Де знаходиться паливний фільтр Ford Focus 3

знаходиться, паливний, фільтр, ford, focus

Навіщо міняти?

Якщо не дотримуватися систематичність підміни деталі, то володар Ford Focus 3 можна зіткнутися з такими проблемами:

Процедура заміни паливного фільтра в Ford Focus 1, 2 і 3

сторінка »Паливна система» Процедура заміни паливного фільтра в Ford Focus 1, 2 і 3

Паливний фільтр в автомобілі відповідає за очищення палива, що надходить з бака до форсунок. Від цього залежить правильна робота двигуна, тому власник авто повинен регулярно перевіряти стан очисних елементів. Правила вибору, установки і заміни паливного фільтра на Ford Focus 3, 1 і 2, читайте в джерелі.

Для початку розглянемо питання установки і розташування елемента в бензинової системі Ford Focus, оскільки перед зміною треба знати, де знаходиться фільтр.

На моделях першого покоління відповідно до схеми фільтруючий пристрій встановлюється під днищем автомобіля на магістралі, в задній частині авто. У другій і третій модифікації Ford Focus цей елемент встановлюється в паливному насосі, що знаходяться в бензобаку.

Складність заміни пристрою в даних авто полягає в тому, що сам по собі насос нерозбірний. Функцію очищення палива виконує спеціальна сітка.

Автомобілі Ford Focus 3 100, 105 в кузові універсал, хетчбек, седан, 2007 і інших років випуску рестайлінг і дорестайлінг можуть бути оснащені двома паливними фільтрами. грубої і тонкої прочищення.

Перші використовуються для відсіювання великих забруднень, які потрапляють в бензобак з пальним, а другі. від більш дрібних складових.

У деяких версіях американців Ford Focus з двигуном, що працює на бензині, пристрої грубої прочищення монтуються в баку, а тонкої. в моторному відсіку, прямо перед інжектором. Але найчастіше ці компоненти ставляться під заднім пасажирським сидінням і входять в одну конструкцію з насосом.

Пристрій і принцип роботи

Топлівофільтр. це пристрій, без якого немислима конструкція практично всіх сучасних автомобілів. За своєю суттю, цей вузол являє очищувач надходить в мотор пального, що істотно продовжує термін його служби. Крім цього, наявність паливного фільтра позначається позитивно на всій системі подачі палива: починаючи від маленьких топливопроводов. закінчуючи інжектором або карбюратором.

Незалежно від комплектації або року випуску Ford Focus 3 оснащується двома видами фільтрагорючего:

 • Вузлом грубої очистки, який відсіває найбільші фракції, що потрапляють в бак з паливом. Дані домішки можна розгледіти або неозброєним оком, або через лупу.
 • Вузлом тонкого очищення, який очищає пальне від більш дрібних складових неприродного походження.

Примітка! У деяких варіаціях Ford Focus 3 паливний фільтр грубої очистки розташовується в бензобаку (а точніше. в бензонасосі), а елемент тонкого очищення. безпосередньо перед інжектором. Однак найчастіше обидва фільтруючих елемента вмонтовані в конструкцію бензонасоса і при заміні вимагають покупки даної деталі цілком.

Відзначимо, що з плином часу чарункова структура обох фільтрів «забивається» все більшим і більшим кількістю домішок, внаслідок цього деталі починають гірше виконувати свої функції.

Саме від того, як скоро це настане, залежить те, коли доведеться проводити ремонт топлівофільтров.

З огляду на якість палива в нашій країні, на жаль багатьох, такий момент настає через один рік, в кращому випадку декількох років постійної експлуатації машини. І Ford Focus 3 не став винятком у цьому плані.

Діагностика проблем з топлівофільтром

Для того щоб правильно визначити необхідність заміни паливного фільтра в першу чергу варто звернути увагу на те, скільки кілометрів пробігу він проїхав зі старим елементів фільтрації. Щодо Ford Focus 3 терміни служби фільтруючих вузлів як грубої, так і тонкого очищення складають:

 • для фільтрів під капотом. 40 000 кілометрів пробігу, але це регламентація виробника, на ділі ж вузол вже виснажений і непридатний для використання через 15-30 000;
 • для фільтрів, вмонтованих в бензобак. 150 000 кілометрів пробігу (на практиці. 70-100 000).

Відзначимо, що для підтримки «паливного здоров’я» своєї машини, незайвим буде систематично перевіряти елементи фільтрації пального. У випадку з Ford Focus 3 рекомендується робити подібні заходи кожні 10-20 000 кілометрів пробігу.

Особливу увагу варто звернути на паливну систему автомобіля і зокрема топлівофільтри, якщо він почав:

 • витрачати більше пального (в середньому, в межах 1-4 літрів);
 • працювати нестабільно на холостому ходу;
 • гірше заводитися;
 • з’явилися проблеми в процесі руху: провали, троение, зниження потужності, пригальмовування або посмикування.

Важливо! Якщо щось подібне почало творитися з вашим Ford Фокусом, то обов’язково почніть виправляти наявні проблеми. В іншому випадку несправності паливної системи машини можуть зовсім «вбити» цілий мотор.

Заміна паливного фільтра Ford Focus 3 особливих труднощів не представляє. Для її проведення досить знати загальні принципи даного ремонту і мати базовий набір інструментів, який включає в себе ряд гайкових ключів, пару викруток, ганчір’я і ємність для зливу пального.

Що стосується безпосередньо процедури заміни, то вона кардинально відрізняється у дизельних і бензинових варіацій Ford Focus 3. З огляду на цю особливість, наш ресурс вирішив розглянути порядок заміни топлівофільтра в обох випадках.

Почнемо, мабуть, з ремонту бензинової версії автомобіля:

 • В першу чергу проводиться скидання тиску в паливній системі машини. Для цього достатньо відключити АКБ, отримати доступ до бензонасосу, зняти з нього клему, підключити АКБ і завести автомобіль. Відзначимо, що дістатися до бензонасоса просто. достатньо зняти задній диван і відкрутити наявну кришку даного вузла.
 • Після того як автомобіль заглох. тиск скинуто. На цьому етапі необхідно повністю демонтувати бензонасос, після чого прочистити посадочне місце деталі.
 • Потім залишається лише встановити новий бензонасос і, відповідно, паливні фільтри. На цьому процедура ремонту завершується (якщо у вашій варіації Ford Фокуса 3 один топлівофільтр встановлений під капотом, то для його заміни застосовуйте описаний нижче порядок додатково до зазначеного вище).

Примітка! При бажанні, звісно, ​​можна розібрати бензонасос і замінити паливні фільтри окремо. Однак подібний підхід досить складний не тільки в технічному плані, але і щодо придбання фільтруючих елементів, так як знайти їх окремо від бензонасоса не настільки просто.

Якщо ж у вашому володінні знаходиться дизельний Ford Focus 3, то замінити паливний фільтр вийде наступним чином:

 • Для початку скиньте тиск у паливній системі аналогічним описаному раніше способом.
 • Після цього відкрийте капот і знайдіть зліва від мотора чорний елемент, кришка якого кріпиться двома болтами. Це і є фільтр.
 • Тепер, коли топлівофільтр виявлений, досить відкрутити його кришку головкою на «8» і від’єднати йде до вузла паливопровід. Можна проводити вкрай просту заміну вузла і збирати конструкцію автомобіля в зворотному порядку.

Як бачите, особливих складнощів в заміні паливних фільтрів на різних варіаціях Ford Focus 3 немає. Сподіваємося, представлений сьогодні матеріал був для вас корисний. Удачі в ремонті і на дорогах!

про заміну паливного фільтра Ford Focus 3:

Своєчасна заміна паливного фільтра Ford Focus 3. гарантія стабільної роботи двигуна

Паливний фільтр служить для додаткового очищення пального перед його подачею в магістраль системи. На сьогоднішній день на ринку автоаксесуарів представлено два види пального:

 • заглибні;
 • магістральні.

Занурювальні монтуються в паливний бак разом з насосом. Другий тип вставляється в магістраль. Призначення фільтру полягає в затриманні твердих частинок пилу і бруду, а також в запобіганні попадання сміття в систему подачі пального і в двигун.

Паливний фільтр Ford Focus 3. найважливіша деталь системи. Виробником рекомендується проводити заміну елемента кожні 30 тис. Км. пробігу. Але при експлуатації автомобіля на російських дорогах кращим рішенням буде здійснювати процедуру частіше. кожні 15-20 тис. Км. У цьому ж пункті варто згадати не найвищу якість пального на вітчизняному ринку.

ТФ модифікації Ford Focus 3 встановлений в модулі бензонасоса, який знаходиться в баку. Заміна очисного механізму тут виявляється дуже складним завданням для непрофесіонала. Справа в тому, що паливний насос є нерозбірним елементом.

Виробник встановлює фільтр у вигляді сітки в насосі з тим урахуванням, що термін його служби буде дорівнює терміну експлуатації авто. Погодьтеся, що для російських реалій це не представляється можливим і загрожує серйозними поломками.

Тому заміна ТФ передбачає і з’їм і установку нового бензонасоса.

знаходиться, паливний, фільтр, ford, focus

Якщо не провести заміну фільтру вчасно, особливо в умовах використання палива низької якості, несправність може привести до виходу з ладу дорогих елементів всієї паливної системи. форсунок, насосів, насоса високого тиску.

Розташування паливного фільтра

На дизельних машинах Focus 3 паливний фільтр знаходиться в моторному відсіку. Відкривши капот, його неможливо відразу побачити, так як він прикритий металевою кришкою.

На бензинових моделях Ford Focus 3 фільтри тонкого і грубого очищення поміщені в паливний модуль. Стакан знаходиться в бензобаку. Для доступу до баку слід виконати його демонтаж або вирізати відповідний отвір в днищі машини під заднім рядом сидінь.

Заміна фільтра на Focus 3 з бензиновим силовим агрегатом

Заміна фільтра на Ford Focus 3 з бензиновою силовою установкою виконується згідно покрокової інструкції, яка представлена ​​нижче.

 • Скинути тиск в паливному контурі. Для цього потрібно вилучити запобіжник бензонасоса і дати попрацювати мотору до тих пір, поки він не затихне. Після цього необхідно провернути колінвал кілька разів за допомогою стартера.
 • Отримати доступ до паливного склянці. Так як на Ford Focus 3 немає технологічного люка в днище, для доступу до модуля потрібно або демонтувати бензобак, або проробити дірку під заднім рядом сидінь.
 • Відкрутити кріплення паливного модуля.
 • Вилучити стакан з бензобака.
 • Розібрати паливний модуль.
 • Очистити або замінити сіточку, яка виконує функцію фільтра грубої очистки.
 • До фільтру тонкого очищення доступ вельми скрутний. Незважаючи на це багато автовласників вирізують бік у паливного модуля і змінюють фільтруючий елемент. В подальшому потрібно якісно запаяти стик в пластмасі.
 • Зібрати все в зворотному порядку. Якщо в підлозі робилося отвір, то його слід закрити.

Паливний фільтр Ford Focus 3

Для очищення надходить у двигун пального в конструкції автомобіля Ford Focus 3 є паливний фільтр. З плином часу расходник поступово засмічується сміттям. Це призводить до зниження пропускної спроможності.

Вирішити проблему з забитим фільтром дозволяє його заміна. Виконати її не складе великих труднощів самостійно.

Артикул і приблизна вартість фірмового фільтра Focus 3

На автомобілі ФФ3 з дизельним мотором використовується оригінальний паливний фільтр з артикульним номером 1352443. Його Також в продажі є аналоги рідного фільтра. У таблиці нижче представлені найкращі альтернативні варіанти фірмовому розхідники.

Фірма проізводітельАртікульний номерОріентіровочная вартість, рубль
Delphi HDF929 500-610
Bosch F026402007 510-630
WIX WF8367 300-330
Kamoka F307201 320-400
Knecht-Mahle KX229D 1450-1700

Переважно на більшості автомобілів Ford Focus 3 з бензиновими двигунами використовуються фільтри, що входять до складу паливного модуля з артикульним номером 1 754 929. У продажу для бензинових Ford Focus 3 є аналоги. У таблиці нижче підібрані найкращі альтернативи рідного паливного модуля з фільтром.

БрендНомер по каталогуОріентіровочная ціна, рубль
Bosch 580200064 7000-11000
ERA 775489 6200-10000
RoerS-Parts RP1686239 7000-11500

На бензинових автомобілях Ford Focus 3 з силовим агрегатом на 1.6 літра коштує оригінальний паливний модуль з фільтром з артикульним номером 1 754 799. Його У продажу є аналоги фірмового вузла. Ознайомитися з найкращими сторонніми виробниками можна в таблиці нижче.

Бренд проізводітеляКаталожний номерПрімерная ціна, рубль
Bosch 580200056 9000-14500
Krauf KR0456M 3400-5200
MeatDoria 77628 4600-7000
Magneti Marelli 519700000193 11000-15000
Sidat 72364 13000-17000

Заміна паливного фільтра на дизельному Ford Focus 3

Заміна паливного фільтра на дизельному Ford Focus 3 виконується за наведеною нижче інструкції.

 • Злити паливо через нижній штуцер.
 • Протерти корпус фільтра від бруду.
 • Зібрати всі в зворотній послідовності.

Заміна паливного фільтра на дизельному Ford Focus 3

Заміна паливного фільтра на дизельному Ford Focus 3 виконується за наведеною нижче інструкції.

 • Злити паливо через нижній штуцер.
 • Протерти корпус фільтра від бруду.
 • Зібрати всі в зворотній послідовності.

Заміна паливного фільтра Ford Focus 1,2 і 3

Автомобілі марки Ford досить популярні на пострадянському просторі і в особливості на території Російської Федерації. Ми періодично публікуємо статті пов’язані з цим автомобільним брендом і ця не стала винятком. На цей раз ми торкнемося «живильним» системи Ford Focus, а саме заміни паливного фільтра.

Чому це так важливо і заслуговує на окрему статтю? Справа в тому, що термін експлуатації автомобіля безпосередньо залежить від якості що надходить в камери згоряння палива. У цьому процесі важливу роль відіграє саме фільтруючий елемент, який зупиняє на своєму шляху небажані фракції і включення в бензині або ж дизельному паливі. Таким чином, слід проводити періодичність заміну паливного фільтра, що дозволить підвищити робочий ресурс двигуна і його ефективність (ККД).

За якими ознаками визначити, що настав час замінити паливний фільтр на Ford Focus? По-перше, спершу потрібно звірити пробіг автомобіля після останньої заміни елемента або ж з моменти покупки. Виробник рекомендує проводити цю операцію кожні 30 тисяч кілометрів пробігу. Однак тут слід розуміти, що дана рекомендація відноситься до більш легких умов експлуатації в Америці і Європі. У нашому регіоні якість бензину часом залишає бажати кращого, тому особисто ми рекомендуємо зменшити даний інтервал приблизно до 20-ти тисяч кілометрів. По-друге, при зношеному фильтрующем елементі машина починає слабо розганятися, а при різкому натисканні на педаль газу зовсім троит або ж проковтує обертів.

Діагностика проблем з топлівофільтром

Для того щоб правильно визначити необхідність заміни паливного фільтра в першу чергу варто звернути увагу на те, скільки кілометрів пробігу він проїхав зі старим елементів фільтрації. Щодо Ford Focus 3 терміни служби фільтруючих вузлів як грубої, так і тонкого очищення складають:

 • для фільтрів під капотом. 40 000 кілометрів пробігу, але це регламентація виробника, на ділі ж вузол вже виснажений і непридатний для використання через 15-30 000;
 • для фільтрів, вмонтованих в бензобак. 150 000 кілометрів пробігу (на практиці. 70-100 000).

Відзначимо, що для підтримки «паливного здоров’я» своєї машини, незайвим буде систематично перевіряти елементи фільтрації пального. У випадку з Ford Focus 3 рекомендується робити подібні заходи кожні 10-20 000 кілометрів пробігу.

Особливу увагу варто звернути на паливну систему автомобіля і зокрема топлівофільтри, якщо він почав:

 • витрачати більше пального (в середньому, в межах 1-4 літрів);
 • працювати нестабільно на холостому ходу;
 • гірше заводитися;
 • з’явилися проблеми в процесі руху: провали, троение, зниження потужності, пригальмовування або посмикування.

алгоритм дій

Процедура ремонту і заміни ТФ на першій версії Фокусів виконується так:

 • Авто заганяється в гараж з ямою або на естакаду.
 • Скидається тиск в паливній магістралі. Для цього треба відкрити моторний відсік і знайти блок із запобіжними пристроями. Витягується елемент, який відповідає за роботу насосного пристрою, для демонтажу використовуються щипці.
 • Чи включається запалювання, виконується запуск силового агрегату. Після старту мотор пропрацює кілька секунд, поки не затихне. Це свідчить про скидання тиску. Спробуйте ще раз покриття стартером, двигун не повинен завестися.
 • Фільтруючий пристрій знаходиться в спеціальній ніші поруч, в районі паливного бака. Залезьте під днище і ви побачите фільтр, розташований в задній частині машини праворуч.
 • До пристрою приєднано дві магістралі. Ми залишаємо зелену, оскільки вона забезпечує зворотний подачу пального в бак, а другий патрубок від’єднуємо. Якщо на магістралі є забруднення, їх треба видалити. При від’єднанні будьте обережні, так як з фільтруючого пристрою і патрубків вийде трохи палива.
 • За допомогою ключа на 8 треба відкрутити гвинт, що фіксує ТФ до кузова машини. Вийміть з кріпленням. Для від’єднання кріплення звільніть болт ключем на 7.
 • Встановіть на місце новий ТФ. Процес складання виконується в зворотній послідовності. Підключіть назад паливні магістралі і надійно зафіксуйте їх. Коли пролунає клацання при підключенні, можна вважати, що патрубки з’єднані правильно. Встановіть на місце запобіжний елемент і заведіть двигун. Можуть виникнути складнощі з його запуском, але в підсумку він буде заводитися нормально. Фотозвіт по заміні наведено нижче.

що підготувати?

 • дві викрутки. з хрестовим і плоским наконечником;
 • набір гайкових ключів;
 • ганчірки;
 • новий ТФ.