Скидання міжсервісний інтервалу Skoda Octavia А7

Роботи по скиданню сервісного повідомлення заміни масла

За скидання заміни масла на щитку приладів Skoda Octavia виробляємо наступні дії:

 • Затискаємо кнопку «set» і включаємо запалювання

скидання, міжсервісний, інтервалу, skoda, octavia

 • Після включення запалення, нам буде запропоновано кілька варіантів. це обнулення масляного ТО і обнулення інспекційного ТО
 • Для обнулення заміни масла ще раз натискаємо кнопку «set» і вимикаємо запалювання
 • Що б перевірити, заходимо в меню головного пристрою, далі. інформація по машині і далі технічне обслуговування.
 • Після проведення скидання заміни масла на Skoda Octavia А7 бортовий комп’ютер попередить вас про наступну заміну через 15 000 км

Skoda Fabia 3 New (з 2014 року)

 • Натисніть важіль для обнулення добового пробігу і включіть запалення.
 • Коли весь дисплей згасне, відпустіть важіль, затиснутий в кроці 1, і поверніть його вправо. Якщо все зроблено правильно, зображення службового ключа зникне.
 • Вимкнути запалювання.

Skoda Суперб 1 покоління (роки: 2002 2008)

Процес скидання даних повністю аналогічний тому, як це робиться на Octavia Tour (дивіться опис і відео трохи вище в цій же статті).

Скидаємо напис «Сервіс» на Skoda Octavia Tour

 • Натискаємо на важіль скидання добового пробігу автомобіля. Після чого включаємо запалювання і відпускаємо затиснутий важіль.
 • Повертаємо важіль налаштування годин (розташований зліва, ближче до тахометра) вправо, з дисплея бортового комп’ютера повинна зникнути напис «Service».
 • вимикаємо запалювання.

Скидаємо напис «Service» на автомобілі Румстер (Roomster)

3 КОМЕНТАРІ

Skoda Румстер 1.4 2013р. З дисплеєм maxi dot. Скидання ТО. треба натиснути при включеному запалюванні кнопку на важелі двірника що з торця (вгору або вниз) і потримати секунд п’ять З’явиться екран з написами ДІСПЛЕЙ, СТАН і НАЛАШТУВАННЯ, вибираємо НАЛАШТУВАННЯ нижньої окремою кнопкою. Вниз шукаємо напис ТО, натискаємо нижній круглої кнопкою, буде запропоновано обнулення, вибираємо і все, наступне ТО через 15000км

Чітко вийшло обнулити. З першого разу, у мене Skoda Румстер. хороші поради!

Skoda Fabia 2013р без максідота, за наведеною схемою обнуляється тільки кількість км до наступного то, к-ть днів залишається колишнім, ключик нікуди не пропадає

Чи варто робити це самостійно

Розглянемо питання: чи варто проводити самостійно обнулення міжсервісний інтервалу Skoda Octavia А7.

 • З одного боку, водія ніщо не повинно дратувати під час руху. Тому дані дії виправдані, тим більше, що особливою складністю дана операція по скиданню заміни масла на Skoda Octavia А7 не відрізняється. Також ця робота дозволить зберегти гроші, приготовані на відвідування автосервісу.
 • З іншого боку. якщо автомобіль на гарантії, скидання ТО Skoda Octavia А7, що проводиться ні співробітниками офіційного дилерського салону Skoda, може стати приводом для відмови в гарантійному ремонті, обслуговуванні. Також чеські виробники попереджають автолюбителів, що при скиданні сервісного інтервалу Skoda Octavia А7 можуть збитися індикаційні настройки.

Тому вирішити питання: проводити скидання ТО Octavia А7 або зробити подібну процедуру офіційно, у дилера, повинен сам автолюбитель. Для прийняття рішення потрібно зважити всі плюси і мінуси, врахувати наслідки такого рішення.

Індикатор міжсервісний інтервалу на Skoda Octavia А7

Корисна інформація

На моделі третьої генерації встановлюється декілька видів бортових комп’ютерів. Найбільш популярним з них є БК Maxi Dot. У зв’язку з цим, не завжди проведення обнулення міжсервісний інтервалу на Skoda Octavia A7 в ручному режимі зможе вирішити проблему. У тих випадках, коли після проведення операції не вдалося досягти потрібного результату, слід скористатися послугами діагностичного пристрою VAG COM і ПО «Вася діагност».

У деяких модифікаціях моделі інформаційні повідомлення на дисплеї бортового комп’ютера дублюються звуковими сигналами. Подібні нагадування ще більше дратують водія, заважають йому зосередитися на водінні, що змушують його швидше скинути подібну інформацію.

Не можна недооцінювати сигнали, послані бортовим комп’ютером, про скидання ТО на Skoda Octavia А7. Технічний огляд допомагає підтримувати в нормальному режимі експлуатаційні якості чеської моделі, її вузлів.

Своєчасна заміна моторного масла забезпечить безперебійну роботу силового агрегату протягом двохсот і більше тисяч кілометрів пробігу. Заміна фільтруючих елементів в різних системах вбереже вузли від забруднення, передчасного виходу з ладу. Такі нагадування бортового комп’ютера нагадують власнику Skoda Octavia A7 про терміни проведення технічного обслуговування.

Як скинути масляний сервіс на Skoda Octavia A7, дивіться в цьому

Як скинути сервісний інтервал на Skoda: Octavia, Rapid, Fabia, Суперб, Yeti

Виробники оснащують автомобілі системами моніторингу, які не завжди логічні і зручні. На приладовій панелі за розкладом з’являється повідомлення про необхідність техобслуговування. Часто автолюбителям доводиться шукати інформацію, як скинути сервісний інтервал на Skoda, щоб позбутися від нав’язливого повідомлення. Операція нескладна, виконати під силу кожному власнику авто. Але необхідно знати тонкощі, адже пристрій електронних систем відрізняється на різних моделях.

Обнуляємо індикатор сервісу по заміні масла Rapid (Rap Варіантів скидання значень кілька, в залежності від наявності на панелі приладів Maxidot.

Maxidot (Максідот). різновид бортового комп’ютера. Розміщений в центрі приладової панелі між тахометром і спідометром. Щоб стрімко знайти його налічіеотсутствіе. подивіться, чи відображається у вас іконка автомобіля (Washing machine. Малюнок), якщо так. він є. В іншому випадку. у вас звичайний бортовий комп’ютер.

Якщо у вашому автомобілі немає Максідот, то потрібно зробити такі самі діяння, як для Фабії 2 покоління.

SKODA OCTAVIA A7.Скидываем инспекционный сервис и сервис по замене масла.

 • Затискаємо кнопку скидання денного пробігу (запалювання повинно бути вимкнено!).
 • Включаємо запалювання (продовжуючи затримувати кнопку). Виникає табло з написом «Обнулити індикатор сервісу по заміні масла».
 • На важелі включення двірників тиснемо кнопку 2 (схема).

Виникає напис «Індикатор обнулений», після цього вимикаємо запалювання.

Навіщо його скидати

У машині Skoda Octavia A5 необхідність проведення ТО вказується знаком ключа і специфічним звуком. При цьому також на екран виводиться позначення SERVICE. Подібні сигнали можуть дратувати водія і відволікати його від процесу водіння.

На всіх системах VAG лічильники ТО можна збивати вручну. Особливо це корисно тим автомобілістам, які вважають за краще самостійно обслуговувати свій автомобіль з періодичністю, що відрізняється від виставленої за замовчуванням.

Відмова від обслуговування авто у офіційного дилера найчастіше викликаний міркуваннями економії і наявністю відповідних навичок у автомобіліста. Дотримуючись простих інструкції, будь-яка людина може позбутися від дратівливих написів на приладовій панелі і підвищити комфорт водіння.

У призначених для користувача посібниках до автомобіля зазвичай попереджають про те, що самостійний скидання лічильників небажаний. Однак якщо не нехтувати рекомендаціями і робити все правильно, ризики порушити роботу будь-яких систем зводяться до нуля.

Повідомлення про необхідність пройти ТО на Skoda Octavia А5

Коригування терміну техобслуговування

Якщо ви не плануєте обслуговувати свій автомобіль у офіційного дилера, тобто не боїтеся «злетіти» з гарантії, при цьому напис про необхідність проходження сервісу вас дратує, обнулити (скинути) напис «Service» не складе труднощів і самостійно.

Skoda. Сброс межсервисного интервала.

На Octavia першого (Tour), другого (А5) і третього (А7) покоління операція виконується по-різному, хоча відмінності невеликі.

Skoda OCTAVIA A7.Скідиваем інспекційний сервіс і сервіс по заміні масла.

При настанні терміну проведення ТО тривалість попередження зростає до 20 сек, з’являється напис «Service now!». Напис буде регулярно з’являтися на моніторі, до тих пір, як власник моделі не зробить технічне обслуговування, а працівники автосервісу не проведе обнулення заміни масла Skoda Octavia A7.

При вимушеній заміні масла раніше терміну, про причини яких ми розповіли вище, при досягненні термінів міжсервісний інтервалу Skoda Octavia А7 інформаційне повідомлення все одно буде наполегливо нагадувати про його проведення. У бортовому комп‘ютері не закладена інформація про те, чи були поміняні технічні рідини в авто чи ні. Пристрій все одно буде видавати повідомлення про необхідність проведення сервісного обслуговування.

Як скинути індикацію сервісу масла на цифровий приборке Skoda Octavia А7, розповість дане

стандартна схема

Відповідаємо на запитання господарів чеського автомобіля, як обнулити сервісний інтервал на Skoda Octavia А7. Для цього не потрібно ніяких інструментів або навичок, скинути під силу навіть новачкові.

 • Слід натиснути на кнопку скидання кілометражу, пройденого за добу, при вимкненому запаленні. Вона розташована внизу зліва від шкали спідометра автомобіля на панелі приладів, позначається в інструкції: «0.0».
 • Утримуючи кнопку, включити запалювання.
 • На дисплеї висвічується інформація: чи слід провести обнулення лічильника по заміні масла. Для підтвердження операції необхідно натиснути пелюстка, розташований під мультірулём, кнопку «0.0» можна відпустити.
 • Перед проведенням скидання ТО на Skoda Octavia А7 потрібно знову вимкнути запалювання.
 • Наступний крок. включення аварійної сигналізації.
 • Натиснути кнопку «0.0», включити запалювання.
 • Знову з’являється повідомлення про можливе скиданні інспекційного сервісу Skoda Octavia А7. Виконати підтвердження операції.

Обнулення індикатора заміни масла на Skoda Octavia А7 показано в даному

Чи варто скидати ТО

«Розумний» автомобіль, Skoda Octavia A7, піклується не тільки про безпеку людей, що знаходяться в салоні, але і про своє «здоров’я». Технічне обслуговування моделі проводять кожні 15 тис. Км. У міру наближення до дати виконання ТО машина сигналізує своєму господареві про те, що в силовій установці пора міняти моторне масло. У різних системах авто необхідно встановлювати нові фільтри, інші витратні матеріали, необхідні для нормального функціонування транспортного засобу.

Как сбросить(обнулить) масляный(инспекционный) сервис на Шкоде Октавии А7

На панелі бортового комп’ютера в машині з’являється попередження про інспекційному сервісі Skoda Octavia А7. Інформація з’являється після проходження 14 тис. Км. Спочатку на екрані БК висвічується зображення ключика. Картинка буде горіти протягом 10 секунд. На дисплеї водій побачить також інформацію про те, скільки днів і кілометрів залишилося до проходження технічного обслуговування.

При настанні терміну проведення ТО тривалість попередження зростає до 20 сек, з’являється напис «Service now!». Напис буде регулярно з’являтися на моніторі, до тих пір, як власник моделі не зробить технічне обслуговування, а працівники автосервісу не проведе обнулення заміни масла Skoda Octavia A7.

При вимушеній заміні масла раніше терміну, про причини яких ми розповіли вище, при досягненні термінів міжсервісний інтервалу Skoda Octavia А7 інформаційне повідомлення все одно буде наполегливо нагадувати про його проведення. У бортовому комп’ютері не закладена інформація про те, чи були поміняні технічні рідини в авто чи ні. Пристрій все одно буде видавати повідомлення про необхідність проведення сервісного обслуговування.

Як скинути індикацію сервісу масла на цифровий приборке Skoda Octavia А7, розповість дане

Вася. діагност

Крім цього скидання заміни масла Skoda Octavia А7 можна виконати за допомогою діагностичного обладнання, яке випускає німецький концерн Volkswagen Group. VAG COM. Русифікована версія програми називається «Вася. діагност».

 • За допомогою «шнурка», що входить до складу комплектації, пристрій підключається до ноутбука.
 • встановлюється програма.
 • Підключається VAG COM до Skoda Octavia A7, включається запалювання.
 • На екрані ноутбука запускається програмне забезпечення, слід зайти в меню «настройки» і потрібно вибрати пункт «тест».
 • При коректній роботі на екрані з’являється повідомлення, що зв’язок між пристроєм і машиною є.

Подальші роботи виконуються наступним чином:

 • вибір режиму «17-Instruments», перехід до «adaptation-10»;
 • вибирається пункт «time from inspection»;
 • установка значення часу. «0»;
 • програма потребує підтвердження скидання міжсервісний інтервалу Octavia А7. відповідь «так»;
 • приходить відповідь, що обнулення сталося, далі потрібно натиснути кнопку «Ok» і повернутися в головне меню;
 • для скидання повідомлення про проходження технічного огляду, необхідно вибрати «Resetting ESI», натиснути на «Reset», підтвердити дію.

Після проведення робіт слід відключити пристрій, вимкнути запалювання.

Чи варто робити це самостійно

Розглянемо питання: чи варто проводити самостійно обнулення міжсервісний інтервалу Skoda Octavia А7.

 • З одного боку, водія ніщо не повинно дратувати під час руху. Тому дані дії виправдані, тим більше, що особливою складністю дана операція по скиданню заміни масла на Skoda Octavia А7 не відрізняється. Також ця робота дозволить зберегти гроші, приготовані на відвідування автосервісу.
 • З іншого боку. якщо автомобіль на гарантії, скидання ТО Skoda Octavia А7, що проводиться ні співробітниками офіційного дилерського салону Skoda, може стати приводом для відмови в гарантійному ремонті, обслуговуванні. Також чеські виробники попереджають автолюбителів, що при скиданні сервісного інтервалу Skoda Octavia А7 можуть збитися індикаційні настройки.

Тому вирішити питання: проводити скидання ТО Octavia А7 або зробити подібну процедуру офіційно, у дилера, повинен сам автолюбитель. Для прийняття рішення потрібно зважити всі плюси і мінуси, врахувати наслідки такого рішення.

Індикатор міжсервісний інтервалу на Skoda Octavia А7

Скидання міжсервісний інтервалу на автомобілі Skoda Octavia А7

Skoda Octavia A7 нагадує своїм власникам про терміни проведення ТО шляхом виведення повідомлень на екран бортового комп’ютера. Однак інтенсивна експлуатація машини, непрості кліматичні умови часом вимагають більш частої заміни витратних матеріалів, ніж це передбачено виробником, концерном VAG, в регламенті. В результаті ПММ, деталі замінені, а комп’ютер продовжує наполегливо «довбати» автолюбителя своєї попереджає інформацією. Це дратує водія, заважає повністю зосередитися на огляді дорожньої ситуації.

У нашому матеріалі ми розповімо, як скинути міжсервісний інтервал на Skoda Octavia А7 своїми силами, не вдаючись до дорогих послуг сервісних служб офіційних дилерів Skoda. Також розглянемо питання: чи варто робити таке скидання ТО Octavia А7.

Корисна інформація

На моделі третьої генерації встановлюється декілька видів бортових комп’ютерів. Найбільш популярним з них є БК Maxi Dot. У зв’язку з цим, не завжди проведення обнулення міжсервісний інтервалу на Skoda Octavia A7 в ручному режимі зможе вирішити проблему. У тих випадках, коли після проведення операції не вдалося досягти потрібного результату, слід скористатися послугами діагностичного пристрою VAG COM і ПО «Вася діагност».

У деяких модифікаціях моделі інформаційні повідомлення на дисплеї бортового комп’ютера дублюються звуковими сигналами. Подібні нагадування ще більше дратують водія, заважають йому зосередитися на водінні, що змушують його швидше скинути подібну інформацію.

Не можна недооцінювати сигнали, послані бортовим комп’ютером, про скидання ТО на Skoda Octavia А7. Технічний огляд допомагає підтримувати в нормальному режимі експлуатаційні якості чеської моделі, її вузлів.

Своєчасна заміна моторного масла забезпечить безперебійну роботу силового агрегату протягом двохсот і більше тисяч кілометрів пробігу. Заміна фільтруючих елементів в різних системах вбереже вузли від забруднення, передчасного виходу з ладу. Такі нагадування бортового комп’ютера нагадують власнику Skoda Octavia A7 про терміни проведення технічного обслуговування.

Як скинути масляний сервіс на Skoda Octavia A7, дивіться в цьому

Скидання сервісного інтервалу для автомобілів Skoda Octavia

Як часто потрібно робити технічне обслуговування Школи Октавії. Розглядаємо регламенти сервісу та правила скидання сервісного інтервалу. Які роботи входять в ТО.

Процес заміни масла

Провести заміну Skoda Octavia А7 досить просто. Зазвичай автомобілісти роблять цей процес самостійно. Тепер розглянемо сам покроковий процес заміни масла і фільтра в двигуни Skoda Octavia A7.

Рекомендоване масло для двігатля.

 • Шукаємо набір інструментів, який підійде для заміни.
 • Тепер купуємо масло і фільтр.
 • Ставимо авто на яму або в інше схоже становище.
 • Відкручуємо захист двигуна. металеву і пластикову.

Відкручуємо захист двигуна.

 • Відкручуємо пробку зливу масла і чекаємо, поки масло втече.
 • За допомогою спеціального знімача або захоплення знімаємо фільтр.
 • Відкручуємо масляний фільтр.

  Тепер закручуємо новий фільтр і пробку зливу масла.

  Закручуємо зливну пробку.

 • Заливаємо нове масло через заливну горловину.
 • Як і для всіх автомобілів, слід завести і дати попрацювати, а потім долити масло.

  • Затискаємо кнопку «set» і включаємо запалювання
  • Після включення запалення, нам буде запропоновано кілька варіантів. це обнулення масляного ТО і обнулення інспекційного ТО
  • Для обнулення заміни масла ще раз натискаємо кнопку «set» і вимикаємо запалювання
  • Що б перевірити, заходимо в меню головного пристрою, далі. інформація по машині і далі технічне обслуговування.
  • Після проведення скидання заміни масла на Skoda Octavia А7 бортовий комп’ютер попередить вас про наступну заміну через 15 000 км

  Alexandr19

  НЕ можу зрозуміти як обнулити ЧАС РОБОТИ ДВИГУНА? Допоможіть пожалуйста.МЕЖСЕРВІСНИЙ І ЗАМІНУ МАСЛА обнулив.

  Начебто на стор 51 все дохідливо написано http://ws.Skoda-auto.com/OwnersManuanersManual.pdf

  Скидання міжсервісний інтервалу Yeti

  У різних комплектацій Skoda Yeti нагадування про проходження тех. огляду збивається по-різному. Якщо описаний нижче спосіб не підійшов дивіться інструкцію для Skoda Superb.

  • Запалювання має бути вимкнене.
  • Тиснемо клавішу і включаємо запалювання.
  • Відпускаємо, потім протягом 15-20 секунд необхідно натиснути один раз клавішу
  • вимикаємо запалювання.

  vil

  Після скидання інтервалу заміни масла ніяк не міг скинути інтервал ТО. Поки не пропустив скидання інтервалу заміни масла, а на скиданні інтервалу ТО відпустив і натиснув кнопку ще раз. Приборка НЕ ​​максідот. Шнурок, можливо, знадобиться якщо час інтервалу заміни масла і ТО прострочені.

  вже писав, на деяких приборка досить натисканням скинути і масло і інспекції сервіс, на деяких потрібно шнурок для скидання одного з них. Якщо натисканням не спрацювало, бери шнур і в адаптаціях 17 блоку Змінити можна в будь-який момент, порахувати пробіг і до слід ТО, можна зробити і 30тис км.

  Любитель Реєстрація 27.12.2014 Адреса Білорусь автомоделей А7Год випуску 2014Двігатель 1,6 MPIЦвет коричневий Повідомлень 76