Заміна масла в АКПП Nissan Terrano

Як перевірити рівень масла в Nissan Terrano

Перевірка рівня речовини проводиться або безпосередньо перед доливом масла в АКПП Nissan Terrano 2014 або при плановій дефектовке. Так як конструктивно агрегат досить старий, для перевірки рівня передбачений простий пластиковий щуп. Дана деталь розташована в підкапотному просторі безпосередньо на самому корпусі коробки.

Для перевірки необхідно витягнути щуп зі спеціального патрубка / направляючої і звірити значення крапель олії зі спеціальними ризиками, зазначеними на деталі. Крім цього, наявність щупа дозволяє перевірити консистенцію речовини всередині картера, ступінь загустіння і колір.

При критичному зниженні рівня мастильного матеріалу необхідно в обов’язковому порядку провести долив нової рідини ідентичного складу і звернутися до офіційного дилера для проведення позапланового огляду АКПП.

Коли потрібно міняти масло в АКПП Nissan Terrano

Виробник видає офіційний регламент проведення всіх технічних робіт з автомобілем, як на період гарантійного обслуговування, так і на період після його закінчення. Це стосується і заміни масла в коробці Nissan Terrano. це невід’ємна частина обслуговування цього агрегату автомобіля. На даній моделі як автоматична трансмісія використовується архаїчний французький гідротрансформаторний агрегат з 4 ступенями. Дана АКПП встановлюється на багато моделей концерну і при неправильному поводженні приносить масу клопоту.

Численні зміни, перепрошивки і інші маніпуляції виробника не змінюють картину надійності кардинальним чином. В цілому агрегат без серйозних ремонтів рідко виходжує 150 тисяч км пробігу. Для сучасної коробки це досить скромний результат, але щоб його досягти, необхідно дотримуватися безліч правил експлуатації, в тому числі часто міняти трансмісійну рідина. До числа значних поломок при несвоєчасній зміні речовини відносять:

 • Перегрів внутрішньої частини в результаті недотримання температурного режиму, що загрожує повним виходом з ладу всього агрегату без можливості ремонту.
 • Пошкодження механічних деталей і частин гідротрансформатора з дорогим ремонтом.

Незважаючи на наявні проблеми, виробник заявляє планову зміну речовини раз в 130 тисяч км пробігу, тим самим виводячи цю процедуру за рамки гарантійного обслуговування. При цьому з урахуванням всіх конструктивних недоліків споживачі часто скорочують такий термін до 30-40 тисяч км пробігу, при цьому в обов’язковому порядку змінюється масляний фільтр і магніти. Разом з цим даний агрегат надзвичайно чутливий до якості продукції. У разі застосування контрафактних виробів ризик виходу з ладу збільшується багаторазово. При цьому найчастіше при серйозної поломки дана система не підлягає відновленню.

Скільки масла в АКПП Nissan Terrano

Заміна масла АКПП Nissan Terrano 2015 проводиться з урахуванням величини обсягу картера даного автомобіля. Дане значення для 4-ступінчастою АКПП встановлено в 6,8 л. Отже, при повній зміні речовини крім фільтра і магнітів знадобиться близько 13 л рідини. Це кількість речовини необхідно для повторної зміни і повного очищення картера коробки від відпрацьованого речовини.

Для часткової зміни буде потрібно лише 4 л. А для простого доливання буде використано стільки речовини, скільки не вистачає до позначки, зазначеної на ризик щупа.

масло, акпп, nissan, terrano

Заміна масла в АКПП Nissan Terrano 2014 року, 2015-го, 2016

Міняти масло в коробці Nissan Terrano важливо регулярно. Це одна з невід’ємних процедур при експлуатації даного автомобіля. Хоча модель не так давно прийшла на вітчизняний ринок, вже є досить багато екземплярів зі значними пробігами, які вимагають особливого догляду в процесі експлуатації.

Заміна масла в АКПП Nissan Terrano

Заміна масла АКПП Nissan Terrano 2015 може проводитися як з повним оновленням продукту, так і частково за допомогою простого доливання до необхідного рівня. Повне оновлення проходить в кілька етапів:

 • автомобіль необхідно підняти на підйомник і підставити спеціальну тару для зливу відпрацьованого матеріалу;
 • після цього слід відкрутити зливну пробку і дати маслу самопливом вийти в зливну тару;
 • після цього необхідно розкрити корпус АКПП і замінити магніти і масляний фільтр;
 • потім слід через заливний отвір, розташоване в підкапотному просторі, за допомогою воронки залити необхідну кількість рідини.

При повній зміні речовини процедуру зливу необхідно повторити ще раз для повного очищення системи від відпрацьованого матеріалу. Також після проведення операції необхідно на місці завести автомобіль і випробувати всі режими коробки. Не повинно виявлятися сторонніх звуків чи інших факторів, які сигналізують про несправності АКПП. Крім цього, навіть при частковому затоці речовини необхідно проводити процедуру заміни масляного фільтра.

Рекомендоване масло для Nissan Terrano

Важливість вибору продукту для даного агрегату стоїть надзвичайно гостро в силу конструктивних особливостей. Виробник регламентує перелік сертифікованих масел, які підходять для заміни масла в АКПП Nissan Terrano 2016. Однак власник може самостійно на свій страх і ризик вибрати іншого виробника трансмісійної рідини і повністю змінити марку. Крім цього, на ринку присутня 3 основних види трансміссіонок:

 • Синтетика є найпоширенішою і найпопулярнішою серед власників таких моделей. За своїми властивостями є найкращим продуктом, так як виготовляється із застосуванням великої кількості різних присадок. Даний вид забезпечує надійне охолодження агрегату навіть в умовах високих температур і багатогодинних заторів. Разом з тим даний тип продукту є найдорожчим на ринку і найчастіше підробляється. У разі використання підробки коробка незабаром вийде з ладу.
 • Напівсинтетика в порівнянні з синтетичними маслами має гіршими омивають властивостями, проте менш текучими характеристиками, що позитивно позначається при використанні в агрегатах з пробігами або при мінусових температурах. Крім цього, даний вид підробляється досить рідко, так як користується меншою популярністю.
 • Мінеральні масла користуються найменшою популярністю, так як для цього виду АКПП практично не підходять через свої низьких омивають якостей і простого складу самого речовини. Лише зрідка такий склад можна заливати в автоматичну коробку. при постійних низьких температурах, так як таке масло володіє низькою в’язкістю, що перешкоджає видавлювання через сальники рідини на морозі.

Важливе значення має параметр температурних допусків, заводом виробником він встановлений як 75w90, це означає, що експлуатація коробки дозволена при температурах от.30 до 45 на постійній основі. Більшість іменитих виробників масел дотримуються саме такого стандарту.

Масло в коробці Nissan Terrano потрібно міняти регулярно, не затягуючи з цією процедурою, важливо стежити за агрегатом на всьому життєвому циклі автомобіля. При ігноруванні інтервалів зміни і нехтуванні рекомендаціями виробника такий агрегат може не «виходити» і 100 тисяч км пробігу. При цьому уважно необхідно підходити до вибору масла. віддавати перевагу тільки оригінальним і сертифікованому продукту.

Заводом рекомендуються маловязкие масла такі як 0w40, але популярні автомобільні форуми і власники даних автомобілів рекомендують використовувати так-же масла 5w30!

Регламент заміни масла в АКПП

Згідно з рекомендаціями досвідчених автомобілістів і фахівців, періодичність заміни масла в АКПП Nissan Terrano становить 60-100 тис. Км. При необхідності цей регламент можна скоротити в залежності від якості і стану масла, рівень якого необхідно регулярно перевіряти. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з надійністю КПП. Якщо масло застаріло, це можна зрозуміти за такими ознаками:

 • Спостерігається відсутність масляного тиску в магістралі, що може бути пов’язано з низьким рівнем масла або наявністю неполадок з клапаном скидання в масляному насосі. Крім того, можливо, забруднені соленоїди або гідроблок.
 • На затяжному підйомі включена остання швидкість, спостерігається пробуксовка коліс, а коробка передач переходить на знижену
 • Автомобіль відмовляється їхати вперед або назад.
 • Коробка не перемикається з положень P або N в будь-яке інше положення.
 • Є поштовхи на будь-якій швидкості, передачі перемикаються, однак руху не відбувається.

Масло в Terrano 2014 року, 2015-го, 2016 років. є відмінність?

Якщо Ви вибираєте рекомендоване масло в Terrano по роках. то це не зовсім вірно. Протягом усього цього часу зупиняються одні і ті ж двигуни, тому рекомендації колишні, як і допуски і специфікації.

Особливості регламенту технічного обслуговування автомобіля Nissan Terrano

Nissan Terrano. автомобіль непростий. За своєю суттю, це повна копія Renault Duster. Спочатку його планували запустити тільки на ринках Азії, але потім він прижився навіть в нашій країні. Спорідненість з французьким побратимом трохи пригнічує, але японська продуманість і менталітет зробили його міцним і надійним в експлуатації.

Але йому потрібно періодичне обслуговування. Спосіб життя у кожної людини різний, відповідно і рекомендований інтервал 15 тисяч кілометрів хтось наїжджає за півтора року, а інший водій. за квартал. А при 9-годинний робочий день з їздою на швидкості 110 км / год такий пробіг вдасться наїздити вже за 15 днів.

Яке масло заливати в двигун Nissan Terrano?

Nissan Terrano II. високий автомобіль з просторим салоном і достатню площу скління. Завдяки даним характеристикам і непоганий прохідності він є популярним серед Росіян.

Уважні власники стежать за станом свого «сталевого друга», піклуючись і про його двигуні. Своєчасна заміна моторного масла і його правильний вибір стають запорукою належного функціонування «серця» іномарки.

Вибираючи масла, що заливається в Nissan Terrano 2, виробники радять купувати «синтетику».

Рекомендується «рідне» масло 0W40 або 5W30 (в залежності від клімату регіону). Можна вибрати продукцію іншого бренду, але з повністю співпадаючими характеристиками. Якщо мова йде про придбання машини з пробігом, то краще поцікавитися у минулого господаря, що саме він заливав.

Рекомендовані допуски масел для двигунів Nissan Terrano, власне як і для двигунів Renault Duster це:

.5. Періодичність заміни експлуатаційних рідин, мастильних матеріалів

Моторне масло необхідно замінювати через кожні 10 000 км пробігу. У нового автомобіля необхідно замінити масло після закінчення обкатки (через 2500 км). При заміні масла обов’язково потрібно встановити новий масляний фільтр (двигун ЗМЗ-4062) або його фільтруючий елемент (всі двигуни). Порядок заміни масла см. В підрозділах 2.3.2, 2.3.2.2 і 2.3.3.3.

У картер двигуна рекомендується заливати масло тієї ж марки, що і було в двигуні. Якщо заливають масло іншої марки, потрібно попередньо промити систему змащення двигуна маслом тієї марки, яка буде залито в двигун. Для цього злити старе масло, залити нове масло на 2-4 мм вище мітки «0» на покажчику (щупі) рівня масла. Запустити двигун і дати йому попрацювати на холостому ходу приблизно 10 хв. Потім злити масло, замінити масляний фільтр або його фільтруючий елемент і залити свіже масло.

Охолоджуючу рідину необхідно міняти один раз в 2 роки або через 60 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше). Порядок заміни охолоджуючої рідини см. В підрозділі 2.4.4. Слід мати на увазі, що охолоджуюча рідина отруйна, тому не можна засмоктувати її ротом при переливанні. При роботі з охолоджувальною рідиною рекомендується користуватися захисними окулярами, не курити і не вживати їжу. Якщо рідина потрапила на відкриті ділянки шкіри, промити їх водою з милом.

Масло в коробці передач необхідно замінювати через 60 000 км пробігу. Порядок заміни масла см. В підрозділах 3.3.2 і 3.4.2. Через кожні 20 000 км пробігу потрібно перевіряти рівень масла в коробці передач і при необхідності доливати. Рівень масла в картері коробки повинен доходити до краю отвору для заливання води. Якщо в злитому маслі є металеві частинки або воно дуже брудне, слід промити коробку. Для цього залити в її картер 0,9 л свіжого масла. Підняти домкратом задню частину автомобіля. Запустити двигун і, включивши першу передачу, дати йому попрацювати 2-3 хв. Потім злити масло і залити свіже. При перевірці рівня масла потрібно очистити поверхню сапуна від бруду і кілька разів повернути його ковпачок, щоб видалити потрапила під нього бруд.

Масло в картері заднього моста необхідно міняти через 60 000 км пробігу. Масло замінюють так само, як в коробці передач. Через 20 000 км пробігу потрібно перевіряти рівень масла в картері і при необхідності доливати. Рівень масла повинен доходити до краю отвору для заливання води. При перевірці рівня масла потрібно очистити від бруду сапун так само, як це робили для коробки передач.

Використовувати повторно злиту гальмівну рідину забороняється.

Гальмівну рідину в приводах зчеплення і гальм необхідно міняти один раз в 2 роки незалежно від пробігу автомобіля. У приводах зчеплення і гальм використовуються гальмівні рідини вітчизняного виробництва «Роса», «Роса-3», «Томь», «Нева» або їхні закордонні аналоги на не нафтовий основі, рівень якості яких не нижче DOT-3. Використовувати рідини інших марок, особливо рідини на нафтовій основі, забороняється.

Гальмівна рідина гігроскопічна, тому її не можна зберігати у відкритій тарі.

Порядок заміни гальмівної рідини наступний:

Зняти кришку бачка головного циліндра гальма.

Зняти гумові захисні ковпачки з клапанів випуску повітря на колісних циліндрах і надіти на клапани гумові шланги, кінці яких опустити в скляні посудини.

Відвернути клапани не більше ніж на один оборот і, натискаючи на педаль гальма до упору, злити рідину. У міру припинення витікання рідини з шлангів загортати клапани випуску повітря.

Вилити з судин злиту гальмівну рідину і поставити їх на місце.

Залити свіжу рідину в бачок головного циліндра, відвернути всі клапани випуску повітря на один оборот і, натискаючи на педаль гальма до упору, заповнити систему гальм. При цьому потрібно постійно доливати рідину в бачок головного циліндра. Після того як з шлангів, одягнутих на клапани випуску повітря, почне витікати чиста гальмівна рідина, загорнути клапани.

Прокачати систему гальм для видалення з неї повітря (див. Підрозділ 6.9).

Закрити корком бачок головного циліндра гальма. Зняти шланги з клапанів випуску повітря і надіти на них захисні ковпачки.

Таким же чином замінюють рідину в гідроприводі зчеплення.

Рекомендоване масло для Nissan Terrano

Важливість вибору продукту для даного агрегату стоїть надзвичайно гостро в силу конструктивних особливостей. Виробник регламентує перелік сертифікованих масел, які підходять для заміни масла в АКПП Nissan Terrano 2016

Однак власник може самостійно на свій страх і ризик вибрати іншого виробника трансмісійної рідини і повністю змінити марку. Крім цього, на ринку присутня 3 основних види трансміссіонок:

 • Синтетика є найпоширенішою і найпопулярнішою серед власників таких моделей. За своїми властивостями є найкращим продуктом, так як виготовляється із застосуванням великої кількості різних присадок. Даний вид забезпечує надійне охолодження агрегату навіть в умовах високих температур і багатогодинних заторів. Разом з тим даний тип продукту є найдорожчим на ринку і найчастіше підробляється. У разі використання підробки коробка незабаром вийде з ладу.
 • Напівсинтетика в порівнянні з синтетичними маслами має гіршими омивають властивостями, проте менш текучими характеристиками, що позитивно позначається при використанні в агрегатах з пробігами або при мінусових температурах. Крім цього, даний вид підробляється досить рідко, так як користується меншою популярністю.
 • Мінеральні масла користуються найменшою популярністю, так як для цього виду АКПП практично не підходять через свої низьких омивають якостей і простого складу самого речовини. Лише зрідка такий склад можна заливати в автоматичну коробку. при постійних низьких температурах, так як таке масло володіє низькою в’язкістю, що перешкоджає видавлювання через сальники рідини на морозі.

Важливе значення має параметр температурних допусків, заводом виробником він встановлений як 75w90, це означає, що експлуатація коробки дозволена при температурах от.30 до 45 на постійній основі. Більшість іменитих виробників масел дотримуються саме такого стандарту

Як перевірити рівень масла в Nissan Terrano

Перевірка рівня речовини проводиться або безпосередньо перед доливом масла в АКПП Nissan Terrano 2014 або при плановій дефектовке. Так як конструктивно агрегат досить старий, для перевірки рівня передбачений простий пластиковий щуп. Дана деталь розташована в підкапотному просторі безпосередньо на самому корпусі коробки.

Для перевірки необхідно витягнути щуп зі спеціального патрубка / направляючої і звірити значення крапель олії зі спеціальними ризиками, зазначеними на деталі. Крім цього, наявність щупа дозволяє перевірити консистенцію речовини всередині картера, ступінь загустіння і колір.

При критичному зниженні рівня мастильного матеріалу необхідно в обов’язковому порядку провести долив нової рідини ідентичного складу і звернутися до офіційного дилера для проведення позапланового огляду АКПП.

яке масло в коробці, заміна, перевірка рівня

Міняти масло в коробці Nissan Terrano важливо регулярно. Це одна з невід’ємних процедур при експлуатації даного автомобіля. Хоча модель не так давно прийшла на вітчизняний ринок, вже є досить багато екземплярів зі значними пробігами, які вимагають особливого догляду в процесі експлуатації.

Коли потрібно міняти масло в АКПП Nissan Terrano

Виробник видає офіційний регламент проведення всіх технічних робіт з автомобілем, як на період гарантійного обслуговування, так і на період після його закінчення. Це стосується і заміни масла в коробці Nissan Terrano. це невід’ємна частина обслуговування цього агрегату автомобіля. На даній моделі як автоматична трансмісія використовується архаїчний французький гідротрансформаторний агрегат з 4 ступенями. Дана АКПП встановлюється на багато моделей концерну і при неправильному поводженні приносить масу клопоту.

Численні зміни, перепрошивки і інші маніпуляції виробника не змінюють картину надійності кардинальним чином. В цілому агрегат без серйозних ремонтів рідко виходжує 150 тисяч км пробігу. Для сучасної коробки це досить скромний результат, але щоб його досягти, необхідно дотримуватися безліч правил експлуатації, в тому числі часто міняти трансмісійну рідина. До числа значних поломок при несвоєчасній зміні речовини відносять:

 • Перегрів внутрішньої частини в результаті недотримання температурного режиму, що загрожує повним виходом з ладу всього агрегату без можливості ремонту.
 • Пошкодження механічних деталей і частин гідротрансформатора з дорогим ремонтом.

Незважаючи на наявні проблеми, виробник заявляє планову зміну речовини раз в 130 тисяч км пробігу, тим самим виводячи цю процедуру за рамки гарантійного обслуговування. При цьому з урахуванням всіх конструктивних недоліків споживачі часто скорочують такий термін до 30-40 тисяч км пробігу, при цьому в обов’язковому порядку змінюється масляний фільтр і магніти. Разом з цим даний агрегат надзвичайно чутливий до якості продукції. У разі застосування контрафактних виробів ризик виходу з ладу збільшується багаторазово. При цьому найчастіше при серйозної поломки дана система не підлягає відновленню.

Важливо! Terrano. кросовер, отже, навантаження на агрегат зростає відповідно підвищеній масі, тим самим коробка відчуває підвищені навантаження незалежно від режиму водіння. Тому часта зміна масла в даній системі є обов’язковою для збереження початкових якостей коробки хоча б до 100 тисяч км пробігу.

Масло в коробці Nissan Terrano потрібно міняти регулярно, не затягуючи з цією процедурою, важливо стежити за агрегатом на всьому життєвому циклі автомобіля. При ігноруванні інтервалів зміни і нехтуванні рекомендаціями виробника такий агрегат може не «виходити» і 100 тисяч км пробігу. При цьому уважно необхідно підходити до вибору масла. віддавати перевагу тільки оригінальним і сертифікованому продукту.

Хвилинку.

Увімкніть файли cookie і перезавантажте сторінку.

Цей процес автоматичний. Ваш браузер найближчим часом перенаправить вас на запитаний контент.

Скільки масла в АКПП Nissan Terrano

Заміна масла АКПП Nissan Terrano 2015 проводиться з урахуванням величини обсягу картера даного автомобіля. Дане значення для 4-ступінчастою АКПП встановлено в 6,8 л. Отже, при повній зміні речовини крім фільтра і магнітів знадобиться близько 13 л рідини. Це кількість речовини необхідно для повторної зміни і повного очищення картера коробки від відпрацьованого речовини.

Для часткової зміни буде потрібно лише 4 л. А для простого доливання буде використано стільки речовини, скільки не вистачає до позначки, зазначеної на ризик щупа.

Заміна масла в АКПП Nissan Terrano 2014

Рекомендоване масло для Nissan Terrano

Важливість вибору продукту для даного агрегату стоїть надзвичайно гостро в силу конструктивних особливостей. Виробник регламентує перелік сертифікованих масел, які підходять для заміни масла в АКПП Nissan Terrano 2016. Однак власник може самостійно на свій страх і ризик вибрати іншого виробника трансмісійної рідини і повністю змінити марку. Крім цього, на ринку присутня 3 основних види трансміссіонок:

 • Синтетика є найпоширенішою і найпопулярнішою серед власників таких моделей. За своїми властивостями є найкращим продуктом, так як виготовляється із застосуванням великої кількості різних присадок. Даний вид забезпечує надійне охолодження агрегату навіть в умовах високих температур і багатогодинних заторів. Разом з тим даний тип продукту є найдорожчим на ринку і найчастіше підробляється. У разі використання підробки коробка незабаром вийде з ладу.
 • Напівсинтетика в порівнянні з синтетичними маслами має гіршими омивають властивостями, проте менш текучими характеристиками, що позитивно позначається при використанні в агрегатах з пробігами або при мінусових температурах. Крім цього, даний вид підробляється досить рідко, так як користується меншою популярністю.
 • Мінеральні масла користуються найменшою популярністю, так як для цього виду АКПП практично не підходять через свої низьких омивають якостей і простого складу самого речовини. Лише зрідка такий склад можна заливати в автоматичну коробку. при постійних низьких температурах, так як таке масло володіє низькою в’язкістю, що перешкоджає видавлювання через сальники рідини на морозі.

Важливе значення має параметр температурних допусків, заводом виробником він встановлений як 75w90, це означає, що експлуатація коробки дозволена при температурах от.30 до 45 на постійній основі. Більшість іменитих виробників масел дотримуються саме такого стандарту.

Важливо! Головним критерієм при виборі рідини є його справжність. На ринку зустрічається безліч підробок, з якими борються виробники масел, але при придбанні поза офіційного дилера необхідно проявляти пильність, звіряти номери на упаковці на сайті виробника, а також звертати увагу на всі захисні елементи у вигляді голограм, насічок на корпусі тари.

Заміна масла в коробці передач Nissan Terrano

В середині літа компанія Nissan відкликала близько 5500 седанів Maxima 2016 модельного року, щоб відремонтувати кільце ущільнювача в паливній магістралі, яке могло від’єднатися і привести до витоку палива після аваріі.Отзив було розширено: в цілому 46 846 моделей Altima з 2013 по 2016 модельні роки і Maxima 2016 модельного року, всі з 3,5-літровим двигуном V6. Проблема в ущільненні

Прототип V6 Nissan в Ле-Мане стане двигуном для наступного GT-R

Ви можете скільки завгодно сперечатися про те, чи мають гонки якийсь стосунок до дорожніх автомобілям.І поки ви це робите, Nissan буде максимально використовувати можливості свого GT-R LM Nismo. Фактично, останні звіти вказують на те, що японський автовиробник буде використовувати двигун (або деяку його версію) в GT-R наступного покоління. Nissan GT-R LM Nismo, для тих, хто міг його пропустити, є радикальним

Nissan Maxima мало не знищили

Оновлений Nissan Maxima 2016 року надійде в продаж на початку червня, але, за даними Automotive News, ця модель восьмого покоління майже не побачила свет.Ето слово П’єра Луана, віце-президента з планування продукції в Північній Америці. «Багато людей вважають, що це був занедбаний висновок, що, звичайно, ми продовжимо роботу з ще однією Maxima». сказав Лоінг Automotive News. “Але, чесно кажучи,

уламки

Муфта зчеплення неминуче зношується з часом. А в АКПП є кілька зчеплень. Завдання зчеплення. «Прослизати». Але при ковзанні частина матеріалу на цих муфтах стирається. Цьому сміттю нікуди діватися, крім як в саму рідину. Є також інші джерела сміття в коробці передач, такі як підшипники і рухомі компоненти, які з часом зношуються.

Сміття потрапить в трансмісійну рідина. Це неминучий факт того, як працюють рухомі частини.

Заміна масла в АКПП Nissan Terrano

Заміна масла АКПП Nissan Terrano 2015 може проводитися як з повним оновленням продукту, так і частково за допомогою простого доливання до необхідного рівня. Повне оновлення проходить в кілька етапів:

 • автомобіль необхідно підняти на підйомник і підставити спеціальну тару для зливу відпрацьованого матеріалу;
 • після цього слід відкрутити зливну пробку і дати маслу самопливом вийти в зливну тару;
 • після цього необхідно розкрити корпус АКПП і замінити магніти і масляний фільтр;
 • потім слід через заливний отвір, розташоване в підкапотному просторі, за допомогою воронки залити необхідну кількість рідини.

При повній зміні речовини процедуру зливу необхідно повторити ще раз для повного очищення системи від відпрацьованого матеріалу. Також після проведення операції необхідно на місці завести автомобіль і випробувати всі режими коробки. Не повинно виявлятися сторонніх звуків чи інших факторів, які сигналізують про несправності АКПП. Крім цього, навіть при частковому затоці речовини необхідно проводити процедуру заміни масляного фільтра.

Nissan Terrano | Інструкції по ремонту трансмісії

Тут ви можете завантажити інструкції по ремонту АКПП Nissan Terrano, схеми, діаграми, інформацію про тип рідини і обсязі. Який би тип Nissan Terrano ви не придбали, ми допоможемо вам з інструкціями, які навчать вас, як самостійно обслуговувати коробку передач.

Роки Тип трансмісії Тип двигуна Трансмісія Інформація
2002-05 4 SP Задній привід / 4WD L4 3.0L JR403E
2002-2005 Задній привід 3 JR403E
2002-2005 4WD 3 JR403E
2000-02 4 SP Задній привід / 4WD L4 2.7L V6 3.3L RE4R01A JR402E
2000-2002 Задній привід 2.7L RE4R01A
2000-2002 4WD 2.7L RE4R01A
2000-2002 Задній привід 3.3L RE4R01A

2000-2002 4WD 3.3L RE4R01A

.

Як часто потрібно міняти рідину для автоматичної коробки передач?

Необхідність періодично міняти масло для автоматичної коробки передач в автомобілі часто не береться до уваги, особливо в таких регіонах, як Великобританія, де автоматичні коробки передач набагато менш поширені, ніж, скажімо, в США. Більшість людей знають, що їх моторне масло необхідно регулярно міняти. Однак коли справа доходить до трансмісії, вони можуть залишити рідина без змін, поки щось не піде не так.

По правді кажучи, автоматична трансмісія може зіткнутися з багатьма проблемами, яких не уникнути ніяка заміна масла. Але, з огляду на вартість ремонту (або, що ще гірше, заміни) автоматичної коробки передач, не варто ризикувати проблемами, які може запобігти заміна масла.

Тепер, перш ніж ми перейдемо до питання коли, давайте подивимося, чому.

АКПП. дуже складні звірі. У порівнянні з цим механічна коробка передач проста, і більшість проблем, які з нею виникають, пов’язані з помилкою водія або, по крайней мере, поглиблюються водітелем.Однако з автоматичною коробкою передач ви, здебільшого, навіть не зможете управляти нею «неправильно». Може бути, якщо дуже постаратися.

Усередині автоматичної коробки передач відбувається набагато більше, а це значить, що багато що може піти не так, як би ви не водили.

І ваша трансмісійна рідина грає ключову роль у всьому цьому.

Масло у вашій автоматичній коробці передач. це не просто мастило для рухомих частин. Він також відповідає за харчування внутрішньої гідравліки трансмісії і за охолодження всього устройства.Короче кажучи, всюди.