Чи не працює вентилятор пічки Citroen с4

 • подобається
 • Не подобається

Агент 21 Sep 2018

перевірив, плюс йде звідти, він є! а ось з мінусом якась біда. Тут 2 варіанти або резисторний модуль або управління блоком кондея. Поки не впізнаю схемотехнику управління моторчиком, не впізнаю що саме вийшло з ладу. Маса на резисторний модуль приходить, а з нього чомусь не виходить на управління.

Спробую безпосередньо, добрі люди написали, що там регулювання тільки по оборотам йде. Якщо запрацює, резисторний модуль вирок

 • подобається
 • Не подобається

Сергій майстер Свислочь 23 Sep 2018

Ремонт грубки на Citroen С4

Будь-який водій повинен бути готовий до періодичних поломок, які трапляються з автомобілем. Особливо неприємно буває, коли з ладу виходить грубка, обігріває салон в зимовий час. Розглянемо, як вирішити проблему, якщо в Citroen С4 перестав працювати обігрівач. Для успішного ремонту потрібно провести детальний аналіз несправності. Будь-яка заміна повинна бути обгрунтована. Не варто бездумно міняти всі деталі поспіль, сподіваючись, що це допоможе. Краще витратити більше часу на діагностику, ніж міняти справні елементи. Для кращого розуміння проблеми необхідно знати пристрій системи опалення салону.

пристрій обігрівача

Тепло в салон потрапляє з двигуна за допомогою охолоджуючої рідини. Тепло є побічним ефектом роботи двигуна. Рідина омиває сильно нагріті деталі, тим самим охолоджуючи їх. У теплу пору року тепло викидається в атмосферу, а взимку його частина витрачається на обігрів салону. За патрубкам рідина потрапляє з двигуна в салонний радіатор. У салоні встановлений електродвигун з крильчаткою, який проганяє повітря через гарячий радіатор, нагріваючись, він поширюється по салону. Регулювання температури здійснюється шляхом регулювання кількості гарячої ОЖ, що проходить через обігрівач. У корпус печі встановлені заслінки, що регулюють потік повітря. Заслінки управляються з блоку управління за допомогою моторедуктора. Регулювання швидкості обертання вентилятора здійснюється також з цього блоку, через реостат.

 • подобається
 • Не подобається

add24 24 Sep 2018

Ні хто не нападав. Просто трішечки потопталися по професійному самолюбству. У разі адекватного сприйняття і правильного збігу обставин, саме в даному випадку, це повинно підштовхнути до підвищення рівня свого професіоналізму.

 • подобається
 • Не подобається

Агент 24 Sep 2018

чого Ви так напали))), я автоелектрика сам з нуля освоюю. За запарці забув перевірити силу струму, це так, визнаю, кожен помиляється рано чи пізно.

 • подобається
 • Не подобається

Сергій майстер Свислочь 24 Sep 2018

Саня, подивися на теперішніх автоелектриків 🙂 Основи тепер це не знати основ зовсім. Основа тепер одна. пошуковик (яндекс, Google).

 • подобається
 • Не подобається

add24 24 Sep 2018

Та не вичерпається на час праці нашого ратного, кроілово і рукожопство боку.

Та не порозумнішають буйні голови, ламають біти електронні.

Так трималася і буде стояти на тому, зарплата наша смілива.

Гой єси добрі молодці, нехай буде дорога ваш світлим.

Citroen Ксара, Пікассо не працює вентилятор печі. цікавий ремонт.

 • Tarixində dərc edildi 6 Okt 2015
 • public34222056 наша група вконтакте
 • Avtomobillər Nəqliyyat vasitələri

Привіт, можна вашу адресу і телефон!

у мене не працювала грубка. замінив замок запалювання і все працює.

У мене не загоряються значки коли врубать підігрів заднього скла, обдув Лабов, подача повітря з салону. І самі кнопки все не підсвічуються, в чому причина.

Привіт, абсолютно така ж проблема.Пікассо 2002 гв. При покупці авто (років 8 тому клімат працював відносно рівно, хоч і штовхав іноді (обороти двигуна грубки самі вимикалися і навіть в ручному режимі підвищити з е виходило) А зараз взагалі екран погас. І ледве-ледве дме тепле повітря на Лобашов. Наскільки я зрозумів ви в Могильові трудітесь.Сам з Мінська, але в Могильові буваю. Скиньте координати для зв’язку.

Корисна тема. Може знаєш, заглючила панель приладів, відкриваю двері, і включається приборка, як ніби вставив ключ, і починає мляво дзижчати грубка.

Як би приїхати на ремонт. діагностику.

А якщо на цей самий «білий» провід (де у вас було 12в) все ж приходить змінюване, в залежності від виставленої швидкості обертання, напруга? Де в такому разі шукати причину постійно максимальних обертів вентилятора?

Для початку це Ксара Пікассо. Тому коли говориш про машину називай різновиди ксар.

Як до ежіга дістався то, сьогодні дивився. так тільки з під педалей перекрутити, або торпедо знімати, Жабоєдов в своєму репертуаре.Все одно лайк, хоча навіщо дамп міняти незрозуміло, і який зв’язок між транзюкамі і слетевшей прошиваючи.

1) PH13 / 10 BCP562) S02 10 BSP4523) S02 10 BSP4524) S02 10 BSP452Вот транзистори хлопці зняв їх маркування по ним і аналог можна взяти)

У «Ксар-Пікассо» з осцилографом я не лазив, але: а не ШІМ чи там випадково на управління? 2. Про те, як в старих «Сітроеном» все просто: «yoжіккрутёлка». марно. Над лівим черевиком переднього пасажира. блок управління заслінками, і «транзиту керуючого сигналу». часто голову дуріт.3. Про «трёхполярний» транзистор. здивувало.

Мені сказав колишній господар, що в ній кондиціонер працює завжди примусово, чи так це? Бо кнопки окремої на вкл. кондея я не побачив!

Дуже хороша і корисна інформація. Автору респект і уважуха !, за проведені мутарства і виявлення поломки. Молодець! А по прошивці маленький нюанс. вона і в правду буде відрізнятися декількома байтами за адресами осередків в яких запам’ятовується остання обрана комбінація положення грубки. Типу пам’ять. Згадайте як на Samsung Моніка вилітала ПЗУ через автомата в якому прибуває моник тривалий час у вартівні. Він при включенні опитує періодично два відеовходу VGA. DVI. vga. dvi. і так до нескінченності. В результаті у всіх моніторів вилітала одна єдина осередок # F000013 і всё.В даному прикладі з флехой, теже яйця. Вона саме цієї осередком і різна з оригінальною прошивкою тому в різних микрухой залишилася інформація про останню виставленої комбінації (-) або AUTO або ECO і т.д. Контрольні суми цих файлів прошивок будуть відповідно різні. Інша справа огляньте уважно з права з боку пасажира перебувати відп. в яке всмоктується повітря з кабіни і там повинен бути датчик темп. який і повідомляє PC поточний стан прогріву в салоні. АЛЕ! Перебуваючи всередині торпеди цей датчик може не правильно контролювати темп. повітря і французи запхали туди вентилятор. він маленький. працює як пилосос. і з часом починає гудіти і бурчати. далі розповім докладніше якщо буде цікаво. Моя ж грубка живе своїм життям. Хоче включається, хоче вимикається. Влітку це не так глобально турбує тому рух починаю майже відразу після запуску двигуна, а ось взимку проблематичніше. Доводиться обігрівати сторонніми вентиляторами або хоча б відкривати вікна (в мороз це ціла епопея) тому той же пара з рота тут же замерзає на лобовому. Помічено що при різкому гальмуванні грубка може включитися і вимкнутися і так само при трясці машини на лежачих поліцейських. Після гарного і довгого прогріву двигуна грубка більш менш адекватно і стабільно працює і плавно керуючи оборотами моторчика. Вже вирішив дістатися до силових проводів самого мотора грубки і 2 дроти вивести для незалежного (примусової) подачі живлення на двигун грубки. Щоб не чекати до півгодини і більше поки піч зволить включитися.

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 THP 5дв. мінівен, 150 к.с, 6АКПП, 2006. 2010 р.в не працює вентилятор охолодження радіатора

Чи не працює (не включається) вентилятор охолодження радіатора. причини, пошук несправностей

Проблеми з вентилятором охолодження, як правило, виникають у старих автомобілів, з пристойним пробігом. Виявляється ця поломка по-різному, вентилятор може працювати нестабільно, може включатися із запізненням або не включатися зовсім.

Причин, за якими вентилятор не включається може бути досить багато, від банального перегорання запобіжника до більш складних проблем, пов’язаних з несправністю термостата або проблем з електропроводкою бортової мережі автомобіля.

Якщо двигун закипає, але вентилятор при цьому так і не включився, то перше, що спадає на думку більшості автомобілістів. проблеми з проводкою вентилятора. Однак, дуже часто проводка взагалі ні до чого, а справжня причина криється саме в термостаті. Пристрій, покликаний контролювати температуру охолоджуючої рідини (ОЖ) може вийти з ладу або просто заклинити, після чого ОЖ перестає циркулювати через радіатор, в результаті датчик радіатора не спрацьовує, а сам вентилятор не включається.

Потім перевірте запобіжник, який відповідає за вентилятор, якщо запобіжник перегорів замініть його цілим. Якщо причина не в запобіжнику, необхідно перевірити безпосередньо сам вентилятор. До нього підходять дроти живлення, нерідко від старості вони просто розсипаються або відламуються. Як варіант причина може критися в зарядному, тому якщо з проводкою все нормально, відключаємо харчування вентилятора і перевіряємо штекер на предмет несправності. Підключіть живлення до вентилятора безпосередньо, наприклад, від АКБ, якщо вентилятор ніяк не відреагує робимо висновок про те, що вентилятор несправний.

Перевірте датчик включення вентилятора (ДВВ), розташований на радіаторі. Для цього необхідно відключити штекера, після чого з’єднати їх між собою, якщо вентилятор не заробив. ДВВ несправний і вимагає заміни.

Необхідно поєднати провід, що йде на блок запобіжників, безпосередньо на масу (як правило, білого кольору з чорною смужкою). Якщо після цього вентилятор запрацює, можна зробити висновок, що стався обрив другого чорного дроту, постарайтеся знайти обрив, і перевірити чи надійно його з’єднання з масою. Після цього з’єднуємо два дроти разом, і дивимося, що буде відбуватися, якщо вентилятор включиться то проблема була в поганому з’єднанні.

Перевірте реле вентилятора, цілком можливо, що проблема в ньому. Для того, щоб це з’ясувати досить просто замінити його сусіднім реле, потім з’єднати дроти датчика радіатора між собою, див. Вище. Включиться вентилятор. проблема полягає в несправному реле.

Далі необхідно виконати перевірку напруги, надходить воно на вентилятор через блок запобіжників. Для цього беремо шматок дроту і встановлюємо його в роз’єми реле, якщо вентилятор заробив, причина по якій вентилятор не працює полягає в блоці запобіжників.

Цілком ймовірно, що напруга не надходить на реле вентилятора. Щоб це перевірити, можна скористатися «дідівським» способом. Беремо лампочку, яка послужить як «контрольки». Якщо лампочки немає, досить просто легенько чиркнути другим кінцем дроту по масі, якщо при цьому ви побачите іскру, проблем бути не повинно, швидше за все причина не в цьому. Якщо ж іскри не побачите, швидше за все відсутня напруга в цьому роз’ємі, тобто є обрив доріжки в блоці запобіжників.

Якщо при перевірці всього перерахованого вище знайти причину, по якій вентилятор радіатора не включається, залишається перевірити один провід. провід датчика радіатора. Щоб зробити це, необхідно зняти комутатор, оскільки він не дозволяє підібратися до штекерам блоку запобіжників. Значить, знімаємо з блоку запобіжників фішку штекерів, і перевіряємо провід датчика радіатора на предмет обриву.

Перевіряємо наступним чином: підключаємо провід до «» клеми АКБ, другий кінець встановлюємо в роз’єм фішки. Далі знімаємо штекер з датчика і підключаємо лампочку. Якщо лампочки немає, робимо «чирк» на масу. Якщо напруги немає, швидше за все, цей провід обірваний.

Якщо вентилятор не включається, то причина може бути і зовсім несподіваною, наприклад. прогоріла прокладка під головкою. Включення не відбувається з тієї причини, що охолоджуюча рідина не надходить у циліндр, при цьому гази з циліндра проникають в ОЖ, створюючи при цьому ефект відомий як повітряна пробка. Ця пробка перешкоджає нормальній прокачування ОЖ. Як зрозуміти, що у вас прогар? Досить заглянути в розширювальний бачок, якщо під час роботи з нього раз у раз йдуть бульбашки. у вас прогоріла прокладка, або є тріщина в циліндрі.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВЕНТИЛЯТОР ОХЛАЖДЕНИЯ РАДІАТОРА НЕ ПРАЦЮЄ

Переконатися, що вентилятор охолодження радіатора вийшов з ладу і не працює, досить просто. Для цього необхідно запустити мотор автомобіля і дати деякий час йому попрацювати на холостому ходу. Коли на приладовій панелі буде видно, що температура охолоджуючої рідини підходить до критичної зоні, датчик повідомить про це вентилятору радіатора, щоб той включився в роботу. У цей момент водій почує додатковий шум з-під капота, а відкривши його, побачить, що близько радіатора крутиться крильчатка вентилятора. Якщо температура охолоджуючої рідини дійшла до критичної позначки, а вентилятор охолодження радіатора не думає включатися, потрібно з’ясувати, чому так відбувається. Можна виділити наступні основні причини, через які вентилятор охолодження радіатора не працює:

Проблеми з електродвигуном. Якщо електродвигун вийшов з ладу, його ротор НЕ буде крутитися, відповідно, крильчатка не стане обертатися. Перевірити працездатність електродвигуна можна, якщо безпосередньо підключити його до акумуляторної батареї. Для цього буде потрібно взяти два дроти, підключити їх до двох клем акумулятора і двох висновків електродвигуна. Якщо вентилятор при прямому підключенні «на батарею» не крутиться, можна зробити висновок, що потрібна заміна електродвигуна; Проблеми з датчиком. Якщо датчик не здатний визначити температуру охолоджуючої рідини і передати сигнал на включення електродвигуна, його потрібно замінити. Щоб переконатися в його непрацездатності, потрібно від’єднати від нього два дроти і замкнути їх між собою. Якщо електромотор почне розкручувати крильчатку, це підкаже, що датчик несправний і потрібно його замінити; Відсутня напруга. Третьою і найбільш поширеною причиною непрацюючого вентилятора охолодження радіатора є відсутність напруги в ланцюзі його живлення. Якщо трапився обрив в проводах або вийшов з ладу запобіжник, ланцюг буде знеструмлена. Щоб переконатися в наявності даної проблеми потрібно «продзвонити» дроти і перевірити запобіжники. Якщо вентилятор охолодження радіатора не включається, виявити причину несправності досить просто, достатньо виконати описані вище перевірки.

ВЕНТИЛЯТОР ОХЛАЖДЕНИЯ РАДІАТОРА НЕ ПРАЦЮЄ: ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ АВТОМОБІЛЬ

Якщо вентилятор охолодження радіатора вийшов з ладу, краще відразу розібратися в чому причина і усунути несправність. Але проблема може виникнути раптово, і водій повинен знати основні правила, як рухатися на автомобілі з відключеним вентилятором, щоб не стався перегрів двигуна:

Спробуйте включити примусову роботу вентилятора від акумулятора; Якщо вентилятор не працює примусово, рухатися слід з постійною швидкістю близько 60 кілометрів на годину або вище, щоб зустрічний потік повітря охолоджував рідина на радіаторі без допомоги вентилятора. Також рекомендується включити в салоні автомобіля систему опалення, щоб деяка частина тепла від охолоджувальної рідини йшла в салоні. Не забувайте, що якщо охолоджуюча рідина перегрівається, краще зупинитися і почекати деякий час, щоб вона охолола, ніж продовжувати рух на автомобілі з ризиком перегріву двигуна.

Технічні параметри Citroen C4 Grand Picasso 1.6 THP / Citroen Сі4 Гранд Пікассо в кузові 5 дв. мінівен з двигуном 150 к.с, 6АКПП, що випускалися c 2006 р 2010 р.

Коментарі 21

Привіт, можна вашу адресу і телефон!

у мене не працювала грубка. замінив замок запалювання і все працює.

У мене не загоряються значки коли врубать підігрів заднього скла, обдув Лабов, подача повітря з салону. І самі кнопки все не підсвічуються, в чому причина.

Привіт, абсолютно така ж проблема.Пікассо 2002 гв. При покупці авто (років 8 тому клімат працював відносно рівно, хоч і штовхав іноді (обороти двигуна грубки самі вимикалися і навіть в ручному режимі підвищити з е виходило) А зараз взагалі екран погас. І ледве-ледве дме тепле повітря на Лобашов. Наскільки я зрозумів ви в Могильові трудітесь.Сам з Мінська, але в Могильові буваю. Скиньте координати для зв’язку.

Корисна тема. Може знаєш, заглючила панель приладів, відкриваю двері, і включається приборка, як ніби вставив ключ, і починає мляво дзижчати грубка.

Як би приїхати на ремонт. діагностику.

А якщо на цей самий «білий» провід (де у вас було 12в) все ж приходить змінюване, в залежності від виставленої швидкості обертання, напруга? Де в такому разі шукати причину постійно максимальних обертів вентилятора?

Для початку це Ксара Пікассо. Тому коли говориш про машину називай різновиди ксар.

Як до ежіга дістався то, сьогодні дивився. так тільки з під педалей перекрутити, або торпедо знімати, Жабоєдов в своєму репертуаре.Все одно лайк, хоча навіщо дамп міняти незрозуміло, і який зв’язок між транзюкамі і слетевшей прошиваючи.

1) PH13 / 10 BCP562) S02 10 BSP4523) S02 10 BSP4524) S02 10 BSP452Вот транзистори хлопці зняв їх маркування по ним і аналог можна взяти)

У «Ксар-Пікассо» з осцилографом я не лазив, але: а не ШІМ чи там випадково на управління? 2. Про те, як в старих «Сітроеном» все просто: «yoжіккрутёлка». марно. Над лівим черевиком переднього пасажира. блок управління заслінками, і «транзиту керуючого сигналу». часто голову дуріт.3. Про «трёхполярний» транзистор. здивувало.

Мені сказав колишній господар, що в ній кондиціонер працює завжди примусово, чи так це? Бо кнопки окремої на вкл. кондея я не побачив!

Дуже хороша і корисна інформація. Автору респект і уважуха !, за проведені мутарства і виявлення поломки. Молодець! А по прошивці маленький нюанс. вона і в правду буде відрізнятися декількома байтами за адресами осередків в яких запам’ятовується остання обрана комбінація положення грубки. Типу пам’ять. Згадайте як на Samsung Моніка вилітала ПЗУ через автомата в якому прибуває моник тривалий час у вартівні. Він при включенні опитує періодично два відеовходу VGA. DVI. vga. dvi. і так до нескінченності. В результаті у всіх моніторів вилітала одна єдина осередок # F000013 і всё.В даному прикладі з флехой, теже яйця. Вона саме цієї осередком і різна з оригінальною прошивкою тому в різних микрухой залишилася інформація про останню виставленої комбінації (-) або AUTO або ECO і т.д. Контрольні суми цих файлів прошивок будуть відповідно різні. Інша справа огляньте уважно з права з боку пасажира перебувати відп. в яке всмоктується повітря з кабіни і там повинен бути датчик темп. який і повідомляє PC поточний стан прогріву в салоні. АЛЕ! Перебуваючи всередині торпеди цей датчик може не правильно контролювати темп. повітря і французи запхали туди вентилятор. він маленький. працює як пилосос. і з часом починає гудіти і бурчати. далі розповім докладніше якщо буде цікаво. Моя ж грубка живе своїм життям. Хоче включається, хоче вимикається. Влітку це не так глобально турбує тому рух починаю майже відразу після запуску двигуна, а ось взимку проблематичніше. Доводиться обігрівати сторонніми вентиляторами або хоча б відкривати вікна (в мороз це ціла епопея) тому той же пара з рота тут же замерзає на лобовому. Помічено що при різкому гальмуванні грубка може включитися і вимкнутися і так само при трясці машини на лежачих поліцейських. Після гарного і довгого прогріву двигуна грубка більш менш адекватно і стабільно працює і плавно керуючи оборотами моторчика. Вже вирішив дістатися до силових проводів самого мотора грубки і 2 дроти вивести для незалежного (примусової) подачі живлення на двигун грубки. Щоб не чекати до півгодини і більше поки піч зволить включитися.

Citroen Ксара, Пікассо не працює вентилятор печі. цікавий ремонт.

 • Опубліковано: 6 жовтня 2015
 • public34222056 наша група вконтакте
 • Авто / Мото

 • подобається
 • Не подобається

Агент 23 Sep 2018