Скільки масла в коробці Nissan Almera Classic

Скільки літрів масла в коробці Nissan Almera?

Згідно з даними фахівців сервісних центрів і досвідчених механіків, масла в коробку МКПП Nissan Almera Classic буде потрібно 3,2 літра.

Як часто міняти масло в АКПП Nissan Almera Classic?

Згідно з рекомендаціями виробника, в АКПП трансмісійна рідина повинна замінюватися після 60 тис. Км пробігу, а в механічній КПП. після 90 тисяч. В автоматичну коробку передач найкраще підійде ATF Nissan Matic Fluid D (номер KE908-99931). Для повної заміни його потрібно багато. близько 10 літрів.

Як долити масло в АКПП Nissan Almera Classic?

Часткова заміна масла в АКПП Nissan Almera Classic може бути виконана самостійно. Для цього достатньо відкрутити слив на піддоні, загнавши авто на естакаду, і зібрати масло в ємність. Зазвичай випливає до 25-40% обсягу, решта 60-75% залишаються в гідротрансформаторі, тобто фактично це оновлення, а не заміна.

Який рівень масла повинен бути на щупі Nissan Almera Classic?

Рівень масляної плівки повинен знаходитися між мітками «L» і «Н» на щупі Nissan Almera Classic. Якщо рівень масла наближається до мітки «L» або нижче її, долийте масло.

Питання: Скільки потрібно масла в АКПП Nissan Almera Classic?

Для цього знадобиться приблизно 5 літрів мастила. Повна заміна має на увазі слив, промивку і тільки потім. заливку. При цьому способі знадобиться в два рази більше масла.

Як перевірити рівень масла в коробці автомат Nissan TIIDA?

 • Встановіть автомобіль на рівній горизонтальній площадці і включіть гальмо стоянки.
 • Запустіть двигун і послідовно переведіть селектор автоматичної коробки передач в кожне положення, після чого поставте селектор в положення P.
 • Перевірте рівень масла в автоматичній коробці

Коли міняти масло в АКПП Nissan Almera?

Інтервал заміни трансмісійного масла

За регламентом Nissan заміна масла в АКПП Almera G15 не потрібна, оскільки рідина в залита на весь термін служби автомата. Механіки рекомендують міняти ATF кожні 40. 60 000 км для тривалої і надійної роботи коробки передач, т. К. В процесі експлуатації мастило забруднюється.

Злив старого масла

Злийте старе змазує засіб з автомата Nissan. Але перед цим машину заведіть і прогрійте, щоб змазує засіб могло легко вилитися з зливного отвору.

 • Заведіть мотор. Нехай він попрацює на холостих обертах протягом п’яти хвилин.
 • Потім прокотитеся на Nissan кілометрів п’ять.
 • Зупиніться на естакаді або ямі.
 • Одягніть рукавички перед тим, як залізти під машину. Коли ви будете зливати масло, воно буде гарячим. Одного разу я так обпік долоню. гоїлися довго.
 • Поставте зливну тару і відкрутіть пробку.
 • Дочекайтеся, поки всі масло не виллється з АКПП Nissan.
 • Коли з отвору перестане капати масло, можна приступати до наступного етапу.

Увага! Щоб зробити промивання піддона Ніссана, потрібно взяти каністру з бензином або будь-яку іншу промивну рідину.

аналоги

Якщо у вас в місті не можна знайти оригінал, то можна використовувати аналог цього змащувальних засобів. Щоб замінити масло в АКПП Nissan підійдуть аналоги:

скільки, масло, коробці, nissan
 • Petro Canada Duradrive MV Synthetic ATF. Поставляється офіційним дилером в двадцятилітрових каністрах;
 • Mobil ATF 320 Dexron III.

Головне, щоб мастило відповідала стандарту Dexron III. Чи не попадіться на підробку. Змазує засіб дуже поширене для Nissan, тому його часто підробляють.

Промивання піддону і видалення стружки

Тепер приступаємо до зняття піддона автоматичної коробки. Кроки процедури такі:

 • Відкрутіть всі болти, які утримують піддон на АКПП Nissan.
 • Будьте обережні, тому що з нього може виллється невелика кількість залишкової відпрацьованої рідини.
 • Зніміть його з автомата Nissan.
 • Приберіть стару прокладку і промийте піддон.
 • Очистіть магніти від металевої стружки.

Після того, як ці кроки будуть зроблені, можна поставити його сушитися, а самим перейти до заміни фільтруючого пристрою.

Заміна масла в АКПП Nissan Almera Classic: повна і часткова

Коли у мене вперше з’явився Nissan Almera Classic, то я сумнівався, чи варто робити заміну масла в АКПП завчасно, ніж написано у виробника. Я накатав близько 25 000 кілометрів, коли став чути стукіт в автоматі і машина стала погано перемикати передачі. Я злякався, що на недавно купленій машині почалися проблеми. Кинувся шукати помилки. Показало низький тиск в коробці Nissan, хоча змазує засіб на щупі показувало позначку «Hot».

Що ж робити далі я вже знав. Про це і розповім.

Скільки літрів масла в АКПП Nissan Almera Classic

Матеріали для комплексної заміни масла в АКПП Nissan Almera Classic

Щоб без проблем поміняти змазує засіб в АКПП Nissan, зберіть всі матеріали. Інструменти і матеріали для зміни виробленої рідини я вказав у списку нижче:

 • справжнє масло від виробника в коробку. Купіть 12 л або 6 л, щоб змінити частково;
 • фільтруючий пристрій АКПП Nissan під каталожними номером 31728-31X01. Це сіточка. Багато механіки радять не міняти. Але я завжди заміняю всі комплектуючі;
 • прокладка для піддону 1397-31X02;
 • ущільнювач для пробки;
 • набір ключів і головок з тріскачкою;
 • п’ятилітрова каністра;
 • ганчірка без ворсу;
 • лійка для затоки мастила.

Увага! Не раджу робити повну зміну масла АКПП Nissan без напарника. Чому, дізнаєтеся в блоці, присвяченому методу заміщення.

Тепер приступайте до процесу заміни масла в АКПП Nissan.

Заміна масла в МКПП Nissan Almera

Автомобілістам відомо достовірно, що обслуговування машини в сервісних умовах. досить дороге задоволення. У нинішній час все частіше власники машин намагаються з метою економії бюджету виконувати обслуговування своєї машини самостійно, проводити нескладні сервісні роботи в домашніх умовах. Однією з таких задач є планова заміна трансмісійної рідини. Ця стаття орієнтована на власників Nissan Almera. У ній розповімо, як здійснити в домашніх умовах заміну масла в МКПП Nissan Almera Classic, який моторної рідини віддати перевагу при покупці і скільки її купувати, наскільки часто трансмісія цього транспортного засобу має потребу в зміні мастила.

Інструкція по заміні масла в МКПП Nissan Almera.

Оригінальна масло

А яке масло використовуєте ви для автомата ТС Nissan? Напишіть в коментарях.

Як оригінальне змазує засіб для автомата транспортного засобу Nissan Almera купуйте спеціальну вариаторні рідина Nissan ATF Matic Fluid D. Вона продається в чотирьох літрових ємностях. Номер змащуючого кошти KE 908-99931.

При тривалому використанні вона довгий час не перетворюється в чорну субстанцію, як це роблять інші китайські підробки.

Злив старого масла

Злийте старе змазує засіб з автомата Nissan. Але перед цим машину заведіть і прогрійте, щоб змазує засіб могло легко вилитися з зливного отвору.

 • Заведіть мотор. Нехай він попрацює на холостих обертах протягом п’яти хвилин.
 • Потім прокотитеся на Nissan кілометрів п’ять.
 • Зупиніться на естакаді або ямі.
 • Одягніть рукавички перед тим, як залізти під машину. Коли ви будете зливати масло, воно буде гарячим. Одного разу я так обпік долоню. гоїлися довго.
 • Поставте зливну тару і відкрутіть пробку.
 • Дочекайтеся, поки всі масло не виллється з АКПП Nissan.
 • Коли з отвору перестане капати масло, можна приступати до наступного етапу.

Увага! Щоб зробити промивання піддона Ніссана, потрібно взяти каністру з бензином або будь-яку іншу промивну рідину.

заміна фільтра

Тепер прийшла черга зміни фільтра. Щоб поміняти масляний фільтр, потрібно відкрутити дванадцять болтів і зняти сіточку. Фільтруючий пристрій складається не з фетру, а з металевої сітки на цих АКПП від Nissan.

Але тут є хитрий болт, який відкрутивши, ви не зможете поставити фільтр назад, не знявши гідропліту. Тому потрібно викрутити трохи болт і відкусити вушко. На новому вчинити так само, щоб вушко перетворилося в вилку.

Цей гвинт знаходиться на верхній стороні фільтруючого пристрою прямо по центру.

Підведемо підсумки

Послідовне виконання поставлених завдань. це гарантія успіху. Незважаючи на простоту виконання заміни мастила в МКПП Nissan Almera, робота вимагає від виконавця уважності і педантичність. І ще наостанок: не намагайтеся заощадити на якості трансмісійної рідини, така економія є більш ніж сумнівною, тому що від безперебійного функціонування коробки передач залежить ваша безпека на дорозі.

періодичність заміни

Як відомо, в Росії Nissan Almera Classic користується попитом у версії з механічною КПП, так що вибір автора статті на користь саме цієї модифікації було обрано не випадково. До того ж, потрібно відзначити той факт, що періодичність заміни масла в «механіці» значно вище, ніж у автоматичною КПП. Так, в нашому випадку регламент складає 90 тисяч кілометрів, але може відрізнятися в гірший бік, якщо машина піддається важким навантаженням. На жаль, в російських умовах автолюбителі постійно стикаються з різкими перепадами температур, зміною погодних опадів, переходом від потепління до похолодання або навпаки, а також специфічними дорожніми умовами. Крім того, на скорочення періодичності заміни масла впливають і інші фактори, наприклад поведінка самого автовласника, який дозволяє собі допускати помилки в управлінні. Але з іншого боку, потрібно розуміти, що іноді доводиться піддавати автомобіль високих навантажень, враховуючи непередбачувані кліматичні умови в нашій країні. Виходячи з усього цього, можна зробити висновок, чому трансмісійне масло слід міняти значно частіше, ніж належить за регламентом. До того ж, не завадить вчасно перевіряти стан рідини, і відслідковувати її обсяг.

Періодичність і терміни зміни масла в МКПП Nissan

Масло в механічної коробки передач виконує функції мастила і охолоджуючої рідини для валів системи. Воно зменшує знос зубів шестерень: підвищує їх термін служби, вимиваючи частинки металевої стружки.

Терміни заміни масла в МКПП на Nissan Almera Classic можуть варіюватися в залежності від того, за яких умов експлуатується автомобіль. В середньому, рідина рекомендується міняти не рідше одного разу на 2. 3 роки або при пробігу в 30. 100 тис. Км. Цифра ця залежить також від типу використовуваної рідини: мінеральні масла при невисокій вартості мають порівняно низьку якість і можуть втрачати свої властивості вже через 20-30 тисяч кілометрів пробігу. Синтетичні і напівсинтетичні масла трохи більше надійні, їх можна міняти рідше.

Більшість власників Nissan Almera рекомендують дотримуватися середнього значення і проводити цю процедуру кожні 60-70 тис. Км.

Про необхідність заміни може повідомити сама коробка передач: коли трансмісійна рідина втрачає свої властивості або її кількість в коробці зменшується (в результаті витоку або випаровування), МКПП починає барахлити. Виникає тяжкість перемикання режимів передачі, в коробці можна почути сторонні звуки: гул, тріск і скрегіт. значить масло не виконує своїх функцій і знос деталей збільшився. Саме час звернутися в сервіс для діагностики або змінити рідина самостійно. В іншому випадку коробка передач повністю вийде з ладу. Ремонт же може влетіти в копієчку.

вибираємо масло

Перед тим як провести, доцільно буде спочатку підібрати оптимальний продукт. Так, компанія Nissan рекомендує заливати тільки оригінальне масло, яке коштує значно дорожче аналогів. Тому багато хто воліє саме аналоги. Головне, щоб більш дешеве масло відповідало вязкостним характеристикам 75W-80, а також ступеня якості не нижче API GL-4. Найпоширеніші виробники трансмісійних масел. це Castrol, ZIC, Mobil, Shell, Kixx, Лукойл, Роснефть і інші. Для Nissan Almera Classic найкращим варіантом буде масло двох видів. синтетичне або напівсинтетичне. Ці масла мають найвищим ступенем плинності, добре протистоять низьких температур, і розраховані на тривалий термін служби.

періодичність заміни

Як відомо, в Росії Nissan Almera Classic користується попитом у версії з механічною КПП, так що вибір автора статті на користь саме цієї модифікації було обрано не випадково. До того ж, потрібно відзначити той факт, що періодичність заміни масла в «механіці» значно вище, ніж у автоматичною КПП. Так, в нашому випадку регламент складає 90 тисяч кілометрів, але може відрізнятися в гірший бік, якщо машина піддається важким навантаженням. На жаль, в російських умовах автолюбителі постійно стикаються з різкими перепадами температур, зміною погодних опадів, переходом від потепління до похолодання або навпаки, а також специфічними дорожніми умовами. Крім того, на скорочення періодичності заміни масла впливають і інші фактори, наприклад поведінка самого автовласника, який дозволяє собі допускати помилки в управлінні. Але з іншого боку, потрібно розуміти, що іноді доводиться піддавати автомобіль високих навантажень, враховуючи непередбачувані кліматичні умови в нашій країні. Виходячи з усього цього, можна зробити висновок, чому трансмісійне масло слід міняти значно частіше, ніж належить за регламентом. До того ж, не завадить вчасно перевіряти стан рідини, і відслідковувати її обсяг.

Перевіряємо обсяг і стан масла

Компанія Nissan рекомендує перевіряти рівень залишився заводського масла в МКПП Nissan Almera за допомогою мірного щупа. Ця процедура стандартна, і виконується за лічені хвилини. Отже, на щупі є дві спеціальні мітки. Max і Min. Вони свідчать про те, на якому рівні знаходиться масло на поточний момент. Наприклад, якщо щуп показує рівень масла нижче позначки Min, тоді доведеться долити рідину. Робити це потрібно акуратно, і не допускати переливу масла, інакше потім його доведеться зливати. для цього доведеться лізти під капот, на що знадобиться багато часу.

Доливати потрібно до мітки Max. Звернемо увагу, що такий спосіб обслуговування КПП підходить для машин з невеликим пробігом, в яких масло ще не встигло втратити свої властивості. У такому випадку заміна масла не потрібно. І все ж, рано чи пізно це доведеться зробити. Наприклад, при виявленні таких ознак:

Як писалося вище, даний видатковий матеріал швидко псується через складні дорожніх і погодних факторів, а також при несвоєчасній заміні і великому пробігу. Щоб рідина не встигла втратити всі свої властивості, заміну масла проводять вже через 30 тисяч кілометрів. Все залежить від умов експлуатації. Отже, в нашому випадку ми переконалися, що масло зіпсувалося. Тепер переходимо до наступного етапу.

Скільки масла в МКПП Nissan Almera Classic

Дана стаття буде корисна власникам популярного седана Nissan Almera Classic. Машина дійсно хороша з точки зору ремонтопридатності, і у водіїв не виникне проблем рішенням простих завдань. наприклад, із заміною масла в коробці передач. Не дивлячись на те, що дана процедура вимагає певних знань, все виконується легко і просто. У цій статті розглянемо особливості заміни, а також як правильно вибрати масло, виходячи з яких параметрів і виробників, а також звернемо увагу, скільки буде потрібно масла в механічну КПП Nissan Almera Classic.

скільки заливати

Для механічної КПП Nissan Almera Classic потрібно 3 літри нового масла, яке вводять після виконання обов’язкової процедури, в ході якої трансмісію очищають від залишків старого масла. У цій процедурі використовується спеціальний промивний склад, який проганяється по всій трансмісії при включеному моторі. Після цього відпрацьовану промивку зливають, потім заливають нове масло в зазначеному обсязі, а рівень рідини доводять до норми мірним щупом.

Яке масло заливати в коробку Nissan Almera Classic?

Відповідні допуски мають також трансміссіонкі від ELF, LIQUI MOLY Hypoid-Getriebeoil TDL 75W90 і інших відомих світових виробників ПММ. Обсяг масла, вміщається в МКПП Almera Classic, приблизно 3,2-3,4 л. Відповідно, для повної заміни знадобиться до 7 літрів нової рідини. Для часткової. 2,5-3,5 л.

Скільки масла лити в двигун Nissan Almera Classic G15?

Скільки літрів масла в двигуні (загальний обсяг): 4,5 л. Витрата масла на 1000 км.: до 500 мл.

Яке масло лити Nissan Almera Н16?

Рекомендовані виробники моторних масел для Nissan Almera N16: Nissan, Total Quartz 9000, Shell Helix, Eneos, Elf Evolution, Lotos.

Яке масло краще заливати в двигун Nissan Almera G15?

Масло заливається в двигун Nissan Almera G15 має відповідати стандарту API SM, SL або вище, за ACEA A3 / B3. Артикул 4 л. каністри. KE900-90040, обійдеться в 2380 рублів, 1 літр має артикул. KE900-90030, Для заміни знадобиться 4,8 л олії.

Який рівень масла повинен бути на щупі Nissan Almera Classic?

Рівень масляної плівки повинен знаходитися між мітками «L» і «Н» на щупі Nissan Almera Classic. Якщо рівень масла наближається до мітки «L» або нижче її, долийте масло.

Скільки масло заливати в Nissan Almera Classic?

Система мастила в Nissan Almera Classic разом з фільтром вміщує в себе 2,7 літра олії.

Скільки масло в двигун Nissan Almera?

Для сімейства двигунів 1.6 Nissan Almera досить 5 літра олії.

скільки, масло, коробці, nissan

Скільки масла Nissan Almera Classic?

Скільки літрів масла в двигуні (загальний обсяг): 2,7 л. Витрата масла на 1000 км.: до 500 мл.