Заміна салонного фільтра Ford Focus 3 рестайлінг

Які інструменти потрібні для заміни фільтра

Для заміни салонного фільтра Ford Focus необхідні наступні інструменти:

 • гайковий ключ на 10,
 • насадка torx 7,
 • тріскачка,
 • подовжувач і кардан.

Також бажано постелити на підлозі біля дверей водія підстилку, оскільки саме на ній вам доведеться розташуватися за відсутності підйомника.

Як замінити салонний фільтр в Ford Фокусі 2

Перед початком роботи відсуньте сидіння назад настільки, наскільки це можливо.

Відповідно до припису виробника, заміна салонного фільтра починається зі зняття педалі газу. Саме вона відкручується ключем на 10. Дійсно, якщо її прибрати, всі перешкоди на шляху до фільтру зникнуть.

Замена салонного фильтра Форд фокус 3

фільтра, ford, focus, рестайлінг

Однак, кріплення педалі не надто надійне, застосувавши силу, можна зламати шпильку, на якій вона тримається. Відновлення педалі влетить в копієчку і займе багато часу.

Тому можна спробувати замінити фільтр, не чіпаючи педалі. Складно, але можна. За допомогою насадки torx, подовжувача і тріскачки видаліть гвинти, що фіксують салонний фільтр.

Намагайтеся не пошкодити головки гвинтів, оскільки це помітно ускладнить процес зняття фільтра. Після того, як гвинти видалені, просто потягніть його на себе і таким чином вийміть з відсіку.

Навіщо міняти повітряний фільтр?

Що вийде, якщо прибрати повітряний фільтр і продовжувати експлуатувати автомобіль? Варто відкрити капот автомобіля, особливо в літній посушливий період, що ми побачимо? Шар пилу. на всьому.

Якби автомобіль експлуатувався без повітряного фільтра, то значна частина цієї самої пилу засмоктувалася б всередину циліндрів і разом з мастилом при кожному такті всмоктування тонким шаром покривала б його внутрішні стінки. При пробігу поршня по такій суміші масла і пилу ефект вийшов би такий самий, як ніби в двигун висипали абразив. Природно, при такій роботі ресурсу у вигляді циліндра, так і поршня, надовго не вистачить. Але ж до того, як потрапити в циліндр, ця піскоструминна суміш «обробить» ще й впускні клапани.

Економія на заміну так само не дає нічого хорошого. Якщо змінний фільтруючий елемент сильно засмічений, двигун не отримує необхідної кількості повітря і топливовоздушная суміш утворюється збагаченої, що призводить до неповного згоряння палива і, як наслідок, до додаткового його витраті і втрати потужності.

Дача48.ру

 • Будівництво
 • Інженерне обладнання
 • ремонт
 • інтер’єр
 • інструмент
 • ділянка

Заміна салонного фільтра Ford Focus II (Ford Focus 2)

Коли машина була новою. фільтра міняли у офіційного дилера протягом 2х років.

Після закінчення гарантії, ще пару років міняли в автосервісі тому місце заміни салонного фільтра труднодоступное.Да і не зрозуміло було, як пристосуватися його міняти, незручно.

На мій невдоволення, а в порівняння заміна масла в двигуні 450 рублів. У два рази більше за якусь фігню. Проектувальники Ford відверто «сволочі», що так спроектували заміну салонного фільтра. У мене повне переконання, що це спеціально для змушення людей приїжджати в сервіс міняти за гроші те, що лего б можна було самому замінити. Та й всі знайомі розповідали, що в своїх авто вони змінюють салонний фільтри самі, нібито в бардачку кришку зняв, фільтри старий вийняв. новий поклав, закрив. все.

Вирішив я все таки зайнятися і підібрати потрібні інструменти. Рік чи два підбирав))

Труднощі: Щоб дістатися до місця знаходження салонного фільтра:.Потрібно відкрутити 3 шурупа від кришки-закривашка. (Вона знаходиться праворуч від електронної педалі газу, педаль газу заважає крутити шурупи, а потім вийняти і вставити фільтр).- Открутить педаль газу. Вона сидить на трьох довгих болтах і прикручена гайками. (Звичайними торцевими головками і ріжковими ключами не вийде крутити. Хоча перший раз я якраз маленьким ріжковим ключем крутив 2 години вниз головою).

850 рублей.-подовжувач на Трещетка, щоб дістати до незручно розташованих гайок на педалі газа.-довга торцева насадка на 10-торцева насадка на 7 (можна коротку). Для відкручування шурупів на кришці / закривашка відсіку фільтра. (Там шестигранні капелюшки). Можна і хресний насадкою відкрутити.

Зручне положення тіла для роботи (поза для роботи):

Беремо килимок для ніг водія. перевертаємо і брудною стороною кладемо на землю.Так буде чисто перебувати на земле.Для м’якості обов’язково підкладіть, що-небудь під коліна! (У мене є наколінники, їх і підклав).Так сидячи на колінах зовні машини, зручно сперся ліктями на підлогу салону, а животом можна лежати на порозі і нічого не віджимає і не боляче, а працювати зручно. Можна легко зазирнути під педаль і т.д.

Далі відкручуємо гайки педалі газу (дроти можна не знімати). Педаль кладемо (зачіпляються на педаль гальма).

Відкручуємо шурупи кришки-закривалкі відсіку фільтра.Винімаем фільтр. він буде чіплятися за болти на яких сиділа педаль газу. У чому власне і проблема спочатку всієї конструкції.

Заміна салонного фільтра в Ford Focus 2

При русі на автомобілі по місту доводиться вдихати органічні частинки, бензол, сірку, азот, пил стертих гальмівних колодок і т.д. Для того, щоб пасажири і водій не дихали вихлопними газами і пилом, система вентиляції салону автомобіля очищається за допомогою салонного фільтра і в салон надходить вже очищене повітря. Якщо фільтр змінюється несвоєчасно, він забивається і не справляється з покладеною на нього функцією.

Повітряний фільтр

Очищення повітря, що потрапляє в двигун, здійснюється за допомогою «воздухана» або у вигляді циліндра, або паперової форми, у вигляді плоского прямокутника. Згодом конструкторами став використовуватися саме другий тип, оскільки у циліндричних фільтрів велика форма поверхні, що фільтрує в співвідношенні з розмірами. Фільтри очищення повітря, що потрапляє в двигун, мають свою класифікацію.

На практиці автолюбителі найчастіше використовують досконалі фільтри, які при погіршенні проходження потоку повітря не чинять опору роботі мотора. Тому успішно застосовуються вдосконалені фільтри, такі як:

 • фільтр нульового опору, який згодом встановлюється в штатну коробку;
 • фільтр, що не виявляє опору, але встановлюється окремо;
 • виносної.

Відрізняються ці фільтри від інших тим, що вони робляться з високоякісних матеріалів, тому, незалежно від умов, продовжують працювати добре. Але для того, щоб вони продовжували ефективно працювати, їх необхідно періодично змащувати.

Також вони розрізняються між собою по установці, і вибір того чи іншого фільтра залежить від уподобань господаря авто.

необхідний інструмент

Для демонтажу старого та встановлення нового фільтруючого елемента не потрібно будь-яких спеціальних приладдя. Для цього достатньо мати дві головки з внутрішнім шестигранником на 7 і 10, механічне або електричне пристосування для відкручування болтів і гайок. Також слід придбати сам фільтруючий елемент. Оскільки ніша, де розташовується фільтр салону Ford Focus 2, знаходиться в досить затемненому місці, то наявність ліхтарика істотно полегшить процес заміни. Розглянемо процес заміни салонного фільтра Ford Focus 2.

Заміна салонного фільтра Ford Focus 2

На Ford Focus другого покоління включаючи і рестайлінгову версію 2008 року встановлюють два види салонних фільтрів. вугільний і звичайний.

Перевага, звичайно ж варто віддавати вугільним фільтрам (одна сторона темніше) так як вони краще очищають повітря за рахунок адсорбції небезпечних бактерій і шкідливих речовин. Також він добре нейтралізує неприємні запахи, які на жаль, стали повсякденними на наших дорогах.

Але на відміну від звичайних фільтрів вугільні аналоги швидше забиваються і міняти їх доводиться частіше. це і є їх основний недолік.

Який салонний фільтр вибрати?

Якщо салонний фільтр на Ford Focus 2 змінюється вперше, то швидше за все там стоїть простий фільтруючий елемент, який рекомендується замінити на вугільний, тим більше, що різниця в ціні не така вже суттєва.

Але проблема стоїть в тому, що на ринку зараз представлена ​​величезна кількість таких виробів серед яких є і підробки. Тому важливо придбати або оригінал, або якісний аналог.

Характеристики оригінального виробу Ford 1 354953. підійде для всіх версій автомобіля 2 покоління включаючи і рестайлінг:

 • 31 солодка;
 • Вага 300 г ± 10 г;
 • Ширина 208 ± 2 мм;

Як правило, підробки важать не більше 200 грам, мають 20-22 складки, ширину 185-190 мм.

Чи не якісна поліграфія і не правильна упаковка, теж можуть вказувати на підробку, але для цього потрібно знати, як виглядає оригінальний виріб.

Так само не переплутайте з салонним фільтром для Ford Focus 3, який на 8 ± 2 мм менше, ніж той, який потрібен.

Як оригінал підійдуть вироби Filtron K 1150 A, BSG BSG30145004, Delphi TSP0325305 і інші.

Бажано вибирати фільтри з м’яким каркасом, так простіше їх встановлювати і навіть без зняття педалі газу.

Коли потрібно міняти салонний фільтр на Ford Focus 2

Все залежить від пробігу і умов в яких експлуатувався автомобіль виробник рекомендує міняти салонний фільтр Ford Focus 2 кожні 20000 км пробігу. Але досвідчені автовласники рекомендують це робити раніше. через 16-18 тис.

А якщо автомобіль експлуатувався в екологічно забрудненому регіоні, у великому мегаполісі, то проводити заміну фільтра салону потрібно ще раніше.

Тут потрібно орієнтуватися на появу сторонніх запахів в салоні, погіршення рециркуляції повітря, зменшення ККД роботи грубки.

Порядок і особливості заміни

Перше що потрібно зробити, це підготувати правильний інструмент. Це дуже важливо, інакше процес заміни не пройде безслідно для вашої нервової системи.

Підготуйте два подовжувача, простий і гнучкий вали для тріскачки, накидний ключ на 10 і головку на 7. Якщо є електровикрутку або шуруповерт, то для них можна теж придбати гнучкий вал (для зручності робіт, але можна обійтися без них).

Так. Якщо ви не високого зросту, то вам дуже пощастило, так як дістатися до потрібного місця не просто.

Салонний фільтр на Ford Focus 2 знаходиться праворуч від педалі газу.

 • За допомогою головки на 10 відкрутити 3 болти кріплення педалі газу і не знімаючи клемної колодки відвести її в бік. В даному випадку краще використовувати гнучкий вал.
 • Головкою на 7 за допомогою гнучкого валу відкручуємо 3 самореза якими кріпитися кришка салонного фільтра, знімаємо її. Можна використовувати накидний або ріжковий ключі, то так буде складніше.
 • Виймаємо старий фільтр, при цьому перешкодою на його шляху може стати педаль гальма. Для того, щоб його витягнути поставте руки навхрест, правою рукою візьміться за лівий край вироби і загніть його в сторону салону. Лівою рукою підштовхуйте фільтр в сторону педалей, тим самим виймаючи його. Якщо кожух елемента м’який, то проблем не виникне.
 • Установка нового елемента відбувається в зворотній послідовності, але справа в тому, що педаль гальма нікуди не поділася. Виріб з твердим каркасом, наприклад, як у Filtron K 1150 A, ускладнить завдання, з м’яким спростить. Розглянемо перший, найгірший варіант. Візьміть фільтр за ВЕРХНІЙ І НИЖНІЙ краю і скрутіть його метеликом. Стрілки повинні показувати в вашу сторону. Акуратно вставляйте елемент в отвір поступово його випрямляючи.
 • Встановіть кришку на місце прикрутивши 3 самореза. Без гнучкого вала з головкою на 7 це зробити буде проблематично. Особливо важко закручувати верхній болт.
 • Встановіть на місце педаль газу.

Підготовка до заміни і необхідні інструменти

Для того щоб водій міг самостійно провести зміну салонного фільтра, необхідно заздалегідь підготувати інструменти для роботи.

Список потрібних інструментів:

 • Новий елемент очищення;
 • Хрестова викрутка;
 • Гнучкий подовжувач і тріскачка;
 • ганчірка.

Успішна заміна салонного фільтра на FORD Focus 2 рестайлінг можлива, при наявності інструментів, нового елемента і при дотриманні техніки безпеки. Не можна проводити заміну, якщо поруч знаходяться діти або домашні тварини. Під час роботи водій не повинен відволікатися на розмови зі сторонніми людьми. Перш ніж знімати фільтр, слід перевірити підготовлені інструменти на справність.

Автомобіль повинен бути без руху, встановивши його на ручне гальмо. Всі технічні роботи проводяться в спеціальному одязі і гумових рукавичках. Якщо автовласник страждає алергією, міняти фільтр слід в захисній масці, щоб уникнути потрапляння шкідливих частинок в організм.

необхідний інструмент

Для демонтажу старого та встановлення нового фільтруючого елемента не потрібно будь-яких спеціальних приладдя. Для цього достатньо мати дві головки з внутрішнім шестигранником на 7 і 10, механічне або електричне пристосування для відкручування болтів і гайок. Також слід придбати сам фільтруючий елемент. Оскільки ніша, де розташовується фільтр салону Ford Focus 2, знаходиться в досить затемненому місці, то наявність ліхтарика істотно полегшить процес заміни. Розглянемо процес заміни салонного фільтра Ford Focus 2.

Інструкція по вибору і заміни салонного фільтра на Ford Focus 2

Заміна деталі на автомобілях Ford Focus 2 повинна проводитися кожні 20 тисяч кілометрів пробігу. Якщо транспортний засіб експлуатується в надмірно запиленій місцевості, то процедура проводиться кожні 10 000 пробігу. При деформації або пошкодженні пристрій замінюється незалежно від пробігу.

Виробник встановлює простий фільтруючий елемент. Його рекомендується поміняти на вугільний, так як цей пристрій не буде допускати потрапляння пилу в салон і забезпечить нейтралізацію неприємних запахів.

При покупці салонної деталі рекомендується віддавати перевагу оригіналам або якісним аналогам.

Оригінальна виріб для Ford Focus 1 підходить для всіх моделей автомобілів. Воно повинно мати вагу 290-310 грам, ширину 206-210 міліметрів і 31 складку. Якщо салонна запчастина не відповідає цим параметрам, то це підробка. Найбільш часто недобросовісні виробники підробляють оригінальну деталь Ford 1354953. Підробка має відмінні риси, за якими її визначають:

 • для виготовлення упаковки оригіналу використовується жорсткий хрусткий целофан.
 • неоригінальна запчастина має довжину на 10-15 міліметрів менше або більше.
 • з торця в підробці немає стрілок, які показують правильну установку.
 • вага оригіналу становить близько 300 грам, а підробки. близько 200.
 • неоригінальна деталь характеризується неточним і неакуратним FORD логотипом, поганий поліграфією, зрушенням квітів.
 • в підроблений фільтрі налічується від 20 до 22 складок.

Якщо не вдалося знайти оригінальний салонний фільтр, то рекомендується встановлювати аналоги:

 • Filtron K 1150A. Це вугільний фільтр, який призначається для очищення повітря в салоні авто. Завдяки використанню активованого вугілля в процесі виробництва фільтра забезпечується усунення з салону не тільки шкідливих газів, а й неприємних запахів. Фільтр має відповідні для Ford Focus 2 розміри, що гарантує простоту його установки.
 • BIG Filter GB-9814. Випускаються вугільні фільтри, розміри яких ідеально поєднуються з авто Ford Focus 2. Завдяки застосуванню поліпшених фільтраційних матеріалів забезпечується якісна очистка повітря в салоні транспортного засобу від пилу і забруднень. Система фільтрів здатна повноцінно прибирати неприємні запахи. Збільшення ефективності пристрою забезпечується завдяки застосуванню синтетичного матеріалу для його виготовлення.
 • MANN-FILTER CUK 2440. Це високоякісний фільтр, який має доступну вартість. Якщо порівнювати його з оригіналом, то в складі меншу кількість вугілля, але, це не впливає на якість очищення повітря. Завдяки застосуванню технології пресування під час виробництва пристосування забезпечуються якісні фільтруючі здатності.
 • Delphi TSP0325305C. Є гідною заміною оригінальних фільтруючих систем. Фільтр салону має стабільну роботу і може експлуатуватися тривалий час. Складається пристрій з трьох шарів, між якими створюється електростатичний заряд. Завдяки цьому максимально якісно притягуються мікрочастинки. Завдяки наявності активованого вугілля в складі фільтра забезпечується якісна нейтралізація неприємних запахів.

Для автомобілів Ford Focus 2 підходять салонні фільтри Corteco 80000061, GoodWill AG248, Fortech FS-018 і т.д. Їх вибір залежить від переваг автовласника.

ознаки забруднення

Під час експлуатації авто в вузлі очищення вентиляційного повітря відбувається засмічення фільтруючого елемента. Основними ознаками того, що фільтр салону Ford Focus 2 засмітився, можуть бути такі зміни, як погіршення ефективності опалювального модуля і кондиціонера або скупчення конденсату на внутрішній поверхні лобового скла. У таких випадках його заміна просто необхідна. З огляду на простоту технічної операції і той факт, що ціна фільтруючого елемента невелика, його заміну можна робити і частіше, не чекаючи явних ознак забруднення.

Так як же поміняти фільтр салону Ford Focus 2?

Який салонний фільтр вибрати?

Якщо салонний фільтр на Ford Focus 2 змінюється вперше, то швидше за все там стоїть простий фільтруючий елемент, який рекомендується замінити на вугільний, тим більше, що різниця в ціні не така вже суттєва.

Але проблема стоїть в тому, що на ринку зараз представлена ​​величезна кількість таких виробів серед яких є і підробки. Тому важливо придбати або оригінал, або якісний аналог.

Характеристики оригінального виробу Ford 1 354953. підійде для всіх версій автомобіля 2 покоління включаючи і рестайлінг:

 • 31 солодка;
 • Вага 300 г ± 10 г;
 • Ширина 208 ± 2 мм;

Як правило, підробки важать не більше 200 грам, мають 20-22 складки, ширину 185-190 мм.

Чи не якісна поліграфія і не правильна упаковка, теж можуть вказувати на підробку, але для цього потрібно знати, як виглядає оригінальний виріб.

Так само не переплутайте з салонним фільтром для Ford Focus 3, який на 8 ± 2 мм менше, ніж той, який потрібен.

Як оригінал підійдуть вироби Filtron K 1150 A, BSG BSG30145004, Delphi TSP0325305 і інші.

Бажано вибирати фільтри з м’яким каркасом, так простіше їх встановлювати і навіть без зняття педалі газу.

Покрокова інструкція по заміні

Отже, підготувавши новий очисний елемент і потрібні інструменти, можна приступати до його заміни.

Покрокова інструкція заміни фільтра на Ford Focus Hatchback II:

 • Відкрутити три гайки на педалі газу;
 • Зняти педаль, прибравши її в сторону;
 • Головкою на 10 відкрутити три самореза на кришці фільтра;
 • Зняти старий картридж і очистити місце, куди його вставляють;
 • Встановити новий елемент, стрілкою вниз;
 • Переконатися в правильній установці фільтру. він повинен стояти рівно без перекосів і зминання;
 • Закрутити на кришці саморізи;
 • Поставити на місце педаль газу, закрутивши відкручені гайки.

На даному етапі зняття і заміна салонного фільтра на Hatchback II завершена. Процедура зміни СФ займає приблизно 20 хвилин. Якщо встановлювати на Ford Focus 2 оригінальний фільтр Visteon, процес заміни набагато простіше.

Даний елемент дуже еластичний, він легко гнеться і скручується. Саме тому педаль газу можна не знімати. Рука водія легко пройде в отвір для салонного фільтра, вставивши оригінальний фільтр. В процесі відпускання елемента він вільно приймає вихідну форму.

Як вибрати очищувач для FORD Focus 2?

Як правило, використовують два типи фільтрів: звичайний і вугільний. Їх кардинальна відмінність в щільності. Звичайний запобігає потраплянню в салон пилу, дрібних частинок від автопокришок, сажі, пилку рослин та інших твердих частинок. Вугільний же захищає крім перерахованих від токсичних речовин і інших летких домішок в повітрі. Їх нейтралізує активоване вугілля.

Вугільний фільтр має більшу щільність, ніж звичайний. Тому фахівці вважають, що він більш довговічний. Однак, він коштує набагато дорожче звичайного. Так що деякі автолюбителі воліють ставити звичайний очисник і міняти його частіше. Крім того, вугільний краще ставити на зиму, а влітку його підвищена щільність скоріше недолік, так як потужності вентилятора не вистачає і можуть пітніти вікна.

Що стосується бренду і країни виробника, то тут при виборі головним фактором є особиста довіра і перевагу. Багато власників Ford Focus 2 зазначають, що хорошими якостями володіє оригінальний засіб очищення. Крім його корисних властивостей він серйозно спрощує процес заміни. Завдяки своїй еластичності він легко гнеться, мнеться і скручується, а також приймає первісну форму після закінчення дії.

Фільтр салону Ford Focus 3

Салонний фільтр належить до елементів, які належать до елементів, які не впливають на рух автомобіля. Тому до вибору цього елемента не коли не підходять з належним чином, це помилки припускаються майже всі водії, якісний фільтр заставу чистого повітря в салоні автомобіля.

Салонний фільтр робити заміну салонного фільтра проїхавши 15 000 км. Дана число змінюється в будь-яку сторону, це залежить від пори року і кількості пилу в навколишнє середовище.

Головні особливості вимагають зміну фільтра:

 • значно підвищений запотівання скла;
 • ослаблення подачі повітря потоку з грубки;
 • наявність стійкого сильного запаху в машині.

Для зміни в автомобілі Ford Focus III фільтра застосовується салонний фільтр марки Ford 1709013, вдосконалений Ford 1776360, Оригінальні фільтри це різновид вугільних фільтрів. Відмінність між даними фільтрами полягає в тому, що фільтр Ford 1 709 013 вугільний, а 1 776 360 має підвищену якість вугілля з дезодорирующим властивістю, а, отже, запахи не надходять в автомобіля і залишаються зовні. Замінивши спецфільтр, ви отримаєте чисте повітря в салоні автомобіля.

ФОРД ФОКУС 3: ЗАМЕНА ФИЛЬТРА САЛОНА ЗА 3 (ТРИ!) МИНУТЫ!

Для економії рекомендують використовувати аналоги фільтрів, варто пам’ятати що при покупці і перед установкою потрібно перевіряти відповідність всіх стандартних розмірів. Фільтр, що відрізняється від стандартних розмірів не приноситиме користь при експлуатації автомобіля, очищення буде проводиться не якісно, ​​сторонні запахи будуть проникати в автомобіль.

FILTRON K1350A (маса фільтра 155 грам,).Доступні фільтр, його ціна в два рази нижче оригінального. Вугільний фільтр відмінно підходить в роз’єм. Проте властивість фільтрації вугільного фільтра поступається оригінальному, не дивлячись на те що фільтр має високі властивості фільтрації, багато запахи не проникають в автомобіль.

MANN CUK 25 007 (маса фільтра 265 грам, вартість 590 руб.). ідеальний високоякісний спецфільтр значно недорогий. Кількість вугілля в фільтрі в кілька разів нижче, ніж у фільтра оригінального, однак запахи утримує відмінно (хоч і відрізняється властивостями від оригінального). Ідеальний варіант фільтра в Ford Focus III, якщо потрібно заощадити на даному виді робіт.

Bosch 1 987 432 598 (маса фільтра 336 грам., Ціна від 500 руб.). знаходиться на першому місці з числа аналогів. Bosch характеризується, як ідеальний салонний фільтр так як включає в себе визнаний бренд з високою якістю, зразкове співвідношення ціни і якості на відміну від оригіналу. Вартість значно менший за оригінал, саме тому даний бренд завоював довіру і популярність на світовому ринку. Такого роду фільтр прослужить тривалий час усуваючи запахи в салоні.

Серед аналогів існують і найбільш доступні за ціною види фільтрів для Ford Focus III. Підбираючи салонний фільтр не варто гнатися за низькою ціною, слід вибирати фільтр за рекомендацією перевірених моделей і марки виробника.

типові несправності

Салонний фільтр Ford Focus 3 служить для підтримки комфорту в салоні, перешкоджаючи проникненню з моторного відсіку неприємних запахів. Під час руху автомобіля утворюються різні шкідливі сполуки, які негативно впливають на здоров’я людини, фільтр салону виконує роль фільтрації, без цього приладу їзда в автомобілі стала б просто неможливою. За станом салонного фільтра необхідно ретельно стежити і при появі ознак вироблення приладу виконувати своєчасну заміну.

Ознаки вироблення салонного фільтра

Заміна повітряного фільтра необхідна, якщо з’явилися такі ознаки:

 • Скло часто запотівають, це відбувається в результаті забору холодних повітряних потоків;
 • Кліматичне обладнання при включеній повної потужності видає слабкий повітряний потік;
 • З моторного відсіку відчуваються неприємні запахи.

Професійні послуги із заміни фільтра

Салонний фільтр Ford Focus 3 рекомендується міняти у фахівців, оскільки необхідні певні навички, деякі елементи доводиться прорізати, добираючись до необхідної деталі. Звертаючись в сервіс 2bro-service.ru, ви отримаєте швидку і якісну роботу, без ризику будь-яких помилок і недоліків.

Сьогодні виробники пропонують безліч різновидів даних пристроїв, в основному вони виготовлені з використанням синтетично оброблених матеріалів, що не завдають шкоди здоров’ю людини. Іноді може траплятися й шлюб, але наші фахівці встановлять гарантовано якісний прилад, який прослужить досить довгий період. Співробітники 2bro-service.ru детально знайомі з типами існуючих наповнювачів, при заміні фільтра виберуть найбільш оптимальну щільність наповнювача, щоб значення вентильованого здатності системи знаходилося на ефективному рівні. Для Ford Focus 3 оптимальним буде показник близько 800 г / м2.

ресурс приладу

Якісні фільтри Ford Focus 3 забезпечують оптимальну швидкість роботи, тобто при швидкій їзді або при проїзді повз інших автомобілів, він розпізнає всі шкідливі отруйні речовини, що надходять з моторного відсіку і з навколишнього середовища. Ресурс приладу залежить від ряду факторів, основними з яких можна вважати інтенсивність руху і завантаженість доріг. Чим більше кількість виділених газів від зустрічних автомобілів, тим швидше відбувається знос деталі. В середньому в міських умовах, з їх постійними пробками на дорогах, салонний фільтр прослужить близько 8 тис. Км пробігу. В умовах приміських трас. до 18.тис. км.

Оскільки з часом на приладі через потрапляння бактерій утворюється грибок, і фільтр сам по собі починає створювати в салоні несприятливу мікрофлору, фахівці рекомендують проводити діагностику не рідше ніж раз на шість або сім місяців.