Даф 105 не заводиться помилка конфігурації

обрив електропроводки

Лютневий день 23-го числа проходить в режимі вихідного дня. Єдиною розвагою на сьогоднішній день стало прохання про допомогу з вчорашнього дня про запуск автомобіля Даф-95. Машина, яка перебуває ніяк не хотіла заводитися, за тієї умови, що стартер все-таки обертав. Приїхавши на місце і ретельно розпитавши власників автомобіля про те, що сталося, дізнаємося, що до нас побувала бригада електриків сторонньої фірми, які розпатрали проводку і зі слів господаря перевірили по 10 раз весь моторний джгут проводки. Згідно з цими даними проводка повинна бути цілою. Проте, не довіряючи чужим словами і роботі і грунтуючись лише на власному досвіді. перевірили ще раз харчування на блоці управління. Оне було відсутнє геть. Виявили 2 обриву дротів живлення. Власник був неприємно ошелешений цією заявою, адже він віддав гроші стороннім електрикам за роботу, які, виявляється, не зробили нічого по суті. У Honor свята приймаємо рішення про швидкий запуск автомобіля, без проведення великого ремонту. Пропонуємо власнику запустити автомобіль за 2 хвилини. Власник зацікавлений, а ми, використовуючи свої хитрощі, запускаємо автомобіль на очах ще більш приголомшеного власника. Хлопці стрибають від щастя або від морозу навколо Дафа і пребагато дякують за виконану професійну роботу. Грошей беремо небагато. Виїзд, діагностика і дрібниця по запуску. В інший би день так не обійшлися б просто.

Чи не крутить стартер ДАФ

Якщо система управління даного автомобіля при повороті ключа запуску двигуна, не включає стартер, то причина несправності полягає в електрообладнанні або електронних системах автомобіля. Причини відсутності обертання можуть бути наступні:

 • Відсутність контактів в роз’ємах електропроводки
 • Відсутність напруги живлення на блоці управління двигуном
 • Вихід з ладу головного реле автомобіля
 • Несправність замку запалювання
 • Обрив або замикання шини КАН
 • Відсутність “маси”
 • Несправність втягує реле стартера
 • Обрив або замикання джгута проводки
 • Поломка блоку реле і запобіжників
 • Несправність замку запалювання
 • Вихід з ладу стартера
 • Вихід з ладу блоку управління двигуном
 • Несправність блоку управління VIC-3

Можливі варіанти несправності

Існують два кардинально протилежних виду несправностей. Одна пов’язана з механічною частиною двигуна або паливною системою, інша з електрикою, електронікою. Якщо стартер автомобіля не крутить, це сто відсотків говорить про несправності електричної частини. Розглянемо далі обидва варіанти, стартер крутить / не крутить.

Ремонт після діагностики

Фахівцями нашої компанії накопичений великий досвід по діагностиці та ремонту описуваних несправностей. Після проведеної діагностики виявляються несправні деталі, обладнання і проводиться ремонт з наступною заміною при необхідності несправних запчастин і різного устаткування.

Немає сигналу з ЕБУ двигуна

Далі з практики, один з подібних випадків діагностики і ремонту. Ще одна заявка на виїзд попутно з’являється за 107-ю трасу в подільському районі. Там не заводиться ДАФ-105XF. Стартер не крутить. Машина з Набережних Човнів, про що заявила і попросила про допомогу служба безпеки фірми перевізника. Сутеніє. Погода противна, але все ж первісна діагностика виявляє несправність стартера. Напруга з ключа запалювання подається, а ось стартер сам мовчить і не хоче крутити ні в яку. Роботи ускладнені згущаються сутінками, але тим не менш, знаходимо причину. Посередній керівник сигнал до стартера від ЕБУ двигуна не доходить до адресата. Розтин джгутів силової проводки знаходить винуватця. Справедливість торжествує, а разом з нею і ми. Віддаляємося дивлячись на потопаючі в темряві засніжені стопи до цього замерзає фури. Дуже багато зламалися вантажівок сьогодні і тому просимо не ображатися, тих до кого не дістала наша рука допомоги. Тримайтеся, ми поруч. Наші майстри є завжди і завжди готові прийти до вас на виручку.

Заклинив двигун Renault Magnum

Знаходимо в сьогоднішньому дні і крик про допомогу білоруського водія на Renault МАГНУМ, власник. поляк. Пан Гжегош, що знаходиться в Польщі поскаржився, що його автомобіль раптово перестав заводиться, після виключення запалення і спроби знову завести машину. Автомобіль стояв недалеко від поселення Хотьково. Чи не ближній шлях. Проте, вирушаємо. Виявляємо після діагностики. несправне харчування силове на блоках в моторніке і джгуті форсунок. Бонусом переконалися, що до того ж до всього немає основного харчування на інші блоки. Палять близько акумуляторної батареї пошкоджений. Відновлюємо електрообладнання автомобіля і знову диво. Для водія це диво. його машина завелася, для нас же це рутина звичайного дня. Але тут же на очах у радісної водія машина знову глухне. Розбираємося знову. виявляється, під клапанною кришкою, бачимо картину масляного голодування мотора. Двигун заклинив. Кличемо на допомогу наш евакуатор і мотористів і мчимо далі. Шляхетний пан Гжегош розплачується за проведену роботу і залишається чекати наш евакуатор.

ДАФ не заводиться

Вантажівка ДАФ ХФ серії, надійний автомобіль і хороший друг далекобійника. Але навіть і у нього іноді трапляються поломки. Буває дуже неприємна ситуація, коли стартер вантажівки DAF XF раптом перестав спрацьовувати і немає можливості завести двигун автомобіля. При цьому на дисплеї панелі приладів горить повідомлення помилка конфігурації з відповідним описом коду помилки несправності. Але бувають і виключення, коли помилки не висвічуються.

Пояснення до помилок DAF (ДАФ)

Автомобіль DAF дуже надійний вантажівка. Але і у надійних автомобілів відбуваються поломки.

Більша кількість несправностей розпізнається блоками управління (контроллерами), розташованими в авто.Вознікающая несправність визначається комп’ютерами автомобіля і ідентифікується в вигляді цифрового коду.

Коди несправностей DAF LF45IV, LF55IV, CF65IV, CF75 IV, CF85 IV, XF95, XF105 з коментарями російською і не російською мовою наступних систем автомобіля-

AGS система мастила AS TRONIC модуль коробки передачACH-EW з електронним блоком D901 передпусковий підігрівач Eberspächer HYDRONIC 10 (рідинної) ACH-EA автономний обігрівач Eberspächer D3LC (фен) ACH-EA автономний опалювач AIRTRONIC (фен) ABS / ASR-D ABS-D / ABS / ASR-E гальмівна истема ABS-E гальмівна система ALS-S сигналізації CDM CDS-3 центральний замок дверей, версія 3DTCO Тахограф ціфровойDMCI управління двігателемEBS гальмівна сістемаECAS-3 управління пневматичної подвескойECAS-4 управління пневматичної подвескойEAS Обробка відпрацьованих газовEBS-2 Електронна система гальмування EMAS рульова система електрогідравлічна OPBOUWERMODULE (BBM) модуль сумісності з кузовомALS-S сігналізацііIMMOBILISER RAS-EC UPEC управління уприскуванням VIC модуль обробки даннихVIC-2 модуль обробки даннихVIC-2 Lite модуль обробки даннихVIC-3 модуль обробки данних.ZF-INTARDER EST 42 Ретардер

Ознайомимося з основною базою інформаційних повідомлень, які з’являються під час поломки.

Нижче представлено опис попереджувальних символів для автомобіля DAF XF 95

Низький тиск в пневматичній системі

Помилка конфігурації систем автомобіля. Даний попереджувальний символ може означати такі-центральний контролер автомобіля, несправність в електроніці VIC (інтелектуальний центр автомобіля). VIC збирає інформацію і включає функції автомобіля.Ілі помилка конфігурації-запрограмовані номери шасі в електроніці двигуна і модуля Body Builder Module не збігаються.

Серйозна несправність гальмівної системи EBS вантажівки.

Дуже низький рівень охолоджувальної рідини або несправний датчик рівня ох. рідини.

Низький рівень масла або високий в піддоні двигуна. Або несправний датчик рівня масла.

Несправність системи управління двигуном. Чи не розблоковано іммобілайзер

Несправність гальмівної системи EBS тягача.

Несправність системи очищення відпрацьованих газів. Потужність двигуна знижена дл 60%. Зниження потужності двигуна вмикається і вимикається тільки на нерухомому автомобілі.

Несправність двигуна. Негайно зупиніть автомобіль дотримуючись граничну обережність, і вимкніть двигун.

Несправність датчика охолоджувальної рідини

Чи не активований гальмо тормозавтомобіль НЕ загальмований

Несправність генератора / немає зарядки або перезаряд (при несправному регуляторі напруги-шоколадці) або недозаряд.

Несправність трансмісійного гальма / інтардером

Попередження по трансміссіі.Нізкое тиск повітря в системі управління КПП. Якщо під час руху з’являється попередження червоного кольору, можливо, коробка передач AS-TRONIC залишається на поточному передачі. Відразу після зупинки автомобіля коробка передач перемикається в нейтральне положення, і подальший рух неможливо.

DAF XF 95 ДОКЛАДНИЙ ОПИС ДВИГАТЕЛЯ Гарячий двигун. двигун, який після досягнення робочої температури був зупинений на час не більше получаса.Направленіе обертання колінчастого вала двигуна. за годинниковою стрілкою якщо дивитися з боку приводу газорозподільного механізму. Звіт циліндрів двигуна починається з боку приводу газорозподільного механізму. Ліва сторона двигуна. сторона, з якої встановлений паливний насос. Права сторона двигуна. сторона, з якої встановлений повітряний компресор, розшифровка таблички яка встановлюється на впускному колекторі двигуна і опис всіх вузлів двигуна ДАФ ХФ95

Схема підключення до CAN шині DAF XF95 2001.подключеніе сигналізації, GPS моніторингу і будь-якого додаткового устаткування, що підтримує обмін даними по сan шині

DAF 95XF електрична схема автономного обігрівача в схемі дані точки підключення штатного автономного обігрівача (фена)

Електрична схема підключення тахографа DAF 95XF вказані точки підключення штатного тахографа в схемі

DAF 95 XF електрична схема чорно біла (отксеренние) схема включає в себе весь тягач

DAF 95XF / XF95 1997-2006 г електрична схема приладової панелі на електросхемі вказані підключення. Покажчик палива. Покажчик температури охолоджуючої рідини. Централізована сигнальна система (CWS). Лічильник обертів. Панель сигнальних лампочок. спідометр, одометр і таймер вузли підсвічування щитка приладів і підключення датчиків для покажчиків.

DAF 95XF схема живлення склопідйомників. на електросхемі вказані підключення водійської і пасажирських дверей.

DAF XF95 Компоненти двигуна і пристрій агрегатів. Даф ХФ95 опис обладнання двигуна і механізмів російською мовою.

заводить, помилка, конфігурації

Добрий вечір. Дякую за відповідь стартер крутить а запуску немає. Але начебто сьогодні проблему знайшли. Проблема була в CAN шині (3700D) між коробкою і кабіною був обрив. Але чому писало мотор warning не зрозуміло і було помічено що в той момент коли був обрив при обертанні стартером тахометр абсолютно не піднімався.

І ще одне питання. Такий же DAF FX 95 430 tronic 2003 року пише жовтим дві помилки EBS warning і transmition warning коробка була в аварійному режимі тобто не включалися передачі не якісь і на дисплеї де відображуються передачі N моргало, але це знайшли. Був в обриві провід (5715) між кабіною і коробкою. Тепер передачі включає а помилки так само і залишилися. Що ще може бути?

Якщо немає діагностики, спробуйте відключити акумулятори на хвилин десять. Потім видно будет.Еслі не допоможе, то можливо справа не тільки в обриве.На автоматі, все связано.І якщо проблема наприклад з датчиком ABS, то і напис, “трансмісія Варнінг” разом з ЕБС висвечівает.доброе час суток.проблема. DAF 95 XF 430 2002 р.в. спрацьовує відсікач на 40 км, час і спалахує несправність коробки і починають клацати релюшки

Добрий! Прошу допомоги в наступному питанні: На дисплеї комп’ютера загорівся червоний індикатор на якому намальований розширювальний бачок і включився зумер. Явною витоку рідини я не помітив. Бачок повний. Перший час сигнал з’являвся на час і пропадав, а зараз включений постійно. Іноді, коли включався цей сигнал я відкривав заливну горловину розширювального бачка і після того як тиск повітря падало сигнал пропадав. Чи може бути що проблема в самому датчику? також іноді допомагало доливання охолоджуючої рідини, хоча вона там була. Підкажіть в чому може бути проблема, заздалегідь вдячний!

Датчик у ДАФ, досить часто “переклинює”.Витащіте його і злегка постукайте пальцем по нему.Іногда допомагає. Я Щоб долезть до датчика, треба кабіну повністю поднять.Там всередині стоять магніти з герконами (герметичними контактами), буває заліпают.Менять надо.Можно з біди, обійтися без датчіка.На моделях до 2003 року треба закоротити, крайні контакти. Але, якщо закоротити, то це загрожує! Перевіряйте кожен день рідина.! QR-КОД цієї сторінки.

Чи не заводиться DAF

Автомобілі DAF 95 і 105 вважаються одними з найбільш надійних марок транспортних засобів серед далекобійників, але навіть ці авто іноді виходять з ладу. При появі несправностей у роботі двигуна або інших вузлів, на екрані приладової панелі з’являється повідомлення «Помилка конфігурації» з описом проблеми. Але іноді блок управління не може визначити причину неполадки, зокрема, якщо автомобіль заглох на ходу і не заводиться.

Основні причини, за якими стартер крутить, але ДАФ не заводиться:

 • Знижений тиск в паливному насосі високого тиску (ТНВД). За допомогою цього пристрою розташовується невеликий пневматичний циліндр, який перекриває подачу пального при зупинці мотора. Якщо в результаті подальшого включення запалення цей елемент не повернувся в початковий стан, то двигун завести не вийде. Щоб усунути причину проблеми, необхідно демонтувати і перевірити ТНВД.
 • Засмічення паливної магістралі або механічне пошкодження клапана, встановленого в рамі, яке призвело до його руйнування. Необхідно зняти шланги і провести їх очищення.
 • Відсутність синхронізації в роботі датчиків колінчастого і розподільного валів. При такій проблемі двигун може зовсім не запускатися, а може заводитися періодично. Часто проблеми в роботі датчиків пов’язані з пошкодженням проводки, яка підключена до пристроїв, а також засміченням контактів брудом або металевим пилом. Перед заміною рекомендується провести демонтаж електронних регуляторів і виконати очистку гнізда від пилу.
 • Несправність однієї з насосних секцій. Діагностика цих елементів проводиться з використанням спеціалізованого обладнання, в домашніх умовах її виконати неможливо.
 • Пошкодження проводки, відсутність контакту або коротке замикання. Для пошуку причини потрібно звертатися до електрика, оскільки буде потрібно перевірка всіх проводів за допомогою мультиметра. Причина поганого запуску може полягати в розряді акумулятора або виході з ладу одного з запобіжників / реле.
 • Несправність одного з компонентів системи запалювання. Потрібно перевірити стартер (його контакти), замок, форсунки, високовольтні дроти, комунікатор і т.д.
 • Несправність блоку управління мотором або програмна помилка. В обох випадках для пошуку причини і її усунення буде потрібна допомога професіонала, оскільки усунути програмну поломку дозволить перепрошивка пристрою або ремонт його плати.

трехануло на ямках, машина заглохла і висветелісь помилки

заводить, помилка, конфігурації

engine warning двигун предупрежденіеconfiguration error помилка конфігурацііbrake system truck warning гальмівної системи вантажівки попередження ще помилка намальований червоний тягач і блискавка

машина DAF 95 стартер крутить, але не заводиться

Помилки на екрані панелі приладів:

Основні інформаційні повідомлення, які з’являються під час поломки.

 • значок на жовтому тлі.слід їхати на станцію ремонту. Але можна їхати, дуже обережно
 • значок на червоному тлі. дуже серйозна несправність. Продовжувати рух не бажано. (В гарантійний період. продовжувати рух забороняється!)
Низький тиск в пневматичній системі

Серйозна несправність гальмівної системи EBS

Дуже низький рівень охолоджувальної рідини

Низький рівень масла в піддоні двигуна

Несправність системи управління двигуном. Чи не розблоковано іммобілайзер

Несправність системи очищення відпрацьованих газів

Несправність датчика охолоджувальної рідини

Чи не активований гальмо тормозавтомобіль НЕ загальмований

Несправність трансмісійного гальма / інтардером

Низький тиск повітря в системі управління КПП.

Для запису на ремонт або відповідь на питання, що цікавлять звертайтесь за телефоном:

МИ ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ РОСІЇ, ПОСЛУГИ ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ НЕ ТАКІ ДОРОГІ

Коментарі 16

Можна ещë спробувати клеми зняти на пару хвилин.

На петербілде була схожа ситуація, справа б в релюшкой. Головна релюшкой (яка на мізки подає струм) згоріла поміняли місцями завелися, але як включали ксенон машина глохла, т.к.не вистачало подачі струму на мізки. Доїхали до будинку купили нормальні імпортні релюшки і все гуд, до цього стояли наші радянського виробництва релюшки повне г

на Volvo така дурниця була теж по трехало коробка автомат виявляється що на АКПП маленька штука відлетіла

Було подібне Фреда у нас. Але там одна плюсова клема відпала. стартер крутив, але не заводилася. може кому стане в нагоді))

УРААА завівся батя! Сірі релюшки місцями поміняв і завівся, але помилки не пішли. Треба нові такі релюха просто.

А немає там фігні такий, типу запобіжника, яка в разі удару при аварії перекриває подачу палива? Ну, на легкових так. Якщо в ямі нормально труснуло. може, воно спрацювало.

а хоча б приблизно знати де він знаходиться?

Справа під панеллю стоять великі запобіжники Нехай подивиться

звичайна механіка. повітря накачени. а помилок купа. швидше за все дроти зносилися

Нехай подивиться з’єднання на пневматику, якщо спрацював захисний клапан, то машина не заведеться через витік повітря

Це якщо коробка автомат і стався повний скидання воздуха.Клапан не може встановити коробку в нейтраль, відповідно запуск заборонений БК Якщо механіка. справа в проводці (особливо перелом коси справа на кабіну)

Може контакти на запобіжниках або датчиках сртяслісь, раз тряхонуло?

сказав все релющкі і предохр. дивився на кшталт цілі

Опис і пояснення до помилок на вантажних DAF по системам:

 • Коробка передач AS TRONIC частина1
 • Коробка передач AS TRONIC часть2
 • Управління двигуном DMCI
 • Електронний модуль VIC-3.
 • Електронний модуль VIC-2.
 • Електронний модуль VIC-2 Lite.
 • Електронний модуль даних VIC
 • IMMOBILISER. іммобілайзер
 • ECAS-3 управління пневматичною підвіскою
 • ECAS-4 управління пневматичною підвіскою
 • DTCO Тахограф
 • ZF-INTARDER EST 42-Ретардер
 • OPBOUWERMODULE (BBM) модуль сумісності з кузовом
 • CDS-3, Центральний замок
 • ALS-S сигналізації
 • EAS-Обробка відпрацьованих газів
 • EBS-2-Електронна система гальмування
 • HYDRONIC 10 (ACH-EW) автономний обігрівач з електронним блоком D901
 • D3LC (ACH-EA)
 • AIRTRONIC
 • EMAS рульова система
 • UPEC управління уприскуванням
 • AGS система мастила
 • CDM
 • ABS / ASR-D
 • ABS-D / ABS / ASR-E
 • ABS-E
 • EBS. гальмівна система
 • RAS-EC

Zoeken

Автомобіль DAF є надійним помічником в питаннях перевезень. Однак навіть у найнадійніших автомобілів іноді трапляються відмови.

Велика частина несправностей діагностується електронними блоками, розташованими в автомобілі. Тому при виникненні несправностей на центральний дисплей буде виведена інформація про систему, в якій виявлені відхилення в роботі. На жаль, часто водій не може зрозуміти помилки, що в деяких випадках може привести до серйозних поломок.

Пропонуємо ознайомитися з основними інформаційними повідомленнями, які можуть з’явитися під час руху.

 • Помилка системи на жовтому фоні. слід заїхати на сервісну станцію. При цьому їхати, з особливою обережністю.
 • Помилка системи на червоному тлі. серйозна несправність. Продовжувати рух не рекомендується. (В гарантійний період. продовжувати рух забороняється!)

Серйозна несправність гальмівної системи EBS

Дуже низький рівень охолоджувальної рідини

Низький рівень масла в піддоні двигуна

Несправність системи управління двигуном. Чи не розблоковано іммобілайзер

Несправність системи очищення відпрацьованих газів

Несправність датчика охолоджувальної рідини

Несправність трансмісійного гальма / інтардером

Низький тиск повітря в системі управління КПП.

Якщо вам незручно розбиратися в тонкощах англомовного меню, можемо запропонувати перевести меню на російську мову на нашому сервісі DAF. Послуга коштує 3000р для будь-якого автомобіля DAF, починаючи з 2000 року випуску.

Пояснення до помилок DAF по значках на приладовій панелі. статті по ремонту. автомануали

Нижче представлено опис попереджувальних символів для автомобіля DAF XF 95

Низький тиск в пневматичній системі

Помилка конфігурації систем автомобіля. Даний попереджувальний символ може означати такі-центральний контролер автомобіля, несправність в електроніці VIC (інтелектуальний центр автомобіля). VIC збирає інформацію і включає функції автомобіля.Ілі помилка конфігурації-запрограмовані номери шасі в електроніці двигуна і модуля Body Builder Module не збігаються.

Серйозна несправність гальмівної системи EBS вантажівки.

Дуже низький рівень охолоджувальної рідини або несправний датчик рівня ох. рідини.

Низький рівень масла або високий в піддоні двигуна. Або несправний датчик рівня масла.

Несправність системи управління двигуном. Чи не розблоковано іммобілайзер

Несправність гальмівної системи EBS тягача.

Несправність системи очищення відпрацьованих газів. Потужність двигуна знижена дл 60%. Зниження потужності двигуна вмикається і вимикається тільки на нерухомому автомобілі.

Несправність двигуна. Негайно зупиніть автомобіль дотримуючись граничну обережність, і вимкніть двигун.

Несправність датчика охолоджувальної рідини

Чи не активований гальмо тормозавтомобіль НЕ загальмований

Несправність генератора / немає зарядки або перезаряд (при несправному регуляторі напруги-шоколадці) або недозаряд.

Несправність трансмісійного гальма / інтардером

Попередження по трансміссіі.Нізкое тиск повітря в системі управління КПП. Якщо під час руху з’являється попередження червоного кольору, можливо, коробка передач AS-TRONIC залишається на поточному передачі. Відразу після зупинки автомобіля коробка передач перемикається в нейтральне положення, і подальший рух неможливо.

DAF XF 105 позначення сигнальних ламп (значків) на приладовій панелі. з докладним описом.

DAF XF 105 електрична схема управлінням двигуна ECU DMCI

ОПИС ЗАПОБІЖНИКІВ І РЕЛЕ DAF XF95 (ДАФ)

DAF XF 95 ДОКЛАДНИЙ ОПИС ДВИГАТЕЛЯ Гарячий двигун. двигун, який після досягнення робочої температури був зупинений на час не більше получаса.Направленіе обертання колінчастого вала двигуна. за годинниковою стрілкою якщо дивитися з боку приводу газорозподільного механізму. Звіт циліндрів двигуна починається з боку приводу газорозподільного механізму. Ліва сторона двигуна. сторона, з якої встановлений паливний насос. Права сторона двигуна. сторона, з якої встановлений повітряний компресор, розшифровка таблички яка встановлюється на впускному колекторі двигуна і опис всіх вузлів двигуна ДАФ ХФ95

Схема підключення до CAN шині DAF XF95 2001.подключеніе сигналізації, GPS моніторингу і будь-якого додаткового устаткування, що підтримує обмін даними по сan шині

ДЛЯ причепів і напівпричепів РОЗЕТКИ, ОПИС, КРЕСЛЕННЯ, ПОЗНАЧЕННЯ контактам зазначена розпіновка штекерів і розеток.

DAF 95XF електрична схема автономного обігрівача в схемі дані точки підключення штатного автономного обігрівача (фена)

Електрична схема підключення тахографа DAF 95XF вказані точки підключення штатного тахографа в схемі

Електрична схема поворотів і аварійної сигналізації DAF 95XF

DAF 95 XF електрична схема чорно біла (отксеренние) схема включає в себе весь тягач

DAF 95XF електрична схема склоочисника, склоомивача, омивача фар.

DAF 95XF електрична схема ЗАДНІХ І передні протитуманні ФАР.

DAF 95XF електрична схема БЛИЖНІХ ФАР, подальшого ФАР, ДОДАТКОВИХ ФАР

DAF 95XF схема живлення стоп сигналів і гірського гальма.

DAF 95XF схема живлення ближніх, далеких фар, протитуманних фар і доп перші фари

DAF 95XF / XF95 1997-2006 г електрична схема приладової панелі на електросхемі вказані підключення. Покажчик палива. Покажчик температури охолоджуючої рідини. Централізована сигнальна система (CWS). Лічильник обертів. Панель сигнальних лампочок. спідометр, одометр і таймер вузли підсвічування щитка приладів і підключення датчиків для покажчиків.

DAF 95XF схема живлення склопідйомників. на електросхемі вказані підключення водійської і пасажирських дверей.

DAF 95XF схема живлення ланцюга зарядки генератора.

DAF XF95 Компоненти двигуна і пристрій агрегатів. Даф ХФ95 опис обладнання двигуна і механізмів російською мовою.

DAF позначення контактів діагностичної колодки нового і старого зразка

Добрий вечір. Дякую за відповідь стартер крутить а запуску немає. Але начебто сьогодні проблему знайшли. Проблема була в CAN шині (3700D) між коробкою і кабіною був обрив. Але чому писало мотор warning не зрозуміло і було помічено що в той момент коли був обрив при обертанні стартером тахометр абсолютно не піднімався.

І ще одне питання. Такий же DAF FX 95 430 tronic 2003 року пише жовтим дві помилки EBS warning і transmition warning коробка була в аварійному режимі тобто не включалися передачі не якісь і на дисплеї де відображуються передачі N моргало, але це знайшли. Був в обриві провід (5715) між кабіною і коробкою. Тепер передачі включає а помилки так само і залишилися. Що ще може бути?

Добрий! Прошу допомоги в наступному питанні: На дисплеї комп’ютера загорівся червоний індикатор на якому намальований розширювальний бачок і включився зумер. Явною витоку рідини я не помітив. Бачок повний. Перший час сигнал з’являвся на час і пропадав, а зараз включений постійно. Іноді, коли включався цей сигнал я відкривав заливну горловину розширювального бачка і після того як тиск повітря падало сигнал пропадав. Чи може бути що проблема в самому датчику? також іноді допомагало доливання охолоджуючої рідини, хоча вона там була. Підкажіть в чому може бути проблема, заздалегідь вдячний!

Датчик у ДАФ, досить часто “переклинює”.Витащіте його і злегка постукайте пальцем по нему.Іногда допомагає. Я Щоб долезть до датчика, треба кабіну повністю поднять.Там всередині стоять магніти з герконами (герметичними контактами), буває заліпают.Менять надо.Можно з біди, обійтися без датчіка.На моделях до 2003 року треба закоротити, крайні контакти. Але, якщо закоротити, то це загрожує! Перевіряйте кожен день рідина.!

Коди несправностей DAF. Автозапчастини і автоХітрості

 • почнемо.
 • – ALL.
 • Autocom
 • букварі
 • Knorr. Bremse
 • WABCO
 • Авт. опалювачі
 • двигуни
 • КП
 • ЕБУ
 • Cummins
 • Bosch
 • гальмівні системи
 • «Екран»
 • тахограф
 • АКБ
 • турбіна VGT
 • MAN
 • хитрощі
 • ЦРУ
 • ЕПБ
 • MAN EURO 6
 • тренінг персоналу
 • Рем. зона
 • МАЙСТЕРНЯ
 • ПОЛЕВАЯ
 • схеми ОНЛАЙН
 • OBD
 • електросхеми
 • EDC
 • EDC MS 5
 • EDC MS 6.1
 • EDC MS 6.4
 • EDC 7
 • EBS 5 KNORR
 • EBS 2 KNORR
 • EBS 2 WABCO
 • AdBlue
 • FFR
 • ZBR 2
 • ECAS 2
 • AS-TRONIC
 • клімат TGA
 • клімат TGX
 • прилади
 • Кондиціонер TGS-TGX
 • кондиціонер TG
 • курсовий контроль
 • Модуль двері TGX
 • Модуль двері TGA
 • опалювачі
 • EST 48
 • ECAM
 • HydroDrive TGA
 • CAN
 • EHLA. ALA
 • RAS-EC1
 • F_L_M 2000
 • DAF
 • MERCEDES
 • IVECO
 • SCANIA
 • Volvo
 • RENAULT
 • FOTON
 • FORD
 • HINO
 • HOWO
 • ISUZU
 • SHACMAN (SHAANXI)
 • Hyundai
 • MITSUBISHI
 • Canter EURO 3
 • Canter EURO 4
 • FREIGHTLINER
 • KENWORTH
 • МАЗ
 • КАМАЗ
 • Урал
 • автобуси
 • МАЗ
 • SCANIA
 • Volvo
 • DAEWOO
 • DAF XF 105 діагностичні коди. автомануали. Каталог файлів

  DAF XF 105 діагностичні коди несправностей всіх систем автомобіля, висвічується на приладовому щитку

  Анти-забруднення EAS / EAS-2, Обробка відпрацьованих газовПротівоугонное пристрій Immobilizer, ІммобілайзерОбогреватель ACH-EA, Допоміжний обогревательКоробка передач AS Tronic, Коробка передач з електронним контролемКоробка передач AS Tronic, Параметризація коробки передачЦентральний комп’ютер VIC-2, Центральний комп’ютер TCЦентральний комп’ютер VIC-3. Центральний комп’ютер TCРулевое управління EMAS, Електро-гідравлічне та многоосевое рульового управленіяABS D / E, Антиблокувальна сістемаРулевое управління SWS-2, Рульове колесоРулевое управління SWS-3, Рульове колесоТормоза EBS 2 CAN, Електронна система торможеніяЕлектронний модуль CDS-3, Центральний замокТормоза EBS 2. Електронна система торможеніяТехніческое обслуговування Service-2, система технічного обслужіваніяТехніческое обслуговування Service-3, система технічного обслужіваніяПанель інструментів DIP-4, Панель інструментів DAFМодуль шасі BBM, Модуль управління кузовомДвігатель DMCI, система вприскування з Мульти-контролемРе тардер EST-42, РетардерРетардер EST-52, РетардерБезопасность LDWA, Система контролю дорогіПодвеска ECAS 4, Система підвіски з електронним контролемТахограф DTCO, Цифровий тахограф

  питання-відповідь з форумаЗдравствуйте шановні колеги! Прохання хто знає допоможіть радою На DAF XF 105 з AdBlue були помилки датчик Nox численне сообшеніе по шині CAN по обом поміняли дозатор і модуль з робочої машини при тесті циркуляції повітря тиск повітря після дросельними заслінки зросла до 4,5 бар, а тиск AdBlue не піднімається вище 0,6 хоча на робочій машині з цим модулем підіймалося до 1,5 бар

  На 105 NOx живуть своїм жизню і тільки по кану передають інфу на блок. У них своє піталово і маса. Думаю нада перевірити проводку і запобіжник. (Суджу по новому СФ)

  касяк в проводці я знайшов пітаюшій провід 1395 був в обриві відновив а помилка активна так і висить

  Не всі. Я перевіряв на DAF CF. Є кілька помилок, які видалити не можна, інші удаляютса.

  У ICD-3 в “регулюваннях” пункт “стирання помилок ЄВРО 5” є тільки в системі DAF EAS-2, в EAS-1 його немає. Якщо причини активних помилок усунути і стерти за допомогою вищевказаного пункту, то вони видаляються, а “довго прісудствіем юшібкі (які залишаються на 400 днів)”, і стають активними разом з тими, які були усунені. стають пасивними.

  допоможіть знайти причину на DAF XF 105.410, ДВС перестав розвивати достатню потужність, горить 2 помилки за припущенням одна з помилок пов’язана сработой системи відпрацьованих газів, друга сработой ДВС. Пребоев в роботі двигуна на холостих обертах не спостерігається

  Цей симптом говорить про те що забився фільтр тонкого очищення. Фільтрованості вистачає на підтримку ХХ але їхати авто не може. подивіться паливні фільтри, заборник, магістраль, за тим насос підкачки

  От цікаво, Ви, бачачи помилку, можете тільки припустити, а ми, наосліп, повинні дати відповідь. Може варто хоча б фотки дисплея з помилками вивісити.

  Ну і заодно питання, сечовина в баку є?

  перевірити треба датчик тиску наддуву турбіни, я з такою проблемою стикався, лікується швидко і своїми руками

  Чого то пропав топикстартер. Може і правда справа була в мочевине.

  У нас така ж проблема утворилася зигорелісь помилки двигуна і вихлопної системи пропала потужність і збільшився витрата сечовина є в бачку підкажіть що можна зробити. Машина їде на північ до Сургута ще 400 км і є чи там даф сервіс не відомо (((((

  заводить, помилка, конфігурації

  У кустарних умовах ні чого не зробити.

  ДЖЕНЕРАЛ СЕРВІС ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР DAF

  Автомобіль DAF є надійним помічником в питаннях перевезень. Однак навіть у найнадійніших автомобілів іноді трапляються відмови.

  Велика частина несправностей діагностується електронними блоками, розташованими в автомобілі. Тому при виникненні несправностей на центральний дисплей буде виведена інформація про систему, в якій виявлені відхилення в роботі. На жаль, часто водій не може зрозуміти помилки, що в деяких випадках може привести до серйозних поломок.

  Пропонуємо ознайомитися з основними інформаційними повідомленнями, які можуть з’явитися під час руху.

  Серйозна несправність гальмівної системи EBS

  Дуже низький рівень охолоджувальної рідини

  Низький рівень масла в піддоні двигуна

  Несправність системи управління двигуном. Чи не розблоковано іммобілайзер

  Несправність системи очищення відпрацьованих газів

  Несправність датчика охолоджувальної рідини

  Несправність трансмісійного гальма / інтардером

  Низький тиск повітря в системі управління КПП.

  Якщо вам незручно розбиратися в тонкощах англомовного меню, можемо запропонувати перевести меню на російську мову на нашому сервісі DAF. Послуга коштує 3000р для будь-якого автомобіля DAF, починаючи з 2000 року випуску.

  Коди несправностей EBS DAF. Автозапчастини і автоХітрості

  • почнемо.
  • – ALL.
  • Autocom
  • букварі
  • Knorr. Bremse
  • WABCO
  • Авт. опалювачі
  • двигуни
  • КП
  • ЕБУ
  • Cummins
  • Bosch
  • гальмівні системи
  • «Екран»
  • тахограф
  • АКБ
  • турбіна VGT
 • MAN
 • хитрощі
 • ЦРУ
 • ЕПБ
 • MAN EURO 6
 • тренінг персоналу
 • Рем. зона
 • МАЙСТЕРНЯ
 • ПОЛЕВАЯ
 • схеми ОНЛАЙН
 • OBD
 • електросхеми
 • EDC
 • EDC MS 5
 • EDC MS 6.1
 • EDC MS 6.4
 • EDC 7
 • EBS 5 KNORR
 • EBS 2 KNORR
 • EBS 2 WABCO
 • AdBlue
 • FFR
 • ZBR 2
 • ECAS 2
 • AS-TRONIC
 • клімат TGA
 • клімат TGX
 • прилади
 • Кондиціонер TGS-TGX
 • кондиціонер TG
 • курсовий контроль
 • Модуль двері TGX
 • Модуль двері TGA
 • опалювачі
 • EST 48
 • ECAM
 • HydroDrive TGA
 • CAN
 • EHLA. ALA
 • RAS-EC1
 • F_L_M 2000
 • DAF
 • MERCEDES
 • IVECO
 • SCANIA
 • Volvo
 • RENAULT
 • FOTON
 • FORD
 • HINO
 • HOWO
 • ISUZU
 • SHACMAN (SHAANXI)
 • Hyundai
 • MITSUBISHI
 • Canter EURO 3
 • Canter EURO 4
 • FREIGHTLINER
 • KENWORTH
 • МАЗ
 • КАМАЗ
 • Урал
 • автобуси
 • МАЗ
 • SCANIA
 • Volvo
 • DAEWOO
 • MAN
 • Коди несправностей. помилок ДАФ

  Серйозна несправність гальмівної системи EBS

  Дуже низький рівень охолоджувальної рідини

  Низький рівень масла в піддоні двигуна

  Несправність системи управління двигуном. Чи не розблоковано іммобілайзер

  Несправність системи очищення відпрацьованих газів

  Несправність датчика охолоджувальної рідини

  Чи не активований гальмо тормозавтомобіль НЕ загальмований

  Несправність трансмісійного гальма / інтардером

  Низький тиск повітря в системі управління КПП.

  Помилки на жовтому і червоному тлі

  Під час пересування ТЗ інформаційні повідомлення виводяться на жовтому або червоному тлі.

  • На жовтому тлі. При відображенні такої помилки водій повинен заїхати в найближчий сервіс-центр. Пересуватися необхідно вкрай обережно.
  • На червоному тлі. Така поломка є критичною. При появі попередження на червоному тлі продовжувати поїздку в період гарантії заборонено, в не гарантійний. небажано.

  Розшифровка помилок DAF XF 105 на червоному тлі

  Air pressure too low. занадто низький тиск в пневмосистеме. Такий символ загоряється, якщо тиск в одному з гальмівних контурів опускається нижче 5 бар. Зупинити ТС і перевірити герметичність пневмосистеми.

  Cabin lock open. відкритий замок кабіни. Зупинитися і закрити його.

  Configuration error. збій конфігурації систем. Можливі причини появи цього попередження. вихід з ладу електроніки VIC (інтелектуального центру вантажівки, що збирає інформацію для забезпечення функціонування вантажівки), помилка конфігурації, при якій номера шасі в електроніці і модуля BBM не збігаються. Для усунення проблеми необхідно звернутися до фахівців.

  Brake system truck warning. суттєва поломка гальмівної системи EBS. Негайно перевірити її стан в умовах сервіс-центру.

  Coolant level too low. недостатня кількість охолоджуючої рідини. Зупинитися, долити ОЖ до необхідного рівня, перевірити герметичність системи охолодження.

  Oil level low. занадто низький рівень масла. Зупинити автомобіль, перевірити рівень масла, залити його до необхідного рівня.

  Motor Storung. помилка в системі керівництва двигуном, іммобілайзер заблокований. Зупинитися, з’ясувати причину самостійно або зв’язатися з сервісним фахівцем.

  Помилки на панелі DAF 105: розшифровка, причини

  Вантажні автомобілі DAF славляться своєю надійністю і безпекою. Але навіть у них трапляються відхилення в роботі, більшу частину з яких діагностують електронні блоки, наявні в вантажному автомобілі. Інформація про виниклі проблеми виводиться на центральний дисплей. І завдання водія. своєчасно побачити інформаційне повідомлення і розшифрувати його.

  Найбільш поширені помилки на приладовій панелі DAF XF 105 на жовтому фоні

  Brake system truck warning. некритична проблема в гальмівній системі EBS.

  Exhaust syst. warning. несправна система очищення відпрацьованих газів. Потужність двигуна падає до 60%. Прояв помилки: зниження потужності двигуна можна активувати і вимкнути тільки на вартому вантажівці.

  Engine warning. поломки в системі двигуна. В цьому випадку вантажівка необхідно зупиняти дуже обережно. Діагностика несправності. в сервіс-центрі.

  Engine power limiting. обмеження потужності двигуна.

  Brake lining wear truck. перевищення допустимої ступеня зносу колодок на одному або декількох класах.

  Starter motor overheat. нагрів стартера вище допустимих температур.

  Coolant level low. рівень охолоджувальної рідини нижче допустимого. Зупинитися і долити ОЖ до необхідного рівня.

  Coolant level sensor defect. поломка датчика, що визначає рівень охолоджувальної рідини.

  Fasten seatbelt. не пристебнутий ремені безпеки.

  Park brake not applited. гальмо стоянки не активований, а це означає, що вантажівка не загальмований.

  Alternator warning. генератор знаходиться в неробочому стані, зарядка відсутня. При некоректній роботі регулятора напруги. недозарядке або перезарядка.

  Retarder warning. трансмісійний гальмо / інтардер несправний. Причини виникнення проблем у додатковій гальмівній системі. поломка датчика швидкості, замикання або обрив CAN-шини, несправність датчиків температури, вентилятора охолодження, електропроводки, низький рівень охолоджувальної рідини. При появі на панелі цієї помилки необхідно перевірити рівень ОЖ і стан електричних роз’ємів. Якщо зовнішні перевірки не дали результатів, рекомендується звернутися до фахівців.

  Transmission low air. занадто низький тиск повітря в системі, що управляє коробкою ПП. При появі такого попередження в червоному кольорі КП AS-Tronic залишається на поточному передачі, а після зупинки переходить в нейтральне положення, подальше пересування ТЗ стає неможливим.

  Air suspension. несправна пневматична підвіска.