Як відкрити капот на LADA Granta

Як визначити, що саме заважає відкрити капот

У разі неможливості відрити капот, перше, що необхідно зробити. визначити причину цієї ситуації. У переважній більшості випадків виною тому стає обірвався трос, що веде від важеля до замку. Більш рідко зустрічається ситуація, коли відкриття капота перешкоджає сам замок. заіржавілий або сильно забруднене механізм, який робить вільне переміщення рухомих елементів замку неможливим.

Визначити, що причиною неможливості відкрити капот став саме тросик легко. про це красномовно свідчить вільний хід важеля відкриття капота. Трос може обірватися в двох, найбільш поширених місцях. безпосередньо у важеля, і в місці кріплення до самого приводу запірного механізму.

Перш ніж приймати «серйозні» заходи, слід уважно оглянути місце навколо рукоятки, якщо трос обірвався саме там, є ймовірність підчепити його, наприклад, плоскогубцями, і потягнувши на себе привести в дію замок капота, тим самим відкрити його. Якщо тросик одножильний, інструмент може з нього зісковзувати, в цьому випадку можна зробити на кінці троса петлю (якщо дозволяє довжина). відкрити капот буде набагато простіше. Якщо ж знайти кінець троса не вдається, значить він обірвався на самому приводі або просто зіскочив з місця кріплення. Відкрити капот в цьому випадку буде, звичайно, складніше, але при грамотному підході, зробити це можливо самостійно без залучення фахівців.

Якщо капот відривається назад

У тому випадку, коли капот відкривається назад, ситуація в достатній мірі ускладнюється. Найбільш очевидним і простим способом відкрити такий капот. дістатися до механізму замка через отвори повітрозабірника. Природно, їх попередньо необхідно захистити від подряпин і відколів ізолентою, або ж обмотати нею робочий інструмент. Якщо решітки повітрозабірника знімні, оптимальним рішенням буде їх демонтаж (при можливості). Таким чином, можна забезпечити відмінний доступ до замку і швидко його відкрити.

Працюючи через отвори повітрозабірника, метою буде скинути пружинку, яка утримує фіксатор замка, зі свого місця. Для цього підійде довга викрутка, шліц якої необхідно вставити між витками пружини, послаблюючи її натяг, а іншим інструментом (або дротяним гачком) спробувати «скинути» пружину. Як правило, це виходить досить швидко. Після цього залишиться лише посунути язичок фіксатора, і капот виявиться відкритим. Як відкрити капот при порваному тросі на популярній в Росії «Niva», можна подивитися на відео https://youtu.be/KY6clFmLPqQ

Чи не турбуйтеся, все буває колись вперше. LADA Granta досить надійна, щоб звести необхідність «залазити під капот» до мінімуму. Тим більше Ви дівчина, у Вас нігті. Трохи пізніше я додам сюди відео-інструкцію, а зараз просто опишу процес, тим більше, що половину процесу відкриття капота Ви вже навчилися робити.

Як відкрити капот, що відкидається вперед

Це найпростіший варіант, оскільки замок розташовується в передній частині, і доступ до нього отримати досить легко. Для початку слід оцінити можливість самостійного демонтажу декоративної решітки. У випадку з вітчизняними автомобілями, можна спробувати уникнути і цього.

Буде потрібно, бажано, сталевий дріт достатньої довжини, кінець якої необхідно буде зігнути у вигляді гачка. Для того, щоб забезпечити собі хоч якусь оглядовість, і не працювати «навмання», можна спробувати злегка підняти капот з боку водія, просунувши в нього дерев’яний брусок товщиною 1-1,5 мм. Попередньо його необхідно обгорнути м’якою ганчіркою. це дозволить обійтися без подряпин на лакофарбовому покритті. Новоутворена щілину дозволити візуально контролювати процес «лову» дротяним гачком спеціальної «піпочкі», до якої раніше кріпився трос.

капот, lada, granta

Після того, як ці маніпуляції завершилися успіхом, слід акуратно почати тягнути дріт на себе. Як показує практика, відкрити капот буде простіше, якщо тягнути її в водійську сторону (як робить це рідний трос). Слід пам’ятати, що, якщо використовувався брусок. його необхідно витягти, після того як саморобний гачок підчепив піпочку на замку. Перш ніж починати «працювати» дротом, радіаторну решітку слід обклеїти ізолентою або малярським скотчем в декілька шарів. таким чином вдасться зберегти її покриття. Якщо ж є можливість зняти її повністю, краще витратити зайвих 5-10 хвилин, забезпечивши собі більше зручності для роботи, так і відкрити капот вийде трохи швидше.

капот, lada, granta

Якщо цей спосіб неприйнятний, можна піти іншим шляхом, і відкрити капот, забезпечивши собі доступ в моторний відсік знизу автомобіля. Для цього буде потрібно відкрутити захист двигуна. Працювати буде зручніше, якщо загнати авто на естакаду, але при її відсутності можна виконати всі операції на землі.

Якщо використана особливо міцна масивна захист, її передні «вушка», як правило, зафіксовані передніми болтами краба. Якщо на авто використаний простий, потрібно відвернути невелика кількість гвинтів. Після того як вона демонтована, з’явиться можливість просунути руку і легко дотягнутися до верхньої панелі, де розташовано вушко кріплення самого троса. Досить потягнути його вліво, як капот отруюються. При належній вправності, на відкриття капота таким способом буде потрібно не більше 15 хвилин, що наочно продемонстровано на відео

Як відкрити капот, якщо порвався трос

Як показує практика, в підкапотний простір автомобіля водій заглядає не так часто. Але коли це відбувається. значить причина досить серйозна. Якщо замість очікуваного клацання відкриття замку при витягуванні важеля відкривання, відчувається зрадницька легкість, або характерний звук обриву троса, завдання доступу до двигуна серйозно ускладнюється. Панікувати в такій ситуації не варто, пам’ятаючи про те, що запірний пристрій для капота не відрізняється особливою складністю, і відкрити його ззовні особливої ​​проблеми не складе. головне при цьому, виконати необхідні роботи гранично акуратно, не пошкодивши лакофарбове покриття або хромовані елементи кузова.

Алгоритм закриття капота

 • Знімаєте гачок-фіксатор (упор) з капота.
 • Опускаєте капот вниз.
 • На висоті 10 см просто відпускаєте капот, і вона падає під своєю вагою «на замок».

Як відкрити капот LADA Granta

Автомобіль: LADA Granta. Рік випуску діє до: 2016 Запитує: Маргарита. Суть питання: не можу відкрити капот, як його відкрити?

Відразу скажу, я дівчинка тільки з автошколи, це мій перший автомобіль! В автошколі нам не показували як відкрити капот, я бачила, що інструктор смикає «гачок». Я знайшла в інструкції до Granta такий «гачок», смикнула його, капот відкрився чуть-чуть. Далі не йде, що робити?

Алгоритм закриття капота

 • Знімаєте гачок-фіксатор (упор) з капота.
 • Опускаєте капот вниз.
 • На висоті 10 см просто відпускаєте капот, і вона падає під своєю вагою «на замок».

Можливо ще справа в тому, що спочатку капот не був добре закритий, тому зараз повністю не відкривається. Для початку потрібно його закрити щільно.

Під панеллю приладів є гачок, спочатку смикаєте його, а потім у капота всередині решітки радіатора є металевий гачок, його тягнете вгору і вуаля, піднімаєте капот.

Місяць тому теж капот не відкривався. Після довгих мук довелося чоловіка на допомогу кликати. Я тягнула ручку відкривання капота, а він спочатку натискав на капот вниз, а потім вгору. Важко бути автоледи)

Ну не тільки жінка не може капот відкрити і не тільки від незнання, де важіль. Буває така ситуація, коли трос до важеля відкриття ослаб або коли капот не щільно закритий.

А я ось під капот не лажу! На тому тижні попросила чоловіка, а він відкрити не зміг! Довго потім знущалася над ним Але потім, як завжди «Google в допомогу» і тут ваша стаття! чоловік передает.Спасібо!

Додам. У мене була Kalina, і капот там відкривався як тут написали. Зараз Granta і капот відкривається натисканням важеля під капотом вправо. Тобто засовуєш пальці під капот трохи лівіше середини і рухаєш їх вправо поки не відкриється замок.

Спасибі всім, хто відгукнувся! Дуже ясні і слушні поради.

Самостійний тюнінг на автомобілі LADA

Процедуру відкриття кришки можна спростити коли не відкривається капот. Для цього буде потрібно вдатися до монтажу газового упору. Фахівці рекомендують схилятися до установки готового комплекту, в якому крім самого упору присутній розпірка стійок.

На заміну власник витратить близько півгодини часу. Якщо відсутня впевненість, то залучайте механіка.

Для самостійної доопрацювання буде потрібно «озброїтися» такими інструментами і пристосуваннями:

Как открыть капот на Лада Калина если порвался трос замка! Ничего не ломая!

 • ключами розмірністю на «13» і на «10»;
 • викруткою;
 • кронштейном (запозичуємо у «ВАЗ 1118»).
 • Спочатку приступаємо до демонтажу підстави, де присутній старий вузол.
 • Якщо автомобіль оснащений сенсором нерівності дороги, то його також доведеться зняти. Він розташовується з правого боку біля опорного компонента.
 • Датчик від’єднуємо від кріпильного кронштейна.
 • На склянку монтуємо нижній кронштейн майбутнього упору.
 • Тепер виробляє установку самого датчика на кронштейн, після чого фіксуємо його за допомогою болтів М6.
 • Далі переходимо до фіксації кронштейна на капоті.
 • Для цього нижній кріплення викручуємо на повну, а верхній залишати не викрученим на пару витків різьби.
 • В отвір на ребрі жорсткості капотной кришки заводимо фіксаціонную пластину.
 • Натиснувши на нижній гвинт, повертаємо позначений кронштейн.
 • Затягуємо все кріплення.

Штатний вузол повністю витягується, після чого можна закривати капотную кришку.

Якщо власник вирішив встановити саморобний упор, то йому буде потрібно сконцентрувати увагу на самостійному виготовленні даного кронштейна.

 • куточком для меблів (параметри: 60х40х40) мм, у якого перед безпосереднім монтажем спилюємо один край;
 • металевим куточком (параметри: 20х20 мм), де частина конструкції буде потрібно спиляти під час процедури під капотом.

Підведемо підсумки

Коли всі етапи тюнінгу виконані коректно, то кришка буде закриватись з очікуваною легкістю, і не виникне ситуація, коли не відкривається капот. Дану процедуру слід виконувати з того боку, де присутній газовий упор. Це дозволить уникнути перекосу капотной кришки.

Автомобіль: LADA Granta. Рік випуску діє до: 2016 Запитує: Маргарита. Суть питання: не можу відкрити капот, як його відкрити?

Відразу скажу, я дівчинка тільки з автошколи, це мій перший автомобіль! В автошколі нам не показували як відкрити капот, я бачила, що інструктор смикає «гачок». Я знайшла в інструкції до Granta такий «гачок», смикнула його, капот відкрився чуть-чуть. Далі не йде, що робити?

Спочатку про причини, при яких не відкривається капот

Таких причин дві: перша. це обрив троса, який з’єднує замок капота Лади Kalina з важелем в салоні, а друга. поломка самого замку. І незрозуміло, як відкрити капот.

капот, lada, granta

Як відкрити капот на Granta відео

Характеристики автомобіля: Габарити авто такі, довжина. 3925, ширина. 1100, висота. 1994 мм. Колісна база складає 2780 мм. Дорожній просвіт 158 мм. Автомобіль оснащується гібридним силовим агрегатом. 4-циліндровий двигун обладнаний системою забезпечує вихідну потужність мотора. На кожен циліндр доводиться по 4 клапана. Діаметр одного циліндра становить 79 мм, хід поршня. 78 мм. Колінвал двигуна і розганяється до 6000 оборотів в хвилину. Максимальний крутний момент утримується аж до 3000 оборотів в хвилину.

Дивіться ВІДЕО про лади Granta як відкрити капот.

Міркування автовласника по імені Елбегдорж: Економічність при ee габаритах і вазі, просторий салон, що вміщає багато всього потрібного як для дачі, так і для походу (в порівнянні co багатьма авто такого класу, як неодноразово чув від своїх попутників, для задніх і передніх пасажирів просто мрія в поїздці не втомитися, a відпочити)

Оригінальна назва: Lada Granta how to open the hood

Сміх в темі: Під час прямої косильною волосіні з президентом жителі Севастополя мовчали в трубку, тому що у матросів немає питань.

Іноді власника Лади Kalina може підстерегти несподівана ситуація: коли капот його «ластівки» з якихось причин відмовився відкриватися. Прикро, проте не безнадійно! Відразу назріває питання: як відкрити капот?

У цій статті розглянемо, який перелік ремонтних робіт слід виконати, якщо відбулася зазначена неприємність, ви дізнаєтеся, як відкрити капот.

Додаткові маніпуляції якщо капот не відкривається

Іноді трапляються моменти, коли кришка капота LADA Kalina відкривається з труднощами. Тут потрібно внести корективи механізму і відбійників, які покликані утримувати кришку в закритому стані.

Для даної процедури вдаємося до таких дій:

 • Відкриваємо кришку капотного відсіку.
 • Залучаємо розвідний ключ, яким відпускаємо контргайку. Вона знаходиться біля заснування замку.
 • Обертаючи, регулюємо довжину стрижня.
 • Перевіряємо легкість відкриття кришки.
 • Якщо все влаштовує, то затягуємо контргайку.

Перед процедурою регулювання замка по вильоту слід перевірити механізм на присутність переміщень в обох площинах (горизонтальній і вертикальної).

Важливо! При ослабленій контргайці механізм здатний зміститися. Це призведе до неможливості відкриття кришки з салону.

Іноді кришка перестає відкриватися через несанкціоноване спрацювання кінцевого вимикача. Особливо часто позначена ситуація знаходить вияв у спеку. При підвищеному температурному впливі спостерігаються незначні деформації капотной кришки, однак і цього достатньо для ініціювання помилкових спрацьовувань.

Що робити? Можна підігнути кронштейн, яким фіксується деталь або трохи спиляти вусики пристрої.

Якщо зазначені заходи не допомагають, то замінюємо кінцевик. Цю деталь слід купувати з оглядкою на технічні параметри конкретної модифікації LADA Kalina.

Нагадаємо, що рішення проблеми. У разі, якщо не відкривається капот, одним зменшенням зазору досягнуто не буде!

Тепер ремонт прі не відкривається капоті

У більшості випадків обрив троса відбувається в салоні Лади Kalina. Місце пориву найчастіше виявляється біля самої рукоятки, рідше. біля замку в підкапотному секторі.

Перший випадок менш складний, так як залишок троса можна зафіксувати пассатижами, після чого потонув на себе, відкрити капот. Таку маніпуляцію слід виконувати з салону.

Другий випадок менш приємний. Тут знадобиться обзавестися більш широким переліком інструментів. Не завадять рукавички.

Заганяємо Лади Kalina на яму. Попередньо детально вивчаємо матеріал про пристрій замка.

Нагадаємо, що при справному замку кришка капота Лади Kalina в першій генерації відкривається вручну. Для цього тягнемо важіль в салоні, потім переходимо до капоту, в утворену щілину просовуємо руку і відводимо запобіжний гачок в сторону. Тепер кришку капотного відсіку піднімаємо руками і встановлюємо металеву підпору, яка попередньо покладена в спеціальний паз.

Якщо маємо справу з другим поколінням LADA Kalina, то кришка тут оснащена газовими упорами, що дозволяють їй самостійно відкриватися і утримуватися.

Отже, замок не функціонує. Підйом кришки можна здійснити через решітку радіатора. Для цієї мети підбираємо відповідний відрізок дроту. Можна скористатися тонкою викруткою.

Підсвічувати механізм ліхтариком і за допомогою одного із зазначених підручних засобів натискаємо на ту секцію замку, яка забезпечує рух троса під час відкриття капота. Перед виконанням даної маніпуляції рекомендуємо упевнитися, що мова замку перебуває у вільному стані.

Увага! Якщо на тросі виявляються сліди дефектів і пошкоджень, то його міняємо.

Як відкрити капот на LADA Granta. Велика добірка ТІЛЬКИ цікавого і прикольного відео з YouTube

Відкриття капота на автомобілі LADA Kalina якщо порвався трос

Зловив глюк сигналки. на брелоку показує, замки не відкриваються! Мотузочок в допомогу. Мій канал про риболовлю: https://www.YouTube.com/channel/UCtk5pjbg18AuwKJ5bCVv4qQ

Як відкрити капот LADA Kalina якщо порвався трос капота

Шановні автолюбителі, захищайте свої капоти!

наслідок лобового удару лади Granta і нісан кашка.

Двері автомобіля замкнені, а ключ або втрачений або знаходиться або всередині машини або багажника, а запасний ключ далеко або його взагалі немає. Всі знали, але в таку ситуацію потрапляють дуже багато і завжди в самий не підходящий момент. Тому, навіть якщо у Вас є запасний комплект, не завадять знання, як відкрити автомобіль не маючи ключа. Підписуйтесь на канал, СПАСИБІ за лайки Кращі автомобілі і мотоцикли світу http://www.YouTube.com/channel/UCYtvvd9a6eEoPALEY7fyawg Авто і мото техніка. світу https://www.YouTube.com/user/YOutubalekcae Новинний канал: https://www.YouTube.com/channel/UCWPa5I0fxCl6yNjYNHlhflQ Матеріал з програми НТВ “Головна Дрога” Сайт програми: www.doroga.ntv.ru/experts

Знімаємо обшивку передньої пасажирської двері на LADA Granta своїми руками. Все просто. Відкручуємо піпка, знімаємо ручку. під нею два болта, далі зриває обшивку з пістонів.

Поліруємо фари на Fiat Гранд Punto своїми руками за 5 хвилин, за допомогою того, що є у кожного вдома: зубна щітка і зубна паста. Чи не претендую на ексклюзив, полірую перший раз, результат відчутний! 0:58. наш транспорт вихідного дня, тачка вогонь! 4:01. головний експерт каже про хід робіт!

Як можна відкрити капот ВАЗ 2110-2112 перебуваючи зовні автомобіля за допомогою плоскогубців менше ніж за хвилину і при цьому нічого не зламати і не подряпати.

Алгоритм закриття капота

 • Знімаєте гачок-фіксатор (упор) з капота.
 • Опускаєте капот вниз.
 • На висоті 10 см просто відпускаєте капот, і вона падає під своєю вагою «на замок».

LADA Granta: ремонт, експлуатація, тюнінг та обслуговування

В процесі експлуатації автомобіля може виникнути необхідність або відрегулювати капот, або зняти будь-які деталі для ремонту інших частин або самого капота. Розглянемо послідовно всі кроки щодо капота Лади Granta, які можуть знадобитися для Ваших цілей. Для того, щоб відкрити капот, необхідно потягнути рукоятку приводу замка капота, вона знаходиться в салоні автомобіля зліва від керма, під панеллю приладів. Після цього між облицюванням радіатора і капотом побачите невелику щілину, приблизно посередині в ній знаходимо лапку запобіжного гачка і піднімаємо.

Дії, необхідні для зняття замка капота (замок капота виконаний у вигляді пружини):

Для зняття троса приводу замка необхідно виконати дії:

Зняти страхувальний гак дуже просто: відгвинчуємо дві гайки, що кріплять гак ключем «на 10».

Щоб зняти фіксатор капота, виконуємо такі дії:

За допомогою фіксатора капота можна регулювати положення, як по висоті, так і по горизонталі. Регулювання по висоті: для цього послаблюється велика контргайка, і, утримуючи її в одному положенні, одночасно відвертаємо або загортаємо регулювальний стержень фіксатора капота. Потім не забудьте назад затягнути контргайку. Регулювання по горизонталі: послабили контргайку, капот прикрили, що не защёлківая. За рахунок ослабленою контргайки фіксатор повинен зміщуватися щодо отвори в капоті. Коли фіксатор зайняв потрібне положення, відкриваємо капот і затягуємо контргайку.

Як відкрити капот LADA Granta

Автомобіль: LADA Granta. Рік випуску діє до: 2016 Запитує: Маргарита. Суть питання: не можу відкрити капот, як його відкрити?

Відразу скажу, я дівчинка тільки з автошколи, це мій перший автомобіль! В автошколі нам не показували як відкрити капот, я бачила, що інструктор смикає «гачок». Я знайшла в інструкції до Granta такий «гачок», смикнула його, капот відкрився чуть-чуть. Далі не йде, що робити?

Алгоритм відкриття капота

 • Знаходимо ручку відкриття капота і смикаємо за неї «на себе». Ручка знаходиться зліва від керма, ближче до кута кузова, вглиб до педальному вузлу. Ручка відкриття капота поблизу Виділено прямокутником важіль відкриття капота Загальний вигляд, стрілкою відзначена ручка
 • Виходимо з машини і йдемо до капоту.
 • Просовуємо пальці рук в щілину, яка утворилася в результаті відкриття замку.
 • Вам необхідно намацати металеву ручку відкриття, і натиснути її вгору, і одночасно потягнути капот вгору.

Як тільки капот піднявся, Ви можете зафіксувати його за допомогою гачка (упору), який розташований зліва від капота. Цей гачок вставляється в нішу і не дає капоту звалитися Вам на голову.

Зняття капота і його деталей автомобіля LADA Granta

Готуємо автомобіль для виконання роботи. Відкриваємо капот і від’єднуємо мінусову клему акумулятора.

Мал. 1

Виймаємо кнопки 10, малюнок 1, знімаємо оббивку.

Від’єднуємо трубки жиклерів 1, рисунок 2, омивача і витягаємо з отвору капота ущільнювач 9 трубки омивача, від’єднуємо трубку, що подає 7 від трійника і виймаємо трійник з порожнини капота.

Знімаємо жиклери 1, рисунок 2 омивача вітрового скла.

Головкою на 13 відвертаємо з правого і лівого боку по дві гайки 8 кріплення капота до рухомим ланкам петель, знімаємо капот удвох з помічником.

За допомогою плоскої викрутки витягаємо з отвору капота прокладку 2 упору капота.

Виймаємо упор 5 капота з пластикового фіксатора 6, знімаємо упор, витягаємо фіксатор з кронштейна.

Якщо необхідно зняти петлі капота, потрібно зняти відповідне переднє крило, відвернути два болта 4 і зняти петлю.

Мал. 3

Для зняття замка, голівкою на 13 відвертаємо дві гайки 1, рисунок 3, знімаємо замок 2 капота, від’єднуємо від нього тягу 3.

Встановлюємо капот в зворотній послідовності, при цьому забезпечуємо:

Як відкрити капот на LADA Granta

Відкриття капота може бути пов’язано з різними процедурами, які необхідно провести водієві з внутрішніми органами нового автомобіля. Найбільш часта з таких процедур. залиття води або омиваючої рідини в відповідний бачок.

Втім, будь-який ремонт не обходиться без втручання майстра-механіка в підкапотний простір. Тут розташовується велика кількість відповідальних вузлів, які так чи інакше доводиться задіяти під час проведення ремонтних робіт.

Отже, для відкриття капота слід зробити три дії:

 • Знайти важіль, що відповідає за розблокування замку-власника з салону автомобіля. Він знаходиться зліва від водія, посередині між рульовим колесом і педальним вузлом (див. Рис. 1). Рис.1. Важіль, що знаходиться в салоні Після того, як важіль буде знайдений, його необхідно потягнути на себе. Потягнувши приблизно на 1 см, можна почути глухий звуковий сигнал, що повідомляє водієві про те, що перший замок, що утримує капот, розкрився. Тепер необхідно роз’єднати другий утримує замок.
 • Кришка перестала утримуватися за допомогою першого замку, тому другою дією буде безпосередньо процес її підняття. Щоб підняти кришку капота, в її центральній частині (див. Рис. 2) слід намацати ще один важіль, на який необхідно натиснути пальцями і підняти його вгору на 1 см. Рис.2. Важіль, що знаходиться на зворотному боці капота Звукового клацання в цьому випадку очікувати не слід, тому після закінчення другого кріплення кришку слід піднімати вгору до необхідного і достатнього кута нахилу.
 • Останньою дією водієві необхідно зафіксувати кришку. Для цього однією рукою слід тримати важку металеву поверхню, а другою рукою встановити в вертикальному положенні фіксатор, направивши його у відповідний отвір (див. Рис. 3). Рис.3. Фіксатор піднімається і встановлюється в необхідне отвір

Спочатку така процедура може здатися досить складною для початківця водія. Але виконавши вищеописане дію кілька разів, цей навик закріпитися і більше труднощів викликати вже не буде.

Самостійний тюнінг на автомобілі LADA

Процедуру відкриття кришки можна спростити коли не відкривається капот. Для цього буде потрібно вдатися до монтажу газового упору. Фахівці рекомендують схилятися до установки готового комплекту, в якому крім самого упору присутній розпірка стійок.

На заміну власник витратить близько півгодини часу. Якщо відсутня впевненість, то залучайте механіка.

Для самостійної доопрацювання буде потрібно «озброїтися» такими інструментами і пристосуваннями:

 • ключами розмірністю на «13» і на «10»;
 • викруткою;
 • кронштейном (запозичуємо у «ВАЗ 1118»).
 • Спочатку приступаємо до демонтажу підстави, де присутній старий вузол.
 • Якщо автомобіль оснащений сенсором нерівності дороги, то його також доведеться зняти. Він розташовується з правого боку біля опорного компонента.
 • Датчик від’єднуємо від кріпильного кронштейна.
 • На склянку монтуємо нижній кронштейн майбутнього упору.
 • Тепер виробляє установку самого датчика на кронштейн, після чого фіксуємо його за допомогою болтів М6.
 • Далі переходимо до фіксації кронштейна на капоті.
 • Для цього нижній кріплення викручуємо на повну, а верхній залишати не викрученим на пару витків різьби.
 • В отвір на ребрі жорсткості капотной кришки заводимо фіксаціонную пластину.
 • Натиснувши на нижній гвинт, повертаємо позначений кронштейн.
 • Затягуємо все кріплення.

Штатний вузол повністю витягується, після чого можна закривати капотную кришку.

Якщо власник вирішив встановити саморобний упор, то йому буде потрібно сконцентрувати увагу на самостійному виготовленні даного кронштейна.

 • куточком для меблів (параметри: 60х40х40) мм, у якого перед безпосереднім монтажем спилюємо один край;
 • металевим куточком (параметри: 20х20 мм), де частина конструкції буде потрібно спиляти під час процедури під капотом.

Як відкрити капот на LADA Granta?

Комплектація вироби

Виріб упаковано в коробку, де знаходиться все, що потрібно для заміни штатної стійки на новий заводський газовий амортизатор капота:

 • Упор. 1 шт.
 • Кріплення. 1 шт.
 • Інструкція

УВАГА! Одного газового упору досить для відкриття і утримання капота машини, дана конструкція спеціально розрахована виробником вироби!

Функціонал упору капота на Lada Granta, Kalina і Datsun

Цей упор капота марки «Атлант» призначений для «старої» Granta з 2011 по 2017-2018 р вип., Тобто для авто до фейслифтинга, що стався в 2018 році. Також воно повністю підходить на машини Kalina 2 і всі модифікації Датсун.

Встановлюється на заміну штатної стійки, причому в комплекті всього 1 упор, його сила розрахована таким чином, що цього цілком вистачає для утримання, зате клієнт отримує досить недороге тюнінг-рішення.

Підведемо підсумки

Коли всі етапи тюнінгу виконані коректно, то кришка буде закриватись з очікуваною легкістю, і не виникне ситуація, коли не відкривається капот. Дану процедуру слід виконувати з того боку, де присутній газовий упор. Це дозволить уникнути перекосу капотной кришки.

Чи не відкривається капот LADA Kalina

Іноді власника Лади Kalina може підстерегти несподівана ситуація: коли капот його «ластівки» з якихось причин відмовився відкриватися. Прикро, проте не безнадійно! Відразу назріває питання: як відкрити капот?

У цій статті розглянемо, який перелік ремонтних робіт слід виконати, якщо відбулася зазначена неприємність, ви дізнаєтеся, як відкрити капот.

Установка газового упору

Монтаж дуже і дуже простий! Настільки, що можна зробити це навіть своїми руками, а за часом це займе близько 10 хвилин. До речі, ви отримуєте повністю комплектне виріб з необхідними кронштейнами.

Що робити якщо машина з брелка відкривається, а двері залишаються закриті?

Така ситуація траплялося і в мене. Дійшло до того, що довелося міняти датчики і механізм протиугонки. Сподіваюся у вас до такого не дійде. А взагалі, проблема може бути і не така серйозна, а банальний розряд батарейки в ключі сигналки або якісь перешкоди на частоті, що теж буває іноді, особливо в великих містах.

Спочатку про причини, при яких не відкривається капот

Таких причин дві: перша. це обрив троса, який з’єднує замок капота Лади Kalina з важелем в салоні, а друга. поломка самого замку. І незрозуміло, як відкрити капот.

Как открыть капот на Лада Гранта

Алгоритм закриття капота

 • Знімаєте гачок-фіксатор (упор) з капота.
 • Опускаєте капот вниз.
 • На висоті 10 см просто відпускаєте капот, і вона падає під своєю вагою «на замок».

Можливо ще справа в тому, що спочатку капот не був добре закритий, тому зараз повністю не відкривається. Для початку потрібно його закрити щільно.

Під панеллю приладів є гачок, спочатку смикаєте його, а потім у капота всередині решітки радіатора є металевий гачок, його тягнете вгору і вуаля, піднімаєте капот.

Місяць тому теж капот не відкривався. Після довгих мук довелося чоловіка на допомогу кликати. Я тягнула ручку відкривання капота, а він спочатку натискав на капот вниз, а потім вгору. Важко бути автоледи)

Ну не тільки жінка не може капот відкрити і не тільки від незнання, де важіль. Буває така ситуація, коли трос до важеля відкриття ослаб або коли капот не щільно закритий.

А я ось під капот не лажу! На тому тижні попросила чоловіка, а він відкрити не зміг! Довго потім знущалася над ним Але потім, як завжди «Google в допомогу» і тут ваша стаття! чоловік передает.Спасібо!

Додам. У мене була Kalina, і капот там відкривався як тут написали. Зараз Granta і капот відкривається натисканням важеля під капотом вправо. Тобто засовуєш пальці під капот трохи лівіше середини і рухаєш їх вправо поки не відкриється замок.

Спасибі всім, хто відгукнувся! Дуже ясні і слушні поради.

Що робити якщо машина з брелка відкривається, а двері залишаються закриті?

Така ситуація траплялося і в мене. Дійшло до того, що довелося міняти датчики і механізм протиугонки. Сподіваюся у вас до такого не дійде. А взагалі, проблема може бути і не така серйозна, а банальний розряд батарейки в ключі сигналки або якісь перешкоди на частоті, що теж буває іноді, особливо в великих містах.