Яке масло краще заливати в 409 двигун

API / ГОСТ

Для моделі характерно застосування масел категорії API

За вимогами СТО ААІ 003-98 може бути застосована категорія Б4 / Д2.

Важливо! Паспорт автомобіля містить інформацію про мінімальні специфікації лубрикантов. Категорично заборонено заливати формули, що не відповідає вимогам виробника. Подібні маніпуляції можуть стати причиною відмови силової установки, втрати гарантії, непередбачених поломок. Експлуатація составів, що перевищують допуски. дозволена.

Також деякі експерти рекомендують зберегти залишок порції, для подальшої доливання рідини в процесі експулатаціі.

Обсяг мотора для заливання масла

Який обсяг мають двигуни ЗМЗ-409 бензин джипа Ульяновського виробництва. Стандартний легковий автомобіль має об’єм двигуна рівний 4-4,5 літра.

Але так як UAZ Patriot з сімейства джипів, то і доречно, що його обсяг мотора буде ще ніж просто.

Дійсно. це так, обсяг мотора для заливки масла становить 7 л Це. це великий мінус, тому що доводиться отримувати замість однієї каністри. цілих дві. На жаль тут вже поробиш нічого, непоганий автомобіль вимагає величезних ресурсів.

масло, краще, заливати, двигун

Нерідко з’являються такі питання, безліч ж л. масла має джип 2005 по іншому 2010 роки? Треба відзначити, що движки цих джипів повністю схожі і мають однаковий обсяг. Скільки тоді л.

матеріалу повинно вийти якщо його злити? Приблизно після зливу матеріалу з дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) його повинно вийти близько 6-6,5 л Ще близько літра матеріалу «гуляє» в системі і знаходиться в масляному фільтрі. Не завжди в движок звичайно залити 7 л. мастила.

При відмітка може демонструвати MAX рівень, проте варто тільки завести двигун і свідчення знизяться. Моторне масло розповзається по системі і потрібно підливати кілька л

Какое масло лить в мотор

До відома! Між підмінами мастильного матеріалу непотрібно промивання дозволяє вести бухгалтерський облік (софт), в обставинах, якщо вживається матеріал одного типу.

Ще також важливо перед зливом матеріалу слід прогріти мотор, щоб матеріал став рідині і міг на сто відсотків стекти.

Що ж знадобиться, в даному матеріалі розглянули основні питання що ж насправді, яке моторне масло слід лити в мотор джипа, як вибрати найбільш середнє і скільки його потрібно? Унаслідок даних відомостей хто володар джипа зуміє зробити вірний вибір, беручи до уваги відомості і свої гроші, і залити в систему власного авто той матеріал, в якому хоча потребує Patriot.

види масел

Зазвичай UAZ Patriot обладнаний бензиновим силовим агрегатом ЗМЗ-409, які вимагають тільки високоякісного обслуговування. Деталі ДВС і вузли автомашини потребують якісної мастильної рідини, здатної забезпечити безвідмовну роботу рухової системи, зробити її надійної на весь час експлуатації.

Серед великого асортименту масел для позашляховика UAZ найпопулярнішими залишаються продукти, випущені світовими компаніями:

 • Castrol;
 • Shell Helix;
 • ESSO;
 • Mobil;
 • Лукойл;

Безумовно, вартість такого масла, навіть напівсинтетики, буде досить дорогий. Але зате мотор буде працювати довго і надійно.

Існує також кілька видів оригінальних моторних масел, які були створені спеціально для автомобілів UAZ. В рекомендації автовиробника вказані саме ці марки. Вони зазвичай використовуються при гарантійному обслуговуванні автомобіля.

Яке масло заливати в двигун ЗМЗ-409

Головна »Статті» Яке масло краще заливати в двигун UAZ Patriot 409

Моторне масло. це важливий витратний матеріал, який необхідно періодично замінювати на новий. Позашляховик UAZ Patriot оснащується двигуном ЗМЗ-409 моделі. Заміна масла є обов’язковою умовою експлуатації автомобіля. Вибір його. це справа кожного, саме питання про те, яке ж масло краще заливати в двигун свого залізного коня, присвячена ця стаття.

UAZ MOTOR OIL 0W40. для Арктики

Спеціальне моторне масло, яке відрізняється від аналогів бездоганними низькотемпературні властивості. Двигун отримує надійний захист в разі дуже низьких значеннях температури, легко запускається навіть при сильних морозах.

Мастильну рідину можна експлуатувати також при великих навантаженнях на міських вулицях. Виробник рекомендує при проведенні гарантійного обслуговування користуватися цим продуктом.

Яке масло необхідно для позашляховика

Позашляховик UAZ Patriot комплектується бензиновим двигуном марки ЗМЗ-409, який потребує тільки в якісному обслуговуванні. Щоб забезпечити це якісне обслуговування, слід з’ясувати, яке ж моторне масло краще заливати в двигун ЗМЗ-409.

 • Отже, перше що потрібно. це з’ясувати, яке масло пропонує лити завод-виготовлювач в двигун ЗМЗ-409. В інструкції з експлуатації зазначено, що двигун позашляховика UAZ Patriot моделі ЗМЗ-409 рекомендується експлуатувати на синтетичному або напівсинтетичні видах масел.
 • Друге, на що потрібно приділити увагу. це те, який же вид зараз залитий в ваш автомобіль. Визначити це досить проблематично, тому якщо немає можливості це з’ясувати, тоді рекомендується перед заливкою матеріалу (яке б ви не вибрали) провести повну промивку мотора ЗМЗ-409 позашляховика UAZ Patriot.
 • Далі визначаємося, яке з двох рекомендованих видів масел володіє кращими експлуатаційними показниками. Синтетика, як відомо, за всіма параметрами займає перші місця, але не варто забувати, що його потрібно міняти кожні 10 тисяч км пробігу, а
 • Поцікавтеся у своїх побратимів, яким маслом користуються вони і які позитивні і негативні властивості для них притаманні. Найважливіше. це кліматична зона, в якій планується експлуатація позашляховика UAZ Patriot. Вам необхідно з’ясувати максимальну температуру в літній період і найнижчу в зиму. Дуже важливу роль відіграє в’язкість матеріалу, так як неправильно підібране виріб за цим параметром тільки зашкодить двигуну. Для кліматичних регіонів з холодними зимами до.40 і жарким літом найкраще підійде матеріал марки 0W-40. Якщо ж бюджет не дозволяє дивитися в бік синтетики, тоді для двигуна ЗМЗ-409 підійде і ряд напівсинтетичних масел: 5W-30, 5W-40 і 10W-40.
 • Слід також враховувати ще один момент, якщо автомобіль переважно неновий і має пробіг системи більш 80-100 тис. Км, то дивитися в бік синтетики не рекомендується. Справа в тому, що воно має високу в’язкість, що в підсумку призводить до витікання матеріалу через сальники і різні ущільнювачі.

Зменшити витрати вашого Патріота можна! Для цього прочитайте

Тому роблячи висновок, слід зауважити, що найбільш прийнятним буде зупинити своє рішення на ряді масел напівсинтетичного характеру. Що ж пропонує нам ринок моторних масел?

UAZ MOTOR OIL 10W-40

Моторна всесезонна мастило, відрізняється своїми відмінними експлуатаційними якостями. Здатна працювати при будь-якій температурі, зберігаючи свої змащувальні властивості. При великому навантаженні надійно захищає деталі двигуна від підвищеного зносу. Виробник рекомендує використовувати масло при гарантійному обслуговуванні в автосервісі.

Яке масло краще заливати в UAZ Patriot, огляд рекомендованих масел

Легенда нашої вітчизняної автомобільної промисловості, позашляховик UAZ завжди експлуатується тільки в дуже складних умовах. Щоб забезпечити нормальну роботу двигуна, необхідно користуватися тільки високоякісними мастильними матеріалами. Вибираючи, яке масло краще заливати в UAZ Patriot, необхідно враховувати його «вередливість» до характеристик складу.

Яке масло краще заливати в двигун ЗМЗ 409

Двигун ЗМЗ 409.10 / 4091.10 / 4092.10 / 4094.10 2.7 л.

 • Яке моторне масло заливається з заводу (оригінальна): Синтетика 5W30
 • Типи масла (по в’язкості): 5W-30, 5W-40, 10W-30, 10W-40, 15W-40, 20W-40
 • Скільки літрів масла в двигуні (загальний обсяг): 7,0 л.
 • Витрата масла на 1000 км.: до 100 мл.
 • Коли міняти масло: 7000

Яке масло заливати в двигун UAZ Patriot

У цій статті розглянемо відповідь на популярний для шанувальників продукції UAZ питання. як правильно вибрати моторне масло для позашляховика UAZ Patriot. Дана процедура не менш важлива, ніж безпосередньо процес заміни рідини. Звернемо увагу на параметри, з яких складається продукт, гідний звання кращого.

Масло для двигуна ЗМЗ 409

Мотор ЗМЗ 409 є одним з найбільш популярних двигунів вітчизняного автопрому. Даною силовою установкою комплектувалися уазовской Патріоти, Буханець, Барс, Hunter, Симбир, Карго, а також Соболі і Газелі. Серійний випуск 409-го стартував в 1996 році і триває до сьогодні у вигляді 2.3 і 2.7-літрових бензинових агрегатів різної потужності. ЗМЗ 409 відрізняється від попередників унікальним високоміцним колінчастим валом з 8 противагами і полноопорной конструкцією. Крім того, однією з ключових особливостей чавунного движка стало наявність газового нейтралізатора. Що стосується витрати палива, то в середньому автомобілі з таким двигуном спалюють близько 12 літрів на 100 км в змішаному циклі. Інформація про олію і скільки лити. далі в статті.

За більш ніж 20-річну історію виробництва ці 4-циліндрові рядні мотори до сих пір широко використовуються в російських автомобілях. У 2003 році движок був трохи модифікований. Зміни торкнулися системи розподілвалів. масло більше не забруднюється продуктами зносу пластиків черевиків натяжителей. Останні були замінені на зірочки і тепер двигун став більш надійним.

З огляду на, що розглянута силова установка була розроблена на базі 405-го мотора, вона успадкувала всі проблеми свого модельного ряду. Якщо розглядати двигун в дії, то серед основних недоліків власники вказують величезний витрата бензину, а також складність в експлуатації в міському режимі і на асфальті. У той же час ЗМЗ 409 відмінно підходить для поїздок по бездоріжжю і добре витримує будь-які навантаження. Потреба в ремонті виникає тільки після кордону в 300 тисяч км пробігу за умови належного технічного обслуговування. Важливий момент. ЗМЗ 409 дуже вимогливий до якості бензину і масла, що тягне за собою відчутні фінансові витрати.

UAZ Patriot масло для двигуна

У 2005 році перспективний вітчизняний автомобіль «Симбир» поступився своїм місцем на конвеєрі на користь нового UAZ-3163, більше відомого в народі під назвою «Patriot». Новинка отримала повний привід і підвищену прохідність, що автоматично помістило її в категорію позашляховиків. Виробник не став приховувати схожості автомобіля з попередником і просто надав Патріоту актуальності шляхом модернізації передньої частини машини. Зате в плані інтер’єру змін було набагато більше. Позашляховик регулярно отримує оновлення, і найбільше з них. рестайлінг 2012 року, в ході якого Patriot обзавівся повністю новим салоном.

Під капотом UAZ-3163 ховаються як 4-циліндрові бензинові агрегати на 2.7 літра, так і 2.2-літрові дизелі від Iveco. Движок ЗМЗ-409.10 став відмінним вибором завдяки своїй легендарній тязі в 128 к.с., однак надійність і потужність цього мотора безпосередньо залежать від того, яке масло в нього заливають (про це буде розказано далі в статті) і від якості технічного обслуговування. З метою економії покупцям була запропонована дизельна модифікація з 113 к.с. і зниженою витратою палива на 100 км. 9.5 літра в змішаному циклі (аналогічний витрата бензину. 11.5 літра). Всі силові установки працюють в парі тільки з механічною трансмісією. З 2016 роду ВАЗ-3163 випускається тільки в бензинових комплектаціях.

За його комфорт і прохідність народ відразу ж полюбив Patriot. Звичайно, в порівнянні з іноземними конкурентами модель програє за багатьма параметрами, однак за скромною суцільнометалевої зовнішністю ховається хороший позашляховий потенціал, як не можна краще пристосований до вітчизняних доріг і бездоріжжю. І ще одна особливість. трансформований салон моделі. в багажному відділенні можна з легкістю додатково посадити ще 4 людини (це крім стандартних 5 посадочних місць).

скільки заливати

Багато хто цікавиться питанням, скільки саме заливати масла в двигун UAZ Patriot. Відповіді на це питання нерідко можуть відрізнятися, судячи з кількості статей і різних думок з цього приводу. Одні спираються на поради нібито досвідчених автомобілістів, а інші вважають за краще заливати стільки, скільки наказано за регламентом. він становить в межах 4. 4,5 літра. Це і є найоптимальніший обсяг моторного масла для UAZ Patriot.

Моторне масло ЗМЗ для двигунів 406, 405, 409.

Тема статті. моторне масло ЗМЗ. На Яндексі в місяць кілька тисяч запитів на даний предмет. А вже як гаряче киплять пристрасті на форумах, це взагалі корида)) Є прихильники напівсинтетики, є адепти синтетики, є хрестоносці до останньої краплі розуму захищають стару добру мінералку. У кожного своя правда. Я спробую узагальнити свої знання і досвід експлуатації в даній тематиці, стосовно ЦІЄЮ сімейства двигунів.

Підбір в’язкості

Для початку подивимося рекомендації виробника. Масло в’язкістю 10-40, 5-40, 0-40. Напевно, всім відомо, що перша цифра побічно вказує на «прокачиваемость» продукту при низьких температурах. Зверніть увагу на другу цифру. Вона скрізь однакова. Ніде не вказана в’язкість 5-30. У двох словах спробую пояснити чому.

Двигуни ЗМЗ дуже погано розточені. Так званим «груповим способом». Тобто з розточення привезли 100 блоків, в них гарантовано повинні встати поршні і двигун має запрацювати. Це явище носить на наших заводах педерастична назва. «гарантованість збірки». Зазор в парі поршень-циліндр в середньому повинен бути 6 соток (0.06мм). Чотири сотки це чистий зазор і дві-три сотки на хон в циліндрі. Середня цифра по двигунах ЗМЗ. 10 соток. Зустрічалися екземпляри до 15 соток. До чого веду розмову? Як не дивно до в’язкості масла.

Більш рідкі масла для даного двигуна можуть виявитися, просто згубні. При таких зазорах, воно просто не буде триматися в парі «поршень-циліндр». Тому заводом і рекомендовані масла даних вязкостей. Завод просто забезпечив собі страховку.

Об’єм двигуна для заливання масла

Який обсяг мають двигуни ЗМЗ-409 бензин позашляховика Ульяновського виробництва. Стандартний легковий автомобіль має об’єм двигуна рівний 4-4,5 літра. Але так як UAZ Patriot з сімейства джипів, то і доречно, що його обсяг мотора буде набагато більше. Дійсно. це так, обсяг мотора для заливки масла становить 7 літрів. Звичайно. це великий мінус, так як доводиться купувати замість однієї каністри. цілих дві. Але тут вже поробиш нічого, хороший автомобіль вимагає чималих ресурсів.

Часто виникають такі питання, а скільки ж літрів масла має позашляховик 2005 або 2010 роки? Слід зауважити, що двигуни цих позашляховиків абсолютно ідентичні і мають однаковий обсяг. Скільки ж тоді літрів матеріалу повинно вийти після того, як його злити? Орієнтовно після зливу матеріалу з системи його повинно вийти близько 6-6,5 літрів. Ще близько літра матеріалу «гуляє» в системі і знаходиться в масляному фільтрі. Тому не завжди в двигун можна залити 7 літрів мастила. Іноді відмітка може показувати MAX рівень, але варто тільки завести двигун і свідчення знизяться. Моторне масло розходиться по системі і необхідно підливати ще кілька літрів.

До відома! Між замінами мастильного матеріалу немає необхідності промивання системи, за умови, якщо використовується матеріал одного і того ж типу.

Ще також дуже важливо перед зливом матеріалу слід прогріти мотор, щоб матеріал став рідині і міг повністю стекти.

Отже, в даному матеріалі розглянули основні питання про те, яке моторне масло слід лити в мотор позашляховика, як вибрати найбільш оптимальний і скільки його необхідно? На підставі даних відомостей кожен власник позашляховика зможе зробити правильний вибір, орієнтуючись на відомості і свої фінанси, і залити в систему свого авто той матеріал, в якому дійсно потребує Patriot.

Вам все ще здається що діагностика авто це складно?

Якщо ви читаєте ці рядки, значить у вас є інтерес зробити щось самому в машині і реально заощадити, тому що вам вже знайомо що:

 • СТО ломлять великі гроші за просту комп’ютерну діагностику
 • Щоб дізнатися помилку треба їхати до фахівців
 • В сервісах працюють прості гайковерти, а хорошого фахівця годі й шукати

Какое масло я лью в двигатель 409, УАЗ Буханка.

І ви звичайно втомилися викидати гроші на вітер, а про те щоб кататися по СТО постійно не може бути й мови, тоді вам потрібен простий Автосканер ELM327, який підключається до будь-якого авто і через звичайний смартфон ви завжди знайдете проблему, загасіть CHECK і непогано заощадите.

Ми самі протестували цей сканер на різних машинах і він показав відмінні результати, тепер ми його рекомендуємо ВСІМ! Щоб ви не попалися на китайську підробку, ми публікуємо тут посилання на офіційний сайт Автосканер.

Іноді щось ламається, по дрібниці 54%, 5271 голос

Кожні вихідні проводжу в сервісі 14%, 1413 голосів

Змішування різних моторних масел в двигуні ЗМЗ-409.

Заводом прямо забороняється змішування моторних масел різних торгових марок і фірм, в цьому випадку не можна гарантувати хороші експлуатаційні властивості суміші масел, так як вони можуть значно погіршиться через можливу несумісність входять в різні масла присадок.

При переході на масло іншої марки або іншої фірми, промивка системи змащення двигуна ЗМЗ-409 промивальним або замінюють маслами. обов’язкова.

Для промивання системи змащення двигуна необхідно:

Яке масло необхідно для позашляховика

Позашляховик UAZ Patriot комплектується бензиновим двигуном марки ЗМЗ-409, який потребує тільки в якісному обслуговуванні. Щоб забезпечити це якісне обслуговування, слід з’ясувати, яке ж моторне масло краще заливати в двигун ЗМЗ-409.

 • Отже, перше що потрібно. це з’ясувати, яке масло пропонує лити завод-виготовлювач в двигун ЗМЗ-409. В інструкції з експлуатації зазначено, що двигун позашляховика UAZ Patriot моделі ЗМЗ-409 рекомендується експлуатувати на синтетичному або напівсинтетичні видах масел.
 • Друге, на що потрібно приділити увагу. це те, який же вид зараз залитий в ваш автомобіль. Визначити це досить проблематично, тому якщо немає можливості це з’ясувати, тоді рекомендується перед заливкою матеріалу (яке б ви не вибрали) провести повну промивку мотора ЗМЗ-409 позашляховика UAZ Patriot.
 • Далі визначаємося, яке з двох рекомендованих видів масел володіє кращими експлуатаційними показниками. Синтетика, як відомо, за всіма параметрами займає перші місця, але не варто забувати, що його потрібно міняти кожні 10 тисяч км пробігу, а
 • Поцікавтеся у своїх побратимів, яким маслом користуються вони і які позитивні і негативні властивості для них притаманні. Найважливіше. це кліматична зона, в якій планується експлуатація позашляховика UAZ Patriot. Вам необхідно з’ясувати максимальну температуру в літній період і найнижчу в зиму. Дуже важливу роль відіграє в’язкість матеріалу, так як неправильно підібране виріб за цим параметром тільки зашкодить двигуну. Для кліматичних регіонів з холодними зимами до.40 і жарким літом найкраще підійде матеріал марки 0W-40. Якщо ж бюджет не дозволяє дивитися в бік синтетики, тоді для двигуна ЗМЗ-409 підійде і ряд напівсинтетичних масел: 5W-30, 5W-40 і 10W-40.
 • Слід також враховувати ще один момент, якщо автомобіль переважно неновий і має пробіг системи більш 80-100 тис. Км, то дивитися в бік синтетики не рекомендується. Справа в тому, що воно має високу в’язкість, що в підсумку призводить до витікання матеріалу через сальники і різні ущільнювачі.

Зменшити витрати вашого Патріота можна! Для цього прочитайте.

Тому роблячи висновок, слід зауважити, що найбільш прийнятним буде зупинити своє рішення на ряді масел напівсинтетичного характеру. Що ж пропонує нам ринок моторних масел?

марки масел

Визначившись з типом, в’язкістю і температурним режимом, слід вибирати виріб з найбільш популярних. Нові види купувати не рекомендується, хоча часом вони мають більш високі показники. Серед відомих і популярних витратних матеріалів для двигуна ЗМЗ-409 бензин позашляховика, відомі такі виробники:

 • Castrol;
 • Shell Helix;
 • ESSO;
 • Mobil;
 • Лукойл;
 • Consol.

ПОЧЕМУ НЕЛЬЗЯ ЛИТЬ СИНТЕТИКУ В СТАРЫЕ ДВИГАТЕЛИ!

Саме з цих назв виробників рекомендується зупинити свій вибір. Звичайно, вартість навіть напівсинтетики може поставити в глухий кут, але як то кажуть, скупий платить двічі. Не варто шкодувати фінансів для придбання такого витратного матеріалу, як моторне масло.

UAZ MOTOR OIL PREMIUM 5W-40

Всесезонне універсальне масло, що відноситься до преміум-класу. Здатне працювати при різній температурі, надійно захищаючи двигун від перегріву. Завдяки високій зносостійкості зменшує знос деталей в разі високих навантажень. Рекомендований виробником при сервісному обслуговуванні силового агрегату UAZ.

Скільки масла заливати

ЗМЗ-409 запозичив у попередника 406 шатрову камеру згоряння, чотири клапани на циліндр, а також електронне управління запаленням і уприскуванням. Підтримує бензин АІ-92 і має ступінь стиснення 9. В основі мотора лежить алюмінієва головка блоку з чавунними гільзами. Після адаптації до Євро-3 головку полегшили на 1,3 кг за рахунок відмови від використання каналів холостого ходу. Дросель отримав електронне управління. Крім того, розробники відмовилися від регулятора холостого ходу з окремим каналом, дросельного патрубка і датчика положення заслінки. Разом з тим, мотор був позбавлений підігріву корпусу дроселя і патрубків, раніше відведених для підведення охолоджуючої рідини до дроселя. Двигун має ресурс 200-250 тис. Км. Виробником допускається три капітальні ремонти. ЗМЗ-409 встановлювали на наступні моделі UAZ: Барс, «Буханець», Patriot / Patriot Спорт, Hunter, Пікап (31632), Карго і Симбир (3162).

Коли міняти масло в двигуні ЗМЗ 409

Рекомендований період заміни масла в двигуні ЗМЗ 409 становить раз на рік або кожні 10 тис. Км. При необхідності цю процедуру виконують значно раніше, якщо цього вимагають складні умови експлуатації: часта їзда по бездоріжжю або в світлофорних пробках, різкі старти і гальмування, буксирування важких причепів, активна їзда і т. Д. Зазвичай масло починає втрачати свої корисні властивості після 7- 8 тис. км, однак в суворих умовах це відбувається раніше. У зв’язку з цим може знадобитися заміна кожні 6 тис. Км.

Оригінальна

Для двигуна ЗМЗ 409 рекомендується напівсинтетичне або синтетичне моторне масло. Оригінальна масло. UAZ Motor Oil Premium 5W-40 SN / CF ACEA A3 / B4. В’язкість мастильного продукту залежить від умов експлуатації. Наприклад, для всесезонного використання підходить 10W-40, 10W-40 або 5W-40. При експлуатації влітку рекомендується 20W-40 або 25W-50, а переважно взимку заливають 0W-30, 0W-40 або 5W-30.

Моторне масло для двигуна ЗМЗ-409

ЗМЗ-409. чотирициліндровий бензиновий ДВС, що випускається з 2001 року. Є модернізованою версією двигуна ЗМЗ-406. Іншими словами, це поліпшена версія попередника, позбавлена ​​більшості конструктивних недоліків. У ЗМЗ-409 є безліч модифікацій. При цьому основним мотором є ЗМЗ-409.10, який відповідає нормам Євро-2 і видає 143 л. с. Оновлена ​​версія 40904.10 вже відповідає Євро-3 завдяки новій ЦПГ, новим прокладкам і ДАТ. Цей двигун встановлювали на моделі UAZ: Patriot, Карго, Hunter, Пікап і Карго. Більш сучасний 40905.10, що відповідає Євро-4, видає 128 л. с. Його ставили на аналогічні моделі. Крім того, ще є ЗМЗ-40911.10 з нормами Євро-4 і потужністю 112 л. с. Цей агрегат зарекомендував себе на «буханець» UAZ. Найбільш технологічним представником сімейства ЗМЗ-409 вважається 4092.10, який розвиває 160 л. с., але не є серійним. Його використовували в «Волгах».

Бензинові двигуни з 2013

ЗМЗ-409 / ЗМЗ Про, 2.7 л (128-150 л. С.), Об’єм масла. 7 літрів, допуск і в’язкість: API-SM, SN; SAE 5W-40, 10W-40, 10W-30, 5W-30, 0W-40, 0W-30

Яке масло потрібно використовувати для ЗМЗ 409

неоригінальні

Для двигуна ЗМЗ-409 рекомендується використовувати перевірений моторне масло від зарекомендували брендів, серед яких можна виділити Kixx, Mannol, Shell, Valvoline, Motul, Castrol, Liqui Moly, Mobil і інші. Крім того, важливе значення має показник допуску API, який підбирають в залежності від року випуску автомобіля і типу двигуна. Наприклад, для бензинового ЗМЗ-409 2013 г. в. рекомендується всесезонное синтетичне масло з параметрами SAE 10W-40 і API-SM. Для більш свіжих модифікацій 2015 року і пізніше можна використовувати синтетику API-SN. Нижче представлені рекомендовані моторні масла для ЗМЗ-409.

 • Shell Helix Ultra 5W-40
 • Liqui Moly Special Tec LL 5W-30
 • Valvoline Synpower 5W-30
 • ZIC X9 5W-30.