Заміна лампочки ближнього світла Renault Megane 2

Установка нової деталі

При установці нового елемента необхідно дотримуватися ряду важливих умов:

 • При закріпленні елемента необхідно надійно фіксувати його за допомогою кріплень. Це забезпечить пряме світло без спотворень, вбереже деталь від передчасного зносу і дозволить згодом легко її демонтувати. Найчастіше при неправильній установці деталь в результаті виходу з ладу розсипається на кілька складових частин, з неї виходять пари газу, і вся фара стає каламутною. В такому випадку водієві допоможе тільки повне розбирання і розпаювання фари і подальша прочищення корпусу і внутрішнього простору. Тому нехтувати правильною установкою, хоч і з втратою особистого часу, не варто.
 • Перед остаточною збіркою, у випадку з правої фарою, у власника є можливість перевірити працездатність нового елемента. Для цього необхідно запустити двигун і включити ближнє світло, щоб побачити ефективність нової лампи. Також на місці можна провести коригування пучка освітлення за допомогою затискачів-вусиків і провести остаточну збірку. З лівого ж боку, з огляду на зняття акумулятора, перевірка на працездатність можлива лише після складання всієї конструкції, і подальша коректування лампи або її заміна потребує повторення всіх процедур.

Порядок заміни лампочки ближнього світла на Renault Megane 2 через отвори в підкрилки

Вся складність процедури заміни ламп полягає в тому, що більшість операцій доведеться виробляти на дотик. Щоб замінити лампочку на авто Renault Megane II через технологічні отвори, необхідно:

 • При заміні лівого від водія світлового елемента Н7 потрібно вивернути рульове колесо до упору вліво, щоб відкрити доступ до кришки технологічного отвору на лівому підкрилки.
 • Зняти кришку, провернув її на 30о проти годинникової стрілки.
 • Просунувши руку в технологічний люк, намацати ще одну круглу кришку, що закриває отвір в лівій передній фарі. Провернувши її аналогічно, проти годинникової стрілки, зняти і акуратно, щоб не упустити, вийняти кришку назовні.
 • На автомобілях випуску до 2006 року, знімати лампу потрібно потягнувши за патрон, одночасно відсуваючи в бік до двигуна фіксатор. Це потрібно робити акуратно, щоб засувка НЕ ​​зіскочила. Її потім буде важко знайти, і ще важче встановити на місце. В машинах Phase II, це зробити простіше, зважаючи на відсутність засувки.
 • Від’єднати лампу від патрона, і замість неї поставити нову.
 • Вставити патрон зі світловим елементом Н7 в отвір фари. Провести збірку в зворотній послідовності.

Важливо! При заміні галогенових ламп, можна братися за їх колбу голими руками, щоб не залишити потожірових плям. Якщо таке сталося з необережності, слід протерти скляну частину спиртом і сухою ганчіркою, перед установкою патрона в фару.

Весь цей процес не становить особливої ​​складності, але вимагає уваги, терпіння і обережності. Аналогічно проводиться заміна елемента ближнього світла в правій головний блок-фарі. Тільки рульове колесо слід вивернути вже до упору вправо, щоб відкрити доступ до лючки на правому підкрилки.

Увага! Навіть при виході з ладу однієї лампочки денного світла, заміні підлягають обидва елементи в лівій і правій фарі. Це необхідно для забезпечення рівномірності світлового потоку.

Заміна ламп ближнього світла в renault megane 2 відео і фото звіт | Ремонт авто

Дітище французького автопрому, автомобіль Renault Megane II випускався з 2002 по 2008 рік. За цей період було вироблено дві генерації цих машин. Phase I, сходила з конвеєрів до середини 2005 року, і Phase II, що змінила свого попередника. Оновлення для другого покоління «Renault Megane 2», в тому числі, торкнулися і світловий оптики. Ближнє світло в авто Phase II став лінзованной.

міняємо лампи

Якщо вам вперше знадобилося замінити лампочку на Megane 2, то перш ніж приступити до цієї операції, доведеться зіткнутися з вибором освітлювального елементу. Так як в продажу представлений великий їх асортимент, зробити вибір не так просто.

Лампочка ближнього світла на Renault Megane 2 відповідає стандарту H7. це однониткових лампа з двоконтактний цоколем.

В даний час у продажу є декілька типів таких ламп:

 • Галогенні. штатні лампи.
 • Ксенонові (газорозрядні).
 • світлодіодні.
світлодіодні ксенонові галогенні
Яскравість, Лм 2000 3300 1550
Довговічність, кількість годин До 50 000 до 3000 до 1500
Колір світлового потоку, К 4300-7000 4300-8500 3300
Потужність, Вт 40 35 55-130
Ціна в у.о. від 10 40 30-170

Виходячи з даних таблиці, можна прийти до висновку, що «ксенон» і «світлодіоди», наприклад, для протитуманних фар на ВАЗ 2110 в усьому крім вартості перевершують «галогенки».

Однак, останні мають деякі важливі достоїнства, які можуть переважити чашу вибору:

 • Світловий пучок має непоганий проникаючу здатність, в результаті чого набагато краще «пробиває» сніг, дощ і туман, чому світ «ксенону» і «світлодіодів». Власники останніх часто скаржаться на форумах, що в негоду якість освітлення різко знижується.
 • Простота установки. на відміну від новинок, «галогенки» не вимагають установки блоків розпалу й перепрограмування електроніки. Тому заміну можна виконати самостійно.

Як ми бачимо, кожен тип ламп має плюсами і мінусами, тому не можна сказати, що одні краще інших. Відповідно, кожен водій повинен сам вирішити, яка лампа ближнього світла на Renault Megane 2 в його випадку буде оптимальним варіантом.

Спосіб заміни лампи 2

Тут нам не доведеться знімати колесо, але потрібно демонтувати акумулятор. Знімаємо клеми, відкручуємо кріплення і прибираємо в сторону.

Далі як видно на фото просовуємо руку і намагаємося повернути проти годинникової стрілки і зняти кришку.

лампочка, ближнього, світла, renault, megane

Після зняття кришки від’єднуємо колодку від лампи і знімаємо саму лампу.

Далі встановлюємо нову лампу і виробляємо збірку.

порядок заміни

Заміна лампочки ближнього світла на Renault Megane 2 в лівій і правій фарі виконуються по-різному.

Спочатку розглянемо, як встановити її з лівого боку:

 • Перш за все потрібно завести двигун і вивернути кермо до упору в ліву сторону.
 • Потім треба зняти своїми руками люк, розташований в колісної арці.
 • Далі потрібно просунути руку в отвір, намацати круглу заглушку і демонтувати її, злегка повернувши в бік. Заглушку слід витягнути через люк, виконуючи операцію акуратно, щоб не впустити її.
 • Після цього потрібно намацати лампочку з роз’ємом. Щоб витягнути її, треба потягнути на себе колодку розхитуючи вгору / вниз.
 • Вийнявши лампу з контактами, її можна витягнути з люка на довжину проводів, щоб від’єднати від роз’єму машини і під’єднати нову лампочку. Роз’єм ближнього світла на Megane 2 не має фіксаторів, тому його потрібно просто потягнути, утримуючи при цьому цоколь.
 • Потім лампочку з колодкою потрібно на дотик вставити в блок-фару і після цього встановити заглушку.

Заміна лампи ближнього світла на Megane 2 в правій блок-фарі виконується наступним чином:

 • Потрібно відкрити капот і витягнути горловину бачка.
 • Тепер, коли доступ до блок-фарі відкритий, треба демонтувати заглушку і виконати всі описані вище дії з підкапотного простору.

Ось, власне, і вся інструкція по установці нових галогенних лампочок ближнього освітлення.

Как заменить лампу ближнего света Renault Megane 2

Заміна ламп ближнього світла в Renault Megane 2

Заміну ламп не така вже й складне завдання, як багатьох може кататися. Однак для заміни ламп в передніх блок фарах на Renault Megane 2 буде потрібно попрацювати. Справа в тому, що просто так підлізти до кришки фар не вийде, потрібно або зняти фару, або дістатися до кришки через спеціальний люк. Дістатися до цього лючки не складно, набагато складніше через нього зробити заміну ламп. У цій інструкції ми докладно розповімо як це зробити, а так же розповімо які лампи використовуються в передніх блок фарах і які краще встановити.

Які лампи встановлені в фари Renault Megane 2

Спосіб 1 через люк

Вивертаємо колесо, або знімаємо його і бачимо спеціальний люк для заміни ламп, розташований у верхній частині підкрилки.

Повертаємо його на підлогу обороту і знімаємо його. Бачимо кришку фари, яку потрібно демонтувати.

Знімаємо кришку, повернувши її на підлогу обороту проти годинникової стрілки.

Далі акуратно від’єднуємо колодку від лампи (тягнемо її на себе і знімаємо з лампи)

Віджимаємо два вусики кріплення лампи і виймаємо її, далі робимо заміну лампи після чого виробляємо збірку в зворотній послідовності.

Інструкція по самостійній заміні ламп

Заміну ламп можна зробити двома способами: якщо зняти акумулятор, або з люка через підкрилки.

Спосіб заміни лампи 2

Тут нам не доведеться знімати колесо, але потрібно демонтувати акумулятор. Знімаємо клеми, відкручуємо кріплення і прибираємо в сторону.

Далі як видно на фото просовуємо руку і намагаємося повернути проти годинникової стрілки і зняти кришку.

Після зняття кришки від’єднуємо колодку від лампи і знімаємо саму лампу.

Далі встановлюємо нову лампу і виробляємо збірку.

Лампи для ближнього світла

 • PHILIPS H7-12-55 30% Vision P-12972PR Vision
 • PHILIPS H7-12-55 LONGLIFE ECO VISION P-12972LLECOC1 лампа зі збільшеним терміном служби
 • Bosch H7-12-55 Pure Light 1987302071
 • KOITO H7-12- 55 Вт Other Brand 0701
 • NARVA H7-12-55 N-48328
 • OSRAM H7-12-55 O-64210

Будь-яка із зазначених вище ламп підійде для установки в ближнє світло Renault Megane 2. Відмінність цих ламп один від одного в яскравості і терміни служби. Якщо ви хочете, щоб лампи максимально довго служили, радимо вибирати лампи з великим терміном служби. Philips Long Life або Osram Ultra Life. Такі лампи будуть служити довше звичайних, до того ж вони встановлюються з заводу виробником.

Якщо лампа не працює після заміни

Якщо ви встановили нову лампу, але вона не працює, насамперед слід перевірити запобіжник. На кожну фару він йде свій. Тому цілком можливо, що він перегорів.

Монтажний блок з запобіжниками знаходиться в салоні і під капотом. Запобіжники відповідають за ближнє світло розташовані під капотом, а щоб дістатися до них потрібно зняти акумулятор і його підставку.

Тепер необхідно відкрутити три болтика зазначені червоними стрілками, а так само зняти кришку блоку запобіжників

Відкручуємо гайку ключем на 10 і знімаємо хомут з ​​проводкою

Далі необхідно відкрутити болт кріплення блоку запобіжників вказаний зеленою стрілкою

Витягуємо сам блок і перевертаємо його, шукаємо потрібний запобіжник і виробляємо його заміну.

Share the post “Заміна ламп ближнього світла в Renault Megane 2″

Заміна лампи ближнього світла на Renault Megane 2

Для довідки: комплект заглушок підкрилки Megane 2. 7701474633 (2 штуки ліва і права, вони різні)

Чи не оригінальний комплект заглушок. R.MGN-5018 TAKSIM

На Megane 2 до 2006 року (1 фаза). лампа тримається за допомогою П-подібної скоби

На Megane 2 після 2006 року (2 фаза). лампа просто фіксується в патроні, без додаткових “пружин”

Процес заміни ламп на Renault Megane 2 через технологічні отвори в підкрилки

Викручуємо рульове колесо для зручного доступу до заглушки. Зліва. відкручуємо проти годинникової стрілки.

Далі буде потрібно певна вправність, у багатьох власників Megane 2 не виходить замінити лампу через підкрилок, тоді доведеться зняти акумулятор і міняти через моторний відсік, а з правого боку буде потрібно від’єднати горловину бачка охолоджуючої рідини.

Якщо вирішили міняти через підкрилок, то просовує руку і намацую кришку на фарі, відкручує її проти годинникової.

Після цього акуратно витягуйте ламу H7 з фари.

Нагадаємо, на першій фазі (Megane до 2006 року) лампу тримають додаткові скоби-фіксатори, які ще й можна упустити, а потім не знайти. Тому рекомендуємо на першій фазі міняти лампи через моторний відсік, зі зняттям акумулятора. Після зняття акумулятора штатна магнітола запросить код якщо його немає, то дізнаємося його тут.

На другій фазі (Megane після 2006 року) лампу потрібно просто висмикнути. дивіться фото нижче.

На правій стороні лампа змінюється аналогічно.

На фото патрон лампи ближнього світла на Megane 2 другої фази (після 2006 року випуску)

Якщо у Вас є, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на дану тему. будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доопрацювання автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для Бази знань Renault-Drive. будь ласка, повідомте нам про це

Сподобалася стаття? Підтримайте Renault-Drive: поділіться з друзями, кнопки нижче.

Спосіб 2 (через моторний відсік)

Цей спосіб трудовитрат, але не настільки, щоб від нього відмовитися. Тим більше що люк в підкрилки у Renault Megane 2 невеликий, і суворої сибірської рукою в ньому працювати проблемно. Почнемо заміну ламп ближнього світла з лівого блоку фари.

Після заміни не запрацювало

Якщо після заміни згорілої лампи нова не запрацювала, то цілком ймовірно, що згорів запобіжник. Це трапляється досить часто: в момент виходу з ладу ксеноновая лампочка може замкнути ланцюг свого харчування. Для усунення цієї несправності досить замінити відповідний запобіжник (на кожну фару ближнього світла він окремий). Залишилося знайти і розкрити цей самий блок. У Renault їх два: в салоні і моторному відсіку. Нам потрібен другий, який в Renault знайти не так-то просто. А знаходиться він під акумуляторною батареєю.

Рено Меган 2.Как просто заменить лампочку ближнего света Renault megan2.

Демонтуємо акумулятор, відвертаємо три болта, позначених трьома стрілками зліва, і знімаємо кришку (стрілка праворуч).

Необхідно відвернути ці болти і зняти кришку з блоку запобіжників

Далі беремо ключ на 10 і відвертаємо гайку (зелена стрілка на фото нижче), що фіксує хомут. Знімаємо хомут разом з проводкою.

зняття хомута

Відкручуємо болт, позначений зеленою стрілкою. він фіксує блок запобіжників.

Звільнення щита запобіжників

Тепер щит легко вийме. Перевертаємо його, шукаємо потрібний запобіжник і замінюємо його на новий того ж номіналу.

Розкритий блок запобіжників Renault Megane 2 до змісту

способи заміни

Існує два способи заміни ламп ближнього світла в блок-фарі автомобіля Renault Megane 2: через люк в підкрилки і через моторний відсік. Перший незручний тим, що практично всі дії доведеться проводити на дотик, лежачи під машиною і длубаючись в брудному підкрилки. Другий більш зручний, але вимагає додаткових робіт: зняття акумулятора (ліва фара) або горловини бачка склоомивача (права фара). Який з них краще, вирішувати самому власнику Renault, а я розгляну обидва.

Спосіб 1 (через люк в підкрилки)

Хоча цей метод грязноват в прямому сенсі слова, я вважаю за краще його, оскільки після першого ж досвіду замінити лампу ближнього світла в Renault Megane 2 на дотик не складе ніяких труднощів. Займе це не більше п’яти хвилин і не зажадає ніяких інструментів, крім пассатижей.

В першу чергу вивертаємо до упору колесо потрібної фари всередину. Тобто для правої фари крутимо кермо вліво, для лівої. вправо. Повернувши колесо, ми побачимо на підкрилки Renault люк, природно, заляпаний брудом. Саме це я і мав на увазі, коли говорив, що метод грязноват.

Люк в підкрилки для доступу до фарі ближнього світла в Renault Megane 2

Хапаємося пассатижами за засувку, яка на фото вище відзначена стрілкою, і знімаємо кришку.

Пластикова кришка люка з кріпленням на замках і отвір в підкрилки

Подальші операції по заміні лампочки ближнього будемо проводити на дотик, тому знімок фари Renault Megane 2 з тилу буде вельми корисний:

 • Люк лампочки покажчика поворотів.
 • Люк доступу до лампочки ближнього світла.
 • Люк блоку дальнього світла і габаритних вогнів.

Очевидно, що нас цікавить найбільша кришка, позначена як позиція 2. Просовуємо руку в люк, знаходимо її і знімаємо, повернувши на півоберта проти годинникової стрілки.

Знята кришка блоку ближнього світла в Renault Megane 2

Знову ліземо в люк і, намацавши колодку з дротом, знімаємо її з лампи.

Знята з лампи ближнього світла клемна колодка живлення

Акуратно беремо лампочку за контакти і, похитуючи, виймаємо її з гнізда. Саме акуратно, оскільки при перегорання у ксеноновим лампочки може лопнути або взагалі відвалитися колба і залишитися висіти на патроні на двох волоських. Якщо з банальної необережності колба розвалиться або відірветься і провалиться всередину фари, буде вельми прикро, оскільки в Renault дістати її звідти практично неможливо без зняття і повного розбирання блоку фар (скло якого посаджено на герметик) і блоку ближнього світла.

В машинах Renault випуску до 2006 року лампочка ближнього освітлення фіксується пружинної засувкою

Пора встановлювати нову лампочку ближнього світла, але перш за трохи відвернемося і поговоримо про міфи і реальність, точніше, про особливості установки галогенних і ксенонових ламп.

Існує думка, що колба лампи Ксенону нагрівається значно менше, ніж колба галогенною, і її на відміну від останньої в тому, що можна брати за колбу голими руками. Це не вірно. Незважаючи на більш високий ККД, температура ксенонової колби майже така ж, що у галогенною, і може досягати 200-250 градусів Цельсія.

Якщо при установці взятися за колбу ксенонового приладу голими руками, то на ній залишиться жир від пальців. У цьому місці при роботі фари виникне локальний перегрів, і кварцове скло колби, і так вимушене витримувати величезний тиск зсередини, просто розплавиться і вздуется. Причому не варто розраховувати на «пронесе». не пронесе. Можливо, прилад не згорить через годину роботи, як галогенний (температура колби все ж трохи менше), але термін його служби істотно скоротиться.

А тепер продовжимо. Встановлюємо нову лампу, взявши її за клеми, і вставляємо її на місце до клацання. Якщо лампочка увійшла занадто легко або хоч злегка бовтається, має сенс знову її вийняти і підігнути фіксують вусики викруткою (на жаль, знову на дотик).

Якщо лампа ближнього освітлення в такому патроні бовтається, то потрібно злегка розігнути два фіксуючих її вусики

У Renault випуску до 2006 року вусиків немає: лампа ближнього світла фіксується пружинної скобою, ми вже говорили про це вище.

Заміна лампи ближнього світла в правій фарі

Моторний відсік вже відкритий, знаходимо горловину бачка омивача скла.

Обережно знімаємо її з скоби-фіксатора і обережно відгинаємо в сторону настільки, щоб можна було отримати доступ до кришки блоку ближнього світла.

Відігнута наливна горловина бачка омивача скла

Далі проводимо всі ті маніпуляції, які проводили з лівою фарою Renault: відвертаємо, знімаємо, витягуємо, вставляємо, одягаємо, загортаємо.

Не забуваємо повернути наливну горловину на штатне місце в фіксатор.

Заміна лампи ближнього світла на Renault Megane 2

Лампи в освітлювальних приладах автомобіля з упевненістю можна віднести до витратних матеріалів, оскільки перегорають вони досить часто. Що робити, якщо це сталося? Їхати в автосервіс? Не варто, усунути таку несправність можна своїми силами. У цій статті я розповім про самостійну заміну лампи ближнього світла в Renault Megane 2. Це швидше і дешевше, ніж звертатися до фахівця.

Які лампи ближнього світла стоять на Renault Megane 2

Для початку з’ясуємо, які фари стоять на Renault Megane 2 і які лампочки використовуються в них для ближнього світла. Як такої фари ближнього світла в Renault Megane немає, є блок-фара. такий собі моноблок, в якому розташовані всі передні світлові прилади, включаючи лампочку ближнього світла.

Фара Renault Megane 2 і призначення його лампочок, де:

 • А. покажчик повороту;
 • Б. ближнє світло;
 • В. дальнє світло;
 • Г. габаритні вогні.

Фара ближнього світла, як видно на фото, оснащена лінзою, а штатна лампа в ній використовується ксенонова або галогенна. Цоколь лампи. H7, потужність 35 або 55 Вт для ксеноновим і галогенною відповідно.

Комплект галогенних ламп ближнього світла з цоколем Н7 для Renault Megane 2

Заміна лампочки в лівій фарі

Відкриваємо капот і знімаємо обидві клеми з акумулятора, використовуючи ключ на 10.

Зняття проводів з клем акумулятора Renault

Витягуємо акумулятор, попередньо знявши його фіксатори ключем на 13, і заглядаємо в утворену між піддоном акумулятора і кузовом щілину. Ось вона. кришка, що закриває блок ближнього світла.

Ось вона, кришка лампочки ближнього світла, яку в першому способі ми відвертали на дотик

Далі, я думаю, все очевидно. Робимо те ж саме, що робили з-під підкрилки Renault на дотик:

 • відвертаємо кришку фари, що закриває блок ближнього світла проти годинникової стрілки;
 • знімаємо патрон з лампи;
 • витягуємо згорілу лампу, при необхідності відкривши пружну засувку;
 • руками в чистих бавовняних рукавичках встановлюємо новий прилад на місце згорілого;
 • встановлюємо патрон на місце;
 • загортаємо кришку;
 • ставимо акумуляторну батарею на місце і підключаємо її.

Додатковий стоп-сигнал

Процедура заміни додаткового стопового вогню на Renault Megane 2 в кузові седан складається з наступних етапів:

 • На задній полиці демонтується облицювання додаткового стопового ліхтаря.

Натисніть, щоб збільшити

 • Відключається колодка харчування, і витягується патрон разом з колбою.
 • Світловий пристрій без цокольного типу витягується з контактної частини і змінюється.

Натисніть, щоб збільшити

Порядок зміни на Renault Megane 2 в кузові хетчбек і універсал:

 • Поддевается і витягується на доступне відстань, яке обмежене довжиною проводів харчування, фара додаткового стоп-сигналу з технологічного отвору кришки багажника.
 • Від’єднується фішка харчування.
 • Відтягуються два кріпильних фіксатора на тильній стороні ліхтаря.
 • Демонтується блок ламп, з подальшою установкою запасних елементів в зворотному порядку.

передні протитуманні фари

Процес зміни лампочки в передніх ПТФ Renault Megane II ідентичний для обох сторін:

 • знімається колесо.
 • Виконується демонтаж передньої частини підкрилки колеса. Для цього буде потрібно викрутити два кріпильних гвинта від крила і один від бампера. Далі беруться чотири фіксують пістона, одягнувши капелюшок викруткою.

(Посилання на джерело фото)

(Посилання на джерело фото)

Віджимається фіксатор роз’єму живлення, а потім фішка витягується.

 • Противотуманка разом з контактним корпусом повертається вліво на третину обороту.

Натисніть, щоб збільшити

 • Світловий пристрій виймається з патрона і змінюється. Після установки нового пристрою, монтуються інші деталі в зворотному порядку.

Міняємо все лампи (лампочки) Megane 2

Заміна лампочок Renault Megane 2 не вимагає наявності специфічних навичок або накопиченого досвіду. Головне при виконанні робіт дотримуватися запобіжних заходів і правильну послідовність операцій. Розглянемо, яким чином змінюються лампи ближнього світла Renault Megane 2 і інші світлові пристрої. Також зазначимо, які модифікації знадобиться купувати для заміни.

Лампочки Renault Megane 2

На Renault Megane II оснащений наступними типами ламп:

 • H1 (потужністю 55 Вт). дальнє світло передньої оптики;
 • H7 (55 Вт). Renault Megane 2 з галогенними лампочками ближнього світла;
 • D2S / D1S (35 Вт). газорозрядні лампи ближнього світла для відповідних модифікацій Renault Megane II;

(Посилання на джерело фото)

 • PY21W (21 Вт). поворотники в оптиці спереду і ззаду;
 • W5W (5 Вт). габарити оптики спереду, поворотники на крилах, підсвічування в салонному і багажному просторі;
 • P21 / 5W (21/5 Вт). стопи і габарити в фарі ззаду;
 • P21W (21 Вт). ВТФ ззаду, лампочка заднього ходу;
 • C5W (5 Вт). підсвічування реєстраційного номера;
 • W16W (16 Вт). додатковий стоповий рассеиватель.

Задній ліхтар

Процес зміни світлових елементів в задній блок-фарі Renault Megane 2:

 • Піднімається кришка багажника.
 • Відкручується фіксатор люка обслуговування ліхтаря, і кришка демонтується.

Натисніть, щоб збільшити

 • Викручуються три кріпильних гайки з баранчиками з пластмаси, які утримують кришку блоку світлових пристроїв і задню блок-фару.
 • Притримуючи фару, витягується кришка.

Натисніть, щоб збільшити

 • Віджимається пластиковий фіксатор, і виймається блок ламп.

Натисніть, щоб збільшити

 • Для вилучення лампочки стоп-сигналу, поворотника, заднього ходу, протитуманні фари і габаритів, слід натиснути на колбу і провернути вліво.
 • Потім встановлюється підготовлений замість пошкодженого запасний елемент, і здійснюється збірка задньої блок-фари в зворотному порядку.

Порядок зміни ламп ідентичний для лівої і правої задньої блок-фари. При цьому світлові джерела в ліхтарях розташовуються симетрично. Заміна виконується аналогічно для Renault Megane 2 в різному виконанні кузова. Відмінності полягають в розташуванні лампочок на блоці.

Ближнє світло і габарити

Для заміни ламп в оптиці спереду Renault Megane 2 покоління передбачений технологічний люк в підкрилки колеса. Після його зняття, для зміни світлових пристроїв виконуються наступні операції:

 • На тильній частині оптики знімається захисний кожух лампи ближнього світла, там же встановлено габаритні лампочки.

Пластикова кришка люка з кріпленням на замках і отвір в підкрилки

 • Від цоколя від’єднується колодка з проводами харчування.
 • Віджимається фіксатор пружинного типу, і виводиться з прорізи в цоколі.
 • Витягується і змінюється пошкоджений світловий елемент. ближнє світло або габарити.
 • Заводиться в технологічний отвір фіксатор пружинного типу, і інші деталі в зворотній послідовності.

Заміна ламп Renault Megane 2

Для зміни пошкоджених світлових пристроїв Renault Megane 2 знадобиться викрутка з жалом плоского вигляду.

Початку робіт передує обов’язкове знеструмлення бортової мережі машини. Для цього буде потрібно скинути з акумулятора клему зі знаком мінус.

При оперуванні новими лампочками потрібно використовувати рукавички або ганчір’я. Це обумовлено тим, що при залишенні жирних плям на колбі від шкіри рук, скло при розігріві потемніє. У разі випадкового дотику до колби голою рукою, слід протерти її спиртової серветкою.

Бічний поворотник (на крилі)

Заміна лампи покажчика повороту на крилі Renault Megane 2 складається з нижче перерахованих етапів:

 • Плафон зсувається в бік передньої частини автомобіля, і витягується з крила.

(Посилання на джерело фото)

 • демонтується патрон.
 • Витягується лампочка без цокольного типу з контактної частини і змінюється, дотримуючись зворотну послідовність операцій.

Якщо лампа не працює після заміни

Якщо ви встановили нову лампу, але вона не працює, насамперед слід перевірити запобіжник. На кожну фару він йде свій. Тому цілком можливо, що він перегорів.

Монтажний блок з запобіжниками знаходиться в салоні і під капотом. Запобіжники відповідають за ближнє світло розташовані під капотом, а щоб дістатися до них потрібно зняти акумулятор і його підставку.

Тепер необхідно відкрутити три болтика зазначені червоними стрілками, а так само зняти кришку блоку запобіжників

Відкручуємо гайку ключем на 10 і знімаємо хомут з ​​проводкою

Далі необхідно відкрутити болт кріплення блоку запобіжників вказаний зеленою стрілкою

Витягуємо сам блок і перевертаємо його, шукаємо потрібний запобіжник і виробляємо його заміну.

Renault Megane 2 лампа ближнього світла

Завдяки конструкторам Renault друге покоління Megane отримало блок-фари, які одночасно вмістили ближній і дальнє світло, а також повороти і габарити. У деяких комплектаціях передбачено розміщення протитуманних фар знизу переднього бампера. Задня світлова оптика включає лампи стоп-сигналів, поворотною і габаритної сигналізацій, заднього ходу, а в деяких випадках і противотуманки. У даній статті ми спробуємо розібратися, як поміняти самостійно лампи.

види ламп

Автомобілісту варто запам’ятати, які види освітлювальні прилади використовуються в Renault Megane 2:

 • Лампочка дальнього світла, потужністю в 55 Вт, має позначення H1, що вимагає від власника установки в фару виключно галогенки.
 • Ближнього світла також має потужність в 55 Вт, але дещо інший розмір і позначення. Н7. Цей вид розроблений для освітлювальних приладів останнього покоління. Н7 має низьку температуру цоколя і не такий сліпуче світло, як в Н1, хоча на 20% її яскравіше.
 • Передні і задні покажчики повороту оснащені штифтовими елементами PY21W на 21Вт з оранжевим забарвленням колби.
 • У протитуманних фарах встановлюють галогенні Н11, з уже озвученої потужністю в 55 Вт. Це новітнє покоління з терміном служби до двох тисяч годин, які використовуються в компактних освітлювальних приладах.
 • Передні габаритні вогні, бічний покажчик повороту, освітлення номера і плафони для підсвічування в салоні оснащені приладами W5W на 5 Вт з пластмасовим патроном, який забезпечує тривалий термін служби.
 • Для стоп-сигналу і заднього габаритного вогню рекомендується використання двухнітіевих ламп з маркуванням P21W / 5W з потужністю в 21/5 Вт.
 • Задня протитуманна фара і світло заднього ходу в автомобілях Renault комплектується штифтовими освітлювальними приладами P21W на 21 Вт.
 • Для освітлення багажника необхідно взяти лампу C5W з потужністю в 5 Вт.

Заміна ламп ближнього світла в Renault Megane 2

Заміну ламп не така вже й складне завдання, як багатьох може кататися. Однак для заміни ламп в передніх блок фарах на Renault Megane 2 буде потрібно попрацювати. Справа в тому, що просто так підлізти до кришки фар не вийде, потрібно або зняти фару, або дістатися до кришки через спеціальний люк. Дістатися до цього лючки не складно, набагато складніше через нього зробити заміну ламп. У цій інструкції ми докладно розповімо як це зробити, а так же розповімо які лампи використовуються в передніх блок фарах і які краще встановити.

Лампи для ближнього світла

 • PHILIPS H7-12-55 30% Vision P-12972PR Vision
 • PHILIPS H7-12-55 LONGLIFE ECO VISION P-12972LLECOC1 лампа зі збільшеним терміном служби
 • Bosch H7-12-55 Pure Light 1987302071
 • KOITO H7-12- 55 Вт Other Brand 0701
 • NARVA H7-12-55 N-48328
 • OSRAM H7-12-55 O-64210

Будь-яка із зазначених вище ламп підійде для установки в ближнє світло Renault Megane 2. Відмінність цих ламп один від одного в яскравості і терміни служби. Якщо ви хочете, щоб лампи максимально довго служили, радимо вибирати лампи з великим терміном служби. Philips Long Life або Osram Ultra Life. Такі лампи будуть служити довше звичайних, до того ж вони встановлюються з заводу виробником.

Поділитися “Заміна ламп ближнього світла в Renault Megane 2”

Спосіб заміни лампи 2

Тут нам не доведеться знімати колесо, але потрібно демонтувати акумулятор. Знімаємо клеми, відкручуємо кріплення і прибираємо в сторону.

Далі як видно на фото просовуємо руку і намагаємося повернути проти годинникової стрілки і зняти кришку.

Після зняття кришки від’єднуємо колодку від лампи і знімаємо саму лампу.

Далі встановлюємо нову лампу і виробляємо збірку.