Які стійки краще поставити на ВАЗ 2110

Стійки масляні або газомасляної: які краще поставити на ВАЗ-2110

стійки, краще, поставити, 2110

ВАЗ-2110, або «десятка». гідний спадкоємець сімейства автомобілів самого народного автозаводу Росії. Це перший вазовский автомобіль, спроектований після розвалу СРСР, тобто орієнтований не на закритий внутрішній ринок, а на пряму конкуренцію з продукцією закордонних автоконцернів. Наскільки ця конкуренція виявилася успішною. думки розходяться, проте в популярності «десятки» на вітчизняних дорогах сумніватися не доводиться.

Так, наприклад, навіть не всі знають, що автомобіль знятий з виробництва на заводі ВАЗ ще в 2007 році. Правда, до останнього часу збирався за ліцензією на українському заводі «Богдан». Випуск був остаточно припинений тільки в минулому році через відомі події в сусідній державі.

Як і будь-який автомобіль, ВАЗ-2110 потребує періодичного обслуговування, яке включає в себе заміну деяких вузлів, в тому числі амортизаторів.

який вибрати

Призначення будь-якого типу амортизаторів, крім створення комфорту при їзді для водія і пасажирів. керованість при здійсненні автомобілем маневру і стійкість автомобіля.

Плавний хід автомобіля, звичайно, важливий, але на першому місці безпека руху: час відгуку на поворот керма, крен, розгойдування кузова, точність виконання повороту. Поєднання балансу між комфортом і безпекою. головні якості хорошого амортизатора.

Гідравлічні, газові або газово-гідравлічні амортизатори мають різні характеристики. Вибір типу залежить від декількох причин:

Із заводу машини виходять з амортизаторами, розрахованими на якийсь усереднений рівень, і багато водіїв вважають за краще вибрати пристрої «під себе». Таким чином, перш ніж поміняти амортизатори, визначте, які характеристики вас більше хвилюють, і як ви використовуєте свій ВАЗ-2110.

Стійка або амортизатор?

Серед користувачів може спостерігатися деяка плутанина в термінології, тому для початку розставимо всі крапки над i.

Амортизатор являє собою пристрій, що гасить вертикальні коливання кузова автомобіля, перетворюючи кінетичну енергію в теплову. Являє собою циліндр, заповнений маслом або газом, або їх комбінацією. У циліндрі знаходиться поршень, який рухається штоком, закріпленому на підвісці. Через інертність середовища рух поршня сповільнюється, уповільнення передається підвісці і пружині.

Стійка. силовий елемент підвіски, шарнірно скріплює колесо і корпус автомобіля. Амортизатор є елементом стійки, наприклад, в підвісці Макферсон. Саме такий тип має передня підвіска у ВАЗ-2110. Задня підвіска. торсіонна.

Амортизатор сприймає тільки вертикальне навантаження на стиск, що поширюється уздовж штока. Стійка, крім вертикальних, сприймає і бічні навантаження, тому шток і корпус амортизатора більш масивні. Стійка може бути розбірний і нерозбірними. У розбірному варіанті є можливість замінювати амортизатори, нерозбірну доведеться при необхідності міняти повністю.

Тому питання «Які на ВАЗ-2110 краще поставити стійки: масляні або газомасляної?» по більшій мірі є коректним. А ось які вибрати амортизатори. масляні або газомасляної, розглянемо докладніше.

Гідравлічні, газові або газово-гідравлічні

Всі три типи амортизаторів мають свої позитивні і негативні сторони. Гідравлічні амортизатори мають двотрубну коаксіальну конструкцію, заповнену маслом. При русі поршня масло з внутрішньої трубки витісняється у зовнішню. Це найбільш розроблена і надійна технологія. Плюси масляних амортизаторів:

Гідравлічні двотрубні передні амортизатори-стійки найкраще підходять для спокійного рівномірної їзди по пристойним дорогах. Вони створюють найбільший комфорт в салоні плавністю ходу, але не підходять для їзди по поганих дорогах і екстремального водіння.

Інший різновид. газові стійки (амортизатори). Робочим тілом в них є газ. Конструкція однотрубна, газ знаходиться під значним тиском (до 20 бар).

З негативних якостей можна відзначити:

Газові стійки. вибір тих, хто любить швидку їзду, бездоріжжя і екстремальний спосіб водіння.

У газомасляної амортизаторах, крім робочого тіла (масла), є ще компенсаторное тіло. газ, відокремлений від рідини плаваючим поршнем. Амортизатори цього типу мають такі відмінні риси:

До негативних моментів можна віднести:

В цілому газогідравліческая стійка. вдалий вибір для тих, хто любить їздити швидко і по будь-яких дорогах. У той же час зберігається достатній комфорт для пасажирів і водія.

Підбираючи відповідні амортизатори, не забудьте про сумісність зі стійкою ВАЗ-2110 і верхньою опорою стійки. А відео допоможе вам визначитися з виробником і конкретною моделлю.

підводимо підсумки

Сьогодні можна знайти безліч цікавих варіантів амортизаторів для ВАЗ 2110. Автомобіль перетворюється, отримує дійсно багато корисних характеристик і є одним з найцікавіших варіантів для покупця в бюджетному класі на вторинному ринку. Сьогодні за стокові «Десятки» просять зовсім мало грошей, адже власники цих машин прагнуть придбати дорожчий транспорт іноземного походження або поміняти свій 2110 на більш новий винахід АвтоВАЗ. А ось для початківців водіїв або для робочої поїздки машина цілком цікава, надійна і якісна.

Поставивши хороші амортизатори на ВАЗ 2110, ви відчуєте, наскільки автомобіль змінився в русі, став унікальним у всіх своїх характеристиках. Транспорт отримає безліч нових відчуттів при поїздці і стане ближче до вашого розуміння ідеального автомобіля. Втім, амортизатори не змінюють того, що у автомобіля є маса дитячих проблем, які доведеться вирішувати додатково. Але ВАЗ 2110, з яким активно працювали щодо усунення заводських недоліків. це воістину одна з кращих покупок в даному сегменті на вторинному ринку. А ви які стійки поставили б на «Десятку»?

Які краще амортизатори ставити на автомобіль при заміні?

Які стійки вибрати на Ладу Granta. ставимо нормальні запчастини

Вартість і місце покупки амортизатора. важливі моменти

Найдорожчі запчастини для свого автомобіля зазвичай купують люди з обмеженими фінансовими можливостями. Для них головне. підлатати машину і поїхати на риболовлю чи в ліс за грибами. Серед фірм, що працюють в економ сегменті можна виділити кілька лідерів.

Стійки амортизатора є одним з ключових вузлів в підвісці автомобіля. Вони відповідають за стійку поведінку автомобіля на дорозі, згладжують нерівності покриття, гасять коливання при їзді по вибоїнах. Власники вітчизняних машин ВАЗ змінюють передні і задні стійки з різними намірами. У кого-то вони швидко вийшли з ладу внаслідок частої їзди по бездоріжжю, а комусь не вистачає жорсткості оригінальних вузлів. Справа в тому, що виробник оснащує на заводі машини масляними амортизаторами. Вони роблять автомобіль м’яким, що добре для неспішної їзди по грунтових дорогах. А водії, які віддають перевагу спортивному стилю їзди, на великій швидкості відчувають сильне розгойдування. В окремі моменти створюється ілюзія їзди на 2 колесах. Які ж бувають різновиди амортизаційних стійок?

 • Найдоступнішим варіантом за ціною будуть масляні передні і задні стійки. Гідравлічні вузли чудово підійдуть для спокійної їзди по путівцях і завантажених вулицях мегаполісу.
 • Якщо поставити на Ладу газонаповнені стійки, то машина стає жорсткою. На ній відмінно ганяти по швидкісних трасах, не зменшуючи швидкості на поворотах. А ось рух по грунтових дорогах швидко приведе їх до поломки.

Ціна стійок залежить ще і від фірми виробника амортизаторів. Однак тут кожному автовласнику необхідно шукати свій паритет ціни і якості.

FENOX

Білоруський концерн FENOX Global Group об’єднує ряд підприємств, які спеціалізуються на виробництві запасних частин для автомобілів. Перші деталі були зроблені для машин ВАЗ. Масляні стійки випускаються для нестаріючої класики, позашляховиків “Niva”, вісімок і дев’яток. Продукція відрізняється доступною ціною при хорошій якості. Споживачеві пропонуються як передні, так і задні амортизатори. Всі деталі піддаються на заводі жорсткому контролю, тому рідко можна почути про бракованих стійках.

Вітчизняні автомобілісти відзначають хорошу стійкість машин при установці на них білоруських амортизаторів. Машина краще веде себе на дорозі, дозволяє на більш високій швидкості проходити повороти. Масляні моделі відмінно витримують випробування російської взимку. Від частої їзди по бездоріжжю термін служби може обмежитися одним роком. Також з недоліків автовласники відзначають швидке поява течі масла.

діагностика поломок

Вирішити, які стійки краще на ВАЗ-2110, нескладно, досить мати особистий досвід (або ж запитати знайомих), а також вміти відрізнити якісну деталь від підробки. Навіть найдешевша, але якісна стійка прослужить протягом великого терміну. Звичайно, самостійно можна перевірити роботу амортизаторів, пружин, підшипника. Але найкраще дану процедуру проводити на спеціальних стендах. Точність виявиться набагато вище. Але якщо ви не бажаєте витрачатися, спробуйте качнути сторону автомобіля, щоб шток амортизатора різко увійшов всередину патрона. Після цього вся підвіска повинна зробити тільки лише один рух. повернутися в початковий стан. Якщо вона продовжує рухатися, то це ясно говорить про те, що амортизатори не працюють. Само собою, всі перераховані вище симптоми обов’язково будуть виявлятися. І якщо є неполадки, настав час вирішити, які стійки краще поставити на ВАЗ-2110, щоб експлуатація була найбільш ефективною.

Процедура розбирання вузла

А зараз докладніше про те, як поміняти стійки на ВАЗ-2110. Спочатку потрібно від’єднати всі елементи, які зможуть завадити. По-перше, обов’язково виймаєте шплінт з пальця наконечника рульової тяги. Після цього, використовуючи ключ на 19, викручуєте гайку. Потім потрібно вам знімач. Зверніть увагу, що без нього вийняти палець наконечника часом досить складно. І якщо бити його нещадно молотком, можна зруйнувати різьблення. По-друге, необхідно викрутити дві гайки. Ті, які кріплять корпус стійки до маточини. Запам’ятайте розташування:

 • Болт з шайбою-ексцентриком знаходиться вгорі.
 • Болт без шайби-ексцентрика внизу.

Повторне використання цих болтів допускається, але тільки лише в тому випадку, якщо встановлюються нові гайки. У них на різьбі пластикова вставка, яка дозволяє дати фіксацію.

По-третє, приберіть в сторону гальмівний шланг, щоб його випадково не пошкодити. Після всіх цих процедур необхідно викрутити три гайки в підкапотному просторі. З їх допомогою кріпляться опори стійок ВАЗ-2110 до кузова машини. Тепер вся стійка в зборі може бути вилучено. Якщо необхідно демонтувати пружину, це робиться за допомогою знімача. Він встановлюється на витках пружини, після чого ключем на 17 викручується гайка зі штока амортизатора.

Які стійки краще на ВАЗ 2110 поставити? Як поміняти стійки на ВАЗ 2110?

У статті буде розказано про те, які стійки краще на ВАЗ-2110 встановити. Але більший упор буде зроблений на те, як провести заміну цих елементів. На автомобілях десятого сімейства, як і на всіх передньопривідних, використовуються телескопічні стійки з амортизаторами. На них виробляється установка пружин, які згладжують коливання при русі по нерівній поверхні.

Основні відомості

Якщо ви розбираєтеся в пристрої автомобіля, то повинні знати, яку роль відіграють амортизаційні стійки. Варто відзначити, що це найбільш важливі елементи в конструкції всієї підвіски. Якщо взяти за приклад передньопривідні автомобілі, то на них встановлюється підвіска типу “Макферсон”. Багато в чому комфортна їзда залежить від стану амортизаторів. У статті буде розказано не тільки про те, які стійки краще на ВАЗ-2110 працюють, а й про їх технічні характеристики. Незалежно ціни автомобіля, амортизатори в ньому повинні бути в ідеальному стані. Це дозволяє домогтися більш плавного проходження поворотів і більшої зручності при їзді по нерівній поверхні. Про те, що станеться з автомобілем в разі виходу з ладу однієї або всіх стійок, буде розказано трохи нижче.

Різновиди амортизаційних стійок

Існують також регульовані амортизаційні стійки. Вони встановлюються на задній або передній осі (або на обох). З їх допомогою з’являється можливість проводити регулювання дорожнього просвіту, жорсткості підвіски. Отже, встановивши систему такого типу, ви можете самостійно налаштовувати всі необхідні характеристики. Виходячи з усього цього, ви будете знати, які стійки поставити на ВАЗ-2110. Якщо цікавить можливість зміни дорожнього просвіту (і ви не обмежені в коштах), встановлюйте адаптивну підвіску.

Що буде, якщо несвоєчасно замінити елементи підвіски?

Якщо ви ще не вирішили, які стійки краще поставити на ВАЗ-2110, а старі прийшли в непридатність, обов’язково ознайомтеся з тим, який термін служби у всіх деталей конструкції. Ресурс всіх елементів відрізняється. Наприклад, опорний підшипник служить часом довше, ніж стійка або пильовик. І якщо раптом стійка прийшла в непридатність, відразу ж зросте навантаження на цей підшипник. Також протектор покришок і колодки будуть зношуватися нерівномірно. Наслідок цього. погіршення керованості машиною. Про збільшення гальмівного шляху було сказано раніше. Це не додає безпеки при русі.

ознаки несправностей

Але перед тим, як вирішити, які стійки краще на ВАЗ-2110 підійдуть, слід дізнатися про їх поломки. Коли відбувається пошкодження амортизаторів, проявляється безліч ознак. Але існують несправності, які трапляються найчастіше. Про симптоми поломок слід поговорити окремо. Наприклад, при появі биття керма можна судити про те, що виникла поломка в підвісці. Одночасно з цим буде спостерігатися сильна вібрація автомобіля при русі по нерівній дорожній поверхні. Також не виключено, що машину буде сильно вести в сторону. Таке, правда, трапляється при дуже сильному зносі елементів підвіски. Якщо ви рухаєтеся по кривій, то траєкторію передбачити неможливо. Внаслідок сильного зносу підвіски машина рухається туди, куди їй хочеться, а не куди ви її намагаєтеся направити. Також з’являється сторонній звук (найчастіше виявляються несправними опори стійок ВАЗ-2110), а довжина гальмівного шляху стає набагато більше, ніж була раніше. Крім того, судити про поломку амортизаційної стійки можна за наявністю на її зовнішній стороні слідів масла.

Підготовка до ремонту

Ніколи не забувайте про техніку безпеки. При роботі з підвіскою намагайтеся повністю знеструмити бортову мережу, якщо міняєте стійки на ВАЗ-2110. Які краще. вирішувати тільки вам. Але більшість автомобілістів віддає перевагу стокових. Також обов’язкова умова. встановлювати автомобіль максимально рівно, щоб він не зміг самостійно переміститися. Під задні колеса обов’язково укладаєте упори (башмаки). Також бажано вичавити важіль ручного гальма, щоб автомобіль стояв максимально нерухомо. Після цього можна під ремонтованої стороною автомобіля проводити встановлення домкрата. Коли піднімете кузов, обов’язково встановіть його на надійну опору. Перед тим як піднімати, звільніть трохи болти на колесах. Повністю їх викручувати можна тільки лише після того, як колесо виявиться піднятим над землею. Подальша робота буде протікати набагато швидше, якщо ви заздалегідь обробите всі з’єднання проникаючої мастилом. Не забувайте про те, що в цьому місці автомобіля постійно накопичуються волога і бруд. Тому на болтах і гайках дуже багато іржі, яка не дозволить нормально викрутити їх, і зняти не вийде стійки на ВАЗ-2110. Які краще використовувати рідини? Або гальмівну (але вона малоефективна), або WD-40.

Стійки масляні або газомасляної: які краще поставити на ВАЗ-2110

ВАЗ-2110, або «десятка». гідний спадкоємець сімейства автомобілів самого народного автозаводу Росії. Це перший вазовский автомобіль, спроектований після розвалу СРСР, тобто орієнтований не на закритий внутрішній ринок, а на пряму конкуренцію з продукцією закордонних автоконцернів. Наскільки ця конкуренція виявилася успішною. думки розходяться, проте в популярності «десятки» на вітчизняних дорогах сумніватися не доводиться.

Так, наприклад, навіть не всі знають, що автомобіль знятий з виробництва на заводі ВАЗ ще в 2007 році. Правда, до останнього часу збирався за ліцензією на українському заводі «Богдан». Випуск був остаточно припинений тільки в минулому році через відомі події в сусідній державі.

Як і будь-який автомобіль, ВАЗ-2110 потребує періодичного обслуговування, яке включає в себе заміну деяких вузлів, в тому числі амортизаторів.

підводимо підсумки

Сьогодні можна знайти безліч цікавих варіантів амортизаторів для ВАЗ 2110. Автомобіль перетворюється, отримує дійсно багато корисних характеристик і є одним з найцікавіших варіантів для покупця в бюджетному класі на вторинному ринку. Сьогодні за стокові «Десятки» просять зовсім мало грошей, адже власники цих машин прагнуть придбати дорожчий транспорт іноземного походження або поміняти свій 2110 на більш новий винахід АвтоВАЗ. А ось для початківців водіїв або для робочої поїздки машина цілком цікава, надійна і якісна.

Поставивши хороші амортизатори на ВАЗ 2110, ви відчуєте, наскільки автомобіль змінився в русі, став унікальним у всіх своїх характеристиках. Транспорт отримає безліч нових відчуттів при поїздці і стане ближче до вашого розуміння ідеального автомобіля. Втім, амортизатори не змінюють того, що у автомобіля є маса дитячих проблем, які доведеться вирішувати додатково. Але ВАЗ 2110, з яким активно працювали щодо усунення заводських недоліків. це воістину одна з кращих покупок в даному сегменті на вторинному ринку. А ви які стійки поставили б на «Десятку»?

Які краще амортизатори ставити на автомобіль при заміні?

Які стійки вибрати на Ладу Granta. ставимо нормальні запчастини

 • інше
 • двигун
 • Рульове управління
 • Електрообладнання
 • Трансмісія
 • Гальмівна система
 • підвіска
 • Тюнінг
 • ВАЗ 2110
 • інше
 • двигун
 • Рульове управління
 • Електрообладнання
 • Трансмісія
 • Гальмівна система
 • підвіска
 • Тюнінг
 • ВАЗ 2114
 • Електрообладнання
 • двигун
 • Гальмівна система
 • інше
 • Рульове управління
 • Трансмісія
 • підвіска
 • Тюнінг
 • LADA Priora
 • Рульове управління
 • двигун
 • підвіска
 • Електрообладнання
 • Тюнінг
 • Гальмівна система
 • Трансмісія
  • Відеопублікаціі
  • Фотопоток тюнінгу ВАЗ
  • Керівництва по експлуатації та ремонту

  Які краще поставити амортизатори на ВАЗ 2110?

  Комфорт поїздки в вашому автомобілі залежить від безлічі факторів. Не останню роль в цьому процесі відіграють встановлені на авто амортизатори. І якщо в більшості сучасних імпортних машин представлена ​​досить проста і ефективна технологія амортизації, яка не викликає ніяких питань, то у вітчизняних авто завжди використовували досить загадкові варіанти цього типу обладнання. АвтоВАЗ виробляв амортизатори самостійно тільки деякі історичні періоди свого життя. Потім ці деталі привозилися від різних заводів, але як і раніше не задовольняли потреби покупців машин. Потрібно сказати, що ВАЗ 2110 став першою моделлю, де покупці почали звертати увагу на ці дрібниці. Якби ще й амортизатори на цій машині були хороші, ніяких проблем з поїздкою у власника не було. Втім, все досить умовно.

  Заводські амортизатори в цьому автомобілі дуже сумнівні, вони сильно заважають комфортній поїздці і створюють більше проблем, ніж приємних ситуацій. Тим більше, максимум через 100 тисяч кілометрів експлуатації автомобіля вам все одно доведеться міняти амортизатори, так як заводські вийдуть з ладу. Ненадійність. друга проблема даної техніки, яку встановлюють на заводі. Цей фактор впливає на все загальне сприйняття по машині, яка зводиться до занадто частих поломок і нерішучою надійності. І нехай ВАЗ 2110 називають найкращим, що створив АвтоВАЗ за свою не настільки довге життя, автомобілі цього концерну поки занадто ненадійні, їх доводиться допрацьовувати і укомплектовувати нормальними деталями.

  Ознаки несправності амортизаторних стійок

  «Умираючу» стійку можна визначити ще ось яким кустарним способом: потрібно взятися за крило і розгойдати автомобіль до максимальної амплітуди, на яку ви опинитеся здатні. Коли ви припините ці свої фізичні вправи, крило має завмерти в первісному положенні без віддачі і коливань. Вторинні, навіть ледь помітні оку, коливання, після того, як ви відпустили крило, говорять про несправності стійки.

  • погіршення амортизаційних властивостей підвіски;
  • очевидні патьоки на корпусах стійок;
  • стуки підвіски при русі.

  Гідравлічні, газові або газово-гідравлічні

  Всі три типи амортизаторів мають свої позитивні і негативні сторони. Гідравлічні амортизатори мають двотрубну коаксіальну конструкцію, заповнену маслом. При русі поршня масло з внутрішньої трубки витісняється у зовнішню. Це найбільш розроблена і надійна технологія. Плюси масляних амортизаторів:

  • ціна. Давно використовується технологія дозволяє виробникам помітно знижувати вартість виробництва;
  • велика плавність ходу;
  • невелика довжина;
  • менше пошкоджуються від зовнішніх впливів;
  • невелике внутрішнє тиск. як наслідок, відсутність необхідності ретельного ущільнення штока;
  • працездатність при деякої втрати масла.
  • погане охолодження. Через конструкції (труба в трубі) при великих навантаженнях перегріваються, що веде до погіршення керованості машиною. Кавітація. утворення бульбашок газу, змішаних з маслом, підвищується навантаження на інші частини стабілізуючою системи авто і швидкого зносу амортизаторів і поломки підвіски;
  • різке зниження керованості на високих швидкостях. Причина. уповільнена реакція амортизатора;
  • при низьких температурах стають жорсткими;
  • непомітне зниження продуктивності. Плавне погіршення технічних параметрів не так помітно для водія. потрібен ретельний контроль стану амортизаторів;
  • велика інертність. Уповільнена реакція руху штока не дозволяє ефективно демпфіровать при русі по поганій дорозі.

  Гідравлічні двотрубні передні амортизатори-стійки найкраще підходять для спокійного рівномірної їзди по пристойним дорогах. Вони створюють найбільший комфорт в салоні плавністю ходу, але не підходять для їзди по поганих дорогах і екстремального водіння.

  Інший різновид. газові стійки (амортизатори). Робочим тілом в них є газ. Конструкція однотрубна, газ знаходиться під значним тиском (до 20 бар).

  • високий ступінь керованості на будь-яких швидкостях і практично на будь-якому покритті;
  • відсутність ефекту кавітації;
  • краще охолодження;

  НА КАКИХ АМОРТИЗАТОРАХ (ВКЛАДЫШАХ) Я БЫ УСТАНОВИЛСЯ ВАЗ 2115,2114,2113,2199,2109,2108

  З негативних якостей можна відзначити:

  • високу вартість. Складність конструкції і виробництва збільшує ціну газових амортизаторів;
  • вони довші;
  • великі ударні навантаження на корпус машини. Якщо у вас старенький ВАЗ, то установка газових стояків не рекомендується;
  • низький рівень плавності руху, значить, і комфорту.

  Газові стійки. вибір тих, хто любить швидку їзду, бездоріжжя і екстремальний спосіб водіння.

  У газомасляної амортизаторах, крім робочого тіла (масла), є ще компенсаторное тіло. газ, відокремлений від рідини плаваючим поршнем. Амортизатори цього типу мають такі відмінні риси:

  • відсутність кавітації;
  • до 20% менший гальмівний шлях;
  • малий кут крену при поворотах;
  • зниження ефекту аквапланування;
  • гарне охолодження;
  • надійний і довговічний. вимагає нечасто заміни;
  • гідні характеристики плавності ходу.

  До негативних моментів можна віднести:

  • високу вартість;
  • ймовірно, буде потрібно заміна пружин на більш слабкі;
  • можливість пошкодження корпусу і заклинювання поршня.

  В цілому газогідравліческая стійка. вдалий вибір для тих, хто любить їздити швидко і по будь-яких дорогах. У той же час зберігається достатній комфорт для пасажирів і водія.

  Підбираючи відповідні амортизатори, не забудьте про сумісність зі стійкою ВАЗ-2110 і верхньою опорою стійки. А відео допоможе вам визначитися з виробником і конкретною моделлю.

  Вибираємо бренд амортизатора для ВАЗ 2110

  Оптимальні виробники амортизаторів. це компанії, які постачають дані деталі для спортивних автомобілів. Найчастіше продукція таких компаній досить дорога, але це означає і те, що виробник застосовує нові технології, сучасні способи виробництва та інші важливі особливості виготовлення потрібних деталей. В основі підбору амортизаторів по виробникам можна вибрати безліч факторів, але важливими критеріями будуть тільки ваші особисті емоції від того чи іншого бренду. Потрібно зауважити, що не завжди варто вибирати найдорожчий варіант. Іноді виявляється, що бюджетний бренд пропонує не менш цікаві варіанти амортизаторів. Для ВАЗ 2110 можна знайти такі рішення:

  • Kayaba. один з кращих варіантів амортизаторів, який надає машині помірну м’якість і відмінну реалізацію всіх потрібних функцій поглинання нерівностей;
  • Demfi. ще один бренд, в лінійці якого можна знайти амортизатори спеціально для ВАЗ 2110, компанія пропонує високу якість і відмінні властивості своєї продукції;
  • Асом. більш бюджетний варіант амортизаторів російського виробництва, які цілком відповідають вимогам вітчизняних умов експлуатації вашого автомобіля;
  • СС20. незвичайна назва амортизаторів не змінює їх цілком прийнятні технічні характеристики для вашого автомобіля, ці пристрої будуть служити довго і не змусять витрачати надто багато;
  • Monroe Reflex. прекрасна модель амортизаторів для вашого автомобіля ВАЗ 2110, доповнена спортивними технічними характеристиками і відмінною надійністю.

  Багато власників вітчизняних автомобілів говорять про те, що можна досить просто отримати необхідні якості і риси експлуатації автомобіля, якщо поставити надійні і відповідні по характеристикам амортизатори. Дійсно, ці деталі сильно впливають на використання автомобіля. Багато власників ВАЗ 2110 помічають оптимальний комфорт експлуатації, як тільки встановлюють якісні стійки і змінюють заводські варіанти. Якщо ж ви вирішили знову поставити заводські амортизатори після виходу з ладу попередніх, ви обов’язково отримаєте той самий результат. деталі знову і досить швидко вийдуть з ладу і припинять радувати вас м’якою поїздкою.

  ТОП 6 стійок на ВАЗ 2110

  • Корпус стандартної довжини. не доведеться переробляти кріплення для їх установки;
  • Скорочення робочої довжини штока дозволило знизити авто на 50 мм;
  • Класична чашка дозволяє встановлювати колеса на 15-18 дюймів;
  • Зменшення розгойдування на поворотах;
  • поліпшення керованості.

  недоліки:

  • Рік гарантії від виробника;
  • Мінімальна кількість кренів;
  • Миттєва реакція на поворот керма;
  • Відмінна курсова стійкість;
  • розбірна конструкція.

  Чем Отличаются Амортизаторы Масляные и Газомасляные. Когда Менять Амортизаторы

  недоліки:

  • М’яка їзда на високих швидкостях;
  • Покращує входження автомобіля в повороти;
  • Дозволяє з комфортом розганятися до 160 км / год і вище;
  • Через жорсткості стійок авто злегка підводиться;
  • Можуть довго ходити без сторонніх звуків і заміни вкладишів.

  недоліки:

  • Шток не стукає;
  • Поліпшення якості водіння;
  • Збалансована м’якість при русі на різних швидкостях;
  • На 2 см піднімають автомобіль;
  • Розумна ціна. 3800 руб. за пару.

  недоліки:

  • Довговічність при русі по бездоріжжю;
  • Міцність зі значним запасом;
  • М’який хід при русі по нерівних поверхнях;
  • Доступна ціна. близько 2000 руб. за елемент;
  • Амортизаційна рідина з незмінними кінематичними властивостями при зміні температури.

  недоліки:

  • 3-ступінчаста система клапанів;
  • Довговічний сальник штока з декількома крайками;
  • Стійке тефлонове покриття поршневого клапана;
  • Міцна, безшовна конструкція труб в робочому циліндрі і в області кріплення;
  • Надійний гальванічний матеріал, що покриває шток амортизатора.

  недоліки:

  вартість

  Тепер поговоримо трохи про вартість. Ми вже визначили, що SS20 помітно краще заводських. тому купувати варто саме їх.

  зібраний елемент

  Але чи вигідна така покупка з фінансової точки зору? Спробуємо розібратися в цінах.

  • Стандарт. Ця модель схожа за характеристиками на заводські вазовськие стійки. За пару потрібно віддати 4,7 тисячі рублів.
  • Комфорт Optima. Жорсткіше заводських, якісніше продукції від АвтоВАЗу.
  • Шосе. Якщо ви переважно їздите по трасах, тоді цей варіант для вас.
  • Спорт. Орієнтовані на шанувальників швидкої їзди, відрізняються підвищеною жорсткістю, але не ціною. 4,7 тисячі рублів.
  • Задні стійки з аналогічними характеристиками обійдуться в 3,4 тисячі рублів.
  • Передні і задні занижені стійки (30-70 міліметрів) стоять 5,2 та 4,9 тисячі рублів відповідно.

  Амортизатори для вітчизняних машин і іномарок. це один з основних елементів, що забезпечують якість керованості і ефективність гасіння вібрацій, що виникають на нерівному дорожньому покритті. На жаль, вони періодично зношуються і доводиться їх міняти, от тільки вибрати відповідну модель з відмінними ходовими характеристиками нелегко, адже безліч фірм роблять низькосортні підробки. Щоб не попастися на вудку шахраїв, необхідно купувати кращу стійку для ВАЗ або автомобілів інших заводів.

  різновиди SS20

  Схема опори SS20

  Зазвичай автомобілі оснащуються стандартною середньої жорсткістю, але комусь хочеться більш комфортні або навпаки, більш жорсткі.

  • Racing. Спортивна модифікація стійок, які мають укорочений шток і корпус. Машина злегка знижується, крен стають м’якше, стійкість вище. Автомобіль краще почувається в поворотах, відмінно маневрує при високих швидкостях, покращує якість керованості.
  • Майстер. Ця серія стійок підійде для тих, хто хоче знизити рівень шуму при підвищенні гнучкості. Експлуатувати автомобіль з ними набагато легше.
  • Queen. Навантаження розподіляється рівномірно за рахунок конструкції виробів. Стійки глушать шум, демонструють високі показники надійності. Гарантійний термін цих стійок становить 3 роки.

  ТОП 6 стійок на ВАЗ 2110

  • Корпус стандартної довжини. не доведеться переробляти кріплення для їх установки;
  • Скорочення робочої довжини штока дозволило знизити авто на 50 мм;
  • Класична чашка дозволяє встановлювати колеса на 15-18 дюймів;
  • Зменшення розгойдування на поворотах;
  • поліпшення керованості.

  недоліки:

  • Рік гарантії від виробника;
  • Мінімальна кількість кренів;
  • Миттєва реакція на поворот керма;
  • Відмінна курсова стійкість;
  • розбірна конструкція.

  недоліки:

  • М’яка їзда на високих швидкостях;
  • Покращує входження автомобіля в повороти;
  • Дозволяє з комфортом розганятися до 160 км / год і вище;
  • Через жорсткості стійок авто злегка підводиться;
  • Можуть довго ходити без сторонніх звуків і заміни вкладишів.

  недоліки:

  • Шток не стукає;
  • Поліпшення якості водіння;
  • Збалансована м’якість при русі на різних швидкостях;
  • На 2 см піднімають автомобіль;
  • Розумна ціна. 3800 руб. за пару.

  недоліки:

  • Довговічність при русі по бездоріжжю;
  • Міцність зі значним запасом;
  • М’який хід при русі по нерівних поверхнях;
  • Доступна ціна. близько 2000 руб. за елемент;
  • Амортизаційна рідина з незмінними кінематичними властивостями при зміні температури.

  недоліки:

  • 3-ступінчаста система клапанів;
  • Довговічний сальник штока з декількома крайками;
  • Стійке тефлонове покриття поршневого клапана;
  • Міцна, безшовна конструкція труб в робочому циліндрі і в області кріплення;
  • Надійний гальванічний матеріал, що покриває шток амортизатора.

  недоліки:

  особливості SS20

  Компанія SS20 випускає досить багато різних елементів підвіски, які підходять для модельного ряду ВАЗ.

  Їх відмінні риси змусили автовласників звернути на себе підвищену увагу.

  • Якість продукції високе при дуже привабливою вартості.
  • На продукцію надається тривала гарантія. Так, на стійки. 2 роки без обмежень по пробігу, а на пружини. 4 роки.
  • Гарантія поширюється на виріб незалежно від місця установки. Вам не обов’язково їхати до СТО і платити майстрам гроші, щоб зберегти гарантію. Багато хто змінює стійки на «десятці» самостійно, у себе в гаражі. Якщо ви зробите це, гарантія, яка поширюється по деталях від SS20 все одно буде діяти. Це єдиний виробник, що пропонує подібні умови по гарантії.

  Певним конкурентом можна назвати фірму Асом. Їх деталі досить якісні, надійні. Тільки гарантія становить всього 1 рік. Причому обов’язково встановлювати елементи потрібно на спеціалізованих станціях технічного обслуговування. А це суттєво позначається на вартості ремонту.

  заводські

  Як ми вже відзначили, заводські стійки, що встановлюються на ВАЗ 2110, ідеальними для цього автомобіля не назвеш. За конструктивним і технічним параметрам вони підходять, однак не забезпечують бажаної якості, ефективності та тривалості експлуатації.

  заводські

  До основних недоліків заводських елементів підвіски відносять:

  • Недостатня надійність. Багато автовласників відзначають, що вже через кілька місяців використання можуть створювати характерний стукіт в підвісці, який свідчить про необхідність ремонту;
  • Не рідко підтікають, що говорить про проблеми підвіски і потреби їхати на СТО;
  • При русі на високій швидкості, стійки проявляють інший недолік. викликають сильний крен кузова, від якого комфортними швидкісні повороти точно не назвеш.

  Найбільш затребуваним брендом виявився SS20. Сьогодні стійки сс20 на ВАЗ 2110 підходять ідеально. Не будемо приховувати, ці елементи багато в чому перевершують вітчизняні, заводські аналоги.

  Стійки на ВАЗ 2110

  Багато власників вітчизняних автомобілів не знають, які стійки краще на ВАЗ 2110. Але ж ці деталі не вічні, тобто з плином часу їх обов’язково доведеться замінити.

  Заводські деталі далекі від досконалості. Передні зношуються швидше задніх, але це не віднімає необхідності в їх заміні.

  заводські

  Як ми вже відзначили, заводські стійки, що встановлюються на ВАЗ 2110, ідеальними для цього автомобіля не назвеш. За конструктивним і технічним параметрам вони підходять, однак не забезпечують бажаної якості, ефективності та тривалості експлуатації.

  До основних недоліків заводських елементів підвіски відносять:

  • Недостатня надійність. Багато автовласників відзначають, що вже через кілька місяців використання можуть створювати характерний стукіт в підвісці, який свідчить про необхідність ремонту;
  • Не рідко підтікають, що говорить про проблеми підвіски і потреби їхати на СТО;
  • При русі на високій швидкості, стійки проявляють інший недолік. викликають сильний крен кузова, від якого комфортними швидкісні повороти точно не назвеш.

  Найбільш затребуваним брендом виявився SS20. Сьогодні стійки сс20 на ВАЗ 2110 підходять ідеально. Не будемо приховувати, ці елементи багато в чому перевершують вітчизняні, заводські аналоги.

  різновиди SS20

  Зазвичай автомобілі оснащуються стандартною середньої жорсткістю, але комусь хочеться більш комфортні або навпаки, більш жорсткі.

  • Racing. Спортивна модифікація стійок, які мають укорочений шток і корпус. Машина злегка знижується, крен стають м’якше, стійкість вище. Автомобіль краще почувається в поворотах, відмінно маневрує при високих швидкостях, покращує якість керованості.
  • Майстер. Ця серія стійок підійде для тих, хто хоче знизити рівень шуму при підвищенні гнучкості. Експлуатувати автомобіль з ними набагато легше.
  • Queen. Навантаження розподіляється рівномірно за рахунок конструкції виробів. Стійки глушать шум, демонструють високі показники надійності. Гарантійний термін цих стійок становить 3 роки.

  особливості SS20

  Компанія SS20 випускає досить багато різних елементів підвіски, які підходять для модельного ряду ВАЗ.

  Їх відмінні риси змусили автовласників звернути на себе підвищену увагу.

  • Якість продукції високе при дуже привабливою вартості.
  • На продукцію надається тривала гарантія. Так, на стійки. 2 роки без обмежень по пробігу, а на пружини. 4 роки.
  • Гарантія поширюється на виріб незалежно від місця установки. Вам не обов’язково їхати до СТО і платити майстрам гроші, щоб зберегти гарантію. Багато хто змінює стійки на «десятці» самостійно, у себе в гаражі. Якщо ви зробите це, гарантія, яка поширюється по деталях від SS20 все одно буде діяти. Це єдиний виробник, що пропонує подібні умови по гарантії.

  Певним конкурентом можна назвати фірму Асом. Їх деталі досить якісні, надійні. Тільки гарантія становить всього 1 рік. Причому обов’язково встановлювати елементи потрібно на спеціалізованих станціях технічного обслуговування. А це суттєво позначається на вартості ремонту.

  вартість

  Тепер поговоримо трохи про вартість. Ми вже визначили, що SS20 помітно краще заводських. тому купувати варто саме їх.

  Але чи вигідна така покупка з фінансової точки зору? Спробуємо розібратися в цінах.

  • Стандарт. Ця модель схожа за характеристиками на заводські вазовськие стійки. За пару потрібно віддати 4,7 тисячі рублів.
  • Комфорт Optima. Жорсткіше заводських, якісніше продукції від АвтоВАЗу.
  • Шосе. Якщо ви переважно їздите по трасах, тоді цей варіант для вас.
  • Спорт. Орієнтовані на шанувальників швидкої їзди, відрізняються підвищеною жорсткістю, але не ціною. 4,7 тисячі рублів.
  • Задні стійки з аналогічними характеристиками обійдуться в 3,4 тисячі рублів.
  • Передні і задні занижені стійки (30-70 міліметрів) стоять 5,2 та 4,9 тисячі рублів відповідно.