Kalina глухне на холостих обертах причина

LADA Kalina заводиться і відразу глухне. Причина і вирішення проблеми.

Розповідаю про глюк з LADA Kalina. Як машині не бажає заводиться на судна, що сіло АКБ. Причина в Імобілайзер. Дивитися всім каліноводов. Дуже стремная ситуація. Так само проблема з заведенням прикурювання від іншої машини. Лаги имобилайзера на Автовазі LADA Kalina.

7 причин почему машина глохнет на холостом ходу)))

лайк для тебе друг. акумулятор поміняв завівся.

Я пів року ламаю голову, а тут всього ти

kalina, глухне, холостих, обертах

Причому тут нахер акумулятор? У мене стояв АКОМ акумулятор, дохлий. Через день стояння ледве ледве крутив стартер, але коли схоплював. заводилася і торохтів розмірено. На даний момент інша Granta, стартер крутить бадьоро навіть через тиждень стояння. Але з настанням похолодання почалися глюки на прохолодну. заводить, торохтить 1-2 сек і глухне, а з другого разу все окей. Тут 100% справа не в акумом. Мені здається тут з однією з реле собака порилася, реле бенза здається мені. Пов’язано це зі зникненням харчування в момент пуску, через що релюха вимикає бензонасос.

Машиніст у мене така ж проблема! Якщо знайдеш вихід дай знати! завчасно спасибі !

прав на 100% !! маленьке напруга і спрацює штатний емобелайзер, глушить або не дає завести машину, зачистити масу на корпусі контакт, змастити клеми, зарядити АКБ

а в аварійному режими пробував заводити? так хоча б до дому доїхати можна)

Двигун автомобіля LADA Kalina глухне відразу після його запуску

Однією з причин їхнього, через яку движок Kalina глухне відразу після пуску, є не досить заряджена акумуляторна батарея (часті короткі поїздки в холодну пору року, ресурс АКБ близький до закінчення, довга стоянка автомобіля без підзарядки АКБ і т.д.). Ємності такої АКБ вистачає на те, щоб стартер зумів провернути колінчастий вал двигуна з частотою потрібної для його пуску. Але в момент запуску двигуна напруга на клемах АКБ падає так, що іммобілайзер, реагуючи на це падіння напруги, перекриває, через ЕБУ, подачу бензину в паливну рампу, шляхом відключення живлення на електронному бензонасосі Калини. Залишкового тиску бензину в паливній рампі вистачає на 2-3 секунди роботи мотора, після цього він глухне через відсутність пального.

Ще однією передумовою припинення роботи мотора Kalina відразу після його пуску є розміщення електричного блоку управління, який стоїть під корпусом обігрівача салону. І в разі навіть маленької течі антифризу з радіатора опалювача, він потрапляє на електричний блок і при його недостатній герметизації проникає всередину, викликаючи цю несправність.

Подібна проблема, з пуском мотора Калини, виникає і при подсасиваніе повітря в патрубку, що стоїть за витратоміром. В даному випадку витратомір видає неправильну інформацію електричному блоку управління про кількість повітря, що поступає в циліндри мотора. Ці дані виходять заниженими, бо частина повітря йде в циліндри, минаючи витратомір, що різко збіднює горючу суміш і движок глухне.

Плавають обороти, двигун глухне на холостому ходу або при русі

Чи стикалися з проблемами мотора, коли автомобіль глухне в пробках або обороти мотора неврівноважені? Причин цих дефектів може бути кілька. Починати пошук завдання рекомендується з діагностики, а якщо такої можливості немає, то спочатку робити перевірку, а тільки потім поміняти несправні деталі.

На сучасні авто LADA (Kalina, Granta, Priora, Largus, Vesta, Niva або XRAY) АвтоВАЗ встановлює однотипні движки, тому рішення проблем для всіх цих машин подібні.

Плавають обороти на холостому ходу, двигун глухне при русі (під час руху) або на місці, передумови можуть бути наступними:

 • Повітряний фільтр мотора засмічений.
 • Свічки запалювання несправні.
 • Високовольтні дроти несправні.
 • Модуль / котушки запалювання несправні.
 • Регулятор холостого ходу (РХХ) або його електроланцюзі несправні.
 • Датчик положення дросельної заслінки (ДПДЗ) несправний або дросельний вузол забруднений.
 • Датчик масової витрати повітря (ДМРВ) неробочий.
 • Датчик кисню (ДК) або ланцюга несправні.
 • У паливній рампі відсутню тиск.
 • Компресія в циліндрах низька.
 • Система випуску негерметична.
 • Підсмоктування повітря через шланги вентиляції картера двигуна і шланг, що з’єднує вхідну трубу з вакуумним підсилювачем гальм.
 • Прокладка головки блоку циліндрів пошкоджена.
 • Ремінь або натяжна ролик приводу газорозподільного механізму (ГРМ) зношені.
 • Кулачки розподільного вала зношені.
 • Фази газорозподілу збиті. Перевірити збіг міток на коленвале і распредвали.
 • Блок управління двигуном (ЕБУ) або його ланцюга несправні.

А ви стикалися з плаваючими оборотами мотора? У чому була причина несправності? Вирішуємо подібні труднощі мотора в коментах, або на форумі. Нагадаємо, спільно з неврівноваженими оборотами можуть перебувати й інші проблеми, наприклад, движок погано заводиться.

Ключевики: движок LADA Granta | движок LADA Priora | движок LADA Kalina | движок LADA Kalina 2 | движок LADA Largus | движок LADA Vesta | движок Niva | движок lada xray | універсальна стаття

0 0 Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter. Схожі матеріали

 • Які краще обрати свічки запалювання для LADA Largus
 • Втрачається реакція на педаль акселератора
 • Чому не заводиться LADA Granta, передумови дефектів
 • Глухне на холостих обертах Kalina 8 клапанів

  Сьогодні прийшов питання на пошту від читача LADA Kalina блогу. Так як подібної проблеми не виникало ніколи і навіть не можу припустити причини подібної несправності, вирішив виставити питання на обговорення.

  Добрий день. Дуже подобатися ваш блог багато чого почерпнув корисного для себе.

  Хочу запитати вашої поради. Виникла проблема при відключенні клеми «-» акумулятора і наступному підключенні, при їзді машина LADA Kalina хетчбек 2007 року глухне на неодружених і так цілий день. Чи не глухне якщо з 3 передачі перейти на 2 потім на 1 і тільки після цього на нейтралці. І так цілий день.

  На наступний день все нормально якщо не відключати акумулятор. Реле холостого ходу поставив новий, попередньо про прочистив дросельний вузол. З повагою Артур.

  Цілком нормальний витрата для міста, так що не переживай! Скоро зима і витрата приблизний може бути і 10-11 літрів. Нормальний витрата по трасі близько 6,3 літра по бортовому комп’ютеру (але це усереднений витрата). А регулювання клапанів треба робити обов’язково. На рахунок свічок. то що троит, так додай більше газу і все пройде. У мене таке буває, але рідко. У мене стоїть додатковий комп. Мультітроникс, річ незамінна для всіх машин. Там дуже багато функцій діагностики, а для зими така функція як прогрів свічок просто незамінна! але окупається швидко!

  Сьогодні замінив ДМРВ машина не глухне. але витрата палива все одно великий 11 літрів. Допоможіть порадою в чому може бути проблема великої витрати?

  в якому циклі такий витрата? У місті, по трасі, чи як? Краще дивитися на миттєву витрату, наприклад, по трасі при швидкості 90 км / год який ?

  Такий витрата у мене по місту. В русі на 4 передачі зі швидкістю 69 км / ч. миттєву витрату вальіруется від 6 до 19.9 літрів на 100 км. Промивання форсунок проводив рік тому. Може клапана відрегулювати?

  Спробуй заміряти саме по трасі на протязі кілометра хоча б, по рівній дорозі на п’ятій передачі (90-100 км / год). І дивись на миттєву витрату, якщо він варіюється від 5 до 6,5 літрів, це цілком нормально. А по місту середня може і більше бути, особливо якщо довго прогрівати машину і їздити по пробках.

  У сервісі відрегулювали клапана, замінили свічки, заміряли тиск паливного датчика, замінили сіточку, замінили ремінь ГРМ. ремінь генератора і помпу. На наступний день почало видавати помилку на БК ШТАТ Х1М 0300 і 0302 многочісл.пропускі запалювання і пропуски запалювання в другому циліндрі і двигун починає троіть. Перу помилку. вимикаю запалення, потім включаю і двигун працює нормально. Потім після довгого простою авто включаю запалювання знову видає ту ж помилку. У секвісе питав може це сталося изза неправильного регулювання клапанів. Вони кажуть потрібно зробити платну діагностику. Я відмовився від діагностики. Механіки порадили замінити котушку і високовольтні дроти. також замінити форсунки. P.s. Середня витрата тепер по місту 9.6 літрів)

  Сьогодні купив мультиметр і заміряв напругу ДМРВ. Плюс взяв з жовтого дроти і масу взяв з мінусовою клеми АКБ на мультиметри показало 1.18. В інтернеті прочитав що свідчення більш 1.04 це вже несправний датчик. Миттєву витрату 7-19 літрів, середня витрата показує 11.7 літрів в місті. Із зарплати думаю брати ДМРВ.

  Була схожа проблема після заправки на ТНК ДЛМГ при перемиканні передач тобто У момент натискання на зчеплення обороти падали в нуль або просто заводишся стоїш на нейтралці обороти плавають і падають в нуль. Перевірили компом. занадто багата суміш я подумав датчик тиску повітря яких пара але все таки вирішив почистити форсунки рідиною для прочищення інжектора і форсунок марки хай гир. Варто 200 рублів заливається перед заправкою прямо в паливний бак. Можу сказати що проблема пішла хоча компом я після цього не перевіряли але машина більше не глохла. Kalina 8кл.

  Сьогодні видало помилку 0172 Занадто багата суміш (

  Свічки запалювання

  І, звичайно ж, причина може стосуватися несправності системи запалювання. Ми говоримо про джерело проблеми у вигляді свічок запалювання або ж індивідуальних котушках. Якщо ви локалізували джерело поломки, то несправну деталь потрібно замінити. На 16-ти клапанних двигунах з заводу ставлять свічки АУ17Д.

  Непрямим фактором, який може вказати на проблеми в роботі свічок, є підвищена витрата палива. Однак, підвищена витрата може з’явитися і по ряду інших причин, докладніше в матеріалі: зменшуємо витрату палива автомобіля LADA Granta.

  Kalina не заводиться з першого разу

  Нинішній пост буде присвячений такій проблемі, як поганий пуск мотора Калини. Якщо ваш автомобіль не заводиться з першого разу, то це вже свідчить про певну проблему, яка призводить до такого результату.

  Обставин, за якими движок заводиться не відразу, може бути величаве величезна кількість, і розгледіти все. навряд чи навіть вийде в межах цієї статті. Але все таки, спробуємо нижче привести список головних проблем, які можуть бути причетні до поганого запуску двигуна Калини.

  • Слабке тиск пального в рампі. Після довготривалої стоянки тиск в паливній рампі знижується. А щоб запустити мотор, потрібно звичайна робота бензонасоса, щоб зробити те саме тиск, яке потрібно. Якщо насос вже не справляється ос своїм завданням на всі 100%, то це і може стати передумовою того, що движок не заводиться з першого разу. 2-ий раз насос накачує ще тиску в рампу, і Kalina вже заводиться відразу. Це була одна з можливих проблем, нижче розглянемо ще варіанти.
  • Несправність котушки запалювання. Це можна віднести як до 8-ми, так і до 16-клапанним двигунам. Якщо котушка починає «барахлити», то не виключено, що 1-і проби пуску можуть бути поганими. Особливо це може проявлятися в сиру погоду або ж взимку при мінусових температурах. Наочний приклад схожої препядствия було розглянуто в блозі трохи раніше, і почитати про це можна тут.
  • Несправність датчика коленвала. Це буває дуже рідко, і майже завжди відмова датчика відразу призводить до того, що мотор не заводиться, немає іскри. Але час від часу при несправному датчику положення колінчастого вала ваша Kalina може погано заводитися: з другого або третього разу.
  • Вихід з ладу РХХ або ДПДЗ. При появі проблем з даними датчиками можуть спостерігатися перебої в роботі двигуна і навіть поганий пуск. Не завжди БК може показати помилки цих датчиків, і найкращий варіант. установка заздалегідь справних частин для перевірки працездатності.
  • Поганий бензин також може стати передумовою неважливого запуску. Щоб на власному досвіді переконатися в цьому, досить хоча б один день покататися на 92 бензині. на 16-клапанної Kalina.
  • Блокування пуску иммобилайзером. Думаю, багато хто чув про це і деякі власники навіть стикалися з цим. В даному випадку можна для початку перенавчити ключ, і якщо це не допоможе. звернутися вже до фахівця для ремонту, або ж відключення.

  Це цікаво: Схема проводки ВАЗ 2107 карбюратор

  Як вже говорилося вище, можна перераховувати передумови дуже довго. Якщо ви є власником Kalina і стикалися з такими проблемами, можна відписатися в коментах, також привести методи вирішення тієї чи іншої несправності!

  Низький тиск в паливній системі

  Якщо на високих оборотах Вам здається, що двигун:

  • не розвиває достатню потужність,
  • він ніби-то впирається в стіну,
  • або Вам при прискоренні «кидають на буксир зайвий вантаж»
  kalina, глухне, холостих, обертах

  то це вказує на недостатній тиск в паливній системі. Виною тому може бути забитий паливний фільтр. В даному випадку продіагностіруют і замініть паливний фільтр.

  Kalina не заводиться з першого разу

  Сьогоднішній пост буде присвячений такій проблемі, як невдалий запуск двигуна Калини. Якщо ваш автомобіль не заводиться з першого разу, то це вже говорить про певну проблему, яка призводить до такого результату.

  Причин, за якими двигун заводиться не відразу, може бути безліч, і розглянути всі. навряд чи навіть вдасться в межах цієї статті. Але все ж, постараємося нижче привести перелік основних проблем, які можуть бути причетні до поганого запуску двигуна Калини.

  • Слабке тиск палива в рампі. Після тривалої стоянки тиск в паливній рампі знижується. А щоб запустити мотор, потрібно нормальна робота бензонасоса, щоб створити те саме тиск, який необхідно. Якщо насос вже не справляється ос своїм завданням на всі 100%, то це і може стати причиною того, що двигун не заводиться з першого разу. Другий раз насос накачує ще тиску в рампу, і Kalina вже заводиться відразу. Це була одна з можливих проблем, нижче розглянемо ще варіанти.
  • Несправність котушки запалювання. Це можна віднести як до 8-ми, так і до 16-клапанним двигунам. Якщо котушка починає «барахлити», то не виключено, що перші спроби запуску можуть бути невдалими. Особливо це може проявлятися в сиру погоду або ж взимку при мінусових температурах. Наочний приклад подібної проблеми було розглянуто в блозі деякий час назад, і почитати про це можна тут.
  • Несправність датчика коленвала. Це буває вкрай рідко, і в більшості випадків відмова датчика відразу призводить до того, що мотор не заводиться, немає іскри. Але іноді при несправному датчику положення колінчастого вала ваша Kalina може погано заводитися: з другого чи третього разу.
  • Вихід з ладу РХХ або ДПДЗ. При виникненні проблем з даними датчиками можуть спостерігатися перебої в роботі двигуна і навіть поганий запуск. Не завжди БК може показати помилки цих датчиків, і найідеальніший варіант. установка свідомо справних елементів для перевірки працездатності.
  • Неякісний бензин також може стати причиною неважливого пуску. Щоб на власному досвіді переконатися в цьому, досить хоча б день покататися на 92 бензині. на 16-клапанної Kalina.
  • Блокування запуску иммобилайзером. Думаю, багато хто чув про це і деякі власники навіть стикалися з цим. В цьому випадку можна для початку перенавчити ключ, і якщо це не допоможе. звернутися вже до фахівця для ремонту, або ж відключення.

  Це цікаво: Схема проводки ВАЗ 2107 карбюратор

  Як вже говорилося вище, можна перераховувати причини дуже довго. Якщо ви є власником Kalina і стикалися з такими проблемами, можна відписатися в коментарях, а також привести способи вирішення тієї чи іншої несправності!

  LADA Kalina заводиться і відразу глухне. Причина і вирішення проблеми.

  Розповідаю про глюк з LADA Kalina. Як машині не хоче заводиться на акумулятор, що сів. Причина в Імобілайзер. Дивитися всім каліноводов. Дуже стремная ситуація. Так само проблема з заведенням прикурювання від іншої машини. Лаги имобилайзера на Автовазі LADA Kalina.

  лайк тобі друг. акумулятор поміняв завівся.

  Я пів року ламаю голову, а тут всього ти

  Причому тут нахер акумулятор? У мене стояв АКОМ акумулятор, дохлий. Через добу стояння ледве ледве крутив стартер, але коли схоплював. заводилася і торохтів стабільно. Зараз інша Granta, стартер крутить бадьоро навіть через тиждень стояння. Але з настанням похолодання почалися глюки на холодну. заводить, торохтить 1-2 сек і глухне, а з другого разу все окей. Тут 100% справа не в акумом. Мені здається тут з однією з реле собака порилася, реле бенза здається мені. Пов’язано це зі зникненням харчування в момент запуску, через що релюха вимикає бензонасос.

  Машиніст у мене така ж проблема! Якщо знайдеш вихід дай знати! Заздалегідь дякую !

  прав на 100% !! маленьке напруга і спрацює штатний емобелайзер, глушить або не дає завести машину, зачистити масу на корпусі контакт, змастити клеми, зарядити АКБ

  а в аварійному режими пробував заводити? так хоча б до дому доїхати можна)

  Двигун автомобіля LADA Kalina глухне відразу після його запуску

  Однією з причин, через яку двигун Kalina глухне відразу після запуску, є не досить заряджена акумуляторна батарея (часті короткі поїздки в холодну пору року, ресурс АКБ близький до завершення, тривала стоянка автомобіля без підзарядки АКБ і т.д.). Ємності такої АКБ вистачає на те, щоб стартер зміг провернути колінчастий вал двигуна з частотою необхідної для його запуску. Але в момент запуску двигуна напруга на клемах АКБ падає настільки, що іммобілайзер, реагуючи на це падіння напруги, блокує, через ЕБУ, подачу бензину в паливну рампу, шляхом відключення живлення на електричному бензонасосі Калини. Залишкового тиску бензину в паливній рампі вистачає на 2-3 секунди роботи двигуна, після чого він глухне через відсутність палива.

  Ще однією причиною припинення роботи двигуна Kalina відразу після його запуску є розташування електронного блоку управління, який стоїть під корпусом обігрівача салону. І в разі навіть невеликий течі антифризу з радіатора опалювача, він потрапляє на електронний блок і при його недостатній герметизації проникає всередину, викликаючи цю несправність.

  Аналогічна проблема, з запуском двигуна Калини, з’являється і при подсасиваніе повітря в патрубку, що стоїть за витратоміром. В цьому випадку витратомір видає невірну інформацію електронного блоку управління про кількість повітря, що поступає в циліндри двигуна. Ці дані виходять заниженими, так як частина повітря йде в циліндри, минаючи витратомір, що різко збіднює горючу суміш і двигун глухне.

  У чому причина заводиться і відразу глухне LADA Kalina

  Інжекторний двигун легкового автомобіля LADA Kalina, в залежності від з’явилася несправності, може стихнути практично на будь-якому режимі його роботи. Але найбільш часто це відбувається в режимах: запуску двигуна і холостого ходу.

  Чому двигун заводиться і відразу глухне

  Двигун заводиться і відразу глухне, це одна з найпоширеніших поширених проблем, яка виникає при експлуатації автомобілів. І не важливо, іномарка це або вітчизняних автомобіль, дана ситуація може трапитися абсолютно з будь-яким авто.

  Коли двигун заводиться і відразу глухне, у багатьох водіїв починається не велика паніка, адже виявити відразу дану несправність під силу не кожному водієві. Смикання проводів, патрубків, биття ногою по колесу автомобіля через безпорадність, як правило, результату не дає. Зазвичай автомобіль через час все ж заведеться, а потім ситуація може повторитися.

  Чому двигун заводиться і відразу глухне, причина і відповідь на це можуть бути різні несправності, характерні для конкретної моделі автомобіля, починаючи від несправності роботи клапана системи газорозподілу VVT-i, а точніше через його засмічення, і закінчуючи підгоранням контактів реле бензонасоса, яке часто трапляється на автомобілях Honda.

  Варто звернути увагу, що тут дано рекомендації не повним чайникам, а тим, хто вже може самостійно виконати не складні роботи з виявлення несправності і її усунення. Для людей, які ні чого в цих питаннях не розуміють, краще відразу їхати в автосервіс, а якщо двигун заводиться і відразу ж починає глухнути, і це безуспішно повторюється кілька разів, викликайте евакуатор.

  Як правило, основна причина того, що двигун заводиться і відразу ж починає глухнути, або не заводиться зовсім, це несправність регулятора холостого ходу. Особливо це проявляється на вітчизняних автомобілях.

  Як це можна продіагностувати несправність регулятора холостого ходу.

  Ви зупинилися на 5 хвилин, після тривалої поїздки, природно двигун гарячий. Після цього ви намагаєтеся завести двигун, а двигун не заводиться або заводиться і відразу глухне. Навіть якщо двигун і завівся, то нормальний холостий хід виставляється не відразу, а лише після того не одноразового натискання на педаль газу.

  Така ж ситуація може статися і на холодному двигуні. У першого разу двигун заводиться і відразу ж глухне, а з другого разу працює нормально.

  Який би двигун не був, гарячий або холодний, заводиться він лише при вижітой педалі газу.

  Калина 1 ДВС 8 кл заводится и сразу глохнет, нет холостого хода #диагностикакалины

  Ситуація така ж, як і в пункті 3, але педаль акселератора потрібно утримувати постійно, поки двигун не прогріється або автомобіль не почав рух.

  Ви різко загальмували, і автомобіль несподівано заглох, при повторному запуску холостий хід тримається в межах норми.

  Подвесаніе холостих обертів в завищених межах від 1500 до 2000 оборотів і лише після перегазовке виходять в нормальні значення.

  Тому якщо у вашого автомобіля двигун заводиться і відразу починає глухнути, спробуйте відразу промити дросельний вузол і регулятор холостого ходу. Якщо це не допомогло, просто замініть РХХ і все.

  Наступна причина того, що двигун заводиться і відразу ж глухне, це несправність інжектора. Так як в більшості сучасних автомобілів передбачена примусова система уприскування палива, дана несправність дуже поширена.

  Чого не слід допускати при експлуатації інжекторних автомобілів.

  Забороняється відключати АКБ при працюючому двигуні.

  Намагайтеся якомога менше грати з прикурювання, та й взагалі як можна обережніше поводьтеся з харчуванням. Інжекторні автомобілі дуже чутливі до таких маніпуляцій.

  Намагайтеся не відключати масу на автомобілі. Хоча я на своєму автомобілі взимку відключаю масу, якщо довго не їжджу, і поки дискомфорту в експлуатації не помічав, хоча багато фахівців говорять, що можуть стиратися інформації в комп’ютері. Просто я під час заведення двигуна намагаюся, щоб автомобіль пропрацював на холостому ходу до 3 хвилин.

  пропал холостой ход.глохнет на светофоре.на нейтральной.причина найдена

  Це цікаво: На що впливають свічки запалювання в автомобілі

  Інжекторні автомобілі не сильно люблять зарядно-пускові пристрої, так як при їх використанні значно стрибає напруга і може згоріти ЕБУ.

  Якщо в конструкції автомобіля передбачений нейтралізатор, то намагайтеся не заводити автомобіль буксируванням або штовханням з гірки, так як утворюється не згоріле паливо, яке потрапляючи в нейтралізатор, може самовозгореться.

  Не допускайте попадання в інжектор води, це категорично протипоказано. Для цього своєчасно міняйте паливні фільтри, заливайте якісний бензин.

  Якщо на автомобілі встановлені L. зонд і нейтралізатор, то вже задумайтеся над тим, а чи варто Вам ризикувати, використовуючи етилований бензин. При використанні такого бензину L. зонд, крім того, що сам може швидко зламатися, він буде передавати не правильні дані на ЕБУ, вказуючи на велику кількість кисню, а це, м’яко кажучи, не дуже добре, тому що може привести до локального перегріву двигуна.

  Отже, повертаємося знову до нашої проблеми, двигун заводиться і відразу глухне або не заводиться взагалі. Сама плачевна ситуація, двигун взагалі не заводиться. Перш за все, необхідно зберегти самовладання і не лаяти сам автомобіль. Лише після цього, спокійно починаємо з’ясовувати причину, чому не заводиться двигун.

  Не допускайте безглуздим обертанням колінчастого вала двигуна сильну розрядку АКБ, енергія Вам ще знадобиться, а ось де Ви зарядіть акумулятор, якщо перебуваєте далеко від будинку, це питання. Хоча для самого електронного блоку буде цілком достатньо 8 Вольт. Але стартеру, звичайно, їх не вистачить.

  Як працює бензонасос і взагалі чи є паливо в баку.

  Функціонує чи датчик синхронізації колінчастого вала двигуна.

  Чи вийшли з ладу форсунки, хоча вихід відразу декількох форсунок це вже занадто, таке трапляється дуже рідко.

  Працює ЕБУ. Але цей пристрій теж виходить з ладу дуже рідко.

  Працездатність бензонасоса, звичайно ж, визначаємо по звуку. Якщо звуку немає, то перевірте проводку і забезпечте подачу на нього 12 В. Зверніть увагу на тиск в паливній системі, воно повинно бути в межах 2. 3 бар під час роботи насоса. Якщо подача палива припинена, то тиск в системі падає не відразу. Якщо тиск впав різко, і немає підтікань палива, то зверніть увагу на регулятор тиску палива. По крайней мере, його можна на короткий час заглушити.

  Перевіряємо запалювання. Щоб не спалити ЕБУ, свічку потрібно якомога краще поєднати з масою.

  При перевірці датчика синхронізації, перш за все, звертаємо увагу на цілісність проводки і її екранування.

  Що стосується ЕБУ, то тут потрібно спробувати поворушити всі можливі сполуки. Є велика ймовірність, що десь щось відійшло.

  Зверніть увагу, чи горить лампа Check Engine. Якщо горить, значить не все ще втрачено, і ЕБУ ще працює. Потрібно знати, що поки ще на автомобілях ВАЗ немає можливості без тестера дізнатися код помилки і виявити місце несправності.

  Якщо кодів помилок висвічується підозріло дуже багато, то потрібно звернути увагу не на датчики, а на те, що у вашого авто взагалі відпала якась деталь.

  Так само слід звернути увагу на працездатність датчика синхронізації колінчастого вала, працездатність системи управління форсунками. Але все це вимагає наявності спеціального тестера, а даний прилад рідко хто возить з собою в автомобілі. Та й виконувати такі роботи бажано фахівцям.

  А ось перевірити напругу в мережі можуть багато. Як правило, при працюючому двигуні воно повинно бути 14 В, при заведення двигуна 8 В, при не працюючому двигуні 12,5 В.

  Обов’язково перевірте на цілісність ремінь приводу розподільного валу і шків. Це не складно зробити.

  І остання надія. Від ЕБУ (електронного блоку управління) відключаємо всі що можна, тільки залишаємо датчик синхронізації колінчастого вала. Але знову ж таки, якщо Ви знаєте, що робите. Не знаєте, краще не лізьте.

  Наступна ситуація двигун все ж заводиться, але проблематично.

  Перевіряємо повітряний фільтр на засміченість. Якщо Ви забули взагалі, де він знаходиться, тоді все зрозуміло. Їдьте, купуйте новий фільтр, або хоча б почистіть старий.

  Перевірте бензонасос, як було описано вище.

  Під час пуску двигуна вичавлювати зчеплення, це полегшить запуск.

  Зверніть увагу, яку температуру показує датчик охолоджуючої рідини, і яка насправді. Відхилення повинні бути в межах 5, 6 градусів.

  Знову ж таки, перевірте напругу в мережі автомобіля. Яке має бути напруга дивіться вище, п. 8.

  Зверніть увагу на якість палива. Задайте собі питання, «а де я сьогодні заправлявся?».

  Ворушимо всі можливі роз’єми. Банально, але буває, допомагає.

  Це найпростіші дії, які доступні багатьом водіям. Щоб провести більш детальну діагностику причини поганого запуску двигуна, звичайно ж, краще звернутися в автосервіс. Там вже буде застосовано професійне обладнання та прилади.

  Підбивши підсумок, можна сказати, що коли двигун заводиться і відразу глухне, причину цього не так вже й легко виявити. Проблема цього явища може перебувати, як глибоко в самому автомобілі, так і на його поверхні (досить поворушити проводи). Тому якщо прості, доступні для звичайного водія дії не принесли результату, проблема не вирішується і постійно повторюється, то тут вже без автосервісу не обійтися. Однозначно, тут потрібен професійний підхід і наявність професійних приладів.

  Двигун автомобіля LADA Kalina глухне при роботі на холостому ходу

  Одним з вузлів, що призводять до припинення роботи двигуна Kalina на холостому ходу, є регулятор холостого ходу (РХХ), який забивається липкою брудом. В результаті чого, його голка залишається в закритому положенні, і горюча суміш перестає надходити в циліндри двигуна.

  Для того щоб РХХ зняти з місця установки і прочистити голку, застосовуючи спеціальний розчинник або хоча б спирт (рідина всередину потрапляти не повинна), потрібно спочатку прогріти двигун, потім від’єднати від нього дроти і тут же двигун заглушити. В цьому випадку голка РХХ (після його зняття) буде стирчати над площиною роз’єму і її легше буде очистити. Таким способом можна реанімувати РХХ, але якщо це не допомогло, то його доведеться замінити. Бувають випадки, що на РХХ просто не подається напруга, в цьому випадку доведеться перевіряти контакти в штекерних роз’ємах і цілісність проводів до нього йдуть.

  Другою проблемою, роботи двигуна на холостому ходу, може стати датчик дросельної заслінки, який виходить з ладу через досить швидкого зносу резистивного шару змінного резистора, так як цей шар не любить вологу і пил.

  Глухне на холостих обертах

  Сьогодні прийшов питання на пошту від читача LADA Kalina блогу. Так як подібної проблеми не виникало ніколи і навіть не можу припустити причини подібної несправності, вирішив виставити питання на обговорення.

  Добрий день. Дуже подобатися ваш блог багато чого почерпнув корисного для себе.

  Хочу запитати вашої поради. Виникла проблема при відключенні клеми «-» акумулятора і наступному підключенні, при їзді машина LADA Kalina хетчбек 2007 року глухне на неодружених і так цілий день. Чи не глухне якщо з 3 передачі перейти на 2 потім на 1 і тільки після цього на нейтралці. І так цілий день.

  На наступний день все нормально якщо не відключати акумулятор. Реле холостого ходу поставив новий, попередньо про прочистив дросельний вузол. З повагою Артур.

  Цілком нормальний витрата для міста, так що не переживай! Скоро зима і витрата приблизний може бути і 10-11 літрів. Нормальний витрата по трасі близько 6,3 літра по бортовому комп‘ютеру (але це усереднений витрата). А регулювання клапанів треба робити обов’язково. На рахунок свічок. то що троит, так додай більше газу і все пройде. У мене таке буває, але рідко. У мене стоїть додатковий комп. Мультітроникс, річ незамінна для всіх машин. Там дуже багато функцій діагностики, а для зими така функція як прогрів свічок просто незамінна!. Але окупається швидко!

  Сьогодні замінив ДМРВ машина не глухне. але витрата палива все одно великий 11 літрів. Допоможіть порадою в чому може бути проблема великої витрати?

  kalina, глухне, холостих, обертах

  в якому циклі такий витрата? У місті, по трасі, чи як? Краще дивитися на миттєву витрату, наприклад, по трасі при швидкості 90 км / год який ?

  Такий витрата у мене по місту. В русі на 4 передачі зі швидкістю 69 км / ч. миттєву витрату вальіруется від 6 до 19.9 літрів на 100 км. Промивання форсунок проводив рік тому. Може клапана відрегулювати?

  Спробуй заміряти саме по трасі на протязі кілометра хоча б, по рівній дорозі на п’ятій передачі (90-100 км / год). І дивись на миттєву витрату, якщо він варіюється від 5 до 6,5 літрів, це цілком нормально. А по місту середня може і більше бути, особливо якщо довго прогрівати машину і їздити по пробках.

  У сервісі відрегулювали клапана, замінили свічки, заміряли тиск паливного датчика, замінили сіточку, замінили ремінь ГРМ. ремінь генератора і помпу. На наступний день почало видавати помилку на БК ШТАТ Х1М 0300 і 0302 многочісл.пропускі запалювання і пропуски запалювання в другому циліндрі і двигун починає троіть. Перу помилку. вимикаю запалення, потім включаю і двигун працює нормально. Потім після довгого простою авто включаю запалювання знову видає ту ж помилку. У секвісе питав може це сталося изза неправильного регулювання клапанів. Вони кажуть потрібно зробити платну діагностику. Я відмовився від діагностики. Механіки порадили замінити котушку і високовольтні дроти. також замінити форсунки. P.s. Середня витрата тепер по місту 9.6 літрів)

  Сьогодні купив мультиметр і заміряв напругу ДМРВ. Плюс взяв з жовтого дроти і масу взяв з мінусовою клеми АКБ на мультиметри показало 1.18. В інтернеті прочитав що свідчення більш 1.04 це вже несправний датчик. Миттєву витрату 7-19 літрів, середня витрата показує 11.7 літрів в місті. Із зарплати думаю брати ДМРВ.

  Була схожа проблема після заправки на ТНК ДЛМГ при перемиканні передач тобто У момент натискання на зчеплення обороти падали в нуль або просто заводишся стоїш на нейтралці обороти плавають і падають в нуль. Перевірили компом. занадто багата суміш я подумав датчик тиску повітря яких пара але все таки вирішив почистити форсунки рідиною для прочищення інжектора і форсунок марки хай гир. Варто 200 рублів заливається перед заправкою прямо в паливний бак. Можу сказати що проблема пішла хоча компом я після цього не перевіряли але машина більше не глохла. Kalina 8кл.