Заміна сайлентблоков задньої підвіски Lancer 10

Заміна задніх сайлентблоков

Після того, як заліз під машину і оглянув підвіску, побачив як іржа лізе з під пильовика сайлентблока. Під час їзди по купинах або інші види гойдання ніяк не видавали знос сайлентблоков, хоча і стан його було в дуже поганому стані. Єдине, що було чутно, так це легке поскрипування в районі задньої підвіски.

 • Mitsubishi 4113A062. сайлентблок зовнішній (плаваючий)
 • Mitsubishi MN100110. сайлентблок внутрішній

Ні в якому разі не купуйте всесвітньо відому фірму FEBEST. огидна якість, та й до того ж різниця по колу 0.5 мм. не зможете запресувати.

Зверніть увагу на іржу, що утворилася під пилюжником сайлентблока:

Сайлентблоки в своїх місцях сидячи досить міцно, тому можна відразу запасатися знімачами. Для тих, у кого є є знайомий токар, ловите креслення двох знімачів (без них буде дуже тяжко): На жаль, другий креслення знімача загубився

На фотографії нижче розташовані готовий знімач і новий сайлентблок:

 • Піднімаємо машину за допомогою домкрата і знімаємо колесо.
 • Якщо сайлентблоки більш менш живі і ви не хочете робити розвал і сходження задніх коліс, краще помітити регулювальний болт керном.
 • Відкручуємо гайку тяги стабілізатора
 • Відкручуємо три болта. амортизатора і два сам важіль. З одного боку болти вийшли від руки, а з іншого болт намертво закис у втулці сайлентблока. Найшвидший і надійний спосіб, це зрізати болт з втулкою (всілякі WD і удари кувалдою результату не давали, навіть після зняття).

На фотографії вказано місця зрізу:

Закріплюємо сайлентблок в лещатах:

Надягаємо знімач на плаваючий сайлентблок. Процес зняття такий: даємо натяжку, і далі б’ємо через трубу з боку гайки по Знімачі для зняття напруги. В іншому випадку, якщо тупо крутити. рветься болт.

Сайлентблок вийшов, його можна викинути

сайлентблоков, задньої, підвіски, lancer

При випрессовиваніем / запрессовивании внутрішнього сайлентблока необхідно врахувати:

сайлентблоков, задньої, підвіски, lancer
 • встановити розпір, щоб уникнути сходження пластин
 • оскільки діаметри отворів у важелі і сайлентблоки різні, необхідно врахувати напрямок запрессовки і розташування сайлентблока (виміряйте діаметри)

У звіті використовувалися матеріали автора “ppp1983”, за що йому велике спасибі!

Коментарі (1)

Доброго часу доби! Дуже хотілося б подивитися звіт по заміні заднього підшипника, ніхто не міняв чи що? або не викладати (Чи є там можливість не купувати всю маточину

амортизатори

Хороші результати досягаються заміною штатних амортизаторів на газові, що володіють більш високою швидкістю реакції. Подібний тюнінг ходової Lancer 9 дозволить не тільки поліпшити керованість машини, а й скоротити гальмівний шлях. Але оскільки у кожного виробника свій погляд на те, якими мають бути оптимальні характеристики деталі, підбір запчастин стає непростим завданням. Можна лише задати загальний напрямок пошуку, порекомендувавши продукцію таких брендів, як:

 • KYB (Японія);
 • Bilstein (Німеччина);
 • Monroe (Бельгія);
 • Kamoka (Польща).

Однак, при бажанні, цей список можна істотно розширити.

Заміна на задній балці

Починати мислити про необхідність операції, коли буде потрібно підміна сайлентблоков задньої балки Renault Laguna 1, слід відразу після виникнення стукотів, скрипів, інших раніше невідомих звуків в зоні роботи підвісок.

Принципово! Якщо протормозіл з підміною, не рахуючи незручностей під час поїздок, знижується безпеку цих поїздок, прискорюється знос шин автомобіля.

Якщо є набір нових сайлентблоков Renault Laguna 2, можна приступати до підміни. Крім цього, для вас стане в нагоді приготувати:

 • Авто домкрат і надійні підставки під кузов автомобіля;
 • Головки на 16 і 18, краще використовувати ключі, у яких 12 граней;
 • Для зняття термічний захисту потрібен ключ на 10;
 • Різні по масі молотки, гостре зубило;
 • Вороток, подовжувач, монтажні лопатки;
 • Ножовка по металу;
 • Мильна вода;
 • Ударна викрутка довжиною понад 250 мм.

Підміна сайлентблоков Renault Laguna 3 може бути проведена без демонтажу коліс з машини. До роботи з підвіскою, обробіть всі болти і гайки підвіски рідиною WD 40, це дуже полегшить роботу по їх відгвинчування.

Якщо вибити зношені деталі можна доступними інструментами, то установка нових деталей імовірна за допомогою спеціального пристосування. Його під силу зробити самостійно. Стане в нагоді болт або шпилька, довжина якої повинна бути приблизно 200 мм, діаметр 12 мм. Також потрібна гайка, дві залізні шайби діаметром більше ніж зовнішній діаметр якого замінюють шарніра, дві втулки. Одна з них повинна бути більше ніж зовнішній діаметр сайлентблоков, 2-а менше.

Підміна задніх сайлентблоков Renault Laguna 2 робиться на знятої задній опорі. Для цього необхідно від’єднати гальмівні трубки, термічний захист, відключити роз’єм з проводами системи ABS. Після чого потрібно підняти кузов машини для зняття зношених деталей.

Досить нерідко стрімко зняти дефектну деталь не виходить, тому її випалюють, висвердлюють гуму шарніра, обойму розпилюють ножівкою по металу. При установці нового вироби важливо правильно його орієнтувати в посадковому гнізді. Установка робиться особливим знімачі.

Як часто потрібна заміна задніх важелів Lancer 10?

Деталі агрегату відчувають на собі опуклості дорожнього покриття. Ці дії призводять до того, що важелі з шарнірами зношуються і вимагають своєчасного оновлення.

Інформація щодо термінів підміни важелів вказана в технічному паспорті тс. Зазвичай виробники кажуть, що тривалість життя цих запчастин триває приблизно 100 тисяч кілометрів пробігу. Але покладатися на сто відсотків на це значення не слід, так як ступінь зношеності залежить від умов експлуатації автомобіля.

Перелік причин, які впливають на тривалість функціонування задніх важелів підвіски:

 • Постійне пересування по бездоріжжю;
 • Впровадження запчастин низької якості;
 • Брутальна манера водіння;
 • Заводський брак;
 • Порушення правил попередньої підміни.

Ці причини є причинами, які зменшують термін служби важелів підвіски.

стабілізатор

Щоб позбутися від хиткості і зносу задньої осі в поворотах, в першу чергу рекомендується замінити стабілізатор поперечної стійкості. Підбір деталі з оптимальними характеристиками дасть найбільш відчутний ефект. Особливо помітний він стає на модифікаціях з кузовом універсал. Однак слід взяти до уваги ту обставину, що розігнавшись до швидкості, на якій буде відбуватися зрив задньої осі, часу на відновлення контролю у вас стане менше.

Розрахунок характеристик стабілізатора поперечної стійкості. складна інженерна задача. Тому не варто займатися сліпим підбором деталей від інших автомобілів, а вибрати один з готових варіантів, розроблених спеціально для Mitsubishi Lancer 9 і представлених на автомобільному ринку. Комплектуючі поставляються в наборі і відрізняються не тільки ціною, але і доступністю.

Необхідні для монтажу складові поставляються в комплекті. Ніяких додаткових «танців з бубнами» не потрібно.

Пристрій

Схема задньої підвіски Lancer 9 не так проста, як може здатися на перший погляд. Розроблена інженерами Mitsubishi конструкція складається з чотирьох пар важелів.

 • нижніх поперечних.
 • верхніх поперечних.
 • поздовжніх.
 • Керуючих, що створюють підрулюючим ефект. З їх допомогою встановлюється і регулюється розвал коліс заднього моста.

Нижні поперечні важелі спираються на телескопічні амортизаційні стійки 5, оснащені пружинами 6 і демпфірувальними подушками 7. Верхні пов’язані між собою стабілізатором поперечної стійкості 8 через стійки стабілізатора 9. Більшість шарнірних елементів виконано у вигляді еластичних сайлентблоков.

задні важелі

Важіль задній (верхній), Японія, Мітсубіші 4110A085 3360 руб.
Важіль задній (розвальний), Японія, Мітсубіші 4117А007 1920 руб.
Важіль задній (нижній), Японія, Мітсубіші MN101444 4893 руб.

Не завжди водії готові платити за унікальні важелі. Або вони їх просто розчарували в минулому використанні. Беручи до уваги, що кожен з нас має власний стиль водіння і умови, в яких використовує свій автомобіль, аналоги теж можуть послужити непогану службу.

Мітсубіші Сайлентблок поздовжнього заднього важеля MASUMA RU-508 VTR MI0212R HANSE HR 892 309 AKITAKA 0401-CW8 TEDGUM 00449020 STELLOX 77-00662-SX від 709 руб. Від 837 руб від 911руб від 758руб від 1874руб від 709руб
Сайлентблок заднього поперечного важеля, Мітсубіші CTR CVM-10 VTR MI0206R PATRON PSE1724 RBI M2526ES HANSE HR 892 168 від 208 руб. Від 201 руб. Від 201 руб. Від 293 руб. Від 276 руб.

Як відбувається процес підміни сайлентблоков в задніх поперечних важелях

Якщо в одному задньому важелі сайлентблок вийшов з ладу. доведеться поміняти і 2-ий, але в ж з іншого боку, для більш високоякісного майбутнього використання. Головне в обидві сторони ставити одну і ту ж модель.

У цій частині машини є важіль, що нагадує дугу. Саме він тримає колесо в вертикальному положенні. Поломка відбувається, коли шарнір, зовнішньої сторони, змінює свою початкову форму (зношується) і починає розбивати і дряпати поверхню важеля з зовнішнього боку. Головне, при установці, не сплутати місцями два шарніра (внутрішній і зовнішній).

Регулювання розвалу заднього колеса виходить завдяки нижньому поперечному важеля, в цій системі, є болт, який фіксує рух. Часто, завдання відбуваються саме через його закисання. І тому, час від часу варто поміняти сам болт, якщо проблема полягає саме в цьому.

READ Чи не Горять Задні Габарити ВАЗ 2110

Які пружини вибрати

Сьогодні на ринку знаходиться великий вибір пружин для автомобіля Mitsubishi Lancer 10. Всі пружини мають відмінності між собою, різняться і властивості, назвемо їх:

 • Посилені. діаметр витка збільшений, створені для використання в складних умовах з величезною кількістю вибоїстих доріг;
 • Стандартні за показниками (подібні по високоякісним показниками для автомобілів тієї або іншої марки);
 • З завищенням. призначені для зростання кліренсу, прохідності і вантажопідйомності (з посиленим прутком);
 • З заниженням. зазвичай вживаються для вдосконаленої маневреності, нерідко можна відшукати на ринку «низькі і жорсткі» пружини для спортивної їзди;

Також всі пружини можна поділити і за показниками жорсткості:

 • Жорсткі. вдосконалена маневреність і стійкість на дорозі;
 • стандартні;
 • М’які (комфорт). оптимальні параметри по енергоємності та комфорту для пасажирів в автомобілі.

На ринку багато пружин, але які з них вибрати саме для вашого автомобіля? Спеціально вам перераховуємо «перевірені» користувачами пружини з різними рисами:

 • Фронтальні пружини. LESJOFORS (артикул. 4059257, вартість. від 2400р);
 • Фронтальні пружини. SACHS (артикул. 993111, вартість. від 2000р);
 • Задні пружини. ТЕХНОРЕССОР посиленням (різні варіанти, посилені /. завищення на вибір);
 • Задні пружини. від Mitsubishi Аутлендер (передній привід).
 • Фронтальні пружини. оригінал (артикул. 4040A156, вартість. від 3000р);
 • Фронтальні пружини. KILEN (артикул. 18033, вартість. від 4000р);
 • Задні пружини. оригінал (артикул. 4140A158, вартість. від 3500р);
 • Задні пружини. ТЕХНОРЕССОР (вартість. від 3000р).
 • Передні і задні пружини. ТЕХНОРЕССОР з завищенням 20мм (вартість. від 3000р);
 • Задні пружини. від Mitsubishi Аутлендер (передній привід).
 • Спортивний набір пружин (перед зад) Eibach Pro-Kit (варіанти заниження:. 20.25.30), вартість на набір. від 13000р.;
 • Передні і задні пружини. ТЕХНОРЕССОР (варіанти заниження:.30.50).

Вартість ремонту електрики

Робота Ціна
заміна генератора від 1200р.
заміна стартера від 2300р.
ремонт генератора від 700р.
ремонт стартера від 700р.
Заміна діодного моста генератора від 500р.
Заміна втягує реле стартера від 500р.
Заміна Бендикс стартера від 500р.
Заміна високовольтних проводів від 300р.
Заміна свічок запалювання від 300р.
Заміна котушки запалювання від 300р.
Заміна модуля котушки запалювання від 600р.
Заміна реостата грубки від 2300р.
Заміна електромотора вентилятора пічки від 1000р.
Заміна електромотора склоочисника вітрового скла від 1000р.
Заміна електронного блоку управління ЕБУ від 600р.
Заміна модуля кнопок стеклопод’емника від 600р.
Заміна блоку управління обігрівача пічки кондиціонера від 1000р.
Заміна блоку управління двигуна (ЕБУ ДВС) від 600р.
Заміна подкапотного модуля запобіжників від 1000р.
Заміна модуля запобіжників салонного від 1000р.
Заміна модуля запобіжників багажника від 1000р.
Заміна блоку управління комфорту від 600р.
Заміна модуля управління центральним замком від 600р.
Заміна електромотора вентилятора охолодження радіатора двигуна від 1400р.
Заміна електромотора вентилятора охолодження радіатора кондиціонера від 1400р.
Заміна електромотора стеклопод’емника від 1000р.
Заміна силового проводу на генератор від 400р.
Заміна силового проводу на стартер від 600р.
Заміна масового проводу від 500р.
Ремонт джгута електропроводки від 2000р.
заміна запобіжника від 50р.
заміна лампочки від 100р.
Заміна звукового сигналу від 300р.
Заміна контактного кільця рульової колонки від 1600р.
Заміна під рульового перемикача від 900р.
Заміна контактної групи замка запалювання від 2300р.
Заміна актуатора замка дверей від 1000р.

ознаки поломки

Симптоми ж виходу з ладу цих елементів такі:

 • Погіршилася керованість автомобіля. Він став повільніше реагувати на повороти керма (притому, що система рульового управління повністю справна).
 • Збій налаштувань розвал сходження, що проявляється в нерівномірному зносі протектора передніх коліс. Це відбувається через те, що при деформації і, тим більше, розриві сайлетблоков, важелі встають криво.
 • Машину може почати вести в ту чи іншу сторону. Відбувається це в напрямку неисправленного сайлентблока.

Заміна передніх сайлентблоков Lancer 10

Сама назва цього елемента. сайлентблок. можна перевести як «тиха деталь». Назва повністю відображає призначення цього елемента. гасити високочастотні резонансні коливання, що виникають в підвісці автомобіля. Причому, не тільки ті, які виникають при русі навіть по відносно рівній дорозі, але і передаються від працюючого двигуна.

Заміна переднього важеля Lancer 10

Що стосується самих важелів, то вони виходять з ладу вкрай рідко. Взагалі ж, розмірковуючи теоретично, можна стверджувати, що вони повинні служити безвідмовно протягом усього життя автомобіля. Але якщо пробіг машини перевищив півмільйона кілометрів, тоді як важелі, а й інші елементи кузова і трансмісії будуть зношені до крайності.

Заміна передніх важелів Mitsubishi Lancer 10 може знадобитися і після попадання машини в ДТП. При бічному і, тим більше, лобовому зіткненні, ці елементи підвіски деформуються. І не варто намагатися повернути їх первісну форму. Зробити щось це нескладно, ось тільки міцність важелів вже не буде колишньою. Тому варіантів ремонту, крім як встановити нові деталі, тут немає і бути не може.

Ще однією причиною, по якій буде потрібна заміна важеля Lancer X, це його істотне пошкодження корозією. Не секрет, що від цього лиха страждають практично всі металеві елементи автомобіля; ті ж, що розташовані під його днищем, особливо.

Немає сенсу описувати операцію зняття зношених або деформованих важелів і установки нових. Скажемо лише, що операція ця не з легких, тому як вимагає від майстра не тільки фізичної сили, а й високої точності. Болти кріплення важелів нерідко закисают настільки, що їх доводиться спилювати (ні в якому разі не можна виривати їх «з м’ясом» або використовувати для цієї мети кувалду. тим самим ушкодяться деталі кузова машини). Досвідчений фахівець скористається для зняття важелів спеціальною рідиною, що розчиняє іржу.

При установці нових елементів важливо, щоб кут їх кріплення забезпечував правильне і, головне, однакове становище лівої і правої стійок амортизаторів. Якщо не домогтися їх ідеально дзеркального розташування, автомобіль може втратити строго горизонтальне положення, що позначиться і на його стійкості, і на керованості.

Висновок з усього цього хоч і неоригінальний, зате важливий: не маючи відповідної кваліфікації, братися за роботи по заміні важеля Lancer 10 не варто. Гроші, які ви на цьому заощадите (якщо вам це вдасться) не варті того, щоб жертвувати якістю ремонту і, відповідно, ризикувати, виїжджаючи на трасу на автомобілі з погано відремонтованої підвіскою.

Mitsubishi лансер. один з найпопулярніших і цікавих автомобілів.

У 2009 році даний виріб автопрому лідирувала в списках викрадачів і на сьогоднішній день не менша кількість людей як купують, так і крадуть його.

Особливості самостійної заміни важелів

Можливо запресувати нові сайлентблоки в важелі, однак це суттєво знизить їх робочий ресурс. Самостійно виконана така процедура також може пошкодити всю підвіску. Запресовування блоків відбувається на заводі при дотриманні специфічних умов і за допомогою складних пресів.

Будь-які зміни в технології деформує сайлентблок і суттєво зменшує його працездатність.

Частою проблемою, яка чекає при ремонті важелів, є проржавілі кріплення. Кріплення переднього важеля можуть проржавіти до окислення. У ситуації, коли гайка провернулася доведеться вирізати отвір в підрамнику, так як інакше викрутити її неможливо. Ще гірше якщо іржа вразила задній болт. доведеться знімати мотор автомобіля.

Найчастіше після заміни важелів рекомендують пройти процедуру розвалу-сходження. Однак це зовсім не обов’язково. Mitsubishi Lancer 10 не має регулювання розвалу і заміна важелів не збиває сходження. Втім, така процедура навряд чи буде зайвою в будь-якому випадку.

Lancer 10: заміна сайлентблоков передніх важелів

На Lancer 10 заміна сайлентблоков передніх важелів не представляє особливої ​​складності. конструктори автомобіля подбали про те, щоб доступ до цих деталей, які доводиться оновлювати значно частіше за інших компонентів підвіски, був найбільш вільним. Проте, деякі складові переднього моста зняти все-таки доведеться.

Найзручніше здійснювати цю процедуру, встановивши машину на підйомник, тим самим знявши напругу з підвіски. На оглядовій ямі і, тим більше, за допомогою домкрата зробити це буде значно важче, та й якість запресовування нових елементів в таких далеко не ідеальних умовах може істотно постраждати.

В інтернеті можна знайти кілька покрокових інструкцій до цієї операції, але всі вони не передають головної проблеми, яка постане перед новачком в цій справі. Кожне зусилля (а їх доведеться докладати чимало, адже вийшли з ладу деталі доведеться Випрессовиваемие або просто вибивати зі своїх штатних місць) має бути строго розраховано. В іншому випадку можна пошкодити самі важелі, а їх заміна мало того, що потребує великих зусиль, але і обійдеться власникові машини в уже зовсім іншу суму.

Звідси висновок: вирішивши заощадити на роботі майстра, можна, навпаки, отримати додаткові витрати. Для Lancer X заміна сайлентблоков може запросто обернутися необхідністю поміняти ще й важелі. Тому краще все-таки довірити цю процедуру фахівцям автосервісу. У майстра вона займе зовсім небагато часу і вартість її невисока.

Призначення і пристрій сайлентблока

Сайлентблоков в автомобілі кілька, але конструкція всіх цих елементів однакова: вони являють собою нерозбірні гумово або поліуретанової-металеві втулки. Вони є свого роду посередниками між жорсткими елементами кузова і пружними компонентами підвіски. амортизаторами. Будучи нерозбірними і практично монолітними, ремонту ці деталі не підлягають. А виходять з ладу вони досить часто, тому як безперервно відчувають різноспрямовані зусилля на стиск. І ось настає момент, коли гума і сталь, ці деталі складові, втомлюються, і сайлентблок деформується і втрачає пружність.

важливість мастила

При ремонті своїми руками слід обов’язково змастити все кріплення WD-40 і залишити на вбирання. Мастило запобіжить можливість зриву кріплень. Після цього необхідно зняти захист движка і екран з пластика, який знаходиться по ходу машини за захистом мотора. Кріплення екрану складається з дев’яти кліпс і болта. Після цього можна акуратно зняти всі кріплення.

Перш ніж ставити новий важіль необхідно промазати всі кріплення мідної мастилом. Ця дія запобіжить корозію і буде корисно при подальшому розборі і ремонті. Збирати потрібно дотримуючись зворотний порядок дій. Варто пам’ятати, що в процесі побудови машину необхідно поставити на колеса, без додаткової підтримки. Саме в такому випадку сайлентблоки стануть в правильне положення. Якщо не дотримуватися цього плану дій заміна блоків буде проходити дуже часто через прискореного зносу.

Вам будуть потрібні: всі інструменти, необхідні для зняття важеля передньої підвіски, а також знімач для випрессовкі гумово шарнірів. Примітка Передній резинометаллический шарнір виконаний за одне ціле з важелем, при його пошкодженні замініть важіль в зборі. 1. Зніміть важіль передньої підвіски (див. «Зняття і установка важеля передньої підвіски», с. 145). 2. Знімачем відповідного розміру випрессуйте з важеля задній резинометаллический шарнір.

3 Запресуйте шарнір в зворотному порядку, стрілки на шарнірі повинні бути спрямовані під кутом 30 щодо осі, що з’єднує центри шарнірів.

тестовий виклик вікна з реєстрацією логіном

Коли і чому потрібна заміна сайлентблоков Lancer 10?

Заміна сайлентблоков Mitsubishi Lancer 10 може знадобитися з наступних причин:

 • ушкодження прогумованого елемента;
 • довгий термін експлуатації;
 • якість попередньої збірки.

Оскільки комфорт і безпеку пересування залежить від справного стану важелів підвіски Mitsubishi Lancer 10, то власникам машини рекомендується розбиратися в характерних симптомах їх несправності:

 • машину веде в одну зі сторін;
 • транспортний засіб починає розгойдуватися в той момент, коли відбувається поворот;
 • при пересуванні відчуваються вібрації;
 • з’являються стуки при русі;
 • покришки транспортного засобу зношуються нерівномірно;
 • значне викривлення коліс.

Про знос сайлентблока кажуть удари при пересуванні по нерівних ділянках дороги. При огляді спостерігається пошкодження прогумованого елемента. Оскільки шарнір є елементом підвіски, то вищевказані ознаки характерні для зносу сайлентблока.

Ці ознаки можна визначити самостійно, проте достовірну діагностику проводять виключно в умовах сервісного центру досвідченими механіками.

Заміна сайлентблоков задньої підвіски Lancer 10 і інші наші послуги

Якісний ремонт можна зробити тільки в тому випадку, коли будуть дотримані три основних моменти:

 • ремонт повинні здійснювати кваліфіковані механіки зі стажем;
 • застосовується професійне обладнання;
 • дотримання всіх необхідних етапів заміни.

Наші фахівці надають такі послуги, необхідні для усунення пошкоджень:

 • діагностика проводиться для визначення всіх пошкоджень і можливих причин їх виникнення;
 • заміна важелів підвіски;
 • оновлення гумово шарнірів;
 • зачистка від корозії і бруду;
 • заміна супутніх пошкоджених деталей.

Після виконання всіх маніпуляцій оцінюється якість виконаної роботи.

Якщо поломка торкнулася ваш автомобіль, то звертайтеся в нашу автомобільну майстерню. Наші фахівці щодня проводять процедуру поновлення важелів підвіски, в тому числі і задніх. Також ми замінюємо сайлентблоки агрегату.

Важливо запам’ятати такі моменти: проводити повну діагностику і заміну власноруч можна, забороняється відстрочувати усунення виникаючих несправностей. Тому що ці дії стануть причиною передчасного зносу супутніх механізмів і деталей автомобіля, є великі ризики потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

Ліквідувати виникли пошкодження буде дорожче, ніж планова заміна елементів підвіски.

Як часто потрібна заміна задніх важелів Lancer 10?

Деталі агрегату відчувають на собі нерівності дорожнього покриття. Ці дії призводять до того, що важелі з шарнірами зношуються і вимагають своєчасного оновлення.

Інформація щодо термінів заміни важелів вказана в технічному паспорті транспортного засобу. Зазвичай виробники стверджують, що тривалість життя цих запчастин триває приблизно 100 тисяч км пробігу. Однак покладатися повністю на це значення не слід, тому що ступінь зношеності залежить від умов експлуатації автомобіля.

Список факторів, які впливають на тривалість функціонування задніх важелів підвіски:

 • постійне пересування по бездоріжжю;
 • використання запчастин низької якості;
 • агресивна манера водіння;
 • заводський брак;
 • порушення правил попередньої заміни.

Ці чинники є причинами, які зменшують термін служби важелів підвіски.

Mitsubishi: майстерня заміна задніх важелів Lancer 10 і сайлентблоков даних підвісок

Підвіска відповідає за комфортне пересування транспортного засобу Mitsubishi Lancer 10. За рахунок цього агрегату забезпечується безпека водіння.

Підвіска автотранспорту складається з певних запчастин, які забезпечують пружне взаємодія коліс з корпусом автотранспорту, створюючи при цьому комфортне пересування.

Нас цікавлять важелі і сайлентблоки агрегату.

Підвіска в своїй будові має передні і задні важелі. Ці деталі виглядають як цілісний конструктивний елемент, які приєднує колесо автотранспорту з корпусом машини. Крім функції жорсткої фіксації, важіль забезпечує гасіння поперечних зовнішніх сил, які впливають на підвіску.

Сайлентблоки. це резинометалличні шарніри. Виглядають деталі як втулки, між якими є гумова вставка. Цей елемент гасить виникаючі коливання, які передаються від одного вузла до іншого.

Переваги заміни задніх сайлентблоков Lancer 10 у нас

Радимо звернутися в наш автомобільний сервіс, тому що:

 • ремонт проводять висококваліфіковані механіки зі стажем;
 • застосовується сучасне і професійне обладнання;
 • монтуються виключно якісні деталі;
 • гарантується грамотна заміна;
 • несправності усуваються швидко і в строк;
 • у нас справедливе ціноутворення.

Пошкодження машини. це серйозна проблема, що заподіює масу незручностей власникам. Ми гарантуємо якісне та швидке оновлення важелів і сайлентблоков підвіски.

Дотримуйтесь наших порад, щоб уникнути передчасного зносу:

 • своєчасно проводити технічний огляд, процедуру здійснюють в нашій автомобільної майстерні;
 • швидко реагуйте на виникаючі ознаки ушкоджень;
 • звертайтеся в наш сервісний центр для виправлення неполадок;
 • намагайтеся якомога рідше пересуватися по бездоріжжю;
 • спокійніше керуйте автомобілем;
 • встановлюйте тільки якісні деталі.

Термін експлуатації машини залежить від вашого догляду за нею. А безпечне пересування буде тільки в тому випадку, коли автомобіль Mitsubishi Lancer працює справно.