ВАЗ 2110 стартер крутить але не заводиться

Стартер крутить але не заводиться

Всім привіт, така проблема, стартер бадьоро крутить у акумулятора зарядка хороша але не заводиться.

Коментарі 20

Подивися шкиф клонували, що не відкрутиться чи

Дій методом виключення, повернув ключ. насос чути ?! Чути, дивись іскру, іскра є ?! Ет добре, інша справа в датчиках. Починаємо копати з “колевалі” (на “Колевалі” можна поміряти опір, подивитися дроти, бувають потертості і в слідстві кз.), Температури ож. Не забудь про ремінь ГРМ, шпонку на шківі (буває шків тупо на гумці провертається, якщо він не цельнометаллічекій.)

Стартер крутит но двигатель не заводится| Ваз 2115| Очень полезная информация!!!

“Як говорили батьки і діди. або нічому горіти, або нічим підпалювати”. Чи не заводиться або з працею в морози, але працює нормально в теплі? Якщо завелася, то заводиться поки тепла, а охолола. знову не заводиться? Поміняй свічки. Тепловий зазор змінюється і свічка працює, охолола і знову немає іскри.

була у мене така проблема.с настанням холодів машина стала погано заводітся.долго курив тему і ось що я нарив: датчик температури ож який стоїть в термостаті показує реальну температуру ож мозгам.мозгі згідно з показаннями ДТОЖ готують смесь.ви крутите стартером, але суміш збагачена. свічки заливає і машина не заводітся.следовательно треба обдурити мозгі.показать температуру ож не.10 допустимо, а 0 гр.мозгі нічого не підозрюючи готують суміш згідно 0 гр біднішими, ви крутите стартер і о диво! машина завелася! до чого я це все? обманку ДТОЖ треба ставити для запуску холодного двиг зімой.от себе додам що з обманкою ДТОЖ двиг заводиться набагато лучше.обманку ставити бажано не паралельно ДТОЖ а через тумблер.в одну сторону працює обманка, в іншу стоковий датчік.так як якщо ви встановите обманку паралельно, то можливі спотворення в данних.конкретно для ВАЗ 2110 значення обманки повинні бути 10ком.для інших машин таіровкі ДТОЖ треба смотреть.інфу черпав звідси autolada.ru/viewto pic.php? t = 82627

ДПКВ, шпонка на шківі прийшло в першу чергу

У самого сьогодні В.16 не завелася, грішу на бензин, стартер крутив добре а вона навіть не схоплювала, а позовчера 20л бахнув в бак

ДПКВ, шкиф ременя генератора. Іскра є? Бензин в рампі є? ГРМ не порвав?

може бути і датчик распредвалов або ДХХ. Тиждень тому у мене ситуація була, старт є і машина відразу глухне. виявилося ДХХ

ваз 2112 не заводится стартер крутит бензонасос работает искра есть

При прокручуванні стартера треба подивитися яка просадка. Може крутити бадьоро але забирати на себе всю напругу і для ЕБУ не вистачає. Або заміряти напругу на плюсі ​​ЕБУ.

Гуде і качає це різні поняття. Вчора був один. насос гуде, а качати нічого в баку порожньо.

Як говорили батьки і діди. або нічому горіти, або нічим підпалювати 🙂 Ну і ще додам до всіх попередніх коментаторам. у мене з-за датчика ДПКВ таке було. Точніше від переламався дроти, який до нього йде. Перевірка проста. якщо його відкрутити, включити запалювання і швидко-швидко підносити до його магніту гайковий ключ, то повинен короткочасно спрацьовувати бензонасос. Якщо цього не відбувається, то або датчик, або його провід.

Була днями така фігня. Вранці заправився пропала тяга, ввечері похолодало і не завелася. Виявився повний фільтр парофіна і через це здох паливний насос. Начебто і качав але тиск не давав.

Стартер крутить але не заводиться: інжектор

Коли крутить стартер, але не заводиться ВАЗ 2114 8 або 16 клапанів (також актуально для аналогічних моделей автомобілів). Пошук проблеми виконується в таких системах:

 • подача пального;
 • запалювання;
 • електроніка;
 • інжектор.

Подача повітря і пального

Наступна причина чому крутить стартер, але не заводиться машина може ховатися в порушенні подачі горючої суміші. Послідовність дій виглядає так.

 • Спочатку перевіряються фільтруючі елементи, повітряний і паливний. Перебої з подачею бензину або повітря є першоджерелом проблеми, коли стартер крутить, схоплює але не заводиться. забиті вставки перешкоджають вільному протіканню рідини.
 • Наступний етап. бензонасос. Під час прокрутки стартера необхідно прислухатися до деталі. Якщо агрегат не качає пальне, запуск мотора буде неможливий.

Примітка! У деяких моделях автомобілів (ВАЗ 2101/06) частою причиною поломки, коли стартер крутить але машина не заводиться, буває перегрів. Для усунення дефекту досить змочити ганчірку холодною водою і обмотати нею насос. Після охолодження автомобіль заведеться.

поломки запалювання

Порушення подачі іскри одна з причин поломки. Послідовність дій виглядає так.

 • Перевірка іскри на свічках. Елемент викручується з гнізда. Далі не знімаючи ковпачок з шпильки необхідно докласти свічку до блоку двигуна і прокрутити стартер. Якщо в цей час на електроді з’являється потужна іскра. деталь справна. Процедуру необхідно повторити для всіх поршнів. При відсутності пробою, елемент замінюється новим.
 • Запобіжники. Поширена серед карбюраторних машин перегорання плавких вставок.
 • Високовольтні кабелі. Якщо заміна свічки не допомагає (іскра як і раніше відсутня) потрібна перевірка бронепровода. Ідеальним варіантом буде діагностика шляхом заміни кабелю на завідомо справний.

Примітка! Перевірка бронепровода і свічок виконується в темному приміщенні. Якщо кабель або корпус свічки пробитий, електрична дуга може проскакувати в будь-якому місці магістралі.

У деяких випадках машина може не заводиться через ослаблених кріплень проводки стартера, акумулятора або його розряду.

СТАРТЕР КРУТИТ НО НЕ ЗАВОДИТСЯ!!! НЕ ЗАВОДИТСЯ СО СТАРТЕРА!!! ПРИЧИНА НАЙДЕНА

Стартер крутить, але не заводиться: дизель

Конструкція дизельних автомобілів відрізняється від класичних, бензинових агрегатів. Тут займання горючої суміші відбувається за іншим принципом, що накладає власні критерії до діагностики силової установки.

Серед поширених проблем особливо виступають такі. Відсутність напруження Найбільш часто зустрічається перегорання електрода розжарювання. Перевірка свічок виконується виключно за допомогою спеціального обладнання. Відмова одного елементу викликає троение або хлопки під час роботи мотора. Якщо самі деталі функціонують справно, причина може ховатися в бронепровода або силовому реле.

2110, стартер, крутить, заводить

Примітка! Відмова деталі може статися в процесі руху авто. Через достатньої температури камери згоряння, проблеми починаються тільки після охолодження блоку.

Некоректна подача палива Поширена проблема взимку. замерзання дизеля або запарафініваніе фільтруючих елементів. При цьому необхідно змінити очищаючі сітки і відігріти машину в теплому боксі. Якщо справа відбувається влітку, пошук «кореня зла» виконується так.

 • Помилкове спрацьовування пристрою проти устаткування. сигналка відключається або ремонтується.
 • Перевіряється стан основного насоса і цілісність паливних магістралей. Якщо шланг або трубка дала текти, через тріщину може підсмоктується повітря, що викликає проблему.
 • Викручуються форсунки з блоку ДВС і тестуються на спеціальних стендах. Часто напірне отвір засмічується після заливки низькоякісного пального або їзди по вибоїнах. осад піднімається з дна бензобака і надходить на мотор.
 • Якщо стартер крутить, а мотор навіть не вистачає (також немає диму з вихлопної труби) означає, солярка зовсім не надходить в циліндри. Насамперед перевіряється справність паливного насоса високого тиску (ТНВД) і його приводного насоса.
 • Далі діагностуються всі магістралі для кожної форсунки персонально.
 • Калібрування кута подачі дизеля. Ремінь ТНВД може перескочити або порватися, що спровокує неправильне впорскування рідини.

Стартер крутить, але не заводиться: ВАЗ карбюратор

Поширена поломка на класичних моделях. Причинами можуть бути три системи:

 • запалювання;
 • повітряні і паливні магістралі;
 • карбюратор.

Однак при ремонті необхідно перевірити обидві гілки.

Електроніка та запалювання

Спочатку виконується діагностика свічок запалювання стандартним методом. У разі відсутності іскри перевіряються самі свічки і високовольтні дроти. Якщо все в порядку, а очікуваної дуги немає, справа може бути в наступних вузлах.

 • Модуль запалювання. Примхлива і непередбачувана деталь на більшості автомобілів сімейства ВАЗ та бюджетних іномарках. Блокова конструкція практично не підлягає ремонту, при діагностиці, змінюється на свідомо справну. Також важлива наявність напруги на фішці модуля. Якщо електрику відсутня. перевіряється запобіжник і відповідне реле.
 • ДПКВ. сенсор може передавати дані з похибкою або повністю вийти з ладу. Це ключовий елемент системи запалювання, перевірка працездатності виконується осциллографом. Також змінюється на завідомо справний.
 • ЕБУ. Система управління інжектором, може давати збої через окислення фішки контактів або внутрішніх проблем.
 • Помилки системи. Накопичені збої бортового комп’ютера можуть не давати мотору запуститися. Проблема усувається діагностикою на СТО зі спеціалізованим обладнанням.
 • Поломки механічного характеру. Порівняно дроти, окислені клеми або розхитані з’єднання в 50% випадків призводять до перебоїв в роботі ДВС.

Стартер крутить, але машина не заводиться: причини

Періодично з усіма машинами трапляються ситуації, коли стартер крутить, але двигун не заводиться. Причиною поломки може бути кілька несправностей і для карбюраторного і інжекторного автомобіля процес ремонту буде відрізнятися. А якщо не заводиться двигун і не крутить стартер, то читайте іншу статтю.

Паливна система

Поширеною проблемою при відсутності запуску у інжекторних машин виступає поломка паливного насоса. При провертанні ключа в замку запалювання з бака повинен розноситься характерний гул, що супроводжується накачуванням бензину в магістраль. При його відсутності, перевіряється відповідне реле і запобіжник. Якщо вставки справні. необхідно виконати діагностику самого насоса (розташований всередині бака, під задніми сидіннями). Також необхідно перевірити цілісність паливних магістралей і робочий стан фільтрів грубої і тонкої очистки.

Поширена думка, що правильно налаштований мотор може працювати навіть на сурогатному бензині, без виникнення проблем. це в корені не так. Якщо стартер крутить але не заводиться Priora або аналогічний автомобіль через деякий час після останньої заправки, справа може бути в «бадяжном» пальному. Таку суміш необхідно максимально швидко злити і заправити нове паливо.

У 90% випадків, проблема виникає як наслідок попереднього казусу. Носик форсунки відрізняється мінімальним діаметром. Найдрібніші смітинки можуть забити прохід всередині деталі, що є причиною відмови силового агрегату або троение. Перевірити це можна так. Після 2-3 невдалих спроб завести мотор, необхідно викрутити свічки запалювання. Якщо електроди мокрі. форсунки працюють.

Примітка! Паливні форсунки не виходять з ладу одночасно. Вторинним ознакою відмови пристрою є те, що машина троила перед початком проблем з запуском.

Ремонт, ретельна діагностика деталей виконується на спеціальному стенді.

2110, стартер, крутить, заводить

Немає тиску всередині паливної рампи

Стартер крутить, але не заводиться 2114 ВАЗ або Priora. причина може бути в нестачі робочого тиску паливної рампи інжектора. При адекватній роботі паливного насоса, необхідно перевірити ДМРВ. Несправний блок може посилати невірну інформацію на ЕБУ, що перешкоджає правильному утворення горючої суміші. У деяких випадках (5-6%) на запуск позначається відмова ДПДЗ. Однак це малоймовірно.

Стартер крутить, але мотор не заводиться

Надійність автомобілів з часів Жигулівське-москвичевских епохи, звичайно ж, значно зросла. Тому багато сучасних водії далеко не відразу згадують навіть, що треба смикнути, щоб відкрити капот. А однією з найпоширеніших ситуацій, що ставлять в безвихідь недосвідченого автомобіліста, є саме така: стартер дзижчить, але мотор не поспішає заводитися. Причин такої поведінки автомобіля може бути досить багато. Основні перераховані нижче. Ми розділили їх на дві категорії. Для початку розберемо ті, з якими впорається будь-який новачок:

Людський фактор:

 • Найсмішніша причина: немає ні краплі палива! Буває. Та й лікування зрозуміло без коментарів.
 • Ви забули відключити протиугонка, яка блокує, наприклад, тільки бензонасос.
 • Забита вихлопна труба. Добрі люди засунули в неї ганчірку або картоплину, а може, ви просто заїхали в замет. варіантів багато. Вихлопну трубу слід звільнити.
 • Якщо стартер крутить зовсім повільно, то причиною може бути загусло на морозі масло в двигуні. А може бути, і розряджена після тривалої стоянки АКБ або її сильно окислилися клеми. При цьому напруга бортсети може просісти так, що блок керування двигуном відмовиться працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід залити по сезону, батарею зарядити або замінити.
 • Щось замерзло. вода в бензопроводі, дизпаливо в баку або фільтрі. Шукайте теплий бокс!
 • Несправний паливний насос. Переконатися в цьому легко, якщо тільки ви не намагаєтеся завести машину поблизу жвавого і галасливого шосе. Якщо ж навколо тихо, то чуйне вухо здатне вловити відсутність характерного дзижчання паливного насоса під час роботи стартера. У кращому випадку винен поганий контакт в ланцюзі, в гіршому вас чекає заміна насоса.
 • Провертається вінець маховика. Таке іноді траплялося на машинах колишніх років випуску, аж до ВАЗ-2109. Чути, що Бендикс зчепився з вінцем, і вінець з вереском провертається на маховику. Гряде заміна маховика.
 • Стартер не входить в зачеплення з вінцем. Причина: знос деталей, викришиться зуби і т.п. При спробі запуску лунає скрегіт зубів. Готуйтеся до заміни вінця або маховика.
 • Заїло Бендикс. Чи то його привід полетів, то чи сам Бендикс. неважливо. Чути, що двигун стартера обертається на високих оборотах, але більше ніяких спроб провернути двигун немає. Готуйтеся до ремонту або заміні самого стартера.
 • Відмова системи запалювання у бензинових машин. Перевіряємо всі підряд. свічки, котушки, проводку і т.п.
 • У дизельної машини не працюють свічки розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також в силовому реле. Самі свічки також слід перевірити. з цим доведеться повозитися.
 • Розлетівся на шматки ремінь ГРМ. Це легко відчути: стартеру стало легко крутити. Якщо пощастить (поршні не зустрілися з клапанами). досить замінити ремінь, якщо немає. то полмотора.
 • Ремінь ГРМ перескочив на кілька зубів, порушивши правильність фаз газорозподілу. Знову-таки в кращому випадку потрібно буде повернути ремінь на місце, а ось в гіршому вас чекає дорогий ремонт.
 • Підвищений опір обертанню колінчастого вала: задираки на валах, вкладишах підшипників, деталях циліндропоршневої групи, деформація валів. Перевірте, чи вдається провернути двигун при штовханні автомобіля з включеною вищої передачею в механічній коробці передач. З автоматом доведеться намагатися провернути двигун за болт кріплення шківа приводу допоміжних агрегатів. Якщо двигун вдається порівняно легко провернути, то пошуки причини треба буде продовжити.
 • Заклинив генератор, насос гідропідсилювача керма, компресор кондиціонера. Несправний агрегат не дає провертатися двигуну. Для перевірки можна спочатку подивитися, чи не напружується ремінь надміру при спробі провернути двигун. Якщо підозри підтверджуються, то можна зняти ремінь приводу допоміжних агрегатів і спробувати доїхати до СТО своїм ходом. Звичайно, це вийде тільки на автомобілях, де насос охолоджуючої рідини обертає ремінь ГРМ. З непрацюючої помпою, без циркуляції охолоджуючої рідини навіть холодний мотор швидко закипить.
 • Вночі вашу машину намагалися викрасти, але щось пішло не так. В результаті зловмисники попорпалися, щось поламали і з ганьбою зникли. Тут вже без діагностики на СТО проблему не вирішити.

Може, ми упустили якісь ще причини подібного капризу? Всіх закликаємо поділитися знаннями і досвідом.