Поміняти лампочку ближнього світла Renault Megane 2

Спосіб заміни лампи 2

Тут нам не доведеться знімати колесо, але потрібно демонтувати акумулятор. Знімаємо клеми, відкручуємо кріплення і прибираємо в сторону.

Далі як видно на фото просовуємо руку і намагаємося повернути проти годинникової стрілки і зняти кришку.

поміняти, лампочка, ближнього, світла

Після зняття кришки від’єднуємо колодку від лампи і знімаємо саму лампу.

Далі встановлюємо нову лампу і виробляємо збірку.

Спосіб 1 через люк

Вивертаємо колесо, або знімаємо його і бачимо спеціальний люк для заміни ламп, розташований у верхній частині підкрилки.

Повертаємо його на підлогу обороту і знімаємо його. Бачимо кришку фари, яку потрібно демонтувати.

Знімаємо кришку, повернувши її на підлогу обороту проти годинникової стрілки.

Далі акуратно від’єднуємо колодку від лампи (тягнемо її на себе і знімаємо з лампи)

Віджимаємо два вусики кріплення лампи і виймаємо її, далі робимо заміну лампи після чого виробляємо збірку в зворотній послідовності.

Лампи для ближнього світла

 • PHILIPS H7-12-55 30% Vision P-12972PR Vision
 • PHILIPS H7-12-55 LONGLIFE ECO VISION P-12972LLECOC1 лампа зі збільшеним терміном служби
 • Bosch H7-12-55 Pure Light 1987302071
 • KOITO H7-12- 55 Вт Other Brand 0701
 • NARVA H7-12-55 N-48328
 • OSRAM H7-12-55 O-64210

Будь-яка із зазначених вище ламп підійде для установки в ближнє світло Renault Megane 2. Відмінність цих ламп один від одного в яскравості і терміни служби. Якщо ви хочете, щоб лампи максимально довго служили, радимо вибирати лампи з великим терміном служби. Philips Long Life або Osram Ultra Life. Такі лампи будуть служити довше звичайних, до того ж вони встановлюються з заводу виробником.

Заміна ламп ближнього світла в Renault Megane 2

Заміну ламп не така вже й складне завдання, як багатьох може кататися. Однак для заміни ламп в передніх блок фарах на Renault Megane 2 буде потрібно попрацювати. Справа в тому, що просто так підлізти до кришки фар не вийде, потрібно або зняти фару, або дістатися до кришки через спеціальний люк. Дістатися до цього лючки не складно, набагато складніше через нього зробити заміну ламп. У цій інструкції ми докладно розповімо як це зробити, а так же розповімо які лампи використовуються в передніх блок фарах і які краще встановити.

Інструкція по самостійній заміні ламп

Заміну ламп можна зробити двома способами: якщо зняти акумулятор, або з люка через підкрилки.

Якщо лампа не працює після заміни

Якщо ви встановили нову лампу, але вона не працює, насамперед слід перевірити запобіжник. На кожну фару він йде свій. Тому цілком можливо, що він перегорів.

Монтажний блок з запобіжниками знаходиться в салоні і під капотом. Запобіжники відповідають за ближнє світло розташовані під капотом, а щоб дістатися до них потрібно зняти акумулятор і його підставку.

Тепер необхідно відкрутити три болтика зазначені червоними стрілками, а так само зняти кришку блоку запобіжників

Відкручуємо гайку ключем на 10 і знімаємо хомут з ​​проводкою

Далі необхідно відкрутити болт кріплення блоку запобіжників вказаний зеленою стрілкою

Витягуємо сам блок і перевертаємо його, шукаємо потрібний запобіжник і виробляємо його заміну.

Share the post “Заміна ламп ближнього світла в Renault Megane 2”

Заміна лампи ближнього світла на Renault Megane 2: розкриваємо питання

Заміни ламп у фарах ближнього світла на моделях марки Renault Megane 2 може проходити в двох варіаціях. через спеціальні порожнини в зоні підкрилок і агрегатний відділ. Однак перш ніж приступити до цієї процедури, необхідно правильно підібрати витратні матеріали. перш за все саму лампочку, а також дізнатися, які головні її особливості та порядок в тому і в іншому випадку.

Які лампи бувають

Власником Renault Megane 2 необхідно знати яка світлова оптика може встановлюватися на цю машину і не забувати про запобіжник:

 • Потужність лампочки для дальнього світла становить 55 Вт, у якій маркування Н1, що говорить про необхідність використання тільки галогенки.
 • Лампа ближнього світла, для неї передбачена аналогічна потужність на 55 Вт з кодуванням Н7. Даний світловий елемент передбачається встановлювати на останнє покоління світлових приладів. Н7 характеризується невеликим нагріванням цоколя і не сліпучим світловим променем, як на Н1, але зате яскравість на 20% більше.
 • Поворотні показники спереду автомобіля і ззаду мають штифтові частини PY21W на 21 Вт, пофарбовані зовні в помаранчевий колір.
 • Противотуманки комплектуються галогенними Н11 потужністю в 55 Вт. Даний тип представляє абсолютно нову генерацію, розраховану на 2000 годин, які встановлюються на освітлювальні прилади невеликого розміру.
 • Габаритні вогні спереду, покажчики повороту на крилах, підсвічування номера і прилади денного світла в салоні оснащені елементами W5W на 5 Вт з пластиковим патроном, який дає змогу подовжити термін експлуатації.
 • На стоп-сигнали і габарити ззаду слід встановлювати двухнітіевую лампу P21W / 5W паспортної потужністю в 21/5 Вт
 • Задня противотуманка і оптика, підсвічує задній хід, на Renault Megane 2 має освітлювальні елементи штифтового типу P21W потужністю 21 Вт
 • За підсвічування в багажному відсіку відповідає лампа C5W на 5 Вт.

вибір

Якщо вам вперше знадобилося замінити лампочку на Megane 2, то перш ніж приступити до цієї операції, доведеться зіткнутися з вибором освітлювального елементу. Так як в продажу представлений великий їх асортимент, зробити вибір не так просто.

Лампочка ближнього світла на Renault Megane 2 відповідає стандарту H7. це однониткових лампа з двоконтактний цоколем.

В даний час у продажу є декілька типів таких ламп:

 • Галогенні. штатні лампи.
 • Ксенонові (газорозрядні).
 • світлодіодні.

На фото. галогенна лампочка з цоколем H7

Как заменить лампу ближнего света Renault Megane 2

світлодіодні ксенонові галогенні
Яскравість, Лм 2000 3300 1550
Довговічність, кількість годин До 50 000 до 3000 до 1500
Колір світлового потоку, К 4300-7000 4300-8500 3300
Потужність, Вт 40 35 55-130
Ціна в у.о. від 10 40 30-170

Виходячи з даних таблиці, можна прийти до висновку, що «ксенон» і «світлодіоди», наприклад, для протитуманних фар на ВАЗ 2110 в усьому крім вартості перевершують «галогенки».

Однак, останні мають деякі важливі достоїнства, які можуть переважити чашу вибору:

 • Світловий пучок має непоганий проникаючу здатність, в результаті чого набагато краще «пробиває» сніг, дощ і туман, чому світ «ксенону» і «світлодіодів». Власники останніх часто скаржаться на форумах, що в негоду якість освітлення різко знижується.
 • Простота установки. на відміну від новинок, «галогенки» не вимагають установки блоків розпалу й перепрограмування електроніки. Тому заміну можна виконати самостійно.

Порада! У продажу можна знайти галогенні лампочки, які забезпечують біло-блакитне світіння, що нагадує світло від ксенону. У народі їх ще називають псевдо-ксеноном.

Як ми бачимо, кожен тип ламп має плюсами і мінусами, тому не можна сказати, що одні краще інших. Відповідно, кожен водій повинен сам вирішити, яка лампа ближнього світла на Renault Megane 2 в його випадку буде оптимальним варіантом.

Як швидко замінить лампи ближнього світла

Кожна запчастина має ліміт по терміну служби. Тому заміна неминуча. Для заміни старих ламп на Renault Megane 2 покоління, що вийшли з ладу через тривалості і частоти використання, слід виконати деякі операції.

Згідно з рекомендаціями, дістатися до блок-фари можна через подкрильнікі переднього колеса. Однак виникають неприємні моменти, коли вже майже рукою торкатися люка. В обмеженому просторі важко виконувати будь-які маніпуляції, тому досвідчені водії радять зняти колесо на Renault Megane 2 повністю або вивернути його назовні до упору, щоб звільнити місце. Співробітники автосервісу рекомендують в подібних випадках проводити виїмку з штатної ніші АКБ. Однак поспішати з цим не варто. Спочатку буде не зовсім «з руки» виконувати заміну, але отримавши вправність, в подальшому можна заощадити і гроші, і час.

Поборів перший мандраж, слід вручну зробити викрутку люка, розташованого в підкрилки і відкрити кришку, яка закриває доступ до ближньої фарі. Потім відключається контакт з проводами. Після буде ще «веселіше». Плавним рухом проводитися отщёлківаніе гачка і демонтується лампа ближнього світла з паза. Інструмент для цього, у вигляді пасатижі, дроту і отварки, не потрібен. Необхідно звернути увагу на кріплення, які фіксують освітлювальний прилад. Поспішати провертати не слід, щоб не вирвати цоколь.

Заміна світлового приладу на Renault Megane 2 досить проста, але не треба забувати про те, що галогенки дуже чутливі до зайвого дотику до скла. Часте торкання пальцями негативно позначається на їх терміні служби. Щоб уникнути подібної ситуації слід застосовувати рукавиці без напилення і матерію з бавовни. Інакше лампа ближнього світла буде вимагати більш частої заміни.

Після заміни, ви тепер знаєте як поміняти лампи, старого освітлювального приладу необхідно закрити кришку і люк у зазначеній послідовності. Фахівці рекомендують проводити заміну парних комплектуючих одночасно, щоб підвищити ефективність роботи світловий оптики машини.

Проводячи обслуговування автомобіля Renault Megane 2, необхідно мати непогану теоретичну базу і розташовувати часом. Для того щоб уникнути неприємних моментів у вигляді обриву проводки, пошкоджень деталей і отримання травм, слід для початку використовувати цей посібник як поміняти лампи. Процес виконатися без труднощів, і Ви ще заощадите.

Особливості заміни лампи ближнього світла на «Renault Megane 2»

На автомобілях моделі Renault Megane II, в головних фарах для ближнього світла використовуються галогенні ксенонові лампочки з такими характеристиками:

 • тип цоколя Н7;
 • потужність 55 W;
 • номінальну напругу 12 V;
 • патрон PX26d;
 • артікулярний номер 64210-01B (Original Line).

У моделях машин Renault Megane II обох модифікацій встановлюються одні і ті ж лампи, єдина відмінність яких полягає в способі їх кріплення в плафоні. Якщо в авто Phase I світловий елемент утримується за допомогою П-образної пружною скоби, то в Мегане Phase II вона відсутня (лампочка фіксується в патроні без додаткових притисків).

Проводити заміну ламп ближнього світла можна двома способами:

 • через технологічні отвори в підкрилки;
 • через моторний відсік.

Перший спосіб заміни менш трудомісткий, але він вимагає певної гнучкості і вправності, які дані не кожному. Замінити світловий елемент з боку моторного відсіку набагато зручніше, але це вимагає додаткових робіт зі зняття акумуляторної батареї і горловини заправного бачка системи охолодження.

Лампа в фарі тримається за рахунок 2-х вусиків, якщо лампа легко зіскочила, бажано їх підігнути, для жорсткого кріплення лампи

Увага! Якщо ви є власником «Renault Megane 2» (Фаза I), щоб уникнути втрати притискної скоби, яка має особливість злітати з патрона, краще робити заміну лампочки ближнього світла через моторне відділення автомобіля.

порядок заміни

Заміна лампочки ближнього світла на Renault Megane 2 в лівій і правій фарі виконуються по-різному.

Спочатку розглянемо, як встановити її з лівого боку:

 • .
 • .
 • , злегка повернувши в бік. Заглушку слід витягнути через люк, виконуючи операцію акуратно, щоб не впустити її.
 • . Щоб витягнути її, треба потягнути на себе колодку розхитуючи вгору / вниз.
 • . Роз’єм ближнього світла на Megane 2 не має фіксаторів, тому його потрібно просто потягнути, утримуючи при цьому цоколь.
 • .

Зверніть увагу! При установці нової лампочки не можна торкатися руками її скла. Справа в тому, що залишилися жирові плями можуть привести до швидкого перегорання елемента освітлення.

Заміна лампи ближнього світла на Megane 2 в правій блок-фарі виконується наступним чином:

 • .
 • і виконати всі описані вище дії з підкапотного простору.

Ось, власне, і вся інструкція по установці нових галогенних лампочок ближнього освітлення.

Заміна лампи ближнього світла на Renault Megane 2

Для довідки: комплект заглушок підкрилки Megane 2. 7701474633 (2 штуки ліва і права, вони різні)

Чи не оригінальний комплект заглушок. R.MGN-5018 TAKSIM

На Megane 2 до 2006 року (1 фаза). лампа тримається за допомогою П-подібної скоби

На Megane 2 після 2006 року (2 фаза). лампа просто фіксується в патроні, без додаткових “пружин”

Процес заміни ламп на Renault Megane 2 через технологічні отвори в підкрилки

Викручуємо рульове колесо для зручного доступу до заглушки. Зліва. відкручуємо проти годинникової стрілки.

Далі буде потрібно певна вправність, у багатьох власників Megane 2 не виходить замінити лампу через підкрилок, тоді доведеться зняти акумулятор і міняти через моторний відсік, а з правого боку буде потрібно від’єднати горловину бачка охолоджуючої рідини.

Якщо вирішили міняти через підкрилок, то просовує руку і намацую кришку на фарі, відкручує її проти годинникової.

Після цього акуратно витягуйте ламу H7 з фари.

Нагадаємо, на першій фазі (Megane до 2006 року) лампу тримають додаткові скоби-фіксатори, які ще й можна упустити, а потім не знайти. Тому рекомендуємо на першій фазі міняти лампи через моторний відсік, зі зняттям акумулятора. Після зняття акумулятора штатна магнітола запросить код якщо його немає, то дізнаємося його тут.

На другій фазі (Megane після 2006 року) лампу потрібно просто висмикнути. дивіться фото нижче.

На правій стороні лампа змінюється аналогічно.

На фото патрон лампи ближнього світла на Megane 2 другої фази (після 2006 року випуску)

Якщо у Вас є, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на дану тему. будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доопрацювання автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для Бази знань Renault-Drive. будь ласка, повідомте нам про це

Сподобалася стаття? Підтримайте Renault-Drive: поділіться з друзями, кнопки нижче.

Бічний поворотник (на крилі)

Заміна лампи покажчика повороту на крилі Renault Megane 2 складається з нижче перерахованих етапів:

 • Плафон зсувається в бік передньої частини автомобіля, і витягується з крила.

(Посилання на джерело фото)

 • демонтується патрон.
 • Витягується лампочка без цокольного типу з контактної частини і змінюється, дотримуючись зворотну послідовність операцій.

Додатковий стоп-сигнал

Процедура заміни додаткового стопового вогню на Renault Megane 2 в кузові седан складається з наступних етапів:

 • На задній полиці демонтується облицювання додаткового стопового ліхтаря.

Натисніть, щоб збільшити

 • Відключається колодка харчування, і витягується патрон разом з колбою.
 • Світловий пристрій без цокольного типу витягується з контактної частини і змінюється.

Натисніть, щоб збільшити

Порядок зміни на Renault Megane 2 в кузові хетчбек і універсал:

 • Поддевается і витягується на доступне відстань, яке обмежене довжиною проводів харчування, фара додаткового стоп-сигналу з технологічного отвору кришки багажника.
 • Від’єднується фішка харчування.
 • Відтягуються два кріпильних фіксатора на тильній стороні ліхтаря.
 • Демонтується блок ламп, з подальшою установкою запасних елементів в зворотному порядку.

Лампочки Renault Megane 2

На Renault Megane II оснащений наступними типами ламп:

 • H1 (потужністю 55 Вт). дальнє світло передньої оптики;
 • H7 (55 Вт). Renault Megane 2 з галогенними лампочками ближнього світла;
 • D2S / D1S (35 Вт). газорозрядні лампи ближнього світла для відповідних модифікацій Renault Megane II;

(Посилання на джерело фото)

 • PY21W (21 Вт). поворотники в оптиці спереду і ззаду;
 • W5W (5 Вт). габарити оптики спереду, поворотники на крилах, підсвічування в салонному і багажному просторі;
 • P21 / 5W (21/5 Вт). стопи і габарити в фарі ззаду;
 • P21W (21 Вт). ВТФ ззаду, лампочка заднього ходу;
 • C5W (5 Вт). підсвічування реєстраційного номера;
 • W16W (16 Вт). додатковий стоповий рассеиватель.

передні протитуманні фари

Процес зміни лампочки в передніх ПТФ Renault Megane II ідентичний для обох сторін:

 • знімається колесо.
 • Виконується демонтаж передньої частини підкрилки колеса. Для цього буде потрібно викрутити два кріпильних гвинта від крила і один від бампера. Далі беруться чотири фіксують пістона, одягнувши капелюшок викруткою.

(Посилання на джерело фото)

(Посилання на джерело фото)

Віджимається фіксатор роз’єму живлення, а потім фішка витягується.

 • Противотуманка разом з контактним корпусом повертається вліво на третину обороту.

Натисніть, щоб збільшити

 • Світловий пристрій виймається з патрона і змінюється. Після установки нового пристрою, монтуються інші деталі в зворотному порядку.

Задній ліхтар

Процес зміни світлових елементів в задній блок-фарі Renault Megane 2:

 • Піднімається кришка багажника.
 • Відкручується фіксатор люка обслуговування ліхтаря, і кришка демонтується.

Натисніть, щоб збільшити

 • Викручуються три кріпильних гайки з баранчиками з пластмаси, які утримують кришку блоку світлових пристроїв і задню блок-фару.
 • Притримуючи фару, витягується кришка.

Натисніть, щоб збільшити

 • Віджимається пластиковий фіксатор, і виймається блок ламп.

Натисніть, щоб збільшити

 • Для вилучення лампочки стоп-сигналу, поворотника, заднього ходу, протитуманні фари і габаритів, слід натиснути на колбу і провернути вліво.
 • Потім встановлюється підготовлений замість пошкодженого запасний елемент, і здійснюється збірка задньої блок-фари в зворотному порядку.

Порядок зміни ламп ідентичний для лівої і правої задньої блок-фари. При цьому світлові джерела в ліхтарях розташовуються симетрично. Заміна виконується аналогічно для Renault Megane 2 в різному виконанні кузова. Відмінності полягають в розташуванні лампочок на блоці.

Ближнє світло і габарити

Для заміни ламп в оптиці спереду Renault Megane 2 покоління передбачений технологічний люк в підкрилки колеса. Після його зняття, для зміни світлових пристроїв виконуються наступні операції:

 • На тильній частині оптики знімається захисний кожух лампи ближнього світла, там же встановлено габаритні лампочки.

Пластикова кришка люка з кріпленням на замках і отвір в підкрилки

 • Від цоколя від’єднується колодка з проводами харчування.

Замена лампочки ближнего света рено меган

 • Віджимається фіксатор пружинного типу, і виводиться з прорізи в цоколі.
 • Витягується і змінюється пошкоджений світловий елемент. ближнє світло або габарити.
 • Заводиться в технологічний отвір фіксатор пружинного типу, і інші деталі в зворотній послідовності.

Міняємо все лампи (лампочки) Megane 2

Заміна лампочок Renault Megane 2 не вимагає наявності специфічних навичок або накопиченого досвіду. Головне при виконанні робіт дотримуватися запобіжних заходів і правильну послідовність операцій. Розглянемо, яким чином змінюються лампи ближнього світла Renault Megane 2 і інші світлові пристрої. Також зазначимо, які модифікації знадобиться купувати для заміни.

Заміна ламп Renault Megane 2

Для зміни пошкоджених світлових пристроїв Renault Megane 2 знадобиться викрутка з жалом плоского вигляду.

Початку робіт передує обов’язкове знеструмлення бортової мережі машини. Для цього буде потрібно скинути з акумулятора клему зі знаком мінус.

При оперуванні новими лампочками потрібно використовувати рукавички або ганчір’я. Це обумовлено тим, що при залишенні жирних плям на колбі від шкіри рук, скло при розігріві потемніє. У разі випадкового дотику до колби голою рукою, слід протерти її спиртової серветкою.

Які лампи підходять для оптики ближнього світла Renault Megane 2

Перш ніж поміняти лампочку для ближнього світла в Renault Megane 2 на нову, необхідно упевнитися, що підбираються екземпляри підійдуть. Штатно в автомобілі встановлюється лампа типу h7 потужністю на 55 Вт. Найбільшою надійністю з пропонованих на ринку є виробам виробників Osram, Philips і деяких інших:

 • PHILIPS H7-12-55 30% Vision P-12972PR Vision,
 • OSRAM H7-12-55 O-64210,
 • PHILIPS H7-12-55 LONGLIFE ECO VISION P-12972LLECOC1 (відрізняються максимальною довговічністю),
 • NARVA H7-12-55 N-48328,
 • Bosch H7-12-55 Pure Light 1987302071,
 • KOITO H7-12- 55 Вт Other Brand 0701.

За типом светоісточніка лампи для ближнього світла на Renault Megane 2 поділяються на. світлодіодні, галогенові і ксенонові. Кожна з модифікацій має свої експлуатаційні характеристики:

параметри лід ксенон галоген
Яскравість, люмен 2000 3350 1500
Потужність, ват 40 35 55-130
Температура кольору, К 4000-7000 4000-8500 3300
Термін служби, годинник 50 тис. Не більше 3 тис. Близько 1,5 тис.
вартість, від 10 40-50 30-180

Виходячи з представлених характеристик видно, що світлодіодні лампи при заміні краще, зважаючи на велику довговічності, а ксенон відрізняється максимальною яскравістю і середньою вартістю. Однак галогенки створюють більш проникаюче світіння, що завжди актуально під час дощу, туману і снігопаду. Крім того, останні легше встановити на Renault Мега-2. не вимагається ні перепрошивки блоку електроніки, ні монтажу модуля розпалювання (як для газорозрядних аналогів) та спеціальної системи відбивачів (що необхідно для лід-кристалів).

Зверніть увагу! Деякі виробники випускають галогенові лампи з характерних для ксенону біло-блакитним колірним спектром.

Спосіб заміни лампи 2

Тут нам не доведеться знімати колесо, але потрібно демонтувати акумулятор. Знімаємо клеми, відкручуємо кріплення і прибираємо в сторону.

Далі як видно на фото просовуємо руку і намагаємося повернути проти годинникової стрілки і зняти кришку.

Після зняття кришки від’єднуємо колодку від лампи і знімаємо саму лампу.

Далі встановлюємо нову лампу і виробляємо збірку.

Інструкція по самостійній заміні ламп

Заміну ламп можна зробити двома способами: якщо зняти акумулятор, або з люка через підкрилки.

Поділитися “Заміна ламп ближнього світла в Renault Megane 2”

Особливості та інструкція по заміні ламп ближнього світла на Renault Megane 2

Заміни ламп у фарах ближнього світла на моделях марки Renault Megane 2 може проходити в двох варіаціях. через спеціальні порожнини в зоні підкрилок і агрегатний відділ. Однак перш ніж приступити до цієї процедури, необхідно правильно підібрати витратні матеріали. перш за все саму лампочку, а також дізнатися, які головні її особливості та порядок в тому і в іншому випадку.

Основні висновки

Щоб поміняти перегорілі лампи в фарах ближнього світла на авто Renault Megane 2, необхідно підібрати їм заміну. Вона повинна відповідати штатному аналогу за такими параметрами:

 • Вид цоколя. Н7.
 • Потужність. 55 ват.
 • Робоча напруга. 12 вольт.
 • Маркування патрона. PX26d.
 • Артикул. 64210-01B.

Найбільш популярними виробниками лампочок є компанії Osram і Philips. При цьому за типом светоісточніка вони можуть бути галогенними, ксеноновими та світлодіодними. Перші є найбільш переважними, тому що не вимагають при перевстановлення ніяких додаткових доробок.

Заміну ламп в оптиці ближнього світла на Renault Megane 2 можна виконати як через порожнини в підкрилки, так і безпосередньо з агрегатного відділення. Перший досить незручний, але при відповідній вправності у майстри менш трудовитрат, другий. вимагає демонтажу деякого обладнання під капотом.

Якщо ви знаєте, як полегшити заміну лампи або хочете запропонувати свої думки з цього приводу, обов’язково напишіть в коментарях нижче.

особливості заміни

На машинах марки Renault Megane 2 встановлюються лампи в оптику ближнього світла наступних технічних параметрів:

 • Цокольне підставу. Н7.
 • Потужність. 55 ват.
 • Робоча напруга. 12 вольт.
 • Маркування патрона. PX26d.
 • Артикул. 64210-01B.

Саме такими, максимально схожими параметрами повинен володіти светоісточнік, призначений на заміну перегорів примірника.

На моделях Renault Megane всіх версій встановлюються одні і ті ж лампочки. Однак кріплення для них розрізняються. У першій використовується спеціальний пружну затиск, в другій. патрон не має ніяких додаткових фіксаторів.

 • через підкрилки.
 • З моторного відділення.

Перший випадок передбачає досвід і вміння виконувати ремонт авто в складних місцях, другий. більш легкий, але вимагає знімання обладнання. Розглянемо кожен з них більш детально.

Порада! При виборі способу заміни лампи ближнього світла потрібно врахувати, що для першої версії Renault Megane 2-го покоління притискна дужка легко звалюється з патрона і її можна просто втратити. Тому краще встановлювати заново відразу через агрегатний відсік.

Види лампочок у фарах Megane 2 і інструкція по заміні

Виробник Renault укомплектував Megane 2 блок-фарами, в яких об’єднані фари ближнього, дальнього світла, поворотів і габаритні вогні. Окремо, внизу переднього бампера, якщо передбачено комплектацією, встановлені протитуманні фари. Задні ліхтарі оснащені лампами стоп-сигналів, габаритних вогнів, покажчиків поворотів, заднього ходу і в певних версіях авто стоять протитуманні фари.