Chevrolet Niva погано включається задня передача

Коли перемикати передачу з 2-й

Щоб вказати, коли слід перемикатися на 3-ю з 2-й передачі, стежте за спідометром. Коли ви досягнете швидкості від 15 до 20 миль в годину, перейдіть на 3-ю передачу. 2-я передача часто використовується для руху на малих швидкостях і зазвичай є кращою для повороту ліворуч або праворуч.

Мій ключ не повертає запалювання через циліндр запалювання

Заміна циліндра запалювання може виявитися досить складною в цьому конкретному випадку, коли ви не можете повернути ключ у замку запалювання. Зняття кришок рульового колеса або маніпуляції з ключем у міру необхідності можуть створити безліч можливостей для подальшого пошкодження вашого автомобіля. Якщо ключ від машини не повертається в замку запалювання, не дозволяйте, щоб це привело до необхідності в механіці і купу грошей. Зверніться до слюсаря, перш ніж щось вийде з-під контролю.

Коли перемикати передачу для збільшення швидкості

В ході звичайного водіння, уроків з водіння і іспиту з водіння можуть бути випадки, коли вам може знадобитися досягти певної швидкості за більш короткий час, ніж обично.Тіпічной ситуацією може бути виїзд на проїжджу частину з двостороннім рухом, де часто необхідно прискоритися по ковзної дорозі. щоб відповідати швидкості руху на проїжджій частині.

Це може бути досягнуто за рахунок збільшення потужності двигуна шляхом більш сильного натискання на педаль акселератора і досягнення більш високої швидкості на кожній передачі перед перемиканням. Однак на той час, коли ви будете готові виїхати на проїжджу частину з двостороннім рухом, не рекомендується постійно перевіряти спідометр, щоб дізнатися, коли слід перемикати передачу.

Ключовим моментом тут є пріслушіваніе до роботи двигуна, але не тисніть на двигун занадто сильно перед перемиканням передачі. У таких ситуаціях тахометр може бути корисний, якщо голка не закривається або не входить в червону волосінь.

Коли перемикати передачу з 4-й

4-я передача ідеально підходить для руху в містах із швидкістю 30 миль на годину, оскільки це сама економічна програма для цих швидкостей. У більшості автомобілів досягнення швидкості 40 миль на годину дозволяє переключитися на 5-ю передачу.

# 4. Несправний механізм перемикання (ручний)

Коли ваш автомобіль не ходить заднім ходом з механічною коробкою передач і насилу перемикається, зазвичай винна несправність перемикача. Іноді може знадобитися багато зусиль, щоб переключити перемикач на задній хід, або здається, що щось блокує його перехід в слот заднього ходу.

Найчастіше проблема пов’язана з важелем перемикання передач або тросами, так як щось погнуте або зламано. На деяких автомобілях втулки перемикання передач є винуватцем, і їх заміна. хороший перший (і дешевий) крок до вирішення проблеми.

змастіть фіксатор

Дуже поширена причина, по якій ключ автомобіля не повертається при запалюванні, полягає в тому, що шпонковий паз циліндра запалювання трохи забитий. Щоб вирішити проблему, досить просто змастити замок. Ви скажете, що WD40 часто є найкращим прикладом для змащення будь-якого типу, але я б не рекомендував його в даному випадку.

Це класичний спір як в слюсарній справі, так і в співтоваристві любителів злому замків про те, яка мастило найкраще підходить для замків, тому, ризикуючи викликати суперечки, я рекомендую використовувати мастило на основі силікону або графіта.По суті, ви шукаєте щось. що не збирається згодом збирати пил, сажу і тверді частинки, що в кінцевому підсумку в більшій мірі заклинить внутрішні деталі замка.

Ви можете використовувати WD40, якщо збираєтеся замінювати циліндр запалювання після успішного повороту ключа. Коли ви все одно збираєтеся його замінити, з часом він не має значення.

 • Зберіть мастило, ключ і тканину.
 • Розпорошите мастило в шпонкову канавку циліндра запалювання.
 • Витріть надлишки аерозолю або інші протікання з замкової щілини.
 • Вставте ключ і поверніть його.
 • Якщо це не допомагає, похитуйте ключ.
 • Якщо це не допомогло, додайте ще мастила і повторіть.

У тих випадках, коли без роботи проходять кілька хвилин, мастило. не вихід, коли ключ від машини не повертається в замку запалювання.

Конструкція куліси і її призначення на Niva Chevrolet

Технічною мовою слово «куліса» означає тягу приводу коробки передач. Це механізм комплексний і призначений для з’єднання важеля КПП в салоні і штоком самої коробки передач. У салоні Niva Chevrolet розташовується куліса біля важеля КПП, а тому знайти її досить просто.

Пристрій механізму включення передач шніва. Чому не включається задня передача на Niva Chevrolet

При переході варто повністю вичавлювати педаль зчеплення, Niva Chevrolet погано включається задня передача як коробка є механічною, а також прибирати ногу з педалі акселератора газу. Несправності Особливу увагу варто приділити несправностей, які важливо виявити за першими ознаками і приймати відповідні заходи.

Будь-яку несправність можна визначити, перш за все, з перших ознак, а такими для трансмісії є: Отже, щоб усунути ті чи інші несправності, необхідно знати першопричину. Найбільш поширеними і ймовірними ознаками несправностей в трансмісії є: Часто скарги автовласників Шеви Нив надходять на стук в трансмісії, причому виникають буквально через тисяч км пробігу. Про що ж вони свідчать? Включити задню передачу і рушити з місця.

Потім заглушити двигун і залишити включеної передачу, поклавши під колеса черевики і поставивши авто на ручник. Включаємо задню передачу.

Не включається задня передача на Niva Chevrolet, що робити?

Спробуй відвернути її трохи. Якщо допоможе. тоді її на заміну. На новій погано встромляла задня. Потім розробила але лампа заднього ходу загорілася назавжди. Механіки поміняли жабу і задня знову стала погано встромлятися. Автомобіль Niva Chevrolet. модель року Як сказано вище, куліса є невід’ємною частиною трансмісійної системи в автомобілях Niva Chevrolet. Niva Chevrolet погано включається задня передача не менше для коректної роботи станом лаштунки слід також приділяти окрему увагу.

Зокрема, мова йде про своєчасне ремонті і регулюванню тяги приводу. Якщо ви хочете, щоб під час руху у вас не сталося непередбачених неприємних сюрпризів, то стан лаштунки має бути на відповідному рівні. На Niva Chevrolet погано включається задня передача автомобілів цей елемент є достатньою надійний механізм, який цілком може відпрацювати термін експлуатації до тис.

Але і від поломки цього вузла ніхто не застрахований. Як же визначити необхідність ремонту лаштунки?

Після глушиться мотор, перша швидкість залишається включеною, а під колеса підкладаються черевики. Несправності механізму Якщо ж після процедури регулювання тяги КПП автомобіля Niva Chevrolet виявляються подальші несправності, Niva Chevrolet погано включається задня передача проявляються у вигляді: Для включення задньої. необхідно ще в положенні нейтрали натиснути на важіль вниз, потім в такому ж вигляді відвести його в праве положення і вичавити.

Таким чином, здійснюється включення певного положення важеля на Niva Chevrolet погано включається задня передача Niva, нижче наведена таблиця відповідності оптимальних швидкостей руху під кожну передачу, буде дуже корисно знати новачкам.

Чому не включається задня передача на Niva Chevrolet

На естакаді відпустити болти кріплення куліси. Послаблюємо болт хомута лаштунки.

У салоні слід знайти пластиковий фіксатор тяги і перевести його в крайнє положення праворуч до упору.

Погано включається задня передача

На сучасних вітчизняних позашляховиках, яким і є Niva Chevrolet, ресурс лаштунки досить великий. Її доводиться міняти в середньому через 100 000 кілометрів пробігу. Але ресурс може бути і більшим. Тут все залежить від акуратності водія і умов експлуатації транспорту.

Якщо куліса входить з ладу, то водій помітить таке:

 • Неможливо включити першу або задню передачу.
 • П’ята швидкість при включенні може пропадати.
 • Чи включається задня передача, якщо водій хоче включити одну з передніх.

Наявність таких моментів говорить про те, що куліса вийшла з ладу. При цьому рекомендується не поспішати знімати саму КПП і проводити ремонт. Тут може просто знадобитися регулювання самої куліси. Незважаючи на те, що така справа досить клопітка, але воно менш витратне, ніж ремонт або заміна всієї КПП.

  Включити задню передачу і рушити з місця. Потім заглушити двигун і залишити включеної передачу, поклавши під колеса черевики і поставивши авто на ручник.

Фіксатор переводимо в крайнє положення праворуч.

Після таких дій роботу по регулюванню лаштунки можна вважати завершеною. Залишається тільки перевірити її в дії. Коли такі заходи не принесли необхідного результату, то потрібно зняти і відремонтувати виріб.

Niva погано включається задня передача

Багато водіїв цікавляться, що робити, якщо погано включається задня передача. Це досить часто зустрічається неприємність. Причому зустрічатися може проблема на всіх типах механічних коробках. Усувати цю несправність потрібно якомога швидше. У кращому випадку, це може бути просто нервування, також це може закінчитися поломкою КПП.

Не включается задняя передача на Ниве Шевроле! Попала грязь и вода.

Така неприємність може статися раптово, і вам доведеться викликати евакуатор. При ремонті будьте уважні. Механізм коробки досить складний. Тому, якщо ви не впевнені в своїх силах, краще довірити цю роботу професіоналам. Також не забувайте, що КПП вимагає постійного догляду, своєчасно вироблена профілактика позбавить вас від багатьох проблем.

Вилітає задня передача

Якщо після регулювання куліси водій буде спостерігати і інші несправності, наприклад:

 • проблема з включенням задньої швидкості,
 • збільшений хід важеля,
 • вилітає задня швидкість,
 • швидкості включаються шумно і туго,

Проблеми з механічними частинами КПП

Деякі види поломок не залежать від методу вибору швидкості. Якщо, включення задньої передачі відбувається з хрускотом, то причину слід шукати всередині коробки. Потрібно відразу заспокоїти автолюбителів, в деяких випадках КПП навіть розбирати не доведеться.

Перше, перевіряємо рівень масла. Найчастіше рівень мастила недостатній. В першу чергу від цього страждає задня передача. Адже на більшій частині машин шестерня задньої швидкості знаходиться вище за все. Тому, нестача масла позначається в першу чергу на ній. Почніть діагностику з перевірки рівня трансмісійної рідини. Якщо її мало, то слід долити свіжу або взагалі замінити. Швидше за все, скрегіт і утруднене перемикання пройдуть.

Також причина може бути в зношеної шестірні або синхронізаторів. Останній на задній передачі зустрічається вкрай рідко. Ось така проблема однозначно вимагає перебирання. Виявити проблему з шестернею можна по постійному скреготу при русі назад і вискакує передачі. В такому випадку, рекомендується зробити капітальний ремонт коробки, замінивши і інші важливі елементи.

Шевик плохо включается задняя передача и плохо выключается 5 передача

На жаль, на класичних гідротрансформаторним автоматах також може відмовляти задня передача. Спробуємо розглянути основні причини:

 • Якщо, швидкість не тільки не включається, а й горить чек. Необхідно провести діагностику. Причина може бути в відмовили «мізках», керуючих коробкою. Також проблема може бути в соленоїдах;
 • При непрацюючій задньої швидкості, але мовчати чеку, причина швидше у відмові пакета задньої передачі. У більшій частині випадків там лопаються кільця, і не створюється потрібний тиск. Також іноді обсипаються фрікціони. У будь-якому випадку АКПП доведеться розбирати і дивитися.

Тільки врахуйте, що автоматична коробка досить складний механізм, і починають його може тільки автомастер, прекрасно розбирається саме в таких КПП.

 • “Ремонт гідротрансформатора своїми руками“;
 • “Ознаки несправності гідротрансформатора АКПП”.

Висновок. Трансмісія автомобіля працює постійно. Вона при цьому відчуває досить сильні навантаження. Досить частою поломкою є відмова будь-якої передачі. Тому, можна часто чути питання, що робити, якщо погано включається задня передача. Це одна з найбільш проблемних зон КПП. Причин тут може бути кілька. Що зламалося більш конкретно, зможе показати тільки докладна діагностика.

Фахівці відзначають, що під час експлуатації Niva Chevrolet відбувається таке, що у неї перестає включатися задня передача. Це відбувається через те, що у авто зношена куліса, яка відіграє важливу роль при перемиканні швидкостей.

Слід зазначити, що в Niva Chevrolet таких лаштунки дві: одна. для перемикання швидкостей, а друга. для перемикання раздатки.

Конструкція куліси і її призначення на Niva Chevrolet

Технічною мовою слово «куліса» означає тягу приводу коробки передач. Це механізм комплексний і призначений для з’єднання важеля КПП в салоні і штоком самої коробки передач. У салоні Niva Chevrolet розташовується куліса біля важеля КПП, а тому знайти її досить просто.

види коробок

Що робити, якщо погано включається задня передача? Відповідь на це питання знайти нескладно, потрібно подивитися на будову КПП. В першу чергу потрібно вивчити особливості перемикання передач. Зазвичай через це відбувається проблема із задньою передачею. В сучасних механічних коробках використовується 2 типу перемикання:

Пряме перемикання. Тут зазвичай встановлюються різні обмежувачі, для уникнення включення іншої передачі замість задньої. На ВАЗівської класики, наприклад, шарнір потрібно втопити вниз, щоб можна було включити передачу. Ось з цим обмежувачем зазвичай проблеми і виникають. Його підвищений знос не дає йому своєчасно включати задню швидкість. Для усунення проблеми доведеться розбирати коробку. Зазвичай цей механізм змінюється разом з вилкою і опорою.

Кулисное перемикання. Тут причин може бути кілька. Для початку розберемося з будовою цієї системи. Важіль тут не йде в коробку. Від нього йде пара лаштунків (іноді тросів) до КПП. Одна з лаштунків відповідає за перемикання передач, а інша за їх вибір. Проблеми з перемиканням виникають, коли важіль, що включає задню передачу, відкрутити. Для усунення проблеми достатньо заїхати на оглядову яму, і закрутити болт на місце.

Досвідчені майстри рекомендують встановлювати новий болт. Така несправність характерна для «десятого» сімейства ВАЗ. Якщо, проблема при включенні з усіма передачами. При цьому, доводиться «ловити» передачу важелем, то проблема швидше за все, за лаштунками. В процесі експлуатації вони подовжуються. Якщо помітили таку проблему, то заміряйте довжину лаштунки. Вона виявиться довшим, ніж рекомендовано виробником. Усувається несправність установкою нової деталі.

Знаючи моменти і причини, за якими в авто Niva Chevrolet не включається задня передача, ви зможете самостійно провести настроювання лаштунки, не звертаючись за допомогою до майстрів. Якщо таке завдання здасться складною, то завжди на допомогу можна покликати майстра або відвідати СТО.

Задня швидкість рідко включається з першого разу, а сам процес супроводжується хрускотом? З подібними проблемами стикаються власники не тільки моделей LADA Priora, Kalina і Granta, а й сучасних автомобілів LADA Веста і XRAY. Розповімо, в чому причина цієї недуги.

Особливість задньої передачі на автомобілях LADA в тому, що у неї немає синхронізаторів. Тому, проблема включення задньої швидкості найчастіше пов’язана з тим, що шестерня потрапляє на зубець.

Що робити, якщо не включається задня передача:

 • Якщо відчуваєте, що задня швидкість не дійшла, трохи відпустіть зчеплення, шестерня зрушиться, і важіль КПП вставиться до кінця.
 • Після вичавлюючи зчеплення спробуйте включити задню передачу після 2-3 секунди.
 • Спробуйте вичавити зчеплення і перевести в нейтраль, потім відпустити зчеплення, а потім знову вичавити і включити задню.
 • Спробуйте включити задню передачу через іншу швидкість. Наприклад, спочатку 4-ї або 5-у передачу, а потім задню.

Причиною дефекту може бути бракована пружина храпового механізму, розташованого в «салонному» наконечнику троса зчеплення. У цьому випадку її слід замінити. А до заміни можна після декількох натискань на педаль зчеплення підтягувати її, щоб не мучити коробку.

Іноді вирішити проблему задньої передачі допомагає заміна трансмісійного масла. Деякі власники LADA пишуть, що коробка передач стала працювати нормально тільки після певного пробігу (3000-5000 км). Ще одна причина поганого включення задньої передачі на LADA Веста. потрапляння вологи під пильовик штока механізму перемикання передач (в моторному відсіку).

Якщо жоден з рад не допомогли вирішити проблему, зверніться за допомогою до офіційного дилера (можливо проблема в КПП). А ви стикалися з подібними випадками? Як вдалося вирішити проблему?

Погано включається задня передача

Незважаючи на його пекаллілли, він. відмінна покупка, тому що важко знайти модель, настільки простору, трохи загорнуту в оснащену цією ціною. Крім зручного місця для людей і багажу, ви можете відобразити автопілот в дорозі, поговорити про споживання, зазначеному на бортовому комп’ютері, або навіть спиратися на станцію, щоб змінити миготливу лампу, яка перестала працювати, після того, як контрольна панель попередила вас, Все це в машині, яка народилася дешевої.

Повністю оригінальна фара: 464. Оригінальний гальмівний диск: 491. Оригінальна дзеркало заднього виду: 170. Гальмівні колодки Оригінал: 179. Найбільш показовим є проміжне вираз, в якому в якості стандартного обладнання вже є гідравлічне рульове керування, задній склоочисник і гаряче повітря. Подушки двигуна Легка проблема з вирішенням проблеми, зазвичай збентежена зносом зчеплення: при розриві подушки викликають судоми в кривошипа. Простий візуальний аналіз вже ідентифікує проблему.

 • молоток
 • Різні звичайні викрутки
 • Будь-ключ на тридцять

І так для заміни проробляємо наступні етапи:

 • Знімаємо проміжний трансмісійний вал
 • У центрує кільця знімаємо ущільнювач, відвертаємо гайку, яка кріпить Флація муфти еластичною, потім знімаємо кільце центрирующее
 • Флація і шайбу стопорну знімаємо
 • сальник і наносимо герметик
 • Завершальним етапом слід запресувати сальник в КПП підходящої оправкой. Всі деталі, які зняли встановлюємо в зворотному порядку. Перевіряємо на якому рівні масло перебувати якщо бачимо, що недостатньо то слід долити

Конструкція куліси і її призначення на Niva Chevrolet

Технічною мовою слово «куліса» означає тягу приводу коробки передач. Це механізм комплексний і призначений для з’єднання важеля КПП в салоні і штоком самої коробки передач. У салоні Niva Chevrolet розташовується куліса біля важеля КПП, а тому знайти її досить просто.

Якщо ж помічаються аналогічні проблеми як і в КПП, то варто зробити заміну лаштунки раздатки, так як її механізм не дозволяє проводити ремонт або заміну. Виходячи з усього сказаного, куліса КПП і раздатки є важливими елементами ВАЗ 2121 Chevrolet, без яких неможливо включати передачі.

Люфт важеля КПП Chevrolet Niva

Вийшло з першого разу Проходить місяць, два, вже квітень. Задню не включити Та ну на Глушу з криками «не росіян слів». ланцюга на всі колеса одягаю.

chevrolet, niva, включається, задня, передача

Якусь передачу вдалося включити, ну і відповідно пожіженная.

Фіксатор переводимо в крайнє положення праворуч. Потім з ями затягнути ослаблені боти кріплення куліси.

Після таких дій роботу по регулюванню лаштунки можна вважати завершеною. Протолкніте викруткою всередину корпусу важеля резінопластмассовую направляючу втулку і просуньте її уздовж по валу.

Виверніть чотири болти кріплення корпуса важеля до основи кузова. Зніміть корпус і витягніть з нього вал. За допомогою гайкового ключа відкручується кілька гвинтів, що тримають корпус важеля перемикання швидкостей на кузові автомобіля.

Зняття коробок передач на Niva Chevrolet

Які несправності є основними, коли необхідно провести зняття коробки передач:

Випускний наконечник Переконайтеся, що він присутній і не має ознак видимої корозії: є випадки, коли він падає, і викликає концентрацію гарячих газів в підлозі стовбура, що посилюється відсутністю теплоізоляції на місці. У крайніх випадках він може навіть розплавити внутрішній вкладиш.

Запалювання Симптоми несправності в системі. це індикатор несправності миготливої ​​панелі і незначний збій двигуна. Сканер майже завжди вказує на дефект в котушці, який коштує близько 500 реалів в авторизованому. І простір відмінно підходить навіть для високих людей. Мені не подобається фініш: він дуже пластичний і галасливий, особливо в кришці багажника і ящика рукавички, який не закривається належним чином. Споживання може бути краще.

 • Важко відбувається перемикання передач
 • З’являються різні шуми
 • Самі включаються передачі або навпаки вимикання відбувається важко
 • витікає масло

Так само її зняття потрібно, коли відбувається заміна зчеплення

 • Встановити автомобіль на яму або спеціальний підйомник
 • Від’єднуємо клеми від акумулятора, знімається захист
 • Зливаємо масло з коробки
 • Слід зняти карданний вал передній, і проміжний вал
 • Провід від ліхтарів заднього ходу відключаємо
 • Знімаємо чохол ручки якої перемикаємо передачі
 • Відвертаємо рукоятку і знімаємо її з чохлом разом
 • Відкручуємо гайку, яка кріпить опорну пластину механізму ПП, і виробляємо зняття заднього силового опорного агрегату
 • Відвертаємо гайку, і хомут, який стягує механізми, якими перемикають передачі
 • Знімаємо привід МПП викрутивши три болта
 • Болти, які кріплять щиток картера зчеплення викручуємо
 • Знімаємо немає від поєднуючи від шланга відкрутивши два болти циліндр зчеплення
 • Знімаємо поперечної стійкості стабілізатор
 • Знімаємо весь механізм в зборі, а саме картер зчеплення і КПП

Таким чином виконавши всі пункти можна самому поміняти масло або всю КПП на Niva Chevrolet, процес не зовсім автоматичний, тому доведеться попітніти.

Фахівці відзначають, що під час експлуатації Niva Chevrolet відбувається таке, що у неї перестає включатися задня передача. Це відбувається через те, що у авто зношена куліса, яка відіграє важливу роль при перемиканні швидкостей.

Слід зазначити, що в Niva Chevrolet таких лаштунки дві: одна. для перемикання швидкостей, а друга. для перемикання раздатки.

Погано включається задня передача

На сучасних вітчизняних позашляховиках, яким і є Niva Chevrolet, ресурс лаштунки досить великий. Її доводиться міняти в середньому через 100 000 кілометрів пробігу. Але ресурс може бути і більшим. Тут все залежить від акуратності водія і умов експлуатації транспорту.

Якщо куліса входить з ладу, то водій помітить таке:

 • Неможливо включити першу або задню передачу.
 • П’ята швидкість при включенні може пропадати.
 • Чи включається задня передача, якщо водій хоче включити одну з передніх.

Наявність таких моментів говорить про те, що куліса вийшла з ладу. При цьому рекомендується не поспішати знімати саму КПП і проводити ремонт. Тут може просто знадобитися регулювання самої куліси. Незважаючи на те, що така справа досить клопітка, але воно менш витратне, ніж ремонт або заміна всієї КПП.

Після таких дій роботу по регулюванню лаштунки можна вважати завершеною. Залишається тільки перевірити її в дії. Коли такі заходи не принесли бажаного результату. то потрібно зняти і відремонтувати виріб.

Ремонт і заміна куліси на автомобілі Chevrolet NIVA

Після демонтажу корпусу, з нього витягується вал КПП. Далі демонтується направляючий шток з вала. Якщо в шарнірах виявленої лаштунки спостерігається великий люфт, який неможливо відрегулювати або отвір під вісь занадто зношене, то механізм знімається і замінюється на новий.

Щоб її включити, можна завести мотор і перевести важіль коробки, поки машина не поїде. Після глушиться мотор, перша швидкість залишається включеною, а під колеса підкладаються черевики.

Не забудьте про ручному гальмі. Опуститися в естакаду, і послабити болт хомута лаштунки. У салоні автомобіля знаходимо пластиковий фіксатор тяги і переводимо його в крайнє ліве положення до упору.

Після цього слід повторно спуститися в яму, але вже затягнути ослаблений болт хомута. На цьому регулювання тяги КПП закінчена, і можна перевірити його працездатність.

Фахівці відзначають, що під час експлуатації Niva Chevrolet відбувається таке, що у неї перестає включатися задня передача. Це відбувається через те, що у авто зношена куліса, яка відіграє важливу роль при перемиканні швидкостей.

Слід зазначити, що в Niva Chevrolet таких лаштунки дві: одна. для перемикання швидкостей, а друга. для перемикання раздатки.

chevrolet, niva, включається, задня, передача

Конструкція куліси і її призначення на Niva Chevrolet

Технічною мовою слово «куліса» означає тягу приводу коробки передач. Це механізм комплексний і призначений для з’єднання важеля КПП в салоні і штоком самої коробки передач. У салоні Niva Chevrolet розташовується куліса біля важеля КПП, а тому знайти її досить просто.

chevrolet, niva, включається, задня, передача

Погано включається задня передача

На сучасних вітчизняних позашляховиках, яким і є Niva Chevrolet, ресурс лаштунки досить великий. Її доводиться міняти в середньому через 100 000 кілометрів пробігу. Але ресурс може бути і більшим. Тут все залежить від акуратності водія і умов експлуатації транспорту.

Якщо куліса входить з ладу, то водій помітить таке:

 • Неможливо включити першу або задню передачу.
 • П’ята швидкість при включенні може пропадати.
 • Чи включається задня передача, якщо водій хоче включити одну з передніх.

Наявність таких моментів говорить про те, що куліса вийшла з ладу. При цьому рекомендується не поспішати знімати саму КПП і проводити ремонт. Тут може просто знадобитися регулювання самої куліси. Незважаючи на те, що така справа досить клопітка, але воно менш витратне, ніж ремонт або заміна всієї КПП.

 • Включити задню передачу і рушити з місця. Потім заглушити двигун і залишити включеної передачу, поклавши під колеса черевики і поставивши авто на ручник.

Фіксатор переводимо в крайнє положення праворуч.

Після таких дій роботу по регулюванню лаштунки можна вважати завершеною. Залишається тільки перевірити її в дії. Коли такі заходи не принесли необхідного результату, то потрібно зняти і відремонтувати виріб.

Вилітає задня передача

Якщо після регулювання куліси водій буде спостерігати і інші несправності, наприклад:

 • проблема з включенням задньої швидкості,
 • збільшений хід важеля,
 • вилітає задня швидкість,
 • швидкості включаються шумно і туго,

Чому не включається задня передача на Niva Chevrolet

Фахівці відзначають, що під час експлуатації Niva Chevrolet відбувається таке, що у неї перестає включатися задня передача. Це відбувається через те, що у авто зношена куліса, яка відіграє важливу роль при перемиканні швидкостей.

Слід зазначити, що в Niva Chevrolet таких лаштунки дві: одна. для перемикання швидкостей, а друга. для перемикання раздатки.

Знаючи моменти і причини, за якими в авто Niva Chevrolet не включається задня передача, ви зможете самостійно провести настроювання лаштунки, не звертаючись за допомогою до майстрів. Якщо таке завдання здасться складною, то завжди на допомогу можна покликати майстра або відвідати СТО.