Як увімкнути ближнє світло на Renault Logan

Блок в салоні

F1 30А електро склопідйомники передні
F2 10А дальнє світло ліва фара
F3 10А дальнє світло права фара
F4 10А ближнє світло ліва фара
F5 10А дальнє світло права фара
F6 5А задні ліхтарі, підсвічування номера, підсвічування
F7 5А передні габарити
F8 30А електро склопідйомники задні
F9 7,5А задній протитуманний ліхтар
F10 15А звуковий сигнал
F11 20А центральний замок
F12 3А ABS / ESP
F13 10А освітлення салону, кліматична установка
F14 5А датчик кута повороту керма
F15 15А стеклоомиватель, паркувальний радар, ліхтар заднього ходу
F16 5А аудіосистема, обігрів скла, обмежувач швидкості
F17 7,5А ДГЗ
F18 7,5А стоп сигнал
F19 5А система управління
F20 подушки безпеки
F21 резерв
F22 резерв
F23 резерв
F24 15А покажчик повороту
F25 10А протиугінна система
F26 15А блок управління електроустаткуванням
F27 20А підрульові вимикачі (вхід на ближнє світло)
F28 резерв
F29 25А підрульові вимикачі (вхід на дальнє світло)
F30 резерв
F31 10A щиток приладів
F32 7.5A аудіосистема
F33 15A прикурювач
F34 15A діагностичний роз’єм
F35 5A обігрів зовнішніх дзеркал
F36 5A привід дзеркал
F37 30A стартер
F38 30A склоочисник
F39 40A кондиціонер
R1 35A реле кондиціонера
R2 35A реле заднього обігріву скла

Якщо у Вас автомобіль з підвищеною комплектацією і кількість реле і запобіжників відрізняється, звіртеся з.

Блок під капотом

Він розташований в монтажному відділенні в моторному відсіки.

  • клема акумулятора
  • Діод компресора кондиціонера
Ef1 40А Правий елемент обігріву вітрового скла
Ef2 40А Лівий елемент обігріву вітрового скла
Ef3 50А ABS / ESP
Ef4 60А Іммобілайзер, ланцюг харчування запобіжників в салоні F28-F31
Ef5 60А Харчування ланцюгів запобіжників в салоні F11, F23. F27, F34 і F39
Ef6 30А ABS / ESP
Ef7 30А Обігрів заднього скла і дзеркал
Ef8 15А Протитуманні фари передні
Ef9 15А Обігрів сидінь
Ef10 15А Муфта кондиціонера (комплектація з кондиціонером) / 25А Перша швидкість електровентилятору (комплектація без кондиціонера)
Ef11 25А Запобіжник для реле системи управління двигуном
Ef12 40А Електровентилятор системи охолодження
Ef13 15А Система управління двигуном
Er1 35А Реле лівого обігріву скла
Er2 35А Реле правого обігріву скла
Er3 20А Реле паливного насоса
Er4 20А Реле компресора кондиціонера або першої швидкості електровентилятору (в залежності від комплектації)
Er5 35А Реле управління двигуном

Схема панелі приладів Renault Logan:

сопла системи вентиляції та опалення салону Logan. Призначені для направлення потоку повітря з пічки, кондиціонера або системи вентиляції.

важіль перемикача зовнішнього освітлення і покажчиків повороту Renault Logan з кнопкою включення звукового сигналу. Важіль перемикача може займати такі положення: I. включені покажчики правого повороту (фіксоване положення); II. включені покажчики лівого повороту (фіксоване положення); III. включено габаритне освітлення; IV. ввімкнено ближнє / дальнє світло; V. перемикання ближнього / дальнього світла (нефиксированное положення). При утриманні важеля горить дальнє світло; VI. включені задні протитуманні ліхтарі (габаритне освітлення повинно бути включено); VII. кнопка включення звукового сигналу. Для того щоб включити звуковий сигнал, натисніть на кнопку.

поширені несправності

Так як схема електропроводки має безліч компонентів, говорити про певні несправності немає сенсу. Оскільки мова йде про електриці, вийти з ладу може все що завгодно. як сам пристрій, так і датчики, регулятори, проводка і т.д. Перед тим, як приступити до визначення несправностей, необхідно ретельно вивчити відповідну систему і її схему, щоб мати хоча б мінімальне уявлення про її роботі. Процедура пошуку причини поломки здійснюється поетапно, шляхом визначення працюючих компонентів того чи іншого вузла.

Якщо при діагностиці було виявлено, що в одному вузлі некоректно працюють або не працюють кілька компонентів, то зазвичай в першу чергу з ладу виходить запобіжний пристрій. Також контакт запобіжника може бути порушений з масою. Зазвичай саме замикання відбувається на один елемент або масу. Тому в першу чергу слід вчити стан певного запобіжного пристрою, проводів, а також стану контактів.

Часто буває таке, що непрацездатність обладнання обумовлена ​​просто згорянням запобіжника або окисленням контактів. Якщо проблема полягає в окисленні, то контакти потрібно просто зачистити, для цього використовується наждачний папір або будівельна залізна щітка (автор відео. канал La Vitek).

Якщо з запобіжником і контактами все в порядку, то можна спробувати знайти неробочий ділянку ланцюга за допомогою тестера. Якщо ви коли-то вирішили підключити фаркоп до задньої оптики, а зараз фари фаркопа не працюють, то в першу чергу потрібно перевірити ділянку ланцюга, який відповідає за роботу фар. Якщо задня оптика машини працює, а оптика на фаркоп. немає, то найімовірніше, причина криється в обірваному дроті, вам треба знайти його тестером. Для отримання більш точних результатів перед діагностикою потрібно скористатися електросхемою, щоб точно знати, які ділянки перевіряти в першу чергу.

Крім того, діагностика несправностей може здійснюватися за допомогою контрольної лампи з напругою 12 вольт. До лампі потрібно припаяти дроти і згодом підключати її до того чи іншого обладнання, щоб виявити, що вийшло з ладу. Якщо досвіду в проведенні подібних робіт у вас немає, то найбільш оптимальним варіантом буде звернутися за допомогою до кваліфікованого електрика.

Задні протитуманні ліхтарі

Поверніть крайнє кільце важеля подрулевого перемикача 3 в положення, при якому мітка 4 суміститься з відповідним символом. Задні протитуманні ліхтарі включаться, якщо включено зовнішнє освітлення.

При цьому включається відповідна сигнальна лампочка на щитку приладів. Не забувайте вимикати задні протитуманні ліхтарі, коли в них немає необхідності, щоб не заважати іншим учасникам руху.

Коли зовнішні освітлювальні прилади вимикаються, одночасно вимикаються задні протитуманні ліхтарі і протитуманні фари (якщо вони встановлені).

Схема регулювання фар на Renault Logan

Для правильного підняття фар спочатку роблять розмітку. Коли схема буде остаточно готова, майстер стає ближче до перекриття на пару метрів. Відстані, якщо це необхідно, акуратно виправляють. Відмітки розставляють по центральних частинах авто, обов’язково зазначають осі на оптиці, вказують віддаленість від покриття дороги до фари. Посередині оптичного приладу вказують віддаленість до центру середньої частини автомобіля, вниз залишають невеликий інтервал.

увімкнути, ближнє, світло, renault, logan

У міру завершення робіт по обслуговуванню машину відганяють від стіни з нанесеною розміткою на 7 м. Відмітки в центральних точках оптики з’єднують, використовуючи рівну пряму волосінь. Її можна доповнювати вертикальними відрізками. У підсумку потрібно буде зробити інші настройки та знову все перевірити.

Проблема поганого світла може критися в датчику стоп-сигналу, його потрібно буде перевірити

Як відрегулювати на Логане фари ближнього світла

Світловий пучок виконують так, щоб він не перешкоджав нормальним регулюванням. Для початку потрібно виставити кути. в ідеалі їх накладають поверх стіновий розмітки. Інші схеми застосовувати теж можна. Гвинти з тилу фар завжди потрібно ретельно закручувати.

Налаштовують оптичні прилади по черзі. Будь-який з джерел прикривають, поки роблять регулювання другого. Потім закривають чергову фару, яка очікує черги. Для цього використовують пластик або картон.

Задні протитуманні ліхтарі

Поверніть крайнє кільце важеля подрулевого перемикача 3 в положення, при якому мітка 4 суміститься з відповідним символом. Задні протитуманні ліхтарі включаться, якщо включено зовнішнє освітлення.

При цьому включається відповідна сигнальна лампочка на щитку приладів. Не забувайте вимикати задні протитуманні ліхтарі, коли в них немає необхідності, щоб не заважати іншим учасникам руху.

Коли зовнішні освітлювальні прилади вимикаються, одночасно вимикаються задні протитуманні ліхтарі і протитуманні фари (якщо вони встановлені).

сторінка 56

Éclairages et signalisations extérieures (H79. Dacia)

Прилади зовнішнього освітлення ТА СИГНАЛІЗАЦІЇ

важеля подрулевого перемикача 1 в

становище, при якому мітка 2 совме-

важеля подрулевого перемикача 1 в

становище, при якому мітка 2 совме-

стіт з відповідним сімволом.На щитку приладів спалахує відповід-

фар, потягніть його на себя.Прі включенні дальнього світла фар на

ющая сигнальна лампа.Чтоби знову включити ближнє світло фар,

Встановіть крайнє кільце важеля подру-

лівого перемикача 1 в первоначаль-

Перед поїздкою в темний час доби перевірте справність Електроуста-

нання і відрегулюйте напрямок світла фар (якщо завантаження автомобіля

відрізняється від звичайної).Необхідно стежити за тим, щоб зовнішні освітлювальні прилади ав-

автомобіля були закриті (наприклад, брудом, снігом або перевозяться вантажами).

Зумер не вимкнені освітлення

Якщо ви залишили включеними зовнішні освітлювальні прилади, але вимкнули запалювання, при відкриванні дверей водія лунає звуковий сигнал (щоб уникнути розрядки батареї).

Передні протитуманні фари

Щоб включити протитуманні фари, поверніть середнє кільце 3 важеля подрулевого перемикача в положення, при якому мітка 4 суміститься з відповідним символом. Протитуманні фари включаться, якщо включено зовнішнє освітлення, одночасно включиться відповідна сигнальна лампочка на щитку приладів.

Як включити дальнє світло на Renault

Щоб включити габаритні ліхтарі, поверніть крайнє кільце важеля подрулевого перемикача 1 в положення, при якому мітка 2 суміститься з відповідним символом. Одночасно включається підсвічування щитка приладів.

Щоб включити фари ближнього світла, поверніть крайнє кільце важеля подрулевого перемикача 1 в положення, при якому мітка 2 суміститься з відповідним символом. При цьому на щитку приладів загориться сигнальна лампочка.

Схема панелі приладів Renault Logan:

сопла системи вентиляції та опалення салону Logan. Призначені для направлення потоку повітря з пічки, кондиціонера або системи вентиляції.

важіль перемикача зовнішнього освітлення і покажчиків повороту Renault Logan з кнопкою включення звукового сигналу. Важіль перемикача може займати такі положення: I. включені покажчики правого повороту (фіксоване положення); II. включені покажчики лівого повороту (фіксоване положення); III. включено габаритне освітлення; IV. ввімкнено ближнє / дальнє світло; V. перемикання ближнього / дальнього світла (нефиксированное положення). При утриманні важеля горить дальнє світло; VI. включені задні протитуманні ліхтарі (габаритне освітлення повинно бути включено); VII. кнопка включення звукового сигналу. Для того щоб включити звуковий сигнал, натисніть на кнопку.

Дальнє світло фар

Щоб включити фари дальнього світла, коли важіль подрулевого перемикача 1 знаходиться в положенні «ближнє світло фар», потягніть важіль 1 на себе. При цьому включається відповідна сигнальна лампочка на щитку приладів. Щоб знову включити фари ближнього світла, ще раз перемістіть важіль подрулевого перемикача 1 на себе.

увімкнути, ближнє, світло, renault, logan

Вимкнення зовнішнього освітлення

Поверніть крайнє кільце важеля подрулевого перемикача 1 в початкове положення.

Як включити світло на Renault Logan?

Щоб включити фари ближнього світла, поверніть крайнє кільце важеля подрулевого перемикача 1 в положення, при якому мітка 2 суміститься з відповідним символом. При цьому на щитку приладів загориться сигнальна лампочка.

Як увімкнути ближнє і дальнє світло фар?

У разі якщо вже ввімкнено ближнє світло, то для включення дальнього світла потягніть важіль подрулевого перемикача 1 на себе. На приладовому щитку загориться відповідна сигнальна лампа. Щоб знову увімкнути ближнє світло фар, ще раз пересуньте важіль перемикача на себе.

Як зрозуміти що включений дальнє світло?

Коли автоматичний дальнє світло фар активований, на дисплеї водія горить білий символ. Якщо включений дальнє світло, цей символ забарвлений в синій колір. Для світлодіодних фар це також дійсно в разі, коли дальнє світло фар лише частково затемнений, т. Е.

Як включити дальнє світло на Renault Logan?

Для постійного включення дальнього світла фар повертаємо рукоятку центрального вимикача освітлення в положення «3» (див. Вище) і переводимо важіль на себе ще більше, ніж при короткочасному включенні. При включенні дальнього світла фар в комбінації приладів синім світлом загоряється відповідний сигналізатор.

Як включити дальнє світло фар?

Дальнє світло можна включити, коли поворотне кільце підрульового важеля знаходиться в положенні або. Для активування дальнього світла перемістіть підрульовий важіль вперед. Для відключення перемістіть підрульовий важіль назад. При включеному дальньому світлі фар на дисплеї водія горить символ.

Коли можна ввімкнути дальнє світло фар?

Дальнє світло включаємо в темний час доби, при недостатньої видимості і в тунелях. При цьому Правила допускають користуватися в цих випадках і ближнім світлом.

Як включити дальнє світло на Renault 19?

Для включення дальнього світла включите фари і натисніть важіль в сторону від себе (положення 1) (рис. 1.61). Для перемикання на ближнє світло фар потягніть важіль на себе (положення 2). Індикаторна лампа дальнього світла фар (блакитна) на приладовій панелі вказує на включення дальнього світла фар.