Заміна салонного фільтра Mazda 3 2011

Заміна повітряного фільтра Mazda 3 можлива своїми руками

Проводилися недавно дослідження на тему забруднення повітряного фільтра Mazda 3 показали невтішні результати.

30-150 гр різних забруднень і пилу. російські показники виявилися більше європейських приблизно в чотири рази! Про що нам говорять ці цифри? Вони приводять нас до висновку, що робити заміну повітряного фільтра Mazda 3 потрібно частіше, ніж нам розповідають в книжці по експлуатації автомобіля. У чотири рази.

За правилами, повітряний фільтр Mazda 3 продувають кожні 20 тис. Км або ж один раз за рік. У наших умовах це доведеться робити 2-4 рази в рік або після кожних пройдених 5-10 тис. Км.

Міняти повітряний фільтр Mazda 3 рекомендується після того, як машина проїде 60 тис. Км. Російський автомобіліст змушений це робити частіше. раз в 15-30 тис. Км.

Отже, настав час зайнятися фільтром Mazda 3, і Ви звернулися в автосервіс. За заміну повітряного фільтра Ви заплатите приблизно 320 рублів. Додаємо (оригінальний). Схоже на грабіж?

А адже заміна повітряного фільтра Mazda 3 зовсім не складний процес, Ви навіть не забрудните рук під час десятихвилинної процедури! Особливо це справедливо для автомобіля Mazda 3 з об’ємом двигуна 1,6 л.

Ви ніколи не робили цього самі? Нижче наведена доступна покрокова інструкція по заміні повітряного фільтра на автомобілях Mazda 3 з об’ємом двигуна 1,6 і 2 л.

Повітряний фільтр Mazda 3: де знаходиться і як замінити

Заміна салонного фільтра Mazda 3 не залежить від року випуску автомобіля і змінюється однаково на моделях 2008, 2011, 2012 років.

Салонному фільтру слід приділяти не меншу увагу, як і будь-якого іншого елементу очисної системи автомобіля. Від його чистоти залежить перш за все здоров’я водія та пасажирів.

Призначення фільтруючого елемента салону полягає в очищення надходить з навколишнього середовища повітря. Всім відомо, що повітря наших міст, особливо мегаполісів дуже забруднений.

У ньому велика різних газів, пилу, насіння рослин, листя, кіптяви та інших забруднень.

Зверніть увагу

Неприємний запах в салоні під час поїздки або стоянки може бути сигналом до заміни фільтруючого елемента і необхідності додаткової обробки випарника системи кондиціонування.

Випарник, необхідний для зниження рівня вологості повітря, постійно піддається впливу вологи. Обробка антибактеріальними засобами запобіжить поява болючої мікрофлори, тим самим убезпечить людей і домашніх тварин, які подорожують в автомобілі.

етапи

Процес заміни салонного фільтра в Mazda 3 містить наступні етапи:

 • В першу чергу, щоб замінити салонний фільтр, слід відключити акумулятор. Для цього необхідно підняти капот і від’єднати клему з мінуса акумуляторної батареї. Знімаємо клему з акумулятора
 • Салонний фільтр автомобіля Mazda 3 знаходиться за бардачком. Тому необхідно його зняти, щоб дістатися до блоку запобіжників і фільтруючому елементу.
 • Гвинти, які утримують бардачок знаходяться під декоративною платою. За допомогою тонкої викрутки слід акуратно її від’єднати. Перш ніж зняти панель її потрібно тиснути вліво, тоді вона легко зніметься. Знімаємо декоративну панель
 • Далі необхідно відкрутити гвинти, які утримують бардачок. Похитуючи з боку в бік, витягується речовий ящик.
 • Під бардачком розташований гвинт, що утримує штекер, його потрібно відкрутити.
 • Далі необхідно зняти декоративні панелі.
 • За допомогою ножа або плоскою викрутки необхідно підчепити капелюшок заглушки, що утримує панель, яка знаходиться зліва від пасажира, і витягти її з панелі. Потім знімається сама панель. Знімаємо кліпсу на панелі
 • Під бардачком розташована ще одна панель, яку утримують дві кліпси, що знаходяться праворуч і ліворуч на передній частині. Панель легко відкидається вниз після натискання на ці кліпси.
 • На другому етапі необхідно звільнитися від блоку запобіжників. Для цього відкручується два гвинти. При цьому гвинти не потрібно виймати, вони залишаються в блоці.
 • Потім від’єднуються штекери і блок прибирається в сторону. Для зняття коробки потрібно відкрутити дві гайки кріплення. Витягуємо блок запобіжників
 • На наступному етапі потрібно знайти два гвинти, що фіксують корпус салонного фільтра, і викрутити їх.
 • Далі слід акуратно від’єднати штекер електричного управління, який знаходиться в корпусі.
 • Потім знімається кришка з відсіку, в якому розташовані фільтруючі елементи. Знімаємо кришку відсіку
 • Тепер слід дістати два старих фільтра.
 • Перед установкою нових витратних матеріалів, варто добре почистити корпус всередині, протерши його чистою ганчіркою.
 • При самостійній заміні можна трохи модернізувати витратний матеріал, обклеївши його поролоновим ущільнювачем. Це дасть можливість краще зміцнити його в корпусі і виключити щілини між корпусом і фільтруючим елементом. Обклеюємо нові фільтруючі елементи поролоном
 • Тепер потрібно поміняти старі фільтри на нові і закрутити кришку корпусу.
 • Далі виконуються всі дії у зворотній послідовності.
 • На останньому етапі не забудьте приєднати мінусову клему до акумулятора.

Таким чином, поміняти самостійно салонний фільтр в Mazda 3 2008, 2011, 2012 роки може будь-який автолюбитель, що не має особливих навичок. Своєчасне виконання цієї процедури створить комфортні умови в салоні автомобіля.

Де знаходиться салонний фільтр в Mazda 3

Розташування салонного фільтра. за бардачком автомобіля. Замінити фільтруючі елементи можна, попередньо демонтовані його і декоративні панелі. Заміну виробляють, попередньо відкривши корпус фільтра, що знаходиться за блоком запобіжників.

Який фільтр вибрати

Із заводу на Mazda 3 з мотором 1.6 літра встановлювався оригінальний Mazda ZJ01-13-Z409A Якщо ви часто міняєте повітряний фільтр, заміна на оригінальний може вилетіти в копійку, тому я завжди вибираю аналоги хорошої якості.

Покрокова інструкція по заміні

З плином часу будь-який елемент, що фільтрує забруднюється і вимагає заміни. Причини заміни фільтра:

 • знижується пропускна здатність фільтруючого елемента;
 • погіршується циркуляція повітря в салоні;
 • Високої вологості
 • накопичення сторонніх запахів і шкідливих хімікатів;
 • запотівання вікон.

За регламентом в Mazda 3 міняти фільтр в салоні рекомендується після 10 тисяч кілометрів пробігу або через півроку. Але частота заміни залежить від умов, в яких експлуатується автомобіль. Якщо машина більшу частину часу їздить по бездоріжжю в сільській місцевості або в умовах міста з великою загазованістю, то фільтр міняти варто частіше.

Часом про заміну фільтру можна судити по затхлому запаху, що надходить в салон. Ці запахи з’являються від брудного фільтруючого елемента і випарника.

Випарник в кондиціонері служить для осушення повітря, тому знаходиться у вологому стані. Це є причиною розвитку в ньому хвороботворної мікрофлори.

Щоб уникнути негативного впливу на людський організм, випарник потрібно регулярно обробляти антибактеріальними засобами.

Заміна салонного фільтра Mazda 3 2007. 2008 рр

На Mazda 3 2008 або 2007 року випуску процедура заміни дуже ускладнена обмеженим доступом. Спочатку потрібно «розчистити» собі місце і тільки потім приступати до заміни.

 • Відсунемо пасажирське крісло до упору назад.
 • Видалимо накладку зверху від бардачка, потягнувши її на себе.
 • Під нею знаходяться два болти кріплення ящика рукавички, відкрутивши їх, можна дістати і сам ящик.
 • Але не до кінця, підтягнувши його на себе, потрібно відкрутити кріплення плафона підсвічування бардачка.
 • Над ногами пасажира коштує пластикова кришка, її необхідно видалити, відігнувши два фіксатора. Натиснути на два фіксатора у напрямку до передньої частини авто і одночасно потягнути накладку вниз.
 • Після чого потрібно демонтувати пластикову кришку, яка розташована на центральній консолі, зліва від ніг пасажира. Зробити це можна, видаливши пластиковий фіксатор з центральної частини.
 • Щоб убезпечити подальший ремонт, необхідно відключити електромережу авто від харчування, знявши клеми з акумулятора.
 • Після від’єднання живлення необхідно демонтувати блок запобіжників: для цього потрібно відвернути два пластикових гвинта і від’єднати всі роз’єми, які підходять до нього. Знімається він нескладно: потрібно відкрити запобіжну кришку роз’єму, після чого потягнути на себе. Після від’єднання всіх роз’ємів зняти весь блок з залізного кронштейна.
 • За блоком знаходяться кріплення кронштейна до корпусу автомобіля. Потрібно відкрутити дві гайки і зняти кронштейн зі шпильок.
 • З лівого боку від кронштейна встановлена ​​кришка фільтра, перед тим як її відкрутити, потрібно від’єднати клеми і прибрати дроти в сторону. Потім відкрутити три гвинти кріплення (два знизу, один зверху).
 • Прибравши кришку, можна по черзі дістати фільтруючі елементи (спочатку нижній, а потім верхній).
 • Після чого необхідно прибрати весь накопичився там сміття (для цього краще використовувати пилосос) і встановити спочатку верхній елемент (до клацання), а потім нижній (важливо не переплутати їх місцями, верхній має наклеєний поролон).
 • Після очищення встановіть все в зворотному порядку і перевірте роботу обігрівача.

Заміна салонного фільтра Mazda 3

Чи не на всіх автомобілях рутинні роботи регламентного ТО проходять швидко і зручно. Іноді, навпаки, здається, що конструктора автомобіля намагалися всіма силами ускладнити роботу з обслуговування. Заміна салонного фільтра Mazda 3 тому яскравий приклад: здавалося б, навіщо ускладнювати доступ до розхідники? Але саме на цій машині (стосується як дорестайлінгових, так і послерестайлінгових випусків) навіть просто знайти місце розташування фільтра вентиляції салону без підказки важко.

Трудомісткість заміни фільтра часто призводить до того, що на багатьох автомобілях вторинного ринку незабаром після покупки з’являється неприємний запах в салоні, особливо при перепадах вологості. відсік «грубки» є прекрасним грязесборніков, де гниє листя, яка потрапляє в повітрозабірники. Плюсом до цього додається конденсат з радіатора кондиціонера, розташованого практично впритул до фільтру.

До честі виробника потрібно відзначити, що штатний фільтр вентиляції салону має велику площу, і заявлений ресурс витримує гідно. Але мова при цьому йде тільки про сухому кліматі: навесні і восени фільтр починає активно збирати гниль, так що варто до цього сезону приурочити не тільки заміну самого фільтра, але і очищення зі стерилізацією кондиціонера.

Заміна салонного фільтра Mazda 3 (інструкція)

З огляду на, де розташовується на Mazda 3 салонний фільтр, заміна його відніме пристойний час, особливо на дорестайлінгових автомобілях. Так як робота пов’язана з демонтажем пластикових деталей, її не можна проводити на холоді: якщо зламаний пістон можна замінити дешево, то тріщина на пластмасовій панелі не буде приємна нікому.

На машинах, випущених до 2012 року, роботу варто почати з відключення акумулятора: «у спадок» від Ford автомобілю дісталося вкрай незручне розташування блоку запобіжників, який доведеться зняти (як і роз’єднати ще кілька роз’ємів). Далі пластикової лопаткою потрібно підчепити вузьку панель, що знаходиться над бардачком, і зняти її з засувок: це найбільш відповідальна операція, так як пластик тут крихкий.

фільтра, mazda, 2011

Під цією панеллю можна знайти гвинти, що кріплять бардачок, вони відвертаються звичайної хрестової викруткою. Відкинувши бардачок, з нього знімають плафон підсвічування (також кріпиться саморізом), після чого витягнути бардачок на себе ніщо не завадить.

Тепер робота переходить вниз: знімається з кліпс пластиковий щиток, який знаходиться під бардачком, витягується кліпса панелі, розташованої у лівої ноги. Після цього можна отримати доступ до двох болтів, що кріпить блок запобіжників, відпустити його і відключити від роз’ємів. з роз’ємів витягуються прапорці контрастного кольору, після чого вони можуть відходити від колодок.

Залишилося відкрутити кріплення блоку управління швидкістю вентилятора і витягти його з прорізи на кришці салонного фільтра. Тепер залишилося всього лише зняти кришку і витягнути фільтри на себе, запам’ятавши форму верхнього і нижнього.

На новіших автомобілях бардачок і блок запобіжників знімати немає потреби: демонтуються панелі під бардачком і у ноги пасажира, після чого можна від’єднати від кришки блок управління вентилятором і зняти кришку. Єдине, що зручно в цій конструкції. це велика площа отвору: через нього легко можна вичистити бруд, заодно обробивши радіатор кондиціонера очищувачем (покупним аерозолем або затоку в побутової розпилювач розчин хлоргексидину).

Вибір фільтра салону для Mazda 3

Фільтр на цьому автомобілі має складну конструкцію. він складається з двох невзаємозамінних частин, що встановлюються один над одним. Це ще раз вказує на незручність компонування: вставити повнорозмірний фільтр просто не вийшло б.

Артикул оригінальної деталі. BBP2-61-J6X. Його середня, тому мало хто з автомобілістів набуває оригінал після зняття машини з гарантії. Природно, попит на доступні замінники стимулює пропозицію, і аналоги знайти неважко. Ось тільки короткий перелік виробів шанованих брендів:

 • Corteco 80001736,
 • Fram CF10824-2,
 • Delphi TSP0325332,
 • Bosch 1987432209.

Якщо говорити про доступні замінниках, то можна згадати

 • Filtron K1312-2X,
 • «Невський фільтр» NF63742,
 • Mapco 65544.

Mazda 3 1.6 АТ Short Cake 2007 року на DRIVE2

Всім привіт! Часу поповнювати бж НЕ много.поетому так мало записів, АЛЕ ПРО ЦЕ ВИГЛЯДІ СПОРТУ я не написати не міг!

Почну з того, що до цього дня я захоплювався і дивувався інженерної думки японців, як все просто і доступно зроблено в машині, як все продумано, КРІМ цього самого фільтра!

в яких позах я сьогодні тільки не побував, я навіть припустити не міг що моє тіло на таке здатна)) Взагалі хто міняв, той знає)

Коротше як розбирав не писатиму, т.к тут купа і мануала, і фото і відео як хто це делает.Понять не можу одного, як деякі люди примудряються міняти його, без знімання блоку запобіжників.

Відмінність була в одному, не було ущільнювача

І перейду до чищення Мною були куплені такі кошти

Перший аерозоль, бризкав в діфлектори і включав рецеркуляцію з кондея, як сказано в інструкції

потім налаштовував церкуляціі з вулиці і бризкав в повітрозабірники

Після даної процедури стало помітно чистіше повітря і без будь-якого запаху, ні поганого ні доброго Просто звичайний свіже повітря

Далі пустив в хід димову шашку! Хоч і у аерозолі був уже антибактеріальний ефект, мені все ж порекомендували взяти і її

Там все просто, робиш рецеркуляцію, натискаєш на кнопку, виходиш і закривши всі двері, чекаєш поки шашка задимів

Найважчим як і всі пишуть, було вставити нові фільтри на місце! Я не міг зрозуміти як вони там держут і повинні стояти Так і не зрозумів!)))) Засунув, начебто триматися)) Начебто правильно

Старий фільтр був просто як пакет з пилососа після ген прибирання!

ПІДСУМОК: Роботою дуже задоволений! Стало приємніше і чистіше повітря в салоні! Піч стала гріти просто дико! Кондей охолождает, просто як морозилка! І обдув відбувається без напрягу і дуже сильно.

Mazda 3 zoom-zoom (японка) 2011 року на DRIVE2

Всім доброго часу доби. Ті хто вже міняли солонини фільтр знає як це незручно, в позі зю, так би мовити :))

Заміна фільтра зайняло небагато часу, все не так складно як я думала спочатку, просто не зовсім зручно і особисто мені не вистачало світла. Телефон вічно падав, потрапити верхньому фільтром в пази було для трохи складно у зв’язку з тим що телефон падав, то болтики падали, невидно куди їх вставляти (вирішила що мені потрібен нормальний ліхтарик).

З боку я виглядала смішно і це м’яко кажучи. Меленькая дівчина залізла в машину, щось робить, ноги бовтаються в повітрі, щось там крутить, крутить:) Коли розповідала своєму хлопцеві про те, які труднощі у мене були і як це все відбувалося, він сміявся, думаю кожен би сміявся, хто бачив би мене з боку))

Тепер запис для тих, хто так само як і я не знав де знаходяться салонні фільтри (їх 2, продаються комплектом) і не знав як їх міняти.

Знімаємо панель під бардачком, там дві кліпси відщіпає, з одного і з іншого боку 🙂

Далі знімаємо обшивку. Піддягаємо знизу і з невеликим зусиллям знімаємо.

В першу чергу я відкрутила 1 і 2 болтик, плату яку дістала, я акуратно поклала під бардачок, щоб не заважала в подальшому. Далі як все вже здогадалися 3 і 4, може бути ще 5 болтик, але у мене його, як ви бачите, немає.

Зняли то що відкрутили))) і ось вони старі салонні фільтри 🙂

фільтра, mazda, 2011

Ось він. старенький і брудненький. Почуття, що їх дуже давно не міняли.

Правильне розташування фільтрів. Справа верхній, зліва природно нижній.

Нові чисті фільтри)) Розташування краще видно на попередньому фото. Взяла вугільні фільтри, не знаю на скільки вони краще звичайних, вирішила спробувати поставити їх :))

Трохи помучитися і ось вони стоять, новенькі і чистенькі, можна все закручувати і збирати. Ось і поміняла я салонні фільтри, всім удачі 🙂

Mazda 3 двухвоstkа 2005 на DRIVE2

Заміна салонного фільтра Mazda-3Орігінальний салонний фільтр для MAZDA-3Орігінальний фільтрОткриваем бардачок автомобіля MAZDA-3С допомогу тонкої викрутки отщелкивали декоративну панель, що закриває гвинти кріплення бардачка у Mazda і знімаємо її зсунувши влево.Отверткой відкручуємо 2 гвинта кріплення бардачка.Снімаем Корус бардачка.Отворачіваем гвинт кріплення штейкера.Снімаем 2 кліпси кріплення пластикової захисту і прибираємо её.Снімаем кліпсу кріплення панелі у лівій нулі пассажіра.і знімаємо її c автомобіля.Откручіваем 2 гвинта кріплення блоку запобіжників і знімаємо его.Отсоедіняем раз’ёми.Отворачіваем 2 гайки кріплення коробки з знімаємо її. відвертаємо 2 вінта.Отключаем раз’ём.Снімаем кришку відсіку для повітряного фільтра автомобіля MAZDA-3Винімаем салонні фільтри bp4k-61-j6x.Протіраем внутрішню частину корпусу салонних фільтрів.

Вставляємо нові салонні фільтри BP4K-61-J6X або неоригінальний замінник.

Заміна салонного фільтра Mazda 3 2007. 2008 рр

На Mazda 3 2008 або 2007 року випуску процедура заміни дуже ускладнена обмеженим доступом. Спочатку потрібно «розчистити» собі місце і тільки потім приступати до заміни.

 • Відсунемо пасажирське крісло до упору назад.
 • Видалимо накладку зверху від бардачка, потягнувши її на себе.

Під нею знаходяться два болти кріплення ящика рукавички, відкрутивши їх, можна дістати і сам ящик.

 • Але не до кінця, підтягнувши його на себе, потрібно відкрутити кріплення плафона підсвічування бардачка.
 • Над ногами пасажира коштує пластикова кришка, її необхідно видалити, відігнувши два фіксатора. Натиснути на два фіксатора у напрямку до передньої частини авто і одночасно потягнути накладку вниз.
 • Після чого потрібно демонтувати пластикову кришку, яка розташована на центральній консолі, зліва від ніг пасажира. Зробити це можна, видаливши пластиковий фіксатор з центральної частини.
 • Щоб убезпечити подальший ремонт, необхідно відключити електромережу авто від харчування, знявши клеми з акумулятора.
 • Після від’єднання живлення необхідно демонтувати блок запобіжників: для цього потрібно відвернути два пластикових гвинта і від’єднати всі роз’єми, які підходять до нього. Знімається він нескладно: потрібно відкрити запобіжну кришку роз’єму, після чого потягнути на себе. Після від’єднання всіх роз’ємів зняти весь блок з залізного кронштейна.
 • За блоком знаходяться кріплення кронштейна до корпусу автомобіля. Потрібно відкрутити дві гайки і зняти кронштейн зі шпильок.
 • З лівого боку від кронштейна встановлена ​​кришка фільтра, перед тим як її відкрутити, потрібно від’єднати клеми і прибрати дроти в сторону. Потім відкрутити три гвинти кріплення (два знизу, один зверху).
 • Прибравши кришку, можна по черзі дістати фільтруючі елементи (спочатку нижній, а потім верхній).

 • Після чого необхідно прибрати весь накопичився там сміття (для цього краще використовувати пилосос) і встановити спочатку верхній елемент (до клацання), а потім нижній (важливо не переплутати їх місцями, верхній має наклеєний поролон).
 • Після очищення встановіть все в зворотному порядку і перевірте роботу обігрівача.
 • Покрокова технологія заміни фільтра. фотозвіт

  Отже, у нас є завдання: замінити салонний фільтр на машині «Mazda-3». Можна поїхати на СТО, а можна заощадити гроші і зробити цю операцію самостійно.

  Ось так виглядає оригінальний фільтр для салону даної моделі в упаковці. Втім, ви можете використовувати і нефірмового запасну частину.

  Використовуючи тонку викрутку, акуратно від’єднуємо декоративну панель, під якою ховаються гвинти, що закріплюють бардачок. Повільно проводите викруткою в щілини і вона сама наткнеться на кріпильні «вуса». Щоб зняти панель, необхідно попередньо зрушити її вліво. Після цього вона легко від’єднається.

  Бардачок кріпиться двома гвинтами. відкручуємо їх викруткою.

  Після цього витягаємо корпус бардачка. Покачайте корпус вправо-вліво.

  Під бардачком виявляємо гвинт, яким кріпиться штейкер. відкручуємо і його.

  Щоб зняти пластикову захист, що перекриває доступ до коробки запобіжників. необхідно витягти дві кріпильних пластикових кліпси.

  фільтра, mazda, 2011

  Зліва внизу біля переднього пасажирського сидіння знімаємо кліпсу, кріпить панель. В японській версії автомобіля всі описані предмети розташовані дзеркально.

  Подденьте кліпсу тонкої викруткою. Звільнена від кліпси панель легко знімається.

  Під захистом ми бачимо запобіжний блок. Знімаємо блок запобіжників, який утримується двома гвинтами.

  Акуратно роз’єднувати роз’єми проводів. Джгути з’єднуються між собою спеціальними пластиковими колодками з засувками.

  Витягуємо запобіжну коробку зі свого місця. Щоб зняти коробку. розкручуємо дві кріпильних гайки.

  Знаходимо два гвинти, які фіксують корпус салонного фільтра і відвертаємо їх.

  Акуратно роз’єднувати роз’єм електричного управління, що знаходиться на корпусі фільтра.

  Перед нами. кришка відсіку повітряного фільтра. Щоб дістатися до шуканого пристрою. знімаємо і її.

  Ось так виглядає корпус, в якому розташовується салонний фільтр моделі автомобіля MAZDA-3. Темна коробка з вкладишами. і є фільтр салону.

  Внутрішню частину оболонки фільтра необхідно ретельно протерти. Не будемо змушувати новий фільтр переробляти бруд старих доріг.

  Після цього розміщуємо в корпусі новий салонний фільтр.

  Ось так повинен виглядати корпус після того, як салонний фільтр буде вставлений на місце. Зауважте, як відрізняється колір нових вкладишів від старих.

  Зняття кришки корпусу очисного елемента

  Тепер доступ до фільтру майже відкрито. Збоку від центральної консолі можна буде побачити чорну кришку з проводом.

  Провід зі штекером від’єднується від роз’єму, який розташовується тут же. Кришка кріпиться чотирма гвинтами. Їх треба буде відкрутити. Бажано використовувати магнітну викрутку, щоб не втратити їх. Треба бути дуже обережним, якщо мотор автомобіля не встиг охолонути. поруч з корпусом фільтра проходять труби радіаторів грубки, які можуть бути дуже гарячими.

  Процедура заміни салонного фільтра в автомобілі Mazda 3

  Заміна салонного фільтра на Mazda 3, не така вже й важка задача. У даній статті ми розберемо покрокову технологію по заміні фільтра. Крім цього, розглянемо фотографії, які супроводжуються до кожного етапу, а також розглянемо відео.

  Примітка:

  При установці стежте за правильним розташуванням фільтрів між собою: стрілки на корпусах елементів повинні бути один навпроти одного і спрямовані назад. Виступ нижній частині фільтра повинен увійти в паз верхньої частини.

  Дуже важливо правильно і рівно вставити в корпус нові елементи. На дальній стінці корпусу фільтра є напрямні. Вставляючи перший елемент, потрібно потрапити в напрямні на дальній стінці і в напрямні на ближній стінці. Далі підняти фільтр вгору. Після цього встановлювати і нижній елемент.

  Зберіть конструкцію в зворотній послідовності.

  етапи

  Процес заміни салонного фільтра в Mazda 3 містить наступні етапи:

 • Салонний фільтр автомобіля Mazda 3 знаходиться за бардачком. Тому потрібно його зняти, щоб дістатися до блоку запобіжників і фільтруючому елементу.
 • Гвинти, які затримують бардачок знаходяться під декоративною платою. За допомогою вузької викрутки слід акуратненько її від’єднати. Поки зняти панель її потрібно зрушити на ліво, тоді вона просто зніметься.
 • Далі потрібно відкрутити гвинти, які утримують бардачок. Похитуючи з боку в бік, витягується речовий ящик.
 • Під бардачком розміщений гвинт, що утримує штекер, його необхідно відкрутити.
 • Далі потрібно зняти декоративні панелі.
 • За допомогою ножа або плоскою викрутки потрібно підчепити капелюшок заглушки, що утримує панель, яка знаходиться зліва від пасажира, і витягти її з панелі. Потім знімається сама панель.
 • Під бардачком розміщена чергова панель, яку затримують дві кліпси, що знаходяться праворуч і ліворуч на передній частині. Панель просто відкидається вниз після натискання на всі ці кліпси.
 • На другому етапі необхідно звільнитися від блоку запобіжників. Для цієї мети відкручується два гвинти. При цьому гвинти не треба виймати, вони залишаються в блоці.
 • Потім від’єднуються штекери і блок прибирається в сторону. Для зняття коробки необхідно відкрутити дві гайки кріплення.
 • Далі необхідно відшукати два гвинти, що фіксують корпус салонного фільтра, і вивернути їх.
 • Далі слід акуратно від’єднати штекер електронного управління, який знаходиться в корпусі.
 • Потім знімається кришка з відсіку, в якому розміщені фільтруючі елементи.
 • Зараз слід дістати два старих фільтра.
 • Перед установкою нових витратних матеріалів, варто добре почистити корпус всередині, протерши його чистою ганчіркою.
 • При самостійної підміні звичайно мало модернізувати витратний матеріал, обклеївши його поролоновим ущільнювачем. Це дозволяє краще зміцнити його в корпусі і виключити щілини між корпусом і фільтруючим елементом.
 • Обклеюємо нові фільтруючі елементи поролоном

 • Зараз необхідно поміняти старі фільтри на нові і закрутити кришку корпусу.
 • Далі виробляються що залишається зробити нашому клієнтові діяння в зворотному послідовності.
 • На останньому етапі не забувайте приєднати мінусову клему до аккуму.