Паливний фільтр тонкого очищення Ford Focus 2

Місцезнаходження паливного фільтра

Щоб автомобіль з інжектором працював добре, йому буде потрібно в обов’язковому порядку два типи фільтрів для палива:

 • грубої очистки.
 • тонкого очищення.

Всі вони встановлені на Фокусі 2 в баку в одному блоці з бензонасосом і датчиком рівня палива.

Паливний фільтр на Ford Focus 2

Виробники роблять все, щоб спростити експлуатацію автомобіля. Але вони не враховують вітчизняних умов його експлуатації. Це відноситься і до паливного фільтру на Ford Focus другого покоління.

Розташований він в баку в одному модулі з датчиком рівня і бензонасосом, а тому при його заміні можуть виникнути певні проблеми.

паливний, фільтр, тонкий, очищення

способи заміни

Тому тут залишається тільки два виходи:

 • Міняти весь блок у офіційного дилера.
 • Займатися розбиранням і очищенням блоку самостійно.

Який шлях вибирати. вирішувати повинен кожен самостійно. Звичайно, перший варіант обійдеться дорого. Тут треба враховувати як вартість самої роботи, так і вартість фільтрів (код В33063PR). Але також може знадобитися і заміна бензонасоса.

процес

 • Знизити тиск в системі. Для цього слід вийняти запобіжник F11 і запустити мотор. На холостому ходу він виробить все паливо з системи. Після зупинки двигуна його треба ще деякий час прокручувати за допомогою стартера. Після цього тиск в системі буде скинуто. Потім варто відключити клеми на акумуляторі і приступити до демонтажу модуля.
 • Підняти заднє сидіння.
 • Знайти на ньому кришку, під якою розташовується бензонасос.

Розташування бензонасоса відзначено стрілочкою.

На цьому роботи можна вважати завершеними. Збірка проводиться в зворотній послідовності. Якщо все було зроблено правильно, то модуль може ще прослужити протягом 1-1.5 років або 50-60 тисяч кілометрів пробігу.

Заміна паливного фільтра

Тим, хто зважився зробити таку роботу сам, слід приготуватися до того, що найбільшими перепонами всього проблем виникне з демонтажем бака.

Сама робота по заміні фільтрів при наявності певних умінь не займе багато часу. Можна, звичайно, поміняти фільтра і без зняття бака, але не всі захочуть проводити таку роботу з салону авто. Тому бак рекомендується зняти.

Де знаходиться паливний фільтр на Ford Focus 2

Автомобіль: Ford Focus. Запитує: Шамхал Гадиев. Питання: хочу замінити паливний фільтр, де він знаходиться?

З’явилися провали при різкому прискоренні на Ford Focus 2. У мене дорестайл. Порадили для початку замінити свічки, дроти, і паливний фільтр. Свічки і дроти я вже міняв. Залишився паливний фільтр. Підкажіть де він знаходиться. І артикул.

Розбирання не розбірні блоку

Розбираємо потихеньку. А виробник говорить, що він не розбірний!

Другий варіант буде дешевше. Незважаючи на те що виробник зробив блок нерозбірним, вітчизняні умільці знайшли спосіб, як його розбирати і міняти сітки на фільтрах. Таким методом на офіційних станціях займатися ніхто не буде, але при цьому факт залишається фактом. можливість є.

Якщо є ще й досвід або певні вміння, то таку роботу виконати можна і самому.

паливний, фільтр, тонкий, очищення

процес

 • Знизити тиск в системі. Для цього слід вийняти запобіжник F11 і запустити мотор. На холостому ходу він виробить все паливо з системи. Після зупинки двигуна його треба ще деякий час прокручувати за допомогою стартера.

Після цього тиск в системі буде скинуто. Потім варто відключити клеми на акумуляторі і приступити до демонтажу модуля.

 • Підняти заднє сидіння.
 • Знайти на ньому кришку, під якою розташовується бензонасос.
 • Розташування бензонасоса відзначено стрілочкою.

 • вийняти бензонасос.
 • Вийняти модуль так, щоб не пошкодити датчик рівня палива.
 • Відключити датчик. Там є спеціальні засувки.
 • Вийняти насос палива і відключити його теж.
 • Видалити з насоса сітку очищення і поміняти її на нову також у фільтрі грубого очищення треба промити сітку. Промити треба і сам бензонасос.
 • На цьому роботи можна вважати завершеними. Збірка проводиться в зворотній послідовності. Якщо все було зроблено правильно, то модуль може ще прослужити протягом 1-1.5 років або 50-60 тисяч кілометрів пробігу.

  заміна фільтра

  Виробником Ford Focus другого покоління рекомендується замінювати фільтр приблизно кожні 30000-40000 км пробігу. Однак слід зазначити, що якщо заправлятися не надто якісним паливом, то термін експлуатації значно зменшується. Більшість власників FORD Focus 2 здійснюють заміну кожні 20000 км. Крім усього іншого, потрібно вчасно проводити діагностику системи в цілому, при необхідності чистити її та оновлення зношених елементи.

  На практиці досить часто заміна здійснюється раніше, ніж пройде термін експлуатації. Існують певні ознаки, які можуть підказати про необхідність заміни паливного фільтра Ford Focus 2:

  • Двигун погано запускається.
  • При різкому розгоні двигун може затихнути.
  • Помітна втрата потужності, слабка розгінна динаміка.
  • Збільшення витрати палива.
  • Нестабільний холості роботи (в деяких випадках мотор і зовсім глухне).
  • При різкому розгоні двигун може затихнути.

  Якщо ви виявили подібні проблеми на вашому FORD Focus 2 і відкинули всі можливі причини, то залишається одне. паливний фільтр засмітився і міняти його необхідно якомога швидше. Для цього вам буде потрібно головка на 7 і 8, а також комірець з подовжувачем на 15 см.

  Якщо фільтр для очищення вчасно не замінити, то це призводить до більш серйозних поломок. Справа в тому, що бруд в пальному надає додаткове навантаження на насос, який незабаром може вийти з ладу. Його заміна, до речі, коштує набагато дорожче, ніж придбання нового фільтра.

  Отже, обслуговуйте свій Ford Focus 2, вчасно міняйте всі витратні матеріали, в тому числі паливний фільтр, і автомобіль вас не підведе. При бажанні роботи можна виконувати самостійно, або ж доручити професіоналам. хай щастить!

  Паливний фільтр на Ford Focus 2

  Виробники роблять все, щоб спростити експлуатацію автомобіля. Але вони не враховують вітчизняних умов його експлуатації. Це відноситься і до паливного фільтру на Ford Focus другого покоління.

  The following two tabs change content below.

  Розташований він в баку в одному модулі з датчиком рівня і бензонасосом, а тому при його заміні можуть виникнути певні проблеми.

  Модифікація паливної системи на Ford Focus 2

  Деякі власники Фокуса другого покоління вирішують удосконалити на ньому паливну систему і встановлюють додаткові фільтра очищення між баком і форсунками.

  Але це негативно позначається на роботі паливної системи, так як очистити додатково паливо, яке вже пройшло дві стадії очистки, не завжди вдається. Також виникає і велике навантаження на насос, що перекачує паливо.

  Заміна паливного фільтра

  Тим, хто зважився зробити таку роботу сам, слід приготуватися до того, що найбільшими перепонами всього проблем виникне з демонтажем бака.

  Сама робота по заміні фільтрів при наявності певних умінь не займе багато часу. Можна, звичайно, поміняти фільтра і без зняття бака, але не всі захочуть проводити таку роботу з салону авто. Тому бак рекомендується зняти.

  Паливний фільтр Ford Focus 2

  Функціональне призначення паливного фільтра на автомобілі полягає в очищенні пального, яке надходить через магістральний канал з паливного бака до форсунок силового агрегату.

  Несвоєчасна заміна фільтра на автомобілі серйозно вкорочує ресурс експлуатації двигуна, і може спровокувати необхідність в капітальному ремонті в найближчому майбутньому.

  Паливний фільтр на Фокусі необхідно міняти не рідше 45 000 км пробігу. в іншому випадку в камери внутрішнього згоряння буде потрапляти неочищена паливо. Популярні моделі фільтрів для другого Фокуса:

  • 1602781 FORD погружной. 4 300 руб;
  • CMAX 0310 погружной. 3 700 руб;
  • 775238 ERA. 2 300 руб;
  • KR2222F KRAUF. 1 900 руб.

  Як варіант для автомобіля можна підшукати аналоги деталей, вироблені для Mazda або Toyota, попередньо перевіривши артикули деталей на сумісність.

  Зверніть увагу! На Фокусі встановлювалося безліч моторів, на які потрібні різні по форм-фактору і очищає здатності фільтра. Щоб не придбати невідповідну деталь, вибирати паливний фільтр потрібно по ВІН-номеру транспортного засобу. Перевірити сумісність деталей з автомобілем можна на офіційному сайті виробника.

  Паливний фільтр на FORD Focus 2: де знаходиться, чому важливо вчасно міняти

  Ford Focus другого покоління. це сучасний автомобіль, який має складну конструкцію і складається з величезної кількості деталей.

  До переліку основних систем автомобіля входить паливна система, завдяки якій бензин потрапляє з бака в двигун. Одним з елементів в ній є паливний фільтр, яким оснащується кожна без винятку машина, в тому числі Ford Focus 2.

  Сьогодні ми розповімо про те, де знаходиться паливний фільтр, навіщо він використовується, як його перевірити і замінити.

  На автомобілі Ford Focus другого покоління встановлюється 2 фільтра:

  • Основний (в баку).
  • Додатковий (під капотом).

  Основна деталь. це вкрай важливий елемент в роботі всього мотора, оскільки від його стану залежить працездатність насоса. Що стосується додаткового фільтра, то його головна функція. очищення пального, перед тим як воно потрапить в інжектор.

  Якщо говорити в цілому, то задача будь-якого паливного фільтра полягає в очищенні бензину (дизеля) від різної бруду, пилу, іржі і т. Д. Не дивлячись на те, що пальне очищається на переробних заводах, додатковий захист двигуна все ж потрібно.

  Більш того, наявність великої кількості пилу на дорогах призводить до засмічення паливної магістралі, а це вже небезпечно. Згодом елемент для очищення все ж засмічується і це починає негативно позначатися на роботі двигуна FORD Focus 2.

  Якщо проігнорувати його заміну, то це може привести до серйозних наслідків.

  Проблеми через паливного фільтра

  Зліва брудний паливний фільтр. Саме через нього може впасти потужність двигуна.

  Про існування паливного фільтра на цьому автомобілі багато його власники навіть не здогадувалися, поки з автомобілем не стануть відбуватися проблеми, а саме:

  • Провали при прискоренні.
  • Нестабільна робота двигуна під час прогріву.
  • Ускладнений пуск двигуна.
  • Провали на середніх оборотах.

  Також могли виникати і інші ознаки, які свідчать про збідненого суміші.

  Заміна паливного фільтра на Фокусі першого покоління займала у його власника півгодини. Проблема з другим Фокусом стала виникати у тих, хто випробував труднощі, які описані вище при експлуатації авто. Також деяким власникам і в голову не приходило, що такі проблеми можуть виникати з паливним фільтром, так як мало хто знав, якщо він на Ford Focus 2 взагалі.

  Як часто міняти фільтр на автомобілі ФФ2?

  На бензинових машинах моделі ФФ2 стоять стренери 2 видів:

  • Тонкий / ФТО.
  • Грубий / сіточка.

  Обидва елементи знаходяться всередині бака, поруч з бензонасосом і датчиком рівня. Виробник рекомендує міняти їх через кожні 120 тис. Км пробігу. Якщо на Focus 2 варто зовнішній фільтр (залежить від модифікації автомобіля), регламент наказує проводити заміну вже при 60 тис. Кілометрів.

  Очевидно, що регламентний термін заміни цих елементів в Росії ніхто всерйоз не сприймає. Насправді ресурс їх виходить набагато раніше. Особливо, якщо заливали неякісний бензин з безліччю домішок або пробіг машини великий. Куди точніше визначити знос очисників можна шляхом заміру тиску. Воно не повинно бути менше 3,65 кгс / см2.

  Причиною зниження тиску може бути і несправність регулятора, що знаходиться в одному модулі з фільтрами або компенсатором пульсацій (розташований в паливній рампі).

  На дизельних ФФ2 стренер розташований під капотом, позаду клапанної кришки двигуна. Елемент очищення паперовий, термін заміни. раз на 25 тисяч кілометрів.

  Рестайлінг 2008 року розташування фільтрів не торкнувся, вони стоять в тих же місцях на спортивних версіях RS і RS500.

  Заміна паливного фільтра Ford Focus 2

  Для очищення пального в автомобілі Focus 2 передбачена ціла система. Бензин або солярка очищаються в кілька етапів, максимально ефективно. Елементи засмічуються через довгий час, але якщо вже вони засмітяться, ручним очищенням вже не обійтися. Заміна паливного фільтра Ford Focus 2 є в цьому випадку кращим рішенням.

  Ознаки засмічення паливного фільтра

  Головними симптомами забрудненого (забитого) фільтра є:

  • втрата тяги;
  • важкий запуск;
  • збільшення витрат пального

  На це ж вказує падіння тиску в системі.

  Який паливний фільтр для Ford Focus 2 вибрати?

  На друге покоління Фокусів ставили різні типи очисників палива. Залежить від декількох критеріїв:

  • обсягу силового агрегату (1.4, 1.6, 1.8, 2.0 або 2.5 л);
  • типу мотора (дизель, бензин);
  • року випуску.

  Від цих параметрів залежить і розташування фільтруючого елемента.

  Виробників фільтрів пального для Ford Focus 2 зараз багато, але найвідоміший. Mann.

  На другий Focus з бензомотор ФТО (тонка очистка) підбирається згідно зі штатним артикулу 1602781. Це повноцінний модуль, всередині якого бензонасос, два компонента затримки домішок і датчик рівня палива. цей же насос ставиться на хетчбек Ford C-max. Що стосується тонкого фільтра, окремого заводського артикулу він не має, але можна замінити його неоригінальними виробами фірм, щоб не купувати модуль в зборі:

  • LYNXauto з артикулом LF-964M;
  • JS Asakashi FS 25004.

  Сіточка або елемент грубого очищення також окремого артикулу від виробника не має, але при необхідності можна замінити на Toyota 2321774021 за 300 рублів.

  Фільтри на дизельних версіях. інша справа. ФТО винесено назовні, розташований в підкапотному просторі. Розрізняється залежно від модифікації «движка»:

  • на 1.6-літрових версіях йде з власним корпусом і шлангами;
  • на 1.8 і 2-літрових є змінний картридж без корпусу.

  Стренери 1.6-літрових дизельних модифікацій мають корпуси різних типів. пластиковий або металевий. Вони розрізняються матеріалом виконання, формою, розмірами.

  Як поміняти паливний фільтр: інструкція

  Розглянемо спочатку, як замінити елемент на бензинових Focus 2. Якщо тонкий фільтр внесений, розташований поза бака, його поміняти дуже просто. Досить провести заміну в моторному відсіку. Якщо він біля бака, треба підлізти під машину, попередньо підняту на домкраті. Діяти потрібно так:

  • вийняти запобіжник насоса, перекривши подачу палива;
  • включити двигун. його робота в режимі холостого ходу до мимовільної зупинки дасть можливість скинути тиск;
  • відвернути кріплення фільтра до кузова (хомут);
  • висмикнути обидва шланга палива, натиснувши на відповідні кліпси;
  • зняти старий елемент;
  • поставити новий очищувач.

  Щоб замінити сіточку і погружной тонкий фільтр, доведеться чимало попрацювати. Виробник не передбачив спеціального лючка, як на інших автомобілях. Заводський спосіб зняття паливного модуля складний. потрібно демонтувати бак. Куди легше вчинити так.знайти дроти, що йдуть до насоса, і в цьому місці розрізати метал. Залишається відігнути лист заліза, вивернути підвідний гайку і витягнути модуль назовні. Сіточку можна замінити або занурити на 30 хвилин очищатися в розчиннику. На завершальному етапі обов’язково продути сіточку стисненим повітрям.

  Як проводиться на автомобілі «Ford Focus» заміна паливного фільтра?

  Для цього нам потрібно виконати наступні операції. Спочатку виймаємо запобіжник фільтра. Далі запускаємо двигун і даємо йому можливість попрацювати на холостому ходу. Чекаємо, поки датчик на панелі приладів не покаже нам температуру в 80-90 градусів Цельсія.

  Встановлюючи новий фільтр, зверніть увагу на стрілки, позначені на його корпусі. Вони показують напрямок потоку палива. Чи не переплутайте їх, інакше вся грязь зайде в двигун!

  Інструменти і матеріали

  Для заміни нам знадобляться такі кошти, як головка на 8, літр дизпалива, ємність для зливу рідини, а також сам фільтруючий елемент. Фільтри (для «Ford Focus» 2 покоління в тому числі) найчастіше коштують близько однієї тисячі рублів. При цьому варто звертати увагу на фірму-виробника. Оригінальні фільтри для «Фокуса» виробляє одна компанія. Delphi. На неї ми і будемо орієнтуватися.

  Як замінити паливний фільтр? «Ford Focus» 2 покоління виділявся своєю різноманітною гамою двигунів, в якій були присутні як дизельні, так і бензинові агрегати. Однак алгоритм їх заміни не відрізняється нічим, тому цей посібник можна застосовувати для будь-якої силової установки.

  Про пристрої тонкої очистки

  Що ж стосується фільтрів тонкого очищення, то вони є другим бар’єром видалення сміття і забруднення з палива. Розміщуються вони між баком і двигуном автомобіля. Найчастіше такий фільтр обгорнутий в нейлоновий корпус.

  Паливний фільтр «Ford Focus 2»: пристрій, ознаки несправності та заміна

  Паливний фільтр завжди був і є невід’ємною частиною паливної системи автомобіля, яка встановлюється абсолютно на кожну сучасну машину з конвеєра. Головне призначення цієї деталі. відсіювання частинок пилу і іржі від пального, яке надходить по магістралях в камеру згоряння двигуна. В умовах наших доріг дана деталь представляє особливу важливість, адже концентрація різних відкладень у вітчизняному бензині далеко перевищує нормальні значення. Якби не паливний фільтр, «Ford Focus 2» давно б зажадав капітального ремонту паливної системи, а це великі витрати.

  Паливний фільтр ( “Ford Focus” 2 покоління): пристрій

  Всього існує два різновиди даних пристроїв. Розрізняють фільтр грубої і тонкої очистки. Останній встановлюється на всі сучасні легкові автомобілі. Що стосується фільтра грубої очистки, даний елемент містить в собі деталь, яка складається з латунної сітки і відбивача. Завдяки такій конструкції, фільтр не пропускає відкладення і частинки розміром більше 0.1 міліметра. Даний вид пристроїв призначений для очистки палива від великих домішок. Сам фільтруючий елемент розміщений всередині склянки, який кріпиться на корпусі нажімнимі кільцями і болтами. Зазор між корпусом і згаданої запчастиною заповнений паронитовой прокладкою, а в нижній частині пристрою є так званий заспокоювач.

  Ознаки, що говорять про забруднення пристрою

  Взагалі фахівці рекомендують робити заміну фільтрів кожні 60 тисяч кілометрів. Однак на ділі виходить, що навіть самий якісний елемент не витримує і 10-15 тисяч кілометрів випробувань по нашим дорогам. Тому цифра в 60 тисяч км прийнятна тільки для Німеччини, де продається бензин, що відповідає стандарту Євро 6.

  Також відзначимо, що забитий фільтр може привести до значних неприємностей. Наприклад, це може бути додаткове навантаження на бензонасос. Якщо вчасно не вжити заходів по заміні фільтра, незабаром насос може вийти з ладу. Також засміченість значно погіршує роботу двигуна. І якщо двигун починає глухнути, троить, а іноді взагалі не заводиться, це є явною ознакою того, що пора міняти паливний фільтр. «Ford Focus» 1 і 2 поколінь, як і всі інші іномарки європейського ринку, має схожий процес заміни даного елемента, тому ніяких труднощів демонтаж і установка зазначеної деталі не викликає.

  Як бачите, заміна фільтрів ( «Ford Focus» 2-го покоління розглянуто як приклад). це не такий вже і складний процес, який цілком можна здійснити своїми руками. Більш того, всі маніпуляції можна зробити навіть в дорозі.

  ресурс фільтрів

  Ось такий фільтр на пробігу 50 000 км. А ресурс від виробника 150 000 км. такий бензин!

  Виробник вирішив, що фільтра повинно вистачити на 150 000 км пробігу, після закінчення яких повинен вийти з ладу сам фільтр. Такий його ресурс.

  Після цього планувалося, що блок в баку буде повністю змінюватися на спеціалізованій станції ТО, а тому і встановлені всі його елементи в одному місці, щоб заміна могла проводитися швидше. Але через неякісне пальне система, яка призначена для Європи, дала збій. Фільтр по причині неякісного палива на вітчизняних АЗС засмічується часто, а тому його доводиться теж частіше міняти.

  Паливний фільтр на Ford Focus 2

  Виробники роблять все, щоб спростити експлуатацію автомобіля. Але вони не враховують вітчизняних умов його експлуатації. Це відноситься і до паливного фільтру на Ford Focus другого покоління.

  The following two tabs change content below.

  Я просто хворий автомобілями. Намагаюся детально вивчити кожен автомобіль, яким володів. Мені подобається нічна їзда по вулицях міста. У своїх автомобілях намагаюся здійснювати ремонт своїми руками!

  Розташований він в баку в одному модулі з датчиком рівня і бензонасосом, а тому при його заміні можуть виникнути певні проблеми.

  Що являє собою паливний фільтр на Ford Focus

  Фільтр. це така деталь, яка потрібна для очищення чогось від сторонніх часток. Не виключенням є і паливні фільтри, що застосовуються на автомобілях. На них встановлюються елементи двох категорій. це грубого очищення і тонкої. Сьогодні мова піде саме про фільтрі тонкого очищення, який встановлюється безпосередньо в бензобаку авто.

  У цих очисних системах Ford Focus застосовується не дуже щільний папір, яка прекрасно пропускає рідини, але затримує тверді частинки. В інжекторних системах має застосовуватися тільки найчистіше паливо, тому до фільтруючому елементу тут пред’являються особі вимоги.

  Якщо фільтр встановлюється на насосі, то йому не має захисної оболонки, в інших же випадках він може застосовуватися тільки в герметичних банках зі спеціальними штуцерами.

  Якщо елемент забивається або виходить з ладу, то паливо починає проходити з працею або тягне за собою дрібні частинки. Це помітно позначається на динаміці автомобіля і збільшує витрату палива. У зв’язку з цим, паливний фільтр необхідно періодично піддавати заміні.

  А як же дизель?

  На дизельному Фокусі другого покоління з заміною фільтра з очищення палива проблем виникнути не повинно.

  Тут головне не придбати підробку. Оригінальний фільтр для палива має артикул 1352-443. А також можна поставити туди аналог Bosch F026 402 007. Проводиться заміна за звичайною схемою.

  Заміна паливного фільтра

  Тим, хто зважився зробити таку роботу сам, слід приготуватися до того, що найбільшими перепонами всього проблем виникне з демонтажем бака.

  Сама робота по заміні фільтрів при наявності певних умінь не займе багато часу. Можна, звичайно, поміняти фільтра і без зняття бака, але не всі захочуть проводити таку роботу з салону авто. Тому бак рекомендується зняти.

  Ford Focus 2 паливний фільтр місця розташування

  Питання: хочу замінити паливний фільтр, де він знаходиться?

  З’явилися провали при різкому прискоренні на Ford Focus 2. У мене дорестайл. Порадили для початку замінити свічки, дроти, і паливний фільтр. Свічки і дроти я вже міняв. Залишився паливний фільтр. Підкажіть де він знаходиться. І артикул.

  паливний, фільтр, тонкий, очищення

  Пора міняти. як визначити термін заміни фільтра?

  Завод-виробник автомобілів Ford рекомендує робити заміну фільтру один раз на 30-40 тис. Км. Правда, такий кілометраж розрахований з урахуванням виключно хорошого палива. Тому на практиці більшість водіїв робить заміну один раз на 20 000 км. Крім цього, потрібно робити вчасно діагностику і чистку всієї паливної системи автомобіля.

  Основний паливний фільтр в Ford Focus 2 розташований в баку автомобіля. Від якості роботи цієї деталі безпосередньо залежить і тривала робота бензинового насоса. Додатковий фільтр служить для ще однієї очищення палива перед попаданням в інжектор. Розташований він під капотом автомобіля, в досяжному для його заміни місці.

  Заміну паливного фільтра в автомобілі Ford Focus 2 потрібно робити, як тільки ви відчули деякі зміни в роботі машини:

  • під час руху автомобіль втрачає свою потужність;
  • помітно збільшився витрата палива;
  • автомобіль при роботі на холостих обертах глухне;
  • Ford погано заводиться.

  Якщо ви переконалися, що при такій роботі автомобіля всі інші елементи функціонують правильно, тоді єдиною очевидною причиною неполадок залишиться забитий паливний фільтр.