Як завести машину в Next рп

Питання-відповідь по грі rpbox

Розділ присвячений ваших запитань і відповідей щодо усунення будь-яких проблем (не технічні). А так же підказках і іншими корисними знаннями.

ГАЙД для НОВИЧКОВ в RPBOX l ПОМОЩЬ l ФУНКЦИОНАЛ ИГРЫ

Чи можна орендувати машину?

Так, оренда машин можлива, правда серія марок обмежена. І все одно потрібно отримувати права.

Як написати адміністратору?

Для того щоб писати в чат натисніть клавішу t, і введіть команду / report Ваше повідомлення. Наприклад / report ДМ біля лікарні.

Навіщо потрібен АХК биндер?

Біндер потрібен для РП отигровок, він служить для швидкого набору команд після натискання клавіш.

Що таке Нон рп чат?

Нон рп чат, це чат який не стосується ігрового процесу, тобто то що стосується вашої реальному житті, а не віртуальної. Написати в нон рп чат можна натисканням клавіші b.

На якому движку зроблена гра?

Гра зроблена на движку гри GTA San Andreas.

Як зробити скріншот?

Скріншот можна зробити двома способами:

  • 1. натисканням клавіші F12, при цьому скріншоти будуть зберігатися в папку гри. Наприклад якщо гра встановлена ​​в C: \ Program Files (x86) \ RP BOX Online \ то там знайдете папку screenshots
  • 2. натисканням клавіш CtrlPrtSc, далі необхідно відкрити paint, і вставити зображення.

«Прикурити» від акумулятора іншої машини

Найпоширенішим способом «оживити» автомобіль є «прикурювання» від акумулятора іншої машини. Для цього знадобляться спеціальні дроти з затискними клемами-крокодилами, за допомогою яких необхідно з’єднати АКБ двох автомобілів. При цьому дуже важливо пам’ятати, що ємності обох акумуляторів повинні бути ідентичні. Не варто прикурювати невеликий хетчбек від рамного позашляховика.

Варто пам’ятати, що двигун у «донора» необхідно заглушити, а в іншої машини потрібно зняти мінусову клему. Щоб уникнути збою електроніки, слід обов’язково дотримуватись полярності. Самі проводи повинні бути щільно зафіксовані на клемах. Після завершення процесу не варто глушити двигун автомобіля, так за нетривалий час акумулятор зарядитися не встигне.

Пуско-зарядний пристрій для АКБ

Дуже популярним гаджетом у автомандрівників є пуско-зарядні пристрої або так звані бустери. Щоб ним скористатися, вистачить і мінімальних навиком початківця водія. Бустери підходять для автомобілів як з бензиновими, так і з дизельними моторами, а також з будь-якими типами трансмісії. Складнощі можуть виникнути лише з потужними машинами з двигунами об’ємом більше 2,0 л.

Головний мінус пристрою. досить висока ціна. Хоча принцип дії у більшості ПЗУ однаковий, все ж варто приділити трохи часу вивченню інструкції. Для того, щоб скористатися гаджетом, слід вимкнути запалення на машині. Після цього досить підключити дроти з клемами АКБ і включити запалювання.

завести, машина

бездротове прикурювання

У разі, якщо в багажнику проводів не виявилося, можна спробувати переставити акумулятор з машини донора. Щоб зняти АКБ, знадобиться набір звичайних гайкових ключів. Не зайвим перед роботами подивитися кілька відповідних роликів на YouTube. Після установки зарядженої батареї необхідно завести двигун і прогріти машину.

Як завести машину, якщо сів акумулятор. всі способи

Майже кожен автомобіліст стикався з проблемою сів акумулятор. Причому найчастіше це відбувається в самий невідповідний момент, коли терміново треба кудись їхати чи поблизу немає інших учасників руху, здатних надати допомогу. Подібні неприємності можуть трапитися в будь-який час року, однак особливо це актуально взимку, коли показники термометрів показують стабільний мінус. Як оперативного вирішити цю проблему і при цьому не зробити машині ще гірше. в матеріалі Autonews.ru.

Мотузка та домкрат

Нерідкі випадки, коли акумулятор сідає в самий невідповідний момент, наприклад, далеко від жвавих трас. Однак впадати у відчай не варто і в такій важкій ситуації. Для підзарядки машини водієві знадобиться домкрат і буксирувальний трос (при його відсутності може допомогти і міцна мотузка).

В першу чергу, машина фіксується за допомогою стоянкового гальма, для надійності також можна підкласти під колеса додаткові упори. Після цього слід піддомкратити одне з провідних коліс так, щоб воно знаходилося в повітрі. Наступний крок. включити запалення і встановити третю передачу. Нарешті, на колесо намотується мотузка або трос, а потім різко смикається. Зрозуміло, такий метод також підходить тільки для машин з механікою. Категорично забороняється намотувати мотузку на руку або прив’язувати її до диска. це може привести до серйозної травми.

Тепла вода і алкоголь

Зовсім трохи збільшити напругу акумулятора можна за допомогою теплої ванни. Для цього зняту батарею слід занурити в тазик з підігрітою водою. Також АКБ можна поставити близько обігрівача. Дані способи «оживити» АКБ вважаються малоефективними. Більш того, їх часте застосування загрожує швидким виходом з ладу акумулятора.

ПЕРВЫЙ РАЗ СЕЛ ЗА РУЛЬ! СДАЮ НА ПРАВА И ВЫБИРАЮ СВОЮ ПЕРВУЮ МАШИНУ! ( Next RP )

У самих безвихідних ситуаціях запустити акумулятор можна за допомогою алкоголю. Однак цей метод вважається самим екстремальним, так як після цих маніпуляцій скористатися АКБ наступного разу буде вже неможливо.

Скористатися буксирним тросом іншої машини

Найпростіший спосіб завести автомобіль з розрядженим «в нуль» акумулятором. скористатися буксирним тросом і допомогою іншого водія. Такий метод підійде тільки для машин з механічною коробкою передач. Інакше буксирування може закінчитися серйозними поломками автомобіля і дорогим ремонтом.

Два автомобіля з’єднуються буксирним тросом. Для це потрібно використовувати тільки штатні кріплення або петлі. В іншому випадку соскочивший трос може пошкодити машину або нанести травму людям. Крім цього, необхідно заздалегідь узгодити всі дії з другим автомобілістом, щоб уникнути аварії.

Водієві машини з неробочим АКБ необхідно вичавити зчеплення і переключитися на третю передачу. На швидкості 10-20 км / год слід плавно відпустити педаль. Якщо проблема була тільки в батареї, двигун повинен заробити. Після цього слід включити нейтральну передачу, подати сигнал іншому автомобілю і вичавити гальмо. З цієї аналогії можна завести автомобіль, якщо його почнуть штовхати кілька людей вручну. Перед цим буде незайвим попередити помічників не впиратися в ліхтарі, скла та інші крихкі елементи машини.

Уроки їзди при мінус 58

Насправді ці дні можна назвати святом евакуаторів по аналогії з “днем бляхаря”. До цих фахівців записувалися в чергу. Ціни на послугу виросли в два рази. Більшість залишилися без керма і коліс відтягали свої машини в сервіси. Основна “поломка”, на думку автомайстрів. залиті свічки. Як боротися взимку зі своїм автомобілем? Як же його заводити?

Якщо машина не заводиться, швидше за все вона несправна або недоглянута, вважають майстри. Основних причин такої реакції на мороз кілька: поганий бензин, старе або невідповідний масло в двигуні, слабкий акумулятор, несправне або неврегульованою запалювання. На жаль, поки не вдарили холоди і машина поводиться нормально, мало хто згадує, що крім зміни гуми потрібно провести і ще деякі роботи. Наприклад, поміняти масло в двигуні, причому бажано на зимовий. Воно більш рідкої консистенції і в мороз чи не перетворюється в подобу бруска вершкового масла. Перевірити життєздатність акумулятора. Навіть якщо він у вас найкрутішою марки і володіє якимись скаженими енергетичними можливостями, через три роки експлуатації його унікальні якості сходять нанівець. Тут може допомогти тільки його заміна. Ви ще довго зможете використовувати його влітку, але для великих холодів він вже не підходить. Хоча можна, звичайно, заряджати його раз в 2-3 дня.

Бажано перед холодами відрегулювати запалювання. Перевірити свічки. Нагар на них розповість вам про те, яким паливом ви заправляєтеся, а заодно про те, чи не настала пора їх міняти. Але всі ці попереджувальні заходи були впору два місяці тому. Зараз проблема в іншому: як завести вже заморожену машину?

Якщо ваша машина зберігається на вулиці або в холодному гаражі, то, побачивши або почувши в прогнозі, що вночі очікується менше 25 градусів нижче нуля, рекомендується акумулятор забрати додому. в тепло. Навіть якщо йти до машини досить довго, ви спокійно його донесете, загорнувши в ковдру. Нелегке це справа, зате пуск буде значно полегшений. Є машини, у яких зняти-встановити цю “батарейку” значно складніше, ніж, скажімо, поміняти все колеса. Що ж, в такому разі розігріти акумулятор можна включивши ближнє світло секунд на 15-30. Це трохи підігріє батарею. Вимкніть його, щоб зменшити навантаження. Адже акумулятора крім морозу зовні потрібно розкрутити вал і ще дати хорошу іскру на свічки. Тому забезпечувати харчуванням зайві електроприлади йому вже важко.

Рекомендується перед включенням запалювання пару-трійку раз качнути педаль газу, таким чином закинувши порцію бензину в двигун. Вичавити педаль зчеплення і включити запалювання. Ви почуєте, як крутиться вал. Якщо він не крутиться, значить, швидше за все акумулятор помер. Якщо вал провертається, але спалахів запалювання не чути, то не треба насилувати двигун, акумулятор та інші агрегати. Ключ в положенні “запалювання” треба тримати не більше 15 секунд. Потім дати машині відпочити хвилину-дві. І спробувати знову. Не допомогло? “Сутичок” не було? Вичавіть газ в підлогу і, включивши запалювання, поступово відпускайте педаль. У якийсь момент має схопити. Якщо це сталося, ще чуть-чуть пріотпустіть педаль і тримайте, поки не заведеться. Потім поступово додайте газу. Слідкуйте, щоб обороти підвищувалися. Якщо двигун почне забуханкаиваться, пріотпустіть педаль, пограйте їй. Зачекайте і спробуйте знову. Процес довгий, нудний, що вимагає уваги. Але коли машина розкочегарити, ви будете задоволені. А за задоволення треба платити. Якщо не грошима, то подібними муками.

До речі, все вищеописане треба проробляти не відпускаючи зчеплення. І тільки тоді, коли мотор запрацював в належному режимі, можна не поспішаючи, акуратно відпускати педаль. Адже масло в коробці швидше за все теж загусло до стану сала. І не всякий двигун з ходу провернеться цю масу. Можливо, доведеться навіть трохи припекти зчеплення. Начебто ви буксируєте когось. Не можна після запуску двигуна кинути зчеплення. Двигун, не впоравшись з коробкою, затихне, і тоді ви не скоро його заведете.

Багато що залежить і від якості бензину. Ні для кого не секрет, що наше паливо особливою якістю не відрізняється. Найчастіше бензин розбавлений дешевшим або з дешевого зробили дорогий за рахунок дешевих ж присадок, а то і просто розбавили водою. Про замерзлі шланги ми говорити не будемо. Якщо бензин не подається, зрозуміло, що машину не заведеш. Найчастіше відбувається інше. Ви все перевірили: іскра відмінна, бензин подається, вал розкручується з вереском і при цьому “не схоплюється”. Що робити? Хлюпніть на землю півсклянки бензину і проведіть запаленим сірником або запальничкою над цією калюжею на відстані приблизно близько п’яти сантиметрів. Адже горить не бензин, а суміш бензинових парів з належною кількістю кисню. Тому якщо спалаху в даному експерименті не було, значить, бензин неякісний. В цьому випадку власникам карбюраторних двигунів можна викрутитися так: зняти повітряний фільтр і влити трохи нормального бензину прямо в карбюратор. В інших випадках допоможе тільки хімія. До речі, такий народний засіб, як вливання ефіру, може привести до непередбачуваних наслідків. В Інтернеті викладено досить багато фотографій подібного способу закладу машини: висаджені в повітря або просто лопнули блоки і їх головки. не саме райдужне видовище.

Хороший акумулятор, відмінний бензин, нормальне запалювання, а вал не крутиться. Швидше за все виною тому масло. Воно загусло. Значить, треба розкрутити вал. З “кривим пуском” все було просто. Але для більшості автомобілів це позаминуле століття. Насправді вал можна провернути досить просто. Поставити машину на останню передачу і штовхнути. Можна підняти машину на домкраті і, включивши ту ж передачу, крутануть колесо кілька разів, поки вал не розроблена. Після цього спробувати завести машину нормальним способом. Завели? Тоді міняйте масло. Нема такої можливості? Що ж, доведеться користуватися іншими способами. Наприклад, заливати на ніч в масло ще не остиглого двигуна грам 100 бензину. Це його розріджує. При ранковому запуску двигуна це йому не зашкодить: бензин випарується ще до того, як температура стане критичною.

Ще є два способи, якими активно народ користувався всі ці холоди. “Прикурити” від сусіда або завестися на тягачі. Перший спосіб цілком мирний і доступний, тільки потрібно мати при собі відповідні дроти. Другий для багатьох машин неможливий. Автоматична коробка (звичайна, а не спеціально навчена, яка встановлюється на деяких позашляховиках) не призначена для подібної експлуатації. Може бути, один раз вона таке витерпить. Може, навіть два рази. Але потім ви ризикуєте тим, що вам доведеться досить дорого її ремонтувати.

Вам здається, що все це дуже складно? Тоді купите і встановите на своє авто підігрів двигуна. Вони бувають різні. Є ті, які працюють від мережі, але для них потрібна під боком розетка на 220 вольт. Є ті, які працюють автономно на бензині, але вони приблизно в 2-2,5 рази дорожче. Зате з ними ваша машина в найлютіші морози буде заводитися, як влітку. Правда, використання цих пристроїв все одно зажадає від вас від півгодини вільного часу для розігріву двигуна.

Виходжу з дому і зустрічаю сусіда по під’їзду. Він тягне акумулятор.

Складно заводити машину в 30-градусні морози? А в 60? Ця історія з Інтернету. Колега-водій ділиться своїм досвідом.

Маючи за плечима шість якутських зим, з них дві з автомобілем, можу з висоти свого авторитету розповісти, як перезимувати і залишитися на ходу.

Найнижча температура, в яку мені довелося їздити, била.58. Головне. це опалювальний гараж! В трансмісію. зимове масло, в двигун не обов’язково (поясню потім). Тепер кузов. Знизу автомобіль ховається шматком брезенту: від бампера до кінця КПП і як можна щільніше кріпиться до кузова. Чим менше щілин. тим краще. Потім беремо шматок картону або аркуш паперу і закриваємо радіатор. цим перекриваємо зустрічний холодне повітря. Потім відкриваємо капот і беремо шматок повсті і вкриваємо підкапотний простір. ніяких щілин також не допускається. Якщо вентилятор радіатора механічний, його можна зняти. Піч досить охолоджує рідина, ну а якщо грубка загнеться, то з радіатора можна вийняти заслінку, якщо не замерзнеш. Отже, ходова частина утеплена, тепер можна подумати і про водія.

Дуже багато тепла йде через стекла. Для запобігання цьому виготовляємо “подвійний склопакет”. Беремо пластилін (сира гума, ущільнювач вікон і т.д.) і накладаємо друге скло на наявне, потім по периметру обклеюємо скотчем, ніяких розривів і щілин не повинно бути. Таким чином, між стеклами залишається повітряний прошарок, яка і буде утримувати тепло. Для бічних стекол можна взяти звичайне віконне скло і обрізати за розміром скла. Встановивши другі скла, ми позбавляємося від обмерзання стекол. Іншого способу позбутися від інею НІ! Сіль і всякі заморські рідини працюють максимум до мінус 30.

Тепер салон. У мене лежить штатна шумоізоляція і зверху килимове покриття (1,5 см), в дверях повсть або оргаліт. Потім знімаємо заднє сидіння, вистилає повстю і одягаємо знову. Це потрібно, щоб з багажника не дуло. Завершальний штрих. ставимо другу грубку.

Ось тепер можна їздити. Вранці виїжджаємо з гаража. Приїжджаємо в пункт призначення, виходимо з машини, закриваємо і йдемо. Двигун не глушити. Інакше не заведеш. Я якось раз заглушив. за бортом було мінус 42, через 3 години ледве-ледве завів. Хороший акумулятор був.

Поки автомобіль працює на холостих обертах, треба час від часу виходити і збивати лід на глушнику. я якось прогавив і труба замерзла, лід вже всередину поліз, а двигун заглох. Довелося викруткою пробивати.

Якщо хтось не зрозумів, чому в коробці і задньому мосту потрібно обов’язково зимове масло, а в двигуні. немає, пояснюю: автомобіль постійно на холостому ходу, двигун не остигає, а трансмісія варто і коченеет потихеньку, і якщо в коробці первинний вал якось може розштовхати масло, то в задньому мосту виходить шматок сиру.