Заміна гальмівних колодок Renault Logan 2

Прайс-листи для легкових автомобілів

Дискові гальмівні колодки для автомобілів іноземного виробництва Завантажити

Барабанні гальмівні колодки для автомобілів іноземного виробництва Завантажити

Гальмівні диски для автомобілів іноземного виробництва Завантажити

Прайс-лист для автомобілів російського виробництва Завантажити

Заміна передніх колодок

На Logan встановлювалися різні супорта. якщо в першому поколінні були класичні плаваючі супорта, відомі схильністю до закисання напрямних, то Logan 2 отримав модифіковані супорта ATE (фірмове позначення. «тип TEVES»). Процес заміни колодок на них різниться:

 • На «Логаном» першого покоління потрібно, втопивши поршень в супорт потужної викруткою або монтуванням, відвернути болт однієї напрямної утримуючи її за головку ключем «на 15». Після цього супорт відкидається на другий направляючої, колодки витягуються з пазів скоби. Ми, однак, рекомендуємо зняти обидві напрямні, очистити і замінити на них мастило.
 • На Logan 2 потрібно спочатку зняти зовнішню пружину, притискає зовнішню колодку, потім витягнути заглушки направляючих. Самі напрямні глибоко втоплені і вивертаються шестигранником 7 мм. Супорт знімається зі скоби повністю.

Перед установкою в скобу нових колодок її і супорт потрібно очистити металевою щіткою. Заодно потрібно перевірити цілісність пильовиків напрямних і поршня. Збірка ведеться в зворотному порядку.

Міняємо передні гальмівні колодки на Renault Logan

Щоб зробити заміну передніх гальмівних колодок на Renault Logan. вам необхідно плоскою викруткою зрушити колодку в сторону диска натискаючи на поршень гальмівної системи. Тепер після того, як колодка зрушена в бік, візьміть ключ на тринадцять і розкрутіть болтик кріплення направляючої. Фіксуючи його за допомогою ключа на сімнадцять.

Тепер підніміть відкидну сторону супорта і демонтуйте зношені колодки. Після цього ви можете демонтувати сталеві пластини, які є напрямними гальмівних колодок.

Тепер натисніть на гальмівний поршень і зробіть установку нових гальмівних колодок. З іншого боку, виробляємо ідентичну процедуру як описано вище. Після того, як всі процедури закінчені, а система зібрана в зворотному порядку, сядьте за кермо і кілька разів зробіть натискання на педаль гальма.

Тепер знову зробіть перевірку бачка гальмівної рідини, і якщо рідини не хватает- долийте її зі шприца або груші назад в бачок.

Також переконайтеся, що не настав час робити заміну задніх гальмівних колодок. Інструкція по заміні задніх гальмівних колодок розташована в цій статті: Інструкція по заміні задніх гальмівних колодок на Renault Logan

Коли міняти передні гальмівні колодки

Регламентована товщина гальмівної колодки на ТО повинна бути не менше 0.6 см. Відстань, яке ви проїдете на автомобілі до досягнення даної товщини складе 15. 20 000 км. Якщо ваші гальмівні колодки менше або дорівнюють цій товщині, то їх рекомендується замінити якомога швидше. Також заміна гальмівних колодок виробляється при заміні гальмівного диска і відразу всіх чотирьох штук.

Проведіть перевірку рівня гальмівної рідини. Якщо її рівень знаходиться на максимальній позначці, то перед проведенням заміни злийте трохи рідини за допомогою шприца або гумової груші (Не виливайте! Після заміни колодок ви зможете долити рідину назад в бачок). Це необхідно для того, щоб гальмівна рідина не витекла з бачка, коли ви будете натискати на гальмівний поршень.

Вибір гальмівних колодок

Оптимальний варіант заміни. це, безперечно, оригінальні гальмівні колодки. Вони прекрасно працюють і гарантовано витримують не менше двох проміжків між ТО (передні) і не менше чотирьох. задні. Знання заводських артикулів (в термінології Renault. реферансов) допоможе і при підборі аналогів:

передній комплект задній комплект
Logan phase 1, phase 2 41 06 021 92R 44 06 094 15R
Logan 2 41 06 025 81R 44 06 094 15R

Якісними аналогами заводського комплекту можна назвати:

Виробник передні Logan Передні Logan 2 задні
Bosch 0 986 467 720 0 986 494 661 0 986 487 819
TRW GDB 400 GDB 2016 GS 8455
Brembo P 68 008 P 68 059 S 68 525
Ferodo FDB 1 781 FDB 4615 FSB 642

Як вибрати якісні гальмівні колодки?

Сучасний ринок пропонує величезних асортимент комплектуючих для автомобілів. Часом складно буває вибрати хороші деталі. Безпрецедентним якістю характеризуються японські запчастини для автомобіля Renault Logan 2. Застосування інноваційних технологій виробництва, високоякісних, сертифікованих матеріалів, сучасного обладнання забезпечує гальмівним колодкам торгової марки ЕлайдНіпон відмінні експлуатаційні властивості, великий робочий ресурс. Кожен етап виготовлення деталей ретельно контролюється кваліфікованими технологами. Вся продукція проходить багатоетапний випробування на якість.

Електронний каталог Renault Logan 2 Allied Nippon Ltd 2015. російською мовою, повна версія.

Остання версія електронного каталогу 2019 року (I квартал), що включає в себе інформацію, креслення і докладний опис.

Каталоги в форматі PDF. Для перегляду необхідний Adobe Acrobat Reader

Дискові гальмівні колодки і барабанні накладки для грузовіков.Скачать (.pdf, 3116 Кб)

Друкований каталог 2005 на автомобілі японського та азіатського проізводства.Скачать (.pdf, 679 КБ)

Каталог європейських автомобілів. Завантажити (.pdf, 723 КБ)

Друкований каталог 2004 року для вантажних автомобілів. Завантажити (.pdf, 4,4 МБ)

Друкований каталог 2004 року для легкових автомобілів. Завантажити (.pdf, 12,1 МБ)

Які ознаки зносу?

Цей вагомий показник може мати різні значення, якщо порівнювати гальмівні колодки для передньої осі з такими деталями в задніх гальмах. Базуючись на елементарних фізичних законах, бачимо, що інерція в значному обсязі доводиться на перед автомобіля Renault Logan.

Цей факт пояснює істотно менший ресурс (в 1,5. 2 рази) колодок передніх гальмівних вузлів в порівнянні з задніми. Відшукати конкретне значення ресурсу не вдасться, оскільки на цей параметр мають вплив деякі суб’єктивні фактори, в числі яких:

 • манера пересуватися на автомобілі;
 • віддавання переваги якісного (або ж навпаки) продукту при покупці колодок і т. д.

Але завжди водій повинен знати, що як тільки ресурс колодок завершено, потрібно невідкладна заміна передніх гальмівних колодок.

Якщо власник. «акуратний» водій, то в середньому гальмівні колодки на його Renault Logan зносяться до періодичного пробігу 70-100 тис. Км. На задній осі ці ж деталі «доживуть» до 150 тис. Км. Коли «Логановод» схиляється до агресивної їзди, то колодки не «дотягнуть» і до 30 тис. Км.

Всім зрозуміло, що після зносу, потрібна заміна передніх гальмівних колодок, як зрозуміти, що вони зношені? Існують деякі вагомі симптоми, що дозволяють чітко визначити необхідність майбутньої заміни колодок.

 • По ходу важеля приводу гальма стоянки. Цей фактор адресований заднім барабанів. Якщо ручник не здатний утримати авто, то причина може критися не тільки в розтягся тросі. Можливий факт стирання накладок. Справний вузол ручного гальма зобов’язаний утримати автомобіль на ухилі в 160 при зведеному рукоятці на 3-4 клацання. Якщо бажаний ефект буде досягнутий за 6-7 клацань, то вас чекає гарантована заміна передніх гальмівних колодок.
 • За величиною ходу гальмівної педалі. Якщо «схоплювання» гальм відчувається в кінцевому положенні педалі, то це суттєвий симптом зносу накладок. Тут рекомендується не нехтувати перевіркою трубок і манжет гальмівних контурів на предмет їх герметичності, оскільки несправність, як видно, має двоїстий характер. Відсутність герметичності виявляється по вогнищу витоку і зниженого рівня рідини.
 • Поява скрипів. Під час зниження швидкості може спостерігатися даний ефект. Це також свідчить про потребу перевірити гальмівні елементи. Писк проявляється не завжди, а тільки в тих випадках, коли колодки мають механічні датчики ступеня зносу. В якості такого датчика виступає пластина, яка після зносу накладок починає тертися об робочу зону диска. Даний елемент нешкідливий для гальмівного вузла і не здатний зносити відповідну поверхню диска. Писк колодок. гарантований ознака критичного зносу.

Необхідно відзначити, що даний показник може відрізнятися на передній і на задній осі. Виходячи із законів фізики, при гальмуванні вся інерція покладається саме на передню частину автомобіля. Тому такі колодки ходять в півтора-два рази менше, ніж задні накладки.

Що стосується ресурсу, то конкретних цифр ніхто не дає. Все залежить від манери їзди. При акуратному водінні автомобілем «Renault Logan» заміна передніх гальмівних колодок проводиться раз на 70-100 тисяч. Задні виходжують по 150 і вище. Але якщо використовувати спортивну манеру їзди, колодки зітруться вже до 30 тисячам.

Є кілька симптомів, які говорять про прийдешню заміну гальмівних колодок «Renault Logan»:

 • Хід важеля стоянкового гальма. Це стосується задніх «барабанів». Якщо ручник перестав тримати, не завжди причина в ослабших тросі. Можливо, у вас вже стерлися накладки. Справний ручник повинен утримувати автомобіль на 16-градусному схилі за 3-4 клацання. Якщо для цього доводиться робити 6-7, вам терміново потрібна заміна задніх гальмівних колодок на «Renault Логане».
 • Хід педалі. Якщо гальма почали «схоплювати» тільки в кінці, це ознака зношених колодок. Також варто перевірити герметичність самої системи. трубок і манжет. Можливо, вони дали текти, і в системі відсутній необхідний рівень гальмівної рідини.
 • Скрипи. При зниженні швидкості ви можете почути характерний писк. Це говорить про те, що пора робити заміну гальмівних колодок. Але не завжди він може з’являтися. Писк буде тільки на тих колодках, які оснащені механічним датчиками зносу. Це невелика пластина, яка при певному знос фрикційної накладки починає тертися об поверхню диска. Цей датчик абсолютно нешкідливий для гальмівної системи і не викликає пошкоджень на робочій поверхні. Але коли колодки почали пищати, це говорить про критичний їх знос.

Міняємо дані деталі у гальмівних вузлів передньої осі

Як поміняти колодки правильно покроково:

 • Спочатку вивішуємо авто за допомогою домкрата. Надійно фіксуємо і застосовуємо упори, що запобігають скочування. Не забуваємо про ручнику.
 • Відгвинчуємо і прибираємо колесо.
 • За допомогою шліцьової викрутки виробляємо відведення гальмівного поршня. Важливо виключити пошкодження його гумової манжети.
 • Озброюємося ключем на «13» і відгвинчуємо болт, яким закріплена нижня напрямна супорта. На іншій стороні стопор його допомогою ключа на «17».
 • Витягуємо болт і піднімаємо вгору відкидну скобу.
 • Безперешкодно виймаємо колодки. Пластини, що запобігають скрип, можна не заміняти.
 • Дістаємо напрямні, очищаємо від нальоту бруду і змащуємо спеціальним компаундом (саме для гальмівних механізмів). Литол або інші аналоги застосовувати заборонено! Це призведе до вимивання такої мастила або висихання, що спровокує закисание поршня в одній позиції.
 • Перевіряємо цілісність пильовиків напрямних. Якщо присутні тріщини, міняємо елементи на нові (використовуємо з рем-комплекту).
 • По завершенні даних операцій заводимо в супорт нові колодки. Якщо їх посадка ускладнюється, відводимо поршень на велику величину (він заходить в циліндр). Виключити пошкодження манжети дозволить підходяща підкладка.
 • Збираємо вузол і навішуємо колесо. Болти ретельно обтягуємо.

На Logan встановлювалися різні супорта. якщо в першому поколінні були класичні плаваючі супорта, відомі схильністю до закисання напрямних, то Logan 2 отримав модифіковані супорта ATE (фірмове позначення. «тип TEVES»). Процес заміни колодок на них різниться:

 • На «Логаном» першого покоління потрібно, втопивши поршень в супорт потужної викруткою або монтуванням, відвернути болт однієї напрямної утримуючи її за головку ключем «на 15». Після цього супорт відкидається на другий направляючої, колодки витягуються з пазів скоби. Ми, однак, рекомендуємо зняти обидві напрямні, очистити і замінити на них мастило.
 • На Logan 2 потрібно спочатку зняти зовнішню пружину, притискає зовнішню колодку, потім витягнути заглушки направляючих. Самі напрямні глибоко втоплені і вивертаються шестигранником 7 мм. Супорт знімається зі скоби повністю.

Точна періодичність заміни не встановлена ​​- колодки стираються з різною швидкістю залежно від стилю водіння і якості матеріалу самих колодок. Регламентом ТО встановлена ​​перевірка колодок на кожні 15,000 км пробігу, її можна провести знявши колесо і поглянувши на колодки крізь віконце супорта. Якщо товщина фрикційних накладок знизилася до 1,5-2 мм, колодки пора міняти, при чому всі 4 на передніх колесах.

Разом з заміною колодок, не заважає перевірити і товщину гальмівного диска, незважаючи на те, що він змінюється рідше. Товщина вентильованого диска повинна бути не менше 19,8 мм, а для невентильованої. 10,6

Номери оригінальних передніх гальмівних колодок. 410602581R або 402063149R.

Потрібно встановити авто на рівну поверхню і заблокувати задні колеса. Потім зняти переднє колесо. Після цього потрібно підчепити викруткою і зняти пружинну скобу, потім тією ж викруткою злегка втиснути поршень гальмівного супорта, просунувши викрутку між колодкою і диском і використовуючи її як важіль. Далі треба зняти ковпачки з пиляків напрямних і відкрутити напрямні ключем на 7 і зняти супорт.

Супорт треба підвісити або покласти так, щоб він натягував гальмівний шланг.

Не можна натискати педаль гальма, при знятому супорті!

Тепер можна оглянути гальмівні механізми і старі колодки, їх знос може вказати існуючі несправності. Якщо фрикційні накладки рівномірно зношені. значить все в порядку, якщо є нерівномірний знос. закисли напрямні або заїдає поршень супорта, проточки. зношений гальмівний диск, тріщини фрикційного матеріалу. перегрів механізму через заклинює поршня супорта.

Тому потрібно перевірити знос гальмівного диска, цілісність пильовиків, наявність мастила на напрямних. Також варто почистити супорт, а нові колодки змастити в місцях контакту з супортом (але не поверхні тертя) мастилом гальмівних механізмів.

Потім встановити гальмівні колодки, але перш ніж встановити назад супорт, треба втиснути його поршень. Перед цим слід відкрутити кришку бачка гальмівної рідини (якщо він заповнений вщерть, частина рідини потрібно прибрати шприцом або гумовою грушею). Поршень вдавлюється розсувними пассатижами або спецінструменту, при цьому рівень рідини в бачку буде підніматися.

Вдавивши поршень, можна встановити супорт назад і закриття напрямні (момент затягування 36 Нм). На іншому передньому колесі колодки змінюються аналогічно, після чого треба натиснути кілька разів на педаль гальма для установки зазорів між колодками і дисками. В кінці перевірити рівень гальмівної рідини в бачку і долити, якщо потрібно

Отже, для початку нам потрібно піддомкратити передню частину автомобіля. Ззаду встановлюються противідкатні упори (можна смикнути ручник, що буде простіше). Далі відкручується колесо, і шліцьовій викруткою утапливается гальмівний поршень. Він один в супорті.

Важливо при цьому не пошкодити його цілісність. Далі ключем на 13 знаходимо і відкручуємо болт нижнього кріплення направляючої. З іншого боку його слід зафіксувати ключем на 17. Потім слід підняти відкидну частина супорта. Колодки можна успішно витягувати.

Також відзначимо, що на «Логане» стоять протівоськріпниє пластини. Їх можна залишити, виробляючи заміну колодок. Далі витягуються направляючі. Їх слід зачистити від бруду. Пальці також витягуються і змащуються. Зверніть увагу, що мастило повинна бути спеціалізованою (для гальмівних супортів).

Вона продається в невеликих поліетиленових пакетиках. Звичайний литол або будь-яку іншу мастило використовувати заборонено. В один момент вона просто змиється (або засохне) і поршні закиснути в одному положенні. Перевірте також пильовики. Вони не повинні мати видимих ​​пошкоджень і тріщин.

При наявності таких встановлюються нові з ремкомплекта. Після невеликого технічного обслуговування в супорт ставлять нові колодки. Якщо вони туго йдуть, притисніть сильніше поршенек. Щоб його не пошкодити, використовуйте тонку металеву проставлення. Потім ретельно затискаємо все болти і ставимо назад колесо.

що далі?

У 1,4-літрових версіях Renault Logan зазначена операція носить аналогічний характер. Зазор регулюється в автоматичному режимі. Для активації даної дії буде досить 10-12 натискань на гальмівну педаль і доливання в бачок рідини до необхідного рівня.

На наступному етапі необхідно прибрати фіксують стяжки. Тепер можна сміливо встановлювати нові колодки на місце. Збирається конструкція в зворотній послідовності. Заміна гальмівних колодок на «Renault Logan» 1.4 проводиться аналогічно. Що стосується регулювання зазору, вона виконується автоматично. Досить натиснути на педаль гальма десять-дванадцять разів і долити рідину в бачок.

запасаємося інструментом

Перед тим, як буде здійснюватися заміна передніх гальмівних колодок, озброюємось наступним набором:

 • ключами (головки, тріскачка і ін.);
 • викруткою з шліцьовим профілем;
 • розпилювачем, необхідним для можливості очистити гальмівні елементи, їли мова йде про заміну цих деталей на механізмах задньої осі;
 • універсальним засобом типу «WD-40»;
 • домкратом і страхувальної підставкою;
 • шприцом (бажано більшого обсягу);
 • рідиною для контурів гальм;
 • плоскогубцями;
 • рукавичками (рекомендується).
 • не забуваємо вивчити детальну інструкцію, як поміняти колодки.

Схилятися до економії під час покупки колодок не бажано. У структурі дешевих аналогів може бути присутнім азбест. Визначається він елементарно. по білим слідах на поверхнях фрикційних накладок. Ефективність таких колодок досить низька, та і зносостійкість спрямована до нуля.

При покупці нових колодок не слід сильно економити. Дешеві аналоги можуть бути наповнені азбестом. Визначити його просто. на фрикційної накладки будуть білі сліди. Такі колодки неефективні, до того ж швидко стираються. Не варто вибирати і занадто товсті елементи. Вони часом зношуються швидше, ніж заводські.

Секрет правила симетричності

Як поміняти колодки відповідно до правила симетричності? Під час власноручного заміни колодок пам’ятаємо про даний правилі. Якщо заміні підлягає накладка з одного боку, то аналогічну процедуру виробляємо і на інший (навіть незважаючи на її некритичний знос).

Виробляючи заміну гальмівних колодок «Renault Логана» своїми руками, варто пам’ятати про правило симетричності. Якщо змінюється накладка на одній стороні, то така ж процедура повинна проводитися і на інший (навіть якщо знос не сильно критичний). Самі колодки змінюються теж попарно.

Заміна задніх колодок

Цей процес ідентичний роботі з 1,4-літровою версією.

гальмівних, колодка, renault, logan
 • Встановивши авто на майданчик, деактивувавши ручник.
 • Для фіксації автомобіля Renault Logan переводимо важіль КПП в положення, відповідне першій передачі.
 • Послаблюємо затяжку колісних болтів і вивішуємо машину домкратом.
 • Демонтуємо колесо і забезпечуємо підступ до барабану.
 • Видаляємо протекційної ковпачок. Якщо присутній ABS, то витягуємо датчик системи.
 • В підкапотному просторі Renault Logan відкачуємо гальмівну рідину, поки її рівень не зупинитися на середній позначці (користуємося шприцом).
 • Повернувшись до барабану, відкручуємо його гайку, застосувавши ключ-головку на «30». Пам’ятаємо про направлення відгвинчування цих болтів (права сторона. за годинниковою стрілкою, а ліва. навпаки)! Знімаємо барабан (при потребі застосовуємо WD-40).
 • Витягуємо пружини: стяжную і регулятора зазору.
 • Зрушуємо передню колодку в напрямку вперед, після чого вивертаємо планку на 1800 уздовж відповідної осі. Тепер видаляємо саму планку і керування назовні.
 • Добравшись до опорної стійки Renault Logan, витягаємо її з пружиною і опорної чашкою.
 • Відводимо задню і демонтуємо разжимной важіль, що з’єднує його з тросом активації ручника.
 • Видалення накладки здійснюємо після того, як буде стягнутий робочий поршень. Для цих цілей зручно буде скористатися дротом або відповідним джгутом з гуми.
 • На поверхню ребристих виступів накладаємо мастило. Застосовуємо тільки термостійкий продукт, здатний зберегти властивості при 250 і більше градусах.
 • Для заміни задніх колодок потрібно демонтаж гальмівного барабана, який є одним цілим з маточиною. В умовах автомайстерні для цього використовується ударний знімач, самостійно його можна збити, обстуківая молотком по бортику хрест-навхрест. Чим більше зношений гальмівний барабан, тим важче його збити. заважає буртик по краю вироблення.

  Виковирнув з маточини захисний металевий ковпак, головкою 30 мм виверніть ступичні гайку, зніміть барабан. Далі потрібно дотримуватися порядку розбирання механізму:

  • Вийміть вертикальну пружину саморегулировки ручного гальма і пов’язаний з нею важіль.
  • Від’єднайте верхню пружину, тиснучу колодки.
  • Провернувши чашки на 90 градусів, витягніть утримують колодки штіфти- «солдатики» і їх пружини.
  • Зніміть розпірні планки.
  • Вийміть, від’єднавши вусики нижньої стягнутий пружини, спочатку передню колодку, потім, знявши хвостовик троса ручного гальма, і задню.

  Збірка відбувається в зворотному порядку. Після того, як всі деталі встановлені на місце, необхідно відрегулювати відстань між колодками, обертаючи зубчасту гайку на верхній планці. Потрібну відстань «від краю до краю». 202,2 202,7 мм.

  Відзначимо, що дана процедура нічим не відрізняється від тієї, що буде проводитися на 1,4-літрових моделях. Отже, встановлюємо автомобіль на рівну площадку і знімаємо його з ручника. Щоб зафіксувати машину на місці, встановіть важіль КПП в положення першої передачі.

  Далі домкратом піднімаємо частина автомобіля, попередньо зірвавши колісні болти балонником. Потім остаточно їх виймаємо разом з самим диском. Тепер перед нами відкрився доступ до барабану. Знімаємо захисний ковпачок, а в разі якщо авто оснащене ABS, демонтуємо і датчик.

  Далі відкриваємо капот і зливаємо до середньої позначки гальмівну рідину (краще використовувати для цього об’ємний шприц). Далі повертаємося до ремонтованої ділянки і головкою на 30 відкручуємо гайку барабана. Зверніть увагу, що на лівому барабані вона відкручується проти годинникової стрілки, а на правому. навпаки. Для кращої ефективності деталь потрібно обробити ВД-40.

  Далі витягуємо сам барабан. Знімаємо пружину регулятора зазору, а також стяжную пружину. Переміщаємо передню колодку вперед і провертає планку на 180 градусів вздовж осі. Знімаємо планку з регулятором назовні. Дістаємо також опорну стійку, пружину і кріпильну чашку.

  Прибираємо від щитка задню колодку і знімаємо разжимной важіль від троса приводу ручника. Накладка витягується після стягування робочого поршня. Це можна зробити дротом або міцним гумовим джгутом. Далі на ребристі виступи наноситься мастило. Важливо використовувати термостійкий продукт, розрахований на 250 і більше градусів.

  Обслуговування гальм: заміна колодок Logan 2

  Заміна гальмівних колодок Renault Logan 2. це процедура, яка передує оцінці загального стану системи гальмування в даний конкретний момент. Якщо деталі системи Renault Logan 2 зношені рівномірно, тоді можна вважати, що гальма працюють як потрібно.

  Заміна і регулювання задніх колодок

  • ключ для колісних болтів;
  • молоток;
  • пасатижі;
  • торцева головка «на 30».

  Заміну важливо проводити для обох коліс відразу. Для очищення гальм Renault Логана 2 небажано використовувати паливо або мінеральні розчинники.

   Зафіксувавши опорну стійку, натиснути на чашку фіксації притискної пружинки, повернути її на чверть обороту, зняти ці елементи, і тільки потім. опорну стійку.

  Притримуючи опорну стійку зі зворотного боку, пассатижами натискаємо на чашку, повертаємо на 90 ‘. 2. Знімаємо чашку і пружину опорної стійки. 3. Витягуємо опорну стійку.

 • Злегка розтягнувши верхню стяжную пружинку, змістити краю задніх колодок з поршнів циліндра.
 • Злегка розтягнувши нижню пружинку, вивести краю задніх гальмівних накладок через обмежувальної пластинки і зняти їх разом з пружинками і планкою.
 • Змістити важіль гальма Renault Логана 2, стискаючи пружинку на його тросі. Потім відокремити трос від важеля.
 • Відокремити відігнуті краї нижньої стягнутий пружинки від колодок і зняти стяжную деталь.
 • Злегка розтягнувши верхню пружинку, вийняти вилку распорной планки.
 • Відокремити кінець пружини нарізного упору від передньої накладки.
 • Вигнуті кінці стягнутий верхньої пружинки відокремити від накладок, розділити останні.
 • Приклавши невелике зусилля, вийняти вилку планки з поглиблення і відокремити від разжимного важеля.
 • Відокремити кінчик відтяжної пружинки від планки і прибрати останню.
 • Прибрати згадану вище пружинку.
 • Перевірити частини гальмівної системи. Брудні. очистити, а деформовані. замінити. Бажано відразу поміняти запчастини з 1-го пункту.
 • Нанести мастильний матеріал на місця тертя.
 • Наносимо на них спеціальну змазку для гальмівних механізмів.

 • Повернути механізм контролю зазору в початкове положення, але не затягувати.
 • Поставити нові запчастини в зворотному порядку перерахованих пунктів.
 • Перед установкою гальмівного барабана обробляємо його робочу поверхню.

 • Точно також встановити барабан Логана 2, а гайку затягнути моментом 175 Н / м.
 • Відрегулювати зазор між елементами гальмівної системи Renault Logan 2-го покоління. треба натискати на педаль, поки не припиняться клацання.
 • Повернути в маточину захисний ковпак.
 • Поставити колесо на місце і упевнитися в легкості обертання.
 • Вибираємо «накладки» для Renault Logan 2

  У РФ велика частина Логанов були укомплектовані гальмівними дисками діаметром 25,9 см. Для них сьогодні багато запчастин на заміну.

  Для Renault Logan 2-го і 1-го покоління габарити, форма передніх колодок розрізняються між собою. Все залежить від того, як сконструйовані гальма.

  Далі пропонується перелік артикулів колодок Renault Logan 2, які ставилися в різні роки виробництва, при обсязі движка 1.6.

  Передні (для продуваються дисків):

  Renault 41060-2192R
  41060-2396R;

  Renault 41060-2396R.
  41060-2581R.

  Renault 41060-2581R.

  Задні (в дужках вказано діаметр барабана в міліметрах):

  • 77012-05755 (180);
  • 440A0-7208R (203,2);
  • 77012-10108, 77012-10109 (228);

  Барабанні Renault: 440A0-7208R (203,2); 77012-10108.

  Пропонуємо вивчити пропозиції постачальників аналогів для Renault Логана 2 за різними цінами. Артикули вказані для передніх і задніх колодок відповідно.

   LPR 3.405P1702 /.7130;

  LPR 3.4. 7130

 • Remsa 3.7154010 /.419901;
 • Road house 4.32154010 /.419901.
 • Road house 4.32154010

  Середня вартість для Логана 2:

   Bosh 3.7986494661 /.986 487 585;

  гальмівних, колодка, renault, logan

  Bosh 3.7. 986494661

 • Lucas TRW 3.5GDB2016 /.GS8729;
 • Zimmermann 3.6257021801 /.109 901 012.
 • Zimmermann 3.6. 109901012.

  • ATE 4.013046072982 /.3013703122;
  • Brembo 3.6P68059 /.S61520;
  • Girling 4.06120182 /.5187291;
  • Textar 3.52570201 /.84048002 (разом з циліндрами).

  Textar 3.5. 84048002

  Заміна передніх колодок Logan 2

  Щоб виконати заміну передніх колодок, будуть потрібні наступний перелік інструментів:

  • ключ для колісних болтів;
  • пасатижі розсувні;
  • плоска викрутка;
  • шестигранник «на 7».

  Є кілька причин, за якими слід виконати заміну. Переважно вони пов’язані з фрикційними накладками. Якщо ці деталі:

  Нерівномірний знос колодок

  • поцятковані сколами, борозенками;
  • відшарувалися від основи;
  • стали тонше граничного мінімуму.

  Далі описаний процес заміни гальмівних колодок переднього колеса Logan 2.

  • Зафіксувати Renault Logan 2 стоянковим гальмом, поставити під задні покришки упори.
  • Поставити Renault на опори, зняти колесо, з яким потрібно ремонт.
  • Очистити гальма.
  • Вмістити викрутку між диском і накладкою, потім злегка поглибити поршень в циліндр.
  • Вивести з зчеплення з супортом обидва фіксатора притискної пружинки Логана, потім зняти останню.
  • Викруткою акуратно підчепити, після зняти заглушки ковпаків направляючих пальців (верхнього, нижнього).
  • Вивернути напрямні, витягнути їх з супорта, демонтровать супорт.
  • Викруткою зняти внутрішню гальмівну колодку. Для цього необхідно вивести пластинчатую пружинку з внутрішньої порожнини поршня циліндра.
  • Зафіксувати супорт дротом на пружинці підвіски. При цьому не можна допустити, щоб шланг перекрутився або натягнувся.
  • Слідом зняти зовнішню гальмівну колодку.
  • За допомогою щипців повністю поглибити поршень в циліндр супорта системи гальмування. Робити це необхідно акуратно, щоб ні в якому разі не пошкодити чохол останнього.
  • Тепер необхідно простежити, щоб на всіх деталях гальма не виявилося іржі або бруду.
  • Поставити на Logan нові запчастини в порядку, зворотному зняттю.
  • Кілька разів протиснути педаль гальма і потім повернути на місце колесо.

  По завершенні процесу важливо перевірити рівень гальмівної рідини в бачку циліндра Renault Logan другого покоління.

  Коли міняти «накладки»?

  Орієнтиром для заміни гальмівних колодок на Renault Логане 2 повинно стати їх стан. Рівень пробігу може становити 15-45 тис. Км. І залежить, в тому числі, від якості деталей. Виконувати перевірку передніх накладок рекомендовано кожні 15 тис. Км. Задніх. приблизно в пару-трійку разів рідше.

  Заміна колодок виконується комплексно. на обох колесах. Також не варто упускати стан дисків і барабанів гальмівний системи.

  Міняємо задні колодки Logan 2

  Для роботи з задніми гальмівними механізмами потрібно такий:

  • ключ для колісних болтів;
  • пара монтажних лопаток;
  • плоска викрутка;
  • торцева головка «на 30»;
  • штангенциркуль.
  • Запустити першу передачу, поставити під передні покришки упори.
  • Вивісити заднє колесо, поставити задню частину Renault Логана 2 на опору з боку знімається запчастини. Акуратно зняти заднє колесо.
  • Молоточком і тонкої викруткою потрібно акуратно випрессовать, відокремити захисний ковпак від маточини.
  • Далі слід послабити гайку і упевнитися, що важіль гальма опущений до межі.

  Торцевих ключем на 36 мм відвертаємо гайку маточини.

 • Прибрати гайку маточини, акуратно виконати зняття гальмівного барабана, з підшипником з цапфи маточини Logan 2. Гайку необхідно буде замінити новою. Їх не можна використовувати знову.
 • Гальмівний барабан Renault Logan 2-го покоління необхідно замінити, якщо внутрішній діаметр більше максимально допустимого.

  Заміна задніх гальмівних колодок. не такий вже легкий процес. З передніми трохи простіше. Та й вибір запчастин для заміни не завжди легкий.

  У власників Renault Логана 2 перераховані бренди аналогів не викликають сумнівів у якості, тому їм можна довіряти.

  Заміна передніх колодок Logan 2

  Щоб виконати заміну передніх колодок, будуть потрібні наступний перелік інструментів:

  • ключ для колісних болтів;
  • пасатижі розсувні;
  • плоска викрутка;
  • шестигранник «на 7».

  Є кілька причин, за якими слід виконати заміну. Переважно вони пов’язані з фрикційними накладками. Якщо ці деталі:

  Нерівномірний знос колодок

  • поцятковані сколами, борозенками;
  • відшарувалися від основи;
  • стали тонше граничного мінімуму.

  Далі описаний процес заміни гальмівних колодок переднього колеса Logan 2.

  • Зафіксувати Renault Logan 2 стоянковим гальмом, поставити під задні покришки упори.
  • Поставити Renault на опори, зняти колесо, з яким потрібно ремонт.
  • Очистити гальма.
  • Вмістити викрутку між диском і накладкою, потім злегка поглибити поршень в циліндр.
  • Вивести з зчеплення з супортом обидва фіксатора притискної пружинки Логана, потім зняти останню.
  • Викруткою акуратно підчепити, після зняти заглушки ковпаків направляючих пальців (верхнього, нижнього).
  • Вивернути напрямні, витягнути їх з супорта, демонтровать супорт.
  • Викруткою зняти внутрішню гальмівну колодку. Для цього необхідно вивести пластинчатую пружинку з внутрішньої порожнини поршня циліндра.
  • Зафіксувати супорт дротом на пружинці підвіски. При цьому не можна допустити, щоб шланг перекрутився або натягнувся.
  • Слідом зняти зовнішню гальмівну колодку.
  • За допомогою щипців повністю поглибити поршень в циліндр супорта системи гальмування. Робити це необхідно акуратно, щоб ні в якому разі не пошкодити чохол останнього.
  • Тепер необхідно простежити, щоб на всіх деталях гальма не виявилося іржі або бруду.
  • Поставити на Logan нові запчастини в порядку, зворотному зняттю.
  • Кілька разів протиснути педаль гальма і потім повернути на місце колесо.

  По завершенні процесу важливо перевірити рівень гальмівної рідини в бачку циліндра Renault Logan другого покоління.

  Коли міняти «накладки»?

  Орієнтиром для заміни гальмівних колодок на Renault Логане 2 повинно стати їх стан. Рівень пробігу може становити 15-45 тис. Км. І залежить, в тому числі, від якості деталей. Виконувати перевірку передніх накладок рекомендовано кожні 15 тис. Км. Задніх. приблизно в пару-трійку разів рідше.

  Заміна колодок виконується комплексно. на обох колесах. Також не варто упускати стан дисків і барабанів гальмівний системи.

  Вибираємо «накладки» для Renault Logan 2

  У РФ велика частина Логанов були укомплектовані гальмівними дисками діаметром 25,9 см. Для них сьогодні багато запчастин на заміну.

  Для Renault Logan 2-го і 1-го покоління габарити, форма передніх колодок розрізняються між собою. Все залежить від того, як сконструйовані гальма.

  Далі пропонується перелік артикулів колодок Renault Logan 2, які ставилися в різні роки виробництва, при обсязі движка 1.6.

  Передні (для продуваються дисків):

  Renault 41060-2192R
  41060-2396R;

  Renault 41060-2396R.
  41060-2581R.

  Renault 41060-2581R.

  Задні (в дужках вказано діаметр барабана в міліметрах):

  • 77012-05755 (180);
  • 440A0-7208R (203,2);
  • 77012-10108, 77012-10109 (228);

  Барабанні Renault: 440A0-7208R (203,2); 77012-10108.

  Пропонуємо вивчити пропозиції постачальників аналогів для Renault Логана 2 за різними цінами. Артикули вказані для передніх і задніх колодок відповідно.

  ✌������ Замена задних тормозных колодок Рено Логан 2. #задние #колодки #Renault #LoganII

   LPR 3.405P1702 /.7130;

  LPR 3.4. 7130

 • Remsa 3.7154010 /.419901;
 • Road house 4.32154010 /.419901.
 • Road house 4.32154010

  гальмівних, колодка, renault, logan

  Середня вартість для Логана 2:

   Bosh 3.7986494661 /.986 487 585;

  Bosh 3.7. 986494661

 • Lucas TRW 3.5GDB2016 /.GS8729;
 • Zimmermann 3.6257021801 /.109 901 012.
 • Zimmermann 3.6. 109901012.

  • ATE 4.013046072982 /.3013703122;
  • Brembo 3.6P68059 /.S61520;
  • Girling 4.06120182 /.5187291;
  • Textar 3.52570201 /.84048002 (разом з циліндрами).

  Textar 3.5. 84048002

  Міняємо задні колодки Logan 2

  Для роботи з задніми гальмівними механізмами потрібно такий:

  Замена передних колодок на Renault Logan 2

  • ключ для колісних болтів;
  • пара монтажних лопаток;
  • плоска викрутка;
  • торцева головка «на 30»;
  • штангенциркуль.
  • Запустити першу передачу, поставити під передні покришки упори.
  • Вивісити заднє колесо, поставити задню частину Renault Логана 2 на опору з боку знімається запчастини. Акуратно зняти заднє колесо.
  • Молоточком і тонкої викруткою потрібно акуратно випрессовать, відокремити захисний ковпак від маточини.
  • Далі слід послабити гайку і упевнитися, що важіль гальма опущений до межі.

  Торцевих ключем на 36 мм відвертаємо гайку маточини.

 • Прибрати гайку маточини, акуратно виконати зняття гальмівного барабана, з підшипником з цапфи маточини Logan 2. Гайку необхідно буде замінити новою. Їх не можна використовувати знову.
 • Гальмівний барабан Renault Logan 2-го покоління необхідно замінити, якщо внутрішній діаметр більше максимально допустимого.

  Заміна і регулювання задніх колодок

  • ключ для колісних болтів;
  • молоток;
  • пасатижі;
  • торцева головка «на 30».

  Заміну важливо проводити для обох коліс відразу. Для очищення гальм Renault Логана 2 небажано використовувати паливо або мінеральні розчинники.

   Зафіксувавши опорну стійку, натиснути на чашку фіксації притискної пружинки, повернути її на чверть обороту, зняти ці елементи, і тільки потім. опорну стійку.

  Притримуючи опорну стійку зі зворотного боку, пассатижами натискаємо на чашку, повертаємо на 90 ‘. 2. Знімаємо чашку і пружину опорної стійки. 3. Витягуємо опорну стійку.

 • Злегка розтягнувши верхню стяжную пружинку, змістити краю задніх колодок з поршнів циліндра.
 • Злегка розтягнувши нижню пружинку, вивести краю задніх гальмівних накладок через обмежувальної пластинки і зняти їх разом з пружинками і планкою.
 • Змістити важіль гальма Renault Логана 2, стискаючи пружинку на його тросі. Потім відокремити трос від важеля.
 • Відокремити відігнуті краї нижньої стягнутий пружинки від колодок і зняти стяжную деталь.
 • Злегка розтягнувши верхню пружинку, вийняти вилку распорной планки.
 • Відокремити кінець пружини нарізного упору від передньої накладки.
 • Вигнуті кінці стягнутий верхньої пружинки відокремити від накладок, розділити останні.
 • Приклавши невелике зусилля, вийняти вилку планки з поглиблення і відокремити від разжимного важеля.
 • Відокремити кінчик відтяжної пружинки від планки і прибрати останню.
 • Прибрати згадану вище пружинку.
 • Перевірити частини гальмівної системи. Брудні. очистити, а деформовані. замінити. Бажано відразу поміняти запчастини з 1-го пункту.
 • Нанести мастильний матеріал на місця тертя.
 • Наносимо на них спеціальну змазку для гальмівних механізмів.

 • Повернути механізм контролю зазору в початкове положення, але не затягувати.
 • Поставити нові запчастини в зворотному порядку перерахованих пунктів.
 • Перед установкою гальмівного барабана обробляємо його робочу поверхню.

 • Точно також встановити барабан Логана 2, а гайку затягнути моментом 175 Н / м.
 • Відрегулювати зазор між елементами гальмівної системи Renault Logan 2-го покоління. треба натискати на педаль, поки не припиняться клацання.
 • Повернути в маточину захисний ковпак.
 • Поставити колесо на місце і упевнитися в легкості обертання.
 • Обслуговування гальм: заміна колодок Logan 2

  Заміна гальмівних колодок Renault Logan 2. це процедура, яка передує оцінці загального стану системи гальмування в даний конкретний момент. Якщо деталі системи Renault Logan 2 зношені рівномірно, тоді можна вважати, що гальма працюють як потрібно.

  Заміна задніх гальмівних колодок. не такий вже легкий процес. З передніми трохи простіше. Та й вибір запчастин для заміни не завжди легкий.

  У власників Renault Логана 2 перераховані бренди аналогів не викликають сумнівів у якості, тому їм можна довіряти.