Чи не працює панель приладів Niva Chevrolet

розбираємо панель

У разі несправності щитка, для визначення причин поломки, його в будь-якому випадку доведеться розбирати. Як зняти панель приладів? “Niva-Chevrolet” в цьому сенсі проблем не доставить.

 • Шлицевой викруткою піддягаємо і витягаємо дві заглушки. Перша знаходиться праворуч від кнопки включення аварійної сигналізації, а друга. в крайньому правому куті накладки панелі.
 • Вивертаємо саморізи, що знаходяться під заглушками.
 • Витягуємо праву сторону облицювання щитка, знімаємо роз’єми з кнопок управління. Запам’ятайте (сфотографуйте), які роз’єми до яких кнопок підходять!
 • Виводимо з зачеплення ліву сторону облицювання, знімаємо колодку з кнопок включення фар і габаритів. Знімаємо і прибираємо облицювання.
 • Відкручуємо два самореза, які фіксують приладову панель. від’єднуємо роз’єми.
 • знімаємо панель.

Адреси штекерів приладовій панелі

Робота приладів контролюється електронним модулем, який отримує інформацію з датчиків, і відправляє її на панель. Для підключення до нього, а також інших вузлів, щиток має дві колодки з наступними адресами штекерів:

Датчик температури охолоджуючої рідини

Електронний блок керування двигуном

Клема «15» замку запалювання (через запобіжник F-10)

Клема «15» замку запалювання (через запобіжник F-16)

Перемикач поворотів (повторювачі правого борта)

Перемикач поворотів (повторювачі лівого борту)

особливості конструкції

Що нам може підказати панель приладів? “Chevrolet-Niva” продумана так, що її щиток об’єднує всі контрольні пристрої автомобіля. Вона включає:

 • спідометр;
 • одометр (лічильник пройдених кілометрів);
 • тахометр (лічильник оборотів коленвала);
 • покажчики температури охолоджуючої рідини і навколишнього середовища;
 • покажчик рівня палива;
 • 12 контрольних (сигнальних) ламп.

Для того щоб водій міг стежити за показаннями приладів в темний час доби, щиток підсвічується при включенні габаритних вогнів. Наскільки яскраве підсвічування панелі приладів? “Chevrolet-Niva” має функцію регулювання рівня освітлення щитка. Її забезпечують шість спеціальних лампочок.

Важливо: щиток має електронну конструкцію, і в разі виходу з ладу ремонту не підлягає! Запасні частини у вигляді окремих вузлів панелі в продаж не поставляються. Виняток становлять тільки сигнальні і освітлювальні лампи. Іншими словами, якщо вийде з ладу хоча б один покажчик, доведеться купувати щиток в зборі.

працює, панель, приладів, niva

Несправності приладовій панелі

Приладова панель, як і будь-який інший електронний вузол, схильний до дії таких шкідливих факторів, як коротке замикання, обрив проводів ланцюга харчування або інформування, несправність одного з основних вузлів пристрою. Якщо вам довелося зіткнутися з подібною проблемою, в першу чергу, визначте, які ознаки поломки подає щиток:

 • панель взагалі не функціонує, але двигун запускається і працює в штатному режимі;
 • не горить панель приладів “Niva-Chevrolet”, але при цьому всі покажчики працюють (немає підсвічування);
 • не працює спідометр і тахометр;
 • не функціонують прилади датчиків температури і рівня палива.

У першому випадку, швидше за все, втрачено контакт на роз’ємах пристроїв. Досить рассоединить колодки, зачистити контакти, і все знову запрацює. Подібна несправність може наздогнати вас восени або взимку, коли в повітрі підвищений рівень вологи.

Якщо на автомобілі “Niva-Chevrolet” лампи панелі приладів не горять, але всі її елементи працюють в штатному режимі, причину потрібно шукати в проводах живлення освітлювальних лампочок, або в самих лампах.

Вихід з ладу тахометра або спідометра також свідчить про обрив в ланцюзі харчування. Те ж можна сказати і при неполадках в роботі датчиків рівня палива і температури.

Кілька слів про контрольні лампах

Навіщо потрібні контрольні лампочки на панелі приладів? “Chevrolet-Niva” з їх допомогою подає водієві сигнали, про те, що в якийсь із систем стався збій. Виглядає це наступним чином:

 • лампа у вигляді маслянки вказує на те, що в системі змащення двигуна недостатній тиск (може бути пов’язано з пошкодженням картера, несправністю масляного насоса або самого датчика);
 • лампочка із зображенням акумулятора включається, коли АКБ перестає отримувати зарядку з батареї (можливий вихід з ладу регулятора напруги або обрив в ланцюзі генератора);
 • лампа у вигляді кола зі знаком оклику всередині загоряється, коли рівень гальмівної рідини в розширювальному бачку падає нижче норми (рух краще не продовжувати до того моменту, поки не з’ясуєте причину витоку рідини);
 • лампочка у вигляді схематичного двигуна. «CHECK» може свідчити про вихід з ладу будь-якого датчика, порушеннях в роботі систем і механізмів (точна діагностика проводиться після зчитування і розшифровки коду помилки);
 • сигнальний індикатор у вигляді термометра, розташованого зверху шкали вимірювача температури охолоджуючої рідини, горить в разі нагрівання її понад норми (вихід з ладу вентилятора радіатора, датчика температури, термостата).

Chevrolet Niva, Kalina, пропала підсвічування приладів

Чи не працює підсвічування панелі приладів сімейства ВАЗ

Підсвічування приладів Chevrolet niva (шері Niva) своїми руками

Звісно комбінації приладів Niva Chevrolet

Проблеми щитка приладів ВАЗ 2121 і методи їх усунення

Niva Chevrolet датчик фаз помер: проводимо діагностику ЕСУД, самодіагностика панелі

Як зняти накладку панелі приладів Niva-Chevrolet

Чому не працює панель приладів ВАЗ 2110,2111,2112,21123.

Опис панелі приладів Chevrolet Niva

Для початку просто почитайте знайдені пошуком повідомлення в конференції.

“Покажчик температури ні в яку не хоче підніматися. Тільки після повного прогріву він злегка піднімає стрілку десь до 50. Спробував зняти провід і прикласти до маси, тоді стрілка жваво мчить вгору і загоряється освітлення комбінації приладів (причому саме воно в звичайному режимі чому.то не працює). Купив новий датчик, а ситуація не змінилася “.

“Вранці при включенні грубки загорілися всі лампочки, все стрілки пішли на максимум, після 20 хвилин їзди. заробила, що це, на що дивитися?”

“Якщо ввімкнено ближнє світло, то мотор не глухне при виключенні запалення. В перший момент прикольно, але через кілька днів починає діставати. Якщо фари вже горять, то при включенні запалювання вони починають горіти яскравіше. Здавалося б, банальне замикання проводів в джгуті, що йдуть до комутатора і до фар (вірніше, до правій фарі, ліва не горить, але: при включенні запалювання-то фари не загоряються! “

“У мене теж проблема з електрикою:” не горить “підсвічування приладової панелі при включенні ближнього світла, при цьому тахометр відразу ж, на холостих обертах, падає вниз до упору. І тільки при русі” оживає “, похибка порядку 1500. 2000 об / хв. При вимкненому освітленні. все нормально “.

“Симптоми: часом смикається (злегка затикається) на середній оборотах. З’являється ця хрень абсолютно безсистемно, при цьому (але не завжди) пищить сигналка так само, як в момент зняття з охорони”.

“Їхав собі спокійно, як раптом при зупинці на холостих обертах загорілася лампа тиску масла. Починає гаснути при оборотах 2000. Перевірив масло. в нормі, замінив його лампа продовжує горіти. Що це може бути, або просто замінити датчик тиску масла? Та мало не забув, реле поворотника працює з подвоєною частотою, але тут проблема начебто на поверхні, при працюючих лампочках виходить накрилося реле або я не правий? “

“При включеному поворотник тисну гальмо. поворотники блимають частіше і загоряється вполнакала контрольна лампа задніх противотуманок. Включаю передні протитуманні фари. замість них загоряється світло в салоні”.

Досить? Можу ще насипати, такі питання виникають у конференції іноді кілька разів на день.

А причина всіх цих чудес. відсутність з’єднання електричних ланцюгів з масою, т. Е. Кузовом автомобіля в тих місцях, де воно повинно бути. Або неякісне, що окислюється з’єднання, що має досить велику перехідний з’єднання.

Наведу приклад. Нехай є три лампи, як на рис. I. Одна включається своїм вимикачем і з’єднана зі шпилькою маси. Дві інші теж мають свій. загальний. вимикач, але підключені до різних шпильок маси (одна має загальну шпильку з першої лампою). Це цілком реальна ситуація: перша лампа. стопи, друга і третя. габарити (у них маси знаходяться поблизу від ламп, т. Е. І спереду теж).

На рис. II включена перша лампа, ток йде від плюса акумулятора через лампу, а потім через шпильку маси і кузов автомобіля. до мінуса акумулятора. А ось рис. III показує, як буде йти струм в тій же ситуації, якщо клема погано прикручений до шпильці маси. Струм також проходить через першу лампу, але надходить на мінус акумулятора через іншу шпильку, пройшовши через усі три лампи. Всі вони будуть горіти слабо, але помітно. Якщо лампи однакові, то на кожній з них буде 1/3 напруги харчування, т. Е. По 4,2 В.

У прикладі розглянуто варіант, коли маси немає зовсім. Але можуть бути і проміжні варіанти: маса є, але погана: з’єднання з кузовом має значний опір, на якому при проходженні струму падає помітне напруження. Помітне. це можуть бути вольти або частки вольта, для різних ланцюгів автомобіля “помітним” може бути різний напруга. Наприклад, лямбда-зонд інжекторного двигуна видає напругу до 1 В, тому падіння напруги на перехідному опорі всього в одну десяту вольта вже викличе серйозні порушення в роботі двигуна. А для спрацьовування реле потрібно кілька вольт, тому через падіння напруги 1-2 В їх спрацьовування не відбудеться, але 3-5 вольт можуть перешкодити реле вимикається.

Загальний принцип визначення таких глюків в роботі електрообладнання: абсолютно не пов’язані між собою ланцюги впливають один на одного. Ви включаєте фари. і глухне двигун, натискаєте на гальмо. включаються поворотники, включаєте вентилятор пічки. починає кидатися стрілка тахометра.

Є одне серйозне “але” в правилі, яке сформульоване вище. Поганий контакт може бути і в плюсовій ланцюга. Якщо взаємодіючі ланцюга підключені до одного запобіжника, то почати перевірку потрібно з нього. Для цього подивіться таблицю запобіжників. Те ж саме можна сказати і про ланцюгах, що включаються через контакти замка запалювання. Або просто погано затягнута клема на акумуляторі. Перераховане перевірити найпростіше, тому почніть пошук саме з цих місць. Якщо там все в порядку. “шерше ля фам”. шукайте шпильку маси.

Найнеприємніше в цих дефектах то, що вони здебільшого “плаваючі”: то він є, то його немає. Завів машину. дефект присутній, а після прогріву пропадає. Пояснення просте: через термічного розширення контакт з масою відновився. Теж саме може статися на який-небудь вибоїні в асфальті.

Майже біля кожного вузла електрообладнання є шпилька, приварена до кузова. Подивіться, до якої шпильці маси приєднаний вузол, який глючить. Масові дроти в ВАЗівських автомобілях як правило мають чорний колір. Навіть якщо гайка на шпильці добре затягнута, з’єднання з масою може бути погане. через корозію. Якщо під рукою є тестер. заміряйте напруга між клемою і шпилькою. Якщо немає. просто відкрутіть гайку, зніміть і зачистите клему і поверхню, з якою контактує ця клема. Зачистити можна дуже дрібною шкіркою. вам потрібно видалити шар оксиду і бруд з контактуючих поверхонь. Потім промийте (хоча б бензином, а краще. спиртом) і як слід загвинтити гайку. Щоб захистити з’єднання від корозії надалі. змастіть зовні хоча б литолом. А можна бризнути з балона тектілом або мовілем.

Глюки системи запалювання нерідко виникають через погану маси комутатора (чорний провід з клемою, що виходить із гнізда). При усуненні глюків поворотников і габаритів, шукайте шпильки в усіх чотирьох кутах машини.

Але найбільше глюків виникає через, як її називають в конференції, “гайки маси”: дуже незручно розташованої шпильки маси під торпедою. вже дуже багато ланцюгів на неї зав’язано. Шпилька знаходиться трохи правіше отвору під комбінацію приладів, на ній висить реле поворотников і сходяться три чорних дроти:

Комбінація приладів на цьому фото знята (див. Розділ комбінація приладів). Жовтий предмет. переноска, вона підсвічує шукану шпильку. Таке реле поворотников (маленьке) використовується на сучасних інжекторних Нивах ( “фотомоделлю” послужила моя Нивка, випущена в квітні 2003 р), раніше воно було значно більше і висіло прямо, а не навскіс.

До гайки дуже важко підлізти, заважає воздуховод зверху і вертикальна стійка кріплення комбінації приладів спереду. Потрібен короткий торцевої ключ. Якщо у вас не виходить як слід затягнути цю гайку, спробуйте наступний варіант. Зніміть (відкусите, в кінці кінців) все масові дроти з цієї шпильки і перенесіть їх, забезпечивши клемами, на іншу шпильку:

Підлізти до цієї шпильці набагато простіше. Недолік у тому, що вона виступає на меншу довжину. Та й дроти, може бути, доведеться нарощувати. Чорний провід на цій шпильці був встановлений мною при установці електросклопідйомників, в оригіналі його немає.

Доповнення від 14.10.03. Подивіться, яку цікаву ілюстрацію до цієї статті надіслав Володюшка.

Доповнення від 13.01.04, bond71 пише в конференції (оригінал):

“Гайка розташована ЗРУЧНО. ТАК ТАК ЗРУЧНО. Якщо до неї залазити не з боку приборки. Треба всього-то зняти центральну консоль (три самореза), в якій кнопки. З лівого боку і знаходиться це гайка. БЕЗ проблем відкрутив і закрутив її якраз. коли займався з пічкою. Використовував трубку на 10 мм “.

Правда, як з’ясувалося з дискусії, у автора цього повідомлення відламані гачки, якими “борода” кріпиться до торпеді.

Доповнення від 05.04.10, автор TheLion.

Для кріплення маси комбінації приладів я знайшов інший болт. У моєму випадку проводів вистачило без подовження, а до іншого болта не вистачило:

Машинка 21214-я 2005-го (листопад або грудень). Дивився це місце у знайомого на 213-й машинці. Там болта немає, але дірка під болт присутній. Оскільки машина була під час повної переробки салону, в тому числі з заміною торпеди, цілком можливо, що цей болт відкрутили і не прикрутили. Господар щось певне сказати важко.

Щодо надійності контакту, на мою приладу: 1. опір на балку, в яку кріпитися болт, приладом визначається як 0 (т. Е. Розташування

Щиток у “ВАЗ 2121-Chevrolet” має класичне розташування. Він зміщений вліво і знаходиться зверху рульової колонки. Такий стан дає водієві можливість спостерігати за показаннями датчиків, не повертаючи голову в бік під час руху.

“Niva-Chevrolet”: панель приладів, позначення

Тепер розглянемо сам «екран». Які індикатори об’єднала панель приладів? “Chevrolet-Niva” в цьому плані не відрізняється оригінальністю. Найбільшими покажчиками є тахометр і спідометр. Їх круглої форми шкали розташовані по центру щитка. Стрілки цих пристроїв наводяться в рух невеликими окремими кроковими електродвигунами.

Під тахометром розташований рідкокристалічний екран, на який виводиться інформація про температуру навколишнього середовища, а також час. Внизу шкали спідометра. такий же дисплей, який інформує водія про загальний і добовому пробігу.

Зліва від тахометра знаходиться шкала датчика температури охолоджуючої рідини, праворуч від спідометра. покажчик рівня палива в баку. Обидва прилади мають магнітно-електричну конструкцію.

У нижньому лівому куті розміщені контрольні лампи індикатора розряду АКБ, щоб активувати ланцюгове гальмо, аварійного тиску масла в двигуні, а також ще одна резервна лампочка. Правий нижній кут займають індикатори включення габаритів, дальнього світла фар і сигналізатор низького рівня гальмівної рідини.

Замена предохранителя приборной панели, левых габаритов в Шевроле Нива.

Вгорі між шкалами тахометра і спідометра розташовані стрілки активації поворотников (правого і лівого). Внизу по центру щитка знаходиться індикатор включення аварійної сигналізації, а під ним. контрольна лампа «CHECK».

Датчик температури охолоджуючої рідини

Електронний блок керування двигуном

Клема «15» замку запалювання (через запобіжник F-10)

Клема «15» замку запалювання (через запобіжник F-16)

Перемикач поворотів (повторювачі правого борта)

Перемикач поворотів (повторювачі лівого борту)

розбираємо панель

У разі несправності щитка, для визначення причин поломки, його в будь-якому випадку доведеться розбирати. Як зняти панель приладів? “Niva-Chevrolet” в цьому сенсі проблем не доставить.

 • Шлицевой викруткою піддягаємо і витягаємо дві заглушки. Перша знаходиться праворуч від кнопки включення аварійної сигналізації, а друга. в крайньому правому куті накладки панелі.
 • Вивертаємо саморізи, що знаходяться під заглушками.
 • Витягуємо праву сторону облицювання щитка, знімаємо роз’єми з кнопок управління. Запам’ятайте (сфотографуйте), які роз’єми до яких кнопок підходять!
 • Виводимо з зачеплення ліву сторону облицювання, знімаємо колодку з кнопок включення фар і габаритів. Знімаємо і прибираємо облицювання.
 • Відкручуємо два самореза, які фіксують приладову панель. від’єднуємо роз’єми.
 • знімаємо панель.

особливості конструкції

Що нам може підказати панель приладів? “Chevrolet-Niva” продумана так, що її щиток об’єднує всі контрольні пристрої автомобіля. Вона включає:

 • спідометр;
 • одометр (лічильник пройдених кілометрів);
 • тахометр (лічильник оборотів коленвала);
 • покажчики температури охолоджуючої рідини і навколишнього середовища;
 • покажчик рівня палива;
 • 12 контрольних (сигнальних) ламп.

Для того щоб водій міг стежити за показаннями приладів в темний час доби, щиток підсвічується при включенні габаритних вогнів. Наскільки яскраве підсвічування панелі приладів? “Chevrolet-Niva” має функцію регулювання рівня освітлення щитка. Її забезпечують шість спеціальних лампочок.

Важливо: щиток має електронну конструкцію, і в разі виходу з ладу ремонту не підлягає! Запасні частини у вигляді окремих вузлів панелі в продаж не поставляються. Виняток становлять тільки сигнальні і освітлювальні лампи. Іншими словами, якщо вийде з ладу хоча б один покажчик, доведеться купувати щиток в зборі.

Кілька слів про контрольні лампах

Навіщо потрібні контрольні лампочки на панелі приладів? “Chevrolet-Niva” з їх допомогою подає водієві сигнали, про те, що в якийсь із систем стався збій. Виглядає це наступним чином:

 • лампа у вигляді маслянки вказує на те, що в системі змащення двигуна недостатній тиск (може бути пов’язано з пошкодженням картера, несправністю масляного насоса або самого датчика);
 • лампочка із зображенням акумулятора включається, коли АКБ перестає отримувати зарядку з батареї (можливий вихід з ладу регулятора напруги або обрив в ланцюзі генератора);
 • лампа у вигляді кола зі знаком оклику всередині загоряється, коли рівень гальмівної рідини в розширювальному бачку падає нижче норми (рух краще не продовжувати до того моменту, поки не з’ясуєте причину витоку рідини);
 • лампочка у вигляді схематичного двигуна. «CHECK» може свідчити про вихід з ладу будь-якого датчика, порушеннях в роботі систем і механізмів (точна діагностика проводиться після зчитування і розшифровки коду помилки);
 • сигнальний індикатор у вигляді термометра, розташованого зверху шкали вимірювача температури охолоджуючої рідини, горить в разі нагрівання її понад норми (вихід з ладу вентилятора радіатора, датчика температури, термостата).

Несправності приладовій панелі

Приладова панель, як і будь-який інший електронний вузол, схильний до дії таких шкідливих факторів, як коротке замикання, обрив проводів ланцюга харчування або інформування, несправність одного з основних вузлів пристрою. Якщо вам довелося зіткнутися з подібною проблемою, в першу чергу, визначте, які ознаки поломки подає щиток:

 • панель взагалі не функціонує, але двигун запускається і працює в штатному режимі;
 • не горить панель приладів “Niva-Chevrolet”, але при цьому всі покажчики працюють (немає підсвічування);
 • не працює спідометр і тахометр;
 • не функціонують прилади датчиків температури і рівня палива.

Зависание комбинации приборов нива шевроле

У першому випадку, швидше за все, втрачено контакт на роз’ємах пристроїв. Досить рассоединить колодки, зачистити контакти, і все знову запрацює. Подібна несправність може наздогнати вас восени або взимку, коли в повітрі підвищений рівень вологи.

Якщо на автомобілі “Niva-Chevrolet” лампи панелі приладів не горять, але всі її елементи працюють в штатному режимі, причину потрібно шукати в проводах живлення освітлювальних лампочок, або в самих лампах.

Вихід з ладу тахометра або спідометра також свідчить про обрив в ланцюзі харчування. Те ж можна сказати і при неполадках в роботі датчиків рівня палива і температури.

Чи не працює підсвічування панелі приладів Niva Chevrolet

Щоб дати правильну відповідь на запитання Чи не працює підсвічування панелі приладів Niva Chevrolet потрібно подивитися відео. Після перегляду вам не буде потрібно звертатися за допомогою до фахівців. Докладні інструкції допоможуть вам вирішити ваші проблеми. Приємного перегляду.

Гумор в темі: Жінки. як інтернет: кому-то. com., Кому-то. net.

заміна лампочок на панелі приладів Chevrolet Niva

Chevrolet Niva, Kalina, пропала підсвічування приладів

Чи не працює підсвічування панелі приладів сімейства ВАЗ

Підсвічування приладів Chevrolet niva (шері Niva) своїми руками

Звісно комбінації приладів Niva Chevrolet

Проблеми щитка приладів ВАЗ 2121 і методи їх усунення

Niva Chevrolet датчик фаз помер: проводимо діагностику ЕСУД, самодіагностика панелі

Як зняти накладку панелі приладів Niva-Chevrolet

Чому не працює панель приладів ВАЗ 2110,2111,2112,21123.

Опис панелі приладів Chevrolet Niva

Приладова панель (щиток). це свого роду екран, дивлячись на який, водій отримує необхідну інформацію про роботу тієї чи іншої системи автомобіля. Без неї важко б було контролювати швидкість руху, пробіг, тиск масла або температуру охолоджуючої рідини.

У цій статті ми розглянемо штатну панель приладів “Chevrolet-ВАЗ 2121” в розрізі її конструкції, інформативності, часто зустрічаються неполадок. Крім цього ми поговоримо про тюнінгових моделях пристроїв, що встановлюються на ці автомобілі.

Що являє собою розглянута нами панель приладів? “Chevrolet-Niva” обладнана щитком, який відповідає всім сучасним вимоги. Він досить зручний і в міру інформативний, щоб водій, не відволікаючись від процесу управління машиною, мав можливість знати про всі робочі процеси, і вчасно зміг попередити несправності.

“Niva-Chevrolet”: панель приладів, позначення

Тепер розглянемо сам «екран». Які індикатори об’єднала панель приладів? “Chevrolet-Niva” в цьому плані не відрізняється оригінальністю. Найбільшими покажчиками є тахометр і спідометр. Їх круглої форми шкали розташовані по центру щитка. Стрілки цих пристроїв наводяться в рух невеликими окремими кроковими електродвигунами.

Під тахометром розташований рідкокристалічний екран, на який виводиться інформація про температуру навколишнього середовища, а також час. Внизу шкали спідометра. такий же дисплей, який інформує водія про загальний і добовому пробігу.

Зліва від тахометра знаходиться шкала датчика температури охолоджуючої рідини, праворуч від спідометра. покажчик рівня палива в баку. Обидва прилади мають магнітно-електричну конструкцію.

У нижньому лівому куті розміщені контрольні лампи індикатора розряду АКБ, щоб активувати ланцюгове гальмо, аварійного тиску масла в двигуні, а також ще одна резервна лампочка. Правий нижній кут займають індикатори включення габаритів, дальнього світла фар і сигналізатор низького рівня гальмівної рідини.

Вгорі між шкалами тахометра і спідометра розташовані стрілки активації поворотников (правого і лівого). Внизу по центру щитка знаходиться індикатор включення аварійної сигналізації, а під ним. контрольна лампа «CHECK».

DjCiB 19 Жов 2011

У вас панель приладів 10 або звичайна Niva? Часто буває коли знімають панель приладів і при цьому включають запалювання або залишають включеним зачіпають за стирчать металеві кронштейни які знизу тримають кришку панелі приладів, при цьому в місце запобіжника як правило горить доріжка в панелі пріборов.У вас до панелі підходить два роз’єми в них є помаранчеві дроти, перевір наявність на них плюса запалювання.

Звичайна Niva, ось я як раз напевно зачепив і коротнуло. Тобто треба поміняти панель приладів? І швидше за все є так як працюють датчик палива датчик температури і лампи світла і обігріву скла

DjCiB 20 Жов 2011

Раніше у мене був автомобіль (Kia RIO) тепер ТАЗ 21103

DjCiB 18 Жов 2011

Zemlekop 07 Лют 2012

електрошок 19 Жов 2011

я дивлюся ми з тобою з одного міста) Ти на чому їздиш?

Раніше у мене був автомобіль (Kia RIO) тепер ТАЗ 21103

Чи не працюють прилади на Niva Chevrolet | Авто-допомога

Якщо він в справному стані, а прилади як і раніше не працюють, перевірте напругу живлення на ніжках запобіжника.

При його відсутності, можна відрізком проводу подати на ніжку напруга, якщо змін не відбулося, слід шукати проблему в монтажному блоці і проводці в щитку приладів. На що ще звернути увагу Найчастіше відбувається відмова якого-небудь одного покажчика в щитку приладів.

Чи не працюють прилади на Niva Chevrolet | Авто-допомога

Якщо ця лампочка продовжує горіти під час руху, необхідно перевірити систему управління мотором. Лампочка активації світлової сигналізації. Символ часу і температури, перемикатися з одного режиму на інший можна за допомогою кнопки Індикатор розряду акумулятора, ця лампочка повинна завжди з’являтися при включенні запалення і пропадати після того, як мотор панель несправностей Niva Chevrolet заведений.

Панель несправностей Niva Chevrolet індикатор горить завжди, то цього говорить про те, що зарядний струм в бортовій мережі відсутня. Це може бути обумовлено виходом з ладу регулятора напруги або генераторного вузла, також лампа може спалахнути при недостатньому натягу або обриві ремінця генератора.

Якщо ваша Niva Шеви стоїть на ручнику, індикатор буде горіти при включенні запалення і запуску двигуна. Індикатор аварійно низького тиску моторної панель несправностей Niva Chevrolet в двигуні. Він завжди повинен з’являтися при активації запалювання. Якщо він горить після включення двигуна, це говорить про низький тиск в системі або нестачі моторної рідини.

Коди помилок Chevrolet Niva. проведення діагностики.

Резервний індикатор автор відео. Артем С. Можливі несправності Якщо в Niva Chevrolet панель приладів позначення лампочок вам зрозумілі, давайте розберемо наступний пункт. можливі несправності приборки: Комбінація приладів не працює, при цьому двигун запускається нормально.

Найімовірніше, проблема обумовлена ​​або через вихід з ладу самого щитка, або відсутністю харчування. Лампочки на комбінації приладів не горять. P Перевантаження ланцюга управління регулятором холостого ходу РХХ. P Коротке замикання на масу ланцюга управління регулятором холостого ходу РХХ. P Коротке замикання на джерело бортової мережі або обрив ланцюга управління регулятором холостого ходу РХХ. P Обрив ланцюга управління реле електробензонасоса. P Немає відповіді від автомобільної протиугінної системи АПС або обрив ланцюга.

P Зникнення напруга бортової мережі в контролері. P Невірний сигнал датчика нерівній дороги. P Низький рівень сигналу датчика нерівній дороги. P Обрив ланцюга управління реле електробензонасоса. P Немає відповіді від автомобільної протиугінної системи АПС або обрив ланцюга. P Зникнення напруга бортової мережі в контролері. P Невірний сигнал датчика нерівній дороги. P Низький рівень сигналу датчика нерівній дороги. P Високий рівень сигналу датчика нерівній дороги. P Помилкові значення кодів в пам’яті несправностей контролера.

Комп’ютерна діагностика Найбільш повна діагностика можлива при наявності комп’ютера або ноутбука. Для того, щоб скористатися цим способом необхідно придбати адаптер. Цей адаптер виконує відразу дві функції. Ще панель несправностей Niva Chevrolet на ноутбук панель несправностей Niva Chevrolet відповідний софт. Безкоштовних версій в панель несправностей Niva Chevrolet дуже. Є універсальні програми, а панель несправностей Niva Chevrolet програми, написані для конкретного автомобіля.

Після з’єднання з комп’ютером потрібно включити запалювання і запустити програму. З’єднання відбудеться автоматично.

Інтерфейс комп’ютерної програми дуже зручний і дозволяє інтуїтивно орієнтуватися навіть недосвідченому користувачу. Весь функціонал можна поділити на кілька розділів. Це параметри, помилки і настройки.

У блоці перемикача встановлені два механічно пов’язаних вимикача: Послідовним панель несправностей Niva Chevrolet клавіші вимикача включають і вимикають габаритне світло в фарах і в задніх фонаряхпрі включеному габаритному світлі в клавіші спалахує зеленим світлом контрольна лампа; вимикач світла фар правий.

При натисканні на клавішу вимикача фіксоване положення вмикаються фари. При повторному натисканні на клавішу фари вимикаються. Підрульові перемикачі Niva Chevrolet: Перемикач покажчиків панель несправностей Niva Chevrolet і світла фар включає електричні ланцюги при включеному запалюванні і має наступні положення важеля 1: I. покажчики повороту вимкнені, ввімкнено ближнє світло фар, якщо натиснута кнопка вимикача світла фар в перемикачі зовнішнього освітлення 1; II. включені покажчики лівого повороту нефиксированное положення; III. включені покажчики лівого повороту фіксоване положення; IV. включені покажчики панель несправностей Niva Chevrolet повороту нефиксированное положення; V. включені покажчики правого повороту фіксоване положення; VI. включений дальнє світло фар на себе незалежно від положення перемикача зовнішнього освітлення нефиксированное положення; VII. включений дальнє світло фар від себяеслі натиснута кнопка вимикача світла фар в перемикачі зовнішнього освітлення панель несправностей Niva Chevrolet фіксоване положення.

Панель несправностей Niva Chevrolet включити звуковий сігналнажміте на будь-яке місце центральної накладки рульового колеса. I. очисники і омивачі стекол вимкнені; II. включений переривчастий режим роботи очищувача вітрового скла нефиксированное положення; III. включений переривчастий режим роботи очищувача вітрового скла фіксоване положення; IV. включена мала швидкість очищувача вітрового скла; V. включена велика швидкість очищувача вітрового скла; VI. на себе включений омивач вітрового скла нефиксированное положення; VII. включений очищувач скла дверей задка фіксоване положення; VIII. додатково включено омивач скла дверей задка нефиксированное положення.

При натисканні на клавішу вимикача загоряються миготливим світлом все покажчики повороту і контрольна лампа, встановлена ​​у вимикачі.

При повторному натисканні на клавішу сигналізація вимикається. При натисканні на кнопку вимикача включається обігрів скла, одночасно спалахує контрольна лампа в кнопці.

При повторному натисканні на кнопку обігрів вимикається; вимикача 2 передніх протитуманних фар при їх наявності на автомобілі. Протитуманні фари включають натисканням на кнопку вимикача при панель несправностей Niva Chevrolet кнопці вимикача габаритних вогнів см.

При повторному натисканні на кнопку протитуманні фари вимикаються; вимикача 3 задніх протитуманних ліхтарів. При натисканні на кнопку вимикача включаються задні протитуманні фонаріеслі натиснута кнопка вимикача світла фар см. При повторному натисканні на кнопку задні протитуманні ліхтарі вимикаються. При виключенні панель несправностей Niva Chevrolet ліхтарі вимикаються автоматично; вимикача 4 фароочістітелей і фароомивачі при їх наявності на автомобілі.

Кнопка вимикача не фіксована, при її натисканні, якщо ввімкнене світло фар, включаються фароочістітелей і фароомивачі.

При відпуску кнопки ці панель несправностей Niva Chevrolet відключаються; резервного гнізда для вимикача, закритого заглушкою 5. В панель несправностей Niva Chevrolet встановлені наступні контрольні лампи: При включенні запалювання система на 3 з переходить в режим самотестування і лампа загоряється постійним світлом.

Після закінчення режиму самотестування лампа гасне і спалахує в русі при роботі системи; 5-7. резерв; 9. заглушка резервного гнізда для вимикача. При зволіканні ручки замка на себе відкривається кришка речового ящика. На рукоятці важеля нанесена схема перемикання передач. На рукоятці важеля нанесена схема перемикання режимів роботи роздавальної коробки. Ліва та права клавіші в блоці включають відповідно обігрів сидіння водія і переднього пасажира.

При натисканні на клавішу вимикача обігрів сидінь включається, при цьому загоряється контрольна лампа в клавіші.

При повторному натисканні на клавішу вимикача панель несправностей Niva Chevrolet при виключенні запалення обігрів сидіння вимикається. Щоб загальмувати автомобіль стоянковим гальмом, підійміть важіль до упору вгору.

При цьому загориться червоним світлом контрольна лампа в комбінації приладів. Щоб розгальмувати автомобіль, потягніть важіль трохи вгору, натисніть на кнопку на торці рукоятки важеля і опустіть його до упору. Контрольна лампа повинна згаснути.

При відкиданні кришки попільнички відкривається одночасний доступ до попільнички і прикурювача.

Для користування прикуривателем натисніть на кнопку патрона до його фіксованого положення. Приблизно через 20 з патрон з клацанням повертається у вихідне положення, готовий до застосування. Для очищення попільнички натисніть на пластину гасіння сигарет і вийміть попільничку з гнізда.

При включеному зовнішньому освітленні внутрішня частина попільнички і прикурювач підсвічуються спеціальними ліхтарями. Ключ у замку може займати одне з трьох положень: Всі споживачі вимкнені, ключ виймається. Панель несправностей Niva Chevrolet вийнятому ключі спрацьовує запірний механізм проти викрадення. Для гарантованого блокування вала рульового управління поверніть панель несправностей Niva Chevrolet колесо вправо або вліво до клацання.

Ключ не виймається, рульове управління розблоковано. Досягається поворотом ключа за годинниковою стрілкою з подоланням зусилля пружини. У такому положенні ключ не фіксується. для роботи стартера його потрібно утримувати рукою. Вимикач запалювання обладнаний блокуванням включення стартера при працюючому двигуні.

При відкиданні панель несправностей Niva Chevrolet вниз відкривається доступ до запобіжників і реле системи електрообладнання автомобіля 28. блок регуляторів Niva Chevrolet. У блоці регуляторів встановлені два регулятора:

Кнопки на панелі

Кнопкові вимикачі розташовані праворуч від щитка приладів. Подальший опис наведено по порядку зліва на право.

 • Кнопка аварійного вимикача.
 • Обігрівач скла задніх дверей.
 • Вимикач передніх і задніх (розташований поруч) противотуманок. Якщо такі встановлені на авто.
 • Варіативно може відповідати за включення омивача / очищувача вітрового скла.
 • В останньому гнізді розташовується стандартна заглушка для додаткового приладу.

Приладова панель Chevrolet ВАЗ 2121: розшифровка значків

Вітчизняний кросовер. бюджетний варіант автомобіля, що відрізняється підвищеною прохідністю і простотою конструкції. Стандартний щиток приладів Chevrolet Niva виготовлений з урахуванням сучасних вимог і стандартів, що забезпечує інформативність і простоту сприйняття інформації, що виводиться.

Приборка здебільшого аналогова. Тут використовуються прості індикаторні лампи, стрілочні покажчики основних приладів.

SRS на приборке Chevrolet Niva

Якщо на щитку Шніви загоряється індикатор. говорить тільки про наявність проблем в системі безпеки авто. Перевірте подушки, датчики ременів і проводку.

Позначення символів на панелі приладів ВАЗ 2121 Chevrolet

Стічна версія 2004 року має ряд механічних покажчиків і аналогових значків. На фото вище пронумеровані елементи панелі. Опис символів наведено нижче.

номер значення
3/4 Стандартні поворотники також спалахують при активації аварійної сигналізації.
7 Покажчик мінімальної кількості палива в баку. заправтеся.
8 Цей індикатор вказує на включення габаритних вогнів.
9 Гальмівна система знаходиться в аварійному стані. Потрібно виконати діагностику системи.
10 Включений дальнє світло головної оптики.
12 Цифровий покажчик пробігу, зверху загальний. знизу добовий.
13 Ця індикація позначає наявність поломок в двигуні. При цьому, потрібно негайно відправитися на СТО.
14 Індикатор включення аварійки.
15 Цифровий дисплей. покажчик добового часу. Також при самодіагностики тут відбивається код помилки.
16 Акумулятор розряджений. Перевірте генератор і його приводний ремінь.
17 Лампочка активації ручного гальма.
18 Тиск масла в картері двигуна занадто низька.
19 резервний індикатор.

Також на приборке є додатковий ряд лампочок, винесений за межі щитка.

номер призначення
1 порожній
2 Блокування межсевого диференціала включена.
3 іммобілайзер активований.
4 Є проблеми в роботі модуля ABS, потрібно повністю перевірити всі пристрій.
5/7 резервні лампи.

Знак оклику на приборке Шніви: що означає

Вказує на наявність проблем в електронних системах авто. Перевірте додаткові індикатори, які спалахують одночасно. Часто подібне супроводжується тим, що машина не заводиться.

Водії в основному шукають причини в вузлах:

 • стартер;
 • система запалювання;
 • гальмівний модуль;
 • проводка машини.

Помилки на панелі Шніви

При виконанні самодіагностики БК на дисплеї можуть відобразитися такі несправності.

номер розшифровка
0 Проблем в системі немає.
1 Контролер ЕБУ несправний.
2 Обрив покажчика рівня палива.
4/8 Підвищений або знижений напруга всередині бортової мережі. Перевірте правильність роботи генераторної установки.
12 Діагностична ланцюг контрольної лампи несправна.
13 Обрив ланцюга ДК1
14/15 Високий / низький рівень сигналу від ДТОЖ.
16/17 Підвищений / знижений напруга всередині бортової мережі. Тут перевіряється розподільник і АКБ.
19 ДПКВ передає неправильний сигнал.
21/22 Аналогічно для ДПДЗ.
23 Датчик температури всмоктуваного повітря передає невірні дані.
24 Обрив ланцюга вимірника швидкості автомобіля.
25 ДД видає помилкову інформацію.
27/28 Потенціометр СО. підвищений / знижений значення.
33/34 Датчик абсолютного тиску несправний.
35 Регулятор ХХ несправний або не функціонує належним чином.
41 Датчик фази. неправильний сигнал.
42 Ланцюг управління запалюванням пошкоджена.
43 ДД. помилки в роботі магістралі.
44 Паливна суміш занадто бідна.
45 протилежне значення.
49 Втрата вакууму в паливній магістралі. Перевірте магістраль на герметичність.
51 ППЗУ несправний.
52 ОЗУ відмову або неправильна робота ланцюга.
53 Підвищена напруга в ланцюзі.
54 Октан коректор обірваний або вийшов з ладу.
55 Помилка ланцюга ЕБУ.
61 Деградація датчика кисню.

Більшість помилок може утворюватися накладенням декількох проблем. Наприклад, 82 = 10.

Чи не працює приборка Шніви: причини

Зазвичай це пошкодження ланцюга харчування модуля, потрапляння вологи / конденсату на плату або механічне пошкодження, викликане неправильним ремонтом.

Проблема проста при її детальному вивченні, і легко усувається без допомоги фахівців.