в глибоку калюжу і вода потрапить на диск, через різкий перепад температур його може злегка повести. Звідси і ривки.

Биття диска можна виявити, повертаючи маточину і спостерігаючи зазор між гальмівною скобою і робочою поверхнею диска. Якщо зазор змінюється, то буде і биття диска в русі. Найоптимальніше рішення. замінити диски на нові.

Зношені колодки. ще одна причина смикання автомобіля при гальмуванні. Вони мають непостійний коефіцієнт тертя, а коли стираються до металу, то ще й залишають задираки на дисках. Рішення просте. покупка і установка нових колодок.

«Сіпатися» машина може і через люфту підшипника. Якщо великий зазор підшипника, на якому обертається колесо, то і гальмівний диск буде бовтатися. В результаті колодки будуть нерівномірно затискати диск, що і стане причиною ривків. Їздити з таким підшипником дуже небезпечно. терміново в ремонт.

Підклинювання гальмівного механізму. також можлива причина нерівномірного гальмування.

Часто в сучасних механізмах застосовують плаваючу скобу. У такому випадку будь-який підклинювання направляючих пальців або поршня в циліндрі через бруд або іржі може призводити до ривків під час гальмування. У цьому випадку потрібен ремонт. відновити рухливість скоби, а якщо підклинює поршень, то треба розібратися в причині і, ймовірно, замінити гальмівний циліндр.

Важливо пам’ятати, що практично всі причини, через які машина смикається при гальмуванні, це сигнал про несправній системі. А з гальмами краще не жартувати, адже їх якість його функціонування безпосередньо впливає на безпеку, пише «За кермом».

резюме

Якщо вивчити несправності, то можна вивести невеликої рейтинг поширеності причин. Отже, якщо б’є кермо на малій швидкості “ВАЗ-2114”, то на першому місці проблеми з цілісністю покришок і колісних дисків. У багатьох вібрації були викликані грижею або кривим колесом. Потім йдуть поломки в підвісці і рульовому механізмі. Але найчастіше проблема вирішується простим відвідуванням шиномонтажной майстерні. А щоб виключити цю ситуацію, слід добре отормажіваться перед кожної великої ямою і бути акуратним при проходженні залізничних шляхів. Шишку на боковині гуми відновити вже неможливо.

Вибрация на Ford Kuga 2.5. Причина и устранение.

Як можна вирішити проблему?

Деякі повиганяєш свій улюблений автомобіль на СТО. Однак це слід робити лише тоді, коли є надійний фахівець, який добре знає свою роботу. В іншому випадку гарантій того, що джерело вібрацій буде виявлений і проблема вирішиться, просто немає. Ще в разі подібних неприємностей (а зустрічаються вони дуже часто), фахівці з ремонту можуть виставити високу вартість за роботу. Також водій може заплатити за непотрібні операції. Наприклад, на СТО пропонують замінити весь рульовий механізм повністю. Зробити це значно легше, ніж з’ясовувати, чому б’є кермо на малій швидкості. Власник повинен добре знати причини такої поведінки. тоді йому не знадобиться допомога сервісу. У більшості випадків несправність можна виправити своїми руками.

Методи діагностики АКПП

Щоб уникнути дорогого ремонту КПП важливо вчасно виявити неполадки в системі. Стандартна діагностика коробки передач, оснащеної гидротрансформатором, включає:

 • Перевірку стану робочої рідини і її кольору;
 • Перевірку ЕБУ на помилки в гідропліте;
 • Вимірювання тиску в системі, рівня зносу соленоїдів;
 • Перевірку блокування гідротрансформатора і інших елементів під час руху.

# 7. Засіб для очищення двигуна Sea Foam

Хоча популярний засіб для очищення Sea Foam не очищати ваш каталітичний нейтралізатор, воно усуває проблеми, що передують тій, яка в першу чергу викликає засмічення перетворювача.

У багатьох людей дійсно були коди несправності, пов’язані з каталітичним нейтралізатором, які зникли після використання. По крайней мере, ви добре очистіть паливні форсунки і камеру згоряння.

Також рекомендується: Кращі очисники паливних форсунок

кращих очисників паливних форсунок в 2021 році (чи дійсно вони працюють?)

Примітка. Цей пост може містити партнерські посилання. Це означає, що ми можемо безкоштовно отримувати невелику комісію за відповідні покупки.

У кожному сучасному автомобілі є система упорскування палива. Функція паливної форсунки полягає в тому, щоб розпорошувати бензин в відповідний циліндр двигуна, щоб запустити процес внутрішнього сгоранія.Однако згодом ці паливні форсунки можуть забитися сміттям.

Забруднення, такі як частки вуглецю, бруд і присадки, негативно впливають на форсунки і викликають їх несправність. Брудні паливні форсунки можуть розбризкувати паливо за неправильною схемою в двигун, через що постраждають ваші газові характеристики і витрата палива. Зрештою, вони можуть засмітитися настільки, що ви не зможете завести машину або продовжити її рух.

Коли паливні форсунки починають виходити з ладу, ви можете або замінити форсунку, або використовувати хороший очищувач паливних форсунок.Как і багато інших проблем з автомобілем, більшість з них починається з більш дешевого і простого вирішення проблеми. У цьому випадку таким варіантом буде очищувач паливної системи.

Нижче наведені 6 кращих очисників паливних форсунок, які зарекомендували себе.

Див. Також: Очисник гальм проти очищувача корпусу дросельної заслінки проти очищувача карбюратора

У грамотного водія справний зчеплення «смикати» коробку передач не буде, а ось зношене, та ще при недосвідченому «драйвер», може швидко завдати шкоди.

У грамотного водія справний зчеплення «смикати» коробку передач не буде, а ось зношене, та ще при недосвідченому «драйвер», може швидко завдати шкоди.

Ривки можливі через наступних помилок водія під час керування коробкою передач і зчепленням:

 • неправильно скоординовані вижим і відпускання педалі зчеплення з моментом перемиканням передачі;
 • перемикання при занадто високих оборотах двигуна;
 • ударне натиснення педалі газу після перемикання передачі;
 • рух на занадто високою для даної швидкості передачі, коли на тахометрі менше 1200-1500 об / хв, і спроба розігнатися з цієї швидкості на цій же передачі.

Ford Focus 2 смикається при розгоні: можливі причини і способи усунення проблеми

Ford Focus 2, завдяки відмінним характеристикам і співвідношенню якості і ціни, швидко завоював російський ринок автомобілів. Автолюбителі відзначають прекрасні динамічні якості, маневреність авто. Однак, як і в будь-якому іншому складному механізмі, в процесі експлуатації може працювати нестабільно. Причинами їх можуть бути різні фактори:

 • знос витратних матеріалів;
 • зменшення кількості та забруднення мастил;
 • потрапляння бруду і сміття в різні системи;
 • знос деталей;
 • і багато інших.

Від поломок і виходу з ладу окремих вузлів і систем уберегтися неможливо. Чим складніше техніка, тим тонше настройка її роботи, і тим більша ймовірність виходу з ладу окремих її компонентів. Головне, щоб проблему можна було своєчасно виявити і усунути і одна поломка не стала причиною інших. Іноді все очевидно і симптоми чітко говорять про те, що вийшло з ладу і як з цим боротися. Але бувають випадки, коли прояви неполадок або не вказують безпосередньо на неї, або вказують відразу на кілька потенційних поломок. Яскравим прикладом останнього є поява ривків при розгоні Ford Focus 2.

запалювання

Причиною того, що машина смикається при розгоні, може виступати несправність системи запалювання. Так, ряд схожих випадків вдалося виправити заміною свічок запалювання. Слабким місцем тут може виступати котушка запалювання.

Основні прояви

Головним чином, автомобіль починає сіпатися при наборі швидкості в певному діапазоні оборотів. Як правило, це від 1500 до 2500 об / с. У зв’язку з цим фахівці автосервісів навіть висловлювали пропозиції деяким водіям давати мотору побільше оборотів, перемикати передачу пізніше, тобто тримати приблизно 2500-3000 об / с. Причому автомобілісти відзначають, що таку пораду працює в ряді випадків, але їздити так не дуже комфортно і шумно.

Автолюбителі відзначають, що часто машина смикається відразу після перемикання передачі. Причому, моніторинг показує, що це може бути як третя, так і п’ята передача.

Наддувши

Несправність системи турбонаддува може провокувати проблеми з розгоном. У деяких випадках мова йде про несправності системи інтеркулера. Відомі випадки, коли вирішити проблему допомагала заміна патрубка інтеркулера.

Висловлювалося припущення, що на дизельних автомобілях зважаючи на специфіку функціонування, турбіна працює не так, як на бензинових аналогах. Пояснювалося це тим, що на бензинових двигунах є дросельна заслінка, яка регулює подачу повітря, а на дизельних моторах турбіна подає його рівномірно. Саме це при досягненні зазначеного діапазону оборотів при плавному розгоні провокує детонацію. Крім того, палива потрапляє більше. Воно згорає повільніше і не повністю, ось і призводить до подібних проблем. Цікаво, що при більш різкому наборі швидкості, турбіна реагує динамічніше і ривків при русі не виникає, відповідно машина не смикається.

Що це може бути?

Аналіз досвіду автовласників і роботи майстрів показує, що ривки при наборі швидкості у Ford Focus 2 можуть свідчити про дуже різних несправності:

 • погане паливо (брудне і низької якості);
 • проблема в роботі запалювання;
 • неполадки з турбонаддувом;
 • несправність датчика швидкості;
 • проблеми в автоматичній коробці перемикання передач.

Це не вичерпний перелік неполадок, про які свідчать ривки при розгоні Ford Focus 2, проте найбільш поширені.

Чому смикається двигун на Ford Focus 2

Іноді Ford Focus 2 починає смикатися на низьких оборотах при розгоні і перемиканні передач. Проблема може виникати по ряду причин, з деякими можна впоратися самостійно.

Смикається машина при розгоні.

Доброго дня! У мене спостерігається проблема з роботою двигуна при разгоне.Машіна починає дергаться.Слишно як двигун став якось по іншому работать.Із вихлопної труби буває одноразовий такий глухий вихлоп слишітся.Начінает відразу блимати ЧЕК.Раньше він у мене просто горів, так як на діагностиці сказали, що у мене накрився датчик подачі кисню (лямбда-зонд), який стоїть після каталізатора (банк1).Можливо з цим пов’язано? Хоча датчик у мене вже давно накрився, і машина при цьому працювала нормально.Только зараз стали виникати проблеми.В ніж ще може бути проблема, підкажіть? може паливний фільтр потрібно поміняти, або проблема з бензонасосом або ще з чимось то.На неодружених при натисканні на педаль газу чутно як двигун троіт.Знакомий сказав, що можливо проблема в котушці запалювання.Як перевірити робоча котушка чи ні? Якщо допустимо я її зніму. Авто: Ford Focus 2 1.6L Duratec-16V Ti-VCT (115 л / с)

Основні причини некоректної роботи двигуна Ford Focus 2, за якими автомобіль смикається під час руху

Власники друге Фокусів часто стикаються з такою проблемою, як нестабільна робота двигуна. На нових агрегатах це зустрічається рідко, але оскільки дана модель вже більше десяти років представлена ​​на ринку, тисячі автовласників Ford Focus 2 не можуть встановити, чому автомобіль смикається під час руху. Перерахуємо деякі, найпоширеніші причини, за якими двигун “троїть” під час їзди.

Свічки зажіганіяІспользованіе навіть найдорожчих свічок не гарантує стабільної роботи двигуна. Буквально одна заправка низькоякісним паливом і дорогі іридієві свічки можна викидати. На жаль, Focus 2 є дуже вимогливим до якості палива автомобілем і дана проблема є сложноустранімой через відсутність якісних АЗС.

Котушка зажіганіяПрі несправності котушки запалювання відбувається запізнення іскри, що призводить до різких поштовхів під час руху. Особливо це відчувається при розгоні і наборі оборотів понад п’ять тисяч обертів.

БензонасосОдно з найслабших місць. Вироблення бензонасоса відбивається на подачі палива. Двигун починає отримувати паливо не в повному обсязі, збагачувальна суміш стає бідною, в зв’язку з чим відбувається ефект детонації.

КаталізаторЕслі Ви не перший власник даного автомобіля, то обов’язково треба запитати у попереднього власника про наявність каталізатора. Швидше за все, він давно відсутня, оскільки мало в яких випадках він ходить понад сто тисяч кілометрів. На такому пробігу його змінюють на пламегаситель. Досвідчений майстер по ремонту глушників миттєво розпізнає, що саме встановлено на Вашому авто.

брудне паливо

Ряд автомеханіків вважає, що головною причиною того, що Ford Focus 2 смикається при спробі розгону є використання неякісного палива. Пояснюється це швидким засміченням фільтра грубої очистки палива (сіточка бензонасоса). Виправити проблему можна чищенням або заміною деталі. Щоб її змінити або очистити від сміття доведеться знімати бензобак, так як бензонасос знаходиться на ньому.

Іноді причиною ривків при русі може виступати нагар на дросельної заслінки. Яку також потрібно почистити для позбавлення від проблеми.

Низькоякісне паливо становить проблему не тільки для бензинових, але і для дизельних версій Ford Focus 2. Як правило, проблема зникає через деякий час після того, як залити хорошого дизпалива. Водії стверджують, що все приходить в норму через один-два бака хорошого пального.

Основні прояви

Головним чином, автомобіль починає сіпатися при наборі швидкості в певному діапазоні оборотів. Як правило, це від 1500 до 2500 об / с. У зв’язку з цим фахівці автосервісів навіть висловлювали пропозиції деяким водіям давати мотору побільше оборотів, перемикати передачу пізніше, тобто тримати приблизно 2500-3000 об / с. Причому автомобілісти відзначають, що таку пораду працює в ряді випадків, але їздити так не дуже комфортно і шумно.

Автолюбителі відзначають, що часто машина смикається відразу після перемикання передачі. Причому, моніторинг показує, що це може бути як третя, так і п’ята передача.

Чому смикається Ford Focus 2?

Все почалося з того, що при швидкості машина смикається тобто натискаю на газ, вона подопнула себе і поїхала. Замінив масло в АКПП, фільтр, зробив діагностику, помилок не виявило.

Поїздив. Так нічого не змінилося, вичитав в инете почистити дросельну заслінку, почистив, толку НУЛЬ. Пізніше з’явилася інша проблема. При швидкості, наприклад 100, тисну на газ, обороти до 7 тисяч, машина не розганяється, поки не зупинився, чи не заглушив, почекав хв 10 (все стало добре, їде нормально).

Йдемо далі. Зняв бензонасоса, почистив сіточку, правда вона була брудною, все почистив, поїхав. Вранці завів, покатався пів години і на розгін, і ривків нічого немає. Покатався 2 години, машина нагрілася і з’явилися поштовхи.

Страшно виходити на обгін. Наведу приклад (йду на обгін довгоміра, тисну на газ, машина розганяється повільно і смикається (педаль газу в підлогу вже). Поки не відпустив газ і не натиснув по новому, машина не поїхала.

Знову заїхав на діагностику. Проблем не виявлено. Ну порадили замінити бензонасос, нібито насос перегрівається, не дає ту норму, яка повинна і машина не їде. Ford Focus 2, рестайлінг, 100 к.с, АКПП. В чому може бути проблема?

Датчик швидкості

Як не дивно, але, якщо машина, розганяючись на малих обертах, глухне, проблема може полягати в несправності датчика швидкості. Зазвичай на ряду з ривками з’являються такі симптоми проблеми:

 • періодично відключається спідометр;
 • підвищення витрат пального;
 • збиваються свідчення борткомпьютера про швидкісних показниках і паливі.

Все пояснюється тим, що комп’ютер перестає отримувати достовірну інформацію про подачу палива і не знає, коли подавати пальне. При цьому, як правило, виникає перевитрата палива і, що відзначається багатьма автовласниками, відчувається слабка відгук педалі газу.

Несправність вирішується заміною вузла. Для цього потрібно:

 • Зняти повітряний фільтр і акумулятор Ford Focus 2.
 • Від’єднати дроти від датчика.
 • Від’єднуємо штифт, що фіксує деталь.
 • вийняти датчик.
 • Встановити новий, змастивши його попередньо маслом.
 • Приєднати до вузла штекер з проводами.
 • закріпити датчик.
 • Поставити на місце зняті деталі.

АКПП є дуже складну систему, яка вимагає вмілого звернення і компетентного обслуговування. Самостійне втручання в роботу коробки передач може привести до негативних наслідків.

Досить поширеною проблемою АКПП є виникнення ривків при перемиканні передачі, іноді виникає вібрація. Від цього машина смикається при розгоні. Проблема з АКПП, як описують її автовласники виникає саме в момент перемикання передачі.

 • знос вузлів коробки перемикання передач;
 • некоректна експлуатація;
 • неякісне обслуговування або невчасний ремонт;
 • некоректна заміна рідини для трансмісії.

Фахівці вважають, що для вирішення несправності необхідно перевірити рівень трансмісійної рідини і провести повну діагностику автоматичної коробки перемикання передач автомобіля.

Однак, такі поштовхи або ривки необов’язково свідчать про серйозну несправності безпосередньо коробки передач або якогось взагалі вузла. У ряді випадків, коли машина смикається при розгоні, а також чутні удари під час перемикання швидкостей, причини можуть бути набагато банальніше і для їх вирішення навіть не потрібно відвідувати автосалон, СТО тощо.

 • недостатня температура прогріву трансмісії;
 • в системі масло поганої якості або старе;
 • недостатня кількість трансмісійної рідини.

Рішення цих неполадок очевидні. Потрібно перевірити рівень масла, рідини, замінити масло, долити рідина, а також прогріти машину і коробці передач до нормальної робочої температури.

Як замінити датчик швидкості на Ford FocusФорд Focus

05.05.2017 Андрій Павлюк (проголосувало: 2, оцінка: 4,50 з 5)

Ford Focus Sedan 100 хом’ячків 2008 року на DRIVE2

Отже, почалося це неподобство близько місяця-двох назад. Машину сіпається на гарячу, на холодну динаміка непогана. Посмикування з серії. їдеш з прискоренням, на 1-2 секунди наче причіп повісили. Спостерігалося особливо добре при швидкості близько 80 або 2000 йолоп / мінуту.Ізредка починав моргати Джекі Чан, але. помилок не було збережено. Був куплений адаптер клон ELM327, трохи покатався з ноутбуком. як на зло в цей час посмикувань не спостерігалося.

Вирішено було почати з самого простого. з свічок.

Починаю відкручувати старі свічки. йдуть вельми туго, видно що їх давноо НЕ менялі.Согнул до біса викрутку, проте все відкрутити.

Почему машина дёргается при разгоне?

Закрутив нові свічки, завів двигун. перше на що звернув увагу, двигун заробив мягче.Резкое натискання на педаль газу. мотор не забуханканулся, а відреагував як і полагается.Далее тест драйв по місту, ніяких смикань або ривків. Працює як годинник.

Прийшла пора траси. покатався з різною швидкістю. ривки переможені! Разом сумарний пробіг за сьогодні 200км. Свічки явно давно потребували заміни

Ford Focus 2 смикається при розгоні: можливі причини і способи усунення проблеми

Ford Focus 2, завдяки відмінним характеристикам і співвідношенню якості і ціни, швидко завоював російський ринок автомобілів. Автолюбителі відзначають прекрасні динамічні якості, маневреність авто. Однак, як і в будь-якому іншому складному механізмі, в процесі експлуатації може працювати нестабільно. Причинами їх можуть бути різні фактори:

 • знос витратних матеріалів;
 • зменшення кількості та забруднення мастил;
 • потрапляння бруду і сміття в різні системи;
 • знос деталей;
 • і багато інших.

Від поломок і виходу з ладу окремих вузлів і систем уберегтися неможливо. Чим складніше техніка, тим тонше настройка її роботи, і тим більша ймовірність виходу з ладу окремих її компонентів. Головне, щоб проблему можна було своєчасно виявити і усунути і одна поломка не стала причиною інших. Іноді все очевидно і симптоми чітко говорять про те, що вийшло з ладу і як з цим боротися. Але бувають випадки, коли прояви неполадок або не вказують безпосередньо на неї, або вказують відразу на кілька потенційних поломок. Яскравим прикладом останнього є поява ривків при розгоні Ford Focus 2.

Основні причини некоректної роботи двигуна Ford Focus 2, за якими автомобіль смикається під час руху

Власники друге Фокусів часто стикаються з такою проблемою, як нестабільна робота двигуна. На нових агрегатах це зустрічається рідко, але оскільки дана модель вже більше десяти років представлена ​​на ринку, тисячі автовласників Ford Focus 2 не можуть встановити, чому автомобіль смикається під час руху. Перерахуємо деякі, найпоширеніші причини, за якими двигун “троїть” під час їзди.

Свічки зажіганіяІспользованіе навіть найдорожчих свічок не гарантує стабільної роботи двигуна. Буквально одна заправка низькоякісним паливом і дорогі іридієві свічки можна викидати. На жаль, Focus 2 є дуже вимогливим до якості палива автомобілем і дана проблема є сложноустранімой через відсутність якісних АЗС.

Котушка зажіганіяПрі несправності котушки запалювання відбувається запізнення іскри, що призводить до різких поштовхів під час руху. Особливо це відчувається при розгоні і наборі оборотів понад п’ять тисяч обертів.

БензонасосОдно з найслабших місць. Вироблення бензонасоса відбивається на подачі палива. Двигун починає отримувати паливо не в повному обсязі, збагачувальна суміш стає бідною, в зв’язку з чим відбувається ефект детонації.

КаталізаторЕслі Ви не перший власник даного автомобіля, то обов’язково треба запитати у попереднього власника про наявність каталізатора. Швидше за все, він давно відсутня, оскільки мало в яких випадках він ходить понад сто тисяч кілометрів. На такому пробігу його змінюють на пламегаситель. Досвідчений майстер по ремонту глушників миттєво розпізнає, що саме встановлено на Вашому авто.

Основні прояви

Головним чином, автомобіль починає сіпатися при наборі швидкості в певному діапазоні оборотів. Як правило, це від 1500 до 2500 об / с. У зв’язку з цим фахівці автосервісів навіть висловлювали пропозиції деяким водіям давати мотору побільше оборотів, перемикати передачу пізніше, тобто тримати приблизно 2500-3000 об / с. Причому автомобілісти відзначають, що таку пораду працює в ряді випадків, але їздити так не дуже комфортно і шумно.

Автолюбителі відзначають, що часто машина смикається відразу після перемикання передачі. Причому, моніторинг показує, що це може бути як третя, так і п’ята передача.

Важливо знати

Коли Ви звернетеся з даної поломкою в автосервіс, перше що Вам запропонують, це промивка інжектора. Допоможе цей захід чи ні, ніхто не знає. Швидше за все немає, але гроші за промивку Ви обов’язково заплатите.

Всі приховані дефекти, а дана проблема саме такою і є, необхідно усувати тільки в спеціалізованому сервісі. Простий «мультибренд» в даному випадку не підходить.

При покупці бензонасоса обов’язково зверніть увагу на стан поплавця. Його конструкція дуже тендітна і при транспортуванні він часто втрачає свою працездатність. У продажу можна знайти неоригінальні насоси. Їх виробляє Китай, але досить непоганої якості.

Ford Focus 2 смикається при розгоні

У цій статті ви дізнаєтеся чому машина смикається на ходу, а також під час розгону, ми розповімо про найпоширеніші причини, за якими виникають ривки під час руху

Машина смикається під час руху. причини

Іноді під час початку руху, коли ви рушаєте, відбувається “провал”, при цьому нерідко у новачків через це навіть може стихнути мотор. Цей ефект виникає саме в той момент, коли відкривається дросельна заслінка, коли двигун переходить з холостих обертів в режим навантаження. У сучасних двигунах мотор допомагає водієві, для плавності ЕБУ, отримавши сигнал з ДПДЗ про положення дросельної збільшить подачу палива. Однак, якщо тиск в паливній рампі слабке, палива все одно не вистачатиме.

Причина ривків під час руху може також полягати в електромеханічної частини дросельної заслінки або в банальному її забрудненні картерів газами. Причина такого забруднення також нерідко може бути викликана нестачею тиску в паливній рампі. Коли ви різко тисніть на педаль газу, для того щоб моментально прискоритися, дросельна заслінка дуже широко відкривається, при цьому ЕБУ, прийнявши сигнал з ДПДЗ про положення заслінки, не маючи потрібного тиску, просто не здатний забезпечити двигун необхідною кількістю палива.

В автомобілях з АКПП, машина смикається при розгоні через несправну коробки передач або, наприклад, через занадто низького рівня масла в ній. Іноді “приколи” з коробкою можуть виникати після відключення АКБ безпосередньо перед поїздкою, таке явище “не смертельно” і як показує практика, проходить само собою, після декількох розгонів.

Нерідко причини зовсім вже банальні, наприклад: забитий фільтр тонкого очищення палива, забита сіточка паливного насоса і т. Д. Але думаю, що ви як і більшість з нас. насамперед перевірили це, якщо ж ні, то неодмінно зробіть це.

Смикання на малих обертах

собсна, розберуся все одно самостійно, але все ж накидайте своїх рад, хто що думаетмашіна стала смикатися на оборотах до 2000-2500первая думка. запалювання. таке буває, коли повністю відкритий дросель, комп ллє паливо по максимуму, а іскри свічки не вистачає прошити паливну суміш. на високих оборотах генератор видає висока напруга, і все стає ок.провода начебто в порядкекришку трамблера почістілсвечі міняв навесні (Денсо з Екзісте), 2 викрутив, глянув. в порядку

як варіант. паливна. форсунки? або г в баку? навряд чи насос міняв взимку. від тойоти. заводиться щас з 1 разу