Які гальмівні колодки краще на Outlander 3

автоблог MITSUBISHI

Які гальмівні колодки ставити?

Ні в якому разі не претендую на однозначність моїх тверджень, просто даю рекомендації на підставі свого особистого досвіду (працюю в сфері продажу запчастин більше 10 років) Я б хотіла також отримати ваші коментарі та поради (як користувачів) з питання вибору гальмівних колодок. Будь ласка, пишіть в коментарях: який негативний або позитивний досвід був у вас. Це допоможе і іншим людям зробити свій вибір. Найбільше за свою практику я “взула” звичайно Mitsubishi, тому і буду в основному посилатися саме на цей досвід.

Пишу бренди за ступенем мого переваги в порядку убування (деякі виробники на одному рівні)

3) колодки BREMBO Бренд добре розкручений за рахунок своєї спортивної лінійки GT і GT-R (найдорожчі версії гальмівних систем). Brembo спеціалізується на випуску всього для гальмівних систем, тому їх по праву можна вважати експертами в цій галузі. На багатьох автомобілях в оригіналі (з заводу) встановлені компоненти саме цього бренду. Але повернемося до того, що пропонує Брембо для звичайного споживача. Колодки за ціною зазвичай трохи дорожче або на рівні з феродо. Колодки дуже непогані, але за рівнем вони нижче, ніж перші, хоча звичайно це є спірним. Мій висновок: колодки можна сміливо ставити, якщо не бентежить ціна.

4) колодки Textar Ці колодки я найчастіше пропоную на європейські автомобілі, на які попередні бренди не роблять. Особливо претензій до цих колодкам я не чула, але і просять саме їх теж дуже рідко.

6) колодки Road House Ставила я і ці колодки на свій автомобіль. Загалом гальмують колодки нормально, щадять диск, але дуже сильно порошать і швидко зношуються. Диск був покритий чорним нальотом. За ціною ці колодки рази в два зазвичай дешевше, ніж Ferodo і Brembo.

8) колодки KASHIYAMA Цей бренд ще дешевше, ніж Bosch і RoadHouse, але якість дуже низька. Тут як повезе: можуть служити вам вірою і правдою, а можуть свистіти як паровоз

9) колодки TOKO. Найдешевші колодки, з представлених тут. Пропоную їх тільки коли люди хочуть “дуже дешево”, а якість їх особливо не цікавить. Скарги потім є, але що ви хочете за такі гроші. Свистять, але начебто гальмують))

_ Якщо вам допомогли мої статті, ви можете віддячити мене, перерахувавши 5-10 грн на картку або на телефон:

Приватні 5363-5423-0117-8407 Зосименко Телефон 38 (097) 326-30-35

Вибір гальмівних колодок для авто

Як і будь-який витратний матеріал, гальмівні колодки вашого «залізного коня» рано чи пізно приходять в непридатність. Перед автовласником в такій ситуації постає непросте, але вкрай цікава задача: вибрати нові гальмівні колодки в оптимальному співвідношенні ціни і якості. На що ж спиратися при виборі гальмівних колодок?

Перший орієнтир. рекомендації виробника вашого автомобіля. Під час виробництва на конвеєрі використовуються гальмівні колодки певної марки. Велика ймовірність, що в якості рекомендованих колодок від вашого виробника авто будуть виступати саме ці колодки.

Якщо у вас немає можливості придбати колодки, рекомендовані виробником автомобіля, можна приступати до моніторингу ринку автозапчастин, а також пошуку відповідного варіанту для заміни тих, хто прийшов в непридатність колодок.

Гальмівні колодки першої категорії

Їх часто називають «конвеєрними». Перша категорія включає лише кращі гальмівні колодки. Такі деталі використовуються виробниками автомобілів безпосередньо під час складання машини. Даний вид. найбільш «сильна» категорія деталей. Вони відповідають всім стандартам якості автовиробників. Крім того, колодки в обов’язковому порядку проходять багаторазове тестування на міцність, знос і т. Д. Такий набір переваг тісно пов’язаний і з ринковою вартістю деталей.

Важливо зауважити, що та невелика частина конвеєрних гальмівних колодок, яка потрапляє на ринок автозапчастин, дійсно коштує чималих грошей. Плюс до всього, знайти і придбати їх вкрай непросто, адже велика частина вироблених за даними стандартам гальмівних колодок закуповуються безпосередньо автовиробниками і відправляються на заводський конвеєр з подальшою установкою безпосередньо на новенький автомобіль.

Випущені на ринок до вільного продажу «оригінальні» гальмівні колодки маркуються саме брендом автовиробника, а не брендом виробника колодок. При цьому той же самий виробник запчастини фактично ніяк не обмежує власний випуск таких же колодок під своїм брендом. Простіше кажучи, це означає, що під абсолютно різними упаковками можуть ховатися ідентичні деталі, проте з розняти на 10-30% вартістю.

Класифікація гальмівних колодок

Можна легко виділити три основні типи колодок. Вони розрізняються не тільки за якістю використовуваного матеріалу, але, зрозуміло, і за вартістю. Розкид досить великий. Давайте розберемося, якими бувають гальмівні колодки?

Гальмівні колодки якої фірми краще вибрати

Суттєвого лідерства в цій ніші немає у жодного сучасного виробника, хоча ми все-таки можемо виділити деякі бренди, які справляються із завданням балансування ціни і якості трохи краще своїх конкурентів.

Для того щоб визначити цільового виробника гальмівних колодок, слід для себе визначити, який стиль водіння для вас актуальне?

Міські автомобілі, з яких, як правило, водії не «вичавлюють всі соки» забезпечуються колодками виробництва TRW. Вони призначені для спокійної міської їзди. Робочі температури таких колодок не надто високі, проте вони не підведе в звичайному експлуатаційному режимі. Також до цієї категорії можна віднести колодки бренду Remsa. Фактично ці вироби випускаються з тією самою ліцензією, що і TRW, проте деякі робочі характеристики все ж різні (Remsa, до речі, може бути трохи дешевше).

До бюджетних міським варіантів можна також віднести гальмівні колодки деяких російських виробників, наприклад, STS. Цей бренд виготовляє колодки цілком гідної якості (природно, в розрізі заявленої вартості). Для установки на бюджетний автомобіль з акуратною манерою водіння колодки даного виробника цілком підходять.

Автолюбителі, які віддають перевагу спортивному стилю водіння, використовують гальмівні колодки Brembo, ATE або Fedoro. Робоча температура у таких виробів за офіційною інформацією від виробника може досягати вкрай високих показників (близько 800 градусів). Це говорить про гідних експлуатаційних характеристиках матеріалу, який використовується у виробництві. Різні незалежні тестування, до слова, тільки підтверджують переваги цих моделей для спортивних автомобілів.

До преміальних колодкам відносяться вироби бренду PAGID. Такі колодки встановлюються в якості конвеєрних на автомобілі преміум-класу виробників Porsche, VW і багатьох інших. В основному їх використовують німецькі компанії (а всі ми пам’ятаємо про якість німецьких автомобілів, чи не так?).

Основні принципи вибору колодок

Поспішаємо запевнити, що підбір гальмівних колодок слід починати з аналізу першої та другої категорій. До категорії (експортним колодкам) звертатися зовсім не випливає (хіба що в зовсім крайніх випадках) т. К. Це значно ускладнить вам життя в найближчому майбутньому, створивши необхідність частої заміни деталей.

Також слід переконатися, що гальмівні колодки, які ви плануєте придбати, і гальмівні диски, встановлені на вашому автомобілі, випущені одним і тим же виробником. Якщо це не так, досить буде звірити склад суміші (він повинен бути ідентичним). Це допоможе уникнути виникнення неприємних звуків під час гальмування після заміни колодок.

Наступний важливий принцип. уникайте підробок! Краще використовувати ліцензійну неоригінальну деталь, ніж підробку на оригінал сумнівної якості. Окремо на всіх способах ідентифікації підробок ми зупинятися не будемо, звернемо вашу увагу лише на кілька основних факторів, які допоможуть зрозуміти, що перед вами. фальшива деталь:

 • відсутність інструкції, паспорти вироби, гарантійного талона в упаковці;
 • стерта або не досить чітка маркування вироби;
 • відсутність сертифікаційного знака на корпусі деталі (наприклад, 90R);
 • низьке значення робочої температури колодок.

Передні гальмівні колодки Outlander 3

На передніх колесах Mitsubishi Outlander 3, 2012-2014 р.в. можуть стояти ідні з двох видів, в залежності від модифікації двигуна, а також виробника гальмівної системи. застосовуються гальмівна система c гальмівними колодками двох видів:

Оригінал першого виду колодок встановлюється на гальмівній системі Akebono і має артикулу. 4605A486 і 4605A795. Такі ставляться на Outlander 3 з двигунами: 2.0 (GF2W), 2.4 (GF3W), 3.0 (GF4W).

Також колодки можна поставити від інших машин Mitsubishi: ASX; Galant (8,9); Grandis (2); L200 (4); Lancer (9,10) і Outlander (2). Оскільки на них застосовуються такі ж.

 • NIBK PN3469
 • Brembo P54030
 • Akebono AN650WK

Другий вид колодок застосовується на Outlander III в парі з гальмівною системою ABS і моторами 2.2 (GF6V), 2.0 (GF3W). Номер. 4605A492.

Також підходять гальмівні колодки від Mitsubishi 3000 GT, Eclipse (2); Galant (6,7,8); Grandis, L200 (2, 3); Lancer (7,8,10); L300 (2); L400 (5); Space Wagon (3).

 • NIBK PN3233
 • Kashiyama D6039M
 • Brembo P54017

Розміри таких колодок наведені в таблиці:

Технічні розміри передніх колодок Mitsubishi Outlander 3
Каталоговий номер Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм
4605A486 4605A795 15.7 55.0 144.9
4605A492 15.8 58.6 149.8

Задні гальмівні колодки Mitsubishi Outlander 3

На задніх колесах так само стоять дискові гальма (від фірми Akebono), які виконують функцію і гальма стоянки. Оригінальний каталожний номер задніх колодок. 4605A802 або 4605A998. Крім Аутлендер 3, для всіх модифікацій його двигуна: 2.0 (GF2W і GF7W), 2.2 (GF6V і GF6W), 2.4 (GF3W), 3.0 (GF4W), застосовуються і на Mitsubishi ASX.

Габаритні розміри задніх колодок Mitsubishi Outlander 3
Каталоговий номер Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм
4605A802 4605A998 14.3 44.6 101.3
 • NIBK PN25003
 • Akebono AN786WK
 • Sangsin SP1731

Гальмівні колодки задні Mitsubishi Outlander 3 2012-2019 NIBK

 • опис
 • фотографії
 • Коментарі (0)

Які гальмівні колодки вибрати для Mitsubishi Outlander?

Минулого місяця користувачі PartReview віддали перевагу Akebono. 24% позитивних голосів належить цьому виробникові.

На другому місці опинилися гальмівні колодки Ferodo. 10%.

Замикає трійку фірма NiBK з результатом в 10% голосів.

У загальному рейтингу гальмівних колодок, в якому враховуються всі думки власників різних марок і моделей авто, ці бренди займають такі позиції:

Гальмівні колодки задні Mitsubishi Outlander 3 2012-2019

Номер оригінальних колодок 4605A998, 4605A802

Замінити задні колодки в Outlander 3 Ви можете в нашому автосервісі Mitsubishi

На рахунок гальмівних колодок Akebono! Я ними задоволений, навіть більш ніж! На свій апарат (Mitsubishi Outlander) я їх поставив 15000 км. назад. Коли проїхав перше 3000 км. вони не пилілі, не скрипіли при різкому і плавному гальмуванні. в загальному ідеальний стан колодок як на свої гроші і не таку вже відому фірму. Після 15000 вирішив замінити тормозуху, і заодно глянути на скільки стерлися колодки! І приємно здивувався, задні на півтора міліметра, а передні на 3 мм.! Диски гальмівні непошкодженій завдяки накладок Akebono, якість матеріалу добротне. Так що хлопці, купуйте, користуйтеся, прослужать довго і якісно!

Придбав Mitsubishi, але там були проблеми з гальмівними дисками і колодками! Як підійшло справу до їх ремонту, а убиті були і спереду і ззаду, поставив на перед Аміву, а тому Тіерве. Виходячи з 10000 накатаних кілометрів на цих колодках можу сказати точно що вони працюють, причому дуже навіть не погано. гальмування відмінне, не скриплять і не порошать, їжджу більш ніж швидко. Зараз все добре, але до цього це просто пекло був, та ще й господар попередній моєї машини говорив що міняв колодки раз на 12000 км. Так що я думаю мені Аміва довго прослужить, принаймні довше ніж попередні. Встановлюйте, користуйтеся, насолоджуйтеся водінням!

Довелося перебирати підвіску і зважаючи на великі витрат довелося економити на колодках. Вибір припав на akyoto, хоча продавець відразу попередив про низьку якість. Я не послухав продавця і купив akyoto, про що потім пошкодував. Колодки регулярно скриплять і свистять, їздити просто неможливо. Після притирання абсолютно нічого не змінилося. Довелося йти і купувати нові якісні колодки. Не беріть akyoto!

Колодки передні Sangsin SP1360 зараз у мене стоять (не пилят, не скриплять).

Ремсі порошать, хоча може так і має бути, після 3 днів шляху і 100 км серпантину диски все чорні стали.

Поставив Ремсі колодки в коло, при заміні колодок змастив всі напрямні і там де потрібно в загальному хорошими мастилами, вичитав на драйві і купив дорогі мастила. І ось поїхав на дальняк, через 3000 км при нагріванні колодок варто моторошний хрускіт буд-то колодки в нуль і гальмують метал об метал. Я запанікував якщо чесно, подивився на залишок колодок ще пристойно, всю зворотну дорогу хрустіли саме при нагріванні, а на холодну повна тиша.

Диски і колодки TRW НЕ пилілі, що не свистіли, злегка скрипіли (якщо ооооочень плавно зупинятися і рушати по пробкам).

Поставив Textar. Колодки Textar пройшли свої 30000 км без претензій, що не пищать. Пилу від них багато. брати можна.

Влітку міняв передні диски і колодки. По початку було все добре, гальма стали помітно краще, але з приходом холодів нижче 5 і дощів стали скрепеть як на буханці поки добре не загальмувати, але з ранку виїжджаєш акуратно з двору пригальмовує перед дорогою і цей моторошний скрип. А зараз каша на дорозі особливо не розженешся і не загальмувати і їздиш з цим скрипом, але потрібно їм віддати належне гальмують добре.

гальмівні, колодка, краще, outlander

Колодки Ashika поставлені так само минулого літа, восени заскреготіли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

Допоможіть іншим. розкажіть про свій досвід експлуатації запчастини.

 • завантаження.
 • завантаження.
 • завантаження.
 • завантаження.
 • Vectra
 • Mokka
 • Antara
 • Astra
 • SPORTS TOURER
 • Meriva
 • Zafira Tourer

Проголосував ЗА радіатор охолодження Nissens на сторінці рейтингу

У Авторейтингу гальмівних колодок для Honda Accord бере участь вже 15 виробників!

У паливного фільтра Hengst тільки 10 голосів! рекомендуєте?

У гальмівних колодок HOFER тільки 5 голосів! рекомендуєте?

У рейтингу кращі браслети протиковзання тільки 5 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

У ШРУСа Metelli тільки 50 голосів! рекомендуєте?

У рейтингу кращі ДМРВ тільки 10 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

У Авторейтингу повітряних фільтрів для Subaru Legacy бере участь вже 5 виробників!

У рейтингу кращі резонатори тільки 3 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

У Авторейтингу наборів інструментів для Mitsubishi Lancer бере участь вже 10 виробників!

Проголосував ПРОТИ свічок запалювання BRISK на сторінці рейтингу

Вирішив спробувати даний фільтр для Ларгус, зроблений якісно, ​​встав на місце добре, ціна прийнятна

Настав час змінювати пружини. Ну як прийшло мої старі просто лопнули на одній з прекрасних ям на наших дорогах. добре.

Хочу написати пару слів про гальмівних дисках TEXTAR. За співвідношенням цінуй і якості, як на мене так оптимальний варіант. Н.

Проголосував ПРОТИ фар Depo на сторінці рейтингу

Проголосував ПРОТИ шин Nokian Tyres для Ford Focus на сторінці авторейтинга.

і вступив в клуб егоїстів, сліпучих всіх навколо. Зате вам добре видно, так. Колгоспів ксенон в фари автомобіля, оптик.

У рейтингу кращі генератори бере участь вже 15 виробників!

У рейтингу кращі масляні фільтри бере участь вже 50 виробників!

Проголосував ЗА гальмівні колодки TRW для Skoda Octavia на сторінці авторейтинга.

Проголосував ЗА для на сторінці авторейтинга.

У рейтингу кращі відеореєстратори бере участь вже 50 виробників!

Гаразд)))) Тоді ФЕБЕСТ це 100% Німеччина, читайте виробництво на упаковці. Казки для обивателів розповідайте, ВМД.

Задні колодки на Mitsubishi Outlander 3

Підкажіть будь ласка які колодки необхідно встановити на Mitsubishi Outlander 3?

 • Яка ціна ТО Mitsubishi Outlander 3?. 1 відповідь

Інші запчастини для Mitsubishi Outlander

З’ясувавши, які гальмівні колодки за краще ставити власники Mitsubishi Outlander, можна подивитися і інші популярні запчастини для даного автомобіля. У жовтні 2019 року на PartReview лідирували:

Також можна дізнатися, що вибирали власники Mitsubishi Outlander серед виробників таких запчастин як: Ремінь ГРМ, Пружини, Стойка стабілізатора, Салонний фільтр, Сайлентблоки, і інших.

Колодки для Kia RIO 2-го покоління (2005-2011 рр.)

Виробляючи автомобілі цієї версії, південнокорейська компанія пропонувала тільки одні передні гальмівні колодки 581011GE00 з розмірами 129,6 x 56,0 x 18,0 мм. Альтернативні варіанти. GDB3420 від TRW, FPK01N від Hankook Frixa і найбільш популярні SP1186 від Sangsin.

Задні гальмівні колодки виробник запропонував відразу в декількох варіантах:

 • 583021GA00. дискові, розміри 92,9 x 41,0 x 15.9 мм;
 • 583051GA00. барабанні, розміри 203,2 x 32,0 мм;
 • 583501GA00. теж барабанні, але розміри інші. 170,0 x 32,0 мм.

Для дискових модифікацій запропоновані кілька альтернатив, наприклад P30025 від Brembo або PN0436 від NiBK, а найбільш популярні SP1187 від Sangsin. Барабанні задні колодки більшого діаметра змогли замінити MLH15 від Mando і ASINBF2234 від Asin, але найбільш популярні. SA153 від все того ж Sangsin. Деталі зменшеного діаметра замінюють GFK18AF від Japanparts і 2734784 від NK. А найбільш популярний варіант пропонує Remsa (467600).

Задні барабанні колодки для Kia RIO 2 підходять автомобілям з двигуном 1.4. Машини з силовою установкою 1.5 (дизельна) і 1.6 (бензинова) комплектуються тільки дисковими гальмами. передніми і задніми.

Колодки для Kia RIO 1-го покоління (2000-2005 рр.)

Спочатку завод-виробник пропонував оригінальні передні гальмівні колодки K0BA23328Z, і саме вони підходять для самих ранніх модифікацій південнокорейського авто, випущені відразу після того, як було оголошено про нову модель. З 8 липня 2002 року оригінальні гальмівні колодки замінили на нову модифікацію 58115FDC00. Від колишньої вона відрізняється типорозмірами. Раніше вони становили 91,5 x 64,0 x 14,5 мм, а потім змінилися на 129,0 x 51,4 x 16,5 мм.

В якості альтернативи першим підходять випущені HSB колодки HP1002, а другим. SP1113 від Sangsin або ж 2121 від TSN. Але в обох випадках у автомобілістів найбільшою популярністю користуються передні гальмівні колодки Kashiyama. D3062M до 2002 року, D11126M з 2002 року.

Що стосується задніх гальмівних колодок для першого покоління, то вони були виключно барабанними. При цьому зміна відбувалася двічі, так що оригінальних модифікацій вийшло три:

 • 0K30A2628Z. до 8 липня 2002 роки (200,0 x 26,0 мм);
 • 58315FDA00. до 18 листопада 2004 року (200,0 x 31,0 мм);
 • 58315FDA01. час, що залишився (розмір не змінився).

Найпершою модифікації запропоновано три альтернативи: 408000 від Remsa, SA134 від Sangsin і найбільш популярні K11177 від Kashiyama. З 2002 року Kashiyama в цьому випадку поступається лідерством Sangsin. Альтернативні модифікації використовуються ті ж, Textar додатково пропонує 91065000.

Колодки для Kia RIO 3-го покоління (з 2011 р)

Передні гальмівні колодки виробник не став міняти в 2015 році, проводячи рестайлінг, так що для всіх Kia RIO 3 вони одні. 581014LA00, розміри 133,0 x 58,2 x 17,8 мм. Дискові задні колодки 583021RA30 пропонувалися до 2015-го і залишилися після нього, розміри 99,8 x 41,2 x 15,5 мм.

Рестайлінг лише розширив модельний ряд, оскільки стали з’являтися модифікації «Kia RIO 3», де задні гальма були барабанними. 583050UA00, розміри колодок 203,0 x 32,0 мм.

Для передніх альтернативні деталі запропонували TRW (GDB3548) і AMD (AMDBF358), але лідером виявився Sangsin (SP1399). Дискові задні колодки можна замінити варіантами GDB3494 від TRW або 22277 від TSN, але кращий варіант SP1401 і тут пропонує Sangsin. Барабанні задні колодки. 23314 від TSN, HS0017 від HSB, а SA133 від Sangsin і тут вважається, на думку автомобілістів, найкращим.

Які колодки на Kia RIO краще?

Популярний південнокорейський автомобіль Kia RIO. це чотири покоління модифікацій. Виходить ця модель з 2000 року, і ситуація з гальмами йде таким чином:

 • Перше покоління. машини, випущені з 2000 по 2005 роки. Мотори 1.3 і 1.5 виробник комплектовал і дисковими, і барабанними гальмами.
 • У другого покоління, яке побачило світ у 2005 році і випускалося аж до 2011-го, мотори змінилися на інший ряд. 1.4, 1.5, 1.6. Гальмівні механізми також встановлювалися двох типів. барабанні і дискові.
 • У третьому поколінні, яке компанія Kia почала випускати в 2011 році, відбулися конструктивні зміни прямо під час випуску. Спочатку мотори (1.4 і 1.6) комплектувалися тільки дисковими гальмами. Однак після рестайлінгу в 2015-му машини цього покоління сумісні і з барабанними пристроями. так само, як колишні два покоління.
 • У четвертого покоління передні гальма дискові, а задні можуть бути дисковими, можуть бути барабанними.

Що стосується кожного з поколінь є свої рекомендації. В першу чергу вони пов’язані з конкретними датами, коли той чи інший автомобіль побачив світ. Тому, щоб визначити, які колодки на Kia RIO краще, потрібно точно знати, коли машина випущена і який у неї двигун.

Колодки для Kia RIO 4-го покоління (з 2017 р)

Передні гальмівні колодки цього покоління пропонуються виробником під каталожними номером 58101H5A25. Альтернативні варіанти представлений під брендами Sangsin (SP1399A) і Bosch (0 986 494 563).

Задні гальмівні колодки (дискові) для Kia RIO 4 виробник запропонував серед оригінальної продукції під номером 58302H5A00. Барабанні йдуть під номером 58350H5A20.

Що щодо Sangsin? Компанія є офіційним виробником оригінальних запчастин. Тобто колодки, представлені в каталозі Kia і в каталозі Sangsin, розрізняються виключно номерами, але не технічними характеристиками. А оскільки «альтернативна» продукція офіційно все ж не претендує на оригінальність, коштує вона помітно дешевше.

При цьому саме оригінальні гальмівні колодки на «Kia RIO» під час тестів часто визнають найбільш довговічними, зносостійкими, здатними забезпечити найменший гальмівний шлях.

Гальмівні колодки передні Mitsubishi Outlander 3 2012-2020

Номер оригінальних колодок 4605A557, 4605A486, M4605A486, MZ690568, MR569403, 4605A795, 4605A261, MR527675, MN102618, MZ690186, 4605A684, MR527674, 4605A546, MR955727

Замінити передні колодки в Outlander 3 Ви можете в нашому автосервісі Mitsubishi

Підкажіть будь ласка які колодки необхідно встановити на Mitsubishi Outlander 3?

 • Яка ціна ТО Mitsubishi Outlander 3?. 1 відповідь

Які гальмівні колодки вибрати для Mitsubishi Outlander?

Минулого місяця користувачі PartReview віддали перевагу Akebono. 13% позитивних голосів належить цьому виробникові.

На другому місці опинилися гальмівні колодки NiBK. 10%.

Замикає трійку фірма TRW з результатом в 6% голосів.

У загальному рейтингу гальмівних колодок, в якому враховуються всі думки власників різних марок і моделей авто, ці бренди займають такі позиції:

Задні гальмівні колодки Mitsubishi Outlander 3

На задніх колесах так само стоять дискові гальма (від фірми Akebono), які виконують функцію і гальма стоянки. Оригінальний каталожний номер задніх колодок. 4605A802 або 4605A998. Крім Аутлендер 3, для всіх модифікацій його двигуна: 2.0 (GF2W і GF7W), 2.2 (GF6V і GF6W), 2.4 (GF3W), 3.0 (GF4W), застосовуються і на Mitsubishi ASX.

Габаритні розміри задніх колодок Mitsubishi Outlander 3
Каталоговий номер Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм
4605A802 4605A998 14.3 44.6 101.3
 • NIBK PN25003
 • Akebono AN786WK
 • Sangsin SP1731

На рахунок гальмівних колодок Akebono! Я ними задоволений, навіть більш ніж! На свій апарат (Mitsubishi Outlander) я їх поставив 15000 км. назад. Коли проїхав перше 3000 км. вони не пилілі, не скрипіли при різкому і плавному гальмуванні. в загальному ідеальний стан колодок як на свої гроші і не таку вже відому фірму. Після 15000 вирішив замінити тормозуху, і заодно глянути на скільки стерлися колодки! І приємно здивувався, задні на півтора міліметра, а передні на 3 мм.! Диски гальмівні непошкодженій завдяки накладок Akebono, якість матеріалу добротне. Так що хлопці, купуйте, користуйтеся, прослужать довго і якісно!

Придбав Mitsubishi, але там були проблеми з гальмівними дисками і колодками! Як підійшло справу до їх ремонту, а убиті були і спереду і ззаду, поставив на перед Аміву, а тому Тіерве. Виходячи з 10000 накатаних кілометрів на цих колодках можу сказати точно що вони працюють, причому дуже навіть не погано. гальмування відмінне, не скриплять і не порошать, їжджу більш ніж швидко. Зараз все добре, але до цього це просто пекло був, та ще й господар попередній моєї машини говорив що міняв колодки раз на 12000 км. Так що я думаю мені Аміва довго прослужить, принаймні довше ніж попередні. Встановлюйте, користуйтеся, насолоджуйтеся водінням!

Довелося перебирати підвіску і зважаючи на великі витрат довелося економити на колодках. Вибір припав на akyoto, хоча продавець відразу попередив про низьку якість. Я не послухав продавця і купив akyoto, про що потім пошкодував. Колодки регулярно скриплять і свистять, їздити просто неможливо. Після притирання абсолютно нічого не змінилося. Довелося йти і купувати нові якісні колодки. Не беріть akyoto!

гальмівні, колодка, краще, outlander

Колодки передні Sangsin SP1360 зараз у мене стоять (не пилят, не скриплять).

Ремсі порошать, хоча може так і має бути, після 3 днів шляху і 100 км серпантину диски все чорні стали.

Поставив Ремсі колодки в коло, при заміні колодок змастив всі напрямні і там де потрібно в загальному хорошими мастилами, вичитав на драйві і купив дорогі мастила. І ось поїхав на дальняк, через 3000 км при нагріванні колодок варто моторошний хрускіт буд-то колодки в нуль і гальмують метал об метал. Я запанікував якщо чесно, подивився на залишок колодок ще пристойно, всю зворотну дорогу хрустіли саме при нагріванні, а на холодну повна тиша.

Поставив Textar. Колодки Textar пройшли свої 30000 км без претензій, що не пищать. Пилу від них багато. брати можна.

Спереду колодки з зносом товщиною до 4 мм, вирішив замінити. Вибрав фірму NIBK PN-3233. Колодки подобаються не порошать, гальмують добре.

Диски і колодки TRW НЕ пилілі, що не свистіли, злегка скрипіли (якщо ооооочень плавно зупинятися і рушати по пробкам).

Колодки Ashika поставлені так само минулого літа, восени заскреготіли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

Допоможіть іншим. розкажіть про свій досвід експлуатації запчастини.

 • завантаження.
 • завантаження.
 • завантаження.
 • завантаження.
 • Vectra
 • Mokka
 • Antara
 • Astra
 • SPORTS TOURER
 • Meriva
 • Zafira Tourer

Один аморт застукав через 2 дні не Савета (.

Проголосував ПРОТИ амортизаторів Stellox на сторінці рейтингу

Відмінне масло !! Перейшов на нього з космічного Мотюль !! Набагато краще, взагалі не чадіють на відміну від того ж Мотюль!!

Проголосував ПРОТИ моторних масел Лукойл на сторінці рейтингу

Проголосував ЗА моторне масло FEBI на сторінці рейтингу

У Авторейтингу моторних масел для Kia Cee’d бере участь вже 10 виробників!

Даремно взяв підшипник самаровскій.брал в такій же коробці, точно такий же підшипник, відходив він у мене 8 місяців і колесо.

У рульової рейки GENERAL RICAMBI тільки 30 голосів! рекомендуєте?

Я вже давно не купую оригінальні запчастини але свій автомобіль. А навіщо? Якщо є на авторинку інші бренди, пропонуючи.

У радіатора грубки OEM Toyota тільки 5 голосів! рекомендуєте?

У присадок в масло Fenom тільки 25 голосів! рекомендуєте?

У рейтингу кращі амортизатори бере участь вже 90 виробників!

Розповім про недавньому досвіді покупки пари запчастин фірми Мілес. А саме брав я кульову і пружини підвіски. Ставив сам на.

У Авторейтингу салонних фільтрів для Nissan X-Trail бере участь вже 50 виробників!

У рейтингу кращі лямбда-зонди тільки 14 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

У Авторейтингу наборів інструментів для Volkswagen Passat бере участь вже 20 виробників!

За два роки пішло 0,4 літра олії. Так Ваша дружина болше варто чому їздить

У рейтингу кращі прокладки клапанної кришки тільки 14 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

Проголосував ЗА кульова опора CTR для Toyota Mark 2 на сторінці авторейтинга.

У рейтингу кращі ГБО тільки 10 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

У рейтингу кращі приводні ремені бере участь вже 15 виробників!

У рейтингу кращі повітряні фільтри бере участь вже 60 виробників!

Проголосував ЗА свічки запалювання Denso для Opel Corsa на сторінці авторейтинга.

Проголосував ПРОТИ амортизаторів FENOX для Renault Logan на сторінці авторейтинга.

Передні гальмівні колодки Outlander 3

На передніх колесах Mitsubishi Outlander 3, 2012-2014 р.в. можуть стояти ідні з двох видів, в залежності від модифікації двигуна, а також виробника гальмівної системи. застосовуються гальмівна система c гальмівними колодками двох видів:

Оригінал першого виду колодок встановлюється на гальмівній системі Akebono і має артикулу. 4605A486 і 4605A795. Такі ставляться на Outlander 3 з двигунами: 2.0 (GF2W), 2.4 (GF3W), 3.0 (GF4W).

Також колодки можна поставити від інших машин Mitsubishi: ASX; Galant (8,9); Grandis (2); L200 (4); Lancer (9,10) і Outlander (2). Оскільки на них застосовуються такі ж.

 • NIBK PN3469
 • Brembo P54030
 • Akebono AN650WK

Другий вид колодок застосовується на Outlander III в парі з гальмівною системою ABS і моторами 2.2 (GF6V), 2.0 (GF3W). Номер. 4605A492.

Також підходять гальмівні колодки від Mitsubishi 3000 GT, Eclipse (2); Galant (6,7,8); Grandis, L200 (2, 3); Lancer (7,8,10); L300 (2); L400 (5); Space Wagon (3).

 • NIBK PN3233
 • Kashiyama D6039M
 • Brembo P54017

Розміри таких колодок наведені в таблиці:

Технічні розміри передніх колодок Mitsubishi Outlander 3
Каталоговий номер Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм
4605A486 4605A795 15.7 55.0 144.9
4605A492 15.8 58.6 149.8

Передні гальмівні колодки на Outlander 3

Гальмівні колодки передні Mitsubishi Outlander 3 2012-2020 NIBK

 • опис
 • фотографії
 • Коментарі (0)

Інші запчастини для Mitsubishi Outlander

З’ясувавши, які гальмівні колодки за краще ставити власники Mitsubishi Outlander, можна подивитися і інші популярні запчастини для даного автомобіля. У січні 2020 року на PartReview лідирували:

Також можна дізнатися, що вибирали власники Mitsubishi Outlander серед виробників таких запчастин як: Ремінь ГРМ, Пружини, Стойка стабілізатора, Гальмівні диски, Салонний фільтр, і інших.

Спільноти Mitsubishi Outlander і Outlander XL Блог Допоможіть з вибором гальмівних колодок

Доброго часу доби всім, хто мене читає! Давненько не міняв гальмівні колодки і ще так вийшло, що купив ауту з майже новими. Але ось підходить час до заміни передніх і порадьте, з вашого досвіду, які найбільш оптимальні колодки на цю машину? Щоб не дуже швидко зношувалися, добре гальмували, не скрипіли і не пилілі, ну і, відповідно, не сильно зношують диски. Хочеться щось з цих виробників: TRW, Brembo, NIBK, Nisshinbo, Akebono тощо., Тобто в межах 1,5-2 тисяч рублів.

Коментарі 64

NIBK Не бери колодки після 400 км скиглити почали! І диск попід’їдали! Буду міняти! Рекомендували нішімбо! НУ а краще оригінал

Поставив вже Акебоно, на зад Нішінбо, на ручник Bosch, гальмують відмінно, звуків сторонніх немає, і до речі ще поміняв диски гальмівні передні на NK

З Новим ГодомКак прослужили колодки і диск? Диск норм?

Ні, тисяч 40 вже відходили, скоро колодки міняти, диски як нові майже

Вітання! Їздив на ABS. дешево і сердито, але дуже швидко пішли, занадто м’які. Потім на на TRW-добре, але дорогувато трохи і, здалося, що трохи аргесівние до торм.діскі (имхо) плюс поскрипували іноді. Вирішив потестить G-brake (арт.GP-06124 зараз в Екзіст прмерно 870-880 руб) за ціною среднячок, виглядають симпатично (зелені накладки), гальмують рівно і плавно, не скриплять, сильно не гріються, феродо сильно не пилить, на мийці все отмивется лекго, але після 3-4-ого екстреного гальмування трохи “пливуть”, хоча, напевно від частини, таке відчуття складається через, в цілому, слабких гальм ауту! Вважаю за свої гроші нормальний варик Проїхав на них десь 5-6 т. Км. поки задоволений

Купив Нішімбо пару тижнів назад, нічого поганого сказати за них не можу ще з часу минулої машини. Їх і купував весь час

Параметри теми

Гальмівні колодки Mitsubishi Outlander XL, Citroen C-Crosser і Peugeot 4007. Оригінал і альтернатива

Гальмівні колодки Mitsubishi Outlander XL, Peugeot 4007, Citroen C-Crosser однакові і взаємозамінні! Не залежно від типу двигуна і приводу трансмісії # post399304

гальмівні, колодка, краще, outlander
 • Передні гальмівні колодки Mitsubishi Outlander XL, Peugeot 4007, Citroen C-Crosser.По Service Manual Citroen / Peugeot оригінальні колодки з заводу стоять виробника Akebono # post259492
 • Каталожні номери оригінальних передніх гальмівних колодок: Mitsubishi 4605A795. 4605A730. MZ690349. MZ690332. 4605A492. 4605A486. 4605B330. 4605B802 Колодки гальмівні передні Citroen / Peugeot 4253.88. 16 203 684 80 Колодки гальмівні передні UNTIL RPO No. 11528 Citroen / Peugeot 4254.30. 16 203 684 80 Колодки гальмівні передні SINCE RPO No. 11529 Citroen / Peugeot 16 092 527 80. 16 172 516 80 Колодки гальмівні передні ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ = 3
 • Аналоги передніх гальмівних колодок: Передні гальмівні колодки. Каталожні номери (Partsnumber) # post5690Передніе гальмівні колодки і задні гальмівні колодки, повний перелік див. ТУТ і ТУТ
 • Ремкомплекти передніх колодок (тепловідвідні пластини, затискачі колодок), ремкомплект переднього супорта # post311299Прі заміні передніх гальмівних колодок (як правило на кожну третю заміну, але не обов’язково) можуть знадобитися: Mitsubishi MR389599 або Citroen / Peugeot 4411.09 Ремкомплект монтажних скоб передніх гальмівних колодок (затискачі колодки в посадковому місці супорта) # post404115Так ж, в процесі експлуатації автомобіля втрачають свої властивості тепловідвідні пластини. Помилково їх ще називають “протівоськріпниє пластини”, але насправді їх призначення. відводити тепло від колодок при гальмуванні, а так само роль підшипника ковзання. При кожній заміні їх необхідно чистити від бруду і змащувати. Якщо пластини підійшли під заміну або Ви їх втратили, коди наступні: Mitsubishi 4605A383 або 4605A540 або 4605B909 або Citroen / Peugeot 4407.31 Пластини тепловідвідні / протівоськріпниє / шумоізолюючі комплект передніх гальмівних колодок # post403929383-е і 540-е / 909-е пластини різні і не взаємозамінні! 540-е і 909-е. однакові.
 • Задні гальмівні колодки Mitsubishi Outlander XL, Peugeot 4007, Citroen C-Crosser.По Service Manual Citroen / Peugeot оригінальні колодки з заводу стоять виробника Akebono # post259492
 • Каталожні номери оригінальних задніх гальмівних колодок: Mitsubishi 4605A487. 4605A502 Колодки гальмівні задні Citroen / Peugeot 4253.91. 4254.48. 16 118 389 80. 16 172 652 80 Задні гальмівні колодки
 • Аналоги задніх гальмівних колодок: Задні гальмівні колодки. Каталожні номери (Partsnumber) # post5690Передніе гальмівні колодки і задні гальмівні колодки, повний перелік див. ТУТ і ТУТ
 • Ремкомплекти задніх колодок (тепловідвідні пластини, затискачі колодок), ремкомплект заднього супорта # post311049Прі заміні задніх гальмівних колодок (як правило на кожну другу заміну, але не обов’язково) можуть знадобитися: Mitsubishi MR493177 або Citroen / Peugeot 4411.10 Ремкомплект настановних скоб колодок задніх гальмівних колодок ( затискачі колодки в посадковому місці супорта) # post404115Так ж, в процесі експлуатації автомобіля втрачають свої властивості тепловідвідні пластини. Помилково їх ще називають “протівоськріпниє пластини”, але насправді їх призначення. відводити тепло від колодок при гальмуванні, а так само роль підшипника ковзання. При кожній заміні їх необхідно чистити від бруду і бажано змащувати. Якщо пластини підійшли під заміну або Ви їх втратили, коди наступні: Mitsubishi 4605A048 або Citroen / Peugeot 4407.30 або 16 356 776 80 Пластини тепловідвідні / протівоськріпниє / шумоізолюючі комплект задніх гальмівних колодок
 • Рейтинг виробників гальмівних колодок. Вибір гальмівних колодок. Відгуки. Рекомендації. Що вибрати на заміну? # Post263283Отзиви по гальмівним колодкам. Що вибрати на заміну? (Інформація на 2010 р). # Post14221
 • Корисна інформація:
 • Обслуговування гальмівних колодок. Вирішення проблем колодками (скрипи, шуми, писки.) # Post263282
 • Датчик зносу передніх гальмівних колодок wear indicator або “Ськріпун” # post14201
 • Перевірка залишкової товщини гальмівних колодок. Заміна гальмівних колодок # post12857
 • Чим і як змащувати направляючі # post12862
 • Як правильно змащувати гальмівні супорти і напрямні при заміні гальмівних колодок topic3053
 • Проточка гальмівних дисків. Суперечка про необхідність, доцільність і економічну вигоду # post50352
 • Заміна колодок і гальмівного диска за 6 хвилин. Відео
 • Заміна шпильки колеса topic4804
 • Останній раз внесено зміни Балу; 30.08.2019 11:12. Причина: upd

  Гальмівні колодки для Mitsubishi Outlander

  На рахунок гальмівних колодок Akebono! Я ними задоволений, навіть більш ніж! На свій апарат (Mitsubishi Outlander) я їх поставив 15000 км. назад. Коли проїхав перше 3000 км. вони не пилілі, не скрипіли при різкому і плавному гальмуванні. в загальному ідеальний стан колодок як на свої гроші і не таку вже відому фірму. Після 15000 вирішив замінити тормозуху, і заодно глянути на скільки стерлися колодки! І приємно здивувався, задні на півтора міліметра, а передні на 3 мм.! Диски гальмівні непошкодженій завдяки накладок Akebono, якість матеріалу добротне. Так що хлопці, купуйте, користуйтеся, прослужать довго і якісно!

  Придбав Mitsubishi, але там були проблеми з гальмівними дисками і колодками! Як підійшло справу до їх ремонту, а убиті були і спереду і ззаду, поставив на перед Аміву, а тому Тіерве. Виходячи з 10000 накатаних кілометрів на цих колодках можу сказати точно що вони працюють, причому дуже навіть не погано. гальмування відмінне, не скриплять і не порошать, їжджу більш ніж швидко. Зараз все добре, але до цього це просто пекло був, та ще й господар попередній моєї машини говорив що міняв колодки раз на 12000 км. Так що я думаю мені Аміва довго прослужить, принаймні довше ніж попередні. Встановлюйте, користуйтеся, насолоджуйтеся водінням!

  Довелося перебирати підвіску і зважаючи на великі витрат довелося економити на колодках. Вибір припав на akyoto, хоча продавець відразу попередив про низьку якість. Я не послухав продавця і купив akyoto, про що потім пошкодував. Колодки регулярно скриплять і свистять, їздити просто неможливо. Після притирання абсолютно нічого не змінилося. Довелося йти і купувати нові якісні колодки. Не беріть akyoto!

  Колодки передні Sangsin SP1360 зараз у мене стоять (не пилят, не скриплять).

  Поставив диски колодки Friction Master. По грошах не дорого і якість дуже навіть. рекомендую.

  Закотив я колодочки. Нові. Зажурився я, мовляв прогадав, взяв просто не кераміку яку за фактом то все і нахвалюють, ну да куплено виставлено, якщо що зміню. А вони Гальмують, не скриплять, про мажуть чи порошать рано судити.

  Загальне враження хороше, самі колодки акуратні, пластини Рівному не криві, потівоскріпние в порядку. Вантості немає, чіпкі такі.

  Колодки спочатку поставив Friction Master, але не сподобалися зовсім, в результаті поставив ATE 13046049652 і поки задоволений).

  На перед ставив колодки Ремсі, диски нк. Через місяць диск в мотлох, колодки як нові.

  Колодки полукераміческіе ставив на Міцубан Advics SN799P. На них пробіг 17900 км, залишок 7,5-7,6 мм. Сильної пилу від них не помітив. поки задоволений.

  Колодки Ashika поставлені так само минулого літа, восени заскреготіли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

  Допоможіть іншим. розкажіть про свій досвід експлуатації запчастини.

  Проголосував ПРОТИ акумуляторів Varta на сторінці рейтингу

  У Авторейтингу домкратів для Chevrolet Niva бере участь вже 10 виробників!

  У Авторейтингу дефлекторів для Volkswagen Polo бере участь вже 15 виробників!

  У Авторейтингу наборів інструментів для Volkswagen Passat бере участь вже 5 виробників!

  Проголосував ЗА шини Triangle для Mitsubishi Outlander на сторінці авторейтинга.

  У рейтингу кращі фаркопи тільки 14 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

  Тотачі це російський продукт, нічого спільного з Японією він не має).

  У рейтингу кращі блокатори тільки 10 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

  У рейтингу кращі мийки високого тиску бере участь вже 30 виробників!

  У рейтингу кращі пламегасители тільки 14 виробників. Можливо, ви знаєте про якийсь ще?

  У рейтингу кращі універсальні мастила бере участь вже 40 виробників!

  У рейтингу кращі кришки радіатора бере участь вже 30 виробників!

  Мастила під пилюжником кіт наплкал. Сам пильовик м’який, гума пружна, стопорні кільця м’які (зняти / одягнути проблем сов.

  З плюсів: форма килимків відмінна, лягають дуже добре, килими хоч і щільні, але при цьому дуже еластичні, з боків з.

  Я на совою SPORTAGE III за порадою взяв ролик ременя приводних агрегатів від Піленга. Недорого і якісно. Накатав 25 ти.

  Проголосував ЗА гальмівні диски Girling для Ford Focus на сторінці авторейтинга.

  Проголосував ПРОТИ амортизаторів Monroe для Ford Focus на сторінці авторейтинга.

  • Гальмівні колодки
  • Моторне масло
  • Шини
  • амортизатори
  • Гальмівні диски
  • Свічки запалювання
  • акумулятор
  • Щітки склоочисника
  • Набір інструментів
  • очисники
  • автолампи
  • відеореєстратор
  • Кульова опора
  • сайлентблоки
  • стійки стабілізатора
  • антифриз
  • магнітола
  • Салонний фільтр
  • поліролі
  • пружини підвіски
  • Масляний фільтр
  • Лобове скло
  • Радіатор охолодження
  • Радар детектор
  • кермові наконечники
  • маточина
  • важіль
  • Повітряний фільтр
  • Ремінь ГРМ
  • Пильник ШРУС
  • Антидождь
  • Герметики
  • килимок
  • дефлектори
  • ароматизатор
  • домкрат
  • упори капота
  • бризковики
  • підкрилки
  • Дитяче автокрісло
  • масло АКПП
  • автосигналізація
  • Автомобільний компресор
  • рідина омивача
  • втулки стабілізатора
  • накладки
  • Авто одіяло
  • Опорний підшипник
  • рейлінги
  • Мийка високого тиску
  • Чернітелі
  • пламегаситель
  • Зарядний пристрій
  • секретки
  • Масло в варіатор
  • Гальмівний супорт
  • подрулевой шлейф

  Які гальмівні колодки вибрати для Mitsubishi Outlander?

  Минулого місяця користувачі PartReview віддали перевагу NiBK. 11% позитивних голосів належить цьому виробникові.

  На другому місці опинилися гальмівні колодки Akebono. 7%.

  Замикає трійку фірма TRW з результатом в 3% голосів.

  У загальному рейтингу гальмівних колодок, в якому враховуються всі думки власників різних марок і моделей авто, ці бренди займають такі позиції:

  Інші запчастини для Mitsubishi Outlander

  З’ясувавши, які гальмівні колодки за краще ставити власники Mitsubishi Outlander, можна подивитися і інші популярні запчастини для даного автомобіля. У липні 2021 року на PartReview лідирували:

  • Свічки запалювання NGK. 13% голосів.
  • Амортизатори Avantech. 6% голосів.
  • Гальмівні диски Ashika. 10% голосів.
  • Моторне масло LIQUI MOLY. 8% голосів.
  • Шини Kormoran. 11% голосів.

  Також можна дізнатися, що вибирали власники Mitsubishi Outlander серед виробників таких запчастин як: Ремінь ГРМ, Радіатор охолодження, Пружини підвіски, Стійки стабілізатора, Маточина, і інших.

  Передні гальмівні колодки Outlander 3

  На передніх колесах Mitsubishi Outlander 3, 2012-2014 р.в. можуть стояти ідні з двох видів, в залежності від модифікації двигуна, а також виробника гальмівної системи. застосовуються гальмівна система c гальмівними колодками двох видів:

  Оригінал першого виду колодок встановлюється на гальмівній системі Akebono і має артикулу. 4605A486 і 4605A795. Такі ставляться на Outlander 3 з двигунами: 2.0 (GF2W), 2.4 (GF3W), 3.0 (GF4W).

  Також колодки можна поставити від інших машин Mitsubishi: ASX; Galant (8,9); Grandis (2); L200 (4); Lancer (9,10) і Outlander (2). Оскільки на них застосовуються такі ж.

  • NIBK PN3469
  • Brembo P54030
  • Akebono AN650WK

  Другий вид колодок застосовується на Outlander III в парі з гальмівною системою ABS і моторами 2.2 (GF6V), 2.0 (GF3W). Номер. 4605A492.

  Також підходять гальмівні колодки від Mitsubishi 3000 GT, Eclipse (2); Galant (6,7,8); Grandis, L200 (2, 3); Lancer (7,8,10); L300 (2); L400 (5); Space Wagon (3).

  • NIBK PN3233
  • Kashiyama D6039M
  • Brembo P54017

  Розміри таких колодок наведені в таблиці:

  Технічні розміри передніх колодок Mitsubishi Outlander 3
  Каталоговий номер Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм
  4605A486 4605A795 15.7 55.0 144.9
  4605A492 15.8 58.6 149.8

  Гальмівні колодки на Outlander 3 які краще

  Підкажіть будь ласка які колодки необхідно встановити на Mitsubishi Outlander 3?

  • Яка ціна ТО Mitsubishi Outlander 3?. 1 відповідь

  Інші запчастини для Mitsubishi Outlander

  З’ясувавши, які гальмівні колодки за краще ставити власники Mitsubishi Outlander, можна подивитися і інші популярні запчастини для даного автомобіля. У жовтні 2019 року на PartReview лідирували:

  Також можна дізнатися, що вибирали власники Mitsubishi Outlander серед виробників таких запчастин як: Ремінь ГРМ, Пружини, Стойка стабілізатора, Салонний фільтр, Сайлентблоки, і інших.

  Які гальмівні колодки вибрати для Mitsubishi Outlander?

  Минулого місяця користувачі PartReview віддали перевагу Akebono. 24% позитивних голосів належить цьому виробникові.

  На другому місці опинилися гальмівні колодки Ferodo. 10%.

  Замикає трійку фірма NiBK з результатом в 10% голосів.

  У загальному рейтингу гальмівних колодок, в якому враховуються всі думки власників різних марок і моделей авто, ці бренди займають такі позиції: