Яке масло заливати в коробку ВАЗ 2107

Що означають всі ці позначення і де вони знаходяться?

Ці позначення як правило пишуться на коробках в яких знаходиться масло, а означають вони клас в’язкості даного масла і група до якої належить та чи інша олія, розберемо по докладніше:

GL-4. ці масла містять в собі високу присадок. В основному такий вид використовується лише на автомобілях зі східчастими коробками передач, які працюють в умовах високих швидкостей але при маленькому моменті, а так само в умовах малих швидкостей але при великому моменті.

GL-5. ці масла створені для застосування в «гіпоїдних передач. це такі передачі в яких дві шестерні крутяться під нахилом, приклад такої передачі дивіться на фоту трохи нижче». На даний момент на класиці гипоидная передача знаходиться лише в редукторі і тому як ви вже зрозуміли в редуктор необхідно заливати лише масла групи «GL-5». Але так само ця група масел знайшла своє застосування і в коробці, але в основному така група використовується лише для коробки яка постійно працює в важких умовах експлуатації.

SAE75W90. це як такої клас в’язкості масла, а саме дана абревіатура має на увазі те що масло напів-синтетика або ж просто синтетика, таке масло ще прийнято називати гарєєвим, тому що якщо поглянути на цифри при яких масло або застигає, або закипає то ці цифри виходять за межі 35 і.40, в зв’язку з цим таке масло можна використовувати на автомобілях які експлуатуються в Росії, тому що такий клімат для нашої країни вважається практично нормою.

SAE75W85. такий клас в’язкості теж використовується для так званих всесезонних масел, а температура при якій масло буде застигати виходить за предели.40 і не повинна перевищувати 45 а інакше масло може закипіти.

SAE80W85. і останній тип в’язкості масла, 80W-85, який закипає при градусах понад 35 і не замерзає до.30 градусів.

Які масла більше підходять ВАЗ 2107?

В принципі, в «сімку» можна заливати будь-яке масло. Найякіснішим буде, звичайно, синтетичне. Мінералка або напівсинтетика також не принесе ніякої шкоди.

Найдешевша. мінеральна рідина. Однак вона має істотний недолік. починає швидко замерзати при холодній погоді. В результаті складно запустити двигун при мінусовій погоді. Доводиться вичавлювати зчеплення при заведенні автомобіля.

Синтетика, а також напівсинтетика менше густіють в холодні дні. Однак їх консистенція має характерні відмінності. Синтетика володіє великою плинністю, тому її використовують в нових МКПП. Вона починає підтікати навіть при найменшому дефекті ущільнюючої прокладки.

Напівсинтетичне масло густіше. Тому воно використовується в МКПП автомобіля, пробіг більше 100000 кілометрів. Якщо після заливки напівсинтетика починає сочитися, значить, настав час заміни деталей, що вийшли з ладу.

Безумовно, кожен водій вирішує сам, яким маслом йому скористатися. Але в будь-якому випадку необхідно врахувати всі нюанси, описані вище. Характеристики мастила повинні відповідати рекомендаціям виробника. Заміна проводиться згідно із зазначеним регламентом. В результаті коробка передач буде працювати без ремонту тривалий термін.

Яке масло потрібно заливати в коробку?

Якщо говорити про автомобілі «Класичного» сімейства з 4-х і з 5-ти ступінчастою коробкою передач, то туди заливається лише спеціальне трансмісійне масло, яке буде змащувати всі шестерні які знаходяться в коробки під час їх роботи.

З вище прочитаного ми зрозуміли те що в коробку заливається лише трансмісійне масло, а який клас в’язкості у цього масла і яка група повинна бути, запитаєте ви? Для класики група масла повинна бути або «GL-4» або «GL-5». А клас в’язкості повинен мати позначення «SAE75W90», або «SAE75W85», або «SAE80W85».

Обсяг масла в коробку

Якщо бути точними, то масло заливається не в коробку, а в картер КПП. При заміні здійснюється його заливка саме в картер, де і розташовується заливна пробка. Кількість масла, яке потрібно лити в картер КПП, залежить від того, скільки передач має коробка. Якщо коробка має п’ять ступенів, то буде потрібно не менше 1,6 літра. Для заправки 4-х ступінчастою КПП потрібно на 250 мл менше, тобто 1,35 літра.

Коробка на п’ять ступенів відрізняється від чотириступінчастою не тільки конструкцією, але і об’ємом картера. Різниця незначна, але при заміні мастильного матеріалу необхідно це враховувати.

Як вибрати масло в коробку ВАЗ-2107

Як не крути, а час летить, а разом з ним і набігає кілометраж на автомобілі. Як тільки значення пробігу підходить до 60 000 км, кожен досвідчений автомобіліст знає, що пора провести заміну масла в КПП. Про те, як це зробити, ви можете дізнатися у відповідному матеріалі нашого сайту. Сьогодні ж приділимо увагу не менше важливого питання про те, яке ж масло слід лити в коробку передач ВАЗ 2107? Адже трансмісійних масел дуже великий вибір, власне, як і моторних, але яке буде краще, дізнаємося далі.

масло, заливати, коробка, 2107

сколько масла лить в коробку передач ваз 2101-07

Вплив класу в’язкості

Якщо ВАЗ-2107 буде експлуатуватися в районах помірного клімату, де постійно спекотне літо, досить холодна зима, то в МКПП рекомендується заливати трансмісійну рідина всесезонного типу. SAE75W90. Вона може працювати в широкому діапазоні температур (-40/45). Причому експлуатаційні якості масла завжди залишаються незмінними.

Купуючи мастило для МКПП, необхідно обов’язково враховувати місце проживання. У кожному регіоні свої кліматичні умови.

Наприклад, SAE 80W85 можна експлуатувати в діапазоні від 35 до.26 за Цельсієм. У деяких регіонах потрібно більш широкий діапазон, тому дуже важливо враховувати дані значення при покупці.

Періодичність заміни масла в МКПП ВАЗ 2107, 2106

Говорячи про те, як часто потрібно міняти масло в коробці «Жигулів», в першу чергу, звичайно, варто звернутися до технічної документації, що супроводжує автомобіль. Регламент чітко вказує на рекомендовану виробником частоту заміни, а саме. три роки експлуатації автомобіля або 60 000 км пробігу, в залежності від того, що швидше відбудеться.

Звичайно, є ще маса факторів, що впливають на ці цифри. Наприклад, це якість залитої в коробку рідини. Заливаючи неякісну мастило, Ви не тільки значно скорочуєте інтервал між ТО, але ще і руйнуєте коробку передач зсередини. Також варто нагадати про те, що масло в коробку передач потрібно заливати трансмісійне, а не моторне, і звичайно не забуваємо про маркування, її теж потрібно враховувати.

Кілька порад з правильної заміни масла:

 • По-перше, процес заміни потрібно виробляти на гарячому, доведеному до робочої температури двигуні. Це забезпечить швидке і повне позбавлення КПП від старої рідини і продуктів зносу;
 • Проводьте всі роботи в прогумованих рукавичках. це вбереже Вас від опіків. Також бережіть обличчя і очі;
 • Заміна найкраще проводитися або на естакаді, або на оглядовій ямі;
 • При заміні масла зверніть увагу на наявність металевої стружки. вона говорить про те, що автомобіль потребує якнайшвидшого ремонту коробки передач;
 • У п’ятиступінчасті КПП «Класики» є якась особливість. в них потрібно заливати трохи більше масла (на 250 мілілітрів приблизно), це обумовлено тим, що через особливості конструкції, а то й враховувати даний фактор і не залити потрібну кількість масла, це спричинить її вихід з ладу і потребують її ремонту;
 • Поміняти масло досить легко, найголовніше це визначитися яке масло заливати. Для початку потрібно тільки перевірити скільки масла зараз в КПП і якої воно якості.

Трансмісійне масло для ВАЗ 2107

Більшість власників «сімки» заливають в коробку трансмісійне масло, рекомендоване виробником. У 2107 на заводі встановлюють коробки передач кількох видів. Всі вони вимагають високоякісної мастила. Тільки в цьому випадку коробка буде працювати надійно і довго.

Замена масла в КПП ВАЗ, как залить масло в 5-ти ступку,обзор и тест шприца для заправки масла.

У сервісній книжці виробник вказує декілька рівнів в’язкості:

Аналогічно моторним, трансмісійні масла, крім коефіцієнта в’язкості, підрозділяються на групи. У ВАЗ 2107 професіонали радять заливати:

До першої групи входять автомастила, до складу яких ведено велику кількість спеціальних присадок. Цей вид оптимальний для коробок з великою кількістю передач.

Масло марки GL-5 призначений для змазування зубчастих шестерень, що працюють під певним кутом, тобто гіпоїдними передачами.

У ВАЗ 2107 такою передачею володіє редуктор заднього моста. Для змащення редуктора ідеально підходить GL-5. Виробник автомобіля рекомендує проводити заміну мастила в редукторі спільно з заміною рідини в МКПП. Тому власники автомобіля використовують тільки один вид масла, заливаючи його в коробку і редуктор.

В принципі ніякого негативного ефекту не відбудеться. Властивості GL-5 дозволяють використовувати його в КПП. Крім того, склади цієї групи були спеціально розроблені для експлуатації в екстремальних умовах.

Яке масло заливати в коробку на ВАЗ 2101-ВАЗ 2107?

Ласкаво просимо! Яке все таки потрібно заливати масло в коробку передач на «Класики»? А скільки входить масла в коробку? Ці питання нам задають дуже часто, але не всі люди як правило знають на них відповідь і тому спеціально для таких людей ми розкриємо ці питання більш докладніше в статті.

Що означають всі ці позначення і де вони знаходяться?

Ці позначення як правило пишуться на коробках в яких знаходиться масло, а означають вони клас в’язкості даного масла і група до якої належить та чи інша олія, розберемо по докладніше:

GL-4. ці масла містять в собі високу присадок. В основному такий вид використовується лише на автомобілях зі східчастими коробками передач, які працюють в умовах високих швидкостей але при маленькому моменті, а так само в умовах малих швидкостей але при великому моменті.

GL-5. ці масла створені для застосування в «гіпоїдних передач. це такі передачі в яких дві шестерні крутяться під нахилом, приклад такої передачі дивіться на фоту трохи нижче». На даний момент на класиці гипоидная передача знаходиться лише в редукторі і тому як ви вже зрозуміли в редуктор необхідно заливати лише масла групи «GL-5». Але так само ця група масел знайшла своє застосування і в коробці, але в основному така група використовується лише для коробки яка постійно працює в важких умовах експлуатації.

SAE75W90. це як такої клас в’язкості масла, а саме дана абревіатура має на увазі те що масло напів-синтетика або ж просто синтетика, таке масло ще прийнято називати гарєєвим, тому що якщо поглянути на цифри при яких масло або застигає, або закипає то ці цифри виходять за межі 35 і.40, в зв’язку з цим таке масло можна використовувати на автомобілях які експлуатуються в Росії, тому що такий клімат для нашої країни вважається практично нормою.

SAE75W85. такий клас в’язкості теж використовується для так званих всесезонних масел, а температура при якій масло буде застигати виходить за предели.40 і не повинна перевищувати 45 а інакше масло може закипіти.

SAE80W85. і останній тип в’язкості масла, 80W-85, який закипає при градусах понад 35 і не замерзає до.30 градусів.

Яке масло потрібно заливати в коробку?

Якщо говорити про автомобілі «Класичного» сімейства з 4-х і з 5-ти ступінчастою коробкою передач, то туди заливається лише спеціальне трансмісійне масло, яке буде змащувати всі шестерні які знаходяться в коробки під час їх роботи.

З вище прочитаного ми зрозуміли те що в коробку заливається лише трансмісійне масло, а який клас в’язкості у цього масла і яка група повинна бути, запитаєте ви? Для класики група масла повинна бути або «GL-4» або «GL-5». А клас в’язкості повинен мати позначення «SAE75W90», або «SAE75W85», або «SAE80W85».

Скільки входить масла в коробку на класиці?

Багато людей звикли ставити це питання саме в такій формі, але насправді це неправильно поставлене запитання, тому що масло знаходиться як в такому картері коробки і тому було б правильно ставити своє питання саме так: «А скільки увійде трансмісійного масла в картер коробки? »

Насправді це і не так важливо, все одно вити суть залишається одна, ну так перейдемо ближче до відповіді на поставлене запитання, а звучатиме він саме так: Якщо на автомобілі встановлена ​​4-х ступінчаста коробка, то в неї увійде тільки 1. 35 літрів трансмісійного масла, а якщо ж коробка буде стояти 5-ти ступінчаста то все 1,6 літрів!

Як перевірити рівень масла в КПП ВАЗ 2107

Перевірка рівня масла в коробці виконується так:

 • встановити автомобіль на оглядову яму;
 • дрантям і металевою щіткою очистити пробку і поверхню коробки біля оливозаливно∂ горловини;
 • відкрутити бічну пробку заливного отвору.

Рівень масла повинен досягати її нижньої кромки. Заодно так можна і перевірити стан масла.

Якщо говорити про те, скільки масла в коробці ВАЗ 2107, потрібно розуміти, про яку модифікації коробки йдеться. У чотириступінчасту коробку заливають 1.35 літра олії, а в пятиступенчатую. 1,6 літра.

Якого масла я повинен налити?

Масло на контрольно-пропускному пункті ВАЗ 2107 багато людей виливає те, що рекомендує виробник. Ці вітчизняні автомобілі були оснащені чотирьох- і п’ятиступінчастими коробками передач, які вимагають надійної змащення для надійної і довговічною роботи. У класах в’язкості і масляних групах ми зрозуміємо нижче, але спочатку розглянемо конкретні марки мастильних рідин, які можна вилити в коробку:

 • UFALYUB UNITRANS 85W-90;
 • ЛУКОЙЛ ТМ-5 85W-90;
 • SAMOIL 4404 80W-90 або 85W-90;
 • FAIR SUPER E-80W-90 або T-85W-90;
 • ТНК TRANS GIPOID 85W-90 або 80W-90;
 • AGIP ROTRA MP 80W-90 або 80W-95;
 • NORSI TRANS 80W-90 або 85W-90;
 • NEW SUPER T 80W-90;
 • SPECTRAL FORWARD 80W-90;
 • MP GEAR LUBE-LS 80W-90 або 85W-140 (GL-5).

класи в’язкості

Щоб вибрати, яке трансмісійне масло краще для ВАЗ 2107, вам необхідно визначити клас в’язкості:

 • SAE75W90. Цей клас включає напівсинтетичні або синтетичні масла, які підходять для використання протягом усього сезону. Мастило може експлуатуватися в діапазоні от.40 до 35 градусів Цельсія. Використання таких масел може використовуватися в автомобілях, які використовуються в суворих умовах нашої країни.
 • SAE75W85. Цей клас в’язкості також підходить для всесезонного використання в коробці, а температура зберігання при роботі варіюється от.40 до 45 градусів.
 • SAE80W85. Масла цієї в’язкості кип’ятять при 35 градусів і заморожують прі.30 і більш.

замена масла в коробке и мосту ваз 2107

Щоб замінити масло, ви можете прочитати окрему статтю з докладними відео-інструкціями.

Що потрібно для заміни масла в КПП ВАЗ 2107 і 2106

Звичайно, потрібно підійти до заміни масла в КПП з усією відповідальністю і уважністю, а також необхідно мати при собі наступні інструменти і витратні матеріали:

 • Трансмісійне масло. в залежності від кількості передач, обсяг масла різниться:
 • П’ятиступінчаста КПП. 1,6 літра;
 • Четирехступка. 1,35 літра;
 • Шестигранник на «12»;
 • Ключ на «17»;
 • Ємність на п’ять літрів. наприклад це може бути пластикова пляшка;
 • Спеціальний шприц для заправки масла;
 • ганчірка.
 • В результаті масло в коробку ВАЗ 2107 необхідно заливати з урахуванням певного інтервалу, який цілком залежить від характеру використання автомобіля. У разі дотримання такого показника і застосування якісних матеріалів термін служби агрегату значно зростає, а виникають поломки підлягають легкому усуненню.

  Напівсинтетичні і синтетичні матеріали

  Єдиний недолік такого трансмісійного масла для ВАЗ 2107. відносно висока Ці недоліки обмежені, а по достоїнству вони включають високотехнологічну мастило і добавки, які зменшують знос трансмісійних елементів, продовжуючи термін служби коробки.

  Температура замерзання цих масел значно нижче, тому вони придатні для роботи при сильному холоді. Педаль зчеплення може бути випущена через кілька секунд після запуску блоку живлення, і коробка передач буде працювати нормально. Мастило нагрівається швидше і повертає нормальну плинність в порівнянні з мінеральним маслом.

  Дехто каже, що синтетичне трансмісійне масло для ВАЗ 2107 може видавлювати масляні ущільнення і витікати з тріщин. Це невірно, і якщо це дійсно відбувається, це збіг, і справжня причина прихована в свідомо зношеної коробці передач.