Starline як дізнатися модель по брелка

Як визначити модель автосигналізації по брелка Starline

Купуючи машину з рук, Ви зазвичай отримуєте і вже встановлену сигналізацію. Однак супровідні папери при цьому втрачаються, а незнання господарем точної моделі. далеко не рідкість. Тому, якщо Вам надалі доведеться зіткнутися з необхідністю зміни налаштувань сигналізації, потрібно спочатку розібратися, як дізнатися модель автосигналізації Starline за зовнішнім виглядом брелока. З огляду на ширину модельного ряду (з усіма моделями попередніх поколінь), це не так просто.

сучасні моделі

У найбільш дешевою A-серії в залежності від покоління використовуються різні брелоки. У StarLine A93 / А63 спочатку застосовувався брелок у формі, близькій до скошеного паралелепіпеда, було збережено виступаніє першої кнопки.

Однак ця автосигналізація стала завидною довгожителем, і для «освіження» зовнішнього вигляду брелок на останніх серіях був видозмінений, отримавши дисплей в стилі сучасних сигналізацій п’ятого покоління (сигналізації з автозапуском), але на відміну від них. в традиційній, а не инверсной, забарвленням.

На сигнализациях Starline A39 і А36 (це ті ж А93 і А63, але поставляються виключно в автосалони) брелок використовувався без змін від базової моделі. Чи не змінювався брелок і в «економічною» комплектації A93 ECO, але зате в A63 ECO оновився.

Надалі на ринок вийшла «повноцінна» А-серія четвертого покоління. Ці сигналізації відрізнялися початкової інтеграцією CAN-модуля в усіх комплектаціях і формою брелока. дизайнери повернулися до часів сигналізацій Dialog Flex.

Одночасно з виходом четвертого покоління сигналізацій StarLine маркетологи компанії виділили окрему лінійку сигналізацій для позашляховиків, назвавши її D-серією. Ніяких реальних відмінностей в конструкції, крім нового прямокутного брелока, сигналізації «позашляхової» серії зі звичайними не мали. У продаж брелоки сигналізації Starline D64 і D94 йшли в двох кольорах: синьою і червоною. При цьому, на відміну від А61 4х4 і А91 4х4, четверта кнопка брелока у них функціональна, самі ж брелоки зовні абсолютно ідентичні.

У серії B збереглися «обмилочние» брелоки, дисплей в них також не змінювався.

Серія E після поновлення (моделі Е60.1, Е90.1, Е61.1, Е91.1, Е63, Е93) не міняла конструкцію брелока. Оновлений брелок був тільки в п’ятому поколінні (Starline Е95, Е65). Екран поміняв орієнтацію на вертикальну, графіка на ньому була уніфікована з інтерфейсом мобільного додатка StarLine:

Серія А п’ятого покоління отримала той же екран.

StarLine серії D легко впізнати за прямокутному червоного корпусу. Оновлений інверсний дисплей «переїхав» і сюди.

І, нарешті, на ринок вийшли сигналізації шостого покоління. Серія В і додав до неї нова серія X впізнати за знайомому раніше в B-серії «обмилки», а орієнтація дисплея знову стала горизонтальною, але інверсна забарвлення збереглася від сигналізацій п’ятого покоління. Замість рідкокристалічного екрана тепер використовується OLED.

Starline А66 і А96 знову отримали скошений корпус брелока, але екран у них тепер новий, до того ж кольоровий.

В Е-серії відмовилися від вертикальної орієнтації екрану, та й він сам виглядає тепер набагато простіше і дешевше, ніж в п’ятому поколінні. Це не дивно. тепер сама Е-серія позиціонується як більш дешева, в той час як в п’ятому поколінні була однією з самих «крутих».

Моделі сигналізації Starline, зняті з випуску

Різні види сигналізацій StarLine використовували різні типи основних брелків. На знятих з випуску сигнализациях серії A покоління Twage (А2, А4, A6, А8, А9) застосовувався основний брелок з характерною тонкої антеною, захищеною окремим елементом корпусу.

StarLine A6:

StarLine A4:

У цьому місці брелок тріскається при частому носінні в кишені. На відміну від A-серії, що випускалася одночасно з нею і належала до того ж поколінню серія В використовувала більш міцний брелок, де корпус складався тільки з двох половинок, а антену закривав фігурний виступ.

StarLine B6:

У серії С цього ж покоління брелок зберіг загальні риси По-серії, але мав двоколірний корпус з іншим принципом розбирання. «Хвороба» С-серії. це тріщини вушка, до якого кріпиться карабін.

Покоління Dialog мало відрізнялося зовні. Характерна відмінність. це перехід на русифіковані екрани.

Сигналізації без автозапуску (B6 Dialog, A61 Dialog) при тому ж оформленні корпусу відрізнялися іконками нижнього ряду:

В останній рік випуску була створена серія сигналізацій А61 / А91 в комплектації «4х4». в них використовувався прямокутний брелок від D-серії. Оскільки D-серія використовує чотири кнопковий брелоки, а A91 / A61. кнопковий, остання кнопка на цих автосигналізація включає підсвічування екрану без будь-якого додаткового функціоналу.

Зліва направо. брелок StarLine A61 4 × 4, StarLine A91 4 × 4:

Надалі сімейство Dialog було вдосконалено, перетворившись в Dialog Flex. до вже існуючого функціоналу були додані гнучко програмовані додаткові канали, які є надалі обов’язковою рисою сигналізацій StarLine. З’явилася підтримка CAN-шини.

Був переглянутий дизайн брелоків. Змінився їх вид, антена була прибрана всередину корпусу, брелок придбав форму «змилка», набагато зручнішу. Перша кнопка брелока збільшилася в розмірах і переїхала в виступ, зробивши інтуїтивний пошук потрібної кнопки швидше.

У серії B «Обмилювання» брелоків досягло апогею. Сигналізації В62 і B92 мали однаковий корпус, розрізняючи лише поруч іконок (у B62 були відсутні іконки автозапуску за таймером і по температурі). Самі екрани були аналогічні відповідно А61 і А91.

Ті ж екрани використовувалися і в автосигналізація E60 і E90 (відмінності також в нижньому ряду іконок), але самі брелоки отримали власні корпусу. На відміну від більшості моделей брелоків, де позначення кнопок чисто символічні, тут на кнопках постановки і зняття з охорони однозначні зображення.

З плином часу StarLine стали використовувати все більшу уніфікацію. Якщо у сигналізацій Twage можна було розрізнити по брелоку навіть сигналізації однієї серії, то тепер відрізнити ту ж А94 від А92 по виду брелка не вийде. але ж це не просто різні, а абсолютно різні сигналізації.

Пощастить, якщо на брелоку збережеться заводська наклейка. в її шифр побачите і найменування моделі сигналізації, цей код дублює той, що наноситься на коробку і центральний блок. Наприклад, на брелоку Е90 вказано код на зразок:

Якщо ж наклейка затерта, то розрізнити моделі з однаковими брелоками можна по іншим елементам комплектації. Тут найнадійніший спосіб. це спробувати увійти з основного брелока в меню настройки датчика удару, як ми вже писали раніше. Так як до четвертого покоління використовувався зовнішній датчик, що настроюється викруткою, то на сигналізації А92 у Вас увійти в меню не вийде. Якщо ж меню стане доступним. то у Вас в руках брелок від А94.

Ще дещо корисне для Вас:

Визначення моделі за допомогою пошукових систем

Зараз у таких пошукових систем, як Google або Яндекс, є функція пошуку по фотографії. Тому досить просто сфотографувати брелок і скористатися можливістю пошуку по картинці. Пошукова система сама видасть всю інформацію.

Визначити модель за допомогою On Line ресурсів

Для цього типу пошуку можна скористатися спеціальними ресурсами. Наприклад, ідеально для цього підійде офіційний сайт Starline.

Як визначити модель сигналізації по брелка Starline

Визначення моделі сигналізації по брелоку може в деяких випадках дуже сильно допомогти, наприклад, щоб розібратися з поломкою або прибрати її з автомобіля. У цій статті буде написано, як визначити сигналізацію Starline по брелоку.

Визначити модель за зовнішнім виглядом

Визначити, яка в автомобілі використовується модель сигналізації Starline, досить важко, так як деякі моделі постійно перемішувалися.

Якщо брелок схожий на «змилок», то це, швидше за все, моделі з серії Х або У.

starline, дізнатися, модель, брелка

Якщо брелок має прямокутну форму, то це напевно моделі серії D.

Якщо брелок виглядає дуже дешево і просто, а також має малий розмір, то це точно серія Е.

Форма паралелограма зустрічається, в сучасних версіях, тільки у моделей А66 і А96.

Моделі сигналізації Starline, зняті з випуску

У різних видів сигналізації брелоки виглядають по-різному. Наприклад, на знятих з виробництва версіях серії А в поколінні Twage використовувалася характерна для таких брелоків конструкція, в якій була тонка антена і окремі елементи, призначені для захисту.

Однак через такого будови брелок може потріскатися при носінні в кишені, тому вони не дуже зручні. В цьому відношенні набагато краще виглядають брелоки серії В, які мають поліпшену міцністю. Досягти цього вдалося за допомогою спеціального будови корпусу і фігурного виступу, який закриває антену.

Серія С перейняла все краще у серії В, але при цьому у брелока був доданий двоколірний екран. Однак у цієї моделі з’явилася нова проблема. вушко, за допомогою якого кріпиться карабін, через деякий час починає покриватися тріщинами.

Далі йде покоління моделі Dialog, який практично нічим не відрізнявся від свого попередника. Єдине чільне відмінність. написи на дисплеї були переведені на російську мову.

В останній рік випуску цієї моделі були розроблені нові види сигналізацій. У них в якості прототипу використовувався дизайн брелока від серії D. Однак у цих брелоків було чотири кнопки, які відповідали за чотири функції. У нових моделях було три функції, тому за них відповідали тільки три кнопки, а четверту переробили під включення підсвічування екрану.

Через деякий час сімейство Digital було вдосконалено, через що нові моделі стали називатися Dialog FLEX. У нових моделях були додані нові функції начебто додаткових каналів, які пізніше стали обов’язковими для будь-якої сигналізації Starline.

Разом з модернізацією змінився дизайн брелока. Антена більше не випирає з корпусу, а захована в ньому. Крім того, сама форма брелока стала набагато зручніше, перетворившись на подобу «змилка». Також перша кнопка стала набагато зручніше, так як вона почала виділятися, завдяки чому її можна швидко знайти.

У серії В брелок остаточно перетворився на «змилок» і став мати згладжені кути. У моделей В92 і В62 корпус у брелоків був однаковий. Дисплей ж повністю перекочував з серії А61 і А91.Также ці дисплеї були використані у брелоків автосигналізації Starline Е60 і Е90, однак корпус у них повністю змінився. Раніше однозначних позначень про те, які кнопки на корпусі за що відповідають, не було. У цих версіях вперше ці позначення з’явилися.

сучасні моделі

У бюджетній серії А в кожної з моделей брелоки практично завжди змінюються. На самому початку в якості форми використовувався паралелепіпед. Також збереглося стало вже класичним виступ першої кнопки.

Пізні сигналізації серії А жили дуже довго завдяки своїй зручності і популярності. Через це Starline довелося змінювати брелоки для цих моделей, роблячи їх більш сучасною. У підсумку в більшості моделей серії А зараз використовується дисплей від сигналізацій п’ятого покоління з традиційною забарвленням.

starline, дізнатися, модель, брелка

Пізніше вийшла сигналізація серії А четвертого покоління, в якій використовувалися нові функції. Брелоки при цьому практично не змінилися.

Однак в один час з А-серією четвертого покоління вийшла серія D, яка призначена виключно для використання на позашляховиках. Брелоки при цьому зберегли свій функціонал і будова. Єдино, що змінилося. форма, так як тепер брелоки стали повністю прямокутні. Забарвлень було дві. червона і синя. Всі чотири кнопки на корпусі брелока функціональні.

Серія В все також була схожа на «змилок». Дисплей також залишився без змін.

У серії Е після того, як її оновили, структура брелока не змінювалася. Тільки коли вийшла серія Е п’ятого покоління були помічені зміни. Так, наприклад, екран тепер розташовується вертикально, а інтерфейс став схожий на додаток Starline.

У п’ятого покоління серії А також змінилася орієнтація екрану.

У серії D корпус через деякий час був модернізований і таким чином став більш впізнаваний. Тепер він виглядав як прямокутник з червоним корпусом. Вертикальне зображення екрана з’явилося і тут.

І ось, саме останнє покоління сигналізацій, шосте. Серія В, а також нова серія Х стали мати впізнаваний, схожий на «змилок», брелок, а екран повернувся в горизонтальне положення. Однак інверсівние забарвлення залишилася. Також був змінений застосовувався раніше рідкокристалічний екран. Йому на зміну прийшов OLED.

Моделі А66 і А96 змінилися і став схожий на паралелограм. Екран також змінився і став кольоровим.

У серії Е вертикальна орієнтація була прибрана. Дизайн став набагато простіше, ніж раніше, і виглядає дуже дешево. Зроблено це було намір, так як серія Е тепер стала бюджетної незважаючи на те, що була найкращою в п’ятому поколінні.

Визначення моделі за функціональними можливостями

Для того, щоб знайти модель по функціональним можливостям, потрібно просто забити їх в пошукових системах. У пошуковій видачі з’являться всі моделі, які мають такі функції, і залишиться тільки порівняти зовнішній вигляд.

Як ідентифікувати модель по маркуванню?

Визначити марку і модель сигналізації можна за маркуванням, яка розташовується на задній кришці брелока управління. Для цього необхідно перевернути пристрій і знайти на ньому наклейку зі штрих-кодом. Під нею знаходиться рядок, яка починається з ідентифікаційного номера примірника охоронної системи, що складається з 8 символів (наприклад, ID: NJQ578LO). Потім після пробілу прописана модель сигналізації, як правило, складається з 1 літери і 1-2 цифр. Таким же чином можна визначити вид охоронного комплексу і по запасному брелоку.

Розташування інформації про модель сигналізації Starline

Не завжди наклейка з маркуванням зберігається в незмінному вигляді: якщо пульт експлуатувався неакуратно, вона може стертися або загубитися зовсім. У такій ситуації існує ще один спосіб як дізнатися модель сигналізації Starline по брелка: можна розібрати пристрій. Нерідко назва охоронної системи дублюється на корпусі пульта зсередини. Також має сенс перевіряти наявність інформації про серію брелока під кришкою, що закриває елемент живлення.

Визначаємо модель автосигналізації Starline по брелоку

Пізнати конкретний тип охоронного комплексу Starline можна, візуально порівнявши основний пульт з зображеннями брелоків цієї ж марки. Крім того, існують інші перевірені способи дізнатися модель сигналізації Starline по брелка, наприклад, за його маркуванні або за допомогою інтернет-сервісів.

Як ідентифікувати модель по маркуванню?

Характерні особливості лінійок Starline

Ідентифікація моделі по вбудованим функціям

Визначення марки за супровідною документацією на автомобіль

За допомогою інтернет-сервісів

Визначити модель автосигналізації Starline по брелоку можна за допомогою таких інтернет-сервісів:

 • На офіційному сайті Starline розміщений інтернет-каталог як існуючих моделей сигналізації, так і зразків, знятих з виробництва. У кожного охоронного комплексу, представленого на ресурсі, є зображення брелока управління. Користувач має можливість візуально порівняти свій пульт з картинками, розміщеними на сайті, і ідентифікувати модельний ряд і номер пристрою.
 • Крім офіційних джерел, можна скористатися ресурсом «Викрадення. немає «. На ньому також розміщені зображення брелоків різних марок сигналізації, в тому числі і Starline. Крім того, фахівцями даного сайту створено співтовариство. де автовласник має можливість викласти фото пульта і отримати коментарі від інших користувачів, які можуть знати відповідь.
 • Існує ще один варіант ідентифікації пристрою. за допомогою пошукової системи Google по зображеннях. Слід сфотографувати брелок, бажано в хорошій якості, і завантажити картинку в пошук. Google знайде всі пов’язані зображення, під якими господар автомобіля зможе подивитися назва моделі і встановити, до якої серії вона належить.

Пошук по фотографії брелока в Google покроково здійснюється так:

Модельний ряд D

Пульти охоронної системи Starline D-моделі (D64, D94) виробляються спеціально для автомобілів класу «J» (кросовер, позашляховик), тому на дисплеї брелока зображена машина саме цього типу.

 • корпус блоку управління має строгу прямокутну форму з тонкою чорною рамкою навколо дисплея і випускається в двох кольорах: червоному і синьому;
 • серія 94 виробляється з автозапуском ДВС (двигуна внутрішнього згоряння), на відміну від 64;
 • D94 має інший набір піктограм в нижній частині екрана, наприклад, відсутня іконка беззвучний режим, замість неї. символ у вигляді термометра.

На даний момент виробник продовжує поставляти моделі серії D, розробляючи нові модифікації зовнішнього вигляду.

Зображення пультів протиугінного комплексу Starline D-серії:

Модельний ряд У

Пульти охоронного комплексу Starline В-моделі. В6 і В9 мають такі особливості:

 • брелоки схожі на пристрої моделі А61 / 91: зовнішня антена таким же чином об’єднана з пультом в монолітний корпус;
 • проте є деякі розбіжності між А і В серією в нижніх іконках. в останньому написі на піктограмах дворядкові, а капот і фари зображеного автомобіля мають чорний колір;
 • пульти «сигналок» B6 і B9 можна відрізнити за наявністю у дев’ятої моделі значка термометра.

На фото представлені брелоки моделей В6 і В9:

Визначити брелоки моделей В62, В92 можна за такими ознаками:

 • різновид корпусу цих брелоків відрізняється округлою формою і помаранчевим кольором кнопок;
 • у B62, в порівнянні з В92, відсутні іконки автозапуску двигуна по таймеру і температурі в моторному відсіку;
 • останнє покоління серії В зберегло схожий корпус, але дисплей змінився з рідкокристалічного на OLED.
starline, дізнатися, модель, брелка

Визначити брелок моделей В64, У94 можна так:

 • пристрої мають точно такий же корпус, як і В62 / 92;
 • дисплей відрізняється більш широким набором функцій, наприклад, має датчик удару / нахилу і підтримує авторизацію по PIN-коду.

На даний момент ці моделі зняті з виробництва і зустрічаються на авто більш раннього року випуску.

Характерні особливості лінійок Starline

Характерні відмінності блоків сигналізації Starline без зворотного зв’язку або з нею:

 • унікальна форма брелока;
 • колір корпусу;
 • тип орієнтації екрану;
 • кількість і розташування кнопок управління;
 • піктограми на дисплеї пульта і їх призначення;
 • тип антени (зовнішня або вбудована).

Ідентифікація моделі по вбудованим функціям

Визначити по брелоку, яка встановлена ​​сигналізація марки Starline, можна за функціями, які з’являтимуться на екрані пристрою у вигляді піктограм. Наприклад, опція автозапуску ДВС присутній тільки у моделей з цифрою «9», а сигналізації А6 / А9 і А91 не мають можливості працювати з КАН-модулем.

Автовласник, що знає всі функції пульта управління, без праці здатний визначити модель охоронного комплексу Starline по таблиці:

функція А6, А9 А61 А64 А91 А94 А93 В64 У94 D64 Е60 Е90
діалоговий код є є є є є є є є є є є
Шок-сенсор є є є є є є є є є є є
датчик нахилу є є є є є є є є є є є
Сенсор температури всередині салону є є є є є є є є є є є
Автоматичний запуск двигуна немає немає немає є є є немає є немає немає є
турботаймер є є є є є є є є є є є
CAN-інтерфейс немає немає є немає є є є є є є є
Модульна архітектура немає немає є немає є є є є є є є
Гнучкі сервісні канали немає немає є немає є є є є є є є
Безшумна робота блоку (відключення звукових сповіщень) немає немає є немає є є є є є є є
Контроль каналу зв’язку немає немає є немає є є є є є є є

Огляд брелока сигналізації Starline і управління його кнопками представлений каналом «REALAUT0».