Заміна підвісної підшипника Kia Sportage 3

ознаки несправності

До основних ознак несправності підшипників можна віднести:

 • гул, шум від вузла під час руху;
 • сильні вібрації, які виходять від підшипника;
 • наявність люфту кілець;
 • удари по корпусу в області вала;
 • поштовхи при перемиканні передачі.

Установка нової деталі на Kia

Щоб замінити деталі Kia, потрібно спочатку провести демонтаж вала, розібрати його, після чого зняти опору і випрессовать підшипник. Роботу по заміні потрібно виконувати акуратно, щоб не ушкодилася опору.

При установці нового підвісного потрібно відразу перевіряти стан шліцьових з’єднань на наявність корозійних пошкоджень. Найкраще відразу міняти сальники і підшипник. Корозія зазвичай зачищається наждачним папером і змащується спеціальним складом.

Робота поетапно:

 • зняти кардан.
 • розібрати хрестовину.
 • Зняти стопорну гайку.
 • Дістати несправний підвісний.
 • Очистити посадочне місце.
 • Встановити новий підшипник.
 • зібрати вал.
 • Провести балансування кардана.

причини поломки

Найчастіше заміна підвісної підшипника потрібно при неправильній експлуатації автомобіля. До основних причин можна віднести наступні:

 • Недостатня кількість мастильного речовини. Дана поломка визначається візуально. поверхню підшипників відполірована до блиску.
 • Попадання води, грязі, які призводять до корозії, утворення раковин.
 • Механічні пошкодження: тріщини, відколи.
 • Неправильна посадка, наявність зазорів при посадці.
 • Природний знос підшипника.
 • Недотримання швидкісного режиму.
 • Їзда по дорогах з неякісним покриттям.

Kia Sportage. Заміна підвісної підшипника

Автомобіль Kia Sportage. компактний кросовер від компанії Kia Motors. Випускається з 1992 року. Це відмінний варіант для насиченого способу життя. Він займає верхні позиції серед кросоверів за численними показниками. Але, як і у будь-якого іншого автомобіля, на Sportage виникають поломки, в тому числі і поломки карданного валу. Часто в таких випадках потрібна установка нового підвісного підшипника.

Підвісний підшипник. важливий елемент кардана. Деталь необхідна для повноцінної роботи рульової передачі Kia Sportage. Підшипник підвісного підтримує вал в правильному положенні, а також приймає і передає осьову і радіальну навантаження. Конструктивно підвісний є корпус і втулку, між якими знаходиться мастильний матеріал.

Способи виявлення несправності

Найшвидший спосіб виявлення несправності. це діагностика на сучасному якісному обладнанні. В даному випадку проводиться вимір рівня вібрації і шуму. Ще один спосіб діагностики підшипника Kia Sportage. прокручування піднятого колеса і перевірка люфту. Якщо деталь несправна, обертання колеса буде супроводжуватися шумом і з’явиться люфт коліс. Перевірку підшипника найкраще проводити в гаражі з використанням спеціального підйомника або домкратів.

Правила вибору деталей

Якщо Вам потрібна заміна деталей кардана Kia Sportage, сміливо звертайтеся в нашу майстерню. Досвідчені майстри нашого центру швидко і якісно виконають діагностику і проведуть необхідні заміни. Ми працюємо більше 10 років і вже встигли заслужити довіру клієнтів. Ціни у нас доступні. На всі виконані роботи даємо гарантію. Є власний склад запчастин для карданів. Співпрацюємо як з фізичними, так і юридичними особами. Залишайте заявки за номером 8 (800) 775-78-71 або приїжджайте в наш сервісний центр!

Дата публікації: 15.07.2019Автор поста: КарданРемонт

Діагностичні процедури, щоб визначити, що необхідна заміна підшипника карданного валу Kia Sportage

Перевірка на наявність ймовірних поломок починається з розміщення машини Kia Sorento на платформі підйомного механізму. Далі фахівці здійснюють ретельний візуальний огляд корпусу підвісного підшипника і карданний вал з метою виявлення можливих корозійних осередків і порушень цілісності каркаса, що амортизує компонента, пильовика і кардана.

Далі досвідчені майстри виробляють звільнення кріпильних компонентів і здійснюють витяг карданного валу з підвісною опорою. Потім із застосуванням спеціального приладу відбуваються вимірювання значень можливих люфтів підшипника. Отримані при цьому величини порівнюються з допустимими межами величин. У разі невідповідності результатів вимірів проводиться вибракування деталі через її нездатність виконувати свої функції в повному обсязі.

Потім карданний комплекс монтують на спеціальну стендову установку для визначення технічних характеристик і динамічних показників вузла. Цей спосіб також допомагає виявити можливий дисбаланс карданного механізму.

Після цього сервісні електронщики забезпечують перевірку функціонування електронної системи управління. Для того різання даних заходів використовується спеціальне комп’ютерне пристрій, що має профільне програмне забезпечення. Далі виконується його підключення до автомобіля Kia Sorento за допомогою проводового інтерфейсу. Потім проводиться моніторинг функціональних показників системного блоку, що відповідає за контроль трансмісії. На підставі цього проводиться аналіз отриманих відомостей, і робиться висновок про технічний стан підвісного підшипникового вузла.

Як влаштований підвісний підшипник Sportage 3 і принцип його роботи

Цей комплектує вузол має специфічну конструкцію і складається з наступних складових компонентів:

 • металева корпусні деталь;
 • гумова амортизує оболонка;
 • сталева втулка;
 • підшипниковий елемент;
 • сальникові і Пильніковие витратні одиниці.

Підвісна опора є складовою частиною карданного валу, що складається з основної і проміжної частини. При запуску моторної установки і виборі передачі приводное обертання передається від силового агрегату до первинного валу КПП за допомогою фрикційної муфти зчеплення. При проходженні крутного зусилля через коробку передач змінюється його передавальне відношення. Далі обороти надходять до проміжної і головною карданним осях, сполученим між собою шарніром рівних кутових швидкостей. Проміжний вал прикріплений до корпусу машини Kia Sorento підвісним підшипником. Потім крутний момент доставляється до редукторному пристрою і виконавчим механізмам. Робочий процес відбувається в умовах переміщення автомобіля.

Грамотна заміна підвісної підшипника Kia Sorento і Kia Sportage

Підвісна (опорний) підшипник являє собою становить вузол карданного валу, що забезпечує надійне кріплення проміжної осі до кузова машини. Призначення опорного підшипникового механізму полягає в підтримці правильного положення кардана, зменшення опорів обертання осі і розподіл радіальних і осьових навантажень впливів. Номінальна робота деталі не передбачає появу шумів в процесі експлуатування транспортного засобу. При пересуванні авто по дорожньому покриттю різної якості можуть виникати деякі вібраційно-коливальні впливу, поглинаються демпферного оболонкою підшипникового елемента.

Карданним валом є порожниста або лита трубчаста деталь, що з’єднує провідні спеціалісти і відомі механізми за допомогою рухомих сполук. У їх якості використовуються хрестовини, що встановлюються в сполученнях кардана з фланцями або хвостовиками редукторів і КПП. Аналогічний тип з’єднання може застосовуватися для суміщення проміжної і головною карданної передачі. Для цього типу сполучення може застосовуватися шарнір рівних кутових швидкостей. За допомогою даних сполучних елементів забезпечується передача приводного зусилля із змінним кутом положення карданної осі. Це пояснюється Неспіввісність розміщенням КПП і редуктора ведучого моста.

Ознаки можливих поломок

Заміна підвісної підшипника Kia Sorento і Kia Sportage

З метою здійснення заміни майстри виконують установку транспортного засобу на підйомний механізм. Далі техніки віддають відповідні фіксуючі елементи і вилучають карданную вісь з подальшим її монтажем на спеціальне зажимное обладнання. Потім проводиться відкручування фіксаторів каркаса підвісного пристрою і подальше його зняття. Після цих дій сервісні фахівці здійснюють витяг підшипника за допомогою застосування спеціалізованого знімного пристосування. Потім проводиться очищення і механічна обробка шліфуванням посадкового місця підвісного підшипника на валу. По закінченню цих робіт механіки запресують новий оригінальний підшипник і виконають завершальні балансувальні процедури. У разі вироблення посадкового місця карданного валу під підшипник буде оцінюватися розмір зносу. При неможливості проведення відновлювальних робіт може знадобитися його заміна.

підвісної, підшипника, sportage

Заміна підвісної підшипника карданного і проміжного вала Kia Sportage 3 (Kia Sportage 3)

Оснащення нашої майстерні найсучаснішим високоточним обладнанням, які пройшли обов’язкову сертифікацію і калібрування.

Ми балансуємо з мінімальною похибкою! Величезний досвід роботи і висока кваліфікація майстрів дозволяють працювати навіть з карданними валами для спеціалізованої техніки та вирішувати найскладніші виробничі завдання.

підвісної, підшипника, sportage

Щоб переконатися в несправності підвісного підшипника карданного валу, дотримуйтесь короткої інструкції, а так само вивчіть представлені нижче схеми, щоб ознайомитися з пристроєм вузлів і дізнатися, де знаходяться деталі підлягають заміні: Знайдіть кардан під автомобілем; Розкрутіть вал руками, послухайте звук при обертанні; Справний карданний механізм забезпечує плавну легкість обертання без перекатів, шуму, скреготу; Перевірте люфт підвісний опори А на схемеа так само кардана, він повинен бути відсутнім.

Діагностика підвісного підшипника правого приводу Kia Sportage 3 проводиться аналогічно, але для цього буде потрібно вивісити праве колесо розташування елементів передньої ходової частини автомобіля дивіться на схемі нижче.

На схемі показані приводні вали передніх коліс: Залезьте під машину, знайдіть карданний вал, зробіть позначки на місцях кріплення його до роздавальної коробці з одного боку і муфті с. Відкрутіть болти кріплення кардана по обидва боки. Тепер викручуємо два болта у скоби.

Підвісний підшипник карданного валу на Kia Sportage (JE)

Виймаємо кардан, переходимо до розбирання. Спочатку відкручуємо болти, щоб від’єднати передню частину карданної осі і отримати доступ до підшипника. Тепер спресовувати фланець, щоб отримати доступ до шліцам.

Використовуйте знімач з двома лапками або вибивайте молотком, але через дерев’яний брусок. Разом рублів! Процедура трохи складніше ніж міняти підвісний в зборі, рівно на стільки, щоб витягнути з корпусу підвісного ці деталі.

При наявності інструменту і прямих рук, справа хвилинне. Головна Якісна заміна підвісної підшипника Kia Sportage 2 на СТО Якісна заміна підвісний підшипник Kia Sportage 2 підшипника Kia Sportage 2 на СТО Підвісна підшипник на автомобілі Kia Sportage другого покоління розташований на карданном валу в місці кріплення задньої частини до передньої через шарнір одно кутових швидкостей.

Якісний ремонт та балансування карданного валу Kia Sportage 2.0 літра

Опора виконує функції щодо стабілізації осей кардана під час обертання за зміненою геометрії. Під час експлуатації автомобіля, підвіска знаходиться в постійному русі, отже, і приводний вал піддається пересуванню підвісний підшипник Kia Sportage 2 вертикальної і горизонтальної осі.

Замена подшипника подвесной опоры карданной передачи Hyundai ix35, Santa Fe, Kia Sportage, Sorento

ШРУС покликаний поглинати коливання між двох відрізків без порушення крутного моменту, а підшипник утримує вал в одному положенні. Ознаки несправної підвісний опори Як і будь-яка деталь в автомобілі, підшипник знаходиться під постійним навантаженням і, з часом зношується. Існує ряд ознак, на підставі яких можна визначити, що виріб знаходиться в аварійному стані і потребує ремонту або заміни. До них відносяться: Підозрілий шум, гул в області дна підвісний підшипник Kia Sportage 2.

Під впливом сили тертя, кульки, в підшипнику зачіпаючи про корпус, створюють гуде звук, який резонує про метал і відчувається в салоні. Стук про днище транспортного засобу.

Таке можливо в результаті повного відриву кронштейна від корпусу, кардан починає вільно переміщатися уздовж авто і при зміні нахилу зачіпає об дно машини. Утруднений рух заднього моста.

При повному або частковому руйнуванні підшипника, внутрішні елементи ускладнюють рух карданної передачі, створюючи опір або блокуючи обертання валу.

Ремонт Kia Sportage 3

Причина звернення в автосервіс Kia Sportage «Авто-Миг»:

 • заміна підвісної підшипника Kia Sportage

Киа Спортейдж 3| Ремонт |Замена подвесного подшипника

Діагностика виявила наступне:

 • шум, який чув власник, був від підвісного підшипника карданного валу, саме він і вимагав заміни
 • зняття кардана і заміна зношеного підшипника новим

Ціна на заміну підвісного підшипника Kia Sportage 3, 4

Ознаками того, що потрібна заміна підвісної підшипника на Вашому Kia Sportage є що виникає гул (шум) при роботі вала, люфт підвісний опори при погойдуванні, а також вібрація з з’являтимуться скреготом. При сильному зносі можливі удари в кузов.

З досвіду обслуговування та ремонту Kia Sportage, підвісний підшипник вимагає заміни при пробігу близько 150 тис. Км.

Технологія заміни підвісної підшипника Kia Sportage

 • Піднімаємо авто на підйомнику;
 • Робимо керном мітки на кардані в місцях його з’єднання з роздавальної коробкою і муфтою;
 • Відкручуємо з’єднання кардана з раздаткой і муфтою;
 • Віддаємо кріплення підвісного підшипника;
 • Знімаємо карданний вал з авто;
 • Для того, щоб дістатися до підвісного підшипника відкручуємо болти з’єднання з передньою частиною кардана, також позначивши роз’єднувані деталі;
 • Роз’єднувати кардан;
 • Далі за допомогою знімача спресовувати фланець для отримання доступу до шліцам;
 • Видаляємо стопор і знімемо зірочку;
 • Роз’єднувати хомут і знімаємо гофру;
 • Спресовувати підвісну опору з підшипником, попередньо знявши стопорну втулку;
 • Випрессовиваемие старий підшипник з опори, очищаємо нутрощі корпусу під підшипник і встановлюємо новий виріб і новий сальник;
 • Запресовувати опору на карданний вал;
 • Збираємо карданний вал в зворотній послідовності дотримуючись збіг раніше встановлених міток;
 • Опускаємо авто з підйомника.

Підшипник підвісний Kia Sportage, оригінал

Заміна підвісної підшипника відноситься до категорії технічно складних. Вимагає наявності преса, оправок та спеціального інструменту. Тому запрошуємо вас для заміни скористатися послугами професійних механіків в мережі наших техцентров. Знайти найближчий до вас можна на мапі, потім зробіть дзвінок і приїжджайте на ремонт.

Ремонт інших марок

Автосервіс Автоміг »Ремонт Kia» Заміна підвісної підшипника Kia Sportage

Ціна на заміну підвісного підшипника Kia Sportage 3, 4

Ознаками того, що потрібна заміна підвісної підшипника на Вашому Kia Sportage є що виникає гул (шум) при роботі вала, люфт підвісний опори при погойдуванні, а також вібрація з з’являтимуться скреготом. При сильному зносі можливі удари в кузов.

З досвіду обслуговування та ремонту Kia Sportage, підвісний підшипник вимагає заміни при пробігу близько 150 тис. Км.

Технологія заміни підвісної підшипника Kia Sportage

 • Піднімаємо авто на підйомнику;
 • Робимо керном мітки на кардані в місцях його з’єднання з роздавальної коробкою і муфтою;
 • Відкручуємо з’єднання кардана з раздаткой і муфтою;
 • Віддаємо кріплення підвісного підшипника;
 • Знімаємо карданний вал з авто;
 • Для того, щоб дістатися до підвісного підшипника відкручуємо болти з’єднання з передньою частиною кардана, також позначивши роз’єднувані деталі;
 • Роз’єднувати кардан;
 • Далі за допомогою знімача спресовувати фланець для отримання доступу до шліцам;
 • Видаляємо стопор і знімемо зірочку;
 • Роз’єднувати хомут і знімаємо гофру;
 • Спресовувати підвісну опору з підшипником, попередньо знявши стопорну втулку;
 • Випрессовиваемие старий підшипник з опори, очищаємо нутрощі корпусу під підшипник і встановлюємо новий виріб і новий сальник;
 • Запресовувати опору на карданний вал;
 • Збираємо карданний вал в зворотній послідовності дотримуючись збіг раніше встановлених міток;
 • Опускаємо авто з підйомника.

Підшипник підвісний Kia Sportage, оригінал

Заміна підвісної підшипника відноситься до категорії технічно складних. Вимагає наявності преса, оправок та спеціального інструменту. Тому запрошуємо вас для заміни скористатися послугами професійних механіків в мережі наших техцентров. Знайти найближчий до вас можна на мапі, потім зробіть дзвінок і приїжджайте на ремонт.

Авто опитування:

2 коментарі: Заміна підвісної підшипника Kia Sportage

Підкажіть ціну на підвісний підшипник і його заміну.

підвісний підшипник карданного валу заміна. 2500р робота

Слабкі місця ходової

У Kia Sportage 3 задня підвіска характеризується однією і тією самою масовою проблемою. це швидке просідання пружин, яке починає проявлятися вже через 20 тисяч кілометрів на спідометрі.

Замена ступичного подшипника kia sportage 3 2012

Слабкі місця передньої ходової. це недостатня міцність стійок стабілізатора і слабкі амортизатори.

Заміна підвісної підшипника на приводі Toyota Camry

Протріть внутрішню поверхню корпусу, а так же змастіть литолом розмір отвору. Підвісний підшипник правого приводу Kia Sportage 3 так само періодично зношується під впливом зовнішніх чинників з’являться шум і гул, іноді люфт. Для його заміни потрібно демонтувати праве колесо, а потім правий привід в зборі. На карданном і проміжному валах встановлюються кулькові радіальні однорядні підшипники закритого типу з ущільненнями і мастилом всередині деталі.

Підвісну опору, в залежності від ступеня зносу вузла, іноді змінюють в зборі, але її вартість вище, тому доцільніше змінювати шарикопідшипник окремо. Нижче представлена ​​таблиця рекомендованих виробників з цінами, артикулами, номерами на карданні й підвісні підшипники, а так само вузли в зборі.

Інженери попрацювали на славу. 15 пристроїв в 1 корпусі. Радує чітка камера заднього виду і GPS навігатор з 32 супутниками. Користуюся 6 місяців, і вже забув про штрафи. Ділюся посиланням на офіційний сайт цього чуда-реєстратора. Зв’язок зі мною: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. Пишіть в чат на сайті, Я онлайн!

Детальніше про автора. Спасибі, що дочитали матеріал! Трохи про себе:.

Наші сертифікати:

В обох випадках з’являється сторонній шум при обертанні валів. При діагностиці або в разі визначенні несправності за ознаками потрібно заміна підвісної підшипника Kia Sportage 3 окремо АБО підвісний всієї опори, а так само проміжного вала в зборі з шарикопідшипником залежить від рівня зносу.

У даній статті представлена ​​інструкція з фото, відео, докладним описом того, як перевірити підвісний підшипник Kia Sportage 3 на карданном і проміжному валу.

Як зробити грамотну заміну деталей, а так само як підібрати нові запчастини для ремонту.

Заміна підвісної підшипника правого приводу Kia Sportage 3

На повноприводному Kia Sportage 3 4 WD часто трапляються проблеми з підвісними підшипниками: кардана, проміжного вала правого переднього приводу.

підвісної, підшипника, sportage

Kia Sportage 3 Ремонт Заміна підвісний підшипник. Завантажити mp3 безкоштовно

Тоді просто не буде кому платити штрафи! Це Корейська автопланшет відеореєстратор 7 в 1 на Андройде. Я Забув про штрафи і Яндекс-Навігатор. Щоб зняти підвісний підшипник у Kia Sportage 3 і зробити його заміну спочатку демонтують карданний вал, потім його розбирають, а потім знімають опору для випрессовкі шарикопідшипника. Заміна підвісної підшипника кардана Kia Sportage 3 на новий починається з підготовки опори до запрессовке.

Підшипник правого приводу

Момент затягування гайки підшипника маточини. Динамометрический ключ для автомобіля. як обрати? Заміна підшипника карданного валу ВАЗ, заміна підвісної підшипника кардана на ГазеліБізнес, Next.

Ilya Vasilev. Дочітиваній: 1 коментарів. Рейтинг: 4. Як замінити підвісний підшипник карданного валу Kia Sportage 3 і проміжного вала правого приводу. Діагностика підвісного підшипника правого приводу Kia Sportage 3 проводиться аналогічно, але для цього буде потрібно вивісити праве колесо розташування елементів передньої ходової частини автомобіля дивіться на схемі нижче. Мужики, Я проти, щоб такий пристрій було в кожному автомобілі!

В даному прикладі використовувався спеціальний набір оправок для запресовування підшипників кочення різного діаметру. Новий відеореєстратор з Кореї. купив і не пошкодував :. Заводські артикули номери інших деталей по каталогу дивіться на схемах на початку матеріалу. Заміна подвecного подшіпнікa промвала. Заміна подвecного подшіпнікa кардана. Автор матеріалу:.

Москва Зв’язок зі мною: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Трохи про себе: Є автором статей на сайті Zamena-Podshipnikov. Краще на сайті: Момент затяжки гайки підшипника маточини Заміна підшипника карданного валу ВАЗ, Заміна підвісної підшипника кардана на ГазеліБізнес, Next Як поміняти підвісний підшипник на Ford Focus 2 Як замінити підвісний підшипник карданного валу VW Touareg Збережи собі, стане в нагоді!

Пошта для зворотного зв’язку: admin zamena-podshipnikov. Ми також передаємо цю інформацію третім особам для аналітики сайту. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Москва Мужики, Я проти, щоб такий пристрій було в кожному автомобілі!

Москва Новий відеореєстратор з Кореї. купив і не пошкодував: Інженери попрацювали на славу. 15 пристроїв в 1 корпусі.

Детальніше про автора Спасибі, що дочитали матеріал!

Заміна підшипника карданного і проміжного вала Kia Cпортейдж 3

Діагностувати проблеми з підшипниками, грунтуючись на досвіді реальних власників автомобіля, можна по характерному шуму при обертанні вала. Можливі вібрації і періодичний скрегіт авто.

Далі наведена інструкція, яка допоможе діагностувати проблем з автомобілем. Визначення неполадок відбувається з попереднього перебування кардана під авто.

Вал розкручується вручну, щоб було зручніше прослухати звук при обертанні осей.

Справний кардан повинен працювати без шумів, скреготом або перекатів. Також не забудьте перевірити підвісні опорні люфти. Несправний підвісний підшипник правого приводу Kia Cпортейдж 3 діагностується таким же чином. Єдина відмінність. необхідність вивісити праве колесо конкретної осі.

Як встановити новий підшипник

Монтаж нового вироби починається з приготування опорних деталей:

 • Беремо опору, в діаметрі складову від 60 до 62 міліметрів, наставляємо деталь на торець і обережно пресуємо компонент до упору. Бережіться перекосів у напрямку осі, це може спричинити проблеми.
 • Встановлюємо і закріплюємо сальник, після чого робота майже закінчена. Не забудьте прокрутити підшипник, щоб виявити перешкоди в русі.
 • Після пресуємо опорник на карданний вал і збираємо виріб, монтуючи деталь на колишнє місце. заміна закінчена.

Діагностика несправностей підвісного підшипника на Kia Sportage

Підвісний підшипник вала Kia Sportage 3 досить зносостійкий, проста конструкція рідко ламається, оскільки відсутні велике число компонентів, які можуть виходити з ладу. Крім надійності, дана деталь має такі характеристики як:

 • Температурна стійкість, підшипники можуть працювати навіть в колосальної спеці;
 • Стійкість перед окисленням;
 • міцність;
 • Безпека і ефективність конструкції;

Тим не менш, деякі проблеми все-таки можуть виникати. Частою несправністю є зношування компонентів, розташованих усередині підшипника. Як результат. гуркіт, гул, хрускіт і інші шуми з підшипника.

Причиною може з’явитися старіння деталі, порушення оболонки деталі або корозія. Можливо, свої завдання перестала вирішувати мастило, без якої підшипник працювати не буде.

У рідкісних випадках порушується цілісність тіла підшипника. Причина криється в серйозних фізичних впливу на компонент авто.

Удар по підшипника однозначно не піде на користь автомобілю. Проходження складних ділянок шляху, на зразок річкового броду, також шкодить підшипників.

Ущільнювальні деталі, які відбуваються всередині компонента, також іноді виходять з ладу. Визначити таку проблему можна за рахунок сильних вібрацій, що виходять від кардана і аж до корпусу авто. Складні умови навколишнього середовища найчастіше і призводять до подібних неполадок.

Інструкція по заміні підшипника кардана

Оновлення підшипників починається з видалення старих компонентів.

 • Спершу деталь потрібно видалити. Для цього заводимо авто на оглядову яму або підйомник, залазимо під машину і відзначаємо місця кріплення карданного валу до роздавальнику і муфті по різних сторонах.
 • Болти, що кріплять кардан, необхідно відкрутити. Обидва болтика від скоби також видаляються. Витягуємо кардан, приступаємо до розбору.
 • Видаляємо болти, отсоединяя фронтальну частину кардана і отримуючи тим самим прохід до підшипників.
 • Пресуємо фланець, відкриваючи так доступ до шліцам.
 • Застосовуючи двухлапчатий знімач, вийде заощадити час і зберегти деталі від непотрібного фізичного впливу.
 • Потім видаляється гофра зі стопорним кільцем. Опора видаляється вищеописаним чином, а елемент кочення потрібно буквально видавити з опори. Будьте обережні, щоб не зламати ту саму опору.

Заміна підшипника проміжного вала

Підвісний підшипник кардана Kia Sportage 3 часом потребує оновлення. У разі виникнення вищеописаних шумів, рекомендуємо відкручувати колесо, а також привід в зборі.

 • Видаливши цікавить колесо, повторюємо процедуру з ступичні гайкою, не забуваючи відкрутити болт подвесочного важеля, шляхом видалення опор.
 • Кілька шліцов з ШРУСа слід вибити.
 • Після відкручуємо кронштейн, застосовуючи подовжений комірець з 17 міліметрової головкою накидного типу.
 • Знявши кришку, витягаємо масло з роздавальника.
 • Після необхідно вийняти приводний вал, вдаючись до допомоги колеги, оскільки компонент громіздкий.
 • Закінчивши видалення осі в проміжку, можна починати витяг підвісного підшипника.
 • Демонтуємо кожух, збиваємо кронштейн, залишаючись максимально делікатним по відношенню до крихкого компоненту.
 • Стопорное колечко видаляється круглогубцами, за допомогою яких також вийде вичавити шарикопідшипник.
 • Зачищаємо посадкову поверхню, після чого вставляємо новий шарикопідшипник. В кінці знову надягає стопорне колечко і привід збирається в зворотній послідовності.
 • Привід поміщається в роздавальник, монтується колесо і роздавальна коробка наповнюється маслом. На цьому робота закінчена.

Будьте обережні, тоді успіх процедуру не встане під сумнів. Однак якщо не впевнені, що робота доведеться під силу, краще довірте власний автомобіль професіоналам.

Неакуратне, мало професійне поводження з вищеописаними деталями неодмінно призведе до серйозних проблем. Так що ми рекомендуємо вам запастися впевненістю і бойовим настроєм, або відразу йти до фахівців. Вибирайте і підтримуйте авто в належному стані.

Kia Sportage 3. заміна підвісної підшипника карданного і проміжного вала

На повноприводному Kia Sportage 3 (4 WD) часто трапляються проблеми з підвісними підшипниками: кардана, проміжного вала правого переднього приводу. В обох випадках з’являється сторонній шум при обертанні валів. При діагностиці або в разі визначенні несправності за ознаками потрібно заміна підвісної підшипника Kia Sportage 3 окремо АБО підвісний всієї опори, а так само проміжного вала в зборі з шарикопідшипником (залежить від рівня зносу).

У даній статті представлена ​​інструкція з фото, відео, докладним описом того, як перевірити підвісний підшипник Kia Sportage 3 (2010-2015) на карданном і проміжному валу. Як зробити грамотну заміну деталей, а так само як підібрати нові запчастини для ремонту.

Перевірка і ознаки поломки підвісних підшипників на Kia Sportage 3, пристрій і де знаходиться деталь

 • Знайдіть кардан під автомобілем;
 • Розкрутіть вал руками, послухайте звук при обертанні;
 • Справний карданний механізм забезпечує плавну легкість обертання без перекатів, шуму, скреготу;
 • Перевірте люфт підвісний опори (49300А на схемі), а так само кардана, він повинен бути відсутнім.

Діагностика підвісного підшипника правого приводу Kia Sportage 3 проводиться аналогічно, але для цього буде потрібно вивісити праве колесо (розташування елементів передньої ходової частини автомобіля дивіться на схемі нижче).

На схемі показані приводні вали передніх коліс: 1,3. лівий і правий, 2. проміжний.

Підвісний підшипник правого приводу Kia Sportage 3

Як зняти і замінити підвісний підшипник кардана Kia Sportage 3

Щоб зняти підвісний підшипник у Kia Sportage 3 і зробити його заміну спочатку демонтують карданний вал, потім його розбирають, а потім знімають опору для випрессовкі шарикопідшипника.

 • Залезьте під машину, знайдіть карданний вал, зробіть позначки на місцях кріплення його до роздавальної коробці з одного боку і муфті з іншого. Відкрутіть болти кріплення кардана по обидва боки.
 • Тепер викручуємо два болта у скоби.
 • Виймаємо кардан, переходимо до розбирання. Спочатку відкручуємо болти, щоб від’єднати передню частину карданної осі і отримати доступ до підшипника.
 • Тепер спресовувати фланець, щоб отримати доступ до шліцам. Використовуйте знімач з двома лапками або вибивайте молотком, але через дерев’яний брусок.
 • Прибираємо гофру зі стопорним кільцем.
 • Тепер знімаємо опору або так само спресовувати знімачем.
 • Випрессовиваемие елемент кочення з корпусу опори, використовуємо накидну головку діаметром 60-62 мм з молотком. Операцію краще виконувати на лещатах, між губок. НЕ зашкодить опору.

Підвісний підшипник правого приводу Kia Sportage 3

Установка нового підшипника і збірка карданного валу

Заміна підвісної підшипника кардана Kia Sportage 3 на новий починається з підготовки опори до запрессовке. Протріть внутрішню поверхню корпусу, а так же змастіть литолом розмір отвору.

 • Візьміть оправлення (або головку) з зовнішнім діаметром 60-62 мм, далі наставте її на торець зовнішнього кільця шарикопідшипника і акуратними ударами середньої сили запресуйте деталь до упору. Намагайтеся не допустити перекосів в осьовому напрямку.
 • Встановіть сальник, зафіксуйте його таким же способом.

В даному прикладі використовувався спеціальний набір оправок для запресовування підшипників кочення різного діаметру.

 • Покрутіть зібрану конструкцію в руках, перевірте легкість обертання.
 • Запресовувати «опорник» назад на карданний вал (молотком через дерев’яну ін