Як зняти фару Opel Astra h

Як зняти фару на Opel Astra h відео

Може бути знадобляться плоскогубці для витягування з металу пістонів, що не снімутс Нерідко доводиться проводити їх повну заміну, щоб відновити безпеку водіння, тому що їздити зі зламаною оптикою по іншому взагалі без неї небезпечно, і за це бувають варіації оштрафувати. Заміна оптики Існує унікальні фари Nis На авто Opel Astra Н встановлювали фари з галогеновими лампами і ксеноновими.

Перед зміною як зняти фари Opel Astra н вимикайте запалювання та відповідний вимикач. Не перевищуйте позначену потужність в ватах.

Як зняти фару на Opel Astra h відео

Багажник не відкривається. Ремонт Opel Astra а на айстри лише один варіант двері відкрити. При установці нової лампи дальнього світла Opel Astra H застроміть фіксуючі виступи в вирізи рефлектора, при цьому не торкайтеся до її пробірці.

Зафіксуйте пружинну дротяну скобу, застроміть штекер в лампу. Після підміни лампи з правого боку встановіть і зафіксуйте як зняти фари Opel Astra н на повітряному фільтрі. Заміна ламп світла стоянки Opel Astra H Заміна ламп дальнього світла робиться з моторного як зняти фари Opel Astra н. При підміні габаритної лампи з правого боку зніміть шланг з повітряного фільтра, а при заміні лампи габаритів з лівого боку від’єднайте роз’єм на коробці запобіжників. Дане питання викликає величезну кількість суперечок серед автовласників.

Як Зняти Фару На Opel Astra Н

Заміна галогенової лампи ближнього світла Opel Astra H Підміна останніх як зняти фари Opel Astra н фронтального блоку фар Opel Astra робиться через просвіти в фронтальній колісної ніші. Для цього поверніть колеса в потрібну сторону, звільніть фіксатор і зніміть кришку Зніміть ковпак фари і поверніть на ліво і звільніть від фіксатора тримач лампи Витягніть патрон лампи Opel Astra спільно з лампою з рефлектора Зніміть лампу з держателя і вставте нову лампу в утримувач, не торкаючись при цьому до її пробірці.

Вставте тримач лампи таким чином, щоб його фіксуючі виступи співпали з вирізами рефлектора.

Поверніть тримач лампи на право до упору. Встановіть і закрийте захисний ковпак фари. Встановіть кришку на просвіт в колісної ніші і зафіксуйте. Підміна лампи ближнього світла на Opel Astra H завершена.

Як зняти фари Opel Astra н лампи дальнього світла Opel Astra H Підміна ламп дальнього світла робиться з моторного відділення. Відкрийте капот. При підміні лампи дальнього світла з правого боку зніміть шланг з повітряного фільтраа при підміні лампи дальнього світла з лівого боку від’єднайте роз’єм на коробці запобіжників.

Зніміть ковпак фари і від’єднайте штекер від лампи. Звільніть дротяну пружинну скобу, зсунувши вперед з утримують виступів, і поверніть її.

Витягніть лампу з патрона. Заміна ременя генератора Opel Vectra з року показана в цьому відео. Як зняти і встановити ремінь генератора, який ремінь ставити.

Як Зняти Фару Opel Astra Н

Завод-виробник стверджує, що в коробці масло поміняти необов’язково, але німецький автопаром зрідка розраховує, що автомобілем будуть скористатися довше 4 років, і експлуатує Багажник Renault Duster Такий універсальний автомобіль, як Renault Duster, полюбився багатьом за здатність перевозити значну кількість багажу. Сигналізація на Renault Duster це вже сигналізації. Встановлюватися і своїми руками. Як зняти рульове колесо на Renault Duster?

Для початку необхідно зняти подушку безпеки. як зняти фари Opel Astra н

Він був представлений в Парижі на рік. Ця модель авто прийшла на заміну колись популярної Kia Cerato. У модельному ряду тс займає нішу між RIO і Optima. Спочатку автовласники змогли придбати 5-дверний варіант, піт Витягніть лампу з патрона і вставте нову габаритну лампу, не торкаючись при цьому до її пробірці.

Заміна моторного масла і масляного фільтра в проблема Opel Astra н 1.

Вставте патрон в рефлектор, встановіть і закрийте захисний ковпак фар. Для цього отщелкніте три фіксатора, які кріплять накладку бампера до панелі картера.

За допомогою викрутки відкрутіть бічні і нижні гвинти. Потім попросіть свого помічника обережно притримати бампер, одночасно з цим витягніть заглушки і виверніть знаходяться під ними болти кріплення накладки. Якщо на машині встановлені протитуманні фари або омивачі фар, то зробіть від’єднання відповідних роз’ємів електропроводки. Якщо буде необхідність, то вимкніть датчик температури, який відповідає за зовнішнє повітря.

Як зняти фару на Opel Astra h відео

Пристрій автомобіля досить звичайне, тому напевно автомобілісти якісь процедури, кропива, такі, як підміна масла АКПП Opel Astra J, роблять без допомоги.

Це легка задачка, якщо точно слідувати а облазить дверні ручки на Renault Megane II Проблема облазить внутрішніх дверних ручок на Renault Megane II в якийсь момент примушує господарів зняття фари Opel Astra н заходи по перефарбовуванню ручок, покриттям плівкою і шкірою.

15.1 Зняття фар

Варіантів покриття ручок на Мегане кілька, головні в їх числі: Після цього зняття фари Opel Astra н кріпильні гвинти приладового щитка, розташовані з його лівого і правого боку і зніміть щиток. Виймайте його акуратно, отсоединяя роз’єми підключення дисплея та інших проводів.

На автомобілі Opel Astra зніміть корпус замку запалювання, відкрутивши гвинти. Зніміть панель регулювання температури, вимикач фар і перемикач їх світла, підрульові перемикачі.

Зніміть накладку панелі приладів, відвернувши гвинти кріплення. Зніміть рамку щитка приладів. Відкрутіть кріпильні гвинти щитка приладів.

Акуратно вийміть його, потягнувши його на. Від’єднайте трос приводу спідометра, а також роз’єми підключення проводів з лівого і правого боку щитка.

Як Зняти Фару Opel Astra Н

Після цього остаточно вийміть його і вийміть з салону. На старих моделях Опелів зніміть підлогову обробку в ногах переднього пасажира, облицювання рульової колонки, верхню і нижню накладки на панелі приладів. З самої панелі приладів зніміть годинник або бортовий комп’ютер в залежності від моделі. Після цього виймайте сам щиток, від’єднуючи роз’єми проводів. Через нішу для ніг пасажира дістаньтеся до внутрішньої сторони панелі приладів і від’єднайте тросики зняття фари Opel Astra н важелів управління.

Якщо тросик додатково кріпиться металевою скобою, випустіть її, перш ніж зняти трос з керуючого важеля.

Промаркіруйте троси, щоб не переплутати їх при установці. Даний сайт є приватним неофіційними проектом і не переслідує будь-яких комерційних цілей.

Opel Astra н як зняти фару. розповідаємо докладно

Всі матеріали, розміщені на даному сайті, представлені виключно для ознайомлення, без всяких гарантій, неявних або інших. Власник сайту не несе відповідальності за застосування інформації сайту і її використання.

Всі ризики, при використання сайту несе користувач. Як зняти акумулятор з Opel Astra j відео. розбираємо по пунктам Заміна галогенової лампи ближнього світла Opel Astra H Підміна останніх ламп фронтального блоку фар Зняття фари Opel Astra н Astra робиться через просвіти в фронтальній колісної ніші.

Для цього поверніть колеса в потрібну сторону, звільніть фіксатор і зніміть кришку Зніміть ковпак фари і поверніть на ліво і звільніть від фіксатора тримач лампи Витягніть патрон лампи Opel Astra спільно з лампою з рефлектора Зніміть лампу з держателя і вставте нову лампу в тримач, зняття фари Opel Astra н торкаючись при цьому до її пробірці. Вставте тримач лампи таким чином, щоб його фіксуючі виступи співпали з вирізами рефлектора.

Поверніть тримач лампи на право до упору. Встановіть і закрийте захисний ковпак фари. Встановіть кришку на просвіт в колісної ніші і зафіксуйте. Підміна лампи ближнього світла на Opel Astra H завершена.

Відкрийте капот. При підміні лампи дальнього світла з правого боку зніміть шланг з повітряного фільтра, а при заміні лампи дальнього світла з лівого боку від’єднайте роз’єм на коробці запобіжників. Зніміть ковпак фари і від’єднайте штекер від лампи. Звільніть дротяну пружинну скобу, зсунувши вперед з утримують виступів, і зняття фари Opel Astra н її.

Витягніть лампу з патрона. Заміна ременя генератора Opel Vectra з року показана в цьому відео. Викриття 5 гвинтів передньої решітки 3 гвинта в районі радіатора; по одному гвинту панелі з обох сторін передньої решітці і зніміть.

Відключіть Штиркові колодки габаритів і основного світла. Відключіть Штиркові колодки серводвігателя регулювання дальнього світла. Проверните серводвигун регулювання дальнього світла в штиковому затворі і розчепити сферичну головку, витягнувши її за корпус з регулювального сегмента на фарі.

Викриття два верхніх болта кріплення корпусу фари.

Блок під капотом

Він знаходиться в лівій частині моторного відсіку, поруч зі стійкою і закритий захисною кришкою. Складається з двох відділів (блоку запобіжників і реле і відділу силових запобіжників високої потужності)

опис запобіжників

1 50А Електрогідравлічний жорсткий верх HT
2 80А Дизель (Контролер часу розжарювання)
3 80А Егурен
4 30А Незалежний обігрівач IH 100А Додатковий обігрівач. електричний, пасажирський салон EH
5 80А на REC / Задній блок запобіжників
6 80А на REC / Задній блок запобіжників
F1 20А Антиблокувальна система гальм (ABS)
F2 30А Антиблокувальна система гальм (ABS)
F3 30А Система обігріву, вентиляції салону, клімат-контроль (HVAC)
F4 30А Система обігріву, вентиляції та кондиціонування (HVAC)
F5 30 / 40А Вентилятор системи охолодження 1
F6 30 / 40А Вентилятор системи охолодження 2
F7 10А Омивачі скла 20A (без REC) Центральний замок ZV
F8 15А Звуковий сигнал 10A (без REC) Центральний замок ZV, Склоомивач передній, задній WA
F9 25А Омивачі фар 25A (без REC) Обігрів заднього скла HFH (K17_X125)
F10 7.5A На діагностичний роз’єм DIAG
F11 7.5A Прилади
F12 5А Циркуляційний насос 7.5A (без REC) Деталі. дисплей ID, система Twin Audio TWA, Цифрове радіомовлення DAB, Телефон з им управлінням TCV
F13 15А Протитуманні фари 5A Лампа освітлення салону IRL (K18_X125)
F14 30А Склоочисник вітрового вікна
F15 30А Стеклоочиститель вікна двері
F16 5А Модуль управління двигуном / система Open-Start / Stop (без REC) ABS-ESP, Звуковий сигнал (K4_X125), Кондиціонер, напівавтоматичний кондиціонер, електронне регулювання клімату, Вимикач стоп сигналу, ел. гідравлічний жорсткий верх
F17 25А Підігрів паливного фільтра (дизельні моделі)
F18 25А Стартер
F19 30А Електронне обладнання коробки передач
F20 10А Кондиціонер / Звуковий сигнал (K4_X125)
F21 20А Електронне обладнання двигуна
F22 7,5А Електронне обладнання двигуна
F23 10А Система адаптивного світла фар (AFL), регулювання кута нахилу фар
F24 15А Паливний насос
F25 15А Електронне обладнання коробки передач
F26 10А Електронне обладнання двигуна
F27 5А Підсилювач рульового управління
F28 5А Електронне обладнання коробки передач
F29 7,5А Електронне обладнання коробки передач 7.5A (з REC) Блок управління коробка Автомат / Easytronic
F30 10А Електронне обладнання двигуна (котушки запалювання)
F31 10А Система адаптивного світла фар (AFL). Регулювання кута нахилу фар 15A (без REC) Склоочисник заднього скла (K56)
F32 5А Сигнальна лампа несправності гальмівної системи, кондиціонер, вимикач на педалі зчеплення
F33 5А Система адаптивного світла фар (AFL).Регулірованіе кута нахилу фар
F34 7,5А Блок управління модуля рульової колонки
F35 20А Інформаційно. розважальна система
F36 7,5А Мобільний телефон / радіоприймач / система Twin Audio / багатофункціональний дисплей 15A (без REC) Прикуриватель

В одному з варіантів виконання за роботу прикурювача відповідає запобіжник номер 36 на 15А. В інших випадках, дивіться блок в багажному відділенні.

 • К1 (K11_X125) Вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • К2 (K12_X125) Вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • К3 (K7_X125) (з REC) Насос омивача фар (FE9)
 • К3 (K17_X125) (без REC) Обігрів заднього вікна (FE9)
 • К4 (K16_X125) (з REC) Протитуманні фари, передні (FE13)
 • К4 (K18_X125) (без REC) Відключення завантаження (освітлення салону і т. Д.) (FE13)
 • К5 (K5_X125) Склоочисник, лобове скло, низький / високий (FE14, FE15)
 • К6 (K6_X125) Склоочисник, лобове скло, вмикання / вимикання (FE14, FE15)
 • К7 (K15_X125) Вентилятор, пасажирський салон. Кондиціонер / Обігрів (FE4)
 • К8 (K14_X125) (з REC) Обігрів фільтра (Дизель) (FE17)
 • К8 (K8_X125) (без REC) Компресор, кондиціонер (FE17)
 • К9 (K1_X125) Стартер (FE18, K3_X125)
 • К10 (K13_X125) Вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • К11 (K8_X125) (з REC) Компресор, кондиціонер (FE20, FE32)
 • К11 (K4_X125) (без REC) Ріжковий звуковий сигнал (FE20, FE16)
 • К12 (K2_X125) Контролер управління двигуном (на FE21, FE26, FE32)
 • К13 (K10_X125) Паливний насос (FE24)
 • К14 (K3_X125) Висновок 15 (на K1_X125, FE23, FE24, FE25, FE27, FE29, FE30, FE31, FE33)

Окремі елементи реле можуть знаходиться поза основного блоку, наприклад:

 • K30A Реле. вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • K30B Реле. вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • K84LD / RD Реле. гідроагрегат (кабріолет складаний верх) (1)
 • K93 Реле. відмикання важеля перемикання передач (АКПП AF17 / 4, AF22 / 4)

Варіант 1

1 25 / 30А Електропривод управління передніми склопідйомниками
2 Не використовується
3 7,5А Комбінація приладів
4 5А Обігрів / кондиціонер / клімат-контроль (HVAC)
5 7,5А Подушки безпеки
6 Не використовується
7 Не використовується
8 Не використовується
9 Не використовується
10 Не використовується
11 25А Обігрів заднього скла (скла вікна двері задка)
12 15А Стеклоочиститель вікна двері задка
13 5А Система допомоги при паркуванні
14 7,5А Система кондиціювання повітря
15 Не використовується
16 5А Система розпізнавання зайнятості сидіння / система Open-Start
17 5А Датчик дощу / датчик якості повітря / система контролю тиску в шинах / внутрішнє дзеркало заднього виду
18 5А Прилади / перемикачі
19 Не використовується
20 10А Система динамічного управління амортизаторами (CDC)
21 7,5А Обігрів зовнішніх дзеркал заднього виду
22 25А Верхній люк
23 25 / 30А Електросклопідйомники задніх дверей
24 7,5А Діагностичний роз’єм
25 Не використовується
26 7,5А Електропривод складання зовнішніх дзеркал
27 5А Ультразвуковий датчик, система запобігання викраденню автомобіля
28 Не використовується
29 15А Прикуриватель, передня розетка
30 10А Задня розетка для підключення додаткових електроприладів
31 Не використовується
32 Система Open Start
33 Не використовується
34 25А Верхній люк
35 10А Задня розетка для підключення додаткових електроприладів
36 20А Розетка тягово. зчіпного пристрою
37 5А Освітлення салону
38 30А Центральний замок, висновок «30»
39 15А Обігрів лівого переднього сидіння
40 15А Обігрів правого переднього сидіння
41 Не використовується
42 Не використовується
43 Не використовується
44 Не використовується
 • K2 (K3_X131) Реле. обігрів заднього вікна, дзеркал (на FR11, FR21), (від 5, 6)
 • K3 (K1_X131) Реле. висновок 15 (на FR12, FR13, FR14, FR16, FR17, FR18, FR20)
 • K4 (K2_X131) Реле. висновок 15a (на FR39, FR40)

За роботу прикурювача відповідає запобіжник номер 29 на 15А, а за додаткові розетки 30 на 10А.

Демонтаж передніх фар

Слід зазначити, що установка альтернативної оптики для даного автомобіля виробляється в штатні місця і не вимагає яких-небудь доопрацювань.

Закінчивши цей етап, приступаємо до вибору нової оптики.

Як зняти фару на Opel Astra h?. Енциклопедія автомобіліста. ремонт авто своїми руками

Розглянемо які види оптики пропонує сучасний ринок. Які новинки з’явилися для фар на автомобіль Opel Astra Н і як поміняти їх своїми руками.

 • Що будемо робити
 • Перший метод. міняємо ксенон
 • Другий варіант
 • Як відрегулювати фари
 • Демонтаж передніх фар
 • Залежно від ваших потреб, джерела світла представлені сьогодні на ринку такими продуктами як:
 • Запобіжники Opel Astra н і реле з описом призначення і схемами блоків
 • Блок під капотом
 • Блок в багажному відділенні
 • Варіант 1
 • Варіант 2
 • Керівництво Opel Astra H
 • 5 альбомів
 • Як Зняти Фару Opel Astra Н
 • Opel Astra н як зняти фару. розповідаємо докладно
 • Автозапчастини для іномарок, ремонт авто
 • Особливості настройки оптики
 • Opel Astra н як зняти фару. розповідаємо докладно
 • Заміна передньої фари astra H | Автор теми: Brielle
 • Заміна фари Opel Astra J. Фото, інструкція як поміняти задні фари Astra J
 • Як поміняти задні фари Astra J
 • Як зняти фару на Opel Astra h відео
 • Заміна Магнітоли На Opel Astra Н
 • Заміна передньої фари astra H | Автор теми: Brielle
 • Як правильно замінюється лампа ближнього світла Opel Astra H

Запобіжники Opel Astra н і реле з описом призначення і схемами блоків

Opel Astra H. третє покоління легкового автомобіля компактного класу Opel Astra, випускався в 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 році як з бензиновими так і дизельними двигунами. За цей час автомобіль пройшов рестайлінг. У нашій статті ви знайдете місця розташування блоків управління, докладний опис блоків запобіжників і реле Opel Astra h, їх схеми і фото приклади виконання. Виділимо запобіжник відповідає за прикурювач. У висновку запропонуємо для скачування повне посібників з ремонту та обслуговування Opel Astra аш.

Призначення елементів в блоках Вашого Opel Astra H може відрізнятися від представленого і залежить від року випуску, країни поставки і рівня електронного оснащення.

Залежно від ваших потреб, джерела світла представлені сьогодні на ринку такими продуктами як:

 • Лампи розжарювання потужністю від 3 Вт і світловим потоком від 22 до 500 лм.
 • Галогенові лампи характеризуються великим часом роботи в порівнянні зі звичайною лампою розжарювання і більш яскравим світлом.
 • Газорозрядні лампи в основному використовують ксенон і вимагають додаткового обладнання для своєї роботи (з такою лампою туман вам не страшний).
 • Світлодіодні лампи. Новий тип ламп який володіє тривалим терміном служби (до 3000 годин) і низьким енергоспоживанням. Лампи такого класу видають потужність до 20 Вт і вимагають напруги в 12W.

Комплектуються джерела світла 3 типами відбивачів: параболічний, еліпсоїдний і вільної форми.

Також фари на автомобіль Opel Astra H можуть комплектуватися штатними коректорами від заводської оптики або коректорами сторонніх виробників. Для фар на Opel існує коректори в стилі “ангельських глазок” або “світлодіодних війок”.

Ангельські глазки в свою чергу бувають 2 типів: неонові і світлодіодні.

Збірка альтернативної оптики відбувається в зворотному порядку і не викликає труднощів при дотриманні всіх пунктів.

Останнім хітом оптики для Opel стали інтелектуальні фари. Розроблена Opel адаптивна система головного освітлення дозволяє:

 • змінювати напрямок світлового потоку фар при русі авто в повороті;
 • бічне світло поліпшує освітленість дорожнього полотна при русі в вузьких частинах дороги;
 • досягати якісного дальнього світла застосовуючи біксенонові фари;

В цілому така розробка підвищує рівень безпеки при їзді в темний час доби.

Задні ліхтарі несуть більш естетичну роль ніж передні, хоча також можуть бути оформлені на свій смак.

Другий варіант

Заміна лампочки ближнього світла Opel Astra H може проводитися і в інший спосіб. В даному випадку фара залишається на місці, необхідно тільки дотягнутися до потрібного місця через люк під колісної аркою.

Лампа ближнього світла Opel Astra H однониткових

Процес з двох сторін аналогічний, тому розглянемо його для лівої:

 • Приберіть з АКБ «мінусову» клему.
 • Відіжміть 2 фіксатора кришки люка, розташовані в передній частині колісної арки і зніміть його. Під ним ви виявите лампу, закриту гумовою заглушкою.
 • Зніміть гумову заглушку, підчепивши її край.

Заміна лампочки ближнього світла Opel Astra H. люк під колісної аркою і гумова заглушка

 • Візьміть 2 викрутки і відіжміть ними фіксатори від колодки проводів.
 • Від’єднайте від цоколя лампи колодку.
 • Відкрутіть «зірочкою» Т20 2 болта від власника лампи, після чого зніміть його.
 • Витягніть лампу, яка прийшла в непридатність.
 • Встановіть нову і закріпіть її власником.

Порада: не слід торкатися колби галогенової лампи руками, жирові плями, які після нагрівання залишаться на ній, затемнять її. Використовуйте тільки чисті рукавички і чисте дрантя, якщо забруднили, протріть колбу спиртом.

Мій аккаунт

Після цього витягніть всю конструкцію з отвору корпусу автомобіля. Відео Як зняти щиток приладів на Опелі Для проведення діагностики і ремонту певних вузлів і агрегатів Опеля необхідно знімати щиток приладів.

При бажанні це можна зробити самостійно.

При цьому не потрібно ніякого устаткування, тільки штатний інструмент. Вам знадобиться. набір накидних і ріжкових ключів, торцевих головок;. викрутка і плоскогубці. Інструкція 1 Зняття щитка приладів завжди починайте з відключення негативного дроти акумулятора.

Як зняти блок-фару Opel Astra Н

Знову в голові думки «скупий платить двічі» І цей момент затьмарив всю виконану роботу. Але робити не че довелося все залишати так, так як я на дачі і треба їхати додому.

Погода була сонячна і все начебто було добре, але наступного дня пішли дощі, з лівою фарою все було добре, а от права Zoom Раз з лівою фарою все добре, вирішив, що просто попався бракований або старий герметик.

Купив знову той же герметик, тільки вже 2 тюбика на одну фару. Зняв, приніс додому, руками відігнув скло Zoom Тримається тільки на нижній частині, вгору і боки навіть не схопилися.

Все відчистив, знежирити, для надійності обидва тюбика розподілив в пазу фари і вклеїв скло, обмотав скотчем, залишив на ніч.

З ранку перевірив, скло тримається. Встановив фару на місце.

Zoom Трохи пізніше з’їжджу на полірування фар. Після виконаної роботи і для тих хто зважиться теж розкривати фари підвиду підсумок: Auto-Translated Opel Astra 1.

Continuing to study this issue, according to the owners, I realized that the headlights of HELLA are very difficult to understand or do not understand at all, and the headlights of DEPO are heated enough to be disassembled. But once thought of, it is necessary to implement everything in life.

Після цього акуратно зніміть фару і відключіть електричну проводку відразу після того, як відкриється доступ до роз’ємів. Відключіть ліхтарні збірку, виверніть гвинти і зніміть з нижньої частини накладку бампера.

Після подальшої установці обов’язково відрегулюйте напрямок променів фар. Після цього потягніть його на себе і зніміть з крила.

Відключіть усі електричні роз’єми. Від’єднайте електричні роз’єми і відкрутіть два гвинти, одночасно з цим акуратно притримуйте фари зовні.

Як зняти фару на Opel Astra Ремонт Opel Astra Opel Astra Заміна ламп Ремонт і сервіс

зміна лампочок ближнього світла на опелі Astra н

Розбір фар HELLA Opel Astra H. Дуже багато і довго збирав інформацію з приводу розбору

Continuing to study this issue, according to the owners, I realized that the headlights of HELLA are very difficult to understand or do not understand at all, and the headlights of DEPO are heated enough to be disassembled. Після цього потягніть його на себе і зніміть з крила. Акуратно вийміть його, потягнувши його на себе.

З ранку перевірив, скло тримається. Після цього акуратно зніміть фару і відключіть електричну проводку відразу після того, як відкриється доступ до роз’ємів. Зніміть накладку панелі приладів, відвернувши гвинти кріплення.

заміна переднього ліхтаря на Opel Astra н

Двигун і запалювання повинні бути вимкнені. Також переконайтеся в наявності коду розблокування магнітоли.

Потім зніміть вентиляційні решітки і накладки на них. Після цього відверніть кріпильні гвинти приладового щитка, розташовані з його лівого і правого боку і зніміть щиток.

Виймайте його акуратно, отсоединяя роз’єми підключення дисплея та інших проводів.

Зніміть панель регулювання температури, вимикач фар і перемикач їх світла, підрульові перемикачі.

Как снять фару на опель астра

Як зняти фару на Opel Astra ремонт Opel astra Opel Astra заміна ламп ремонт і сервіс

Some Title Here

Після виконаної роботи і для тих хто зважиться теж розкривати фари підвиду підсумок: Auto-Translated Opel Astra 1. Continuing to study this issue, according to the owners, I realized that the headlights of HELLA are very difficult to understand or do not understand at all. and the headlights of DEPO are heated enough to be disassembled.

But once thought of, it is necessary to implement everything in life. Many simply cut them, and then solder them. But I found such craftsmen, for which I thank them, who nevertheless sorted out, by their method and began to do.

In order to remove the headlights, you need to remove the bumper. Як зняти щиток приладів на Опелі Для проведення діагностики і ремонту певних вузлів і агрегатів Опеля необхідно знімати щиток приладів.

При бажанні це можна зробити самостійно. При цьому не потрібно ніякого устаткування, тільки штатний інструмент.

Вам знадобиться. набір накидних і ріжкових ключів, торцевих головок;. викрутка і плоскогубці. Інструкція 1 Зняття щитка приладів завжди починайте з відключення негативного дроти акумулятора. Двигун і запалювання повинні бути вимкнені.

Також переконайтеся в наявності коду розблокування магнітоли. Потім зніміть вентиляційні решітки і накладки на них.

Після цього відверніть кріпильні гвинти приладового щитка, розташовані з його лівого і правого боку і зніміть щиток. Виймайте його акуратно, отсоединяя роз’єми підключення дисплея та інших проводів. Зніміть панель регулювання температури, вимикач фар і перемикач їх світла, підрульові перемикачі.

Заміна лампи ксенону Opel Astra h

Заміна блок-фари. Блок фару автомобіля Opel Astra знімають для заміни в разі її пошкодження, несправності

Все відчистив, знежирити, для надійності обидва тюбика розподілив в пазу фари і вклеїв скло, обмотав скотчем, залишив на ніч. Виймайте його акуратно, отсоединяя роз’єми підключення дисплея та інших проводів.

Вранці прибрав скотч, звичайно, скло не приклеїлося.

Купив знову той же герметик, тільки вже 2 тюбика на одну фару. Зняв, приніс додому, руками відігнув скло Zoom Тримається тільки на нижній частині, вгору і боки навіть не схопилися. Все відчистив, знежирити, для надійності обидва тюбика розподілив в пазу фари і вклеїв скло, обмотав скотчем, залишив на ніч.

З ранку перевірив, скло тримається. Встановив фару на місце. Zoom Трохи пізніше з’їжджу на полірування фар.

Зняла фари Opel Astra H.

Зніміть накладку панелі приладів, відвернувши гвинти кріплення. Відкрутіть кріпильні гвинти щитка приладів.

How to change a headlight Opel Astra / Как поменять фару Opel Astra,

Re: Фари Opel Astra Н

Акуратно вийміть його, потягнувши його на себе. Від’єднайте трос приводу спідометра, а також роз’єми підключення проводів з лівого і правого боку щитка. Після цього остаточно вийміть його і вийміть з салону.

З самої панелі приладів зніміть годинник або бортовий комп’ютер в залежності від моделі. Після цього виймайте сам щиток, від’єднуючи роз’єми проводів. Якщо тросик додатково кріпиться металевою скобою, випустіть її, перш ніж зняти трос з керуючого важеля.