Заміна паливного фільтра Kia RIO 2

Заміна паливного фільтра на Kia RIO

Фільтр сітка для RIO 3-го покоління має артикул R Часто використовуваний аналог від Kross. KM, ціна. руб. Дизельні версії даного покоління авто офіційно на вітчизняний ринок не поставлялися, і зустрічаються вони на дорогах Росії лише в одиничних екземплярах. За регламентам ТО Kia RIO на обох поколіннях авто з бензиновими моторами фільтр палива повинен змінюватися через кожні 60 тис. На авто з дизельними двигунами рекомендується робити цю процедуру не рідше ніж через 15 тис.

Фільтр-сітку можна змінювати тільки при необхідності. механічні пошкодження, або сильні засмічення великим сміттям. В інших же випадках її можна просто продути, або промити ацетоном. Підпишись на наш канал в Я ндекс. Паливний фільтр Kia RIO 2 і 3. Оригінальні запчастини Renault.

Як відрізнити від підробки 9 3k 0 Який паливний фільтр краще 46 26k 3 Заміна паливного фільтра Kia RIO 3 2 6k 0. Паливний фільтр на RIO 2 На другому поколінні Kia RIO з бензиновими моторами 1.

Фільтр паливний, сепаратор Kia RIO

Виробник Артикул Ціна, руб. Pmc PCB SCT ST Інструкція корисна?

Так 1 Ні. Дзене Ще більше корисних порад в зручному форматі. info. Audi 80 А4 А6. ВАЗ ГАЗ ГАЗель Kia RIO Sportage Sorento SEED.

Паливний фільтр на RIO 2

На даному авто з бензиновими двигунами 1,4 і 1,6 л. Він розташований так само, як і на попередньому поколінні бензинового RIO. в бензобаку, в зборі з насосом.

Артикул вузла. L Його конструкція теж ніяк не відрізняється в залежності від комплектації автомобіля. І все так же само може бути замінений окремо. Артикул оригінального фільтра. R Відомі замінники представлені нижче.

Заміна паливного фільтра в Kia RIO 2 ціна

Kia RIO випускається з року по теперішній час. Про ці два поколіннях і піде далі мова в статті. З дизельними моторами автомобілі хоч і випускалися, але в Росію офіційно не поставлялися.

Лише зрідка можна зустріти RIO 2-го покоління з дизельним двигуном. Паливний фільтр на RIO відрізняється за типом двигуна, а також в залежності від покоління. Залежно від цього він може бути як вбудованим в паливний модуль в баку, так і виносним. В процесі очищення палива на даних автомобілях крім основного фільтра також бере участь і сітка насоса інша назва. фільтр грубого очищення.

Розташована вона там же, де і на всіх сучасних автомобілях. в баку з пальним, в спеціальному вузлі модулі разом з насосом, переважно фільтром якщо це бензинова версіярегулятором і датчиками. На другому поколінні Kia RIO з бензиновими моторами 1. На всі модифікації і року випуску даного авто ставитися однаковий фільтр. Він розташований в бензобаку, встановлений в паливний модуль.

Артикул модуля. G На відміну від багатьох інших автомобілів, де таке ж розміщення основного ТФ, на RIO його можна поміняти окремо від всього вузла. Артикул запчастини. G Фільтр сітка на RIO JB має артикул G Найбільш часто застосовується аналог. Achr HS, ціна. 75 руб.

Щоб дістатися до даного вузла, потрібно всього лише відкинути заднє сидіння автомобіля, і відкрутити під ним спеціальний люк, який і утримує всю конструкцію. Перед безпосереднім зняттям фільтру палива завжди рекомендується скидати тиск в системі.

Все робиться за стандартом. від’єднується фішка клема насоса від модуля, далі запускають автомобіль, і чекають, поки він не виробить все що залишилося паливо в системі, пробують ще пару раз завести, і якщо не заводиться, то тиск скинуто.

Kia Rio 1,4 Киа Рио 2010 года Замена масла и фильтров в двигателе

Як поміняти фільтруючий елемент палива на Kia RIO JB з бензиновим двигуном

Opel Astra Vectra. Renault Duster Megane Logan Сценик. Toyota Camry Corolla RAV4.

Chevrolet Aveo Cruze Lacetti Niva. Volkswagen Passat Polo Golf. Ford Focus 1 Focus 2 Focus 3. ?

Який фільтр вибрати

При виборі деталі необхідно враховувати тип двигуна внутрішнього згоряння. Офіційно Kia RIO 3 з дизельними силовими агрегатами на ринок РФ не поставлялися. Таких машин в Росії одиниці. Знайти оригінальний паливний фільтр до подібних автомобілів дуже важко. Найкраще придбати аналог від Bosch.

Купувати дешеві китайські системи фільтрації не варто. Ціни на них нижче, але якість самих фільтрів залишає бажати кращого. Вони гірше очищають дизельне паливо. Ризик поломки силової установки зростає.

Придбати фільтраційну систему для Kia RIO 3 з бензиновим ДВС простіше. Обсяг силової установки на підбір деталі не впливає. На моторах з об’ємом 1,4 і 1,6 л використовується однакова система фільтрації. Причому аналогічний вузол застосовується на Kia Sportage, Sorento і деяких машинах марки Hyundai (Accent і Elantra).

Заміну паливного фільтра на «Kia RIO» 2021, 2021 і більш ранніх років випуску краще поєднати з монтажем нової фільтрує сіточки. Вона використовується в якості попередньої системи фільтрації і запобігає потраплянню в фільтр масивних сторонніх частинок, що містяться в бензині. Артикул сітки. 31184-1R000. В якості альтернативи краще використовувати сітку від компанії Cross з артикулом KM79-01114.

Інструмент і деталі:

Перш ніж починати будь-які ремонтні роботи паливної системи потрібно скинути в ній тиск! Для цього слід завести двигун, відкрити капот і в зовнішньому блоці запобіжників вийняти запобіжник, який відповідає за роботу паливного насоса (читайте «Схеми запобіжників Kia RIO-3»). Після вироблення палива, наявного в системі, двигун затихне. Для підстраховки, можете спробувати завести двигун. Якщо він не запустився, то тиск палива в системі скинуто.

У чому сенс регулярної заміни

Необхідно дотримуватися періодичність зміни паливного фільтра. Це знизить навантаження на двигун, зменшить ймовірність утворення нагару всередині силової установки. Автомобіль стане впевненіше поводитися при наборі швидкості. Регулярна зміна вузла дозволить економити і на паливі.

Збільшити ресурс системи очищення вдасться за допомогою 3 рад:

 • Заправлятися потрібно тільки на перевірених АЗС, що працюють під брендом великих компаній.
 • Не можна тримати паливо в старих іржавих каністрах.
 • Не варто їхати на заправку відразу після того, як там залили паливо з автоцистерни.

Забувати про необхідність зміни фільтру не можна. Це загрожує поломками. Причому машина може «стати» прямо на трасі далеко від цивілізації.

Ознаки поломки фільтра

Фільтр може зламатися тільки одним способом. засмітитися. Засмічення перешкоджає нормальному проходженню бензину. Симптоми засмічення такі:

 • автомобіль відмовляється заводитися (або заводиться з працею);
 • двигун працює з ривками;
 • машина розганяється гірше, ніж раніше;
 • нестабільна робота на холостому ходу;
 • шум при роботі насоса;
 • зниження тиску в паливній магістралі (норма. 345 кПа).

Якщо спостерігається що-небудь з перерахованого вище, напевно проблема в засміченні фільтра. Його варто замінити.

Фільтр забивається поступово, автовласникові складно визначити початкову стадію забруднення, але на фінальній стадії мотор просто не заведеться.

Ознаки, що вказують на необхідність заміни паливного фільтра

Фільтр забивається сторонніми взвесями. Це знижує пропускну спроможність вузла, що проявляється в зміні якості роботи силової установки. Заміну паливного фільтра на «Kia RIO 3» потрібно виконати при появі таких ознак:

 • «Ривки» автомобіля при наборі швидкості;
 • втрата стійкості роботи ДВС на холостому ходу;
 • падіння тиску в моторі;
 • виникнення невластивого шуму;
 • проблеми з набором швидкості під час руху, падіння потужності;
 • підвищена витрата палива.

Спочатку ці ознаки залишаються непомітними. Згодом вони посилюються. Якщо водій проігнорує ці сигнали, то виникнуть проблеми з пуском ДВС. Виконати заміну паливного фільтра у Kia RIO 2, 3 і 4 краще до того, як деталь виробить свій ресурс.

Заміна паливного фільтра Kia Ріол-3

Заміну паливних фільтрів цілком можна виконати самостійно, для цього не потрібно будь-яких спеціальних інструментів і пристосувань. Досить мати кілька годин вільного часу, і ви зможете заощадити на оплаті праці майстра СТО.

Заміна паливного фільтра Kia RIO: як виконати?

Спочатку підготуйте інструменти та матеріали, які знадобляться:

 • головки на 8 і на 12 з подовжувачем;
 • плоска і фігурна викрутки;
 • плоскогубці;
 • ніж;
 • герметик.

Розглянемо покроково, як виконується заміна паливного фільтра Kia RIO 3. Працювати краще в освітленому гаражі. Ні яма, ні підйомник не потрібні.

 • Головкою на 12 з подовжувачем відкручуємо болт, що утримує кришку заднього сидіння.
 • Саме сидіння тримається ще й на засувках. знімаємо його.
 • Під сидінням знаходиться пластиковий люк, що закриває паливний насос. Утримує його герметик, який потрібно видалити ножем або плоскою викруткою.
 • Ви побачите кришку модуля подачі палива, кріпиться вона на саморезах. До неї підходять шланги і палять проводів.
 • Для скидання тиску потрібно відключити фішку і дати попрацювати автомобілю без неї.

Коли двигун виробить все паливо в системі і затихне, поверніть його ще 2-3 рази стартером. Все, тиск скинуто. Пасатижами стискаємо хомут шланга подачі, від’єднуємо його.

Другий шланг кріпиться на «бистрос’емах». Стисніть його фішку і акуратно стягніть.

Кришку паливного модуля протріть від пилу, щоб при демонтажі сміття не потрапив в бак. Відкрутіть за допомогою головки на 8 або хрестоподібної викрутки саморізи, які утримують її.

Демонтувати притискне кільце, потім обережно витягніть паливний елемент. Бажано тримати під рукою ганчір’я. може пролитися бензин.

Чи не зачепите поплавком датчика рівня палива краю бака, інакше висока ймовірність його пошкодження.

Далі потрібно витягти гумове кільце ущільнювача. Тепер вимкніть роз’єми датчика і звільніть напрямні, щоб зняти кришку. Робити це краще за допомогою плоскої викрутки.

Акуратно зніміть всі фіксатори паливних трубок. Видаліть наконечник трубки вихідного штуцера, потім витягніть гумове ущільнююче кільце. Точно також чинимо і з вхідним штуцером.

На корпусі склянки є фіксатори напрямних. Їх необхідно підчепити плоскою викруткою, щоб звільнити напрямні стрижні.

Роз’єднувач стакан з кришкою. Потім отстегніте колодку. Тепер з корпусу можна витягти фільтруючий елемент разом з насосом, а також фільтром грубого очищення.

Віджавши плоскою викруткою 2 фіксатора, витягніть сам насос.

Фільтр грубої очистки утримує стопорная шайба. Демонтувати її потрібно плоскою викруткою. Тепер цю сітку потрібно зняти.

На наконечнику зливної труби коштує гумове кільце ущільнювача, яке потрібно зняти. Потім вимкніть провід маси.

Відіжміть плоскою викруткою 2 вушка фіксатор, та вийміть його. Потім зніміть регулятор тиску палива, який притискав фіксатор. Демонтуйте трубку зливу палива.

За допомогою плоскої викрутки витягніть гумове ущільнення, яке ви бачите на фото. В руках у вас залишиться фільтр тонкого очищення.

Поміняйте його на новий. Потім зберіть все в зворотній послідовності.

Паливний фільтр на RIO 2

На другому поколінні Kia RIO з бензиновими моторами 1.4 і 1.6 паливний фільтр ніяк не відрізняється. На всі модифікації і року випуску даного авто ставитися однаковий фільтр. Він розташований в бензобаку, встановлений в паливний модуль. Артикул модуля. 31110-1G000.

Найбільш відомі аналоги, найчастіше застосовуються водіям представлені нижче.

Фільтр сітка на RIO JB має артикул 31090-1G000. Найбільш часто застосовується аналог. Achr HS110074, ціна. 75 руб.

Щоб дістатися до даного вузла, потрібно всього лише відкинути заднє сидіння автомобіля, і відкрутити під ним спеціальний люк, який і утримує всю конструкцію. Перед безпосереднім зняттям фільтру палива завжди рекомендується скидати тиск в системі.

Робиться за стандартом. від’єднується фішка (клема насоса) від модуля, далі запускають автомобіль, і чекають, поки він не виробить все що залишилося паливо в системі, пробують ще пару раз завести, і якщо не заводиться, то тиск скинуто. Можна приступати до заміни. Заміна паливного фільтра Kia RIO будь то 2021, 2021, 2021 роки відбувається однаково.

Причини відсутності палива в двигуні

Поширена і проста причина. в баку закінчилося пальне. Індикатор некоректно відображає кількість рідини в баку, і воно несподівано закінчиться під час руху.

Забита система уприскування вважається наступною причиною. Форсунки і деталі фільтрації горючої суміші очищають бензин до потрапляння в механізм. Інакше канали забиваються, і рідина не йде.

Зверніть увагу на товщину каналів, адже вони дуже тоненькі і закупорюються від будь-якого сміття. Тому розробники придумали паливні фільтри трьох типів.

демонтаж

Заміна паливного фільтра Kia RIO часто проводиться не за регламентом і не через певну кількість пройденої відстані, а тоді, коли двигун став гірше запускатися, його потужність падає на очах, а витрата збільшився. Змінюється паливний фільтр своїми руками або на станції технічного обслуговування. У сервісі доведеться підготувати певну суму за дану операцію.

Заміна паливного фільтра на Kia RIO 3 покоління буде коштувати недешево, оскільки перевстановити деталь можливо, тільки розібравши заднє сидіння. Провести ремонт своїми руками не так вже й складно, до того ж заощадить кошти.

Насамперед розбирається заднє сидіння. Використовується 12 головка з подовжувачем. звичайною буде важкувато дістатися до болтів між верхньою і нижньою спинкою. Точніше зазначено в книзі по експлуатації автомобіля. Відкрутивши болти, буде потрібно трохи підняти верхню стінку заднього сидіння і витягнути подушку крісла.

Потім треба дістатися до ковпака паливного блоку. Герметик краще зрізати ножем, після чого з’явиться можливість зняти ковпак.

Відкривши кришку, потрібно відключити провід, що з’єднує контакти насоса. Процес виконується тільки при вимкненому запаленні.

Після відключення дроти потрібно зняти шланг, прикріплений на кришку: разжимаем хомут і висмикує деталь.

Далі відкручується металева кришка, прикріплена до пластикової вісьмома болтами на 8.

Після закінчення всієї роботи буде потрібно дістати паливний модуль і розібрати його. Чітко дотримуйтесь інструкції по експлуатації автомобіля Kia RIO 2 і інших поколінь. На жаль, універсального методу аналізу немає. Основне завдання. дістати паливний насос з фільтра. Розібравши салон, замініть фільтр новим і зберіть все назад.

схема

Фільтр первинної (грубої) очистки встановлено перед основним елементом. Другий використовується для тонкого очищення і частіше забивається. Замінювати варто обидва елементи.

Існує регламент і терміни проведення ремонту. Але час, вказане там, дуже велике, і фільтри оновлюють, тільки коли вони остаточно засмічені.

Заміна паливного фільтра Kia RIO

Паливна система. одна з найважливіших деталей машини. Якщо механізм буде несправний, то авто не поїде. в двигун не надійде паливо.

резюме

Всі вузли і механізми автомобіля вважаються важливими агрегатами, але є особливо значущі. Якщо одна з таких систем зламана, то машина просто нікуди не поїде. До них відносять паливну, адже якщо пальне не буде надходити в камери згоряння, то машина не зможе пересуватися.

Існує кілька причин, але найпоширеніша на автомобілях з достатнім пробігом. забиваються паливні фільтри. На кожному авто є два-три фільтруючих пристрою, на більш дорогих авто їх, звичайно, більше, але в будь-якому випадку деталі потрібно міняти з особливою періодичністю. Інакше машина стане поглинати більше палива, але втрачати потужність.

Ознаки забрудненого фільтра :. Мета фільтруючого елемента. захист форсунок від попадання забруднень. Якщо він не справляється зі своїм завданням, страждає в першу чергу рухова система.

У неї потрапляють частинки бруду, забитий фільтр порушує систему подачі палива, змушуючи мотор працювати на знос. Від поганої фільтрації страждає вся рухова система, коробка передач, карданний вал і інші елементи механізму. Набагато вигідніше вчасно поміняти деталь, ніж усувати наслідки його недієздатності.

Заміна паливного фільтра Kia RIO

Коли потрібна заміна паливного фільтра на автомобілі DAEWOO Matiz, огляд виробників фільтрувальних елементів, необхідний інструмент і порядок виконання робіт. Як і коли організувати заміну паливного фільтра на LADA Kalina: терміни проведення, підготовка і грамотне виконання операції. Фільтр для палива має важливе значення. Він служить для очищення палива від води, частинок бруду, іржі, різних домішок.

До того ж частково захищає двигун від неякісного палива. Для того щоб забезпечити нормальну, стабільну роботу автомобіля і продовжити термін служби мотора.

На автомобілях Hyundai Solaris в системі фільтрації встановлено два повітряних фільтра. Один в системі подачі повітря двигуна, інший в салоні.

Заміна паливного фільтра на Kia RIO 2

Забруднення може статися через :. Ось як поміняти фільтр :. Щоб полегшити собі життя, варто відразу звертатися в автосервіс.

Там точно з’ясують причину неполадки симптоми можуть вказувати не тільки на засореніеграмотно і швидко проведуть ремонт. Схожі публікації Як поміняти фільтрувальний елемент для палива на DAEWOO Matiz?

Як поміняти фільтрувальний елемент для палива на DAEWOO Matiz? Методика самостійної заміни паливного фільтра на Lada Kalina Як і коли організувати заміну паливного фільтра на LADA Kalina: терміни проведення, підготовка і грамотне виконання операції.

Як міняти паливний фільтр на Kia RIO 2

Міняти паливний фільтр на популярної моделі RIO потрібно своєчасно. за регламентом або частіше, при виникненні такої необхідності. Від цього залежить термін служби багатьох вузлів автомобіля.

Паливний фільтр Kia RIO 3 і інших модифікацій за регламентом підлягає заміні кожні 2 роки або при пробігу в 60 тис. Перевірку рекомендується проводити щороку або раз в 30 тис. Найчастіше фільтруючі елементи виходять з ладу передчасно через використання неякісного пального.

Несвоєчасна заміна паливного фільтра на Kia RIO знижує робочі характеристики майже всіх основних вузлів механізму і провокує їх передчасний вихід з ладу.

Фільтр паливний Kia може бути двох видів. грубої сітчастий. на першому малюнку і тонкого очищення на другому малюнку. Проводити заміну необхідно, звірившись з інструкцією, що додається до автомобіля.

Будуть потрібні набір торцевих головок, викрутки, гострий ніж, герметик. Складність процедури полягає в тому, що розбирання-збирання паливного модуля вимагає підвищеної уваги і навичок. Щоб встановити паливний фільтр на Kia RIO модіфікацііілі року, доведеться запам’ятати місце розташування великої кількості дрібних деталей, правильно приєднати проведення і трубки, встановити ущільнювачі, загерметизувати систему.

Часта проблема домашнього ремонту. неправильна збірка і не скинуте тиск, що призводить до відмови системи.

Коли необхідна на Kia RIO 2 заміна паливного фільтра?

Салонний повітряний фільтр Hyundai Solaris призначений для фільтрації повітря надходить в салон автомобіля при включенні вентилятора обігріву. Паливна система автомобіля призначена для зберігання і подачі палива в газорозподільну систему двигуна.

Завдяки її роботі паливо подається під необхідним тиском і в потрібний момент. Коли потрібна заміна фільтра на Kia RIO Паливний фільтр Kia RIO 3 і інших модифікацій за регламентом підлягає заміні кожні 2 роки або при пробігу в 60 тис.

Паливний фільтр

Чи важливо замінювати фільтр для палива на автомобілях? Система фільтрації повітря на автомобілі Hyindai На автомобілях Hyundai Solaris в системі фільтрації встановлено два повітряних фільтра. Заміна паливного фільтра і бензонасоса на автомобілі BMW Паливна система автомобіля призначена для зберігання і подачі палива в газорозподільну систему двигуна. Коментарі 0.

Основні ремонтні операції

Для виконання робіт потрібно зняти задній диван, для чого потрібно відкрутити два болта головкою «на 12» з боку багажного відділення. Залишилося вивести дві скоби переднього кріплення подушки з власників і зняти її. Подальші дії виконуються за наступною схемою:

 • За допомогою шліцьової викрутки підчепити пластикову кришку (вона посаджена на герметик), і зняти її.
 • Вимкнути запалення і від’єднати живильну колодку від фільтруючого модуля. Якщо запалювання недавно включалося, то потрібно скинути тиск в системі живлення. Для цього слід запустити мотор і дати йому виробити на холостому ходу всі пальне в топливопроводе. Після включити стартер на 3-4 секунди.
 • Витріть кришку Бензофільтр від пилу і бруду. Зняти два подають шланга, стиснувши пассатижами фіксатори.
 • Підчепити викруткою регулятор тиску і вийняти його з корпусу старого очищувача. Проконтролювати стан двох кілець ущільнювачів, і встановити клапан в новий корпус вироби.
 • Якщо потрібно змінити сітчастий елемент грубого очищення, то потрібно зняти на бензонасосі стопорне кільце за допомогою шлицевой викрутки. Встановити на насос новий бар’єр і зафіксувати його на штифті стопорним кільцем.
 • Встановити насос в новий корпус і закріпити обидва патрубка засувками. Блок з бензонасосом вставити в стакан.
 • Закріпити люк з направляючими болтами і підключити роз’єм. Вставити новий фільтр на штатне місце.
 • Намазати пластикову кришку по периметру герметиком і поставити її на місце. Закріпити подушку заднього дивана.

На початку ремонту потрібно запам’ятати орієнтацію установки фільтрувального блоку щодо виступів притискного кільця. Як показала практика, особливу увагу слід приділяти ущільнювача кільцям на регуляторі тиску і насосі. Технологія ремонту стане більш доступна після перегляду відео.

Перед запуском двигуна рекомендується 4-5 разів включити запалювання з одночасним спрацюванням бензонасоса. При правильній заміні паливного фільтра і кілець ущільнювачів на Kia RIO 2 після цих маніпуляцій двигун відразу ж заводиться.

Замена топливного фильтра тонкой и грубой очистки на Kia Rio jb 2010 г.в.

Пристрій, розташування і комплектуючі

Фільтр RIO II являє собою єдиний модуль, що включає в себе:

 • Датчик рівня палива.
 • електричний насос.
 • Сітчастий фільтруючий елемент грубого очищення.
 • Фільтруючий елемент тонкого очищення.
 • Регулятор тиску палива.

Фільтруючий елемент встановлений в бак під заднім диваном салону. Пластиковий люк посаджений по периметру на герметик.

Технологія зміни фільтруючого елемента в бензобаку Kia RIO JB без допомоги автомеханіка

Навіть початківець автомобіліст здатний самостійно відновити працездатність паливної системи. Процедура ремонту дещо відрізняється від зміни Бензофільтр на Renault Sandero. тому що конструктивно деталі різняться.

Як поміняти фільтруючий елемент палива на Kia RIO JB з бензиновим двигуном

Надійна робота силового агрегату залежить не тільки від ефективної фільтрації моторного масла і повітря. Процес очищення пального грає таку ж важливу роль в безперебійній роботі паливної системи і збільшення експлуатаційного ресурсу її компонентів. Такий стан справ відноситься як до новітніх моделей з їх технологічними «наворотами», так і до застарілих примірників. Наприклад, старенька Kia RIO II потребує ревізії фільтруючих елементів не менше, а може навіть і більше, ніж Mercedes Benz GLS останньої версії.

необхідні інструменти

Самостійно виконана операція допоможе зберегти певну суму, але для виконання операції крім нових витратних матеріалів необхідний набір інструменту:

Замена топливного фильтра тонкой и грубой очистки на Kia Rio 2010 г в

Коли потрібна заміна паливного фільтра автомобіля Kia RIO 2 і чому?

Час заміни несправного паливного фільтра Kia RIO 2 можна визначити за ступенем ефективності функціонування ДВС, його динамічним і швидкісним характеристикам:

 • Нестійка робота силового агрегату.
 • Підвищений витрата пального.
 • падіння потужності.

На ранній стадії всі перераховані проблеми визначаються з працею, але в міру збільшення положення вони проявляються все чіткіше. На краю забруднення автомобіль просто не заводиться. На жаль, в останньому випадку найчастіше вже потрібно великий ремонт зі значними фінансовими витратами.

Коротко про призначення фільтруючих пристроїв в паливній системі

Якісна заміна паливного фільтра Kia RIO 2 стане гарантією чистого пального, а отже, і безаварійної роботи силового агрегату. Процедура фільтрації включає два етапи:

 • грубої очистки.
 • тонкого очищення.

Інжекторниє ДВС корейських автомобілів вимагають більш ретельного очищення. в межах 5-10 мкм. Це пояснюється тим, що сопла форсунок можуть швидко засмітитися, а це, в свою чергу, призводить до нерівномірного розпорошення горючої суміші.

Такі дефекти не змушують себе довго чекати в плані зміни поведінкових параметрів двигуна. Автолюбителям, які заправляються на заправках з сумнівною репутацією, слід проявляти підвищену увагу стану фільтруючих елементів.

Каталожні номери деталей

При ремонті важливо враховувати номера деталей очищувача бензину, тільки так статися відновити функціональність топливоподающей системи:

 • Фільтруючий елемент тонкого очищення. 31112-1G000.
 • Фільтруючий елемент грубого очищення. 31090-1G000.
 • Ущільнювальне гумове кільце насоса. 31118-3J300.
 • Кільце ущільнювача фільтруючого елемента. 31115-1 G000.

Всі перераховані запчастини для заміни паливного фільтра автомобіля Kia RIO 2 випускаються корпорацією Hyundai-Kia. Ущільнювальні кільця можна і не міняти, якщо старі знаходяться в належному стані.

Обслуговування паливної системи: заміна паливних фільтра та насоса Kia RIO 2

Надійна робота двигуна Kia RIO 2 залежить від безперебійного функціонування всієї системи подачі, очищення бензину. Тому вона потребує періодичного обслуговування, заміни відпрацьованих своє запчастин.

Слабка ланка в умовах російських реалій. це фільтруючий елемент для очищення бензину.

За регламентом обслуговування зміна паливного фільтра Kia RIO 2 покоління проводитися кожні 60 тис. Км. Але з урахуванням якості російського бензину зміну краще планувати раніше.

Про те, що деталь пора замінити раніше встановленого регламентом терміну, свідчать такі ознаки:

 • Кіо RIO 2 починає зовсім слабо розганятися.
 • Запалювання включається через раз.
 • Автомобіль ніяк не хоче прискорюватися, навіть коли педаль газу втискається в підлогу.
 • Тяга стає слабкішим і слабкіше.
 • У важких випадках при найменшій навантаженні двигун глухне.
 • У катастрофічну ситуацію бензонасос через перевантаження ламається, двигун глухне остаточно.

Бензонасос Kia RIO II

Все ще гірше, якщо в системі подачі бензину встановлений зворотний клапан. Оберігаючи насос, він ставить під удар сам ДВС, подаючи в нього в обхід забитого фільтра неякісне пальне. У таких випадках недосвідчений водій може не помічати ознак забитого розхідники, продовжує їздити, поступово вбиваючи двигун. Ось чому так важлива своєчасна зміна очищувача для бензину.

Хороша новина. заміна паливного фільтра Kia RIO 2 або бензонасоса без проблем виконується самостійно, власноруч.

Для відомості. артикул оригінального фільтруючого елемента. 311121G000.

Заміна насоса Kia RIO 2

Алгоритм заміни паливного насоса Kia RIO 2 виглядає наступним чином:

 • Від’єднати дріт з мінусовою клеми акумуляторної батареї.
 • Вийняти паливний модуль за алгоритмом.
 • Стиснути фіксатор двома пальцями.
 • Відмінити закріплення колодку джгута проводів від бензонасоса.

Стискаючи фіксатор, від’єднайте колодку джгута проводів від паливного насоса. (Посилання на джерело зображення)

 • Зняти вузол зворотного зливу палива.
 • Підчепивши викруткою край власника бензонасоса, підняти тримач.
 • Витягти з корпусу модуля насос в збірці.
 • Від’єднати зі штуцера кільце ущільнювача і уважно його оглянути. В такому випадку кільце потрібно замінити на нове.
 • Якщо бензонасос був знятий з метою його заміни, то з нього потрібно зняти Бензофільтр і встановити нову деталь.
 • Зібрати все в зворотному порядку.
 • Далі опишемо покроково, яким чином проводиться заміна фільтра палива в Kia RIO 2.

  Артикули і ціни запчастин

  Так званий фільтруючий елемент грубого очищення (сітка) можна знайти під артикулом Hyundai-Kia 310-901-G000, ціна його приблизно 4.

  Аналоги (фірма. артикул. приблизна ціна):

  Артикул оригінального фільтра тонкого очищення. 31112-1G000. Його ціна приблизно 20.

  Замінники (фірма. артикул. приблизна ціна):

  QUARTZ. QZ-311121G000. 4

  Міняємо паливний фільтр

  Можна замінити і фільтр тонкого очищення. Від’єднайте корпус фільтруючого елемента від модуля, розімкнувши три засувки. Переставте насос та інші деталі зі старого фільтра на новий.

  Заміна фільтра палива Kia RIO 2 покоління виробляється в разі необхідності, це не обов’язково при заміні вийшов з ладу бензонасоса, але бажано.

  Подденьте викруткою і акуратно зніміть кріплення фільтра грубої очистки разом з фіксуючою шайбою, забезпечуючи її цілісність. (Посилання на джерело зображення)

  Для заміни фільтра тонкого очищення потрібно плоска викрутка. Для початку потрібно вийняти бензонасос, фільтруючий елемент прикріплений до нього за допомогою фіксуючої шайби. Щоб її зняти, під неї потрібно підвести лезо викрутки і, докладаючи певних зусиль, підняти.

  Встановіть новий фільтр грубої очиски і фіксуючу шайбу назад. (Посилання на джерело зображення)

  Знята шайба часто виявляється деформованої, але її можна випрямити за допомогою щипців. Після зняття шайби відпрацьований расходник легко відкріплюється. Далі залишається на його місце помістити нову деталь і прикріпити тієї ж шайбою.

  Встановіть новий паливний фільтр тонкого очищення і всі зняті деталі паливного модуля в порядку, зворотному зняттю. (Посилання на джерело зображення)

  Витяг паливного модуля Kia RIO 2

  Термін служби цього блоку розрахований на весь період експлуатації Kia RIO 2, але до нього необхідно отримувати доступ (виймати і розбирати його) при зміні таких витратних матеріалів, як фільтруючий елемент, або таких запчастин, як насос для пального.

  Для роботи з вилучення блоку знадобляться:

  • торцева головка на 8,
  • плоска викрутка,
  • пасатижі.

  Паливний модуль Kia RIO 2 знімається за наступним алгоритмом:

  • Від’єднати дріт від негативної клеми акумулятора.
  • Зняти подушку заднього сидіння, відкинути статевої килимок.
  • Взятися за край і демонтувати кришку люка в підлозі кузова.
  • Отримавши доступ до модуля, стиснути з двох боків сіренький фіксатор.

  Стисніть фіксатор 1 і від’єднайте колодку джгута з проводами 2 від паливного модуля. (Посилання на джерело зображення)

 • Відмінити закріплення колодку джгута проводів від вузла.
 • Стиснути з боків фіксатор наконечника шланга, по якому йде пальне.
 • Стисніть фіксатор1 і від’єднайте наконечник паливного шланга 2 від штуцера паливного модуля. (Посилання на джерело зображення)

 • Від’єднати наконечник від штуцера модуля.
 • Стиснути фіксатор кріплення держателя трубок до блоку бензонасоса, відкріпити держатель від вузла.
 • Стиснути фіксатор наконечника шланга, по якому до мотору подається пальне.
 • Стисніть фіксатор і зніміть з штуцера власника наконечник паливного шланга. (Посилання на джерело зображення)

 • Відмінити закріплення шланг для бензину від штуцера держателя.
 • Стиснути вільні кінці хомута.
 • Стисніть вільні кінці хомута, посуньте хомут по шлангу вентиляції паливного бака і зніміть шланг з штуцера паливного модуля. (Посилання на джерело зображення)

 • Зрушити хомут по шлангу вентиляції бензобака.
 • Від’єднати шланг зі штуцера (з’єднувального патрубка) паливного модуля.
 • Вивернути 8 болтів кріплення модуля до баку.
 • Вийняти фіксує кільце, акуратно витягнути вузол з бака. Зніміть кільце, що фіксує паливний насос в отворі. (Посилання на джерело зображення)
 • При цьому потрібно бути уважними, щоб не пошкодити датчик рівня пального, інакше його показання будуть некоректними.
 • Встановити зняті запчастини в зворотному порядку.
 • Далі опишемо, як змінюється паливний насос Kia RIO 2 і фільтр очищення палива в разі потреби.

  У Kia RIO 2 паливний насос і фільтри легко міняються своїми руками, тому планова або аварійна заміна цих деталей не представляє складнощів. Потрібне розуміння важливості нормальної роботи даного вузла для тяги автомобіля, здоров’я і продовження ресурсу двигуна.

  Рішення проблеми несправності клапана продувки EVAP.

  Замінили електромагнітний клапан продувки системи EVAP, очистили коди, провели дорожнє випробування і перевірили правильність роботи автомобіля. Контрольна лампа двигуна більше не загорілася і коди несправностей не поверталися.

  У Kia RIO 2 паливний насос і фільтри легко міняються своїми руками, тому планова або аварійна заміна цих деталей не представляє складнощів. Потрібне розуміння важливості нормальної роботи даного вузла для тяги автомобіля, здоров’я і продовження ресурсу двигуна.

  Re: Паливна система

  Рудольф »22 Лютого 2014 року, 22:36

  dolinvit »23 Лютого 2014 року, 1:57

  Для діагностики я використовував ELM 327 Bluetooth адаптер який працює по протоколу OBDII. Давно шукав бездротове усьройство, яке дозволяє зчитувати інформацію з Б / У автомобіля На Android цих програм не бракує Як і типу «бортовий комп’ютер» як все разом (зчитування кодів помилок, скидання кодів помилок, зчитування параметрів напріпер прога ( “Hob Drive»)

  Додано через 7 хвилин 26 секунд: Просто ось у мене і виникло питання, що глухнути стала сама по собі, коли працює на ХХ. А адаптер брав собі з тією метою, щоб можна було використовувати планшет як БК. Параметри, швидкість, температура, ОЖ, ит і тп. ))

  Заміна насоса Kia RIO 2

  Алгоритм заміни паливного насоса Kia RIO 2 виглядає наступним чином:

  • Від’єднати дріт з мінусовою клеми акумуляторної батареї.
  • Вийняти паливний модуль за алгоритмом.
  • Стиснути фіксатор двома пальцями.
  • Відмінити закріплення колодку джгута проводів від бензонасоса.

  Далі опишемо покроково, яким чином проводиться заміна фільтра палива в Kia RIO 2.

  Re: Паливна система

  Рудольф »23 Лютого 2014 року, 9:59

  Re: Паливна система

  dolinvit »28 Лютого 2014 року, 13:28

  Вообщем сьогодні на роботі в обід пішов в машину І переписав параметри, які мені видавала программа.Опісаніе помилки, динамічні параметри І ще одне питання не вмію я тут розміщувати фотографії Як це зробити Зараз текст розміщений. І треба буде ще фото графіків з іншої програми викласти тут Т.к параметри напруги і корекції непостійна величина.

  Додано через 17 хвилин 3 секунди: Діагностика (читання помилок з ЕБУ)

  P1801, P1802, P1805, P0650, P0171. Опис помилки як було написано. P0171. (опис) Блок циліндрів бідних (можливо підсмоктування повітря). Бідна суміш (Bank 1) System to Lean (Bank 1) Система подачі палива занадто «бідна», при її максимальному збагаченні. Система занадто бідна Попередження: Довготривала паливна корекція досягла критичної позначки в 25,0 і перевищила максимально допустиме значення 11,0. Перевірте ефективність впускний і випускний систем, повітряного фільтра та можливих підсосів повітря.- Показання датчиків лямбда-зонда робота двигуна 5 хвилин

  Кисень Б1С1 0,73V, корекція кисень Б1С1.20% кисень Б1С2 0,73V, корекція кисень Б1С2 99%

  Показання датчиків лямбда-зонда робота двигуна 10 хвилин

  0,73V (який постійно змінюється параметр), корекція Кисень Б1С1.1%

  0,7V (який постійно змінюється параметр), корекція Кисень Б1С2 99% Напруга знімається з кисневих датчиків Випередження зажіганія.1%

  STFT12.3% 1.6%, 0%, 0,8%, 1,6% (постійно змінюється величина) LTFT1 25,0% І фото графіків динамічних параметрів роботи двигуна формуються іншою програмою

  Додано через 6 хвилин 20 секунд: Додатково фото

  Паливна система

  Паливна система

  dolinvit »22 Лютого 2014 року, 17:09