Як зняти панель на Land Cruiser 100

Замена радиатора печки на Land Cruiser 100 || Ремонт печки

IIIRuS Блог Як зняти передню панель (торпедо) Toyota Land cruiser 100? (1)

Toyota Land Cruiser uzj1002uzfe2000 годДорестайлінгПравий рульКомплектація VX limitedВерсія зі штатною навігаціейПонадобітся для роботи: 1) Комплект пластикових інструментів для розбирання салону (можна і обійтися якщо працювати ніжно з обмотаним викруткою) 2) Викрутки хрестові і плоскіе3) Головки 8, 10, 12, 14 мм4) хороший светЗапісь НЕ Є КЕРІВНИЦТВОМ ПО РЕМОНТУ.

зняти, панель, land, cruiser

съем (демонтаж) панели (торпедо) на lexus lx470, lc100

У січні 2017 року заклинив в закритому положенні термостат. Перегрів води був до 107 градусів Цельсія (показання сканера ELM 327). Обидва обігрівача салону працювали чудово. Автомобіль 2000 року випуску і коли то це повинно було статися. Двигун 2uzfe, термостат оригінал на той час 900 рублів-відмінно. Замінив, температура більше 83 піднімається вкрай рідко, влітку в пробках 87. В той час коли піч дме невідчутним, майже холодним потоком. Промивання печі звичним способом за допомогою лимонної кислоти і погружного насоса допомогла ненадовго. Після першої стоянки хороший, теплий порив повітря став холодним. Настала весна, а проблема забулася. У січні 2018 року погодні умови змусили зайнятися автомобілем.

зняти, панель, land, cruiser

Насамперед відключаємо АКБ. Приступити до розбору салону слід зі зняття передній сидінь, отщелкивали по 4 декоративні накладки з кожного сидіння і викручуємо по 4 болта м10 головкою 14 мм. Під сидіннями знімаємо фішки індикації ременів безпеки. Відсутність крісел відкриє доступ до гвинтів крепящим бар з CD-ченжер. Наступний крок. це зняття панелі прикуривателем і попільнички, яка кріпиться 6 кліпсами. Потім знімаємо декоративну панель у селектора вибору передач. Кріпиться вона на 6 кліпсах по краях. Не забудьте зняти обрамлення селектора, викрутити ручку роздавальної коробки і фішку вибору режимів КПП. Тепер можна приступати до відкручування бару, 8 гвинтів з боків, 2 ззаду за підстаканниками, вигрібаємо весь непотріб, який зберігається роками в барі і бачимо 4 болта М6 на дні відсіку. Далі ми можемо відвести назад і вгору всю конструкцію. Чи залишиться панель з’єднує бар і торпедо, кріпиться вона за допомогою двох гвинтів спереду, а також вусиками входить в панель з боків. Ще нам не дає жити рамка навколо блоку навігації, управління піччю і музикою. Виймається вона нескладно так само сидить на кліпсах. У нашому варіанті до неї підходить одна крута фішка. Знімаємо і її. Наступна частина це сам блок, кріпиться він 4 болтами М5 під викрутку або головку 8 мм. У блок входить 10 фішок (в нашому випадку). З центральною частиною закінчили. Далі буде тут

Загорілася лампа T-BELT

Якщо ви є власником даного автомобіля, то, можливо, стикалися з проблемою, коли про після певного пробігу у Вас загорілася на приладовій панелі лампа T-BELT.

Згідно з інструкцією загоряння лампочки попереджає про необхідність заміни ременя газорозподільного механізму. Однак бувають випадки, що “T-BELT” загоряється і після недавньої заміни ГРМ.

1.Действітельно підійшов термін заміни ГРМ по пробігу. 2. Після заміни ГРМ в автосервісі забули оновити або неправильно встановили нову дату заміни ГРМ.

У цій статті ми розповімо, як в домашніх умовах самостійно вирішити несправність з індикатором T-BELT на приладовій панелі Toyota Land Cruiser.

Покрокова інструкція. Скидання індикатора «T-Belt»:

 • Переведіть режим спідометра в положення ODO та вимикайте запалювання.
 • Утримуючи вимикач маршрутного комп’ютера натискує, включіть запалення на 5 секунд.
 • Відпустіть вимикач і знову натисніть на нього через 5 секунд.
 • Переклад дисплея в режим Т-BELT супроводжується виведенням даних про пробіг автомобіля на момент останньої заміни ременя.
 • Примітка: якщо лічильник пробігу замінювався до заміни ременя, його свідчення не будуть відповідати дійсності.
 • Встановлюємо нове значення (пробіг) для заміни ГРМ.
 • Встановіть на дисплеї значення, скільки ви хочете проїхати до наступної заміни ГРМ. Натискання на вимикач змінює значення пробігу на одиницю. Одна одиниця дорівнює 10 000 км. Якщо ви встановите значення 6, значить наступна заміна ГРМ належить через 60 тис км. Для оригінальних деталей ми рекомендуємо встановлювати значення 10, тобто 100 тис км.
 • Після того, як встановите необхідне значення пробігу, почекайте 30 сек і утримуйте вимикач протягом 5 сек.
 • Переконайтеся, що дисплей перейшов назад в режим ODO, Вимкніть запалювання автомобіля і знову заведіть. Лампочка T-BELT повинна згаснути.

Якщо причиною загоряння індикатора T-BELT стала планова заміна ГРМ, рекомендуємо з метою економії бюджету замінити такі деталі:

 • ремінь ГРМ
 • сальники
 • гідронатягувача
 • ролики
зняти, панель, land, cruiser