Audi А4 б8 заміна масла в варіаторі

Підготовка до роботи

Варіатор Audi a4 b8 носить кодову назву 0AW Multitronic. При необхідності, використовуючи це позначення, ви зможете відшукати в мережі докладні характеристики даного агрегату.

Для того щоб здійснити заміну масла в зазначеній трансмісії, нам знадобляться такі витратні матеріали та інструменти:

Масло G052516A2. Особливістю підбору масел для воротарів є те, що воно вибирається згідно ВІН-коду, зазначеного на кузові автомобіля.

audi, масло

Тому обов’язково потрібно зазирнути в специфікацію вашого авто і порівняти всі дані. Зокрема, вказане масло використовується в коробках типу 0AW і DSG, тому воно нам підходить.

Продається цей склад в непрозорих пластикових пляшках об’ємом по одному літру. Для заміни потрібно мінімум 6 штук. Масло має жовтий колір. Середня вартість пляшки становить 1200-1500 руб., А значить, буде потрібно близько 9000 руб. на одне тільки масло.

Зовнішній масляний фільтр 0AW301516H. Тут все просто, шукаємо виріб з вказаною маркуванням. Придбати такий фільтр можна за 2500-3000 руб.

Болти для кріплення фільтра WHT003157 в кількості 3 штук. Ціна питання: 50-70 руб. за штуку.

Дві прокладки під трубки N90666003, в середньому по 50-100 рублів за штуку.

Пробка піддона WHT005623A. потрібно не завжди, а тільки в разі, якщо стара при відкручування була зірвана. Однак все одно радимо її придбати заздалегідь, тому що ймовірність цього результату вельми висока, а варто деталь 120 рублів, або близько того.

Разом, зробивши нехитрі математичні розрахунки, отримуємо, що для заміни масла в який нас вариаторе нам доведеться витратити 11000-12500 рублів.

Не обійтися в роботі без наступного інструменту:

 • Накидні головки на ключі-тріскачки на 13 і на 10;
 • Торкс головки на 25, 30 і 55;
 • Плоска шліцьова викрутка для вилучення пластикових кліпс;
 • Воронка і шланг для заливки масла;
 • Гачок, яким ми будемо витягувати трубку рівня.

Також не обійтися без ями або підйомника. Якщо у вас все готово, то можна приступати безпосередньо до заміни.

Регулювання рівня масла в варіаторі

Здавалося б, все, але заміна масла в варіаторі Audi a4 b8 вимагає ще і регулювання рівня, яку необхідно здійснити при прогрітому вузлі до температури 30-50 градусів.

Порада! Замір температури здійснюється за допомогою ваг-кома.

Необхідно запустити двигун і дати йому попрацювати протягом 1-2 хвилин в режимі Р (парковка).

Далі перемикаємо трансмісію по всім режимам, і в кожному даємо попрацювати таку ж кількість часу.

При працюючому двигуні повертаємося до пробки і знову викручуємо її. Якщо масло почне витікати, то чекаємо, поки воно не припинить це робити, і загвинчуємо пробку назад. Якщо нічого не потекло, то здійснюємо долівку масла, поки текти не почнеться.

В принципі, в даній процедурі немає нічого складного. Як тільки досягли потрібного результату, ставимо на місце пробку і встановлюємо пластиковий захист. Робота на цьому завершена.

Заміна масла в варіаторі

Отже, діємо в такій послідовності:

Щоб дістатися до варіатора, необхідно спочатку зняти пластикову захист. Вона складається з трьох частин: перша нам не потрібна, а ось у другій відкрутіть послідовно три болта, після чого виконайте те ж саме і з третьою частиною, яка утримується за допомогою пластикових кліпс, що працюють за принципом розклинюється анкера.

Для їх знімання потрібно витягнути центральний елемент вниз, після чого дістати весь кріпильний елемент.

Кліпсу теж досить просто зламати, тому можна придбати пару штук про запас.

Знявши захист, ви побачите ось таку алюмінієву пробку. Так, так, алюмінієву, через що її можна легко зірвати. Вона йде під шестигранний Торкс на 55.

Щоб було менше ризику зіпсувати різьблення пробки, встановіть в неї відповідний біт і постукайте по ньому знизу молотком, щоб він глибше увійшов і не прослизав. Не поспішайте і не робіть різких ривків. в загальному, з даним етапом напевно доведеться повозитися.

Виймаємо пробку і маємо в своєму розпорядженні під відкрилися отвором тару під стікає масло.

За допомогою гачка дістаємо втулку «рівень масла», після чого відпрацювання почне витікати через отвір знизу. Загальний обсяг рідини складе близько 5,8 літрів.

Далі за допомогою ключа з тріскачкою відкручуємо два болти на 10, які тримають магістралі від варіатора до радіатора, призначені для охолодження рідини в мультитроником.

Один з болтів відкручується дуже просто, а от до другого дістатися проблематично, особливо, коли буде потрібно його встановити на місце. Так що, готуйтеся до випробування нервової системи.

Потім витягуємо трубки з масляного фільтра, не забувши попередньо викрутити болт на 13. Робимо це обережно, злегка розгойдуючи їх з боку в бік.

Відкручуємо болти, що утримують масляний фільтр, і витягаємо його теж.

До цього часу всі масло з варіатора вже має стекти, тому можна відразу приступати до заливання нового. Для цього не забуваємо встановити на місце втулку-рівень.

audi, масло

Залити масло можна через отвір, в якому був встановлений фільтр (так простіше і швидше), хоча інструкція рекомендує робити це через зливний отвір.

Заливаємо в варіатор Audi a4 b8 все 6 літрів масла. Зайве буде витікати через втулку-рівень. Потім збираємо все в зворотному порядку:

Встановлюємо на місце фільтр, точніше, ставимо новий;

Закручуємо назад два болта на магістралях;

Як самому замінити масло в варіаторі Audi А4 В8

Нашу людину завжди відрізняло те, що йому не чужий був важка праця, тому, навіть маючи хороший автомобіль, ми іноді не гребуємо чинити і доглядати за ним самостійно. При цьому можна непогано заощадити, а це у нас люблять абсолютно всі. Сьогодні поговоримо про заміну масла в варіаторі (мультитроником) автомобіля Audi А4 В8.

Як часто необхідно міняти масло в варіаторі

Далеко не всі знають звідки брати інформацію про заміну того чи іншого витратного елемента в автомобілі. Регламент ТО Audi a4 b8 підкаже вам всю інформацію з цього приводу. Давайте подивимося, які терміни встановлено для різних елементів:

 • Заміна моторного масла здійснюється кожні 15000 км. Разом з ним, природно, змінюється і масляний фільтр;
 • Трансмісійне масло рекомендується міняти кожні 60000 км;
 • Салонний фільтр. 30000 км;
 • Повітряний фільтр. 60000 км;
 • Свічки запалювання. 60000 км (45000 при поганому паливі);
 • Паливний фільтр. 60000 км (при низьку якість палива термін скорочується в два рази);
 • Гальмівна рідина. кожні 2 роки.

Варіатор Audi a4 b8. це складна система, що вимагає своєчасного обслуговування. Якщо заміна масла буде здійснюватися вчасно, агрегат прослужить набагато довше.

Необхідні витратні матеріали та їх вартість

Для самостійної заміни масла в варіаторі Audi А6 С5. С7 радимо для вас придбати наступне:

 • Спеціально головку-біту XZN M16 FORCE 34810016ТC ціною 500 руб.
 • Масло для варіатора G 052 180 A2 5л за 6500 руб.
 • Пробка зливна VAG N 100 37105, яка коштує всього 117 руб.

Коли слід міняти масло в варіаторі Audi

Варіатор. це пристрій, що забезпечує передачу крутного моменту, особливістю пристрою якого є можливість бесступенчатого плавного зміна передавального справи в якомусь спектрі. Незалежно від пристроїв, де застосовується варіатор, будь то машина, мопед або деякий верстат, все труться і крутяться деталі повинні працювати в мастилі, інакше вони будуть спрацьовуватися дуже стрімко.

Виробники Audi А6 настійно рекомендують проводити заміну масла в варіаторі кожні 70 тисяч кілометрів пробігу

Крім того не забувайте самостійно перевіряти рівень масла. До речі в моделях Audi А6 він повинен знаходитися між позначками мінімум і максимум. Перед заміною потрібно прогріти масло до температури 50-60С, це можна просто зробити, просто проїхавши 15-20 км, через які масло досягне відповідного стану. Варто враховувати, що просто запустивши двигун, Ви не прогріється масло в варіаторі, тому що він не буде передавати крутний момент, а значить працювати, при цьому. Якщо не зробити прогріву, то масло буде більш густим і при вимірі показання можуть бути вище або нижче номінального значення.

Масло в варіатор (Мультитроник) Audi А6 С6 і С7

Окремою темою для розмови буде трансмісійна рідина в варіатори Audi А6.

Існує 2 типу безступінчатих трансмісій на цій моделі:

Масло G 052 180 A2 (в варіатор С6)

Масло G 052 516 A2 (в варіатор С7)

Заміна масла в варіаторі (multitronic) Audi A6. Заміна гальмівної рідини

Всіх пріветствую.Я довго вагався, чи потрібно поміняти масло в варіаторі (Мультитроник), тому що нарікань до його роботі не було. В кінцевому підсумку, з метою «профілактики», все ж вирішив замінити, за одне і гальмівну жідкость.Для заміни купив FEBI 27975 CVT Fluid 5шт по 1л. 2415руб (по 483руб). Усюди пишуть «бери оригінал, це варіатор«, але у VAGа немає власних рідин, все OEM, а на етикетці FEBI якраз вказано артикул оригіналу VAG G052180A2 (

1200 руб за 1 л), так само воно застосовується в варіатора Mercedes A / B-class A0019894603.

Замена Масла В Вариаторе AUDI A4 B8

Масло і гальмівну рідину міняв в досить відомому в Пітері 100. Диліжанс. Вони так само радять для заміни FEBI 27975 або SWAG 30927975, майстер мені сказав, що від оригіналу вони відрізняються тільки каністрою. Я не буду на 100% стверджувати, що це правда.Тщательно про заміну масло все розказано тут www.drive2.ru/l/8158930/Из коробки масло з’єдналося щодо темне, але за словами майстра, це звичайний колір, навіть з урахуванням того, що його ніколи за 140000км не змінювали.

Гальмівну рідину міняли за допомогою пристосування, яке нагнітає під тиском новітню гальмівну ТЖ в бачок, далі відкручуються по черзі штуцери на супортах, і нова ТЖ повільно тіснить стареньку. Педаллю прокачувати не довелося.

За роботу заплатив 3000руб, за 1л гальмівної рідини Castrol 600 руб, за 5 л масла CVT 2415руб. Разом 6015 руб.

За відчуттями після заміни масла в варіаторі нічого не змінилося.

PS якщо хтось із Диліжансу читає цей запис, будь ласка, задумайтеся над іншим слоганом, «Ми не ремонтуємо авто, а вирішуємо труднощі, пов’язані з їх автомобілями». звучить дуже вже дивно

Замена масла в коробке CVT Audi A4 2009 г.в.

Заміна масла в варіаторі на Audi А6 2008 AUDI A6 2,0 BPJ

Окремо варто згадати коробку-автомат Audi А6. вона просить не найменшої уваги і обслуговування, ніж інші вузли автомобіля. Якщо купується б / у машина, то перед покупкою краще перевірити стан не тільки мотора, та й коробки-автомата: у порівнянні з механікою вони складніші в конструкції, ну і вимог у їх більше.

Яке масло лити в коробку автомат Audi А4

Для заміни масла в АКПП Audi А4 Б8 опціонально брати оригінальний продукт. це VAG VW ATF. Мастило забезпечує безвідмовність агрегату, має високу ціну. Якщо потрібен аналог гідного рівня, але дешевше, можна придивитися до Мобіл LT71141 або Ессо ATF LT71141. Стандарт. SAE / API.

Обсяг масла в механіці

Обсяг МКПП 1.6 л. Для промивання системи беруть ще близько 1 л мастила додатково. Можна робити затоку в МКПП без попередньої підготовки.

Перевірка рівня масла в АКПП Audi А4

Для коробки Мультитроник перевірки робити найпростіше. Машину заганяють на рівну підготовлену площадку, після запускають мотор, коробку нагрівають до 30 градусів (перевірити температуру допоможе сканер), викручують пробку. При нормальному рівні мастило в АКПП повинна трохи витікати, якщо нічого не тече, роблять долив.

Якщо мастило сильно змінила властивості, робити долив немає сенсу

Заміна масла в варіаторі Audi А4

Самостійне обслуговування варіатора особливих труднощів не представляє, головне. гранично точно слідувати інструкції. Етапи робіт:

 • Прогріти коробку з мотором. для цього проїжджають 5 км. Так масло стане менш в’язким, без проблем стече в підготовлену ємність.
 • Виставити машину на горизонтальну поверхню, перед підняти за допомогою домкрата.
 • Скрутити пробку, підставити в місці зливу варіатора ємність для прийому відпрацювання. Щоб згорнути пробку, використовують ключ з 6 гранями на 8, діють дуже акуратно. Це допоможе не пошкодити кріплення, запобіжить опіки (не можна допускати контакту гарячої мастила при заміні і шкіри рук).
 • Якщо масла зовсім мало, зручно використовувати для кращого зливу домкрат. Знайти пробку затоки, згорнути її.
 • Залити в картер варіатора нове масло шприцом або будь-яким іншим способом. Працювати найкраще через область під капотом.

Заміна мастила в вариаторе практично завершена. потрібно буде тільки влити нову трансмісію, уникаючи переливів. Тест системи роблять на прогрітому автомобілі.

Заміна масла в коробці Audi A4

Заміна масла АКПП Audi А4 Б7 передбачає суворе дотримання послідовності дій. Коробку кожен раз зазвичай не промивають, але по можливості робити це потрібно. До початку робіт машину заганяють на підйомник, заводять мотор. Після селектор фіксують в положенні тіптронік. Починаючи з першої передачі по черзі перемикають до більш високих, поки не дійдуть до максимальних. При кожному новому підключенні потрібно робити легке прискорення. Аналогічні маніпуляції проводять в зворотній послідовності.

 • Встановити автомобіль на майданчику, підготовленої для робіт. Обов’язково повинен бути нормальний доступ до АКПП. Під коробку підставити ємність, куди потече відпрацювання.
 • Відкрутити пробку АКПП, злити масло. витікає близько 5 л. Слід дотримуватися обережності, щоб не отримати опік.
 • Відкрутити піддон на АКПП, видалити магнітну стружку, наліт, дно знежирити.
 • Замінити фільтр і кільце ущільнення, повернути піддон на місце, закрутити болти.
 • Зняти болт з отвору контролю, залити нову рідину шприцом або спеціальною трубкою.
 • Вливати нову рідину АТФ, поки вона не почне витікати через отвір. Номінальний обсяг при затоці. близько 4,5 л.
 • Після завершення затоки завести мотор, дати йому добре попрацювати, після підвищити обороти до 2.5 тис. Виміряти температуру мастила в системі із застосуванням бортового комп‘ютера, значення не повинно бути більше 40 градусів. Від температури залежить рівень рідини, так що будь-які відхилення вкрай небажані.
 • Двигун при обслуговуванні АКПП не вимикати, продовжувати доливати рідину. поки вона не потече з отвору контролю. Закрутити пробку затоки АКПП, замінити прокладку.
 • Натисканням на педаль гальма перемикати передачі, на кожній робити паузу пару секунд.

Двигун при порожній коробці АКПП запускати категорично заборонено.

Як перевірити рівень масла

Якість роботи МКПП буде залежати багато в чому від дотримання правил обслуговування. Перевірки рівня покажуть кількість, якість мастила в системі. При виявленні сторонніх домішок, сильній зміні робочої трансмісією відтінку потрібно буде зробити повну заміну.

Для тесту рівня трансмісії в МКПП перед обслуговуванням машину виставляють на горизонтально розташовану рівну поверхню або яму, після вичавлюють зчеплення, фіксують ручне гальмо в оптимальній позиції. До фінальної оцінки машині дають трохи постояти (так результати по МКПП будуть точними).

Яке масло лити в коробку варіатор Audi А4

Мастило для заміни рекомендовано використовувати ту, що вказує в технічному керівництві виробник. Це дозволить уникнути передчасно виходу з ладу двигуна, трансмісії, зносу деталей. Крім оригіналу, застосовують аналоги на кшталт Мотура, Равенол, Фуш Титан. Головне для варіатора. відповідність класу і в’язкості.

Установка круїз контролю

Для установки круїз контролю на Audi А4 Б8 необхідно від’єднати акумулятор, зняти кермо, демонтувати подушку безпеки. Далі слід знайти місце підключення круїз контролю, встановити комутатор і комп’ютер круїз контролю. Зазвичай він встановлюється поруч з бічною панеллю водія. Додайте інші деталі в міру необхідності.

В кінці потрібно калібрування комп’ютера.

приховані функції

Активацію прихованих функцій. теж можна назвати своєрідним тюнінгом. Приховане зелене меню MMI дає доступ до безлічі цікавих налаштувань, функцій і діагностичних даних. Є можливість налаштувати безліч деталей призначеного для користувача інтерфейсу і включити деякі додаткові функції:

 • Відображення вибраної передачі на панелі приладів;
 • Час відображення налаштувань клімат-контролю;
 • Тривалість роботи двірників, після якої спрацює омивач фар;
 • Можна деактивувати цю функцію Start-Stop;
 • Активація графічного парктроника;
 • Коригування розрахунку витрати палива в програмі економайзера;
 • Відключення попередження про відстебнути ремені безпеки.

Кузов і салон Audi A4 B8

Автомобіль Audi A4 B8 побудований на базі поздовжньої платформи MLB. це загальна модульна конструкція поздовжніх автомобілів з переднім розташуванням двигуна. Довжина моделі Audi А4 Б8 становить 4703мм, ширина. 1826мм, висота. 1427мм, колісна база. 2808мм, споряджена маса. 1410кг. Пропонуються моделі седан і Avant універсал. Після того, як проведений рестайлінг Audi А4 Б8, вийшла модифікація A4L. версія з довгою колісною базою, а також A4 Allroad Quattro відрізняється більш широкою колією, збільшеним кліренсом, постійним повним приводом Quattro, характерними гратами радіатора, днищем з нержавіючої сталі. Ксенонові фари є технічним витвором мистецтва з потужними візуальними акцентами: в фарах Xenon plus денні ходові вогні складаються з 14 світлодіодів білого кольору.

Салон Audi B8 A4 добре спланований. є досить просторо для п’яти дорослих пасажирів. Оглядовість гарна, сидіння водія з регулюванням по висоті, клімат-контроль, часткова шкіряна оббивка сидіння, супутникова навігація доповнять комфорт. Інтер’єр виконаний з якісних матеріалів, які викликають відчуття солідності.

У січні 2012 року фейсліфтінг Audi A4 B8 приніс цілий ряд оновлень, включаючи нові кольори кузова і зміни в стилі.

audi, масло

Ремонт рульової рейки

Ремонт рульової рейки здійснюється тільки заміною новою деталлю. Процес заміни рульової рейки в залежності від досвіду часто займає близько 4-6 годин. Зняття рейки включає в себе від’єднання рульової тяги, зняття рульових тяг, від’єднання гідравлічних ліній, а потім і самої рейки.

Установка нової рульової рейки слід здійснювати в зворотному порядку.

Зняття впускного колектора

Впускний колектор являє собою пластикову деталь без рухомих частин, відповідає за забезпечення потоку повітря в двигун внутрішнього згоряння.

При відсутності повітряного потоку, бензин неможливо запалити, автомобіль Audi А4 Б8 НЕ заведеться.

Виконайте наступні кроки, щоб зняти впускний колектор:

 • Зніміть повітряний фільтр і контейнер повітряного фільтра.
 • Зніміть паливопроводу карбюратора.
 • Відпустіть гайки, що скріплюють карбюратор і впускний колектор. Вони розташовані по чотирьох кутах карбюратора.
 • Зніміть розподільник, послабивши сполучні болти гайковим ключем.
 • Зніміть верхній шланг радіатора з впускного колектора, послабивши гвинти плоскою викруткою.
 • Відпустіть болти кріплення впускного колектора до двигуна і зніміть його.

Коди помилок і їх усунення

Розглянемо найчастіші проблеми і поломки Audi A4 B8, коди помилок, способи їх усунення:

 • B10061B: код сигналізує про несправності ременя або подушки безпеки Audi A4 B8. Проблема полягає в датчиках даних пристроїв або ж електропроводці.
 • B2000: помилка може з’явитися, коли несправний блок управління силовим агрегатом. Проблема, як правило, усувається перезапуском або перепрошивкой пристрої.
 • P17D8: іноді виводиться в форматі P17D800, означає перегрів зчеплення Audi А4 Б8. Дана помилка веде до обмеження крутного моменту мотора. Причина виник коду. несправність диска зчеплення з причини природного зносу.
 • P1479: даний код є наслідком несправності у вакуумній системі підсилювача гальм. Іноді причиною виниклої проблеми вважається недостатня кількість рідини під капотом Audi A4 B8 в розширювальному бачку або несправність гальмівних накладок. Не завадить перевірка зносу колодок. При виникненні даного коду на приладовій панелі Audi А4 Б8 повинен засвітитися з написом «Bremse».
 • parking brake malfunction. помилка стоянкового гальма

Сигнальна лампа стоянкового гальма Audi A4 B8 (червона). контрольна лампа загоряється при включенні стоянкового гальма при включеному запалюванні. Після виключення запалення лампа горить близько 30 секунд. Контрольна лампа загориться приблизно на 30 секунд, якщо задіяти гальмо стоянки при вимкненому запаленні. Контрольна лампа повинна згаснути при відпуску гальма стоянки.

Якщо сигнальна лампа постійно блимає після включення гальма стоянки. це помилка стоянкового гальма «parking brake malfunction». Причина може бути пов’язана з перегрівом гальм. При несправності гальмівної системи на дисплеї комбінації приладів з’являється символ разом з повідомленням «parking brake malfunction»!

Дану несправність не рекомендується усувати самостійно, слід звернутися в сервісний центр.

Перевірка рівня масла

Перевірка рівня масла в двигуні виконується за допомогою масляного щупа. Слід відкрити капот Audi A4 B8, знайти збоку силового агрегату масляний щуп з жовтою ручкою. На ньому є позначки мінімуму (LOW) і максимуму (FULL). Щуп вставляється в трубку до упору. Рівень масла повинен знаходитися між позначками LOW і FULL. У тому випадку, якщо рівень масла мотора нижче позначки LOW, слід додати масло в машину. Якщо рівень значно вище позначки «FULL», потрібно злити масло з агрегату.

Основні несправності

двигун Розтягування ланцюга ГРМ, вихід з ладу котушок запалювання, відмова паливних форсунок, проблеми з термостатом і турбіною, текти прокладок, сальників
Трансмісія Знос фрикційних АКПП, конусів варіатора Multitronic, внутрішніх ШРУСов
підвіска Малий ресурс стійок і втулок стабілізатора, сайлентблоков важелів, передніх гальмівних колодок
Електрика і електроніка Некоректне функціонування датчика температури охолоджуючої рідини, обрив електричного кола ДПКВ, збої в роботі ДМРВ

Ремонт Audi А4

Audi А4. одна з найбільш популярних моделей концерну. Це обумовлено виграшним поєднанням експлуатаційних характеристик автомобіля: надійністю, комфортабельністю, передовим обладнанням.

Ремонт Audi А4 в профільному автосервісі. це впевненість в якості виконаних робіт.

Виконуємо обслуговування та ремонт всіх поколінь Audi А4 (Б9, Б8, Б7).

Ви можете записатися в найближчий до Вас сервіс по телефонах, вказаних контактах.

Зазначені ціни на роботи орієнтовні і можуть відрізнятися.

Дізнатися точну вартість ремонту саме на Ваш автомобіль Ви можете за телефонами техцентров в контактах.

Ремонт Audi А4 вимагає професійного кваліфікованого підходу. все відновлювальні операції рекомендується проводити в умовах профільного сервісного центру. Популярні роботи Audi А4

Професійний ремонт Audi А4

Фахівці мережі автосервісів 2Driver мають величезний досвід ремонту Audi А4 і добре знайомі з нюансами обслуговування цих машин. Техцентр має сучасне ремонтно-діагностичним обладнанням, що дозволяє з максимальною точністю встановити причини поломки і усунути їх в найкоротші терміни.

Прайс-лист на ремонт і сервісне обслуговування Audi А4

Покоління Audi А4

Всі модифікації Audi A4: 1,4 TFSI (CVNA), 1,6 (ADP / AHL / ANA / ARM), (ALZ), 1,8 20V (AFY), 1,8 20V TURBO, QUATTRO (AEB / ANB / APU / ARK), 1,8 TFSI (CABA / CDAH), (CABB / CDHB), 1,9 TDI (AFN / AVG), 2,0 20V / AVANT (ALT), 2,0 20V / AVANT (ALT). 2,0 TDI (CGLC), 2,0 TDI (CGLD / CNHC / CAHB), 2,0 TFSI, TFSI G-TRON, 2,4 V6 (AMM), 2,7 TDI (CAMB), 2,5 V6 TDI (AFB / AKN), 3,0 TDI (CSWB), 3,0 TFSI (CMUA / CRED), 3,2 FSI (CALA)

послуга Ціна
Заміна ремінь / ланцюг ГРМ від 6000 руб.
Заміна масла ДВС / фільтр від 750 руб.
Заміна масла АКПП / фільтр від 3000 руб.
Заміна Фільтра повітряний / салонний від 300 руб.
Заміна Фільтра паливного від 900 руб.
свічки заміна від 900 руб.
Заміна колодок гальмівні передні / задні від 1050 руб.
Диски гальмівні 1 вісь від 2250 руб.
діагностика комп’ютерна від 750 руб.
Рідина гальмівна заміна від 1500 руб.
Рідина ГУР заміна від 1500 руб.

Ціни на послуги уточнюйте, звернувшись за телефонами сервісів