Пружини на Kia RIO 3 які краще

Амортизатори Kia RIO 2 і 3

Більш м’які. тут все з точністю до навпаки: На питання, які стійки краще для Kia RIO, однозначної відповіді не існує. Все залежить від особливостей експлуатації машини.

пружини, краще

Любителям поганяти по легкому бездоріжжю по серйозному бездоріжжю на цій машині не покатаєшся краще поставити стійки жорсткіше, наприклад, ВАЗовский. Решті ж краще купувати елементи з тими ж технічними характеристиками, що і оригінальні. Заміна опорного підшипника Kia RIO 3 Найчастіше причиною поломки підвіски амортизатори Kia RIO не стійкий, що не пружина, а опорний підшипник.

Неспеціалісту за зовнішніми ознаками визначити, що проблема саме в ньому, складно. Адже симптоми несправності амортизатори Kia RIO дуже схожі з симптомами зламаною стійки: Причину цих тривожних симптомів можна встановити лише в процесі проведеної в автосервісі діагностики.

Якщо справа в підшипнику, то, вважайте, вам пощастило: До того ж, на Kia RIO 3 заміна опорного підшипника може здійснюватися в присутності амортизатори Kia RIO, так що вам не доведеться навіть залишати машину в сервісі. Що стосується необхідних для цього запчастин, то у нас вони завжди є в наявності.

Заміна амортизаторів в Kia RIO (Kia RIO) 3

Однак багато власників нерідко про це забувають і перевантажують автомобіль так, що його амортизатори складаються мало не повністю. Все це, зрозуміло, аж ніяк не сприяє ні їх ефективності, ні довговічності. Але навіть при дбайливої ​​експлуатації машини, стійки її амортизатори Kia RIO. як задніх, так і передніх. поступово виробляють свій ресурс, так що їх ремонт або заміна стають неминучі.

Заміна передніх стійок Kia RIO 3 Конструкція передніх стійок RIO теоретично не дозволяє провести їх заміну окремо від другої складової амортизаторів. пружин. Обидва елементи складають єдину не розбірні конструкцію. Однак, випрессовать пружини амортизатори Kia RIO стійок і запресувати назад все-таки.

Інша справа, що далеко не завжди це має практичний сенс. Якщо потрібно тільки заміна передніх стійок Kia RIO 3, то, як радять професіонали, краще оновити всю конструкцію разом з пружинами. Причин тому кілька: Нотатки на полях: А ось якщо потрібно амортизатори Kia RIO пружин, а стан самих стійок не викликає нарікань, тоді розбирати амортизатори амортизатори Kia RIO має сенс.

Kia Амортизатори Kia RIO 3: Після чого демонтуються з автомобіля; з-під важелів акуратно вибиваються сайлентблоки; навіть якщо їх стан ще задовільний, їх доцільно замінити одночасно з амортизаторами, щоб, коли ті остаточно вироблять свій ресурс який, до слова, небольшойвновь не довелося б розбирати підвіску; на місце відпрацьованих своє компонентів встановлюються нові.

Робота ця, хоч і нескладна, але вимагає професійного підходу. Так, наприклад, при випрессовиваніем старих стійок можна пошкодити не тільки елементи їх кріплення, а й опорний підшипник.

А амортизатори Kia RIO заміна значно збільшить вартість ремонту. Так що, якщо ви не володієте достатнім досвідом, щоб бути впевненим в тому, що самі здатні зробити цю процедуру якісно, ​​краще довірити її фахівцям автосервісу. До речі, купуючи запчастини амортизатори Kia RIO в СТО, ви зможете і заощадити, так як автосервіс отримує їх безпосередньо від виробника амортизатори Kia RIO продає своїм клієнтам за цінами нижче роздрібних.

До того ж, комплектуючі, придбані на СТО, стовідсотково будуть якісними. і оригінальні деталі, і їх аналоги вітчизняного виробництва. Саме тому майстри станцій техобслуговування так не люблять, коли клієнти звертаються до них зі своїми запчастинами.

Погодьтеся, важко гарантувати якість ремонту, коли не впевнений в довговічності використаних при цьому деталей. Які стійки Kia RIO 3 краще Якщо говорити про стійках RIO, то, зіткнувшись з необхідністю придбання нових, можна і розгубитися. адже асортимент цих деталей досить широкий: Оригінальні вироби південнокорейського виробництва. вони найдорожчі, але при цьому і самі надійні.

В тому сенсі, що, будучи встановленими на автомобіль, вони і працювати будуть так само, як і старі. Їх російські аналоги. Фахівці стверджують, що ці деталі, хоч і дешевше фірмових, практично нічим від них не відрізняються в сенсі ефективності і терміну служби. Більш пружні стійки. вони прослужать довше оригінальних, але підвіска при цьому стане значно жорсткішою.

Заміна амортизаторів в Kia RIO

За цей час машина завоювала популярність у широких верств населення. Основною причиною такої популярності є оптимальне поєднання ціни та якості.

Особливістю другого покоління Kia RIO є перероблений салон і амортизатори Kia RIO, який наблизився за своїми пропорціями до європейських автомобілів. Крім того, виробник використовував єдину платформу з Hyundai, що дозволило скоротити витрати амортизатори Kia RIO. Для свого часу машина виглядала досить цікаво і свіжо, особливо після рестайлінгу року.

У Росії покупцям були доступні версії з 1,4 і 1,6 літровими двигунами.

Переваги та недоліки другого покоління Kia RIO Дивіться цікаве відео, в якому описуються слабкі і сильні сторони Kia RIO 2, а також даються поради по обслуговуванню даних машин. Залежно від пробігу та умов експлуатації власникам машин доводиться амортизатори Kia RIO сервісне обслуговування і ремонт.

Деталі, що мають сильний знос або пошкодження, негативно впливають не тільки на якість їзди. Вони значно збільшують гальмівний шлях, погіршують маневреність і можуть привести до створення аварійної ситуації.

Тому важливо стежити за амортизатори Kia RIO деталей і вчасно проводити заміну. Розглянемо, які амортизатори на Kia RIO ставляться виробником і на які аналоги вони можуть бути замінені. Купити комплект нових амортизаторів ви можете на нашому сайті. Ціна залежить від фірми-виробника і технічних характеристик запчастини. Передні амортизатори на Kia RIO 2 і 3 При підборі амортизаторів на Kia RIO 2 і 3 слід враховувати, що передні ліві і праві амортизатори встановлюються на цей автомобіль мають різні артикулу, так як авто може бути з різними амортизатори Kia RIO двигуна, кузова, коробками передач.

Завод виробник встановлює газо-масляні стійки, що добре позначається на керованості, проте може доставити якийсь дискомфорт амортизатори Kia RIO дрібних нерівностях. Варто звернути увагу, що на рестайлінгової версії третього покоління трохи змінена підвіска, вона стала нижче, так як почали встановлюватися інші пружини і амортизатори.

Передні амортизатори Kia RIO 3

Стійки Kia RIO 3, що встановлюються на передню вісь, відрізняються контструктівно. Для установки зліва артикулами оригінальних запчастин будуть наступні: 546504Y000, 546504Y100 і 546504Y101 (для останнього варіанту знадобитися також оригінальна пружина з каталожними номером 546304L104). На праву сторону йдуть деталі під номерами. 546604Y000, 546604Y100 і 546604Y101 (той же випадок, знадобиться пружина).

Крім оригінальних амортизаторів на Kia RIO 3, водії часто купують аналоги. Серед популярних: стійки фірм Mando (EX546504Y100 для лівого боку, EX546604Y100. для правої), KYB (338107 зліва, 338106 праворуч) і Torque (VAV014. ліва стійка, VAV015. права).

Конструкція передньої підвіски Kia RIO 3

Заміна амортизаційних стійок Kia RIO 3

Парна заміна стійок продиктована особливостями роботи витратних матеріалів. Гарантія знімається, якщо заміна проводиться тільки з одного боку.

Зношені деталі провокують крен авто і збільшення навантаження, що погано позначається на ресурсі нової запчастини. Також збільшується ризик непередбачуваності в поведінці автомобіля в ситуації різкого гальмування і раптового маневру. Тому рекомендації виробників виправдані.

При самостійній установці деталей фінальна затягування кріплення проходить на опущеному на всі чотири колеса автомобілі. Інакше при знятті з опори шток перекошується і подальша робота стійки стає некоректною. Напруга у вбудованому сайлентблоками зростає, ресурс деталі істотно знижується.

При установці газових стояків на Kia RIO 3 варто врахувати той факт, що газ під час зберігання потрапляє і у внутрішній циліндр. Тому перед монтажем його необхідно перегнати. Робиться це так (прокачати):

 • Стійку повертають так, щоб шток дивився вниз, потім його плавно утапливают до упору (затримка у фінальній точці повинна скласти 2-3 секунди).
 • У такому положенні конструкція перевертається (шток повинен дивитися вгору).
 • Через 5 секунд шток плавно розтискується.
 • Конструкція знову перевертається і через 2-3 секунди дії повторюються. В результаті перегонка газу проводиться в 2-3 прийоми.

При заміні амортизаторів на Kia RIO 3 вертикальне положення пристрою після перегонки газу потрібно зберігати. Детальний опис процесу заміни задніх амортизаторів Kia RIO 3 представлено нижче.

Які амортизатори краще?

Які амортизатори краще на Kia RIO 3, відзначимо наступні компанії:

 • Bilstein;
 • Kayaba;
 • SACHS.

Перша компанія добре зарекомендувала себе, причому їй вдалося закріпитися в сегменті дорогих авто. Серед серій амортизаторів можна виділити Sport (розраховані на швидку їзду по трасах і автобанах), Sprint і Rally (спортивні версії стійок). Незважаючи на високу ціну, в її якості сумніватися не доводиться. Більштайн завоювала вже 80% китайського авторинку, відвойовує вона позиції і в Європі і США.

Компанія Kayaba займається випуском амортизаторів масляного і газового типу. Базовий варіант позначається «Super Touring», а більш стійкі версії названі «Advantage». Любителям жвавих авто з приємною жорсткістю і повним підпорядкуванням дороги підійдуть стійки «Sporting Set». Запчастини Каяба ставляться на багато автомобілів. Як зазначалося вище, аналогові амортизатори Kia RIO. це якраз продукція цієї фірми.

SACHS виробляє запчастини підвіски і деталі для трансмісій. Особливість стійок цієї фірми. вони хороші як на позашляховиках, так і легкових автомобілів (Kia RIO). Причому на якості пересування така універсальність практично ніяк не позначається. Така «фішка» німецької компанії дозволила завоювати певні позиції на ринку витратних матеріалів для авто.

Розібравшись з питанням вибору, можна докладніше розглянути тему заміни амортизаторів на Kia RIO 3.

Kia RIO 3 задні стійки

Амортизатор задній Kia RIO 3 продається під каталожними номерами 553004L001 і 553004L002. Визначальними будуть обсяг ДВС, тип кузова і різновид коробки передач (автомат чи механіка). На автомобілях Kia RIO 3 задні стійки на правій і лівій сторонах не відрізняються, що спрощує вибір. Замість оригіналу можна ставити перевірені аналоги фірм KYB (каталожний номер 349098), Mando (артикул A00200) і Fenox (A22091).

Міняємо амортизатори Kia RIO 3

Оригінальні амортизатори на автомобіль Kia RIO 3 виробляються компанією Mobis. При підборі запчастин слід орієнтуватися на рік випуску авто (для машин не на гарантії підійдуть амортизатори, на упаковці яких стоїть буква «S»), комплектацію, враховувати обсяг силової установки і варіант коробки передач.

Купуючи стійки передні Kia RIO 3, пам’ятайте, що деталь, що йде на праву сторону, конструктивно відрізняється від тієї, що йде на ліву. Амортизатори задні на Kia RIO 3 універсальні і можуть ставитися на обидві сторони.

Амортизаційні стійки рекомендується міняти парами (по осях).

Нижче мова піде про те, яким стійки частіше купують для Kia RIO третього покоління, як здійснити їх заміну самостійно.

Міняємо задні амортизатори

Для заміни задніх амортизаторів Kia RIO 3 знадобляться торцева головка (на «19») і ріжковий ключ. Алгоритм дій:

 • На механічній коробці включається 1-я передача, на автоматі важіль ставиться в положення «P».
 • Авто надійно встановлюється, під колеса ставляться упори. Машина піддомкрачувати в задній частині і поміщається на опори.
 • Знімається одне з коліс.
 • Відкручується гайка нижньої стійки (там, де вона з’єднана з кронштейном балки підвіски). Під балку ставиться опора, авто приспускається для навантаження підвіски.
 • Болт витягується і нижня частина стійки Kia RIO 3 відводиться від кронштейна.
 • Звільняється верхня частина (відкручується і витягується болт).
 • Старий амортизатор знімається.
 • При установці нової деталі перевіряється вільне ходіння штока, відсутність патьоків мастила.
 • Також змінюється друга стійка.

Заміну задніх амортизаторів Kia RIO 3 виробляють відразу на двох сторонах.

Пружини підвіски для Kia Sportage

Уже майже рік, як задні пружини служать мені справно. Жодного разу не пошкодував) До заміни просадка на око видно, після установки через пару місяців робив замір, 43 см, а у мене повний привід, повна шумка багажника, та й мотор не легкий. 2.4 л

Поставив 4 пружини Eibach, встали відмінно, трохи завищені, керованість на висоті, в поворотах майже не розгойдує, при гальмуванні менше “клює”. Залишився задоволений покупкою.

Мені не дає спокою моя підвіска, а точніше пружини (я думаю справа в них). Коштують від Шеви ВАЗ 2121 і перед і зад. Дуже жорстко, прям вкрай жорстко. Їздити комфортно тільки по рівному асфальту, а будь-яка нерівність віддається по всьому кузову.

Зваживши всі пропозиції та можливі варіанти я вирішив змінити на lesjofors і знаєте не прогадав! Вибрав варіант без жахливого збільшення кліренсу, жопа піднялася на 2 см. Номерок: 4256823. Вони жорсткіше, тепер немає ніяких расскачек і пробоїв. Поки задоволений, на деякий час мені вистачить далі буде крутіше)

Унаслідок потекшую амотра взяв сакси 316604 і пружини Lesjofors 4237244 аналог від повно приводу. Зад трохи підвівся, рідні міняли по гарантії не так давно, але так як в багажнику саб, все одно їм важкувато. На нових на виток побільше.

Заодно махнув колодки, поставив YES-Q ESD8065, ESD8061. Враження від підвіски позитивні менше розгойдування на лежачих. Гальма притерлися вже), думаю, що не гірше преміальної Фрікса, на яку викинуто було ще 2 роки тому в 3,5 рази більше грошей))).

Встановив нові амортизатори від фірми каяба KYB, перед і зад, хоча старі могли б ще походити, я вирішив не ризикувати бо вирішено було встановити нові пружини від фірми ФОБОС посилені 25мм!

Тому як рідні давно просіли, а машину доводиться частенько вантажити і виїжджати на ній за місто (Рибалка). Результатом задоволений на всі 100! Тепер в машину не сідаю а заходжу))). Машина стала проходімей і з легкістю проходить лежачих поліцейських і нерівності в т.ч. ями на дорогах нашої неосяжної країни))).

За вимірами. до ліфта 39, 38 см від маточини до крила, зараз 45, 46см! Різниця дуже відчутна!

Спершу я собі на зад поставив KLAKSON 54901 і проставлення AMD AMDSB332, отримай табуретку, нервів вистачило на тиждень. Викинув проставлення поставив FENOX SPR16022, в висоті нічого практично не втратив, зате стало набагато м’якше, навіть з порожнім габажніком.

Не секрет що у Kia Sportage 3 та й на четвертому кузові, слабкі пружини. Які современем просідають до не можна. Ось і я перейнявся цим питанням. Довго думав (року 2) і все таки наважувався. З нинішньому курсом Євро, це реально золоті пружини.

Уже почав борзеть на 60км / год проїжджати лежачих. Далі ремонт всієї полвескі, заміна амортизаторів і ставити пружини на перед.

Допоможіть іншим. розкажіть про свій досвід експлуатації запчастини.

Проголосував ЗА шини Triangle для Mitsubishi Outlander на сторінці авторейтинга.

У Авторейтингу автошампунів для Kia Ceed бере участь вже 20 виробників!

У рейтингу кращі набори головок бере участь вже 50 виробників!

У Авторейтингу порогів для Nissan X-Trail бере участь вже 5 виробників!

У Авторейтингу антифризів для ВАЗ (Lada) 2113/2114/2115 бере участь вже 5 виробників!

У рейтингу кращі піввісь бере участь вже 15 виробників!

У рейтингу кращі камери заднього виду бере участь вже 30 виробників!

У рейтингу кращі пламегасители тільки 14 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

У рейтингу кращі рідкі скла тільки 12 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

Мастила під пилюжником кіт наплкал. Сам пильовик м’який, гума пружна, стопорні кільця м’які (зняти / одягнути проблем сов.

З плюсів: форма килимків відмінна, лягають дуже добре, килими хоч і щільні, але при цьому дуже еластичні, з боків з.

Я на совою SPORTAGE III за порадою взяв ролик ременя приводних агрегатів від Піленга. Недорого і якісно. Накатав 25 ти.

У рейтингу кращі блокування диференціала тільки 13 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

протівоськріпниє паста є для цього, якої ти не скористався.

Проголосував ЗА гальмівні диски Girling для Ford Focus на сторінці авторейтинга.

Проголосував ПРОТИ амортизаторів Monroe для Ford Focus на сторінці авторейтинга.

 • Гальмівні колодки
 • Моторне масло
 • Шини
 • амортизатори
 • Гальмівні диски
 • Свічки запалювання
 • акумулятор
 • Щітки склоочисника
 • Набір інструментів
 • очисники
 • автолампи
 • відеореєстратор
 • Кульова опора
 • стійки стабілізатора
 • ШРУС
 • магнітола
 • Салонний фільтр
 • поліролі
 • пружини підвіски
 • Підшипник маточини
 • Лобове скло
 • Радіатор охолодження
 • Радар детектор
 • Високовольтні проводи
 • Повітряний фільтр
 • Антидождь
 • килимок
 • дефлектори
 • домкрат
 • бризковики
 • Дитяче автокрісло
 • стартер
 • Ролик натяжителя ременя ГРМ
 • Багажник на дах
 • Автомобільний компресор
 • рейлінги
 • Автомобільний тримач
 • GPS-навігатор
 • Чернітелі
 • ДМРВ
 • пороги
 • антизапрівач
 • Камера заднього виду
 • викрутки

Які пружини підвіски вибрати для Kia Sportage?

Минулого місяця користувачі PartReview віддали перевагу EIBACH. 25% позитивних голосів належить цьому виробникові.

На другому місці опинилися пружини підвіски Lesjöfors. 25%.

Замикає трійку фірма Фобос з результатом в 25% голосів.

У загальному рейтингу пружин підвіски, в якому враховуються всі думки власників різних марок і моделей авто, ці бренди займають такі позиції:

Інші запчастини для Kia Sportage

З’ясувавши, які пружини підвіски за краще ставити власники Kia Sportage, можна подивитися і інші популярні запчастини для даного автомобіля. У липні 2021 року на PartReview лідирували:

 • Амортизатори KYB. 25% голосів.
 • Гальмівні диски Brembo. 8% голосів.
 • Гальмівні колодки HSB. 11% голосів.
 • Моторне масло Total. 16% голосів.
 • Шини YOKOHAMA. 7% голосів.

Також можна дізнатися, що вибирали власники Kia Sportage серед виробників таких запчастин як: Радіатор охолодження, Свічі запалювання, ДМРВ, Стійки стабілізатора, Стартер, і інших.

Посилені задні пружини Kia RIO 3 20 мм MZPL0729RR

Виберіть валюту: Посилені задні пружини 20 мм MZPL0729RR

Посилені задні пружини для автомобілів Kia RIO 2-3, легендарна серія MZPL0729RR. на ринку СНД більше 7 років!

Ціна 1100 грн 1 шт. пара 2200 грн. Висота пружин 340 мм, діаметр витка 12.02 мм, маса пари пружин 4.1 кг.

Посилені задні пружини MZ PL0729RR. це ідеальне рішення для збільшення вантажопідйомності і енергоємності задньої підвіски. Посилені пружини в рази покращують стійкість і керування автомобілем на поворотах і нерівній дорозі. Розраховані для установки додаткового обладнання (газобалонне обладнання, фаркоп, музика, шумоізоляція). для перевезення людей і вантажів. За жорсткості рівні переднім пружинам, збільшують комфорт на нерівних дорогах, усувають пробої при стисканні!

Мінімальний підйом корми в порожніх автомобілях Kia RIO 2 від 25 мм, Kia RIO 3 від 15 20 мм

(Дані приблизні, порівняння проводиться з новим порожнім автомобілем поле усадки посилених пружин в робоче положення! Висота корми залежно від маси додаткового обладнання, обсягу і маси палива!) На фото автомобілі відразу після заміни пружин, в процесі експлуатації пружини обожмутся і сядуть в робоче положення. висота зменшиться!

Обзор 5 усиленных пружин Kia. Hyundai

Дані пружини перевірені роками і дорогами СНД, на ринку в СНД це кращий продукт по співвідношенню ціна і якість!

Как выбрать пружины для своего автомобиля? Каким производителям можно доверять?Какие пружины выбрать

Працюємо з клубами і офіційними дилерами Hyundai. Kia, з профільними СТО Hyundai. Kia.

Установка посилених пружин в автомобілі Kia RIO 3 виробляється на штатні посадочні місця в парі з штатними справними амортизаторами 02 серії (якщо в машині є додаткове обладнання масою понад 50 кг) або з рекомендованими і більш ефективними і довгоходові амортизаторами KYB Excel-G 343307 для всіх типів кузовів і комплектацій. Якщо пробіг автомобіля понад 100 тис.км, міняти задні пружини необхідно в парі з новими передніми пружинами. Передні пружини можна використовувати оригінальні штатні або поліпшену серію 12 мм тип MZPL122340FR

Для автомобілів без додаткового обладнання (не задіяних перевезеннях вантажів і пасажирів) на штатні амортизатори Mando рекомендуємо установку посилених пружин серії MZPL0787RR вистій 320 мм! Серія MZPL0729RR високо піднімає порожню корму в таких авто і на бездоріжжі (в порожньому авто і з порожнім баком) або високих лежачих поліцейських Короткоходовая амортизаторам Mando може не вистачити довжини при повному разжатии і вони будуть стукати на відбій!

Увага! Встановлення будь-яких посилених пружин і спортивних газових амортизаторів (тип KYB Gaz-A-Just або подібних від інших виробників) на корму даних автомобілів без додаткового обладнання не рекомендується!

В даних машинах більше 60% маси кузова доводиться на передню вісь, збільшення жорсткості пружин і амортизаторів на не завантаженою задній підвісці погіршить управління і курсову стійкість на нерівних дорогах! Виробляємо установку посилених пружин і амортизаторів KYB на СТО Стольник, м.Київ, вул.Червоноткацька 42 Е Установка з 9.00 до 18.00 Пн-Пт Вартість заміни пружин і амортизаторів. 600 грн