Заміна задніх колодок Tiguan без комп’ютера

Заміна задніх колодок Tiguan без компютера

Зусилля затяжки еквівалентно ручному затягування

Оригінал! =) Енергія побила електроніку! =) Серйозно, пристрій розпізнає рухається систему рухомого опорного елемента до точки ефективної фіксації гальмівного диска. Не більше не менше, з деякими зусиллями. Іншими словами, ви ризикуєте натиснути або НЕ клацнути. І це, і це не прийнятно! Але, на щастя, розумні інженери VAG надали цю можливість “зміна колодки в коробці” і після 10-20 регулювань ручного гальма і натискання на гальмо, адаптація відбудеться автоматично. Я не рекомендував би цей метод, так як ваш механізм зчеплення M14 може зламати механізм супорта.

адаптація відбувається, коли ручне гальмо спочатку регулюється після заміни колодок. Принцип дії стоянкового гальма. сигнал подається на електропривод, що штовхає запас, який стискає колодки. Пізніше, ECU виявляє збільшення струму на приводі (показуючи, що шток спирається на блок і притискає його до диска) і припиняє подачу живлення на привід, якщо значення струму не збільшується протягом деякого періоду часу (приблизно 10 секунд) Потім ЕБУ видає помилку стоянкового гальма. Прокладка вивантажується шляхом подачі напруги зворотної полярності на невеликі імпульси (протягом приблизно 1 секунди). Іншими словами, кожен раз, коли його ставлять на ручне гальмо, він утворює пристосування. (Я змінив колодку без шнурка, подовжив шток приводу, доклав натяг безпосередньо до приводу, і поршень майже тривіально притиснувся до супорта майже моїми руками)

Зняття і установка електродвигуна стоянкового гальма

Необхідні спеціальні пристосування, контрольні і вимірювальні прилади, а також допоміжні засоби

 • Динамометрический ключ.V.A.G тисячу триста тридцять один-
 • Тестер.VAS 5051- (діагностичний сканер VCDS)

Перед тим, як виймати роз’єму вимкнути запалення і почекати не менше 30 секунд.

 • Від’єднати раз’ём.1- від електродвигуна стоянкового гальма
 • Викрутити обидва болта Torx.стрелкі- кріплення електродвигуна стоянкового гальма
 • Зняти електродвигун стоянкового гальма з гальмівного супорта
 • Зняти кільце ущільнювача

При цьому необхідно стежити за тим, щоб не були пошкоджені кільцева канавка кільця ущільнювача і привалочних поверхні електродвигуна стоянкового гальма.

 • Очистити кільцеву канавку і привалочную поверхню електродвигуна стоянкового гальма
 • Нове кільце ущільнювача перед установкою злегка змастити гальмівною рідиною
 • Повернути трохи назад ходовий гвинт за допомогою багатогранника 8 мм.A- таким чином, щоб електродвигун стоянкового гальма можна було встановити правильно

Чи не дозволяється викручувати кільце ущільнювача в процесі установки електродвигуна стоянкового гальма!

 • Обережно встановити електродвигун стоянкового гальма, належним чином встановивши кільце ущільнювача
 • Повернути електродвигун стоянкового гальма так, щоб отвори під болти його кріплення і різьбові отвори в супорті збіглися

При цьому необхідно забезпечити щільне прилягання електродвигуна стоянкового гальма до гальмівного супорта. Ні в якому разі не запресовувати електродвигун стоянкового гальма в гальмівний супорт за допомогою болтів кріплення.

Деталі й вузли електромеханічного гальма стоянки

 • Клавіша електромеханічного гальма тормоза.E538-
 • Контрольна лампа електромеханічного гальма тормоза.K213-
 • Кнопка AUTO HOLD.E540-
 • Контрольна лампа AUTO HOLD.K237-
 • Сигнальна лампа електромеханічного гальма тормоза.K214-
 • Контрольна лампа гальмівної сістеми.K118-
 • Звуковий сигнал
 • Блок управління електромеханічного гальма тормоза.J540- і блок датчиків ESP.G419-
 • Ущільнювальне кільце
 • Виконавчий електродвигун, правий.V283-
 • Гвинт з внутрішнім Torx, 12 Нм
 • Виконавчий електродвигун, левий.V282-

Volkswagen Tiguan 2008, бензиновий двигун 2,0 л, 170 л. n., повний привід, автоматична коробка передач. самостійний ремонт

Привітання! Я хочу, щоб колодки мінялися в вашій системі. Які труднощі виникли після зміни. Коли ви стискаєте поршень, вам потрібно відкрити поршень?

Я не відкрив ствол. Головне не тиснути проти волі! Сам двигун буде відхиляти поршень. Якщо у вас є батарея з проводами, ви можете скинути чіп з двигуна і підключити його до джерела живлення. Зніміть поршень зміщення і посуньте його назад після установки останніх колодок. Після заміни оленя, видаліть чіп і поставте його на ручник пару раз. І ще одна порада: помістіть тарілку або шайбу між болтом і поршнем.

Ну і які були перешкоди після такої зміни?

задніх, tiguan, комп, ютера

Ніяких проблем. Мої дії. симулювати зворотний процес зносу прокладок, ось і все. боятися нема чого.

Я так і думав, але що багато пишуть про адаптацію?

Я думаю з непорозуміння механізму роботи. Адже крило визначає струм споживання мотора при затиску диска

Оригінал! =) Енергія побила електроніку! =) Якщо це серйозно, то адаптація розпізнає систему обертання опори кочення до точки ефективної блокування гальмівного диска. Не більше не менше, з деякими зусиллями. Іншими словами, ви ризикуєте натиснути або НЕ клацнути. І це, і це не прийнятно! Але, на щастя, розумні інженери VAG надали цю можливість “зміна колодки в коробці” і після 10-20 регулювань ручного гальма і натискання на гальмо, адаптація відбудеться автоматично. Я не рекомендував би цей метод, так як ваш механізм зчеплення M14 може зламати механізм супорта.

кодування

При заміні блоку управління електромеханічного гальма стоянки необхідно зберегти повний Auto-Scan VCDS перед виконанням ремонтних робіт. В іншому випадку будуть втрачені дані

кодування модуля ABS при заміні модуля стоянкового гальма.

Наявність запису кодування модуля ABS дозволяє повторно закодувати модуль ABS.

 • 0000056 = гальмо стоянки без Auto-Hold (решта світу / PR-UH1)
 • 0000057 = гальмо стоянки з автоматичним утриманні (решта світу / PR-UH2)

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Tiguan Без Компютера

Весь процес на відео. Я провів 4 години справа Зліва через 10 хвилин

Ліричний відступ: На підставі всієї роботи (при відсутності обслуговуючого компютера) Partner сказав: “У 45-му ми їх зігнули, сьогодні ми зігнули” І пішов курити

Заміна гальмівних колодокvolkswagen Tiguan (Volkswagen Tiguan). Ціна від 700р.

Кросовери Volkswagen Tiguan обладнані дисковими гальмами, які встановлені як на передній, так і на задній осі. Одним з основних елементів їх конструкції є гальмівні колодки. Вони швидко зношуються і мають досить невеликим терміном служби. Щоб гальма працювали справно, потрібно своєчасно проводити заміну колодок.

Відгук Skoda Superb Combi 2.0 TDI (2011 р) 140 к.с. АКПП

Відгук Skoda Superb Combi 2.0 TDI (2011 р) 140 к.с. АКПП Історія покупки: В сім’ї постійно експлуатується два автомобіля. Останнім часом я їздив на Гетце 1.3 МКПП 2004р.в., [. ]

Де виконати заміну гальмівних колодок на VW Tiguan

Автомобілісти з Москви можуть виконати заміну гальмівних колодок на Volkswagen Tiguan в сервісному центрі Apollo Motors (Аполло Моторс). Компанія розташована в Очаково, поруч з вул. Горобинової, 45. Сюди можна доїхати по Можайському і Кутузовському ш.

Наш автосервіс виконує ремонт і техобслуговування автомобілів Volkswagen вже більше 10 років. Ми володіємо величезним досвідом, який дозволяє проводити роботи з урахуванням особливостей експлуатації конкретної машини.

Техцентр Apollo Motors (Аполло Моторс) оснащений новітнім обладнанням. Завдяки цьому наші фахівці можуть проводити заміну гальмівних колодок на Volkswagen Tiguan у відповідності з усіма рекомендаціями виробника автомобіля. Крім того, у нас є всі необхідні інструменти для діагностики машини. Тому ми можемо в короткі терміни виявити не тільки несправності гальмівної системи, а й інші поломки. Кожен клієнт може бути присутнім в ремзоне під час виконання робіт.

Також в нашому сервісному центрі є комплектуючі, необхідні для ремонту. Всі використовувані запчастини мають більший строк служби. Автосервіс готовий гарантувати високу якість деталей (термін гарантії становить 2 роки).

Ціна заміни гальмівних колодок на Volkswagen Tiguan в Apollo Motors (Аполло Моторс) нижче, ніж у багатьох інших автосервісах ЗАТ, ЮЗАО і СЗАО (Передєлкіно, Кунцево, Одинцово, Солнцево). Вартість робіт включає в себе чистку і змазку супортів.

Для запису на ремонт автомобілісти можуть заповнити форму на сайті компанії. Крім цього, залишити заявку можна по телефону. При необхідності, наші механіки безкоштовно проконсультують водія і дадуть відповідь на всі виниклі питання. Також ми можемо підказати, які колодки поставити і які види робіт можуть бути виконані по гарантії.

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Tiguan Без Компютера

Весь процес на відео. Я провів 4 години справа Зліва через 10 хвилин

Ліричний відступ: На підставі всієї роботи (при відсутності обслуговуючого компютера) Partner сказав: “У 45-му ми їх зігнули, сьогодні ми зігнули” І пішов курити

Заміна задніх колодок Volkswagen Tiguan

кодування

При заміні блоку управління електромеханічного гальма стоянки необхідно зберегти повний Auto-Scan VCDS перед виконанням ремонтних робіт. В іншому випадку будуть втрачені дані

кодування модуля ABS при заміні модуля стоянкового гальма.

Наявність запису кодування модуля ABS дозволяє повторно закодувати модуль ABS.

 • 0000056 = гальмо стоянки без Auto-Hold (решта світу / PR-UH1)
 • 0000057 = гальмо стоянки з автоматичним утриманні (решта світу / PR-UH2)
задніх, tiguan, комп, ютера

Зняття і установка блоку управління електромеханічного гальма тормоза.J540

Блок управління електромеханічного гальма тормоза.J540- і блок датчиків ESP.G419- встановлені в єдиному корпусі під центральною консоллю (3AA 907 801 G, 3AA 907 801 H).

Після заміни блоку управління електромеханічного гальма тормоза.J540- з блоком датчиків ESP.G419- необхідно кодувати блок управління ABS.J104- і виконати базову установку “гальмівної системи” (електромеханічного гальма стоянки).

Сильні вібрації (наприклад, падіння, удар) можуть вивести блок датчиків ESP.G419- з ладу. Після чого блок датчиків ESP.G419- вже непридатний для подальшого використання.

 • Зняти центральну консоль
 • Відкрутити три гайкі.стрелкі-
 • Від’єднати раз’ём.1- від блоку управління електромеханічного гальма тормоза.J540-
 • Витягти блок управління електромеханічного гальма тормоза.J540-
 • Установка здійснюється в зворотній послідовності

При установці блоку управління електромеханічного гальма тормоза.J540- необхідно забезпечити його правильне положення на кронштейні, який виключає появу в ньому внутрішніх напружень.

Категорично забороняється встановлювати блок управління електромеханічного гальма тормоза.J540-, впрессовивая його на посадкове місце гайками кріплення.

 • Затягнути гайки кріплення моментом 9 Нм
 • Виконати кодування блоку управленія.J104- за допомогою тестера → Тестер в режимі Ведений пошук несправностей

При цьому необхідно зробити базову установку датчика кута повороту рульового колеса.G85-, датчика поперечного ускоренія.G200-, датчика тиску в гальмівній сістеме.G201- і датчика поздовжнього ускоренія.G251-.

 • Виконати базову установку “гальмівної системи” (електромеханічний гальмо стоянки).

Підключити тестер.VAS 5051 (VCDS). і вибрати настройку блоку 53

Зазвичай користувачі нашого сайту знаходять цю сторінку за наступними запитами: немає гальм Volkswagen Tiguan. прокачування гальм Volkswagen Tiguan. схема гальмівної системи Volkswagen Tiguan. ремонт гальмівної системи Volkswagen Tiguan. несправності гальмівної системи Volkswagen Tiguan

# Тормозние_колодкі # тормозной_діск # передніе_тормоза #VW_Tiguan

Передній гальмівний диск і гальмівних колодок

Увага: Гальмівні колодки ЗАВЖДИ замінювати комплектом. 4 шт. (По дві на кожну сторону).

Примітка: Нижче описані зняття і установка гальмівного диска і гальмівних колодок з лівого боку. Зняття і установка з правого боку виконуються аналогічним чином.

Зняття і установка електродвигуна стоянкового гальма

Необхідні спеціальні пристосування, контрольні і вимірювальні прилади, а також допоміжні засоби

 • Динамометрический ключ.V.A.G тисячу триста тридцять один-
 • Тестер.VAS 5051- (діагностичний сканер VCDS)

Перед тим, як виймати роз’єму вимкнути запалення і почекати не менше 30 секунд.

 • Від’єднати раз’ём.1- від електродвигуна стоянкового гальма
 • Викрутити обидва болта Torx.стрелкі- кріплення електродвигуна стоянкового гальма
 • Зняти електродвигун стоянкового гальма з гальмівного супорта
 • Зняти кільце ущільнювача

При цьому необхідно стежити за тим, щоб не були пошкоджені кільцева канавка кільця ущільнювача і привалочних поверхні електродвигуна стоянкового гальма.

 • Очистити кільцеву канавку і привалочную поверхню електродвигуна стоянкового гальма
 • Нове кільце ущільнювача перед установкою злегка змастити гальмівною рідиною
 • Повернути трохи назад ходовий гвинт за допомогою багатогранника 8 мм.A- таким чином, щоб електродвигун стоянкового гальма можна було встановити правильно

Чи не дозволяється викручувати кільце ущільнювача в процесі установки електродвигуна стоянкового гальма!

 • Обережно встановити електродвигун стоянкового гальма, належним чином встановивши кільце ущільнювача
 • Повернути електродвигун стоянкового гальма так, щоб отвори під болти його кріплення і різьбові отвори в супорті збіглися

При цьому необхідно забезпечити щільне прилягання електродвигуна стоянкового гальма до гальмівного супорта. Ні в якому разі не запресовувати електродвигун стоянкового гальма в гальмівний супорт за допомогою болтів кріплення.