Установка камери заднього виду Ford Mondeo 4

Установка камери заднього виду

Всім доброго часу суток.Заказанние посилочки з дисплеєм і камерою приїхали. Видалися більш менш теплі вихідні і я вирішив зайнятися установкою камери заднього виду. Адже ні для кого не секрет, що паркуватися на такий баржі задом досить проблематічно.Начнем-с.Задача:. Підключити камеру заднього виду через реле! (Через реле, тому що я так хочу, тому що при такій схемі камера з дисплеєм взагалі виключені з системи, поки не включений задній хід. Хто хоче, може підключати без реле, взявши плюс для камери відразу з заднього ходу) Моя схема працює так : при включенні задньої передачі подається плюс з лампи заднього ходу на реле. Мінус реле заземлений. Котушка замикає ланцюг і плюс від підсвічування багажника подається на дисплей і на камеру заднього виду.

Про процес установки докладніше: Що я підготував для установки:. камера заднього виду (ссликой). дисплей (посилання). ізолента- дроти (близько 10м). реле-клемнікі- запобіжник колбові на 0,5 А

У суботу після обіду я вирішив почати зі зняття обробки кришки багажника. Відкрутив пістони і хотів зняти кришку повністю. Але не тут-то було. ручка, посаджена на дві кліпси, не хотіла мені піддаватися. Почитавши в інеті, що народ в більшості випадків ламає кліпси при першій спробі зняти, я вирішив залишити цю затію. Благо, доступ до лампи заднього ходу є і при одягненою обшивці, досить трохи її відігнути. Підключився до плюса шляхом надрізу проводка і вставкою свого проводу.

(Не став заморочуватися з розбиранням гнізда, щоб не різати штатний провід, бо був розлючений конструкцією: щоб замінити лампочку заднього ходу в пальцях не повинно бути кісток. І навіть якщо їх у Вас немає, то цього не достатньо, адже лампочку з цоколем в зборі не дістати. Її потрібно зняти прямо в ліхтарі заднього ходу, а потім окремо витягнути. За зворотну установку лампочки взагалі можна видавати премію).Після того як Ви прочитали вище написане, скажу, що лампочку заднього ходу краще взагалі не діставати! Краще акуратно підрізати до проводу. Заощадите багато часу, але я, на жаль, в суботу через метушні з лампочкою так нічого і не встиг зробити.

При необхідності завжди можна буде прибрати ці вставки і підключити ліхтар штатно.Сразу ж перевіряємо на предмет працездатності:

Так само підготував реле, припаявши держатель для запобіжника до колодки і мінус для реле з “O”.образним клемником.

Переміщаємося ближче до авто. Тут нас чекає процес не менш цікавий, а саме, встановлення плафона з камерою і прокладка проводів під накладкой.Слева або праворуч біля ліхтаря піддягаємо чимось плоским (наприклад, лінійкою. Я робив це набором для розбору планшетів. Зручно). Від краю йдемо до центру, долаючи зусилля кліпс. Всього їх 4 штуки. дві по краях і дві близько емблеми FORD.

Встановив камеру, тепер завданням було розміщення зображених на фото проводів. Просовувати тюльпани в кришку багажника я не став, бо вологозахисний “пильовик” різати категорично не хотів. Розрізав лише кабель відеосигналу і всі дроти просунув в цей пильовик, використовуючи спицю.

До речі, підсвічування держномери від камери я підключив теж не розрізаючи проводку. Для цього пожертвував світлодіодом, отпаяв від нього цоколь і припаявши до нього плюс і мінус від світлодіодів плафона камери.

Далі за допомогою тієї ж спиці простягнув дроти через гофру між кришкою багажника і салоном

Тепер залишається під’єднати всі згідно схеме.Отмечу, що камеру і дисплей я беру з одного джерела через реле. Роблю я це з міркувань: вся система повинна працювати тільки при включенні заднього ходу і мати один запобіжник. Мінус від реле, камери і дисплея я повісив на шпильку від правого ліхтаря:

Рухаємося далі. Не менш важливе питання. прокладання проводів під порогом. Процес цей не фоткал, бо доробив ввечері в гаражі і пристойно втомився. Але постараюся об’ясніть.Через кожні 15см скріплюємо три дроти (плюс, мінус, відеосигнал. Уточнення: плюс і мінус дисплея можна кинути в безпосередній близькості установки дисплея десь під торпедою, але мені було простіше прокинути провід) ізолентою для зручності протяжкі.По лівої стороні ховаємо провід під обшивкою і відводимо під спинку сидіння. Відкидаємо сидушку і знаходимо в порозі виїмку. Від’єднуємо ущільнювач дверного отвору в районі порога і просовуємо дроти в район гумки ущільнювача. Щоб просунути дроти через стійку, знову буде потрібно спиця (або що-небудь тверде і тонке). Спереду так само тягнемо дроти вздовж зварного шва під ущільнювачем. У висновку беремо спицю і простягаємо провід в простір діагностичного люка. Там дроти прикріплюємо як-небудь, щоб не бовталися. Підключаємо до дісплею.Дісплей я поставив в лівому кутку на торпеді. Чи не ставали у своїй величі на двосторонній скотч, бо в комплекті до дисплея йшов “антиковзаючий” (антіскользучесті в ньому замало, але і на тому спасибі) килимок, та й не визначився я ще з місцем для дисплея. (Хоча мені і нинішнє місце сподобалося).

Тепер про враження. Приголомшливо. Ніби прозрів. Обертаюся назад і розумію, що там мегаблізко. Дивлюся на дисплей. ще можна їхати. Після того, як я доїжджаю до рівня червоною смужки

Камери заднього виду Ford

Камери заднього виду Ford полегшують парковку і їзду заднім ходом. Зображення з них автоматично виводиться на монітор автомобіля, це допомагає водієві повністю контролювати ситуацію. Паркувальні косильною волосіні додатково полегшують завдання.

Камери заднього виду Ford призначені для установки в штатне місце на бампері автомобіля. Для виготовлення лінз використовується загартоване скло, здатне ефективно переносити призвести до появи подряпин і запобігати помутніння картинки. Корпус виробу виконаний з міцного матеріалу, що захищає внутрішнє наповнення від руйнівних впливів навколишнього середовища.

Принцип роботи камер заднього виду

Спочатку девайс закріплюють на задньому бампері автомобіля. Його необхідно з’єднати з монітором в салоні. за допомогою бездротового зв’язку або особливого проводу. Харчування здійснюється від лампи-ліхтаря заднього ходу. Завдяки цьому на камеру подається електричний струм. В результаті камери заднього виду Ford автоматично починають роботу при початку руху автомобіля і передавати кольорове і чітке зображення.

Переваги камер заднього виду

Завдяки паркувальним камерам водій може:

  • Акуратно виконувати парковку на стоянці
  • Візуально контролювати все, що відбувається позаду автомобіля
  • Отримувати якісне зображення завдяки ІК-підсвічуванню
  • Отримати впевненість при русі заднім ходом і запобігти пошкодженню свого автомобіля і чужої власності
  • Скоротити час паркування автомобіля

Що враховувати при виборі відеокамери

Фахівці називають ряд ключових параметрів, які необхідно прийняти до уваги перед покупкою відеокамери.

Дозвіл відеокамери. Даний параметр визначає якість зображення. Якщо дозвіл відеокамери буде досить високим, її можна задіяти в ролі відеореєстратора.

Кут огляду. Даний параметр є найважливішим для всіх приладів даного виду. Він може становити 100 °, 120 °, 170 ° або мати інший кут огляду. З підвищенням показника збільшується кількість деталей, що потрапляють в кадр. З іншого боку, таке обладнання коштує дорожче аналогів, в яких показник менше.

Вага відеокамери. Даний параметр не є принциповим. Сучасні гаджети мають невелику вагу, вони досить компактні і надійно фіксуються на задній частині авто, тому різниця в кілька грамів не принципова.

Стійкість до кліматичних условіям.Параметр є дуже важливим, але він ніколи не вказується в паспорті на виріб. Він впливає на термін служби камери. Спека, мороз, град і інші негативні погодні умови значно скорочують довговічність пристрою.

Наявність підсвічування і її параметри. Завдяки підсвічуванню можна отримати якісне зображення незалежно від погодних умов і часу доби. Збільшення дальності підсвічування покращує видимість на відстані. Кожен водій повинен сам вибрати оптимальний показник з урахуванням своїх переваг.

Спосіб передачі відеосигналу. Він може здійснюватися по Відеокабелі або бездротовим методом. У першому випадку провід простягається через автомобільний салон і підключається до монітора. Використання кабелю гарантує надійність передачі сигналу і захищеність від перешкод. При використанні бездротового способу не потрібно прокладка кабелю, що спрощує установку, проте на радіосигнал можуть впливати потужні електромагнітні перешкоди (бувають досить рідко).

У цій категорії представлені камери заднього виду, призначені для установки на автомобілі Ford. Вони встановлюються в спеціально відведені місця, тому не доведеться робити отвори в кузові авто або його бампері.