Nissan Note заміна лампочки ближнього світла

Керівництво по заміні ламп головного освітлення Nissan Versa. моделі з 2007 по 2012 роки

Це автомобільне керівництво було спеціально написано в допомогу власникам 1-го покоління 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 і 2012 Nissan Versa хетчбек або седан в заміні комбінація ближнього / дальнього світла, покажчика повороту або переднього бокового маркера (стоянкові) лампочки в блоках фар.

Власники інших споріднених транспортних засобів, таких як Nissan Tiida, Latio, Cube, Leaf, Altima, Sentra, Maxima, Rogue, Murano, Xterra, Note, Micra, Wingroad, Grand Ливина, Пульсар, Sunny, Almera, Апріо, Платина, Dodge Тразеі. Дачія Logan, Sandero, Renault Clio, Modus, Twingo і Grand Livina також можуть знайти ці інструкції своїми руками.

Заміна лампочки на їх деталь числа наступні: Близький / Дальнє світло або HB2, покажчик повороту 507. і передній боковій покажчик (парковка) або WY5W.

Для заміни будь-яких інструментів не потрібно три лампи фари в 07-12 Versa.

Колись метал фіксатор не заважає, лампочку фари легко витягти житла.

Вставте новий 9003 або HB2 Лампа ближнього / дальнього світла в блок фари з трьома металеві вкладки зорієнтовані, як на рисунку вище.

Намагайтеся не доторкатися до скляну частину нової галогенною лампи пальцями або чим-небудь жирним в моторному відсіку. Якщо ви все-таки забруднили лампу, змочіть тканину рушник, змочений медичним спиртом.

nissan, note, лампочка, ближнього

07-2012 Nissan Altima Керівництво по заміні ламп фар

Це автомобільне керівництво було спеціально написано в допомогу власникам Nissan Altima 4 покоління з 2007 по 2012 рік на заміну будь-який з лампочки в одному з вузлів фар.

Власники інших Nissan або Infiniti такі автомобілі, як Versa, Maxima, Juke, Rogue, Murano, Xterra, Слідопит, Сентра, Куб, Армада, Квест, Кордон, Титан, Армада, Квест, G25, G35, G37 і M37 також може вважати це керівництво корисним.

Фара в зборі 07-12 Nissan Altima містить наступні лампи з відповідними Номери деталей Sylvania: Ближнє світло # h21. Дальнє світло # H9. Покажчик повороту / Гальмо світло 457A і бічний Маркер 825.

Для доступу до ближнього світла, вказівником повороту і лампочки бічних маркерів, вам знадобляться як плоска головка, так і Phillips викрутка з головкою.

Для заміни лампи дальнього світла пасажира необхідно потрібна торцева головка 10мм для зняття бачка для переливу охолоджуючої рідини

(Для доступу до дальнього світла з боку водія може знадобитися зняття 12 В акумулятор.)

Перший крок для заміна ламп ближнього світла, покажчиків повороту або бічних габаритних вогнів полягає в повороті кермо до упору вліво для роботи з боку пасажира або повністю вправо при роботі з боку водія.

У цьому керівництві я повернув кермо повністю вліво, щоб отримати додатковий зазор для заміни лампи фар на стороні пасажира автомобіля.

Якщо потрібно просто замінити пасажира бічній лампи дальнього світла, зніміть бачок для переливу охолоджуючої рідини, відкрутивши один 10-міліметровий болт, який утримує його на місці.

Для доступу до лампи дальнього світла на з боку водія зніміть акумулятор.

Прокрутіть до колісної арці і Знайдіть три заклепки, які кріплять підкрилок місце.

Один розташований глибоко в колісної арці біля пружини підвіски, інший перебуває перед шиною, а третій. у верхнього зовнішнього краю.

Видаліть їх, обережно підчепивши фіксатори невеликий плоскою головкою. викрутка вставлена ​​в їх поглиблення.

Потім знайдіть єдиний гвинт з головкою Phillips, який прикріплює чорну пластикову кришку колісної арки до нижньої кромки пофарбованого кришку бампера і зніміть її викруткою з хрестоподібним шліцом.

nissan, note, лампочка, ближнього

Керівництво по заміні ламп головного світла Nissan Murano. моделі з 2009 по 2014 роки

Це керівництво по обслуговуванню автомобілів було спеціально написано для допомоги власники другого покоління (2009, 2010, 2011, 2012, 2013 і 2014) Nissan Murano SUV в заміні перегоріли ближнє світло, дальнє світло, лампа переднього покажчика повороту або бокового габаритного вогню в фарі корпусу.

Власники інших Автомобілі Nissan або Infiniti, такі як Versa, Maxima, Juke, Rogue, Альтіма, Xterra, Pathfinder, Sentra, Cube, Armada, Leaf, Quest, Frontier, Teana, 370Z, GT-R, Для Titan, G25, G37, M35, QX56, QX60 і M37 також можуть виявитися корисними ці інструкції DIY.

Каталожні номери запасних ламп: в такий спосіб: ближнє світло # х21. дальнє світло # 9006. передній покажчик повороту 157NA і бічний маркер або WY5W.

Ніяких інструментів для зміни низького лампи дальнього світла, дальнього світла або бічних маркерів.

Для доступу до лампи переднього покажчика повороту гніздо, вам знадобиться викрутка з плоским жалом і головка Phillips викрутка, щоб зняти хромовану пластикову передню панель решітка.

Заміна лампочки ближнього / дальнього світла Nissan Note

Ззаду доступ до фарі Nissan Note вільний, тому труднощів з заміною лампочки ближнього / дальнього світла виникати по ідеї не повинно, хіба що з отщелківаніем фіксує скоби, а так, все по мануалу. У передній блок фарі лампа відповідає за ближній і дальнє світло Nissan Note, стандартна, з цоколем Н4.

Якщо будите міняти в фарі і лампочку габариту або покажчика повороту, то доведеться купувати такі. габарити W5W 12v 5W (бесцокольние) з кат. ном. 26717-2F000 і лампа повороту PY21W кат. ном. 26261-5F005.

Алгоритм заміни лампочок в передній фарі Ноті розглядається на фото.

Покроково алгоритм заміни лампи ближнього світла на єнота буде виглядати як на картинці.

Знімаємо роз’єм і знімаємо гумову кришку.

Як бачимо лампа у фарі фіксується скобою. відводимо вусики.

Тепер можна буде виймати лампочку для заміни

Виймаємо лампу (природно за скляну частину руками не чіпаємо!).

Назад встановлюємо нову лампочку (лампочка головного світла. h5 60 / 55W кат.ном. 26294-5F005, а аналог як на фото KE260-89900), можна поставити OSRAM bilux h5 night breaker plus, світять навіть краще ніж штатні.

Керівництво по заміні ламп передніх фар Nissan Armada. ближнє світло, дальнє світло, покажчик повороту, бічний маркер. з 2004 по 2015 модельні роки

Це автомобільне керівництво було спеціально написано в допомогу власникам першого покоління (2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 і 2015) Nissan Armada в заміні згорілої ближнє світло, дальнє світло, покажчик повороту або лампи передніх габаритних вогнів в кожухи фар.

Власники інших Nissan або автомобілі Infiniti, такі як Versa, Cube, Sentra, Altima, LEAF, Maxima, 370Z, Juke, Rogue, Murano, Xterra, Pathfinder, Квест, Frontier, Titan, QX56, Q50, G37, EX37, QX60, FX37. FX50 і QX80 можуть Ви також можете знайти ці інструкції своїми руками.

Nissan Note 1.6 замена лампочки в фаре

Запасні лампи для фар з Їхні номери по каталогу наступні: Ближнє світло # 9006. Дальнє світло # 9005. Покажчик повороту 457 і передній боковій маркер (або 168. W5W, 2825).

Єдиний інструмент, необхідний для зміни будь-якого з лампи. це стандартна викрутка з хрестоподібним шліцом.

Заміна лампи ближнього і дальнього світла Nissan Note 2004. 2012

На автомобілях застосовують блок-фари, які об’єднують в собі фари ближнього і дальнього світла.

Не встановлюйте лампочки більшої потужності, ніж зазначено в інструкції.

Не торкайтеся пальцями колби лампи. Так як лампа сильно нагрівається, жирні плями викличуть потемніння колби.

Під час заміни лампи головного світла на Nissan Note, тримайте її за металевий цоколь, а не за колбу.

Замінюйте лампочки парами. різні лампочки можуть неоднаково висвітлювати дорогу. Лампи в лівій блок-фарі і правої замінюються аналогічно.

Порядок заменилампи ближнього / дальнього світла Nissan Note

Відкрийте капот і встановіть його на упор.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Подденьте колодку джгута проводів лампи ближнього / дальнього світла фари Nissan Note і від’єднайте колодку від лампи.

Подденьте і зніміть гумовий ущільнювач.

Виведіть петлю пружинного фіксатора з паза на відбивачі і опустіть фіксатор.

Витягніть лампочку з передньої фари.

Замініть лампочку ближнього / дальнього світла Nissan Note на нову.

Встановіть лампочку в відбивач і зафіксуйте пружинним фіксатором.

Зберіть конструкцію назад.

Haynes How-To: замінити лампу фари

Зносяться чи лампи фар з часом?

Згодом і після тривалого використання світлова віддача галогенною лампи погіршиться. Це тому, що нитка поступово псується. Так що, якщо фари автомобіля не змінювалися протягом декількох років, їх заміна може стати хорошою інвестицією. У той же час технологія, що лежить в основі ламп, привела до поліпшення характеристик освітлення, тому не виключено, що водії виграють від покращення освітленості на 100 відсотків і більше.

Коли міняти лампи в фарах автомобіля

Очевидне час для заміни лампи фари. це коли вона перестає працювати. Без повного набору справних ламп для фар ви утрудняєте водіння в нічний час для себе і не робите себе видимими для інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Ви також ризикуєте бути зупиненими поліцією. Припускаючи, що це перший раз, коли вас зупиняють через несправність, вам буде вручено “ повідомлення про усунення несправності транспортного засобу ”, в якому у водіїв буде 14 днів, щоб довести поліції, що вони виконали необхідний ремонт, наприклад, пред’явивши автомобіль або квитанція за виконані роботи.

Як працюють фари

У всіх автомобілів є габаритні вогні і фари. У старіших і більш дешевих автомобілях зазвичай використовуються галогенні лампи, які легко замінити.

Це завдання не вимагає досвіду і невеликої кількості інструментів, якщо такі є, і займе всього кілька хвилин.

Більш нові або більш дорогі моделі оснащені лампами, заповненими ксеноном, який дає більш яскравий і білий свет.Іх часто називають ксеноновими лампами, також відомими як ліхтарі з високою інтенсивністю розряду (HID).

Однак важливо, щоб драйвери ставилися до таких систем з обережністю: висока напруга, що створюється системами HID, може бути фатальним в разі удару струмом. І напруга може залишатися в ланцюзі навіть після того, як вимикач фар був вимкнений і ключ запалювання вийнято. Тому з міркувань безпеки ми не рекомендуємо вам намагатися знімати один з цих корпусів фари.

Замість цього зверніться в сервісний центр дилера або в іншу незалежну мастерскую.В якості альтернативи Halfords пропонує послугу з встановлення лампи за 8 фунтів стерлінгів.

Заміна фар 2003-2007 Nissan Murano

На відео вище показано, як замінити фару в Nissan Murano 2004 року випуску. Фари з часом тьмяніють на 20% і в кінцевому підсумку перегорають. з цієї причини ми рекомендуємо міняти фари попарно. Заміна обох лампочок на вашому Murano одночасно дозволить обом лампам мати однакову інтенсивність і запобіжить те, що нова лампа буде виглядати яскравіше, ніж лампа на протилежному боці. У деяких Nissans дальнє світло такої ж, як і фара, і дальнє світло може працювати, але фара перегорає, навіть якщо це одна і та ж лампа (і навпаки).Деякі Nissan мають газорозрядні фари високої інтенсивності, іноді звані ксеноновими фарами. Ці лампочки мають дуже високу напругу, яке проходить через них, навіть якщо акумулятор відключений. Якщо у вашому Murano є лампа такого типу, ми не рекомендуємо вам намагатися міняти її самостійно.

При заміні фари на Murano важливо не торкатися пальцями до скляної частини лампи, тому що масло з кінчиків пальців змусить цю частину лампи перегрітися, що значно скоротить термін служби лампи. лампочка.

Вартість заміни лампочок і що мені потрібно?

Лампи можуть коштувати від кількох пенсів до понад 100 фунтів стерлінгів. Важливо знати, що існують не тільки різні виробники ламп і ліхтарів з різною потужністю, але і дуже специфічні аксесуари, які визначають сумісність з автомобілем.

Як поміняти лампочку в фарі Nissan Note

Ненажерливий омивач стекол в Ноут

Кожен Енотовод погодиться зі мною, що процес омивання скла в Note дуже не економічно. Все це через те що при омивання лобового скла, так само омиваються і фари. Ця функція включається при включених фарах, але так як в нашій країні з ближнім світлом потрібно їздити всюди і завжди, то будемо вважати, що омивання фар, в наших ноут, включена постійно і тягне за собою підвищену витрату омиває рідини.

Одна справа влітку, коли можна залити звичайну воду, додати туди концентрат, і про витрату омиває рідини можна забути.

А в холодну пору доби! Вже доводиться заливати рідину, що не, яка зовсім не безкоштовна, і якщо на вулиці дрібний дощ і сльота, при русі по дорогах, авто транспорт закидає бруд на лобове скло. доводиться дуже часто змивати все це з лобового скла, ось тоді починаєш замислюватися про витрату омивашкі і як його зменшити.

Для цього є дуже простій не хитрий спосіб! Всього на всього включите головне світло в режим: АВТО ПЕРЕДНІ ПРОТИТУМАННІ ФАРИ.

Тепер омивання фар буде вмикатися, тільки після п’яти включень омивача лобового скла. (П’ять разів омивається просто лобове скло, на шостий раз разом з фарами)

Я постійно користуюся цією комбінацією, економія відчутна, та й додаткове світло противотуманок, в не погода, лише плюс.

Nissan Note заміна лампочки ближнього світла

Ззаду доступ до фарі Nissan Note вільний, тому труднощів з заміною лампочки ближнього / дальнього світла виникати по ідеї не повинно, хіба що з отщелківаніем фіксує скоби, а так, все по мануалу. У передній блок фарі лампа відповідає за ближній і дальнє світло Nissan Note, стандартна, з цоколем Н4.

Якщо будите міняти в фарі і лампочку габариту або покажчика повороту, то доведеться купувати такі. габарити W5W 12v 5W (бесцокольние) з кат. ном. 26717-2F000 і лампа повороту PY21W кат. ном. 26261-5F005.

Алгоритм заміни лампочок в передній фарі Ноті розглядається на фото.

Покроково алгоритм заміни лампи ближнього світла на єнота буде виглядати як на картинці.

Заміна лампочки стоп-сигналу і габаритів Nissan NOTE

Ремонт Nissan Note 1.6 АКПП. заміна лампочки.

Заміна ламп ближнього світла. Nissan TIIDA

Заміна лампочки переднього габариту Nissan Note

Установка LED ламп на Nissan Note 2007 року, тест порівняння світла

Заміна лампи габаритного світла в фарі Nissan TIIDA

Nissan Note 1.6 заміна лампочки у фарі

Niccsn Note 1.6 заміна лампочки у фарі.

Покращуємо світло фар в Nissan Note

Всі власники Єнотів, які задавалися питанням. як поліпшити головне світло фар в Nissan Note? шукали компроміс, як це зробити якісно і не дорого.

Ксенон, в цій статті, я розглядати не буду, так як це зовсім не економічний варіант. Китайські ксенонові набори, я взагалі не розглядаю, дурниця повна, хоч і дешева. А нормальний Бі-ксенон з установкою обійдеться мінімум 10 000 рублів, дорогувато буде.

В Note підійде тільки бі-ксенон, так як фара НЕ лінзованной. ближній / дальній звичайна лампочка H4, і з цього просто ксенонова лампа в фару не підходить, крім тільки як в противотуманку, але від неї там буде толку, як від козла молока.

Залишається тільки підібрати гарну лампу в фари Nissan Note H4 12V 60 / 55W

Замінив ці лампи в фарах ноутбука пару днів назад. Враження. СУПЕР! Лампи світять набагато краще ніж штатні. Чи не на 90% звичайно, як зазначено, а відсотків на 40 краще стало однозначно! Світло яскраво білий, злегка віддає синявою, що мені дуже подобається, особливо це помітно коли їдеш по білому снігу. картинка радує око.

nissan, note, лампочка, ближнього

На рахунок якості поки об’єктивно нічого сказати не можу. Поставив тільки недавно, і до речі, тепер їзда в темний час доби для мене стала задоволенням, і з нетерпінням чекаю темряви))). Покатаюся. протестуйте, подивимося на довго їх вистачить. Обов’язково відпишуся в цій статті.

Загалом osram night breaker plus 90%. ВСІМ РАДЖУ не пошкодуєте!

фари світять на багато краще, ніж з штатними галогенними лампами.

Як і обіцяв, викладаю досвід користування даних ламп!

Протрималися вони трохи більше шести місяців. Причому перегоріли обидві лампи, і тільки ближнє світло, дальній залишився цілим. Не знаю з чим це пов’язано, може через літньої спеки, а може від жорсткої підвіски і Текновскіх коліс R16.

Якщо говорити в загальному, лампи не погані, світять добре, ось тільки такий маленький ресурс мене не влаштовує. Буду шукати який-небудь компроміс.

Простий спосіб продовжити ресурс двигуна на Ноут

Думаю всім зрозуміло, що правильна робота двигуна багато в чому залежить від мастила, зокрема від моторного масла.

Продовжити ресурс движка на Ноті можна шляхом заміни моторного масло по схемі:

Три рази міняєте моторне масло після 10 000 км пробігу,

а четвертий раз. міняйте моторне масло після 5 000 км.

Тим самим масло, яке недовго попрацював і не втратило всі свої промивні властивості, промиє двигун. Не одна промивна рідина не дасть такого ефекту!

Ремонт Nissan Note 1.6 АКПП. заміна лампочки.

Всім привіт! Це відео мало вийти 1 квітня, але я як завжди прогавив момент і викладаю його зараз

Все просто. 3 рази міняєте масло як зазвичай, а четвертий після 5 000 км пробігу і це продовжить роботу двигуна.

Автомобільний акумулятор на Ноті

На ноут варто автомобільний акумулятор akbauto.ru на 44-55 а / год, зворотній полярності.

✌������ Замена лампочек на Nissan Note своими руками. #Nissan #Note