Chevrolet Lacetti не працює задній хід

Проблеми, пов’язані з КПП Chevrolet Lacetti і їх рішення

У деяких випадках рекомендують міняти масло частіше: Якщо рух відбувається в умовах щільного трафіку і частих заторів; Якщо використовується паливо не найвищої якості; Часта експлуатація двигуна в режимі старт-стоп; Якщо автомобіль використовується в умовах підвищеного забруднення; Якщо взимку часто відбуваються поїздки на невеликі відстані, а двигуну не дають можливості як слід прогрітися перед початком руху.

chevrolet, lacetti, працює, задній

Механічні пошкодження або блокування тяг КПП У деяких автомобілів розташування КПП на увазі застосування зовнішніх тяг перемикання передач. При поганій погоді. при обмерзання, налипання бруду або снігу їх вільний хід може бути утруднений, особливо це стосується задньої передачі, адже користуються їй не часто, а з ранку включають в першу чергу. Потрібно поміняти масло і молитися, щоб не сталося чого страшніше.

Lacetti. задній хід не включається [1]. Конференція thedreambag.ru

Поставили на місце кришки. поставили коробку.

Кулісу НЕ відкручували, просто від’єднали і потім на місце встромили шплінт. Тепер постійно горить лампа задньої передачі і не включається перша друга і задня. На нейтрали колеса прокручуються з працею.

Тепер залишилося тільки закрутити всі відкручені раніше болти. Обов’язково перевірте, що нічого ніде не протікає.

Ось і все, заміна масла в коробці передач закінчена. Рекомендована частота заміни масла залежить від таких факторів, як стиль водіння автолюбителя і умови експлуатації автомобіля.

Після удару мимовільно включилася задня передача на Lanos Chevrolet

При витоку, в день по краплі і ви можете не звернути увагу як з коробки витече масло. Згодом коробка реагує на це підвищеним шумом, але і це ви могли не помітити.

Знос вичавного підшипника, пружин, вилок, шестерень, синхронізаторів, валів Як правило, всі ці поломки супроводжуються сторонніми шумами при роботі, на які вже важко не звернути уваги.

Ремонт зажадає демонтажу КПП і участь фахівців. Ваше завдання, не затягувати з візитом на СТО. Цим ви заощадите гроші і, можливо, уникнете незворотні руйнування.

Але найголовніше, що АКПП сигналізує водієві про свої негаразди характерними поштовхами при роботі в штатному режимі. Не помітити їх, неможливо.

Датчик заднього ходу Chevrolet Lacetti

Chevrolet Lacetti вийшов на ринок в 2002 році. Модельний ряд відносяться до малого класу легкових авто. На сьогоднішній день випуск моделі в кузовах універсал і хетчбек припинений, седани продовжують випускатися на заводах КНР і підприємстві GM DAEWOO в Узбекистані.

Вимикач або датчик заднього ходу активує білий світ задньої оптики, який сигналізує про те, що авто рухається назад. Датчик заднього ходу Lacetti встановлюється тільки на моделях з механічною коробкою передач. Для АКПП, якими оснащуються п’ятидверний хетчбеки і седани Chevrolet, використовується груповий перемикач, який відстежує становище селектора.

Причини і ознаки несправності ДЗХ

Єдина ознака того, що датчик вийшов з ладу. немає відповіді білого ліхтаря при включенні задньої швидкості. Водіям слід розуміти, що заднє освітлення може бути відсутнім і при коректно працює деталі. Відсутність заднього світла може бути пов’язано з перегоранням контактів, обривом проводки, перегорілим запобіжником. Тому, якщо немає світла при перекладі важеля на 5 передачу, в першу чергу перевіряються запобіжники. З чого починають діагностику.

 • Контакти висновків і проводки. Окислення контактів призводить до некоректного проходу електросігнала, ліхтарі можуть включатися тьмяно, блимати. Проводиться демонтаж клем і їх чистка. Всі роботи з електропроводкою автомобіля проводять на відключеному АКБ.
 • Ослаблення посадкового місця датчика. РЗХ відчуває підвищені навантаження під час експлуатації авто, через постійні вібрації може ослабнути кріплення, зноситься посадочне кільце. Перевіряється кільце, датчик щільно вкручується в коробку.
 • Відсутність сигналу від МКПП на блок управління, обрив проводки на контакті перемикача в ланцюзі на запобіжний блок. Перевіряється стан проводки. Слабким елементом в системі подачі сигналу залишається обмотка або фішка дроти підключення. Електрокабель роз’єму може перетиратися, зношуватися.
 • Запобіжник заднього ліхтаря для Lacetti розташований в блоці в пасажирських дверей. Другий плавкий елемент розташований в торпедному блоці з боку водія під номером F21. Максимально допустима сила струму, яка проходить через нитку запобіжника 15 А. Деталь виходить з ладу (горить) якщо є скачки напруги в електричного кола, на вузол надходить струм приміщення повинна бути захищена вище покладеної. Це охороняє складні вузли і агрегати автомобіля від поломок.
 • Перевірка контактів лампочок, чи немає окислення в патронах, перевіряються колодки ліхтарів.

Якщо поламаний конкретно датчик заднього ходу, деталь не ремонтують, дешеві витратні матеріали змінюють на аналогічний, середня вартість РЗХ від 130 руб. Мінімальний термін служби оригінальної деталі 3 роки.

Запобіжники в авто також ремонту не підлягають. Тугоплавкі елементи продаються комплектами, розрізняються по конструкції вхідних ніжок і розміром основного блоку. Запчастини відносяться до частих расходникам, водіям рекомендується постійно мати запас запобіжників не менше 5 штук.

Принцип роботи РЗХ на Lacetti

Вимикач монтується в корпус МКПП через установчу прокладку, яка забезпечує герметичність з’єднання, оскільки нижня частина корпусу контактує з системою трансмісійної рідини. Для Chevrolet місце установки ДЗХ стандартно. біля штока вилки задньої передачі.

НАЗНАЧЕНИЕ ПРЕДОХРАНИТЕЛЕЙ ШЕВРОЛЕТ ЛАЧЕТТИ 1.6 АТ

Принцип роботи датчика гранично простий. При активації задньої швидкості відбувається зміщення штока вилки в коробці, який натискає на кнопку датчика. При тиску на кнопку, остання входить всередину корпусу регулятора і замикає рухливий і нерухомі контакти. Відбувається замикання ланцюга, ЕБУ отримує сигнал про активацію системи заднього освітлення, струм надходить на ліхтар заднього ходу. При перекладі важеля на іншу швидкість відбувається повернення штока, спрацьовує поворотна пружина, яка відтягує кнопку, сигнал розривається.

Як перевірити датчик заднього ходу

Щоб переконатися, що в системі вийшов з ладу датчик заднього ходу, необхідно відключити контактну фішку з деталі, замкнути контакти і включити запалювання. Якщо задній світло включився, ДЗХ несправний.

Другий спосіб діагностики. замір опору на регуляторі. Буде потрібно мультиметр, прилад переводять в режим вимірювання опору. З датчика знімається колодка, щупи омметра приєднуються до висновків датчика, включається запалювання, важіль переводиться на задній хід.

Справний елемент покаже опір рівне нулю, при цьому спрацює зумер тестера. Якщо датчик несправний опір на дисплеї буде прагнути до нескінченності, звуковий сигнал не зробить.

Конструктивні особливості

ДЗХ представляють собою комутаційні пристрої кнопкового типу, на автомобілях Chevrolet Lacetti датчики встановлені у верхній частині МКПП, заводський номер за каталогом GM. 96192077. Виробник дозволяє при заміні використовувати аналогічні деталі з інших авто модельного ряду Chevrolet. Датчик є невід’ємною частиною трьох автомобільних систем.

 • Трансмісії, оскільки розташований в корпусі коробки і починає працювати при перемиканні важеля коробки в положення заднього ходу. Елемент вписаний в блок управління МКПП, інтегрований в систему контуру трансмісійної рідини.
 • Електроланцюзі заднього ліхтаря, деталь з’єднана з реле, яке регулює сигнал харчування. Через електрокабель датчик забезпечується харчуванням для повноцінної роботи.
 • Електроланцюзі звуковий або світловий індикації, якщо в моделі присутня така система. Елемент з’єднується зі звуковим зумером і панеллю приладів через проводку. Водій інформується про активацію ліхтаря заднього ходу при перекладі важеля коробки на 5 передачу.

Незалежно від року випуску авто і модернізації коробки, датчики для Lacetti мають однакову конструкцію, і можуть взаимозаменяться головні елементи:

 • корпус;
 • шестигранник під ключ, різьблення в металевій частині корпусу для герметичного з’єднання з МКПП;
 • поворотна пружина в корпусі;
 • висувною циліндричний штекер або кнопка активації;
 • фішка або роз’єм для підключення до електромережі.

Внутрішня частина датчика складається з двох нерухомих контактів і одного рухомого з’єднання на поворотній пружині. Для Lacetti використовуються датчики кнопкового типу, в неактивному стані кнопка завжди виступає з корпусу деталі.

Конструктивно регулятори для Chevrolet Lacetti відносяться до довгохвостим конструкцій з циліндричної кнопкою, при роботі винос кнопки відбувається на значну відстань.

Заміна датчика заднього ходу на Lacetti

Для заміни датчика потрібно ключ на 19. Роботи проводяться самостійно за 5 хвилин. Перевстановлення деталей необхідно проводити дуже швидко. Оскільки регулятор безпосередньо контактує з системою змащення коробки, при демонтажі елемента починає витікати трансмісійна рідина, тому після переустановлення рекомендується проводити завмер мастильного матеріалу і при необхідності доливати.

 • Встановити нейтральну передачу, запалювання не включати, АКБ від’єднати.
 • Витягнути колодку від роз’єму датчика.
 • Ключем на 19 відкрутити регулятор.
 • Перевірити установче кільце.
 • Встановити новий елемент.

Перевірити кількість масла, при необхідності долити. ТО механічної коробки проводять кожен 10 000 км, в процесі діагностики рекомендується перевіряти працездатність регулятора холостого ходу. Під час заміни регулятора досвідчені водії рекомендують звертати увагу на якість трансмісійної рідини. Якщо масло втратило колір, в складі спостерігається суспензія, відчувається запах гару. це ознаки того, що в МКП присутні вироблені елементи. Це можуть бути стерті або зламані шестерні синхронізатора, розбите посадочне місце, вироблення підшипників.

Датчик заднього ходу на Chevrolet Lacetti відноситься до частих расходникам, на ринку достатня кількість неоригінальних реплік, вартістю від 100 руб. Виробник допускає встановлювати в систему НЕ заводські комплектуючі, важливо дотримуватися розмірність елемента, довжину виносу кнопки і відповідний розмір кріплень.

Не горить ліхтар заднього ходу Chevrolet Lacetti

Замикаєте контакти на фішці, включаєте запалювання і задню швидкість. Лампи горять, супер! Взимку в мотори могла потрапити волога і замерзнути всередині.

В механізм очищувачів також могла потрапити бруд і сторонні предмети, розберіть і очистіть. F10. не використовується. F11 10 А. ABS.

Якщо перестала працювати антиблокування гальм і загорілася однойменна лампа на приладовій панелі, справа може бути в гальмівних механізмах, датчиках обертання передніх коліс або в блоці управління ABS. Датчики передніх коліс потрібно очистити від бруду, знявши по черзі передні колеса, перевірити відсутність обривів проводів датчиків. В інших випадках встановити причину допоможе діагностика. F12 10 А. іммобілайзер, датчик дощу, сигналізація.

Не горить ліхтар заднього ходу Chevrolet lacetti. форум Chevrolet Lacetti

А рішення виявляється просте, як правда.

Знімаєте фішку з датчика з коробки см. Розташований зручно в капоті не як в тазах, під дном.

Чому перестав горіти задній хід на Chevrolet Lacetti?

Якщо ваш автомобіль перестав заводитися, можливо справа в іммобілайзер. Перевірте крім цього, запобіжник F Іммобілайзер визначає запомненний чіп-ключ, якщо цього не відбувається, блокує запуск двигуна. При заміні ключів код нового чіп-ключа прошивається в електронному блоці, не горить задній хід Chevrolet Lacetti після цього іммобілайзер працює належним чином. При установці сигналізації можуть відключити штатний іммобілайзер, встановивши чіп від ключа в салоні недалеко від антени приймача іммобілайзера або встановити модуль його обходу для автозапуску.

F14 15 А. аварійна сигналізація. Якщо не працює підсвічування кнопки, перевірте справність лампи і запобіжник Ef28 в блоці під капотом. Якщо аварійна світлова сигналізація не блимає, перевірте реле-переривник 2, розташоване на кронштейні під панеллю приладів з боку водія. F15 15 А. блок управління сигналізації.

Почему не работают фонари заднего хода на Lacetti

F16 10 А. діагностичний роз’єм. Роз’єм для діагностики знаходиться під рульовою колонкою, на зворотному боці панелі. F17 10 А. магнітола, годинник.

Якщо магнітола не включається, перевірте крім цього, запобіжники F23 і під капотом Ef1. Щоб перевірити датчик треба включити запалювання і задню швидкість.

Електросхема стоп-сигналу, додаткового центрального стоп-сигналу і ліхтаря заднього ходу

Якщо лампи ззаду загоряться, то тут проблема саме в датчику. Відео про заміну ламп заднього ходу на світлодіодні вогні на Lacetti Ремонт датчика заднього ходу Ситуацію можна спробувати виправити. Для цього необхідно зняти датчик з коробки. Робити таку не горить задній хід Chevrolet Lacetti слід акуратно, так як датчик дуже крихкий. Ось його місце розташування На нього йде провід з синьою фішкою заніс додому цей кінцевик і Понатискавши на нього, зрозумів що він не в порядку не багато закушував буквально раз 5 пшикнув на нього прийшов до висновку що так його не особливо очистиш.

Повний не горить задній хід Chevrolet Lacetti Всередину датчика важко запшікать Взяв ізопропіловий спирт пройшовся щіткою по зовнішнім контактам і буквально по крапельці лив зверху, попутно натискаючи, що б жижа пройшла всередину влізло багато Робити нех сидів дивився кинчик і натискав цей кінцевик як антистрес прям Ну і в підсумку він зараз так легко і плавно ходить.

Зніміть контактну фішку, включіть запалення і замкніть контакти в.

Якщо ліхтарі спалахнули причина несправності. датчик заднього ходу.

Встановити причини які не працюють стопів на Lacetti досить легко і просто, але під силу далеко не кожному автомобілісту. Тому, якщо уявлення про автоелектриці далеко і неможливо зробити діагностику і ремонт своїми руками, рекомендується звернутися на автосервіс.

Форум → Chevrolet → Lacetti → Електрика

Перевірка ланцюга

Суть діагностика причини, через яку не працюють лампочки заднього ходу, зводиться до виявлення ділянки кола, на якому пропадає напруга. Для цього можна скористатися звичайною контрольною лампочкою. Перевірка цілісності ланцюга здійснюється омметром, тому вам необхідно знати, як користуватися мультиметром.

Почати перевірку можна безпосередньо з роз’єму кінцевого вимикача. Увімкніть запалювання. Один контакт контрольної лампочки підключіть до металевої неокрашенной деталі, що контактує з кузовом, а другий. до «» роз’єму.

 • Якщо харчування приходить, перевірте датчик заднього ходу.
 • Якщо після установки «перемички» в роз’єм лампочки не горять, значить, проблема в ділянці ланцюга дроту, що йде від роз’єму до ліхтарів. Продзвоните провід до моменту, де він ділиться на лампочки з лівого і правого боку. Швидше за все, причина саме в обриві.

Щоб знайти терморегулятори роз’ємів, контактів ліхтарів, кольору проводів, обов’язково вивчіть електросхему вашої моделі і комплектації автомобіля.

Запобіжники і реле Lacetti

Від’єднайте клеми проводів і замкніть їх між. Якщо лампа заднього ходу загориться, значить вимикач несправний, відкрутіть його ключем на 19 і замініть новим. F21 15 А. задні протитуманні ліхтарі. Задні “противотуманки” вмикаються і вимикаються поворотним вимикачем, який знаходиться на кінці правого подрулевого перемикача. Круговий рух від себе включає або вимикає протитуманні ліхтарі, в залежності від їх стану. При проблемах перевірте вимикач і справність ламп.

F22 15 А. годинник, опалення і автоматична запобіжник фар заднього ходу Chevrolet Lacetti кондиціонера. F23 15 А. аудіосистема магнітола. F24 10 А. іммобілайзер. Запобіжники в блоці під капотом підкапотної монтажний блок розташований з лівого боку, між акумулятором і розширювальним бачком охолоджуючої рідини.

Ef2 60 А. Запобіжник фар заднього ходу Chevrolet Lacetti. Ef3 30 А. вентилятор пічки.

Ef4 30 А. запалювання стартер, ланцюги F5-F8. Якщо стартер не крутить, перевірте також реле 4 на кронштейні під панеллю приладів з боку водія.

Переконайтеся, що акумулятор заряджений, а його клеми щільно зафіксовані, поставте важіль КПП в нейтральне положення і замкніть контакти на втягуючому реле близько стартера. Цим ви перевірите справність стартера.

зламано реле

Для того щоб все працювало правильно, як і в випадку з фарами, підключення стопів проводиться через реле. Звичайно, і воно не вічне. постійний струм, який пробігає через контакти, а також короткі замикання в бортовій мережі можуть вивести зі строю цей елемент. Необхідно або продзвонити контакти або встановити нове реле, після чого перевірити працездатність.

Не горить ліхтар заднього ходу Chevrolet lacetti. форум Chevrolet Lacetti

А рішення виявляється просте, як правда.

Знімаєте фішку з датчика з коробки см. Розташований зручно в капоті не як в тазах, під дном.

Місце вимикача в схемі включення світла

На автомобілях з МКПП напруга до лампам при русі заднім ходом подається через кінцевик (так звана жаба), який вкручується безпосередньо в корпус коробки передач. При включенні реверсної передачі всередині КПП відбувається натискання на кнопку вимикача. Контакти всередині «жаби» перемикаються, ток починає протікати до лампам.

На принциповій схемі ввімкнення ліхтарів заднього ходу ми можемо побачити, що на ВАЗ 1118 «Kalina» ток від АКБ через замок запалювання подається до запобіжника F1. Проходячи через плавку ставку, що захищає ланцюг включення, «» йде до концевику (0). Контакти перебувають в нормально розімкнутому стані і замикаються тільки при включенні реверсної передачі. Таким чином, струм починає протікати до лампочок. Другий контакт ламп з’єднаний з «-» АКБ через загальний контакт «маси» ліхтарів.

На автомобілях з АКПП роль кінцевого вимикача лежить на датчику положення селектора. Інформація про зміну розташування ручки КПП передається до ЕБУ двигуна, блоку управління світлом.

Важливість заднього двірника

Задній двірник встановлений на автомобілі.

Оскільки, задній двірник служить очищувачем скла, яке на всіх транспортних засобах з кузовом універсал і хетчбек засмічується більше, ніж на седанах. Склалося так через безпосередньою близькістю з дорожнім покриттям, то важливість цього пристрою є безперечною.

Чому не працює задній двірник на Chevrolet Lacetti

При виході зі строю заднього двірника на Chevrolet Lacetti відразу ж обмежується огляд заднього скла, а відповідно дзеркало в салоні стає абсолютно марним. Ця неприємність створює багато незручностей. Але, які ж причини виникнення даної проблеми:

 • кнопка.
 • проводка.
 • моторчик склоочисника.
 • Механічна частина склоочисника.
 • запобіжник.
 • ЕБУ.

методи усунення

Коли були певні все причини, можна перейти до усунення несправності заднього двірника на Chevrolet Lacetti.

Перш ніж приступити до опису усунення несправностей самостійно, варто відзначити, що необхідно розуміти деякі конструктивні елементи транспортного засобу.

Механічна частина склоочисника

Механічна поломка зубчиків кріплення заднього двірника.

Під механічною частиною склоочисника мається на увазі. двірник, який може бути зламаний в місці кріплення його до хвостику приводного моторчика, а також безпосередньо неполадка моторчика без електричної частини. Лікуватися несправність досить просто. заміна пошкодженого елемента, де було виявлено несправність механічної частини.

запобіжник

Запобіжник. це перше місце, де необхідно шукати несправність, оскільки саме він ставати першим рубежем захисту електричної частини проводки і приводного моторчика.

На Chevrolet Lacetti за задній двірник відповідає запобіжник під маркуванням F9. який розташований в монтажному блоці. Цей же запобіжник відповідальний і за роботу передніх двірників.

На сучасних автомобілях, майже всі операції пов’язані з електрикою проходять через електронний блок керування двигуном. Так, на останніх версія Chevrolet Lacetti включення і виключення заднього двірника також проходить через систему управління автомобілем. Тому, в список місць, де варто шукати несправність варто включити цей елемент. Найчастіше, таких проблем не виникає, але все-таки може мати місце така несправність.

Щоб усунути її доведеться підключитися до електронного блоку керування автомобілем і провести діагностичні операції. Зазвичай, вискакує певна помилка, яку варто обнулити, і все знову працює.

Кнопка увімкнення

Кнопка включення заднього двірника розташована на правій ручці керма, поруч з перемикачами світла. Тому, вихід кнопки включення двірника може обернутися для автомобіліста, заміною всього механізму.

Ручка управління, де розташована кнопка включення заднього двірника.

Перевірити працездатність елемента, можна демонтувавши весь вузол і за допомогою тестера продзвонити проводка, які відповідають за включення і виключення заднього двірника. Заодно, рекомендується перевірити весь механізм.

Чи не працює задній двірник Chevrolet Lacetti універсал

Після заміни електромотора заднього повідця залишилися дві проблеми пов’язані з роботою стеклоочестітеля, виявлені в процесі ремонтних робіт.

Перша. неякісна робота двірника двері багажника, виражена присутністю брудного плями там де його бути не повинно!

У моєму володінні вже другий автомобіль в кузові універсал. І ось я знову стикаюся з проблемою поганої роботи заднього стеклоочестітеля. Перший симптом. уповільнення ходу повідця і через деякий час остаточну відмову в роботі заднього стеклоочестітеля., В моєму випадку мотор долає підйом двірника в верхнє положення, а ось його повернення в стан спокою представлялося можливим тільки ручним приводом в моїй особі.

Прикро, але ладно., Руки є, голова на плечах, в багажнику інструмент.Із інструмент мені знадобилися: 1) фігурна викрутка. для саморізів і кліпс обшивки дверей багажника, 2) шліцьова викрутка, як допоміжний інструмент, 3) мала трещетка і головка на 10. для болтів мотора стеклоочестітеля, і 4) головка на 12. для гайки повідця заднього двірника. Ось власне і весь необхідний інструмент! Для доступу до електромотора необхідно зняти обшивку цілком

На кузовах універсал і хетчбек Chevrolet Lacetti для зручності заднього огляду встановлено двірник заднього скла. Але, деякі автомобілісти стикаються з такою проблемою, як вихід даного елементу з ладу. Але, не варто відразу поспішати записуватися в автосервіс, оскільки дану несправність можна усунути самостійно.

запобіжник

Запобіжник. це перше місце, де необхідно шукати несправність, оскільки саме він ставати першим рубежем захисту електричної частини проводки і приводного моторчика.

На Chevrolet Lacetti за задній двірник відповідає запобіжник під маркуванням F9. який розташований в монтажному блоці. Цей же запобіжник відповідальний і за роботу передніх двірників.

На сучасних автомобілях, майже всі операції пов’язані з електрикою проходять через електронний блок керування двигуном. Так, на останніх версія Chevrolet Lacetti включення і виключення заднього двірника також проходить через систему управління автомобілем. Тому, в список місць, де варто шукати несправність варто включити цей елемент. Найчастіше, таких проблем не виникає, але все-таки може мати місце така несправність.

Щоб усунути її доведеться підключитися до електронного блоку керування автомобілем і провести діагностичні операції. Зазвичай, вискакує певна помилка, яку варто обнулити, і все знову працює.

Кнопка увімкнення

Кнопка включення заднього двірника розташована на правій ручці керма, поруч з перемикачами світла. Тому, вихід кнопки включення двірника може обернутися для автомобіліста, заміною всього механізму.

Ручка управління, де розташована кнопка включення заднього двірника.

Перевірити працездатність елемента, можна демонтувавши весь вузол і за допомогою тестера продзвонити проводка, які відповідають за включення і виключення заднього двірника. Заодно, рекомендується перевірити весь механізм.

проводка

Ще однією причиною, чому може не працювати задній двірник на Lacetti стає залом або перелом проводки в частині задніх дверей. Ця несправність особливо часто поширена в зимовий час і стосується не тільки проводки заднього двірника.

Усунути цю проблему можна за допомогою розібрання двері задка і прозвона проводки. Для виконання операції буде потрібно звичайний мультиметр. Якщо, все-таки знайдений пробою контакту, то рекомендується замінити провід повністю, але як показує практика, автомобілістів не стають морочитися і просто видаляють пошкоджену частину проводу, два кінця скріплюють між собою і ізолюють.

Механічна частина склоочисника

Механічна поломка зубчиків кріплення заднього двірника.

Під механічною частиною склоочисника мається на увазі. двірник, який може бути зламаний в місці кріплення його до хвостику приводного моторчика, а також безпосередньо неполадка моторчика без електричної частини. Лікуватися несправність досить просто. заміна пошкодженого елемента, де було виявлено несправність механічної частини.

методи усунення

Коли були певні все причини, можна перейти до усунення несправності заднього двірника на Chevrolet Lacetti.

Перш ніж приступити до опису усунення несправностей самостійно, варто відзначити, що необхідно розуміти деякі конструктивні елементи транспортного засобу.

Чому не працює задній двірник на Chevrolet Lacetti

При виході зі строю заднього двірника на Chevrolet Lacetti відразу ж обмежується огляд заднього скла, а відповідно дзеркало в салоні стає абсолютно марним. Ця неприємність створює багато незручностей. Але, які ж причини виникнення даної проблеми:

 • кнопка.
 • проводка.
 • моторчик склоочисника.
 • Механічна частина склоочисника.
 • запобіжник.
 • ЕБУ.

моторчик склоочисника

Моторчик склоочисника під обшивкою.

У автомобілів з великим терміном експлуатації може згоріти моторчик склоочисника.

Визначити це можна підключивши до нього плюс і мінус з акумуляторної батареї безпосередньо. Також, більш безпечним способом проведення діагностичних операцій залишається використання, все того ж, мультиметра.

Якщо було визначено, що вийшов зі строю саме моторчик, то його необхідно зняти і поставити новий виріб. Для здійснення даної операції доведеться розібрати облицювання двері і демонтувати сам двірник. Потім, видалити кріпильні саморізи і зняти виріб.

Чи не працює задній двірник Chevrolet Lacetti універсал

Після заміни електромотора заднього повідця залишилися дві проблеми пов’язані з роботою стеклоочестітеля, виявлені в процесі ремонтних робіт.

Перша. неякісна робота двірника двері багажника, виражена присутністю брудного плями там де його бути не повинно!

У моєму володінні вже другий автомобіль в кузові універсал. І ось я знову стикаюся з проблемою поганої роботи заднього стеклоочестітеля. Перший симптом. уповільнення ходу повідця і через деякий час остаточну відмову в роботі заднього стеклоочестітеля., В моєму випадку мотор долає підйом двірника в верхнє положення, а ось його повернення в стан спокою представлялося можливим тільки ручним приводом в моїй особі.

Прикро, але ладно., Руки є, голова на плечах, в багажнику інструмент.Із інструмент мені знадобилися: 1) фігурна викрутка. для саморізів і кліпс обшивки дверей багажника, 2) шліцьова викрутка, як допоміжний інструмент, 3) мала трещетка і головка на 10. для болтів мотора стеклоочестітеля, і 4) головка на 12. для гайки повідця заднього двірника. Ось власне і весь необхідний інструмент! Для доступу до електромотора необхідно зняти обшивку цілком

На кузовах універсал і хетчбек Chevrolet Lacetti для зручності заднього огляду встановлено двірник заднього скла. Але, деякі автомобілісти стикаються з такою проблемою, як вихід даного елементу з ладу. Але, не варто відразу поспішати записуватися в автосервіс, оскільки дану несправність можна усунути самостійно.

Після демонтажу датчик треба поклацати і полити WD-40.

Якщо такі маніпуляції не допоможуть виправити ситуацію, то датчик слід повністю поміняти на новий.

Пошук несправності

Тут потрібно відкрити капот і отримати доступ до сенсора, розташованого на КПП.

Щоб перевірити датчик треба включити запалювання і задню швидкість. Якщо лампи ззаду загоряться, то тут проблема саме в датчику.

Задній хід на Chevrolet Lacetti не горить, чому?

У власників Chevrolet Lacetti можуть траплятися проблеми з тим, що не горять вогні заднього ходу. При цьому лампочки можуть перебувати в справному стані, а також реле і запобіжники будуть в робочому стані. Що робити в такому випадку?

Серед власників Chevrolet Lacetti відзначається, що така проблема може виникати часто.

Чому перестав горіти задній хід на Chevrolet Lacetti?

Автомобіль: Chevrolet Lacetti. Запитує: Матвій Шелкёо. Питання: чому перестав горіти сигнал заднього ходу?

Вчора виявив що перестала горіти лампа заднього ходу. В результаті тестів стало зрозуміло, що включається через раз, може спалахнути і відразу згаснути. Автомобіль у мене Lacetti, 2012 року? майже самий крайній.

Відповідь на запитання

Найпростіше датчик замінити.

Деякі майстри радять відразу міняти датчик, якщо не горить світло заднього ходу на авто, так як він може працювати тільки в повністю вичавленому стані, а коли наполовину, то працювати не буде.

Як саме у вашому випадку, так як вогні заднього ходу у Вас запалюються через раз!

Інструкція по демонтажу коробки передач

Ця процедура може знадобитися для того, щоб здійснити ремонт коробки або замістити частини приводу. Демонтаж коробки є досить трудомісткою процедурою, що вимагає наявності навичок і спеціального устаткування. В ідеальному варіанті краще, щоб ці маніпуляції виконували співробітники автосервісу. Вага коробки складає близько 30 кг, тому потрібна допомога іншої людини або потрібно використовувати спеціальне підйомний пристрій.

 • Знімаємо акумуляторну батарею та полку;
 • Знімаємо привід перемикання передач в зборі;
 • Знімаємо вал приводу;
 • Виробляємо роз’єднання електричних роз’ємів у вимикача світла заднього ходу;
 • Виробляємо роз’єднання електричних роз’ємів у датчика спідометра;
 • Виймаємо шпильку;
 • Знімаємо трубку циліндра вимикання зчеплення;
 • Знімаємо сполучну гайку;
 • Знімаємо болт демпфуючого блоку;
 • Відгвинчуємо болти кронштейна задньої підвіски;
 • Знімаємо кронштейн з задньої підвіски;
 • Відгвинчуємо болти кріплення заднього демпфуючого блоку;
 • Знімаємо задній блок;
 • Відгвинчуємо болти кожуха;
 • Знімаємо болти кріплення верхньої кронштейна;
 • Знімаємо кронштейн;
 • Відгвинчуємо болти кріплення коробки;
 • Підбираємо коробку домкратом;
 • Відгвинчуємо болти нижнього кріплення;
 • Знімаємо коробку;
 • Зрушуємо коробку у напрямку до двигуна;
 • опускаємо коробку.

Проблеми, пов’язані з коробкою передач

При експлуатації автомобіля коробка передач Chevrolet Lacetti може викликати ряд проблем. Це можуть бути проблеми такого вигляду:

 • З’являються шуми під час перемикання швидкостей на автомобілі;
 • Незрозумілий об’єктивними причинами зростання витрати палива при їзді по місту;
 • Протікають циліндри зчеплення;
 • длинноходную;
 • Невірно підібрані передавальні числа.

Згідно зі статистичними даними, кожен другий власник автомобіля Chevrolet Lacetti стикається з такою проблемою, як длинноходную. Якщо сказати інакше, то чим більш тривалий кількість часу автомобіль продовжує рух на одній передачі, без перемикання, тим більше длінноходной вважається коробка. Справедливо і зворотне. Водій відчуває з зв’язку з цією обставиною певні незручності, так як йому постійно доводиться тримати під контролем обертів двигуна.

Ще одна особливість, яка може доставити водієві незручності. нечітке включення передачі.

Є і ще кілька моментів: коробка може хрустіти, в момент перемикання передачі при низьких мінусових температурах; задня передача може включатися не відразу, а через якийсь час; хід рукоятки стає незручним на другий і третій передачі.

Щоб не стикатися з подібними неприємними моментами в експлуатації автомобіля, потрібно постійно тримати під контролем його технічний стан.

В першу чергу потрібно тримати під контролем рівень масла в коробці передач Chevrolet Lacetti. Експлуатація за умови низького рівня масла призведе до дуже швидкого зносу деталей автомобіля і виходу його з ладу.

На оглядовій ямі проводиться діагностика коробки на предмет виникнення протікання. Зазвичай протікання виникають в наступних місцях:

 • Кришка диференціала;
 • Місця з’єднання шарнірів приводів з коробкою;
 • Місця з’єднань блоку циліндрів і картера;
 • Шток механізму включення передач.

Якщо ви спостерігаєте щось з перерахованого вище в своєму Chevrolet Lacetti, значить, потрібний ремонт коробки, для чого потрібно провести її демонтаж. Далі ви знайдете інструкції по демонтажу коробки, а також по установці її назад після ремонту.

Проблеми, пов’язані з КПП Chevrolet Lacetti і їх рішення

Кожен власник автомобіля Chevrolet Lacetti може зіткнутися з необхідністю демонтажу коробки передач свого автомобіля і заміні в ній масла. Практичним рішенням буде навчитися проробляти ці маніпуляції самостійно, щоб підстрахувати себе на випадок виникнення непередбачених ситуацій.

Інструкція по установці коробки передач

Ряд проблем, пов’язаних з коробкою можна вирішити і не вдаючись до демонтажу, буває, що досить здійснити заміну масла в коробці і почистити її.

Інструкція по заміні масла в коробці

Перед тим як приступити до маніпуляцій, необхідно здійснити прогрів двигуна. Міняти масло краще після того, як на автомобілі якийсь час поїздили. Досить буде десяти кілометрів для того, щоб температури двигуна досягла робочих показників. Або можна прогріти двигун на нейтральній передачі на холостому ходу. З теплого двигуна масло зіллється швидше і в більш повному обсязі, ніж з холодного двигуна.

Потім необхідно встановити Chevrolet Lacetti на оглядову яму, естакаду, підйомник, так як всі робочі маніпуляції будуть виконуватися під машиною.

 • Знайдіть ковпачок, розташований поруч з піддоном;
 • Зніміть ковпачок;
 • Відкрутіть пробку сапуна, використовуючи ключ на 17 і на 15;
 • Підставте під піддон тару для зливу старого масла, об’ємом не менше 2-х літрів;
 • Відкрутіть гайки піддону, використовуючи ключ на 13;
 • Зніміть кришку піддону після того, як буде злито все старе масло;
 • Зніміть прокладку;
 • Скрутіть болт контролю рівня, так як він володіє магнітним наконечником, то до нього, швидше за все, пристали дрібні металеві частинки;
 • Встановіть на місце нову прокладку;
 • прикрутіть кришку.

Порада від досвідчених автолюбителів: для більшої надійності краще при установці прокладки застосувати герметик. Якщо ви не знаєте точної кількості масла, яке необхідно влити в коробку, то не варто закручувати пробку контролю. Вливайте масло дуже повільно, коли побачите, що воно полилося знизу через пробку контролю, значить процес можна припинити.

Найзручніше заливати масло в коробку Chevrolet Lacetti, використовуючи трубку, яка додається до кожної каністрі з маслом. Але набагато більш зручним варіантом буде використовувати великий пластиковий шприц для того, щоб замінити в коробці масло. Завдяки використанню шприца масло точно потрапить все за призначенням, а не розіллється навколо. А ще це суттєво економить час. Вливати масло потрібно не кваплячись, щоб чути його звук, орієнтуючись на це можна буде вчасно зрозуміти, що вже варто зупинитися.

Тепер залишилося тільки закрутити всі відкручені раніше болти. Обов’язково перевірте, що нічого ніде не протікає.

Ось і все, заміна масла в коробці передач закінчена.

Рекомендована частота заміни масла залежить від таких факторів, як стиль водіння автолюбителя і умови експлуатації автомобіля.

У деяких випадках рекомендують міняти масло частіше:

 • Якщо рух відбувається в умовах щільного трафіку і частих заторів;
 • Якщо використовується паливо не найвищої якості;
 • Часта експлуатація двигуна в режимі старт-стоп;
 • Якщо автомобіль використовується в умовах підвищеного забруднення;
 • Якщо взимку часто відбуваються поїздки на невеликі відстані, а двигуну не дають можливості як слід прогрітися перед початком руху.

На регулярність заміни масла впливає і якість самого масла, що заливається в коробку.