Які стійки краще поставити на Granta

Підведемо підсумок

Тепер ви знаєте, які стійки краще поставити. Заміна амортизаційної стійки, а також її розбирання з метою зміни конкретних деталей, не опинилася хитромудрої процедурою. Ця робота під силу звичайному власнику LADA Granta, який володіє бажанням і інструментом. По завершенні ремонтних заходів не забувайте перевірити і відрегулювати схід. розвал.

Перед тим як приступити до безпосередньої збірці, стежте за тим, щоб всі мітки повністю поєднувалися між собою. Також обов’язково виконайте перевірку кутів, під якими встановлені передні колеса LADA Granta. Якщо ви переконаєтеся в неполадках, виконайте сход-розвал для більш надійного функціонування автомобіля.

Варто звернути увагу на той факт, що передні стійки на амортизаторах зроблені телескопічними, і при виникненні необхідності в їх заміні процедуру можна буде виконати як повністю, так і частково, просто розібравши її на деталі можна розглянути приклад роботи з однієї зі стійок, адже друга знімається абсолютно аналогічним способом. Не забувайте, що краще за все піднімати автомобіль за допомогою підйомника, але через брак його виконуйте завдання і на рівній поверхні.

Какие амортизаторы лучше и надежнее. газовые, масляные или газомаслянные. Просто о сложном

Передні амортизатори на Granta

На всіх автомобілях Granta встановлюються стокові масляні амортизатори випущені на заводі СААЗ (Скопинський автоагрегатний завод). Оригінальний номер передніх амортизаційних стійок для Granta може мати три варіанти, оскільки авто бувають різних років випуску, і встановлюються в залежності від модифікації кузова і потужності двигуна. Дана інформація відображена в таблиці.

Слід згадати, що для любителів агресивного стилю водіння на авто LADA Granta Sport і LADA Kalina Sport 2, з заводу випускалися газонаповнені (газомаслянние) амортизатори серії “Sport” від фірми «Асом» з укороченим ходом штока (арт. А190291500440).

Основні технічні розміри передніх амортизаторів для LADA Granta вказані в таблиці:

НОВАЯ ГРАНТА ФЛ. МЕНЯЕМ ПОДВЕСКУ НА ГАЗОМАСЛЯНУЮ ( LADA GRANTA FL 2019 амортизаторы КАЯБА)

Розміри передніх амортизаторів на Lada Granta
Діаметр штока, мм Діаметр корпусу, мм Хід штока, мм Висота труби стійки, мм
22 52 171 343

Такі ж амортизаційні передні стійки як на Granta встановлюються на LADA Kalina 2 (ВАЗ 2194, 2192).

підготовчі процедури

Багатьох автовласників цікавить, які стійки краще поставити, а також як все правильно зробити. Перед тим як відремонтувати передні стійки, вам буде потрібно:

  • Стопор автомобіль LADA Granta з допомогою ручника і під колеса корми підкладаємо упори.
  • Під капотом виявляємо шток амортизаційної опори, в поглиблення шестигранної форми якого, розташоване з торця, вставляємо ключ відповідного профілю.
  • Застосувавши другий ключ, послаблюємо момент затяжки гайки, яка закріплює елемент підвіски до кузова. Тим часом утримуємо шестигранним ключем шток від прагнення провернутися в співдружності з гайкою.
  • «Пірнаємо» в колісну арку LADA Granta і виявляємо кронштейн, яким утримується гальмівний шланг на корпусі стійки.
  • Відкручуємо вказаний кріпильний вузол, вивівши сам шланг з утримує кронштейна. Це дозволить отримати простір для відкручування кріплення нижньої точки амортизаційної стійки. Працювати доведеться в парі з ключем «17».го типорозміру.

Зважитися на заміну стійок варто в тих випадках, коли виявлено факт течі робочої рідини з амортизатора, а також, якщо з’являється стукіт, деформація штока або руйнування сайлентблока.

Слід пам’ятати про правило, що має на увазі заміну стійок в комплексі на одній осі, навіть якщо другий амортизаційний елемент є справним.

Які стійки вибрати на Ладу Granta. ставимо нормальні запчастини. LADA Granta передні стійки які ставити

Конструкція передніх стійок автомобіля LADA Granta є телескопічною, що дозволяє виконати заміну вийшов з ладу конкретного елемента. Для цього буде потрібно лише розібрати стійку на окремі деталі. Для докладного розгляду зазначеної операції буде потрібно приділити увагу маніпуляціям з однієї зі стійок, оскільки друга ремонтується абсолютно аналогічним способом. Кращим підмогою в роботі буде вивішування авто за допомогою підйомника в порівнянні підйомом за допомогою звичайного домкрата. В останньому випадку розміщуйте авто LADA Granta на рівній поверхні. Також треба знати, які стійки краще поставити.

стійки, краще, поставити, granta

Аналоги задніх амортизаторів на ВАЗ 2190 і 2191

Оригінальні задні також трохи дорожче, ніж середня ціна на замінники. Через що аналоги також користуються високим попитом. Оптимальним варіантом буде придбання задніх амортизаційних стійок в упаковці саме від виробника СААЗ (червона коробка), а не стандартної ВАЗівської (синьої), що правда, аналоги пропонують замінники з трохи кращими характеристиками жорсткості і тривалості рядок служби.

Які амортизатори на Lada Granta вибрати? Багато зарубіжні аналоги на Ладу Granta. ВАЗ 2190/2191 перевершують штатні стійки по ряду показників, таких як: жорсткість, рівень шуму, антикорозійне покриття, наявність посиленого кріплення сайлентблоков. Але такі характеристики є не у всіх стійок, особливо якщо мова йде про китайську підробку.

Найпопулярнішим виробником стійок серед грантоводов є фірма SS20. Підприємство спеціалізується на випуску стійок спеціально для автомобілів LADA, в тому числі і Granta. Тому проблем з установкою немає, плюс у них ціна і якість більш прийнятне, за тими рідкісними випадками, коли є конструктивні недоліки.

Звичайно, можна спробувати придбати і Monroe або інші запчастини виробництва Німеччини або Франції. Але це буде занадто дорогим варіантом.

Аналоги передніх амортизаторів ВАЗ 2190 і 2191

Багато автовласників віддають перевагу закордонним аналогам, які перевершують якістю і привабливіше за ціною. Але і тут не все так просто. вирушаючи на авторинок, слід остерігатися китайських підробок, як вітчизняних, так і зарубіжних запчастин.

Найбільш популярні серед автолюбителів амортизаційні стійки вказані в таблиці:

Які стійки краще поставити на Granta

Може хто небудь відповісти яке газомасло (крім сс20) на Granta краще ставити.

Все залежить від особистих переваг і очікувань. Я поставив газомасленние СААЗ 21928 з пружинами і розчарувався. Мабуть тут коли говорили про гарну енергоємної нової грандовской підвісці, то в першу чергу мали на увазі більш пружні стабілізатори. Так що навряд чи хто-небудь чітко відповість.

Як СААЗ газомасло в порівнянні зі штатними. Сама стійка на стиск жорсткіше? на скільки?

Різниця є, як я і сказав вище, не настільки істотна, щоб сказати однозначно. Знав би що різниця настільки мала, то не міняв би. Більший ефект думаю відчути від стабілізатора, але це мій наступний етап.

Granta так само клює носом у великих ямах?

Монро рефлекс вважаю найоптимальнішим і золотою серединою управління / комфортність.

21928 за визначенням не можуть коштувати дешевше 2190, тому що там інокомплектующіх більше. або тут щось “нечисте”. )) Задній 2190. 1187р. Задній 21928. 1176р. Перед 2190. 2185р. Перед 21928. 1995р.

В сенсі як? купуєш ставиш) монро рефлекс жорсткіше стоку, дуже енергоємні, пружні, не розгойдує на трасі, в поворотах і гальмування не крениться як вагітна корівка.

розбірні корпусу наприклад від шток-авто. і співвіднесення вкладиш за бажанням.

У мене ці СААЗ задні після 8000 загриміли так, що мозок винесли, замінив на СС20 і горя не знаю. якого характеру стук? на яких режимах? як-то ще визначав, що це саме через задніх амортизаторів? ти їх просто зняв і встановив інші?

Додано через 9 хвилин Немає. Лева запитав для чого мені газ? Для чого мені він я і сам знаю. для чого? поділися.) Тому що вже порівняв. Про Асом вище писав. дай посилання, відразу не знайду. Хід стійки пріори менше ніж у Granta? треба розглядати не тільки сам хід, а ще й габарити в витягнутому стані. у пріори він більше мм на 15. а це в деякій мірі теж важливо.

Я поставив газомасленние СААЗ 21928 з пружинами і розчарувався. Мабуть тут коли говорили про гарну енергоємної нової грандовской підвісці, то в першу чергу мали на увазі більш пружні стабілізатори. Так що навряд чи хто-небудь чітко відповість. Різниця є, як я і сказав вище, не настільки істотна, щоб сказати однозначно. Знав би що різниця настільки мала, то не міняв би. Більший ефект думаю відчути від стабілізатора, але це мій наступний етап. стабілізатори на енергоємність впливають в малому ступені, тобто останню чергу. їх основна функція. зменшення крену. що саме встановлено? перечисли.

Додано через 2 хвилини все також, жабеня стрибунець ще той. не треба відповідати в даному випадки за Редуктора. що у тебе там “стрибає”? )

Додано через 2 хвилини Стічна підвіска. вата. Потрібні більш жорсткі стійки. Тільки які краще ні хто не знає. Тому що аналоги тільки вітчизняні та від стоку недалеко пішли. підвіс Granta вата і “потрібно жорсткість”. це різні речі. можна прибрати “вату”, але при цьому авто не буде жорстким. а можна і навпаки зробити. )

Додано через 57 секунд Задній 2190. 1187р. Задній 21928. 1176р. Перед 2190. 2185р. Перед 21928. 1995р.

Перевірено! http://dvizhcom.ru/catalogs/Avtozapchasti577/Avtozapchasti-VAZ-1117-1119Kalina-2190Granta-/Podveska-i-kolesa/Amortizator-VAZ-2192-zadniy-gaz-SAAZ-/ так, це (питання) було давно. на жаль це так. )

Додано через 2 хвилини всмисле як? купуєш ставиш) монро рефлекс жорсткіше стоку, дуже енергоємні, пружні, не розгойдує на трасі, в поворотах і гальмування не крениться як вагітна корівка.

так по суті справи (в загальному) це налаштування Kalina-2. 21928)))

Додано через 2 хвилини Хто юзал Шток. Авто газ, або газ.мяс. Вони такі ж як СААЗ по їздовим якостям? Більше цікавить газ.мяс. Щоб не такі, м’які як стік і не жорсткі щоб п’яту точку відбивати. з листопада (напевно) на Granta будуть ставити підвіску з новими настройками (НЕ 21928. модерн 2190 Газмяс). ймовірно через півроку будуть і в продажу.

Мабуть тут коли говорили про гарну енергоємної нової грандовской підвісці, то в першу чергу мали на увазі більш пружні стабілізатори.

стабілізатори на енергоємність впливають в малому ступені, тобто останню чергу. їх основна функція. зменшення крену. що саме встановлено? перечисли.

Жорсткість передніх пружин на машині з АКПП приблизно як і у 21928, тому залишив рідні. Замінив стійку на 21928. Позаду замінив пружини і амортизатор на 21928. Ясна річ. задок став жорсткіше працювати. Але, на переїзд “лежачого поліцейського” щось не дуже позначилося (зрозуміло чому), залишився той же “бу-бух” і плавності його переїзду не додалося. Хоча на поворотах в місті машина стала менше кренитися, що сподобалося. На шосе не спробував, так як міняв підвіску на минулому тижні. По всій видимості як раз на шосе нові амортизатори себе покажуть дуже добре.

Коли поставлю передній стабілізатор (поки його у мене немає), то встановлю і задній підсилювач-розпірку (вже є), цим думаю компенсувати різницю зі стабілізатором задньої балки 21928.

Жорсткість передніх пружин на машині з АКПП приблизно як і у 21928, тому залишив рідні. Замінив стійку на 21928. Позаду замінив пружини і амортизатор на 21928. Ясна річ. задок став жорсткіше працювати. Але, на переїзд “лежачого поліцейського” щось не дуже позначилося (зрозуміло чому), залишився той же “бу-бух” і плавності його переїзду не додалося. Хоча на поворотах в місті машина стала менше кренитися, що сподобалося. На шосе не спробував, так як міняв підвіску на минулому тижні. По всій видимості як раз на шосе нові амортизатори себе покажуть дуже добре.

Коли поставлю передній стабілізатор (поки його у мене немає), то встановлю і задній підсилювач-розпірку (вже є), цим думаю компенсувати різницю зі стабілізатором задньої балки 21928. у пружин 11196 і 21928 значна різниця в жорсткості (11196 близька до 2170 ( ” недотягує чуть)) стійки коли придбані? дата випуску у них яка? “цікаво” читати про стук стійок на підхоплення у люкса з аКП. стабілізатор (і його жорсткість) при проїзді лежаків “точно поперек” не прибирає стукіт “на підхоплення”. ось при проїзді “по діагоналі” або за одиничними ямах, може допомогти. з розпірками все ж не варто влізати в конструкцію кузова. ти їй не підвіску “посилювати”.

стійки коли придбані? дата випуску у них яка? Дату випуску не подивився. Ніяк в голову не могло прийти що це важливо. стабілізатор (і його жорсткість) при проїзді лежаків “точно поперек” не прибирає стукіт “на підхоплення”. ось при проїзді “по діагоналі” або за одиничними ямах, може допомогти. Це очевидно.

з розпірками все ж не варто влізати в конструкцію кузова. ти їй не підвіску “посилювати”. Рівне те ж саме по функції. Але, набагато краще ніж так званий стабілізатор, який і не стабілізатор по суті своїй, а компромісне рішення від скупості.

Дату випуску не подивився. Ніяк в голову не могло прийти що це важливо. може і не важливо в даному випадки, але цікаво, точно)

Рівне те ж саме по функції. Але, набагато краще ніж так званий стабілізатор, який і не стабілізатор по суті своїй, а компромісне рішення від скупості. аж ніяк, немає. стаб збільшує жорсткість підвіски, а “рама” жорсткість кузова. але на поведінку авто “рама” в різних кузовах впливає по різному (очевидно, що в седанах в самій меншій мірі), а стабілізатор впливає однаково, тому що це частина саме самої підвіски.

може і не важливо в даному випадки, але цікаво, точно) Не ​​секрет, але не подивився. Купив минулої пятніцу- свіжі думав. : Talktohand:

Додано через 11 хвилин аж ніяк, немає. стаб збільшує жорсткість підвіски, а “рама” жорсткість кузова. але на поведінку авто “рама” в різних кузовах впливає по різному (очевидно, що в седанах в самій меншій мірі), а стабілізатор впливає однаково, тому що це частина саме самої підвіски. Ось беремо жорсткий Datsun з підвіскою 21928 і ВАЗ-21921 у якого жорсткість на кручення залишається під питанням, а підвіска та ж. Керованість звичайно різна, але не настільки щоб критично. Цілком ймовірно, що різниця непомітна. Чи не порівнював не знаю.

Додано через 8 хвилин). а стабілізатор впливає однаково, тому що це частина саме самої підвіски. Як же він може впливати однаково, якщо точки опори припадають на стакани кузова? : Rotfl: А цей самий кузов в момент різниці зусиль на важелі балки сам працює під дією цих сил на скручування. Просто на заводі легше заварити пруток в балку загальну для всіх, ніж гумором c кожним варіантом виконання кузова. Просто моя думка, при розгляді прикладених зусиль.

Ось беремо жорсткий Datsun з підвіскою 21928 і ВАЗ-21921 у якого жорсткість на кручення залишається під питанням, а підвіска та ж. Керованість звичайно різна, але не настільки щоб критично. Цілком ймовірно, що різниця непомітна. Чи не порівнював не знаю. ось коли порівняєш, тоді і будеш писати що різна. )))

Як же він може впливати однаково, якщо точки опори припадають на стакани кузова? : Rotfl: А цей самий кузов в момент різниці зусиль на важелі балки сам працює під дією цих сил на скручування. Просто на заводі легше заварити пруток в балку загальну для всіх, ніж гумором c кожним варіантом виконання кузова. Просто моя думка, при розгляді прикладених зусиль.

стабілізатор закріплений до важелів, а не до кузова. ось важелі. да, до кузова. до лонжеронів. амортизатори не є напрямними для роботи задньої підвіски. жорсткість кузова впливає на керованість, але це “з іншої опери”. )

для чого? поділися.) для цього підвіс Granta вата і “потрібно жорсткість”. це різні речі. можна прибрати “вату”, але при цьому авто не буде жорстким. а можна і навпаки зробити. ) Потрібні газові амортизатори не сильно жорсткі. За характеристиками приблизно як hola. Для активної їзди місто-траса-погані дороги. дай посилання, відразу не знайду. У першому моєму пості написано треба розглядати не тільки сам хід, а ще й габарити в витягнутому стані. у пріори він більше мм на 15. а це в деякій мірі теж важливо. Це добре, головне що б в корпус заліз.

Додано через 17 хвилин розбірні корпусу наприклад від шток-авто. і співвіднесення вкладиш за бажанням.