Масло в коробку Renault яке краще

Можливі несправності після заміни

Одна з проблем, які можуть статися після зміни рідини. масло тече з коробки. Ремонт неполадки виконується після діагностики корпусу трансмісії і визначенні місця протікання. Зазвичай мастило йде з коробки через зливний отвір, коли на ньому зносилася прокладка. В цьому випадку необхідно поміняти ущільнювач на новий.

Ціна запитання

в середньому.

Яке масло краще вибрати?

масло, коробка, renault, краще

Рекомендоване масло для КПП Renault Logan

Із заводу в КПП заливають масло, яке згодом рекомендується для подальшого використання. Наприклад, якщо виникне необхідність додавання речовини в агрегат.

У механічну трансмісію Renault Logan з двигуном 16 клапанів в рамках технічного обслуговування виробник рекомендує лити мастило Elf TRANSELF NFJ 75W-80.

Це масло для механіки має такі властивості:

 • підвищена плинність при низьких негативних температурах, що дозволяє забезпечити спрощене перемикання передач взимку;
 • стабільні в’язкісні параметри, що виключають ймовірність появи шуму при зміні режимів важеля КПП;
 • в складі продукту використовується формула, що дозволяє уникнути довільне відключення передач;
 • виробник олії гарантує споживачам надійний захист механічної складової агрегату від швидкого зносу;
 • відмінна термостійкість продукту до температурних перепадів;
 • наявність комплексу добавок в складі рідини, що дозволяють забезпечити протівозадірной захист зубчиків шестерень при роботі агрегату в умовах високих навантажень;
 • стійкість мастильного продукту до окислення;
 • захист внутрішніх частин КПП від утворення корозії.

В автоматичних коробках передач виробник авто рекомендує використовувати рідину Elf Renaultmatic D3 SYN.

Канал ГАРАЖ НН в своєму ролику пропонує ознайомитися з процедурою заміни мастила.

Періодичність заміни масла

Для початку розглянемо, як часто треба міняти мастило в трансмісіях Логанов. В офіційному регламенті виробник Renault Logan не вказує терміни періодичності заміни мастильної рідини в машини 2006, 2014 і інших років випуску. Мастильна речовина заливається в трансмісію на весь термін служби транспортного засобу. Але при жорстких умовах експлуатації і регулярному використанні машини по нерівних дорогах, характерним для нашої країни, фахівці рекомендують міняти масло в Renault Logan кожні 60-100 тисяч км пробігу.

 • якщо рідина втратила свої властивості і не може якісно змащувати деталі;
 • при появі вібрацій в роботі трансмісії;
 • при вибиванні важеля перемикання передач;
 • якщо від коробки доноситься запах гару.

Заміна масла своїми руками

Замінити мастильна речовина в Renault або Дачії Logan можна на СТО або самостійно. Розберемо, як проводиться заміна продукту своїми руками.

Етапи роботи

Процедура зливу і заливки мастила виконується так:

 • Машина прогрівається і заганяється в гараж з ямою.
 • Потрібно залізти під днище авто і відкрутити болти, які кріплять захист двигуна. Так буде простіше міняти масло.
 • Необхідно знайти пробку зливного отвору і підставити під неї ємність для збору «відпрацювання».
 • Потім слід відкрутити болт і почекати, поки з коробки передач не вийде все масло. Після чого оцінити стан пробки зливного отвору і її ущільнювача, який підлягає заміні, оскільки швидко зношується.
 • Потрібно знайти отвір для контролю рівня. Потім вставити в нього один кінець підготовленого шланга, а до іншого під’єднати лійку. Можна починати процедуру затоки рідини. Вона виконується до того моменту, поки масло не почне виходити з контрольного отвору. Обсяг води, що заливається мастила залежить від типу трансмісії.
 • Дрантям необхідно прибрати залишки речовини з корпусу КПП. Закрутити кришку заливного отвору.
 • Потрібно встановити назад захист силового агрегату і виконати очистку сапуна трансмісії.

аналоги

Власники Логанов на практиці визначили кілька ефективних аналогів, що дозволяють забезпечити якісну роботу КПП:

 • Castrol Syntrans Transaxle 75W-90. Рідина синтетичного типу вважається одним з кращих аналогів. В результаті затоки мастила важіль швидкостей буде включатися простіше і плавніше. Якщо при активації задньої передачі з’являється хрускіт, то використання цього масла дозволить позбавити машину від проблеми.
 • MOTUL Gear 300 75W-90. Не менш якісний аналог. Позбавляє коробку від сторонніх звуків.

Трансмісійне масло в МКПП для Renault Logan, Sandero, Largus, Логан2, Сандеро2

Детальний відео-змінити інструкцію масло в механічному коробка перемикання передач Renault Logan, Шліфувальна машинка.

Важливо знати!

Заміна масла в коробці перемикання передач, незалежно від її типу, дуже важлива і відповідальна процедура. Якість і стан масла грає першочергову роль в довговічності вашої КПП. Адже тільки уявіть, скільки різноманітних деталей знаходиться там: це і шестерні, і підшипники, вали.

Всі деталі рухаються з неймовірною швидкістю, і щоб захистити їх від впливу тепла, що виникає при терті, а також впливу зовнішніх факторів, що впливають на КПП, важливо знати, яке трансмісійне масло буде корисно. Воно точно також, як і моторне воно має три типи основи: мінеральне, напівсинтетичне і синтетичне.

Яке масло краще вибрати?

Виробник радить заливати в коробку передач Renault Logan фірмовий продукт. Elf Tranself з в’язкістю 75W-80.

Багато автоцентри, що обслуговують Logan, не дають гарантію на роботу, якщо використовується інший мастильний матеріал. З чим це пов’язано? Не тільки з високою в’язкістю масла, яке відповідає вимогам міжнародної специфікації API GL4. Tranself чудово запобігає корозії кілець синхронізатора, зазвичай виготовляються з м’якої латуні і молібдену. Тому краще не економити!

Для заміни масла на МКПП Renault Logan з синхронізатором на латунної основі краще придбати Elf ​​Tranself NFP, а для АКПП з молібденовими кільцями. Elf Tranself NFJ. Звичайно, у цих рідин є недолік. чутливість до низьких або високих температур. Через це швидко зношуються синхронізатори і шестерні. В іншому аналогів з такими ж характеристиками, як у мастил Elf, в Росії просто немає.

Проверка уровня масла в МКПП. Замена масла. Гудит МКПП

Casrtol Syrans Трансмісія 75W-90 і хмарність ЗИМА 300 75 W-90

Головною особливістю Casrtol Syntrans Transaxle 75W-90, MOTUL GEAR 30075W-90 від продукту, рекомендованого виробником, є те, що вони на сто відсотків синтетичні. Вони мають ті ж переваги, що і Tranself NFJ 75W80.

Logan масло: ельфійське, картопляне, Мотульський або черепахового

В огляді виробника вказано, що напівсинтетичний ELF Tranself NFJ 75W80 рекомендується для механічної коробки передач класу J. Раніше в посібниках десять років тому Renault рекомендував Tranself TRJ75W80 для Logan, на жаль, це вже давно припинено.

Вид, який не зважає залучили автовласників. SHELL Getriebeoil EP 75w90GL4. Люди це помітили коробка Logan починає шуміти над цією трансмісійної водою і різким обривом задньої передачі.

В АКПП виробник рекомендує додати ELF Renaultmatic D3 Syn. Ми рекомендуємо вам слідувати цій раді.

Як поміняти масло в механічній коробці Renault Logan з двигуном 1.4

 • Вороток
 • Квадрат як для зливної пробки двигуна
 • Ключ або головка на 10
 • Прокладка зливної пробки
 • Ємність для зливу масла
 • Шприц або воронка для заливання масла.

Послідовність дій при заміні масла в коробці Logan 1.4

-за допомогою шприца або воронки зі шлангом через заливну пробку заливаємо в коробку масло до того моменту поки воно не побіжить назад! Зазвичай в коробку влазить рівно 3 літри олії.

Ну і для наочності ось

Яке масло заливати в коробку Renault Logan

Власники популярного седана Renault Logan часто цікавляться, яке масло заливати в коробку передач автомобіля. Нагадаємо, що сучасна версія Logan оснащується двома типами КПП. Розглянемо докладніше, як вибирати якісне масло, і на які параметри треба звертати увагу в ході даного процесу.

Скільки потрібно масла?

Порожня механічна коробка передач вміщує в себе до 3,5 літрів, а АКПП. 4 літри мастильного матеріалу. Зазвичай рідину додають, поки вона не почне виливатися з контрольного отвору. Якщо в коробку помістилося менше її кількість, значить, машина стоїть під кутом. Її потрібно розмістити горизонтально, потім знову додати мастило.

На кришці може бути дрібна металева пил, що з’явилася після природної обкатки двигуна. Якщо крім неї є стружки металу, це вказує на пошкодження шестерень. Без термінового ремонту тут не обійтися.

Яке масло заливати в Renault

Звичайно, кожен власник Renault може сам вирішувати, яке масло він вважає найбільш відповідним для свого автомобіля, але ми все таки радимо слідувати рекомендаціям виробника вашої машини. Концерн RENAULT рекомендує заливати масло ELF, ось його і треба лити. Тільки купувати масло бажано у відомій вам організації, щоб точно залити справжній ELF, так як на сьогоднішній день дуже багато підробок, особливо в пластикових каністрах.

Ми закуповуємо масло в металевих бочках безпосередньо у виробника і гарантуємо, що в вашому двигуні і КПП буде точно то масло яке рекомендує Renault. З нашого досвіду довгострокового обслуговування машин Renault, які працюють в таксі, а це пробіги двигунів близько 400-500 т.км, ми можемо стверджувати, що рекомендації виробника небезпідставні.

Регулярна заміна масла, на рекоммендуемое виробником дозволяла уникати ремонту двигуна навіть на таких великих пробігах.

Промивати двигун перед заміною масла чи ні, справа теж суто особиста. Але ми рекоммендуем однозначно промивати, причому промиванням MANNOL, так як знову таки з нашого досвіду, зазначена промивка врятувала від ремонту не один вже “гине” двигун і дозволила значно збільшити ресурс. Але все-таки вирішувати вам.

Нижче написано яке масло необхідно заливати в двигун, коробку передач, ГУР, редуктор і раздатку. Дані рекомендації відносяться до всього модельного ряду Renault, зрозуміло за винятком редуктора і раздатки, які є не у всіх.

Під час заміни масла, ми проводимо діагностику ходової автомобіля за вашим бажанням, це безкоштовно. І при чому, в певні періоди року, в нашому сервісі можна замінити масло двигуна безкоштовно. (Подивитися періоди безкоштовної заміни і вартість масла з фільтром можна тут.)

Масло в двигун

Для двигунів K4J, K7J, K4M і K7M автомобілів Renault зі всієї лінійки масел ELF найбільш оптимальним є синтетичне масло ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40.

По-перше, воно підходить для всіх стилів водіння автомобіля, як розміреним і щедящей експлуатації, так і високошвидкісного стилю і навіть гонок.

По-друге, цей тип масла спецально був розроблений ELF на вимогу виробника зазначених двигунів (Renault) з метою розширення інтервалу заміни моторного масла.

Масло в коробку передач Elf NFJ 75w80 и NFP 75w80 для механики

По-третє, ми на власному досвіді переконалися, що це масло, як не можна краще підходить для двигунів Renault і не має сенсу ставити експерименти на своєму двигуні.

1) Найдешевший. Китай. 2) Перевірений і якісний аналог. практично нічим не поступається оригіналу за якістю, але коштує трохи дешевше. 3) Оригінальний Renault. масляний фільтр з підвищеними вимогами і збільшеним інтервалом для заміни масла, гарантія якості.

Масло в АКПП

У зв’язку з тим, що регламенту по заміні масла в АКПП на Renault немає, у коробки передач ресурс відносно не великий, він зводиться приблизно до 150 000. 200 000 км. пробігу, але тут не враховується умови експлуатації і манера їзди водія, так само можливі витоки масла, що безсумнівно значно може зменшити ресурс.

Н есвоевременная заміна масла в АКПП на автомобілях марки Renault може призвести до передчасного зносу, і як наслідок, дорогого ремонту або заміні коробки.

На автоматичних коробках передач (DP0 і DP2) автомобілів Renault рекомендуємо міняти масло в наступних випадках:

Какое масло заливать в механическую коробку | Спецификация

 • При пробігу близько 50 000 км або по закінченню 2 років експлуатації, так як термін зберігання масла 5 років (витримка з офіційного сайту ELF подивитися на сайті ELF)
 • Автомобіль смикається при наборі швидкості або просто під час руху
 • Погано перемикаються передачі, із запізненням або зовсім не включаються.
 • Коробка “буксує” (схоже з зношеним зчепленням на механічній трансмісії)
 • Коробка переходить в аварійний режим (загоряється помилка трансмісії і на становищі “D” включається третя передача “дорога до сервісу”)

Так як ремонт автоматичної коробки дуже дороге задоволення, то краще до нього не доводити. І при заміні масла потрібно знати наступне:

 • Який тип коробки встановлений на Вашому автомобілі найчастіше зустрічаються два типи DP0 або DP2
 • Перший тип “DP0” це коробка ранніх випусків автомобілях, в які заливають масло ELF ELFMATIC G3, це масло мінеральне.
 • Другий тип DP2, це модифікована від DP0 коробка, встановлюється на більш сучасних авто, в які заливають ELF RENAULTMATIC D3 SYN
 • При частковій заміні масла в DP0 потрібно 4 літри олії. в DP2 3 літри.
 • Дуже важливо виставити точний рівень масла. Чи не долити масло, буде голодування масла, з усіма наслідками, що випливають (повітря в системі, недостатній тиск, недостатня мастило. При переливе, що обертаються деталі коробки можуть вспінювати масло, що призведе до схожих поломок як і при недоливі.
 • Навіть перевірка рівня масла досить складна. в зв’язку з тим, що повинен бути виконаний алгоритм дій і витримані температурні рамки масла, з цього краще звернутися на спеціалізоване СТО.

Виробляється в такий спосіб: відкручується зливна пробка, потім рівнева колба і зливається близько трьох літрів масла, обсяг залежить від виду коробки. Після заливаємо нове масло, в тому ж обсязі як і злилося (якщо не менше 2,5літра), заводимо авто прогреваем до робочої температури і в положенні ручки КПП “D” відкручуємо пробку зливу, має випливати деякий кількість масла (якщо не потече, додати масла). Після цього все збираємо і додаємо 150 мл олії.

 • Близько 3 літрів масла,
 • квадрат 8 на 8 мм (для зливної і заливний пробок),
 • прокладки під зливний і холодець кільце
 • шестигранник на 8 мм (для відкручування рівневої колби)

Повна заміна за допомогою спеціального стенду.

Така заміна набагато ефективніше, так як вона виконується на заведеному авто при постійному перемиканням передач, і заснована на принципі заміщення. Тобто стенд підключається до зливу масла (через спеціальний отвір для виміру тиску в АКПП), де коробка сама видавлює масло при заведеному двигуні, і підключається до заливного отвору, куди апарат по заміні масла нагнітає вже нове масло.

 • близько 10 літрів масла
 • підйомник
 • Спеціальний стенд для заміни масла в АКПП.

Масло в МКПП

У зв’язку з тим, що регламенту по заміні масла в механічній коробці у Renault немає, то ресурс МКПП відносно невеликий, він зводиться приблизно до 150 000. 200 000 км. пробігу, але тут не враховується умови експлуатації і манера їзди водія, а також втрати води в системі масла, що безсумнівно значно може зменшити ресурс.

Можна зробити висновок, що несвоєчасна заміна масла в КПП на автомобілях марки Renault може призвести до передчасного зносу, і як наслідок дорогого ремонту або заміні коробки.

З нашого досвіду обслуговування машин, регулярна заміна масла кожні 4-5 років або 50-60 т.км, дозволяє абсолютно уникати ремонту коробки. За умови, що ви не доводите зчеплення до критичного моменту зносу. (Тобто, коли зчеплення буксує, швидкості перемикаються з утрудненням, а ви продовжуєте експлуатувати машину. Іншими словами, якщо ездиет з несправним зчепленням, масло можна не міняти, все одно коробку доведеться ремонтувати.)

В механічній коробці Renault використовується масло ELF NFJ / P 75W-80 і ні яке інше туди НЕ рекомендую лити! Масло мінеральне, щодо дороге, вартість на сьогодні 650 руб. літр. Для заміни потрібно 3 літри.

Економити тут не варто, так як за весь період експлуатації автомобіля ви проведете 1 або максимум 2-3 заміни.

Масло в ГУР

На автомобілях марки Renault регламентна заміна рідини в Гурі передбачена через кожні 90 000 км пробігу або раз на 3 роки. Не дивлячись на це багато хто нехтує цією процедурою, здебільшого це ті, хто не стикався з ремонтом або заміною рульової рейки і / або насоса Гура. Сама процедура досить проста, але як і в усьому є свої нюанси. Нижче представлена ​​вся необхідна інформація по заміні рідини в Гурі Renault.

Чи не своєчасна заміна рідини в Гурі (Гідропідсилювач керма), може привести до передчасного зносу деталей насоса ГУР і рульової рейки. і як наслідок, вас чекає дорога їх заміна або ремонт, а саме:

 • Ремонт або заміна насоса гідропідсилювача, так як рідина служить не тільки для передачі зусилля від потоку на механізми рульової рейки, але і для змащення самого насоса.
 • Ремонт або заміна рульової рейки, по причині передчасно виходу з ладу сальників або підшипників рейки.

За регламентом рідина в Гурі на Renault змінюється кожні 90 000 км або раз на 3 роки. Але не завжди варто його дотримуватися, так як є ряд факторів які можуть вплинути на стан рідини:

 • Умови експлуатації наближених до екстримальних (агресивна їзда на підвищених обертах, важкі погодні умови і т.д.)
 • Руйнування захисних пильовиків, сальників рульової рейки і самої рейки. як наслідок потрапляння води в систему.
 • У ихід з ладу насоса гідропідсилювача (може викидати стружку в систему, по-цьому рекомендується при заміні насоса промивати систему, на скільки це можливо)
 • Так само може вплинути систематичне недотримання рекомендацій експлуатації Гура. а саме: всі автовиробники не рекомендують довше 3-5 секунд утримувати рульове колесо в вивернутому положені

і.

Для заміни рідини в гідропідсилювачі керма потрібно:

 • Рідина ELF elfmatic G3
 • Знімач хомутів або плоскогубці
 • Ємність для зливу масла

При заміні масла в Гурі важливо перевірити наступне:

 • Стан сапуна на кришці бачка (він повинен вільно продуватися)
 • Стан сітки, що фільтрує в бачку. при необхідності очистити її
 • Наявність металевої стружки в злитої рідини (може свідчити про швидкий вихід з ладу насоса і рейки Гура)

Важливо! Після того як залили рідину в бачок, “прокачати” на НЕ заведенномавто систему, а саме прокрутити кілька разів рульове колесо в крайні положення і постійно контролювати рівень. Після запуску так само “прокачати” і стежити за рівнем.

автоматична КПП

На відміну від п’ятиступінчастою “механіки”, автомат має всього 4 передачі та замість масла, всередину “коробки” заливається спеціальна гідравлічна рідина, ресурсу якої, як правило, вистачає на весь період використання автомобіля. Ресурс двигунів, до речі, не менше 300 000 км.

види КПП

А саме: механічної. які потребують більшість автомобілів на ринку, і автоматичної. у нас в країні не дуже популярною і представленої виключно в моделях топової комплектації.

Коли необхідно міняти масло в КПП

Масло, злите з КПП на пробігу 60 тисяч км. Вже дуже брудне, тому КПП працювала з неполадками

Однак, не дивлячись на те, що завод виробник (до речі, завод побудували в 2003 році) зовсім не встановив терміни заміни трансмісійного масла і рідин, пояснюючи тим, що для коректної і плавної роботи КПП цього не потрібно, досвідчені майстри і механіки сервісних центрів по обслуговуванню автомобілів Renault, рекомендують проводити заміну кожні 60 000-100 000 кілометрів (залежно від умов і часу експлуатації).

І з іншого боку ніхто не застрахований від того, що до настання цього заповітного пробігу не вийде з ладу зчеплення або не буде потрібно заміна ШРУСа з лівого боку, і тоді заміна масла в КПП стає бажаною процедурою. Щоб уникнути передчасної поломки, стежте за станом пиляків ШРУС і міняйте їх, якщо вони зіпсувалися!

механічна КПП

Механічна КПП представлена ​​заводом виробником в двох варіантах jH1 (1.4) і jH3 (1.6). які один від одного відрізняються лише розміром картера зчеплення.

Коробка передач jH3 на автомобілі Renault Logan з об’ємом двигуна 1,6 літра

Коробка передач jH1 на автомобілі Renault Logan з об’ємом двигуна 1,4 літра

Відповідно масло для двох різних типів механічної коробки передач, використовується ідентичне. Про те, як правильно перевірити рівень масла в МКПП на Renault Logan, читайте тут!

Види трансмісійного масла

 • Мінеральне. найдешевше і доступне масло з усіх представлених на ринку. Даний тип масла додається в суміші з різними присадками (які містять сірку), тому що саме по собі досить нестабільно.
 • Напівсинтетика. знаходиться десь по середині цінової і технологічної категорією категорії між “мінеральним” і “синтетичним”. З причини того, що напівсинтетичне масло має найбільш густу в’язкість її ідеально використовувати на автомобілях з великим пробігом.
 • Синтетичне. дуже текучий вид масла. Так як його властивості не залежать від зовнішніх умов (негативної температури навколишнього середовища). цей вид рідини не густіє на морозі, тим самим дозволяє всім деталям в КПП працювати легше, не втрачаючи продуктивності.

Важливо знати!

Заміна масла в коробці перемикання передач, незалежно від її типу, дуже важлива і відповідальна процедура. Якість і стан масла грає першочергову роль в довговічності вашої КПП. Адже тільки уявіть, скільки різноманітних деталей знаходиться там: це і шестерні, і підшипники, вали.

Всі деталі рухаються з неймовірною швидкістю, і щоб захистити їх від впливу тепла, що виникає при терті, а також впливу зовнішніх факторів, що впливають на КПП, важливо знати, яке трансмісійне масло буде корисно. Воно точно також, як і моторне воно має три типи основи: мінеральне, напівсинтетичне і синтетичне.

Вибір заводу або вибір народу!?

Завод виробник, для заміни в механічною КПП (маркування MTF), рекомендує фірмове, трансмісійне масло: ELF Tranself NFJ 75W80 (напівсинтетика), 75W90 (синтетика), Необхідний обсяг для заміни. 3,5 літра.

Офіційні дилери рекомендують саме це масло в АКПП. І це не дивно, це ж Elf

В АКПП, згідно “мануалу” від заводу, слід лити ELF Renaultmatic D3 Syn, якого для повної заміни вистачить близько 4 літрів.

Досвідчені “Логановоди”, шляхом особистих проб і помилок в заміні трансмісійного масла виділяють лідерів, які за якістю і технічними властивостями нітрохи не поступаються рекомендованим від заводу Renault.

Незважаючи на все вище сказане, любителі автомобілів Renault Logan, відзначають і явного аутсайдера, і не рекомендують до заміни на масло SHELL Getriebeoil EP 75w90 GL4. Судячи з незадоволеним висловлювань, МКПП в тандемі з трансмісійним маслом від даного виробника, починає вести себе як стурбований жеребець. У переважній більшості випадків зустрічається гул, хрускіт і шум з боку коробки перемикання передач.