Заміна ременя ГРМ Honda CR-V РД1

Заміна ГРМ Honda CR-V 1

Для виконання роботи потрібно оглядовий канава або естакада. Роботу виконуємо з помічником.

Зняття 1. Знімаємо верхню ліву опору силового агрегату. 2. Знімаємо ремені приводу допоміжних агрегатів. 3. Повертаємо колінчастий вал в положення ВМТ такту стиснення першого циліндра.

На автомобілі з АКП накидним ключем на 17 мм відвертаємо болт, ввернути в картер коробки передач.

і накидним ключем на 10 мм відвертаємо три болта кріплення кришки картера автоматичної коробки передач.

На автомобілі з МКП для зняття кришки картера зчеплення накидним ключем на 17 мм відвертаємо два болти 2 і два болта 1 ключем на 10 мм.

Монтажної лопаткою утримуємо маховик від обертання за зуби його вінця.

торцевих ключем на 19мм відвертаємо болт кріплення шківа колінчастого вала.

Виймаємо болт з шайбою. 8. Похитуючи з боку в бік, знімаємо шків з колінчастого вала.

Якщо шків не вдається зняти, спресовувати його з вата монтажними лопатками.

Щоб не втратити, витягаємо з паза шпонку. 10. Знімаємо кришку головки блоку циліндрів.

Торцевих ключем на 10 мм відвертаємо два болти кріплення верхньої кришки ременя приводу ГРМ.

Виймаємо болти з отворів. 13. Знімаємо верхню кришку.

Торцевих ключем на 10 мм відвертаємо чотири болти кріплення нижньої кришки ременя приводу ГРМ.

Знімаємо нижню кришку ременя приводу ГРМ. 16. Знімаємо з колінчастого вала зовнішню напрямну ременя. 17. Переконуємося, що мітка на зубчастому шківі колінчастого вала розташована навпроти мітки, виконаної на кришці блоку циліндрів.

Торцевих ключем на 14 мм послаблюємо болт кріплення натяжної ролика.

Для перевірки стану підшипника натяжної ролика вивертаємо болт його кріплення і знімаємо ролик разом з натяжним механізмом.

Перевірка 1. Перевіряємо стан ролика (він повинен обертатися легко, без заїдання і не мати помітного на дотик люфту). 2. Несправний ролик замінюємо.

При заміні ременя приводу ГРМ відповідно до регламенту ТО слід замінити натяжна ролик незалежно від його стану. Після зняття ременя необхідно перевірити стан насоса охолоджуючої рідини.

Врашая зубчастий шків насоса охолоджуючої рідини, перевіряємо стан підшипника насоса (шків повинен обертатися легко, без заїдань і не мати помітного на дотик люфту). 4. Візуально переконуємося у відсутності патьоків охолоджуючої рідини.

Патьоки з-під шківа насоса, свідчать про знос сальника. Насос з несправним сальником слід замінити. Патьоки з-під корпусу насоса, свідчать про необхідність заміни ущільнення.

Установка 1. Одягнувши кронштейн натяжної механізму на шпильку, кріпимо ролик болтом (на затягуючи). 2. Надіваємо пружину на натяжна механізм ролика. 3. Надіваємо ремінь приводу ГРМ на шківи розподільних валів і на зубчастий шків колінчастого вала, так щоб натягнута була передня гілка ременя. Долаючи опір пружини, заводимо задню гілку ременя на натяжна ролик. 4. Переконуємося в збігу міток на зубчастому шківі колінчастого вала і мітках на шківах розподільних валів. При необхідності переставляємо ремінь, повернувши щодо нього неправильно встановлений шків вала на потрібну кількість зубів.

Для повороту колінчастого вала можна на нього надіти шків приводу допоміжних агрегатів.

Затягуємо болт кріплення натяжної ролика моментом 54 Нм. 6. Далі встановлюємо деталі в послідовності, зворотній зняттю.

Інформація актуальна для моделей Honda ЦРВ 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 року випуску.

У комплект входять турнікети насадки, головки, подовжувачі, а також куточки. Буде потрібно безпосередньо сам важіль, а також головка на 14. Інші деталі, що входять до комплекту, обов’язково вам знадобляться в роботі по господарству.

Заміна ременя ГРМ в «Honda CR-V»

Далі розберемо, як виконується заміна ременя газорозподільного механізму на «серванті». Щоб виконати заміну, слід розташувати автомобіль на естакаді або над оглядовою ямою. Для проведення даної процедури потрібно помічник.

Дана інструкція підійде, якщо у вас «Honda CR-V» 1995-2001 років випуску.

 • Перш за все потрібно демонтувати верхню ліву опору ДВС.
 • Потім зняти ремінні приводи допоміжних агрегатів.
 • Після повернути коленвал в положення ВМТ такту стиснення 1-го циліндра. Якщо у вас машина з автоматичною коробкою передач, візьміть накидний ключ на 17, відкрутіть болт, який ввернуть в картер КПП. За допомогою накидного ключа на 10 відкрутіть 3 болта, за допомогою яких кріпиться кришка картера АКПП. Якщо ваш автомобіль з механічною коробкою, щоб зняти кришку картера зчеплення, потрібно накидний ключ на 17, з його допомогою відкрутите два болти 2 і два болта 1 ключем на 10.
 • Далі потрібно демонтувати кришку.
 • За допомогою монтажної лопатки потрібно утримувати маховик, щоб він не обертався, притримайте його за зуби вінця. Використовуючи торцевої ключ на 19, відкрутіть болт кріплення шківа коленвала.
 • Витягніть болт і шайбу.
 • Розгойдуйте вліво-вправо шків коленвала, так ви зможете легко його зняти. Не виходить демонтувати шків? Тоді спресуйте його монтажними лопатками.
 • Вийміть з паза шпонку, щоб не втратити деталь.
 • Демонтувати кришку ГБЦ.
 • Використовуючи торцевої ключ на 10, відкрутіть 2 болта кріплення верхньої кришки ремінного приводу газорозподільного механізму.
 • Далі потрібно дістати болти з отворів.
 • Після демонтувати верхню кришку.
 • Потім, використовуючи торцевий ключ на 10, відкрутіть 4 болта кріплення нижньої кришки ремінного приводу газорозподільного механізму.

Заміна ременя «Honda CR-V»: генератор, кондиціонер, ГУР і ГРМ

 • Коли потрібно робити заміну приводного ременя на «Honda CR-V»
 • Послідовна заміна ременя на «Honda CR-V»
 • Заміна ременя в ГРМ «Honda CR-V»
 • Досвідчені автомобілісти про заміну ременя на «Honda CR-V»

В автомобілі «Honda CR-V» встановлено чотири приводних ременя: на гідропідсилювачі, на кондиціонері, на генераторі і на ГРМ. І тому заміна ременя «Honda CR-V» зазвичай має на увазі діагностику і подальше проведення робіт як мінімум на перших трьох вузлах. Про знос приводного ременя свідчить характерний скрип (а іноді і посвист) при запуску автомобіля «на холодну».

Заміна ременів проводиться в певній послідовності: спочатку ГУР, потім кондиціонер і в останню чергу. генератор. Як правильно це зробити і які інструменти вам знадобляться, щоб полегшити доступ до всіх вузлів, розповімо в цій статті.

Коли потрібно робити заміну приводного ременя на «Honda CR-V»

З плином часу може знадобитися заміна ременя «Honda CR-V» унаслідок сильного зносу деталі. Кожен автомобіліст повинен знати симптоми даної неполадки. Далі розберемо самі часто зустрічаються ознаки зносу.

Коли ви заводите машину з непрогрітим мотором, ремінний привід починає скрипіти. Причина стороннього звуку полягає в тому, що деталь зношена або слід збільшити натяг ременя генератора.

Якщо скрип з’являється під час здійснення поворотів рульового колеса або ж коли воно вивернути максимально вліво або вправо, значить, ремінний привід зношений або натяг ременя гідропідсилювача недостатнє.

При появі скрипу під час включення кондиціонера слід перевірити, чи не зношений чи ремінний привід, можливо, потрібно підтягнути ремінь кондиціонера.

Заміну ременя генератора на «Honda CR-V» доведеться робити, якщо з’явилися такі ознаки:

 • на приладовій панелі висвітився індикатор розрядки акумулятора;
 • на ремінному приводі є відшарування корду, масляні патьоки, плями антифризу.

Фахівці рекомендують виконувати заміну цієї деталі на «Honda CR-V» як мінімум кожні два роки. При цьому щорічно слід перевіряти натяг.

Однак навіть у разі, коли ніяких поскрипувань не чути, заміна ременя на «Honda CR-V» може знадобитися через те, що ресурс даної деталі закінчився. Якщо ремінний привід став непридатним, а водій не звернув на це увагу, наслідки можуть бути набагато серйозніше. На ремонт автомобіля в цьому випадку ви витратите набагато більше, ніж на покупку нової деталі і оплату роботи майстра, що виконує заміну.

Рекомендується перевіряти стан ремінного приводу на «Honda CR-V» на другому техобслуговуванні. Залежно від зносу слід зробити заміну деталі. Зазвичай ця процедура проводиться кожні 90 000 км.

 • Ремінний привід «Хонди», номер в каталозі 38920-RBB-E03.
 • Ролик натяжителя, артикул 31180-PNA-J01.
 • Натягувач, номер в каталозі 31170-PNA-023.
 • Ремінний привід, артикул 31110-RWK-004.
 • Обвідний ролик, артикул 31190-RNA-003.
 • Натягувач, номер в каталозі 31170-RZP-G01.

Ті автомобілісти, які раніше виконували заміну цієї деталі на «Honda CR-V», помітили, що робити це досить складно. В підкапотному просторі з боку шківів мало отворів, розмір яких дозволить просунути руку. Деякі водії роблять спеціальний знімач з накидного ключа і головки на 14.

Послідовна заміна ременя в «Honda CR-V»

Привід додаткового агрегату в автомобілі здійснюється за допомогою ременів. Оскільки вони розташовані послідовно, щоб зробити заміну ременя приводу компресора кондиціонера на «Honda CR-V», доведеться завчасно зняти ремінний привід насоса гідропідсилювача керма. Щоб зробити заміну ременя генератора «Honda CR-V», потрібно зняти всі ремені.

Це означає, що найлогічніше замінювати ці деталі комплектом. Звичайно, якщо буде потрібно, заміну можна виконати і окремо. Якщо ви плануєте встановити деталь повторно, слід нанести на ремінний привід ризики напрямку обертання. Інакше при монтажі у вас не вийде встановити деталі в правильне положення.

Коли ремінний привід приводу компресора кондиціонера на «Honda CR-V» 1995-2001 років випуску буде демонтований, слід перевірити, в якому стані знаходиться натяжна ролик. Якщо буде потрібно, його потрібно замінити.

Як демонтувати ремінний привід на «Honda CR-V» при його заміні:

 • За допомогою домкрата потрібно підняти передню ліву частину машини, потім демонтувати переднє ліве колесо.
 • Далі потрібно прибрати ліву нижню підпірку двигуна на «Honda CR-V» 1995-2001 років випуску.
 • Після цього необхідно послабити натяг ремінного приводу насоса гідропідсилювача.
 • Потім потрібно зняти його з шківів насоса і клонували.
 • Після слід послабити натяг ремінного приводу компресора кондиціонера.
 • Тепер можна демонтувати його зі шківів компресора, клонували і натяжної ролика. Зверніть увагу на те, в якому стані знаходиться підшипник ролика. Він повинен легко крутитися, люфт. невеликий, сторонні шуми відсутні. Щоб замістити ролик торцевим ключем на 12, слід відкрутити вісь натяжителя. Після цього затискають кронштейн ролика в струбцинах, використовуючи ключ-шестигранник на 8, відкручують болт фіксації ролика. Виконують заміну деталі. Перш ніж затягнути болт, що утримує ролик, слід накласти на його різьбову частину анаеробний фіксатор різьби.
 • Слід послабити натяг ремінного приводу генератора на «« Honda CR-V »» 1995-2001 років випуску.
 • Далі слід насадити його на його шків, а потім на шків коленвала.
 • Потім слід відрегулювати натяг.
 • Після цього потрібно насадити ремінний привід насоса гідропідсилювача «Honda CR-V» 1995-2001 років випуску на його шків, а потім на шків коленвала.
 • Далі слід відрегулювати натяг.
 • Потім потрібно насадити ремінний привід компресора кондиціонера на його шків, а потім на шків коленвала.
 • Останній крок. необхідно відрегулювати натяг.

Для більшої наочності рекомендуємо вивчити відеоролик, де показана заміна ременя «Honda CR-V» третього покоління

Досвідчені автомобілісти про заміну ременя на «Honda CR-V»

Якщо ремінь кондиціонера «Honda CR-V» накрився в дорозі.

В даному авто насос кондиціонера розташований внизу, відповідно, на нього потрапляє вода, він швидко забруднюється. В результаті підшипник швидко приходить в непридатність, його просто заклинює. Чи не позаздрю ​​тому водію, хто зіткнеться з такою проблемою на трасі ».

Коли потрібно міняти ремінь кондиціонера «Honda CR-V»?

«Запитував у багатьох водіїв, коли робити заміну ременя на« Honda CR-V »? На які симптоми звернути увагу? Багато радять провести візуальний огляд: тріщинки зовні, на доріжках, що не разлохмачена чи деталь. Свистіти буде і справний ремінний привід (якщо на вулиці волого, а кондиціонер працює). Але сторонні звуки повинні швидко піти. Адже натяжітель відрегулює натяг.

А коли потрібно зробити заміну ременя генератора «Honda CR-V»? Рекомендується виконувати цю процедуру через 120 000 км пробігу разом з натяжителем і роликами ».

Як визначити знос ременя кондиціонера на «Honda CR-V»

«Заміну ременя на« Honda CR-V »потрібно робити через 45 000 км пробігу, ви відразу зрозумієте, що він зношений. Зверніть увагу на дві мітки: одна побільше, друга трохи менше. Якщо деталь нова, чи не розтягнута, то мітка буде в області великий, а якщо ремінь розтягнувся, в області маленькою. Автомеханік каже, що ремені після заміни служать довго ».

Перевірка стану ролика

 • Якщо ролик справний, він буде легко обертатися. Не повинно бути ніяких заїдань, люфт не повинен бути помітний на дотик.
 • Якщо ролик став непридатним, слід провести його заміну на «Honda CR-V». Якщо ви робите заміну ременя приводу ГРМ на «Honda CR-V», за всіма правилами технічного обслуговування необхідно виконати заміну натяжної ролика, причому не важливо, в якому він стані. Коли деталь буде знята, слід упевнитися, що насос охолоджуючої рідини справний. Як це зробити:
 • Повертайте зубчастий шків насоса антифризу, подивіться, в якому стані знаходиться підшипник насоса. Зверніть увагу на те, щоб шків обертався легко, його не повинно заїдати, люфт не повинен бути помітний на дотик.
 • Оглядаємо деталі, не повинно бути патьоків антифризу.

Якщо ви виявили патьоки, значить, сальник зношений. В цьому випадку доведеться зробити заміну насоса. Помітили протікання з-під корпусу насоса? Значить, слід виконати заміну ущільнення.

 • Перш за все потрібно надіти кронштейн натяжителя на шпильку, закріпити ролик за допомогою болта, затягувати його до кінця не потрібно.
 • Далі слід надіти пружину на натягувач ролика.
 • Потім потрібно надіти ремінь приводу ГРМ на шківи распредвалов, а також на зубчастий шків коленвала. При цьому повинна бути натягнута передня гілка деталі. Подолавши опір пружини, слід завести задню гілку деталі на натяжна ролик.
 • Після цього слід перевірити, чи збіглися мітки на зубчастому шківі коленвала, а також мітки на шківах распредвалов. Якщо буде потрібно, переставте ремінь, для цього поверніть щодо нього невірно встановлений шків вала на потрібну кількість зубів. Щоб легко повернути коленвал, надіньте на нього шків приводу допоміжних агрегатів.
 • Далі потрібно затягнути болт кріплення натяжної ролика з потрібним зусиллям, рівним 54 Нм.
 • Останній крок. вмонтовуйте деталі в зворотному порядку.

Не варто відкладати заміну ременя на «Honda CR-V». Інакше це може призвести до повного виходу з ладу автомобіля прямо під час руху. У такій ситуації, щоб відновити транспортний засіб, доведеться витратити велику суму.

Щоб цього не сталося, своєчасно проводите ТО автомобіля в термін, встановлений автовиробником. На ресурс деталей впливає як якість використовуваного пального, так і стиль водіння автомобіля. Якщо ви керуєте неакуратно і агресивно, заміна ременя «Honda CR-V» буде потрібно набагато раніше, ніж це зазначено в інструкції по експлуатації.

Щоб водіння автомобіля було безпечним, слід правильно доглядати за машиною і дотримуватися рекомендацій фахівців.

Honda CR-V RD1 РЕМІНЬ ГРМ, і що потрібно знати ще

Honda CR-V RD1 РЕМІНЬ ГРМ, і що потрібно знати ще

Honda CRV 2.0 з 1996 по 2001р. Для заміни ременя ГРМ необхідно: 1. власне сам ремінь: бажано оригінал. 14400-P7J-0042. ролик ременя ГРМ: оригінал. 14510-P30-003, можлива заміна Koyo. PU2855303. прокладка клапанної кришки: звичайна. 12341-PR4-A00, «з кільцями». 12030-PR4-000. Прокладка яка «з кільцями» дорожча за звичайну приблизно рази в 4, тому якщо в свічкових колодязях сухо, можна сміливо ставити обичную.4. заглушка распредвала: оригінал. 12513-P72-003, а інший власне і не буває При її ціною приблизно в 180руб., Щоб двигун виглядав охайно, можна змінювати не занурюючись в надмірні роздуми.5. сальники: клонували передній. 91212-PR3-003, распредвала. 91203-PR4-004, їх необхідно 2 шт. Про необхідність їх заміни: з огляду на середній вік і пробіг цих авто міняти їх, як правило, треба. Якщо тільки вони не були поміняні за минулої заміні ременя ГРМ, а побачити це можна тільки вже розібравши авто І бігати. шукати сальники в цей момент вже як правило пізно і не дуже комфортно в цей момент, їх краще просто мати знадобляться. значить знадобляться, немає. значить немає їм ціна за 230руб (оригінал природ-но) в крайньому випадку їх завжди можна повернути 6. три ременя агрегатів: генератор, гідропідсилювач, кондиціонер. Їх для простоти життя, так само краще придбати і поміняти відразу, не заморочуючись з цим питанням особливо з огляду на їх вельми низьку вартість тому набувати і ставити їх можна будь-якого виробника гучне ім’я (виробника) не позначається скільки небудь помітно на терміні їх служби вони сохнуть від часу (перш за все), і починають свистіти ну і то що летить на них з дороги так само не додає їм здоров’я покупка оригінальних ременів (у даному випадку) безглузда.7. помпа: оригінальна. 19200-P75-003, міняти чи ні. однозначно можна сказати наступне: при кожній заміні ременя ГРМ її міняти точно не буде а далі а далі так: на даний момент часу, вона в більшості машин вже змінена, можливо і не раз, треба знати коли це було якщо це невідомо чи є сумніви, то кожен може вирішити сам, що важливіше витратити, можливо зайві кошти, але повністю забезпечити міжсервісний пробіг або заощадити, добре усвідомлюючи ризик подібного підходу.в загальному випадку, можна сказати наступне: якщо вже, помпу і міняти, то тільки на ОРИГІНАЛ! Тому що, коли патьоків антифризу не видно зараз, то як правило, до наступної заміни ременя вона доживе (якщо зараз стоїть оригінальна) якщо поставити не оригінал, то при не великих пробігах, вона 3-4 роки швидше за все не проживе точно.

По термінах заміни: звичайно, в сервісній книжці, що приїхали з штатів авто, зазначений інтервал в 100 000 миль, а це приблизно 160 000 км, але бувало що власників чекав сюрприз приблизно на 120 тисячах тому бажаний інтервал заміни близько 100т.км і ще, є один момент, важливий не тільки пробіг, а й термін якщо вже пройшло більше чотирьох років, з моменту минулого заміни, ремінь поміняти треба, вже просто за віком

Підводні камені: часта помилка, при заміні ременя ГРМ, це помилка на один зуб як видимий прояв цього: ривок при перемиканні передач, на автомобілях з АКПП спроба усунути це, шляхом згортання трамблера призводить тільки до погіршення ситуації шукаються найрізноманітніші причини цього, але причина проста: помилка на один зуб!

А чи не поміняти самому? Поміняти самому можна, не складніше ніж на більшості японських автомобілів Бажано: наявність букваря по ЦРВ, і ключа, що б тримати шків коленвала його, при наявності зварювання, не складно зробити самому, з підручних матеріалів але в будь-якому випадку: тримати за шків, намотавши на нього старий ремінь агрегатів, НЕ МОЖНА. шків з гумою і він буде зірваний швидше за все просто помітно це стане не відразу а трохи згодом, коли одна його частина злізе з іншого

Відео інструкція заміни ременя ГРМ на автомобілі Honda CR-V

Ну, ось і все про, що я хотів вам розповісти в своїй сьогоднішній статті про заміну ременя ГРМ на автомобілі Honda CR-V! До швидких зустрічей друзі, підписуйтесь на мій сайт, далі чекає багато цікавих матеріалів.

Покрокова інструкція заміни ременя ГРМ на автомобілі Honda CRV

Ну, що ж, тепер давайте перейдемо до самої покрокової інструкції заміни ременя ГРМ на автомобілі Honda CR-V.

 • Знімаємо кришку двигуна
 • Знімаємо трамблер для того, щоб він нам не заважав в подальшому процесі роботи. Тримається він на 3 болтах, тому зробити це буде дуже легко.
 • Знімаємо ремінь ГУР (гідропідсилювач керма). Відкручуємо болти як показано на скріншоті.
 • Знімаємо ремінь генератора. Відкручуємо регулювальний болт.
 • Знімаємо захисний кожух ременя ГРМ. Тримається вона на 2-ух болтах діаметром 10мм.
 • Знімаємо опору подушки двигуна.
 • Знімаємо шкиф колінчастого вала, розкручуємо болт показаний стрілками
 • Торцевих ключем на 10 мм відвертаємо два болти кріплення верхньої кришки ременя приводу ГРМ.
 • Далі відвертаємо чотири болти кріплення нижньої кришки ременя приводу ГРМ.
 • Знімаємо нижню кришку ременя приводу ГРМ.
 • Знімаємо з колінчастого вала зовнішню напрямну ременя.
 • Переконуємося, що мітка на зубчастому шківі колінчастого вала розташована навпроти мітки, виконаної на кришці блоку циліндрів.
 • Торцевих ключем на 14 мм послаблюємо болт кріплення натяжної ролика.
 • Міняємо ремінь і збираємо все в зворотному порядку

Ознаки несправності ременя ГРМ на автомобілях Honda CRV 1 2 і 3-го покоління

Я думаю, кожен водій розуміє, що газорозподільна система, одна з найважливіших механізмів в автомобілі, тому вона вимагає від вас особливої ​​уваги. Тому ось, кілька основних ознак попередніх швидкого обриву ременя ГРМ на Honda CR-V.

 • Вихлоп придбав чорний відтінок
 • Надмірні вібрації силового агрегату при роботі
 • Ускладнення при запуску двигуна
 • Поява сторонніх шумів в моторі

У будь-якому випадку, при появі хоча б одного з описуваних симптомів, необхідно в першу чергу перевірити стан ременя ГРМ. Краще здійснювати цю процедуру на СТО, однак з огляду на її простоті, досвідчені автомобілісти цілком можуть зробити це і самостійно.

Крім вищеописаних непрямих ознак несправності ременя ГРМ, існують прямі «симптоми» його виходу з ладу. В даному випадку, буде потрібно проведення деякого обсягу робіт. Однак і вони не відрізняються складністю, тому цілком можуть бути зроблені самостійно. Причому дана процедура є наступним і обов’язковим етапом перевірки в разі виявлення непрямих ознак.

порядок робіт

Механіки нашої мережі СТО Honda запропонують Вам оперативний і якісний ремонт Вашого автомобіля.

Якщо не відремонтувати

Обрив ременя ГРМ Honda CR-V. це гра в рулетку “пощастить / НЕ пощастить”. Якщо пощастить, то вийде звільнитися простою заміною ременя і роликів. Якщо немає, можуть постраждати распредвал, клапана, направляючі, бугелі і навіть сама головка блоку циліндрів.

Заміна ременя ГРМ Honda CR-V

Своєчасна заміна ременя ГРМ Honda CR-V. не є примхою виробника. Згодом він розтягується, відбуваються відшарування волокон, на ремінь потрапляють масло та інші технічні рідини, що може призвести до обриву.

періодичність

Періодичність заміни ременя ГРМ Honda CR-V становить 60 тисяч кілометрів. Важливо пам’ятати, що разом з ременем, в обов’язковому порядку, слід встановити новий натяжна ролик, а також перевірити стан інших роликів і шківів. І при найменшому натяку на вироблення замінити і їх.

Ціни на заміну ременя ГРМ Honda CR-V 3 і 4

Конкурентну ціну і високу якість робіт цінують абсолютно всі наші постійні клієнти.

Зупинившись на дану марку авто, ми вивчили її як ніхто інший, від нас не сховається жодна дрібниця.

Вашого автомобіля, який би ремонт не потрібний.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми виконуємо ремонт будь-яких вузлів Honda. Не витрачайте гроші даремно там, де цього можна уникнути.

Приємне проведення часу в наших сервісах (TV, Wi-Fi, чай, кава).

Заміна ременя ГРМ на двигун В20У (В20Z) Ноnda CR-V. здійснилося.

І не дасть збрехати мені народ, бо давно я збирався поміняти ремінь ГРМ і все попутне. З чого складалася підготовка: 1. Визначення переліку необхідних запчастин і їх вигляд. Тут звичайно допомогли форуми і драйвечане.Спасібо всім, хто поділився досвідом і советом.2. Вивчення мат частини. тут теж допомогли форуми, поради та власний тривалий інтернет-серфінг. дуже докладно описано тут: zyukinsa.narod.ru/grm2.html і тут: www.yaibolita.ru/ekspl/26to-nuzhno-znat-esche.html3. Вибір сервісу де все це буде робитися. Навіщо, запитаєте ви, в сервіс якщо сам готувати до ремонту. А ось потім, що ніде мені взимку з машиною колупатися. Але віддавати НеПонял кому машину і йти, а потім їздити не знаючи що там накрутили і крутили чи взагалі не хочеться. І це при малому розкладі, а прийти і зрозуміти, що майстри розтринькати на зуб взагалі не хочеться. Загалом шукаємо сервіс, де тлумачний майстер і щоб можна було бути присутнім під час народ і постійно стояти над душею у сервісмена.Собственно радився з барнаульцев, сам запитував у знайомих і заїхав в пару мест.В підсумку родич порадив звернутися в один бокс, де мужик робить якісно і відповідально і справу свою ніби як знает.Проверіть його знання я вирішив шляхом відвідування його сервісу з метою діагностики підвіски. До того ж у мене попереду з осені стало жорстко скрипіти зліва спереду і злегка постукувати. Я сподівався, що скрипить поліуретановий сайлентблок в нижньому важелі, але в глибині душі готувався, що прийшов 3,14 здец нижньої шаровой.Ітак, приїхав на сервіс. Давай, кажу, похитнемо з пристрастю, а то скрипить (прикидаюся дурником). Майстер, щупленький хлопець в окулярах років 28-33, заліз в яму посвітив, подивився і мовчки виліз. Дивлюся взяв монтировку і знову в яму. А я надягаю рукавички і спускаюся до нього в яму і починаю активно чіпати руками хитається вузли. Напевно в цей момент він зрозумів, що я ще той нозящій тіп.Надо відзначити, що провештався він все грамотно і я сам чітко бачив і перевірив ето.Діагноз: жорсткий люфт і стукіт нижній лівій кульової опори, верхній кульовий правої. І слабкий люфт правої верхньої кульової. Також косо подивився на яйця (передні і задні). «Приїду до тебе ремонтуватися, як запчастини прийдуть». кажу я. «Приїжджай». відповідає хлопець в окулярах. «А давай ще до купи мені ремінь ГРМ поміняємо і всі складові ентого процесу? Ну і клапана відрегулюємо?. з легкою посмішкою кажу я, дивлячись йому в очі. «Приїжджай зробимо». спокійно відповів майстер Сергій. «Скільки грошей за діагностику?». питаю я. «Нічого не треба. Виїжджай. ». коротка відповідь у відповідь.

Виставлення міток ГРМ Honda СР-В:

 • Ведучий шків ременя ставиться з урахуванням ВМТ. проріз на провідному шківі повинна встати зі стрілкою масляного насоса на одній косильною волосіні.
 • Шківи розподілвалів також ставляться з урахуванням ВМТ. в лісочку встають позначки ВМТ шківів розподільних валів і стрілки на всі боки.
 • Порядок установки ременя ГРМ: ведучий шків коленвала, ролик регулювання, шків помпи, шків випускного і потім шків впускного розподільного вала.
 • Обов’язково потрібно враховувати, що зазначені шківи повинні бути в положенні ВМТ.

Honda СР-В заміна ременя ГРМ

На Honda СР-В заміна ременя ГРМ проводиться за тим же принципом, що і на інших іномарках. Заміну ГРМ автомобіля не можна назвати найпростішою процедурою, найбільш складним моментом є установка правильного натягу ременя і виставлення міток колевала і распредвала. Даній статті розберемо, що необхідно знати для правильної заміни ременя ГРМ і як провести процедуру на автомобілі Honda СР-В.

Заміна ременя ГРМ Honda СР-В 1

Ремінний привід ГРМ встановлювався на СР-В першого покоління. Наступні змінили ремінь на ланцюг, тому принцип заміни на них буде дещо відрізнятися. Розглянемо порядок заміни ременя ГРМ на автомобілі Honda СР-В РД-1 2 л 1999 року випуску (рекомендуємо також ознайомитися з відео по заміні ременя ГРМ на СР-У 1999 р).

Установка ГРМ Honda CR-V

Перевірте поєднання міток (7) і (8) з реперами.

Мітка «UP» (3) на зубчастих шківах розподільних валів повинна бути спрямована вгору.

Одягніть ремінь в наступній послідовності:

Відпустіть і затягніть болт (6) натяжителя.

Проверните колінчастий вал проти годинникової стрілки на 6 оборотів. Перевірте поєднання мітки (7).

Проверните колінчастий вал проти годинникової стрілки на 3 зуба по шківа розподільного валу.

Затягніть болт (7) натяжителя моментом 54 Н м.

Проверните колінчастий вал проти годинникової стрілки на два оберти. Перевірте поєднання міток (7) і (8) з реперами.

Встановіть демонтовані деталі в порядку, зворотному зняттю.

Затягніть болт (9) шківа колінчастого вала моментом 177 Нм.

Заміна ГРМ Honda CR-V 1

Для виконання роботи потрібно оглядовий канава або естакада. Роботу виконуємо з помічником.

Зняття 1. Знімаємо верхню ліву опору силового агрегату. 2. Знімаємо ремені приводу допоміжних агрегатів. 3. Повертаємо колінчастий вал в положення ВМТ такту стиснення першого циліндра.

На автомобілі з АКП накидним ключем на 17 мм відвертаємо болт, ввернути в картер коробки передач.

і накидним ключем на 10 мм відвертаємо три болта кріплення кришки картера автоматичної коробки передач.

На автомобілі з МКП для зняття кришки картера зчеплення накидним ключем на 17 мм відвертаємо два болти 2 і два болта 1 ключем на 10 мм.

Монтажної лопаткою утримуємо маховик від обертання за зуби його вінця.

торцевих ключем на 19мм відвертаємо болт кріплення шківа колінчастого вала.

Виймаємо болт з шайбою. 8. Похитуючи з боку в бік, знімаємо шків з колінчастого вала.

Якщо шків не вдається зняти, спресовувати його з вата монтажними лопатками.

Щоб не втратити, витягаємо з паза шпонку. 10. Знімаємо кришку головки блоку циліндрів.

Торцевих ключем на 10 мм відвертаємо два болти кріплення верхньої кришки ременя приводу ГРМ.

Виймаємо болти з отворів. 13. Знімаємо верхню кришку.

Торцевих ключем на 10 мм відвертаємо чотири болти кріплення нижньої кришки ременя приводу ГРМ.

Знімаємо нижню кришку ременя приводу ГРМ. 16. Знімаємо з колінчастого вала зовнішню напрямну ременя. 17. Переконуємося, що мітка на зубчастому шківі колінчастого вала розташована навпроти мітки, виконаної на кришці блоку циліндрів.

Торцевих ключем на 14 мм послаблюємо болт кріплення натяжної ролика.

Для перевірки стану підшипника натяжної ролика вивертаємо болт його кріплення і знімаємо ролик разом з натяжним механізмом.

Перевірка 1. Перевіряємо стан ролика (він повинен обертатися легко, без заїдання і не мати помітного на дотик люфту). 2. Несправний ролик замінюємо.

При заміні ременя приводу ГРМ відповідно до регламенту ТО слід замінити натяжна ролик незалежно від його стану. Після зняття ременя необхідно перевірити стан насоса охолоджуючої рідини.

Врашая зубчастий шків насоса охолоджуючої рідини, перевіряємо стан підшипника насоса (шків повинен обертатися легко, без заїдань і не мати помітного на дотик люфту). 4. Візуально переконуємося у відсутності патьоків охолоджуючої рідини.

Патьоки з-під шківа насоса, свідчать про знос сальника. Насос з несправним сальником слід замінити. Патьоки з-під корпусу насоса, свідчать про необхідність заміни ущільнення.

Установка 1. Одягнувши кронштейн натяжної механізму на шпильку, кріпимо ролик болтом (на затягуючи). 2. Надіваємо пружину на натяжна механізм ролика. 3. Надіваємо ремінь приводу ГРМ на шківи розподільних валів і на зубчастий шків колінчастого вала, так щоб натягнута була передня гілка ременя. Долаючи опір пружини, заводимо задню гілку ременя на натяжна ролик. 4. Переконуємося в збігу міток на зубчастому шківі колінчастого вала і мітках на шківах розподільних валів. При необхідності переставляємо ремінь, повернувши щодо нього неправильно встановлений шків вала на потрібну кількість зубів.

Для повороту колінчастого вала можна на нього надіти шків приводу допоміжних агрегатів.

Затягуємо болт кріплення натяжної ролика моментом 54 Нм. 6. Далі встановлюємо деталі в послідовності, зворотній зняттю.

Інформація актуальна для моделей Honda ЦРВ 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 року випуску.

Регулювання клапанів на Honda CR-V

Регулювання клапанів проводиться виключно на холодному двигуні і в певній послідовності: необхідно провертати коленвал за годинниковою стрілкою і на певну кількість градусів. Для установки ВМТ на зірочках рапредвалов є мітки. поєднуємо їх один на проти одного. Коли встановлена ​​мертва точка першого циліндра беремо щуп на 0.20 мм і перевіряємо зазор між клапаном і рокером на впускних клапанах. Установку виробляємо накидним ключем на «10» і плоскою викруткою. Впускні клапана повинні бути: 0.21. 0.25 мм, а випускні клапана: 0.28. 0.32 мм

Наступними регулюються клапана 3-го циліндра, оскільки порядок роботи поршнів на Honda CR-V 2.4 л: 1-3-4-2, необхідно провернути колінвал на 180 градусів. Після переходимо до 4-му і далі до другого, повторюючи процедуру перевірки і регулювання клапанів.

Після виконання всіх робіт, двигун працював як годинник. Автовласник повернувся знову в Австосервіс Honda через тиждень для заміни моторного масла і фільтра. Він зазначив, що двигун тепер працює відмінно: з’явилася тяга, знизився витрата палива.

Нам завжди приємно бачити задоволених якістю нашої роботи клієнтів. Ми працюємо на результат і дуже раді, коли одного разу заїхавши в Австосервіс Honda, ви повертаєтеся до нас знову і знову!