Скидання помилки подушки безпеки Nissan TIIDA

Як обнулити помилки Nissan Primera p11?

Найшвидший спосіб скинути всі помилки. це при включеному двигуні перемкнути на 2 секунди контакти 9 і 16 на роз’ємі діагностики і вимкнути запалювання.

Як зробити самодіагностику на Nissan TIIDA?

Одночасно натиснути на кнопки скидання добового пробігу і налаштування годин і утримувати їх. Включити запалювання і відпустити кнопки. Запуститься самодиагностика, при якій стрілки спідометра, тахометра і рівня палива будуть одночасно переміщатися від мінімального показання до максимального і назад.

Як скинути помилку airbag Nissan Primera p11?

 • Сидимо в машині запалення вимкнене, двері закриті.
 • включаємо запалювання
 • Відкриваємо водійські двері і протягом 7 секунд 7 разів натискаємо на кінцевик водійських дверей
 • Почне блимати лампочка подушок. вона виморгает код помилки
 • Вимикаємо запалювання закриваємо двері
 • включаємо запалювання

Як зняти помилку airbag?

 • Вставляємо ключ запалювання.
 • Натискаємо на педаль гальма і заводимо двигуна, педаль не відпускаємо.
 • Ключ повертаємо в те положення, коли все лампочки замигають.
 • Чекаємо поки не закінчиться світіння невеликого значка Airbag.
 • Запалювання вимикаємо і з цього моменту чекаємо не більше однієї секунди.
 • Чекаємо ще три секунди.

Як скинути помилку подушки безпеки на Nissan Note?

Як скинути помилку Airbag на Nissan Note?

 • Повернути ключ запалювання з положення OFF в положення ON.
 • Після того, як датчик подушок безпеки загориться на 7 секунд і згасне, протягом 1 секунди повернути ключ запалювання в положення OFF.
 • Після повороту ключа запалювання почекати більш 3 секунд.
 • Повторити пункти 1-3 2 рази (всього 3 рази).

Як скинути помилку подушки безпеки Renault Logan?

 • Звернутися до офіцій (швидко, якісно, ​​але дуже дорого)
 • Випаяти ЧІП на ЕБУ і перепрограмувати (видалити сліди помилки)
 • Фізично відключити лампочку від ланцюга
 • Програмне скидання помилки через підключення до ODB2.

Як скинути помилку подушки безпеки на Nissan TIIDA?

Щоб зробити скидання помилки подушки безпеки, вставляємо ключ в замок запалювання, повертаємо його, включивши запалювання, і чекаємо коли індикатор моргаючи потухне перший раз. Відразу після цього, не пізніше однієї секунди запалювання вимикаємо, чекаємо три секунди і включаємо назад. Повторюємо три рази.

Як скинути помилку подушки безпеки

Скидання помилки подушки безпеки заодно і інших помилок

Індикатор подушок безпеки, як зняти помилку. Як замінити шлейф можна глянути тут:

Індикатор подушок безпеки. Як зняти помилку.

Як скинути помилку подушок безпеки на Chevrolet Епіка. Як прибрати помилку подушок безпеки. В цьому…

У разі фіксування удару датчиком, передається аварійний сигнал, Airbag активується і подушки швидко розкриваються протягом тридцяти мілісекунд. Найсучасніші системи аербегамі оснащуються пристроями, які здатні акумулювати достатню кількість електричної енергії для приведення подушок в дію, навіть в тому випадку, якщо головна транспортна батарея ушкодилася при ударі.

Будь-який дефект подушок безпеки відслідковуються блоком діагностики, який запускається при включенні запалювання транспортного засобу. У разі виявлення сканером будь-якої помилки, на панелі приладів буде загорятися індикатор аербегамі.

Nissan Almera 2004 року на DRIVE2

Всім доброго часу доби! Сьогодні вранці як звичайно завів Альку з авто запуску, що б прогрілася поки одягаюся, сідаю в машину і бачу що блимає індикатор несправності подушки безпеки.

скидання, помилки, подушка, безпеки

Трохи по гугл я натрапив на статтю як скинути помилку.

Для переходу з режиму користувача в режим самодіагностики (процедура “SRS-24”): 1. включи запалювання в положення ON (без двигуна) 2. контрольна лампа аїр-баг світиться близько 7 секунд і потім гасне, в перебігу секунди після “згасання” лампи вимкни запалювання (в OFF) 3. почекай більше 3 секунд4. повтори кроки 1-3 ще 2 рази (всього повинно бути 3 включення-виключення) 5. включи запалювання в ON (без двигуна), система перейде в режим самодіагностікі.Предупрежденіе. Якщо в режимі користувача контрольна лампа аїр-баг не блимає, то перевести в режим самодіагностики систему невозможно.В режимі діагностики, коли несправність виявлена, в режим користувача можна перейти включенням запалювання з OFF в ON (без двигуна).Расшіфровка показань лампи аїр-бега в режимі процедури “SRS-24” (самодіагностики системи): 1. переведи систему в режим самодіагностики (алгоритм описаний вище) 2. після переходу в режим самодіагностики, порахуй кількість мерехтіння лампи аїр-бега:. варіант (а) “мерехтіння з частотою 1/2 секунди”. Все в порядку, потрібно просто почистити помилку, вимкнувши і знову включити запалювання (опишу в пості нижче). варіант (б) “два мерехтіння”. несправність в ланцюзі подушки водія-варіант (в) “сім мерехтінь”. несправність в ланцюзі датчика діагностікі- варіант (г) “вісім мерехтінь”. Несправність в ланцюзі подушки пассажіра.- варіант (д) “одне мерехтіння”. Несправність в ланцюзі правого преднатяжители ремня- варіант (е) “три мерехтіння”. Несправність в ланцюзі лівого преднатяжители ремня.- варіант (ж) “три мерехтіння з двома проміжними (1.5 сек)”. несправність в ланцюзі правого бокового датчика- варіант (з) “чотири мерехтіння з двома проміжними (1.5 сек)”. Несправність в ланцюзі лівого бокового датчика- варіант (і) “одне мерехтіння з двома проміжними (1.5 сек)”. Несправність в ланцюзі правої подушки безпеки-варіант (к) “два мерехтіння з двома проміжними (1.5сек)”. несправність в ланцюзі лівому подушки- варіант (л) “п’ять мерехтінь з двома проміжними (1.5 сек)”. несправність в ланцюзі правої бічної подушки-варіант (м) “шість мерехтінь з двома проміжними (1.5 сек)”. Несправність в ланцюзі лівому подушкі.Проделав дану процедуру, за мерехтінням індикатора я визначив, що у мене варіант (а): “мерехтіння з частотою 1/2 секунди”. Все в порядку, потрібно просто почистити ошібку.Очістка помилки: Коли несправність виявлена ​​і виправлена, вимкни запалювання (OFF) як мінімум на 1 секунду, а потім включи в ON. режим самодіагностики переводиться в режим користувача і результат самодіагностики очищається.

У мене все вийшло, індикатор більше не блимає.

У чому полягає принцип роботи системи безпеки?

Всі сучасні автомобілі оснащуються різними засобами, які покликані для забезпечення безпеки, як водія, так і пасажирів під час пересування транспортного засобу при виникненні нештатної ситуації. Одним з найпопулярніших засобів для забезпечення безпеки на сьогоднішній момент є подушки. Більшість автолюбителів в той момент, коли горить індикатор подушки безпеки, думають, що мало місце порушення роботи подушок і необхідно терміново ліквідувати виниклу помилку.

Але ця думка помилкова, оскільки на сьогоднішній момент Airbag є не тільки подушкою безпеки, а цілою системою. Наприклад, коли на авто-панелі або кермі розташований логотип SPS, то цей транспортний засіб має систему розширеної безпеки.

Крім подушок розширена система Airbag оснащується ременями, датчиками ударів, блоком керівництва, преднатяжителями і піропатронами. Основним елементом системи Airbag вважається блок керівництва, так як саме від нього залежать всі рішення, пов’язані з функціонуванням самої системи. Тобто, саме від блоку керівництва залежить спрацьовування лампочок. Індикатор подушок безпеки розташовується на панелі приладів багатьох сучасних машин.

Під час включення запалювання проходить тестування системи Airbag, протягом якого лампочка може горіти або ж блимати. Після проведення тестування, яке займає близько п’яти секунд, лампочка повинна згаснути до наступного включення запалення. У разі, якщо лампочка залишилася горіти, система Airbag транспортного засобу несправна і викликатиме помилку. Чи означає це, що аербегамі не спрацює в аварійній ситуації? Природно немає. Хоча можуть відбутися такі ситуації, коли система Airbag дійсно не спрацює, або ж спрацюють не всі подушки безпеки. Саме тому значок системи безпеки забарвлений в червоний колір.

Nissan Note # Рудий Ен 2007 року на DRIVE2

Вобщем справа була так коли вирішив обтягнути панель на фото в плівку, від’єднав штекер від індикатора пасажирського сидіння (на даному табло індикатор пасажирської подушки і ременя безпеки). Після чого потрібно було від’їхати і я, не підключаючи його, завів автомобіль і по своїй тупості думав потрапив на діагностику, тому що закліпав індикатор помилки подушок безпеки. Штекер поставив на місце і скинув клему акумулятора на 2 хвилини, але ефекту ніякого, продовжував моргати і так як мені сутра їхати в інше місто часу мотатися по сервісах не було, зателефонував одному (як раз в те місце куди зібрався їхати), він сказав приїжджай скинемо, але до Череповця довелося б їхати так, а це пипец як дратувало. Почав шукати інформацію на драйві і знайшов як потрібно скидати такі помилки без будь-якого обладнання, а так само як і навчання заслінки, потрібен тільки ключ запалювання.

Все вийшло, більше не блимає, тепер хочу поділитися інформацією з вами!

Спосіб досить таки простий: 1) Затискаємо педаль гальма до упору (тримаємо педаль гальма до кінця процедури).2) Переводимо ключ в режим запалювання ON (коли загоряється вся панель).3) Чекаємо 7 секунд (поки не почне блимати лампочка подушки безопасті) 4) Швидко переводимо ключ в положення OFF5) пункт 2-4 повторюємо 3-5 разів.

6) вуаля все помилки видалені, якщо не вдалося їх видалити значить дійсно де тобто не справність.

До речі як написано було в тому блозі цей метод скидає всі помилки, але у мене як горіла ABS так і горить, але там реально правий передній датчик мертвий і іншого не очікував ефекту =)

Як Видалити Помилку Подушки Безпеки

Однією з найважливіших систем пасивної безпеки сучасних автомобілів є повітряна подушка, яка також називається Airbag. Основне завдання подушок полягає в пом’якшенні удару під час зіткнення одного автомобіля з будь-яким іншим транспортним засобом або перешкодою. Для забезпечення безвідмовного функціонування даної еластичною оболонки, яка в разі виявлення загрози наповнюється газом, існує спеціальний блок керівництва аербегамі. Досить часто автолюбителів турбують індикатори, які розташовуються на панелі приладів, а особливо ті, які мають червоне забарвлення.

Чому значок airbag має червоне забарвлення? Як прибрати виникла помилку системи Airbag, і чи означає це, що вона вийшла з ладу?

На ці та багато інших питань ми і відповімо в цій статті.

Отже, в даній статті представлені відповіді на такі досить поширені питання:

 • У чому полягає принцип роботи системи подушок безпеки?
 • Що робити якщо загорілася лампочка подушок безпеки?
 • Основні причини, за якими загоряється значок;
 • Як провести діагностику подушок безпеки?
 • Як прибрати помилку подушок безпеки?

Як скинути помилку подушки безпеки на Qashqai?

 • Вставляємо ключ у запалювання.
 • Натискаємо педаль гальма. Тримати педаль гальма натиснутою до закінчення процедури.
 • Повертаємо в положення запалювання (коли загоряється все лампочки)
 • Чекаємо коли закінчить горіти значок айрбег.
 • Не пізніше 1 секунди після цього вимикаємо запалювання
 • Чекаємо 3 секунди.
 • повторюємо пункти 3-6 ще 3 рази.

Чому блимає значок подушка безпеки?

Якщо горить. значить подушки стріляли, або накрився блок управління SRS (він дорогий). У 99% випадках «миготіння». це обрив спірального кабелю-шлейфа в кермі, і відповідно відмовляє водійська подушка.

Як скинути помилки на Toyota?

При появі помилки рекомендують відключити акумулятор, щоб їх скинути і стерти. Помилку можна скинути педаллю гальма, але при цьому зберегти в пам’яті !

 • Включаеш запалювання і тиснеш на гальмо 5 разів.
 • Виключаеш запалювання і давіш на гальмо 5 разів.
 • Включаеш запалювання і давіш на гальмо 10 раз.
 • Заводіш.

Як скинути помилку на Nissan Almera n16?

Щоб скинути коди помилок, потрібно просто натиснути на педаль газу в той момент, коли йдуть ці спалахи. і тримати не менше 10 секунд. Потім вимикаємо запалювання. Після цього заводимося. і спостерігаємо, що зловісна лампа Check Engine більше нам не набридає.

Як рахувати помилки Nissan Almera Н16?

Запишіть всі помилки щоб їх не «втратити».

 • Увімкнути.
 • На протязі 5 сек натиснути на газ 5 разів, відпустити газ.
 • Чекати 7 сек, на 8-9сек натиснути на газ і тримати (10 сек) поки не почне моргати Чек.
 • Коли замаргает Чек, відпустити газ і вважати помилки (якщо 0000-10длінних, 10-коротких, 10-кор, 10-кор, то помилок немає).

Як скинути помилку подушки безпеки на Nissan TIIDA?

Щоб зробити скидання помилки подушки безпеки, вставляємо ключ в замок запалювання, повертаємо його, включивши запалювання, і чекаємо коли індикатор моргаючи потухне перший раз. Відразу після цього, не пізніше однієї секунди запалювання вимикаємо, чекаємо три секунди і включаємо назад. Повторюємо три рази.

Як скинути помилку подушки безпеки Renault Logan?

 • Звернутися до офіцій (швидко, якісно, ​​але дуже дорого)
 • Випаяти ЧІП на ЕБУ і перепрограмувати (видалити сліди помилки)
 • Фізично відключити лампочку від ланцюга
 • Програмне скидання помилки через підключення до ODB2.

Nissan Primera Logbook Полагодив Airbag

Проїхав приблизно 1500 км без помилки airbag і можу сказати. Нарешті полагодив подушки безопасності.І все проблема це повна дичину. Зараз опишу детальніше. Кому лінь читати суть проблеми і рішення описані в 3-му абзаці з конца.Решеніе помилки по подушкам завжди було десь поруч, але інші проблеми з авто не давали її вирішити. Так і проїздив півтора року до недавнього часу.

Почну з далека. Через тиждень після покупки вилізла помилка AirBug.Позвоніл колишньому власнику почув стандартне не чого не знаю, все було хорошо.Сейчас то зрозуміло, що він тупо скинув помилку і це допомагає загасити її на якийсь час. Але це не усуває її.

Я Пробував скидати помилку, але через якийсь час вона з’являлася знову, що говорила про те що це не тупо глюк.

Найсумніше, що Пробував читати помилку автодіагностикою, але ні чого не видавалося. Авто переходив в режим читання помилки, але ні чого конкретного не було, спалахи тривали 2 секунди, затухаючи на 3 секунди.

Їздив на діагностику, мені сказали помилка 71. Намагався знайти в інтернеті, і не знайшов ні чого схожого. Думав мені дали якусь дурницю, і сканер нормально не вміє читати авто.

Наступний цікавий момент, стався при розборі панелі приладів. Потрібно було пропоять пару діодів на значку габаритів, так як горіли тьмяно. (Робив з цього мануалу) Майже очікувано знайшов шматок фольги перед лампочкою AirBug. і ось тут я не розумію на скільки потрібно бути ідіотом, щоб таке зробити. У нас в авто все помилки дублюються на моніторе.Какой сенс в цьому всьому? Але в подальшому переконався, що принаймні частина колишніх наїзників особливим розумом не відрізнялися.

Час минав, авто підкидало все нові проблеми, то ланцюг поміняти, то зчеплення, то шланг Гура накрився і тп.За цей час переконався якщо потрібно вирішити проблему добре, потрібно вирішити її самостійно. Я знав про часту проблему в наших авто з з’єднанням подушок. Тому пару раз чесно підтискав Піни під сидіннями. Але результату це не дало.І з появою вільних коштів, купив собі сканер Nissan3Line.

Після покупки відразу ж вирішив перевірити airbug. І якого ж було моє здивування коли я отримав ту ж 71-ую помилку.

Але тепер у мене було її повний опис. AIRBAG MODULE (Open) 71.Снова пішов в інет, довелося шукати не тільки на російських ресурсах, на зарубіжних (на польських і американських і тд).У результаті кілька ресурсів стверджували що проблема пов’язана з подушкою в кермі. Почав розбиратися далі, дізнався про часту проблема з обірваним підрульовими шлейфом.

Дочекався теплих вихідних і пішов розбиратися з проблемою. Все це робив з передчуттям великого гемора, так як шукати обрив в шлейфі не саме тривіальне заняття. І тим більше сигнал і кнопки на кермі у мене відмінно работалі.Снял клеми з акумулятора. Знайшов відео інструкцію в як знімати подушку. Зняв і офігів. (Насправді трохи пізніше стало радісно, ​​так як шлейф скоріше за все розбирати не потрібно).Провода подушки були порвані, і замкнуті між собою. Який дебіл це робив я хз.Обично в таких випадках ставлять резистор (опір), а тут просто замкнув 2 дроти.

Відновив всі з’єднання, правда на скручування. робив у дворі. Ізолював все. Встромив подушку назад.

Настав час підключати аккум, було трохи страшно, ну не дарма ж подушка не підключена била.Набрался сміливості, підключив клеми, ні чого не сталося. Ну думаю над заводити, заводив сидячи на пасажирському, ну хіба мало. І знову ні чого не проізошло.Но і помилка не зникла. Знайшов інформацію, що помилку сама не скидається, потрібно скидати самому. Що і сделал.І ось проїхав вже 1.5к км і помилка не чути. Судячи з усього вирішив цю проблему.

І ось реально Хоч куди плюнь одні наїзники, а не водії. Як можна було замкнути 2 дроти між собою. Це ж елементарна фізика. Я думаю з цієї причини самодиагностика працювала через ж.пу.Я розумію як подушка могла бути не підключена. Авто скоріше за все була бита в морду (точніше в праве переднє крило). Так стара подушка спрацювала, а нову просто встромили не підключаючи. Але накой було замикати 2 дроти?

До чого цей пост, а до того, що є в кримінальному та статті за жорстоке поводження з тваринами, за нанесення шкоди человеку.Может варто ввести покарання за жорстке поводження з авто?

Скидання кодів помилок подушок безпеки Almera N16

Якщо у вас на панелі приладів горить індикатор подушок безпеки, то возіожно у вас виникла помилка подушок безпеки в Nissan Almera. У цій статті ми розглянемо як скинути помилку подушок безпеки.

Для переходу з режиму користувача в режим діагностики: 1. включіть запалення в положення ON (без двигуна) 2. контрольна лампа аїр-баг світиться близько 7 секунд і потім гасне. протягом 1 секунди після «згасання» лампи вимкнути запалювання (в OFF) 3. Зачекайте більше 3 секунд 4. повторіть кроки 1-3 ще 2 рази (всього повинно бути 3 включення-виключення) 5. Увімкніть запалювання в ON (без двигуна). система перейде в режим самодіагностики.

Перехід з режиму діагностики в режим пользоватлея аналогічний 1 2 3 4 5 Попередження. Якщо в режимі користувача контрольна лампа аїр-баг не блимає, то перевести в режим діагностики систему неможливо. У режимі діагностики, коли несправність виявлена, в режим користувача можна перейти включенням запалювання з OFF в ON (без двигуна). Очищення помилки. Коли несправність не усувається, вимкніть запалювання (OFF) як мінімум на 1 секунду, а потім увімкніть в ON. Режим діагностики переводиться в режим користувача і результат самодіагностики очищається. от якось так. Тестував. спрацювало. головне поварачівать ключ вчасно, як тільки гасне сигнал подушки на панелі.

Скидання помилки подушки безпеки

Сучасні автомобілі оснащуються системою пасивної безпеки і обладнані SRS (Supplemental Restraint System), яка включає подушки безпеки. SRS працює під управлінням електронного блоку-контролера: в разі аварії імпульс від ударних інерційних датчиків надходить в мікропроцесор, звідки команда спрацьовування подушки йде на виконавчі механізми (газогенератор, пиропатрон).

Вся система функціонує в загальному ланцюжку ЕБУ (електронного блоку управління), де відбувається діагностика, контроль та налаштування елементів. Якщо відбувається відмова датчика, порушення, обрив електричного кола, або некоректна робота інших компонентів, то на приладовій панелі загоряється індикатор аварійного спрацювання «airbag». Іноді індикація спрацьовує помилково і вимагає скидання помилки в ручному режимі.

Мультітроникс

Мультітроникс підключають до колодки OBD2, попередньо повернувши ключ у замку запалювання в положення (включити ланцюг, що не заводячи двигун). Синхронізують пристрій по «Bluetooth» з ноутбуком, або смартфоном з встановленою програмою діагностики (скачати можна в інтернеті у вільному доступі, наприклад, INCarDoc free). У головному меню натиснути «Підключити OBDII»: система сама розпізнає пристрій і активує режим сканера. Далі в журналі слід знайти розділ SRS (подушки безпеки) і послідовно скинути помилки, натиснувши «OFF» замість «ON». Повний список кодів помилок дан в технічному описі автомобіля. залежно від марки вони можуть відрізнятися. Після скидання пристрій відключають і запускають двигун.

Скидання помилки

Якщо водій перевірив стан датчиків і впевнений, що в аварію машина не потрапляла, значить потрібно скинути. Інструкція підходить для всіх сучасних моделей Nissan, де присутній бортовий комп’ютер:

 • В запалювання вставляється ключ.
 • Далі потрібно опустити педаль гальма до межі і залишити її в такому положенні до завершення скидання.
 • Ключ слід повернути в положення, коли загоряються всі індикатори на приладовій панелі.
 • Після закінчення світіння значка «аербегамі» необхідно відразу вимкнути запалювання (затримка не більше 1 секунди).
 • Після описаних дій має пройти 3 секунди.
 • Кроки 3-5 необхідно повторити три рази.

Цей алгоритм запускає функцію самодіагностики систем автомобіля. Якщо бортовий комп’ютер не знаходить обривів і помилок в підключеннях, то тоді сигнал швидко блимає. Після завершення процесу слід вимкнути запалення і повернути ключ у крайнє положення. Тепер помилка стерта.

Лампочка подушки безпеки: чому моргає, як скинути і усунути

Досить часто на автомобілях Nissan з’являється така проблема: горить лампочка подушка безпеки. Відповідальний власник машини прагне, щоб будь-які несправності були усунені максимально швидко. У статті докладно описано, чому загоряється індикатор, що відповідає за подушки, як скинути помилку «Airbag» і що зробити, щоб усунути несправність.

Як прибрати помилку подушки безпеки

Для того, щоб встановити код несправності і прибрати помилку «airbag» використовують різні діагностичні пристрої, які підключають до гнізда OBD2 (зазвичай розташований під рульовою колонкою). При використанні сканера потрібен спеціальний перехідник і комп’ютер (ноутбук) з необхідним програмним забезпеченням. Доступніше всього використовувати MULTITRONICS. готовий модуль бортового комп’ютера з усіма функціями самостійної діагностики.

Варіанти усунення помилки. покрокові дії:

Скидання помилки

Якщо водій перевірив стан датчиків і впевнений, що в аварію машина не потрапляла, значить потрібно скинути. Інструкція підходить для всіх сучасних моделей Nissan, де присутній бортовий комп’ютер:

 • В запалювання вставляється ключ.
 • Далі потрібно опустити педаль гальма до межі і залишити її в такому положенні до завершення скидання.
 • Ключ слід повернути в положення, коли загоряються всі індикатори на приладовій панелі.
 • Після закінчення світіння значка «аербегамі» необхідно відразу вимкнути запалювання (затримка не більше 1 секунди).
 • Після описаних дій має пройти 3 секунди.
 • Кроки 3-5 необхідно повторити три рази.

Цей алгоритм запускає функцію самодіагностики систем автомобіля. Якщо бортовий комп’ютер не знаходить обривів і помилок в підключеннях, то тоді сигнал швидко блимає. Після завершення процесу слід вимкнути запалення і повернути ключ у крайнє положення. Тепер помилка стерта.

причини індикації

Після запуску двигуна на приладовій панелі спалахують практично всі лампочки. це нормальне явище, виконується діагностика захисного комплексу. Якщо після декількох хвилин роботи силової установки блимає лампочка подушки безпеки Nissan, значить потрібно вживати заходів.

Нижче описані дві основні причини, через які загоряється цей індикатор:

 • Зіткнення. Якщо при ДТП спрацювали подушки, то водій відразу розуміє, чому загорілася лампочка «аербегамі». Також при зіткненні може пошкодитися датчик, при цьому удар не обов’язково повинен бути сильним. Цей елемент часто виходить з ладу при аваріях, в яких подушки навіть не спрацювали. Якщо автомобіль побував в руках родичів або знайомих, то у них слід поцікавитися, що трапилося з машиною.
 • Несправні контакти датчиків. На блоках подушок розташовані датчика, якщо вони окислюються або згорають, на приладовій панелі блимає подушка безпеки на Nissan. Іноді сигнал з’являється, а потім гасне. Контакти зношуються через вологу, яка знаходиться в повітрі. Температурний режим автомобіля постійно змінюється, як результат, в салоні накопичується конденсат.
 • Установка нового обладнання. Власники різних моделей Nissan отримують цю помилку після роботи з проводкою автомобіля. Наприклад, потрібно протягнути дроти від навігатора через повітропровід. І якщо включити запалювання, коли датчик удару відключений, на панелі з’явиться набридлива помилка.

Лампочка подушки безпеки: чому моргає, як скинути і усунути

Досить часто на автомобілях Nissan з’являється така проблема: горить лампочка подушка безпеки. Відповідальний власник машини прагне, щоб будь-які несправності були усунені максимально швидко. У статті докладно описано, чому загоряється індикатор, що відповідає за подушки, як скинути помилку «Airbag» і що зробити, щоб усунути несправність.

Усунення причин помилки

ВАЖЛИВО! Перед роботою з електронікою необхідно завжди відключати мінусову клему. Приступати до роботи потрібно не раніше, ніж через 2 хвилин з моменту відключення «мінуса» від акумуляторної батареї.

Як проводиться скидання, читач вже знає. Також необхідно перевірити датчик удару, якщо його контакти окислені і видно пошкодження, його необхідно замінити. Розташування датчика залежить від моделі авто. Наприклад, в Nissan Qashqai датчик, який відповідає за подушку переднього пасажира, знаходиться за бардачком. При демонтажі потрібно дотримуватися обережно, не можна бити, трясти і здійснювати інші різкі рухи. Якщо під час аварії спрацювали подушки, то їх заміна має здійснюватися в сервісному центрі, самостійно таку роботу проводити не варто.

Якщо на панелі моргає подушка безпеки переднього пасажира через випадкове відключення клеми, то вирішити проблему можна за рахунок видалення контактної групи. Проходить процес за наступною схемою:

 • В першу чергу знімається мінусова клема АКБ.
 • Далі потрібно прибрати бардачок, від’єднавши два фіксатора.
 • У верхній частині буде кілька кріплень замка. Після відкручування гвинтів можна витягти замок бардачка.
 • Тепер з’явився доступ до кришки для контактної групи (фішки). Пластикову деталь необхідно акуратно потягнути на себе.
 • На корпусі контактної групи є засувка, натиснувши на яку можна роз’єднати компонент.
 • Провід необхідно обрізати і прибрати пластиковий елемент. Тепер дроти з’єднуються між собою і надійно ізолюються.
 • Готово, збірка проводиться в зворотній послідовності.

Щоб завершити роботу, необхідно виконати скидання.

Якщо матеріал був для вас цікавий або корисний, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі:

Відключення подушки безпеки автомобіля Nissan Primera 2001. 2007

Я їжджу на Mercedes-Benz C-class ⚡Messerschmitt ⚡ (до цього. 6 машин) Кунгур, Росія

При покупці авто була проблемка. кліпав значок несправності подушок і на екран бортового комп’ютера вилазило оне ж повідомлення. Колишньому власникові в сервісі пропонували змінювати блок управління подушками. Я знайшов вихід: 1. Включаємо запалювання. загоряється значок подушки. чекаємо поки він почне гаснути. відразу вимикаємо запалювання, дістаємо ключ. чекаємо поки клацне в районі бардачка і протягом 2-х секунд вставляємо ключ І ТАК 8 РАЗ2. Після 8-го рази включаємо запалювання на 1 секунду, тушкуємо і заводимо. І вуаля))

Раніше Самодиагностика Далі Повертаємо автомат водійського склопідіймача

Ваші права

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете відповідати в темах
 • Ви не можете додавати файли
 • Ви не можете редагувати свої повідомлення
 • BB-код є Увімк.
 • Усмішки Увімк.
 • код Увімкнути.
 • код Увімкнути.
 • HTML код Вимкнення.

як відключити датчик подушку безпеки?

Всім доброго часу доби! При кожному пуску двигуна бортовий виводить повідомлення і каже що потрібно замінити подушки безпеки але на мою їх їх ще вистачить років на 5 хто підкаже? Премії P12 2001!

Всім доброго часу доби! При кожному пуску двигуна бортовий виводить повідомлення і каже що потрібно замінити подушки безпеки але на мою їх їх ще вистачить років на 5 хто підкаже? Премії P12 2001!

прям так і говорить? саме замінити? або може просто помилку показує?

прям так і говорить? саме замінити? або може просто помилку показує?

На бортовий виходить це і далі по японськи

На бортовий виходить це і далі по японськи

Прям як ніби попереджає, що якщо збираєтеся возити перед собою великі м’ячики. обов’язково пристібатися)))

На бортовий виходить це і далі по японськи

ну це просто помилка подушек.возможно, досить буде її сбросіть.а міняти подушки поки можна і почекати

Ось подяку. Подухі розрахованих на 10 років, твоїм 11 роби висновки.

«Горить ABS і неработает спідометр (історія) | Як налаштувати годинник? Р12 »

Nissan Primera, 2006

Як відключити датчик дощу, а то дістав уже

від vadim в розділі Електрообладнання

Скидання помилки подушки безпеки Nissan primera p12

Nissan Primera P12. Системи пасивної безпеки (SRS)

Система пасивної безпеки (SRS) автомобіля Nissan Primera об’єднує в комплексі фронтальні і бічні подушки безпеки для водія і переднього пасажира, віконні фіранки безпеки і ремені безпеки для водія і всіх пасажирів. Інерційні ремені безпеки для водія і переднього пасажира оснащені піротехнічними преднатяжителями, встановленими в котушках, і обмежувачами зусилля натягу.

Подушки безпеки не замінюють ремені безпеки. Більш того, при русі автомобіля водій і передній пасажир обов’язково повинні бути пристебнуті ременями, так як в разі дорожньо-транспортної пригоди, що спрацювала подушка безпеки сама може завдати не пристебнутий ременем людині важку травму.

Силу і напрям удару при дорож- но-транспортній пригоді визначає електронний блок управління (ЕБУ) системою пасивної безпеки за допомогою електронного акселерометра в блоці управління.

і електронні акселерометри (датчики удару), встановлені в підставах середніх стійок кузова. За сигналом акселерометрів блок управління активує подушки безпеки.

При лобовому ударі певної сили ЕБУ отримує сигнал від акселерометра і, видаючи команду на піротехнічні елементи преднатяжителей, перед активацією подушок безпеки збільшує натяг ременів. Переднатягувачі забезпечують своєчасне реагування на аварійне уповільнення автомобіля, притягаючи водія і пасажирів до спинок сидінь, а також виключають подальше переміщення їх вперед по інерції і отримання травм від спрацювала подушки безпеки.

Механізм преднатяжители ременя безпеки завжди наводиться в дію раніше, ніж подушка безпеки.

До додаткових елементів системи пасивної безпеки також відносяться підголовники, встановлені на спинках сидінь. Підголівники запобігають ушкодженню шийних хребців людей, що сидять в автомобілі, при сильному ударі ззаду і при спрацьовуванні подушок безпеки.

Нижче описані зняття і установка подушки безпеки, встановленої в ступиці рульового колеса, фронтальної подушки безпеки переднього пасажира, ременів безпеки і блоку управління системою. Бічні і віконні подушки безпеки слід демонтувати на станціях техобслуговування, які мають спеціально підготовленим персоналом. Регулювання положення підголівників і їх зняття описані в розд. 1 «Пристрій автомобіля» (див. «Сидіння», с. 31).

Варіант з замикання контактів:

При бажанні провести самодіагностику включають запалювання, і на 3 сек. Плазуни два крайніх нижніх контакту 9 і 16 на роз’ємі діагностики.

Варіант за допомогою педалі:

Двигун заглушений, ключ в OFF, педаль газу відпущена. За секундний виконати наступні дії:

Повернути ключ в ON і почекати 3 секунди.

Протягом 5-и секунд 5 разів повністю натиснути і відпустити педаль газу.

Почекати 7 секунд, повністю натиснути педаль газу і утримувати її приблизно 10 сек., Поки індикатор МІ не почне блимати.

Повністю відпустити педаль газу.

В діагностичному режимі число спалахів індикатора Mi показує 4-значні коди помилок. У першій цифри коду довжина спалахів в два рази довше інших, цифри поділяються проміжками в 1 сек., А самі коди проміжками в 1.8 сек. Якщо помилок кілька, то їх коди йдуть один за одним, нуль позначається 10-ю спалахами.

Для скидання кодів помилок треба в діагностичному режимі натиснути на педаль газу на не менше ніж 10 сек. Після цього індикатор повинен отмігать код 0000. Поворот ключа в положення OFF виводить з діагностичного режиму.

Пізнання покрокової інструкції, як зробити самодіагностику Nissan Primera P12, може знадобитися кожному власникові даної моделі, якщо немає можливості звернутися до фахівців, а система авто просить перевірки. Зрозуміло, в автосервісі подібні діагностики виконуються при використанні спеціального обладнання, і там за певну суму зроблять що залишається зробити нашому клієнтові швидко і якісно. Однак що якщо невдача застала проїзду, і виявити помилки при роботі різних відсіків потрібно швидше, щоб усвідомити, що відбувається чим загрожує подальша експлуатація: словом, визначитися з подальшими діями, щоб не нашкодити машині і навіть не влетіти на раптові ремонти.

Як зробити самодіагностику Nissan Primera P12, щоб вважати помилки самостійно? Нашому клієнту залишається реально, необхідно лише усвідомити, як поетапно що залишається зробити нашому клієнту робити. У цьому процесі допоможе наша покрокова інструкція. Самодіагностику проводимо методом рахунку мерехтінь індикатора Check-Engine. Потім складаємо отримані дані і аналізуємо, в спеціальній табличці знаходимо тлумачення помилки, показаної лампочкою.

Самому процесу втілення перевірки передує певний порядок дій, щоб запустити режим.

 • Вимикаємо запалювання як в кінотеатрі на 10 сек.;
 • Знову вставляємо ключ у запалювання, провертає на ризику «ON». 3-и сек.;
 • Далі. 5 тисків за 5 сек: отжимаем газову педаль до самої підлоги;
 • Чекаємо 7 сек. і ще разок на сто відсотків вичавлюємо відповідну педаль, тримаючи її 10 сек. в втопленому положенні (повинен закліпала індикатор Check-Engine);
 • Порада: секунди найкраще відраховувати секундоміром (наприклад, в телефоні або на ручних годиннику). На жаль можна і промовляючи в неквапливому темпі: 1, 3.5, 3 і т.д.;
 • Педаль відпускаємо цілком і вважаємо кількість моргань лампи Check-Engine. Їх буде багато. короткі і довгі. Головне: не ловити гав і дивитися пильно, зчитуючи ймовірні помилки.

Скидання помилки

Якщо водій перевірив стан датчиків і впевнений, що в аварію машина не потрапляла, значить потрібно скинути. Інструкція підходить для всіх сучасних моделей Nissan, де присутній бортовий комп’ютер:

 • В запалювання вставляється ключ.
 • Далі потрібно опустити педаль гальма до межі і залишити її в такому положенні до завершення скидання.
 • Ключ слід повернути в положення, коли загоряються всі індикатори на приладовій панелі.
 • Після закінчення світіння значка «аербегамі» необхідно відразу вимкнути запалювання (затримка не більше 1 секунди).
 • Після описаних дій має пройти 3 секунди.
 • Кроки 3-5 необхідно повторити три рази.

Цей алгоритм запускає функцію самодіагностики систем автомобіля. Якщо бортовий комп’ютер не знаходить обривів і помилок в підключеннях, то тоді сигнал швидко блимає. Після завершення процесу слід вимкнути запалення і повернути ключ у крайнє положення. Тепер помилка стерта.

причини індикації

Після запуску двигуна на приладовій панелі спалахують практично всі лампочки. це нормальне явище, виконується діагностика захисного комплексу. Якщо після декількох хвилин роботи силової установки блимає лампочка подушки безпеки Nissan, значить потрібно вживати заходів.

Нижче описані дві основні причини, через які загоряється цей індикатор:

 • Зіткнення. Якщо при ДТП спрацювали подушки, то водій відразу розуміє, чому загорілася лампочка «аербегамі». Також при зіткненні може пошкодитися датчик, при цьому удар не обов’язково повинен бути сильним. Цей елемент часто виходить з ладу при аваріях, в яких подушки навіть не спрацювали. Якщо автомобіль побував в руках родичів або знайомих, то у них слід поцікавитися, що трапилося з машиною.
 • Несправні контакти датчиків. На блоках подушок розташовані датчика, якщо вони окислюються або згорають, на приладовій панелі блимає подушка безпеки на Nissan. Іноді сигнал з’являється, а потім гасне. Контакти зношуються через вологу, яка знаходиться в повітрі. Температурний режим автомобіля постійно змінюється, як результат, в салоні накопичується конденсат.
 • Установка нового обладнання. Власники різних моделей Nissan отримують цю помилку після роботи з проводкою автомобіля. Наприклад, потрібно протягнути дроти від навігатора через повітропровід. І якщо включити запалювання, коли датчик удару відключений, на панелі з’явиться набридлива помилка.

Усунення причин помилки

ВАЖЛИВО! Перед роботою з електронікою необхідно завжди відключати мінусову клему. Приступати до роботи потрібно не раніше, ніж через 2 хвилин з моменту відключення «мінуса» від акумуляторної батареї.

Як проводиться скидання, читач вже знає. Також необхідно перевірити датчик удару, якщо його контакти окислені і видно пошкодження, його необхідно замінити. Розташування датчика залежить від моделі авто. Наприклад, в Nissan Qashqai датчик, який відповідає за подушку переднього пасажира, знаходиться за бардачком. При демонтажі потрібно дотримуватися обережно, не можна бити, трясти і здійснювати інші різкі рухи. Якщо під час аварії спрацювали подушки, то їх заміна має здійснюватися в сервісному центрі, самостійно таку роботу проводити не варто.

Якщо на панелі моргає подушка безпеки переднього пасажира через випадкове відключення клеми, то вирішити проблему можна за рахунок видалення контактної групи. Проходить процес за наступною схемою:

 • В першу чергу знімається мінусова клема АКБ.
 • Далі потрібно прибрати бардачок, від’єднавши два фіксатора.
 • У верхній частині буде кілька кріплень замка. Після відкручування гвинтів можна витягти замок бардачка.
 • Тепер з’явився доступ до кришки для контактної групи (фішки). Пластикову деталь необхідно акуратно потягнути на себе.
 • На корпусі контактної групи є засувка, натиснувши на яку можна роз’єднати компонент.
 • Провід необхідно обрізати і прибрати пластиковий елемент. Тепер дроти з’єднуються між собою і надійно ізолюються.
 • Готово, збірка проводиться в зворотній послідовності.

Щоб завершити роботу, необхідно виконати скидання.